Author Topic: HokejaÅ¡ Columbusa Nash polomio suca  (Read 470 times)

• *****
  • Posts: 16798
Hokejaš Columbusa Nash polomio suca
« on: November 27, 2009, 01:39:50 PM »
 Bila je to kanadska večer u NHL ligi. Vancouver je pobijedio Los Angeles 4:1, dok je Ottawa slavila protiv Columbusa 2:1
U gradu domaćinu predstojećih zimskih olimpijskih igara Vancouver Canucksi su sjajnom igrom u posljednjoj trećini pobijedili Los Angeles Kingse. Bila je to treća pobjeda Canucksa u posljednja četiri susreta. Golove za domaći sastav postigli su Alex Burrows (7:35) i Henrik Sedin (43:54), Tanner Glass (47:18) i Kyle Wellwood (59:54), dok je strijelac za goste bio Wayne Simmonds (39:17). Odličnu predstavu pružio je i vratar Vancouvera Robert Luong, koji je sakupio 31 obranu.

U drugom susretu bilo je daleko napetije. Columbus je poveo u 18. minuti pogotkom Kristiana Huseliusa, no 50 sekundi kasnije za Ottawu je izjednačio Jason Spezza. U drugoj trećini nije bilo golova, a pitanje pobjednika razrijeÅ¡io je gol Nicka Foligna u 54. minuti. Na vratima Senatorsa je briljirao Brian Elliott sa 32 obrane. Bila je to prva pobjeda Ottawe nakon tri uzastopna poraza, te peta uzastopna pobjeda na ledu Scotiabank Placea.

Zanimljivo, već u osmoj minuti utakmice stradao je jedan od sudaca, Dave Jackson nakon Å¡to ga je 'pokupio' kapetan Columbusa Rick Nash. Sucu je pružena pomoć no ozlijedio je koljeno i nije mogao nastaviti susret.

• Ferengi
  • *****
Pogledajte nogometni promaÅ¡aj stoljeća!
« Reply #1 on: December 02, 2009, 10:19:06 AM »
Dijeli vas par centimetara od gola, no svejedno uspijete promaÅ¡iti cijeli gol. Zvuči nemoguće? Moguće je itekako ako pitate napadača niže engleske lige Rockyja Baptistea kojem je upravo to uspjelo
Puno puta smo na televizijskim prijenosima mogli čuti kako je neki nogometaÅ¡ promaÅ¡io nemoguće. Ponekad to zvuči zaista pretenciozno, no ponekad dobro opisuje situaciju. Nedavno smo i u HNL-u svjedočili 'majstoriji' Ilije Sivonjića, čiji je nevjerojatan promaÅ¡aj postao hit na Youtubeu.

No napadač Dinama napokon može odahnuti. DoÅ¡la je opaka konkurencija u imenu Rockyja Baptistea koji bi mogao postati 'kralj promaÅ¡aja'. Naime, taj član niželigaÅ¡kog engleskog kluba Harrowborougha uspio je na utakmici protiv Wlthamom doslovce za par centimetara promaÅ¡iti cijeli gol. Da posjetimo, gol je Å¡irom neÅ¡to viÅ¡e od sedam metara!

Taj promašaj jednostavno morate vidjeti.