« Televizija Crne Gore 1 » Utorak 10.11.2009.
07:00 Jutarnji program
09:00 Teleshop
09:10 Mali koncert
09:30 Robodječak (CFI) Serija
10:00 Vijesti Informativni
10:05 Naučno – obrazovni program Naučno - obrazovni
11:00 Vijesti Informativni
11:05 Naučno – obrazovni program Naučno - obrazovni
11:55 Oglasi
12:00 Vijesti Informativni
12:05 Serija: (r) Serija
13:00 Vijesti Informativni
13:05 Klara Å eler (r) Serija
13:55 Kalendar
14:00 Vijesti Informativni
14:05 Kućni pritvor (CFI) Dokumentarni
14:55 Teleshop
15:05 Meridijani (r)
15:25 Tržište valuta, berza
15:30 Dnevnik 1 Informativni
15:45 Naučno – obrazovni program (r) Naučno - obrazovni
16:45 Ispeci pa reci
17:05 Teleshop
17:15 Lajmet Informativni
17:30 Serija:(CFI) Serija
18:00 Vijesti Informativni
18:25 Oglasi, Tržište valuta, Berza
18:30 Mali koncert
19:00 Kalendar
19:05 Crtani film
19:20 Marketing , večeras...
19:30 Dnevnik 2 Informativni
19:55 Marketing
20:00 Klara Å eler Serija
21:00 FILM
22:00 Vijesti Informativni
22:55 Tržište valuta, berza
23:00 Dnevnik 3 Informativni
23:20 Oglasi
23:25 Otvoreno (r)
00:55 Serija: (r) Serija
01:45 Klara Å eler (r) Serija
« Televizija Crne Gore 2 » Utorak 10.11.2009.
12:05 Dokumentarni program (CFI) Dokumentarni
13:00 Teleshop
13:10 Holioaks (r) Serija
14:00 Etno
14:05 Cg. sport (r) Sport
14:50 Teleshop
15:00 (CFI) (r) Film
16:30 Koncert
17:30 Top mobil
17:50 Teleshop
18:00 Vijesti Informativni
18:05 Fleš sport 2
18:10 Program za djecu
18:30 Holioaks Serija
19:20 Fleš sport 2 (r) Sport
19:25 Etno
19:30 Dnevnik 2 Informativni
19:58 Marketing
20:00 Sportske vijesti Sport
20:05 Stil
20:35 FILM
22:05 Mini koncert
22:30 VOA- Glas Amerike
23:00 Koncert
00:00 Najava programa za srijedu
« Televizija Crne Gore SAT » Utorak 10.11.2009.
07:00 Jutarnji program
09:00 Mali koncert ( dječiji)
09:20 Obrazovna emisija (r)
09:30 MUZIČKI MIX
10:00 CG sport (r)
10:45 MUZIČKI MIX
11:00 Dokumentarna emisija (r) Dokumentarni
11:30 Meridijani (r)
11:50 Sat spot
11:55 Kalendar
12:00 Vijesti Informativni
12:05 Filmski zapis (r)
12:45 MUZIČKI MIX
13:00 Pročitaj me (r)
13:30 Pokreni se... (r)
14:00 Etno
14:45 Emisija za djecu (r)
15:00 obrazovna emisija
15:20 Kalendar, Tržište valuta, Berza
15:30 Dnevnik 1 Informativni
15:45 Ispeci pa reci
16:00 MUZIČKI MIX
16:30 Dokumentarna emisija Dokumentarni
17:00 Albanska muzika u Crnoj Gori
17:15 Lajmet Informativni
17:30 Dokumentarna emisija (r) Dokumentarni
18:00 MUZIČKI MIX
18:30 Dokumentarna emisija Dokumentarni
18:55 Fleš sport
19:00 MUZIČKI MIX
19:20 Kalendar, Tržište valuta, Berza
19:30 Dnevnik 2 Informativni
20:00 Dokumentarna emisija Dokumentarni
20:30 Otvoreno
22:00 Koncert
22:50 Kalendar, Tržište valuta, Berza
23:00 Dnevnik 3 Informativni
23:20 Dokumentarna emisija (r) Dokumentarni
23:50 Ponoćni koncert
01:00 TV Montenegro by satellite / I program radija CG
« ATLAS TV » Utorak 10.11.2009.
07:00 Kviz: Herkules ( r )
07:30 Serija: Ljubav za sva vremena ®
08:30 SERIJA: KUHINJICA
09:00 Serija: Sklonište( r )
10:00 JUTARNJI PROGRAM: Neki to vole zorom
11:00 Serija: Dolina sunca ( r )
12:00 FILM: REKVIJEM ZA SNOVE ( R )
14:00 Život je lijep, sa Dajanom ( r )
15:00 Gospodarski tjedan
15:30 Serija: Ljubav za sva vremena
16:30 SERIJA: KUHINJICA
17:00 Život je lijep
17:30 Kviz: Herkules
18:00 FORUM 60
19:00 Serija: Sklonište
19:45 Vijesti dana
20:00 Serija: Dolina sunca
20:55 Poslovne vijesti
21:00 Balkan ekspres, sa DuÅ¡kom Pejović
22:00 Forum 30
22:30 FILM: DELIKATNA RAVNOTEŽA
00:25 Vijesti dana
00:30 Život je lijep ( r )
01:00 Forum 30 ( r )
« PINK M » Utorak 10.11.2009.
06:00 Dobar komšija, Informativni program
06:50 Just For Laughs, Muzičko-zabavni program
07:20 City, Kratke forme
07:29 City Kids, Dečji program
07:34 InfoMonte, Muzičko-zabavni program
07:53 Napušteni andjeo, Serijski program
08:54 Ljubav je večna, Serijski program
09:42 Tele Shop, Muzičko-zabavni program
09:47 City Kids, Dečji program
10:00 Farma-uživo, Reality show
10:45 Tele Shop, Muzičko-zabavni program
10:55 City Kids, Dečji program
11:00 Veliki brat, Reality show
11:40 InfoMonte, Muzičko-zabavni program
12:07 Nevina, Serijski program
12:58 City, Kratke forme
13:15 Farma, reality show
13:55 Teen Pleme, Muzičko-zabavni program
14:05 Sportissimo, Kratke forme
14:10 Grand show, Muzičko-zabavni program
15:20 Ekonomija i mi, Informativni program
15:50 Sportissimo, Kratke forme
16:00 Farma-uživo, Reality show
16:43 Teen Pleme, Muzičko-zabavni program
16:53 Napušteni andjeo, Serijski program
17:49 City, Kratke forme
18:00 Veliki brat, Reality show
18:29 InfoMonte, Muzičko-zabavni program
18:44 Sportissimo, Kratke forme
19:00 Anali, Serijski program
20:00 Loto, Muzičko-zabavni program
20:20 Farma, reality show
21:17 Grand parada, Muzičko-zabavni program
22:30 Veliki brat, Reality show
23:30 Javna tajna, Talk show
00:15 Teen Pleme, Muzičko-zabavni program
00:30 Farma-uživo, Reality show
01:15 City, Kratke forme
01:30 Veliki brat, Reality show
02:00 GOSPODARI SVEMIRA, Filmski program
04:00 MAJSTOR PRERUÅ AVANJA, Filmski program
______________________
___pozdrav____________