CardSharing-X
SAT Related => Satellite TV Program => Ex-Yu Tv Program => Topic started by: Edo1 on May 25, 2011, 12:58:25 AM
-
HRT 2 » Srijeda 25.05.2011.
Hrvatska televizija
06:24 Gospodarica tvoga srca, epizoda 56. telenovela ®
07:07 101 dalmatinac crtana serija (40/65) ®
07:30 Batman i hrabri superjunaci crtana serija (5/26) ®
07:52 Mala TV zabavni program za djecu i mlade
07:58 TV vrtić: Crv zabavni program za djecu i mlade
08:08 Gusarske priče: Nešto je u vodi crtani film
08:13 Mala princeza crtani film
08:23 Dvorac igračaka 1, epizoda 19. serija za djecu ®
08:45 Školski program: Afrika znanost
09:15 Izazovi: Oliver i planina danski dokumentarni film ®
09:30 Mega Mindy, epizoda 31. serija za djecu ®
10:00 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora aktualnosti
13:25 Mala TV zabavni program za djecu i mlade ®
13:30 TV vrtić: Crv zabavni program za djecu i mlade ®
13:40 Gusarske priče: Nešto je u vodi crtani film ®
13:45 Mala princeza crtani film ®
13:57 NADA film ®
15:30 Županijska panorama (nije kod. na sat.)
15:45 Hotel dvorac Orth 4, epizoda 6. serija ®
16:34 Šaptač psima 4 (21/36), epizoda 21.
17:23 Johnny Bravo crtana serija (8/52) ®
17:44 Trava zelena 2, epizoda 6. humoristična serija
18:15 Divlji Plamen 4, epizoda 13. serija ®
18:56 e-Hrvatska emisija pod pokroviteljstvom
19:33 Hit dana zabavna glazba
19:45 Hrvatski nogometni kup, finale emisija
20:05 Hrvatski nogometni kup: Varaždin - Dinamo prijenos
22:05 Hrvatski nogometni kup, finale emisija
22:39 Zakon i red: Odjel za žrtve 10, epizoda 4. (12) serija
23:25 Dnevnik plavuše: Cimerica emisija pod pokroviteljstvom ®
23:35 NADA film ®
01:07 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
01:09 Noćni glazbeni program: Glazbeni spotovi zabavna glazba
04:06 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
04:08 Noćni glazbeni program: Opera Gala snimka koncerta ®
05:32 Noćni glazbeni program: Portret umjetnika: Mario Penzar Harmonia Mundi ®
-
HRT 2 » Četvrtak 26.05.2011.
Hrvatska televizija
06:20 Najava programa prezentacija programa
06:25 Gospodarica tvoga srca, epizoda 57. telenovela ®
07:10 101 dalmatinac crtana serija (41/65)
07:30 Batman i hrabri superjunaci crtana serija (6/26)
07:55 Mala TV zabavni program za djecu i mlade
08:00 TV vrtić: Jura Gagarin zabavni program za djecu i mlade
08:05 Gazoon: Nedostižne visine crtani film
08:10 IZAZOVI: SRETNI GRAD slovenski film za djecu ®
08:25 Dvorac igračaka 1, epizoda 20. serija za djecu
08:50 Školski program: Možemo to riješiti znanost
09:10 Kokice, epizoda 328. znanost
09:25 Abeceda EU znanost
09:35 Mega Mindy, epizoda 32. serija za djecu ®
10:00 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora aktualnosti
13:30 Mala TV zabavni program za djecu i mlade ®
13:35 TV vrtić: Jura Gagarin zabavni program za djecu i mlade ®
13:40 Gazoon: Nedostižne visine crtani film ®
13:45 IZAZOVI: SRETNI GRAD slovenski film za djecu ®
14:00 MORSKI VUK američki film ®
15:30 Županijska panorama (nije kod. na sat.)
15:45 Hotel dvorac Orth 4, epizoda 7. serija ®
16:30 Šaptač psima 4 (22/36), epizoda 22.
17:20 Trava zelena 2, epizoda 7. humoristična serija
17:55 Roditelji i djeca, epizoda 1. serija ®
18:40 Krstarenja svjetskim ljepotama: Irrawaddy - Burmanska sveta rijeka, epizoda 62. dokumentarna serija (62/75) ®
19:35 Hit dana zabavna glazba
19:50 Večeras prezentacija programa
19:55 Rim: Atletika Dijamantna liga prijenos
22:05 Zakon i red: Odjel za žrtve 10, epizoda 5. (12) serija
22:50 Dnevnik plavuše: Cimerica emisija pod pokroviteljstvom ®
23:00 MORSKI VUK američki film ®
00:30 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
00:32 Noćni glazbeni program: Glazbeni spotovi zabavna glazba
03:37 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
03:39 Noćni glazbeni program: Omiš Zagrebu - Pismo moja hrli tamo
04:36 Noćni glazbeni program: Zvonko Bogdan Panonija i ja (3.dio)
05:21 Noćni glazbeni program: Tomislav Bralić i klapa Intrade (3. dio) zabavna glazba
-
HRT 2 » Petak 27.05.2011.
Hrvatska televizija
06:15 Roland Garros tenis
06:25 Najava programa prezentacija programa
06:30 Gospodarica tvoga srca, epizoda 58. telenovela ®
07:15 101 dalmatinac crtana serija (42/65)
07:35 Batman i hrabri superjunaci crtana serija (7/26)
08:00 Mala TV zabavni program za djecu i mlade
08:05 TV vrtić: Ne gazi travu zabavni program za djecu i mlade
08:15 Patuljkove priče: Otilijev prištolj crtani film
08:23 Tajni dnevnik patke Matilde: Ovca Lujza u sedmom nebu
08:30 Dvorac igračaka 1, epizoda 21. serija za djecu
08:50 Školski program: Akrobatski rockenroll znanost
09:10 Puni krug znanost
09:20 Glazbeceda znanost
09:35 Mega Mindy, epizoda 33. serija za djecu ®
10:00 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora aktualnosti
13:00 Dan Hrvatskoga sabora posebni program
13:35 Mala TV zabavni program za djecu i mlade ®
13:40 TV vrtić: Ne gazi travu zabavni program za djecu i mlade ®
13:50 Patuljkove priče: Otilijev pištolj crtani film ®
13:58 Tajni dnevnik patke Matilde: Ovca Lujza u sedmom nebu ®
14:05 MOWGLIJEVA PRVA PUSTOLOVINA: U POTRAZI ZA IZGUBLJENIM DIJAMANTOM američki film
15:35 Županijska panorama (nije kod. na sat.)
15:50 Hotel dvorac Orth 4, epizoda 8. serija ®
16:35 Briljanteen, epizoda 600. zabavni program za djecu i mlade
17:15 Ritam tjedna glazbeni magazin
17:55 Rukomet, PH: Zagreb CO - Nexe prijenos
19:30 Cocco Bill crtani film
19:40 Hit dana zabavna glazba
19:57 Večeras prezentacija programa
20:00 TANKA CRVENA LINIJA film
22:45 Dnevnik plavuše: Cimerica emisija pod pokroviteljstvom ®
22:55 Bez izlaza (12) mini serija, 2./2
00:25 Garaž: VALunGARI zabavna glazba
00:55 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
00:57 Noćni glazbeni program: Glazbeni spotovi zabavna glazba
03:49 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
03:51 Noćni glazbeni program: 1. hrvatski jazz sabor: Matija Dedić trio i Tamara Obrovac zabavna glazba
04:36 Noćni glazbeni program: Vrijeme je za jazz: Damir Kukuruzović Gipsy Jazz Quartet zabavna glazba
05:33 Noćni glazbeni program: 1. hrvatski jazz sabor: Soul Fingers zabavna glazba
-
HRT 2 » Subota 28.05.2011.
Hrvatska televizija
06:22 Noćni glazbeni program: Ritam tjedna zabavna glazba ®
06:58 Roland Garros tenis
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
07:25 Najava programa prezentacija programa
07:30 Patak Frka crtana serija (38/39)
07:55 Bijeg lukavog lisca, epizoda 9. serija za djecu
08:20 Vrijeme je za Disneyja: Moji prijatelji Tigar i Pooh dječji animirani program ®
08:45 Vrijeme je za Disneyja: Einsteinčići dječji animirani program ®
09:10 ni DA ni NE: Globalizacija zabavni program za djecu i mlade
10:10 JEDAN MALENI JUNAK američki film
11:45 FILMSKA MATINEJA: ISTINITA VILINSKA PRIČA američki film
13:25 KS automagazin zabavne emisije i priredbe
13:55 4 zida zabavne emisije i priredbe
14:30 Obrtnik partner emisija pod pokroviteljstvom
15:00 Olimp sportska emisija
15:15 Rukometna Liga prvaka, Final Four polufinale (povremeno uključivanje u prijenos)
16:50 Olimp sportska emisija
17:55 Rukometna Liga prvaka, Final Four polufinale
19:30 Olimp sportska emisija
20:05 Nogomet, LP emisija
20:35 London: Nogomet, LP: Barcelona - Manchester UTD prijenos finala
22:35 Nogomet, LP emisija
23:05 Zaštitnica svjedoka 1, epizoda 9. (12) serija
23:45 Vrijeme je za jazz: Ljetni osmijeh Adriatic jazza zabavna glazba
00:50 KS automagazin zabavne emisije i priredbe ®
01:20 4 zida zabavne emisije i priredbe ®
01:55 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
01:57 Noćni glazbeni program: Glazbeni spotovi zabavna glazba
04:58 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
05:00 Noćni glazbeni program: Doris Dragović 20 godina s ljubavlju
-
HRT 2 » Nedjelja 29.05.2011.
Hrvatska televizija
06:04 Noćni glazbeni program: Grupa Magazin i Oliver Dragojević zabavna glazba
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
08:25 Najava programa prezentacija programa
08:30 Glazbeni salon Gvozdanović: Max Emanuel Cenčić ozbiljna glazba
09:15 VISOKA NAPETOST film, komedija
10:45 Biblija (nije kod. na sat.) religijske emisije
10:55 Nedelišće: Misa prijenos (nije kod. na sat.)
12:05 FILMSKA MATINEJA: UBOJSTVO NA KARIBIMA - PREMA ROMANU AGATHE CHRISTIE film
13:55 Filipove bebe emisija pod pokroviteljstvom
14:30 Žiga u Lisinskom: Najljepša etno priča iz Hrvatske prijenos koncerta
15:50 e-Hrvatska emisija pod pokroviteljstvom
16:30 Magazin nogometne Lige prvaka
17:00 Olimp sportska emisija
17:15 Karate, Croatia cup - TOP 10 reportaža
17:55 Rukometna Liga prvaka - Final Four (15.10 za 3. mjesto 17.55 finale)
19:30 Garaža zabavna glazba
20:00 Večeras prezentacija programa
20:05 GOSPODAR I RATNIK: DRUGA STRANA SVIJETA (12) američki film
22:25 Posebni dodaci: Nogomet i film emisija o filmu
23:00 TRAŽEĆI ERICA film
00:55 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
00:57 Noćni glazbeni program: Glazbeni spotovi zabavna glazba
04:00 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
04:02 Noćni glazbeni program: Jurica Pađen i Aerodrom snimka koncerta
05:06 Noćni glazbeni program: 19. memorijal S.B.Đoser 2003.
-
HRT 2 » Ponedjeljak 30.05.2011.
Hrvatska televizija
06:13 Roland Garros tenis
06:25 Najava programa prezentacija programa
06:30 Gospodarica tvoga srca, epizoda 59. telenovela ®
07:13 101 dalmatinac crtana serija (43/65)
07:35 Batman i hrabri superjunaci crtana serija (8/26)
08:00 Mala TV zabavni program za djecu i mlade
08:05 TV vrtić: Vjetrenjača zabavni program za djecu i mlade
08:15 Brlog: Merkati zabavni program za djecu i mlade
08:20 Čarobna ploča 7 kontinenata: Jugoistočna Europa
08:30 Dvorac igračaka 1, epizoda 22. serija za djecu
08:50 Školski program: Magneti znanost
09:10 Ton i ton: U klubu i na ekranu znanost
09:25 Na glasu znanost
09:35 Mega Mindy, epizoda 34. serija za djecu ®
10:00 Tvoja sam sudbina, epizoda 82. telenovela ®
10:45 Lijepom našom: Ljubuški (1/2) zabavne emisije i priredbe ®
11:45 Ritam tjedna glazbeni magazin ®
12:20 Fotografija u Hrvatskoj
12:40 Mala TV zabavni program za djecu i mlade ®
12:45 TV vrtić: Vjetrenjača zabavni program za djecu i mlade ®
12:55 Brlog: Merkati zabavni program za djecu i mlade ®
13:00 Čarobna ploča 7 kontinenata: Jugoistočna Europa ®
13:10 Školski program: Magneti znanost ®
13:30 Ton i ton: U klubu i na ekranu znanost ®
13:45 Na glasu znanost ®
14:00 TERETNJAK ZA AFRIKU kanadski film ®
15:30 Županijska panorama (nije kod. na sat.)
15:45 Hotel dvorac Orth 4, epizoda 9. serija ®
16:30 Šaptač psima 4 (23/36), epizoda 23.
17:20 Trava zelena 2, epizoda 8. humoristična serija
18:05 Roditelji i djeca, epizoda 3. serija ®
18:50 Krstarenja svjetskim ljepotama: Madagaskar - Morski putovi, epizoda 64. dokumentarna serija (64/75) ®
19:45 Hit dana zabavna glazba
19:57 Večeras prezentacija programa
20:00 Braća i sestre 3, epizoda 7. serija
20:45 Glee, epizoda 15. serija za mlade
21:35 Završni udarac 4, epizoda 1. serija
22:25 Zakon i red: Odjel za žrtve 10, epizoda 6. (12) serija
23:10 Dnevnik plavuše: Prva bračna kriza emisija pod pokroviteljstvom ®
23:20 TERETNJAK ZA AFRIKU kanadski film ®
00:50 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba
00:52 Noćni glazbeni program: Glazbeni spotovi zabavna glazba
03:42 Noćni glazbeni program: Hit dana zabavna glazba ®
03:44 Noćni glazbeni program: Garaža Stampedo
04:13 Noćni glazbeni program: Opatijske serenade 2006. Sjećanje na festivale
05:34 Noćni glazbeni program: Do zvijezda zajedno Giuliano