RTS1
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica /
11:00 Dizni na RTS
12:35 Mansarda, serija za decu
13:00 Dnevnik
13:13 Naš auto našim gledaocima
13:20 Lud, zbunjen, normalan, serija
14:00 VI I MIRA ADANJA POLAK
14:45 Vesti
14:51 Naš auto našim gledaocima
14:55 Druga varijanta programa
15:44 Jesen stiže Dunjo moja, serija, r.
16:41 Naš auto našim gledaocima
16:43 Balkan ekspres, domaći film
18:32 Kvadratura kruga
19:00 Naš auto našim gledaocima
19:01 Slagalica, kviz
19:30 Dnevnik
20:06 Naš auto našim gledaocima
20:13 Jesen stiže, dunjo moja, serija
21:09 Tv Bingo
21:44 Trka sa vremenom, američki film
21:46 Tenis, polufinale, prenos (Ako Đoković igra u ovom polufinalu)
23:40 Vesti
23:47 Osveta Å¡mokljana 4, američki film
01:20 Jesen stiže, dunjo moja, serija
02:00 Vesti (03.00, 04.00,
02:15 VI I MIRA ADANJA POLAK
03:03 TV lica: Rade Radivojević
03:50 Dolinom Ibra kroz vekove
04:17 Kvadratura kruga
04:42 Leti, leti, pesmo moja mila
05:15 Slagalica, kviz
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti
RTS2
06:00 Datum
06:05 Verski kalendar
06:17 Brazde
07:10 TV lica: Dragan Đilas, r.
07:58 Stvoriteljeva igra, film za decu
09:40 Verski mozaik Srbije
10:27 Klinika Vet
11:00 Profil i profit
11:30 Knjiga utisaka
12:10 Agroinfo
12:30 Svet zdravlja
13:00 7 RTS dana
13:26 Građanin
14:00 Leti, leti, pesmo moja mila
14:30 Dolinom Ibra kroz vekove
14:54 Princeza Stroci od Toskane
15:21 Hadžiluk
15:23 ili Tenis-London, polufinale, prenos
16:14 Tvoje pesme, moji snovi: Dunja Figenvald
17:14 Datum
17:19 Verski kalendar
17:30 Vrele gume
17:59 Total tenis
18:12 Reli
18:25 Fudbal - Premijer liga: Aston vila - Totenhem, prenos
20:15 Matijin komad sveta, prenos svečanosti
21:17 Bolesti organa za varenje
21:53 Svet sporta
21:55 Tenis (London): Polufinale, prenos
22:20 Fudbal: Jelen super liga
22:45 PUT KA DRUÅ TVU ZNANJA
23:10 Borba za život: Sredovečnost
00:03 Omaž Draganu Stojniću
01:24 Vrele gume
02:03 Fudbal - Premijer liga: Aston vila - Totenhem, r.
03:40 Tenis (London): Polufinale 1, r.
04:50 Tenis (London): Polufinale 2, r.
06:00 Muzika za dobro jutro: Romane đilja
B92
07:01 Dora istražuje: crtani film
08:15 Trnavčevići u divljini: crtani film
08:43 Vodič za roditelje
09:06 Film: Psi milioneri
10:36 Topšop
11:00 Veliki brat, uživo
12:00 Vesti B92
12:05 POPodne (R)
13:00 Vesti B92
13:05 POPodne (R)
13:30 TV Travel Magazine
14:00 Film: Moj otac, moja žena i moja ljubavnica
15:41 Topšop
16:00 Vesti B92
16:34 Buđelar
17:20 Dvougao
17:25 Potraga (R)
18:00 Patrola (R)
18:30 Vesti B92
19:06 Vrlo važni
19:40 Oplaneti se
20:00 Veliki Brat-veliki mozak
22:00 Film: Englez
23:45 Serije: Kalifornikacija (R)
00:24 NADREALITY SHOW
00:48 Film: Moja otac, moja žena i moja ljubavnica (R)
02:24 Info kanal B92: uključenje
PINK
07:00 Jutro sa NeÅ¡om Ristićem, Informativni program
07:30 Jutarnji Nacionalni dnevnik, Informativni program
07:45 Jutro sa NeÅ¡om Ristićem, Informativni program
08:15 Top shop, Muzičko-zabavni program
08:30 U sosu, Kratke forme
09:00 Farma-uživo, Reality show
10:15 Vikend Vizija, Talk show
11:36 City, Kratke forme
11:47 Čitaj izmedju redova, Talk show
12:40 Život u trendu, Muzičko-zabavni program
13:44 Top shop, Muzičko-zabavni program
14:00 Gold music, Muzičko-zabavni program
15:12 Kad na vrbi rodi grožđe, Domaći serijski
15:49 City, Kratke forme
16:00 Farma-uživo, Reality show
18:02 Magazin IN, Talk show
19:30 Nacionalni dnevnik, Informativni program
20:00 Kad na vrbi rodi grožđe, Domaći serijski
21:00 Farma, reality show
23:00 Nezakonit ulazak, Filmski program
01:00 Farma, reality show
01:30 U snovima, Filmski program
03:00 City, Kratke forme
03:15 Savršeno oružje, Filmski program
05:00 Nezakonit ulazak, Filmski program
Cinemania
08:00 Moja zlatna ribica je zlica
08:30 Malo Korigan
09:00 Moja zlatna ribica je zlica
09:30 Malo Korigan
10:00 Pokahontas
12:00 Kraljeva garda, film
14:00 Sirano de Beržerak , film
18:00 Loganov rat, film
20:00 Život u zaboravu, film
22:00 Američki rođaci , film
00:00 Prave koledž devojke, film
02:00 Planeta Iks , film