CardSharing-X
SAT Related => Satellite TV Program => Ex-Yu Tv Program => Topic started by: Edo1 on May 25, 2011, 01:20:32 AM
-
PINK M » Srijeda 25.05.2011.
Crnogorska televizija
06:48 City Kids Dečji program
06:55 Dobro jutro! Jovana i Srdjan Informativni program
10:07 Pozovi Velikog brata Reality show
11:55 City Kids Dečji program
12:22 Zabranjena ljubav Serijski program
13:10 City Kratke forme
13:21 Sportissimo Sportski program
13:48 Teen Pleme Muzičko-zabavni program
14:03 Autostoperi Reality show
14:55 Gavrilovići Reality show
15:24 Teen Pleme Muzičko-zabavni program
15:34 Mala nevesta Serijski program
16:53 Sportissimo Sportski program
17:00 Trijumf ljubavi Serijski program
17:53 City Kratke forme
18:02 Moja Podgorica Kratke forme
18:30 InfoMonte Muzičko-zabavni program
18:50 Sportissimo Sportski program
19:00 Tereza Serijski program
20:00 Veliki brat 4 Reality show
21:00 Grand parada Muzičko-zabavni program
22:30 Nasledje jedne dame Serijski program
23:15 Teen Pleme Muzičko-zabavni program
23:30 Veliki brat 4 - pregled dana Reality show
00:15 City Kratke forme
00:30 Jedan jedini film, znanstveno - fantastični / akcijski
02:00 Svi kraljevi ljudi film
04:00 MALI VELIKI CEZAR film
05:30 City Kratke forme
05:45 Trijumf ljubavi Serijski program
-
PINK M » Četvrtak 26.05.2011.
Crnogorska televizija
06:50 City Kids Dečji program
06:55 Dobro jutro! Jovana i Srdjan Informativni program
10:00 Pozovi Velikog brata Reality show
11:50 City Kids Dečji program
12:00 Zabranjena ljubav Serijski program
13:10 City Kratke forme
13:20 Sportissimo Sportski program
13:45 Teen Pleme Muzičko-zabavni program
14:00 Paparazzo: Lov na poznate Reality show
15:00 Gavrilovići Reality show
15:20 Teen Pleme Muzičko-zabavni program
15:30 Mala nevesta Serijski program
16:50 Sportissimo Kratke forme
17:00 Trijumf ljubavi Serijski program
17:50 City Kratke forme
18:00 Moja Podgorica Kratke forme
18:30 InfoMonte Muzičko-zabavni program
18:50 Sportissimo Sportski program
19:00 Tereza Serijski program
20:00 Veliki brat 4 Reality show
21:00 Sve za ljubav Muzičko-zabavni program
22:30 Nasledje jedne dame Serijski program
23:15 Teen Pleme Muzičko-zabavni program
23:30 Veliki brat 4 - pregled dana Reality show
00:15 City Kratke forme
00:30 Nemoguća misija Reality show
01:30 Zavet Filmski program
03:30 Tihi plač Filmski program
05:43 City Kratke forme
05:56 Trijumf ljubavi Serijski program
-
PINK M » Petak 27.05.2011.
Crnogorska televizija
06:48 City Kids Dečji program
06:55 Dobro jutro! Jovana i Srdjan Informativni program
10:07 Pozovi Velikog brata Reality show
11:59 City Kids Dečji program
12:26 Zabranjena ljubav Serijski program
13:12 City Kratke forme
13:22 Sportissimo Sportski program
13:51 Teen Pleme Muzičko-zabavni program
14:06 Petkom u 2 Talk show
14:58 Gavrilovići Reality show
15:26 Teen Pleme Muzičko-zabavni program
15:36 Mala nevesta Serijski program
16:53 Sportissimo Sportski program
17:00 Trijumf ljubavi Serijski program
17:53 City Kratke forme
18:02 Moja Podgorica Kratke forme
18:30 InfoMonte Muzičko-zabavni program
18:50 Sportissimo Kratke forme
19:00 Tereza Serijski program
20:00 Loto Muzičko-zabavni program
20:20 Veliki brat 4 Reality show
21:00 Grand show Muzičko-zabavni program
22:30 Nasledje jedne dame Serijski program
23:15 Teen Pleme Muzičko-zabavni program
23:30 Veliki brat 4 - pregled dana Reality show
00:45 City Kratke forme
01:00 Arena B-13 Talk show
02:00 DVOSTRUKA PRIJEVARA akcijski film
04:00 TIHI VRISAK horor
-
PINK M » Subota 28.05.2011.
Crnogorska televizija
06:17 City Kids Dečji program
06:22 City Kratke forme
06:55 Dobro jutro! Minja i Vlada Informativni program
10:14 Pozovi Velikog brata Reality show
10:45 Vikend Vizija Talk show
12:00 BET Plus Kratke forme
12:35 City Kids Dečji program
12:45 City Kratke forme
13:02 Život u trendu Muzičko-zabavni program
14:00 Sportissimo Sportski program
14:07 Gold muzički magazin Muzičko-zabavni program
15:20 Javna tajna Talk show
16:23 Sportissimo Sportski program
16:30 Veliki brat 4 Reality show
17:35 Rez Muzičko-zabavni program
18:06 City Kratke forme
18:20 Sportissimo Sportski program
18:30 InfoMonte Muzičko-zabavni program
18:45 Magazin IN Talk show
20:00 Veliki brat 4 Reality show
21:00 Zvezde Granda Muzičko-zabavni program
00:00 Afera Thomasa Crowna američki film
01:45 City Kratke forme
02:00 Zaštitnik Filmski program
03:45 Dileme plaćenog ubice Filmski program
-
PINK M » Nedjelja 29.05.2011.
Crnogorska televizija
06:13 City Kratke forme
06:23 City Kids Dečji program
06:55 Dobro jutro! Minja i Vlada Informativni program
10:00 Veliki brat 4 Reality show
11:20 City Kids Dečji program
11:25 Rez Muzičko-zabavni program
12:00 Grand hitovi Muzičko-zabavni program
13:00 City Kratke forme
13:10 Sportissimo Kratke forme
13:20 Glamur music Muzičko-zabavni program
14:00 Veliki brat 4 Reality show
14:48 Sportissimo Kratke forme
14:55 Ja to tako Talk show
16:13 Sportissimo Kratke forme
16:20 Nedeljno popodne Lee Kiš Muzičko-zabavni program
17:45 Autostoperi Reality show
18:30 InfoMonte Muzičko-zabavni program
18:45 City Kratke forme
19:05 Paparazzo: Lov na poznate Reality show
20:00 Veliki brat 4 - izbacivanje Reality show
22:00 Ami G Show Talk show
23:30 Opasne djevojke film
01:15 City Kratke forme
01:30 Jesse Stone: Smrt u raju film