« Last post by cambrils on Today at 11:03:53 AM »
5
Sport News / Re: Španska liga novosti-Primera Division
« Last post by pomaranca on Yesterday at 08:04:25 PM »
Pobjeda Reala u Vigu

Real Madrid je pobjedom u Vigu kod Celte s 3:1 otvorio novu ligašku sezonu. Real je odigrao dobru utakmicu i zasluženo slavio. Benzema je iskusno zabio u 12.minutu za slavlje Madriđana, no Celta je u finišu prvog dijela uspjela da izjednači, ali je gol poništen zbog nedozvoljene pozicije nakon što se pregledavao VAR koji je spasio Real. U 56. minutu Real ostaje sa deset igrača, Modrić je nakon sugestije VAR-a dobio direktan crveni karton, po mišljenju sudije Fernandesa, zbog grubog starta na Denisa Suareza, a samo četiri minuta kasnije Tony Kroos zabija za 2:0. U 80. minutu Lucas Vazquez, koji je prethodno ušao s klupe povisuje na 3:0. Celta je uspjela da postigne gol u zadnjim minutama utakmice, Losada je po samom ulasku na teren smanjio rezultat na 3:1.

6
Italy / Re: Iptv_Delta
« Last post by Delta_Fire on Yesterday at 10:46:21 AM »
Uppppppppppppp
7
uppppppppppppppppppppppppppppp
8
Sport News / Re: Ostale zanimljivosti u nogometu
« Last post by pomaranca on Yesterday at 09:50:40 AM »
Edin Džeko u Romi do 2022.

You are not allowed to view links. Register or Login 33-godišnji Edin Džeko produžio je ugovor s Romom do 30. juna 2022. godine i tako prekinuo sve špekulacije o nastavku karijere. Džeko je u Romu došao u ljeto 2015. godine. U četiri odigrane sezone postigao je 87 golova u 179 nastupa. Džeko je također strijelac i više od 50 golova za reprezentaciju BiH.
9
« Last post by pomaranca on Yesterday at 09:41:17 AM »
Vjerovatni izbor igrača za 1.kolo LaLige Santander

Celta - Real Madrid (subota, 17.08.2019 u 17:00)

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

10
« Last post by pomaranca on Yesterday at 09:27:28 AM »
Poraz Barce u Bilbau

Athletic Bilbao je u prvom kolu La Lige dočekao Barcelonu i na kraju je slavio pobjedu rezultatom 1:0. U ekipi nije bilo Lionela Messija, koji je povrijeđen, a večeras je zbog povrede ostao i bez Luisa Suareza. U prvom poluvremenu su Suarez i Rafinha pogodili okvir gola i na odmor se otišlo bez golova. Legenda kluba, već 38-godišnji Aritz Aduriz je ušao u 88. minuti, a već 20 sekundi kasnije spektakularnim škaricama pogađa za 1:0, što je bio konačan rezultat meča.