CardSharing-X
SAT Related => Satellite TV Program => Ex-Yu Tv Program => Topic started by: jopi on October 27, 2009, 10:39:33 AM
-
(http://images.satvenus.com/images/ms7xntc84chb02wfzgfi.gif)
« FOX Televizija » 27.10.2009
##########################
>06:00 Važne stvari ®
07:00 Dok. program: Divlja stvorenja
07:55 Serija: Ukradena Sreća
08:50 Serija: Slatka tajna
10:10 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:30 Survivor
12:00 Kviz: Ludi kamen ®
12:30 Film: Devojka broj jedan ®
15:15 Fox vesti
15:30 Serija: Čari
16:45 Survivor ®
18:00 Fox vesti
18:35 Kviz: Ludi kamen
19:05 Serija: Na terapiji
20:00 Film: Glavni svedok
22:00 Survivor
23:00 Serija: Na terapiji ®
00:00 Fox vesti
00:05 Serija: Čari ®
00:55 Survivor - Bez Cenzure
01:30 Film: Drugi front
03:30 Serija: Sibil
05:00 Survivor - Bez Cenzure ®
_____________________________
___pozdrav___________________
-
(http://images.satvenus.com/images/ms7xntc84chb02wfzgfi.gif)
« FOX Televizija » 29.10.2009
##########################
>06:00 Važne stvari ®
07:00 Dok. program: Divlja stvorenja
07:55 Serija: Ukradena Sreća
08:50 Serija: Slatka tajna
10:10 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:30 Survivor
12:00 Kviz: Ludi kamen ®
12:30 Film: Ledeni strah ®
15:15 Fox vesti
15:30 Serija: Čari
16:45 Survivor ®
18:00 Fox vesti
18:35 Kviz: Ludi kamen
19:05 Serija: Na terapiji
20:00 Mame u štrajku
21:00 Fajront republika
22:00 Survivor specijal
23:00 Serija: Na terapiji ®
00:00 Fox vesti
00:05 Serija: Čari ®
00:55 Survivor - Bez Cenzure
01:30 Film: Moj Samuraj
03:30 Serija: Sibil
05:00 Survivor - Bez Cenzure ®
_____________________________
___pozdrav___________________
-
(http://images.satvenus.com/images/ms7xntc84chb02wfzgfi.gif)
« FOX Televizija » 30.10.2009
##########################
>06:00 Važne stvari ®
07:00 Dok. program: Divlja stvorenja
07:55 Serija: Ukradena Sreća
08:50 Serija: Slatka tajna
10:10 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:30 Survivor
12:00 Kviz: Ludi kamen ®
12:30 Film: Moj Samuraj ®
15:15 Fox vesti
15:30 Serija: Čari
16:45 Time out
18:00 Fox vesti
18:35 Kviz: Ludi kamen
19:05 Serija: Na terapiji
20:00 Serbian open
21:00 Film: Bilo jednom u Kini 3
23:15 Serija: Na terapiji ®
00:05 Fox vesti
00:10 Serija: Čari ®
01:00 Survivor - Bez Cenzure
01:30 Film: Princ tame
03:30 Serija: Sibil
05:00 Time out ®
_____________________________
___pozdrav___________________
-
(http://images.satvenus.com/images/ms7xntc84chb02wfzgfi.gif)
« FOX Televizija » 05.11.2009
##########################
>FOX
06:00 Važne stvari (R)
07:00 Divlja stvorenja
07:49 Ukradena sreća
08:48 Slatka tajna
10:05 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:27 Survivor
12:08 Ludi kamen (R)
13:12 Venčanje bez mladoženje (R)
15:15 Fox vesti
15:30 Čari
16:37 Survivor (R)
18:00 Fox vesti
18:39 Ludi kamen
19:10 Na terapiji
20:00 Kritična masa
22:00 Survivor -Povratak u civilizaciju
23:02 Na terapiji (R)
23:48 Fox vesti
23:55 Čari (R)
00:50 FOX non-stop
00:51 Survivor -bez cenzure
01:20 Ulice Los Anđelesa
03:30 Sibil
05:00 Survivor-Bez Cenzure (R)
06:00 Survivor-Bez Cenzure (R)
_____________________________
___pozdrav___________________
-
(http://images.satvenus.com/images/ms7xntc84chb02wfzgfi.gif)
« FOX Televizija » 06.11.2009
##########################
>FOX
06:00 Survivor-Bez Cenzure (R)
06:56 DIVLJA STVORENJA
07:46 Ukradena sreća
08:48 Slatka tajna
10:05 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:30 Survivor
12:07 Ludi kamen (R)
12:53 Sibil (r)
13:23 Kritična masa (R)
15:15 Fox vesti
15:30 Čari
16:57 Time Out
18:00 Fox vesti
18:38 Ludi kamen
19:10 Na terapiji
20:00 Karaula
22:00 Olovne priče
23:00 Na terapiji (R)
23:45 Fox vesti
23:55 Čari (R)
00:50 FOX non-stop
00:51 Survivor -bez cenzure
01:20 Pogled sa Ajfelovog tornja
03:30 Sibil
05:00 Time out r
_____________________________
___pozdrav___________________
-
(http://images.satvenus.com/images/ms7xntc84chb02wfzgfi.gif)
« FOX Televizija » 08.11.2009
##########################
>FOX
06:25 e-TV
07:00 Domaćin (R)
08:20 Puka
09:00 Serbian Open kviz (R)
10:30 Survivor (R)
11:30 Survivor -povratak u civilizaciju (R)
12:20 Survivor profil
12:40 Na terapiji (R)
14:05 Rudnici kralja Solomona (R)
17:30 Mame u štrajku
18:30 Keš taksi
19:00 Dus Bigolo-muški žigolo
21:00 Vušu ratnik
22:55 Fajront republika
23:55 Američko rvanje
00:45 Keš taksi (R)
01:15 Top speed (R)
02:15 Teško je biti fin
04:30 Američko rvanje (R)
_____________________________
___pozdrav___________________
-
(http://images.satvenus.com/images/ms7xntc84chb02wfzgfi.gif)
« FOX Televizija » 09.11.2009
##########################
>FOX
07:00 DIVLJA STVORENJA
07:55 Ukradena sreća
08:50 Slatka tajna
10:10 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:30 Survivor -bez cenzure
12:00 Ludi kamen (R)
12:30 Vušu ratnik (R)
15:15 Fox vesti
15:30 Čari
16:45 Time Out
18:00 Fox vesti
18:35 Ludi kamen
19:00 Wipeout
20:00 Viking
21:00 Sveti ratnik 2
23:10 Na terapiji
00:00 Fox vesti
00:05 Čari (R)
01:00 FOX non-stop
01:01 Survivor -bez cenzure
01:30 Ubica među nama
03:30 Sibil
04:00 Time out r
05:00 Survivor-Bez Cenzure (R)
05:30 Važne stvari (R)
_____________________________
___pozdrav___________________
-
(http://images.satvenus.com/images/ms7xntc84chb02wfzgfi.gif)
« FOX Televizija » 10.11.2009
##########################
>FOX
06:30 DIVLJA STVORENJA
07:20 Ludi kamen (R)
07:55 Ukradena sreća
08:50 Slatka tajna
10:10 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:30 Survivor
12:00 Wipeout (R)
13:00 Sveti ratnik 2 (R)
15:15 Fox vesti
15:30 Čari
16:45 Survivor -povratak u civilizaciju (R)
18:00 Fox vesti
18:35 Ludi kamen
19:00 Wipeout
20:00 Sledeća žrtva
22:00 Survivor
23:10 Na terapiji
00:00 Fox vesti
00:05 Čari (R)
00:55 FOX non-stop
00:56 Survivor -bez cenzure
01:30 Dorsi
03:30 Sibil
05:00 Survivor-Bez Cenzure (R)
05:30 Važne stvari (R)
_____________________________
___pozdrav___________________
-
(http://images.satvenus.com/images/ms7xntc84chb02wfzgfi.gif)
« FOX Televizija » 11.11.2009
##########################
>FOX
06:30 DIVLJA STVORENJA
07:20 Ludi kamen
07:55 Ukradena sreća
08:50 Slatka tajna
10:10 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:30 Survivor
12:00 Wipeout (R)
13:00 Sledeća žrtva (R)
15:15 Fox vesti
15:30 Čari
16:45 Survivor (R)
18:00 Fox vesti
18:35 Ludi kamen
19:00 Wipeout
20:00 Moja super bivša devojka
22:00 Survivor
23:15 Na terapiji
00:05 Fox vesti
00:10 Čari (R)
01:00 FOX non-stop
01:11 Survivor -bez cenzure
01:41 Zvezda osamdesetih
03:30 Sibil
05:00 Survivor-Bez Cenzure (R)
05:30 Važne stvari (R)
_____________________________
___pozdrav___________________
-
« FOX Televizija » Sobota 02.01.2010.
06:00 Mali Menhetn
08:00 Domaćin
09:10 Fajront Republika ®
10:15 Survivor (R)
12:30 Svet duhova
14:00 Mit (R)
16:00 Made in Yugoslavia
18:30 Keš taksi VIP
19:00 Serbian Open kviz
20:00 Viking
21:00 Rimsko carstvo:Avgust
00:30 Top Speed
01:00 Posle dvadeset godina
02:30 Keš taksi VIP (R)
03:00 Američko rvanja-bez milosti
04:00 Srodne duše
-
utorak, 02. mart 2010.
06:30 Divlja stvorenja (R)
07:20 Ludi kamen (R)
07:50 Ukradena sreća
08:45 Srce na dlanu
09:40 Poštar
10:05 Važne stvari
11:00 Fox vesti
11:10 Cirkus Masimo
11:40 Wipeout (R)
12:30 Rođen da preživi
13:15 Sjaj u očima
15:15 Fox vesti
15:30 Čari
17:00 Takeši (R)
18:00 Fox vesti
18:35 Ludi kamen
19:05 Wipeout
20:00 Takeši
21:00 Prolaz
23:00 Fox vesti
23:05 Čari
00:30 FOX non-stop
00:31 Divlja stvorenja
01:15 Veličanstveni ratnici
03:00 Ukradena sreća (R)
04:00 Važne stvari (R)
-
Prva
Ponedeljak, 11. April 2011
06:05 Exkluziv
06:30 Serija Elenin duh
07:10 Serija Neko te posmatra
08:00 Dođi na večeru - 23.blok
09:15 Serija Gumuš
11:00 Film Ostrvo
14:05 Serija Elenin duh
15:10 Serija Kad lišće pada
16:55 Dođi na večeru - 24.blok
17:45 Exkluziv
18:00 Vesti
18:20 Exploziv
18:45 Serija Gumuš
20:10 Serija Kad lišće pada
21:00 Film Begunac
23:40 Film Pogrešan put
01:30 Exkluziv
01:45 Exploziv
03:00 Wipeout
04:00 Film Pogrešan put
-
Prva
Utorak, 12. April 2011
06:05 Exkluziv
06:30 Serija Elenin duh
07:10 Serija Neko te posmatra
08:00 Dođi na večeru - 24.blok
09:15 Serija Gumuš
11:00 Film Begunac
14:05 Serija Elenin duh
15:10 Serija Kad lišće pada
16:00 Serija V.I.P
16:55 Dođi na večeru - 24.blok
17:45 Exkluziv
18:00 Vesti
18:20 Exploziv
18:45 Serija Gumuš
20:10 Serija Kad lišće pada
21:00 Domaćine, oženi se - 6.epizoda
22:00 Ja volim Srbiju!
23:20 Film Akcijska zvezda
01:15 Exkluziv
01:30 Exploziv
02:00 Serija V.I.P
03:00 Wipeout
-
Prva
Sreda, 13. April 2011
06:30 Exploziv
07:00 Exkluziv
07:15 Serija Elenin duh
08:10 Serija Neko te posmatra
09:00 Dođi na večeru - 24.blok
10:00 Serija Gumuš
11:30 Serija Neko te posmatra
12:00 Film Akcijska zvezda
14:15 Serija Elenin duh
15:10 Serija Kad lišće pada
16:00 Serija V.I.P
16:55 Dođi na večeru - 24.blok
17:45 Exkluziv
18:00 Vesti
18:20 Exploziv
18:45 Serija Gumuš
20:10 Serija Kad lišće pada
21:00 Paklena kuhinja
22:00 Srpski top model by Ivana Stanković - 5.epizoda
23:20 Film Ljudi od poštovanja
01:30 Exkluziv
01:55 Exploziv
02:15 Serija V.I.P
03:00 Wipeout
-
Prva
Četvrtak, 14. April 2011
06:30 Exploziv
07:00 Exkluziv
07:15 Serija Elenin duh
08:10 Serija Neko te posmatra
09:00 Dođi na večeru - 24.blok
10:00 Serija Gumuš
11:30 Film Ljudi od poštovanja
14:05 Serija Elenin duh
15:00 Serija Kad lišće pada
15:55 Serija V.I.P
16:45 Dođi na večeru - 24.blok
17:45 Exkluziv
18:00 Vesti
18:20 Exploziv
18:45 Serija Gumuš
20:15 Serija Kad lišće pada
21:00 Radna akcija by Ceresit
22:00 Film Branitelj
00:00 Exkluziv
00:30 Exploziv
01:00 Serija V.I.P
02:30 Wipeout
-
Prva
Petak, 15. April 2011
06:30 Exploziv
07:00 Exkluziv
07:15 Serija Elenin duh
08:10 Serija Neko te posmatra
09:00 Dođi na večeru - 24.blok
10:00 Serija Gumuš
11:30 Serija Neko te posmatra
12:00 Film Branitelj (The Defender)
14:05 Serija Elenin duh
15:00 Kad lišće pada
15:55 Serija V.I.P
16:45 Dođi na večeru - 24.blok
17:45 Exkluziv
18:00 Vesti
18:20 Exploziv
18:45 Serija Gumuš
20:10 Serija Kad lišće pada
21:05 Veče sa Ivanom Ivanovićem
22:20 Serija Kobra
23:00 Exkluziv
23:45 Exploziv
00:15 Fajront Republika
01:15 Serija V.I.P
03:00 Wipeout
-
Prva
Subota, 16. April 2011
08:15 Domaćin
09:25 Želite li da postanete milioner?
10:45 Serija Kobra
11:40 Domaćine, oženi se - 6.epizoda
12:40 Radna akcija by Ceresit
13:40 Paklena kuhinja
14:40 Film Mi nismo anđeli
16:00 Film Variola Vera
18:00 Vesti
18:15 Exkluziv
19:00 Galileo
19:30 Takeši
20:00 Serija Kad lišće pada
21:00 Film Smrtonosno oružje 2
23:10 Film Znam šta ste radili prošlog leta
01:10 Top Speed
02:10 Sport Američko rvanje
03:30 Film Znam šta ste radili prošlog leta
-
Prva
Nedelja, 17. April 2011
06:42 Film Variola Vera
08:54 Film Mi nismo anđeli
11:10 Film Smrtonosno oružje 2
13:11 Veče sa Ivanom Ivanovićem
14:43 Ja volim Srbiju!
16:16 Srpski top model by Ivana Stanković - 5.epizoda
18:00 Vesti
18:15 Exploziv
19:00 Galileo
19:36 Takeši
20:01 Želite li da postanete milioner?
21:08 Film Betmen
23:43 Fajront Republika
01:00 Sport Američko rvanje
02:00 Top Speed
-
Prva
utorak, 19. april 2011.
-07.00 -Ekskluziv
-07.15 -Serija: "Elenin duh"
-08.10 -Serija: "Neko te posmatra"
-09.00 -Dođi na večeru
-10.00 -Serija: "Gumuš"
-11.30 -Serija: "Neko te posmatra"
-12.00 -Film: "Gas do daske"
-14.05 -Serija: "Elenin duh"
-15.10 -Serija: "Kada lišće pada"
-16.00 -Serija: "V.I.P."
-16.55 -Dođi na večeru
-17.45 -Ekskluziv
-18.00 -Foks vesti
-18.20 -Eksploziv
-18.45 -Serija: "Gumuš"
-20.10 -Serija: "Kada lišće pada"
-21.00 -Domaćine, oženi se
-22.00 -Kviz: Ja volim Srbiju
-23.20 -Film: "Ubistva u ulici Morg"
-01.15 -Eksploziv
-01.30 -Ekskluziv
-02.00 -Serija: "V.I.P."
-
Prva
Sreda, 20. April 2011
06:30 Exploziv
07:00 Exkluziv
07:15 Serija Elenin duh
08:10 Serija Neko te posmatra
09:00 Dođi na večeru - 25.blok
10:00 Serija Gumuš
11:30 Serija Neko te posmatra
12:00 Film Ubistva u ulici Morg
14:00 Serija Elenin duh
15:00 Serija Kad lišće pada
16:00 Serija V.I.P
16:55 Dođi na večeru - 25.blok
17:45 Exkluziv
18:00 Vesti
18:20 Exploziv
18:45 Serija Gumuš
20:10 Serija Kad lišće pada
21:00 Paklena kuhinja
22:00 Srpski top model by Ivana Stanković - 6.epizoda
23:20 Film Poslednja trka
01:20 Exkluziv
01:35 Exploziv
02:00 Serija V.I.P
03:00 Wipeout
-
Prva
nedelja, 1. maj 2011.
-07.30 -Domaćin
-08.35 -Film: "Obračun u kazino kabareu"
-10.45 -Film: "Smrtonosno oružje 4"
-13.00 -Veče sa Ivanom Ivanovićem
-15.30 -Kviz: Ja volim Srbiju
-15.50 -Top model
-17.40 -Vesti
-18.00 -Fudbal: Crvena zvezda - Hajduk
-20.00 -Film: "Konstantin"
-22.30 -Film: "Plaćene ubice"
-00.30 -Fajront republika
-01.30 -Fudbal: Crvena zvezda - Hajduk
-03.00 -Top spid
-
Prva
ponedeljak, 2. maj 2011.
-07.00 -Ekskluziv
-07.15 -Serija: "Elenin duh"
-08.10 -Serija: "Neko te posmatra"
-09.00 -Dođi na večeru
-10.00 -Serija: "Gumuš"
-11.30 -Film: "Konstantin"
-14.05 -Serija: "Elenin duh"
-15.10 -Serija: "Kad lišće pada"
-16.55 -Dođi na večeru
-17.45 -Ekskluziv
-18.00 -Vesti
-18.20 -Eksploziv
-18.45 -Serija: "Gumuš"
-20.10 -Serija: "Kad lišće pada"
-21.00 -Film: "Insomnija"
-23.30 -Film: "Kutija"
-01.45 -Eksploziv
-02.00 -Ekskluziv
-02.30 -Film: "Kutija"
-04.30 -Serija: "V.I.P."
-
Prva
Petak, 06. Maj 2011
06:30 Exploziv
07:00 Exkluziv
07:15 Serija Elenin duh
08:10 Serija Neko te posmatra
09:00 Dođi na večeru - 27.blok
10:00 Serija Gumuš
11:45 Film U tuđoj koži
14:05 Serija Elenin duh
15:00 Kad lišće pada
15:55 Serija V.I.P
16:45 Dođi na večeru - 27.blok
17:45 Exkluziv
18:00 Vesti
18:20 Exploziv
18:45 Serija Gumuš
20:10 Serija Kad lišće pada
21:05 Veče sa Ivanom Ivanovićem
22:20 Serija Kobra
23:00 Exkluziv
23:45 Exploziv
01:15 Veče sa Ivanom Ivanovićem
02:30 Domaćine, oženi se - 9.epizoda
03:30 Serija V.I.P
-
Prva
Subota, 07. Maj 2011
06:00 Serija Elenin duh
06:45 Serija Kobra
08:00 Domaćin
09:15 Želite li da postanete milioner?
10:50 Domaćine oženi se - 9. epizoda
11:50 Radna akcija kod Milanovića
13:00 Žene
14:00 Paklena kuhinja
15:00 Film Made in YU
17:00 Želite li da postanete milioner?
18:00 Vesti
18:15 Exkluziv
19:00 Galileo
20:00 Serija Kad lišće pada
21:00 Film Niko
23:10 Film Grad nasilja
01:30 Top Speed
02:30 Film Grad nasilja
04:30 Film Made in YU
-
Prva
nedelja, 8. maj 2011.
06.30 Domaćin
07.45 Film: "Posledi dani planete Zemlje"
11.00 Top model
12.40 Kviz: Ja volim Srbiju
13.40 Veče sa Ivanom Ivanovićem
16.05 Film: "Niko - Izvan zakona"
18.00 Vesti
18.15 Eksploziv - best of
19.00 Film: "Tri amigosa"
21.00 Film: "Ubojite namere"
23.10 Fajront republika
00.20 Film: "Tri amigosa"
02.20 Top spid
-
Prva
Sreda, 18. Maj 2011
06:00
Exploziv
06:30
Exkluziv
07:00 Serija
Elenin duh
08:00 Serija
Neko te posmatra
08:45
Dođi na večeru - 29.blok
10:00 Serija
Zabranjeno voće
11:30 Serija
Neko te posmatra
12:00 Film (http://www.cardsharing-x.com/imgs/icons/film_icon.gif) Slatka prevara (http://www.cardsharing-x.com/68694-slatka-prevara) (http://www.cardsharing-x.com/imgs/icons/arrow-r2.gif) 14:00 Serija
Elenin duh
15:00 Serija
Kad lišće pada
16:00 Serija
V.I.P
16:55
Dođi na večeru - 29.blok
17:45
Exkluziv
18:00
Vesti
18:20
Exploziv
18:50 Serija
Zabranjeno voće
20:10 Serija
Kad lišće pada
21:00
Paklena kuhinja
22:00
Srpski top model by Ivana Stanković - 10.epizoda
23:20 Film (http://www.cardsharing-x.com/imgs/icons/film_icon.gif) Magma (http://www.cardsharing-x.com/70635-magma)
02:10
Paklena kuhinja
03:15
Srpski top model by Ivana Stanković - 10.epizoda
04:55 Serija
V.I.P
-
Prva Srpska TV » Srijeda 25.05.2011.
Srbijanska televizija
06:15 Exploziv ®
06:30 Exkluziv ®
07:00 Elenin duh ®
08:00 Neko te posmatra
08:45 Dođi na večeru - 30.blok ®
10:00 Zabranjeno voće ®
11:30 Osveta ljubavnika ®
13:55 Aurora
14:55 Kad lišće pada ®
15:45 Bandini
16:45 Dođi na večeru - 30.blok
17:45 Exkluziv
18:00 Vesti
18:20 Exploziv
18:50 Zabranjeno voće
20:10 Kad lišće pada
21:00 Paklena kuhinja
22:00 Srpski top model by Ivana Stanković, epizoda 11. serija
23:20 Bez dokaza
01:15 Paklena kuhinja ®
02:15 Srpski top model by Ivana Stanković, epizoda 11. serija ®
05:15 Bandini ®
-
Prva Srpska TV » Četvrtak 26.05.2011.
Srbijanska televizija
06:30 Exploziv ®
07:00 Exkluziv ®
07:15 Aurora ®
08:10 Neko te posmatra
09:00 Dođi na večeru - 30.blok ®
10:00 Zabranjeno voće ®
11:45 Bez dokaza ®
13:55 Aurora
14:55 Kad lišće pada ®
15:45 Bandini
16:45 Dođi na večeru - 30.blok
17:45 Exkluziv
18:00 Vesti
18:20 Exploziv
18:50 Zabranjeno voće
20:15 Kad lišće pada
21:00 Radna akcija by Ceresit
22:00 Žene
23:00 U dolini Ila
01:30 Radna akcija by Ceresit ®
02:30 Exkluziv ®
02:45 Exploziv ®
05:30 Bandini ®
-
Prva Srpska TV » Petak 27.05.2011.
Srbijanska televizija
06:30 Exploziv ®
07:00 Exkluziv ®
07:15 Aurora ®
08:10 Neko te posmatra
09:00 Dođi na večeru - 30.blok ®
10:00 Zabranjeno voće ®
11:30 U dolini Ila ®
13:55 Aurora
15:45 Bandini
15:55 Kad lišće pada ®
16:45 Dođi na večeru - 30.blok
17:45 Exkluziv
18:00 Vesti
18:20 Exploziv
18:50 Zabranjeno voće
20:10 Kad lišće pada
21:05 Veče sa Ivanom Ivanovićem - No.51
22:20 Kobra film
23:30 Exkluziv ®
23:45 Exploziv ®
00:15 Fajront republika ®
01:15 Veče sa Ivanom Ivanovićem - No.51 ®
02:30 Domaćine, oženi se, epizoda 12. serija ®
05:30 Bandini ®
-
Prva Srpska TV » Subota 28.05.2011.
Srbijanska televizija
08:00 Domaćin
09:15 Želite li da postanete milioner? ®
10:50 Kobra film ®
11:50 Domaćine, oženi se, epizoda 12. serija ®
13:00 Radna akcija by Ceresit ®
14:00 Žene ®
15:00 Kad lišće pada ®
16:00 Paklena kuhinja
17:00 Želite li da postanete milioner?
18:00 Vesti
18:15 Exkluziv
19:00 Galileo
20:00 Kad lišće pada
21:00 Ljubav i rat
23:15 Troje ispod leda
01:00 Top Speed
03:00 Troje ispod leda ®
05:30 Elenin duh ®
-
Prva Srpska TV » Nedjelja 29.05.2011.
Srbijanska televizija
06:30 Fidel
10:30 Srpski top model by Ivana Stanković, epizoda 11. serija ®
12:30 Ja volim Srbiju ®
14:00 Veče sa Ivanom Ivanovićem - No.51 ®
15:30 Ljubav i rat ®
18:00 Vesti
18:15 Exploziv
19:00 Zamena
21:00 Dan obuke
23:30 Fajront republika
00:30 Žene ®
01:30 Zamena ®
03:30 Top Speed ®
05:30 Domaćin ®
-
Prva
Petak, 10. Jun 2011
06:30
Exploziv
07:00
Exkluziv
07:15
Dođi na večeru - 32.blok
08:10 Serija
Neko te posmatra
09:00 Serija
Bandini (http://www.cardsharing-x.com/imgs/icons/arrow-r2.gif) 10:00 Serija
Zabranjeno voće
11:30 Film (http://www.cardsharing-x.com/imgs/icons/film_icon.gif) Gospodar neba i svet sutrašnjice (http://www.cardsharing-x.com/2308-gospodar-neba-i-svet-sutra%C5%A1njice)
13:55 Serija
Aurora
15:45
Radna akcija kod porodice Vranješ
15:55 Serija
Kad lišće pada
16:45
Dođi na večeru - 32.blok
17:45
Exkluziv
18:00
Vesti
18:20
Exploziv
18:50 Serija
Zabranjeno voće
20:00
Loto
20:10 Serija
Kad lišće pada
21:05
Veče sa Ivanom Ivanovićem (http://forum.aladin.info/topic/5493-vece-sa-ivanom-ivanovicem/)
22:20 Serija
Kobra
23:30
Exkluziv
23:45
Exploziv
00:15
Fajront Republika
01:15
Veče sa Ivanom Ivanovićem (http://forum.aladin.info/topic/5493-vece-sa-ivanom-ivanovicem/)
02:30
Domaćine, oženi se - finale
-
Prva
Subota, 11. Jun 2011
07:45 Domaćin
08:45 Želite li da postanete milioner?
09:45 Serija Kobra
10:55 Domaćine, oženi se - finale
13:00 Radna akcija by Ceresit
14:00 Žene
15:00 Serija Kad lišće pada
16:00 Paklena kuhinja
17:00 Želite li da postanete milioner?
18:00 Vesti
18:15 Exkluziv
19:00 Galileo
20:00 Serija Kad lišće pada
21:00 Film Kartel
23:15 Film Vrata pakla
01:15 Top Speed
02:15 Film Vrata pakla
-
Prva
utorak, 9. avgust 2011.
08.00 Ekskluziv
08.30 Eksploziv
09.00 Serija: "Neko te posmatra"
10.00 Serija: "Bandini"
11.00 Serija: "Zabranjeno voće"
12.00 Serija: "Aurora"
13.00 Ekskluziv
13.30 Eksploziv
14.00 Serija: "Tračara"
15.00 Film: "Šifra Sabljarka"
16.50 Serija: "Srećne vesti"
17.50 Serija: "Kada lišće pada"
18.45 Ekskluziv
19.00 Vesti
19.20 Serija: "Zabranjeno voće"
20.05 LOTO
20.15 Serija: "Kada lišće pada"
22.00 Film: "Don Huan de Marko"
00.00 Eksploziv
00.30 Ekskluziv