CardSharing-X
» SAT Related « => Satellite TV Program => Ex-Yu Tv Program => Topic started by: Tirkic on September 05, 2009, 02:46:14 AM
-
4 Sep 2009
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
07:00 Infokanal
08:00 Otroški infokanal
09:00 Zabavni infokanal
12:10 Tv prodaja
12:40 UMETNOST IGRE - POGOVOR Z ROMEOM CASTELLUCCIJEM, PONOVITEV
13:10 EVROPSKI MAGAZIN, ODDAJA TV MARIBOR, PONOVITEV
13:40 ÄŒRNO BELI ÄŒASI, PONOVITEV
13:55 IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 04.09.1991, 1400
14:20 Ã…Â PORT Ã…Â PAS, ODDAJA O Ã…Â PORTU, ZDRAVJU IN OKOLJU: OÃ…Â MARIBOR, PONOVITEV
14:50 GLASBENI VEÄŒER: FESTIVAL RADOVLJICA 2009: HARMONIA ANTIQUA LABACENSIS, 2/2, PONOVITEV
15:30 Tv prodaja
16:00 CIRCOM REGIONAL, ODDAJA TV MARIBOR, 1600
16:30 PRIMORSKI MOZAIK, 1630
17:00 Mostovi - hidak, ponovitev
17:35 PRIJATELJI, OSTANIMO PRIJATELJI, ODDAJA TV KOPER-CAPODISTRIA, 1735
18:30 SVETOVNO PRVENSTVO V GORSKEM KOLESARSTVU: 4 X (M IN Ž), POSNETEK IZ CANBERRE&& Reporter: Tomaž Kovšca, 1835
18:55 IZMIR: EVROPSKO PRVENSTVO V ODBOJKI (M), SLOVENIJA - SLOVAÃ…Â KA, PRENOS&& Reporter: Marjan Fortin, 1855
21:00 VELENJE: NOGOMET, KVALIFIKACIJE ZA EVROPSKO PRVENSTVO - MLADI DO 21 LET: SLOVENIJA - FRANCIJA, VKLJUČITEV V PRENOS&& Reporter: Tomaž Hudomalj, 2100
22:50 ATLETIKA - ZLATA LIGA, POSNETEK IZ BRUSLJA&& Reporter: Andrej Stare, 2250
00:50 GANDŽA, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 13/22, PONOVITEV, 0050
01:20 Zabavni infokanal
SLO2
06:30 Zabavni infokanal
07:00 Infokanal
08:00 Otroški infokanal
09:00 Zabavni infokanal
12:10 Tv prodaja
12:40 UMETNOST IGRE - POGOVOR Z ROMEOM CASTELLUCCIJEM, PONOVITEV
13:10 EVROPSKI MAGAZIN, ODDAJA TV MARIBOR, PONOVITEV
13:40 ÄŒRNO BELI ÄŒASI, PONOVITEV
13:55 IZ ARHIVA TVS: TV DNEVNIK 04.09.1991, 1400
14:20 Ã…Â PORT Ã…Â PAS, ODDAJA O Ã…Â PORTU, ZDRAVJU IN OKOLJU: OÃ…Â MARIBOR, PONOVITEV
14:50 GLASBENI VEÄŒER: FESTIVAL RADOVLJICA 2009: HARMONIA ANTIQUA LABACENSIS, 2/2, PONOVITEV
15:30 Tv prodaja
16:00 CIRCOM REGIONAL, ODDAJA TV MARIBOR, 1600
16:30 PRIMORSKI MOZAIK, 1630
17:00 Mostovi - hidak, ponovitev
17:35 PRIJATELJI, OSTANIMO PRIJATELJI, ODDAJA TV KOPER-CAPODISTRIA, 1735
18:30 SVETOVNO PRVENSTVO V GORSKEM KOLESARSTVU: 4 X (M IN Ž), POSNETEK IZ CANBERRE&& Reporter: Tomaž Kovšca, 1835
18:55 IZMIR: EVROPSKO PRVENSTVO V ODBOJKI (M), SLOVENIJA - SLOVAÃ…Â KA, PRENOS&& Reporter: Marjan Fortin, 1855
21:00 VELENJE: NOGOMET, KVALIFIKACIJE ZA EVROPSKO PRVENSTVO - MLADI DO 21 LET: SLOVENIJA - FRANCIJA, VKLJUČITEV V PRENOS&& Reporter: Tomaž Hudomalj, 2100
22:50 ATLETIKA - ZLATA LIGA, POSNETEK IZ BRUSLJA&& Reporter: Andrej Stare, 2250
00:50 GANDŽA, AMERIŠKA NADALJEVANKA, 13/22, PONOVITEV, 0050
01:20 Zabavni infokanal