5 Sep 2009
RTRS
06:00 INFO KANAL
07:00 DRINOM, NIZVODNO..., - dokumentarni program, 7/7
07:30 FREЈŽER, - serija, 165/265
08:00 VIЈESTI
08:05 DOBRO ANANIЈEVO, - reportaža
08:35 ZDRAVLJE ЈE LIЈEK
09:05 ČAROLIЈA, - serija, 361 i 362. /400
10:00 VIЈESTI
10:05 LOVCI NA ZMAЈEVE, - crtana serija, 3/26
10:30 Å UMSKA Å KOLA, - program za djecu
10:35 DŽEK I DRVO PASULJA, - crtani film
10:50 LABUDOVI, - crtani film
11:05 SVETI ORAH, - serija, 191./260 (16)
11:30 MuziÄki program
12:00 VIЈESTI
12:15 INTERVЈU - MOMO KAPOR, - repriza
13:00 OBIЈESNA SUDBINA, - serija, 14./60 (16)
13:45 RTRS PREPORUČUЈE, MUZIKA
14:00 EKRAN SNEŽI, - TV drama
15:30 TOP FM 20, - muziÄki program
16:30 DO KRAЈA SVIЈETA - KUBA, - putopisna reportaža
17:00 VIЈESTI
17:05 ČAROLIЈA, - serija, 363. i 364./400
18:00 NA ZELENGORI - ЈEZERO ZELENO, - dokumentarni program
18:30 FREЈŽER, - serija, 166/265
19:00 NAGRADNA IGRA BANJALUÄŒKE PIVARE " ODLIЈEPI OD SREĆE", - izvlaÄenje nagrada
19:30 Dnevnik
19:55 Sport
20:05 RUKOMET - KUP EHF-a, 1. KOLO - BORAC - EVROTEK BEVO, - direktan prenos
21:30 RASPUÄŒIN, - film (16)
23:19 Pregled programa
23:20 VIЈESTI
23:25 OBIЈESNA SUDBINA, - serija, 15./60 (16)
00:10 TOP FM 20
01:05 SVETI ORAH, - serija, 191./260 (16)
01:30 RASPUÄŒIN, - film (16)
03:10 Dnevnik
03:35 MuziÄki program
03:55 EKRAN SNEŽI, - TV drama
05:25 ZDRAVLJE ЈE LIЈEK
06:00 INFO KANAL
RTRS
06:00 INFO KANAL
07:00 DRINOM, NIZVODNO..., - dokumentarni program, 7/7
07:30 FREЈŽER, - serija, 165/265
08:00 VIЈESTI
08:05 DOBRO ANANIЈEVO, - reportaža
08:35 ZDRAVLJE ЈE LIЈEK
09:05 ČAROLIЈA, - serija, 361 i 362. /400
10:00 VIЈESTI
10:05 LOVCI NA ZMAЈEVE, - crtana serija, 3/26
10:30 Å UMSKA Å KOLA, - program za djecu
10:35 DŽEK I DRVO PASULJA, - crtani film
10:50 LABUDOVI, - crtani film
11:05 SVETI ORAH, - serija, 191./260 (16)
11:30 MuziÄki program
12:00 VIЈESTI
12:15 INTERVЈU - MOMO KAPOR, - repriza
13:00 OBIЈESNA SUDBINA, - serija, 14./60 (16)
13:45 RTRS PREPORUČUЈE, MUZIKA
14:00 EKRAN SNEŽI, - TV drama
15:30 TOP FM 20, - muziÄki program
16:30 DO KRAЈA SVIЈETA - KUBA, - putopisna reportaža
17:00 VIЈESTI
17:05 ČAROLIЈA, - serija, 363. i 364./400
18:00 NA ZELENGORI - ЈEZERO ZELENO, - dokumentarni program
18:30 FREЈŽER, - serija, 166/265
19:00 NAGRADNA IGRA BANJALUÄŒKE PIVARE " ODLIЈEPI OD SREĆE", - izvlaÄenje nagrada
19:30 Dnevnik
19:55 Sport
20:05 RUKOMET - KUP EHF-a, 1. KOLO - BORAC - EVROTEK BEVO, - direktan prenos
21:30 RASPUÄŒIN, - film (16)
23:19 Pregled programa
23:20 VIЈESTI
23:25 OBIЈESNA SUDBINA, - serija, 15./60 (16)
00:10 TOP FM 20
01:05 SVETI ORAH, - serija, 191./260 (16)
01:30 RASPUÄŒIN, - film (16)
03:10 Dnevnik
03:35 MuziÄki program
03:55 EKRAN SNEŽI, - TV drama
05:25 ZDRAVLJE ЈE LIЈEK
06:00 INFO KANAL