RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /
11:00 Vesti
11:05 Dizni na RTS
12:38 Hana Montana, američka serija
13:05 Dnevnik
13:18 Naš auto našim gledaocima
13:20 Sport plus
13:30 Balkanskom ulicom: In memoriam Milorad Pavić
14:03 Vreme je za bebe
14:47 Kulinarski letopis
15:00 Vesti
15:09 Naš auto našim gledaocima
15:13 SAT
15:58 Ono kao ljubav, serija, r.
16:47 Naš auto našim gledaocima
16:49 Braća po oružju, američka serija
18:00 Robna kuća: Za nekoga sve - za svakog poneÅ¡to
18:25 Sasvim prirodno: Zlakusa-selo grnčara, 2. deo
19:00 Naš auto našim gledaocima
19:01 Slagalica, kviz
19:20 Vreme
19:30 Dnevnik
20:07 Naš auto našim gledaocima
20:14 Ono kao ljubav, serija
21:00 "Teleton" za fiskulturne sale u Srbiji
23:30 Dnevnik
23:45 Ričijevi, američka serija
00:40 Exit: The best of Exit 03
01:32 Exit: Sofa Surfers
02:20 Ono kao ljubav, serija
03:00 Vesti (04.00,
03:03 SAT
03:48 Balkanskom ulicom: In memoriam Milorad Pavić
04:21 Sasvim prirodno: Zlakusa-selo grnčara, 2. deo
04:53 Slagalica, kviz
05:16 Tv prodaja
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti
RTS2
06:02 Koncert za dobro jutro: Romane đilja
07:00 Amen ađes
07:29 Datum
07:35 Verski kalendar
07:45 Agroinfo
08:00 Dozvolite...
09:00 Pustolov: Dr Grozozo na godišnjem odmoru
09:30 Dug put kući , EBU dokumentarni program
09:45 Ups, EBU drama
10:00 Igraj fudbal, budi srećan
10:30 Moj ljubimac
11:00 Brazde
12:00 UNHCR - povratak: Kosovo
12:25 Interfejs
12:55 Fudbal-Jelen super liga: Rad-Napredak, prenos
14:50 Leti, leti, pesmo moja mila
15:42 Kulturako aresipe
16:07 Trag u prostoru: Čuvari svetlosti
16:29 Magazin Lige Å¡ampiona
16:55 Fudbal-Premijer liga: Everton-Totenhem, prenos
18:51 Vaterpolo-PS: Partizan-Vojvodina, snimak
19:52 Datum
19:56 Verski kalendar
20:12 Horizont: Kako funkcioniÅ¡e pamćenje
21:05 Zaboravljeni umovi Srbije: Vladimir Dvorniković
21:40 Nedeljom uveče
23:10 Detektivske priče: Novac, deca, roba
23:55 Vikend Evronet
00:22 Fudbal-Jelen super liga: Rad-Napredak, r.
02:05 Fudbal-Premijer liga: Everton-Totenhem, r.
03:49 Nedeljom uveče
05:17 Detektivske priče: Novac, deca, roba
B92
07:02 Film: Barbi sa Labudovog jezera (R)
08:30 Trnavčevići u divljini: crtani film
09:00 Znanje na poklon
11:00 Veliki brat, uživo
11:30 NADREALITY SHOW (R)
12:00 Vesti B92
12:05 Veliki brat, uživo
12:55 Dvougao ( R )
13:00 Potraga: specijal
14:00 Film: Longinovo koplje: III deo
15:47 Kako je snimano...
15:50 Dvougao ( R )
16:00 Vesti B92
16:35 Veliki brat, uživo
17:00 POPodne
18:30 Vesti B92
19:06 U Å¡etnji sa dinosaurusima - morske nemani: NG i BBC
19:45 Sunđer Bob Kockalone: crtani film
20:00 Veliki brat
21:00 Utisak nedelje
23:00 Vesti B92
23:36 Serije: Kalifornikacija
00:11 Jelen top 10
00:55 Vrlo važni (R)
01:17 Oplaneti se (R)
01:37 Info kanal B92: uključenje
06:00 Dizanje, jutarnji program
PINK
07:30 Jutarnji Nacionalni dnevnik, Informativni program
07:45 Jutro sa NeÅ¡om Ristićem, Informativni program
08:44 Top shop, Muzičko-zabavni program
09:00 Farma-uživo, Reality show
10:08 Nova faca, Filmski program
11:49 City, Kratke forme
12:00 Grand hitovi, Muzičko-zabavni program
12:44 Top shop, Muzičko-zabavni program
13:00 Farma-uživo, Reality show
15:01 Vi pitate, Talk show
16:10 Nedeljno popodne Lee KiÅ¡, Muzičko-zabavni program
17:45 Farma-uživo, Reality show
18:30 Nemoguća misija, Reality show
19:30 Nacionalni dnevnik, Informativni program
20:00 Farma, reality show
21:00 Grand - narod pita, Muzičko-zabavni program
23:00 Farma-uživo, Reality show
00:45 City, Kratke forme
01:00 Posledice, Filmski program
02:45 City, Kratke forme
03:00 Vejnov svet, Filmski program
05:08 Ljubav je večna, Serijski program
06:00 Dobar komšija, Informativni program
Cinemania
08:30 Moja zlatna ribica je zlica
09:00 Malo Korigan
09:30 Moja zlatna ribica je zlica
10:00 Aladin
12:00 Još ovaj put, film
14:00 Prokletstvo škorpije od žada , film
16:00 Nema malih bogova, film
18:00 Divlje ulice , film
20:00 Sve od mene, film
22:00 Život u zaboravu, film
00:00 Lepotica i tiranin, film
02:00 Erotski film