CardSharing-X
SAT Related => Satellite TV Program => TV Film and Series => Topic started by: jopi on October 27, 2009, 10:35:01 AM
-
(http://images.satvenus.com/images/qcp1w9p3smbbecx4p3ny.jpeg)
TV program Filmovi
utorak, 27. oktobar 2009.
##########################
>07:02 Kanal D Crtani filmovi
08:25 HRT 2 Moj otok je moj dom, dok. film
08:33 Pink Kids Film: Začarano ostrvo
10:45 HRT 2 Mjesto za počinak, film
11:15 Enter Crtani film
12:30 FOX Film: Devojka broj jedan ®
12:50 HRT 2 Dan šar. oblaka rođenih u moru, film
13:30 RTS 1 Dr, domaći film
14:00 Enter Film
14:00 RTS 2 Ubilačka namera, engleski film
14:02 Kanal D Crtani filmovi
15:05 HBO Comedy Filmovi i zvezde ep. 36
15:35 RTV 1 Teheran 43, film
16:03 Pink Kids Film: Komando Stortebeker
19:15 Enter Crtani film
20:00 FOX Film: Glavni svedok
21:00 Avala Film: Hvala vam što pušite
21:05 Košava Film
22:10 RTS 1 Između dve vatre, američki film
22:10 HRT 2 Dugi oproštaj, film
23:45 Pink Kids Film: Začarano ostrvo
00:05 RTV 1 Teheran 43, film ®
00:25 RTS 2 Ubilačka namera, engleski film ®
00:30 Pink Film: Crna ovca
00:30 Avala Film: Hvala vam što pušite ®
01:13 RTS 1 Ruke nepoznatog, američki film
01:30 FOX Film: Drugi front
02:30 Pink Film: Lepotica u ružičastom
03:20 Košava Film ®
_____________________________
_____pozdrav_________________
-
(http://images.satvenus.com/images/qcp1w9p3smbbecx4p3ny.jpeg)
TV program Filmovi
četvrtak, 29. oktobar 2009.
##########################
>07:02 Kanal D Crtani filmovi
08:31 Pink Kids Film: Put oko sveta za 80 dana
11:15 Enter Crtani film
12:00 HBO Filmovi i zvezde ep. 43
12:30 FOX Film: Ledeni strah ®
13:10 RTS 1 Masmediologija na Balkanu, domaći film
14:00 Enter Film
14:00 RTS 2 Poljubac smrti, američki film
14:02 Kanal D Crtani filmovi
15:10 RTV 1 Film
15:35 HRT 1 1201 godina bokeljske morn., dok. film
16:04 Pink Kids Film: Podvizi Mladog Hercula
16:35 Pink Kids Film: Prasetove lagarije
20:05 HRT 2 Maska, film
21:00 Avala Film: Zabranjeni izbor
21:00 RTS 1 U plavetnilu, američki film
23:37 Pink Kids Film: Put oko sveta za 80 dana
00:05 RTV 1 Film ®
00:23 RTS 1 Glumci, američki film
00:30 RTS 2 Poljubac smrti, američki film ®
00:45 Pink Film: Reka smrti
01:00 Avala Film: Zabranjeni izbor ®
01:30 FOX Film: Moj Samuraj
02:04 RTS 1 Masmediologija na Balkanu, domaći film
02:45 Pink Film: Bele noći
03:25 HRT 1 1201 godina bokeljske morn., dok. film
_____________________________
_____pozdrav_________________
-
(http://images.satvenus.com/images/qcp1w9p3smbbecx4p3ny.jpeg)
TV program Filmovi
petak, 30. oktobar 2009.
##########################
>07:02 Kanal D Crtani filmovi
08:29 Pink Kids Film: Podvizi Mladog Hercula
09:01 Pink Kids Film: Prasetove lagarije
09:50 HBO Filmovi i zvezde ep. 43
11:50 Enter Crtani film
12:30 FOX Film: Moj Samuraj ®
13:05 B92 Film: Tri slepa miša
14:02 Kanal D Crtani filmovi
14:59 Pink Kids Filmski obračun
15:10 RTV 1 Film
16:00 Pink Kids Film: Podvizi Mladog Hercula
16:31 Pink Kids Film: Prasetove lagarije
21:00 FOX Film: Bilo jednom u Kini 3
22:59 Pink Kids Filmski obračun
23:29 Pink Kids Crtani Film: Looney Toons 9
23:34 Pink Kids Film: Podvizi Mladog Hercula
00:05 Pink Kids Film: Prasetove lagarije
00:05 RTV 1 Film ®
00:30 Pink Film: Još 48 sati
01:20 B92 Film: Aurora: Prekinuta operacija
01:30 FOX Film: Princ tame
02:15 Pink Film: Katastrofa
04:00 Pink Film ®
_____________________________
_____pozdrav_________________
-
(http://images.satvenus.com/images/qcp1w9p3smbbecx4p3ny.jpeg)
TV program - petak, 06.11. 2009.
Filmovi
-06.00 Cinemax -Film: "Novajlija"
-06.00 Pink film -Film: "Divlje senke"
-07.00 Film plus -Film: "Pločnici Londona"
-07.30 Cinemax -Film: "Dobro došla u Zbogom"
-08.00 Pink film -Film: "Granica"
-08.29 Pink kids -Film: "Podvizi mladog Herkula"
-08.40 1000 -Film: "1000 ari"
-09.01 Pink kids -Film: "Prasetove lagarije"
-09.15 Cinemax -Film: "Male čokolade"
-09.25 HBO -Film: "Dobro jutro tugo"
-10.00 Pink film -Film: "Made in YU"
-10.00 Hallmark -Film: "Kanjon jada"
-10.25 HBO Comedy -Film: "Ploveći bar 2"
-10.30 1000 -Film: "Najbolji mali kupleraj u Teksasu"
-10.50 Cinemax -Film: "Mali Marsovac"
-11.00 HBO -Film: "Zrno utehe"
-11.00 Sinemanija -Film: "Oči anđela"
-12.00 Pink film -Film: "Lijepe žene prolaze kroz grad"
-12.00 Atlas -Film: "Zimski posao"
-12.20 1000 -Film: "Freš"
-12.30 HBO Comedy -Film: "Vino i poljupci"
-12.30 Foks -Film: "Džejkobova lestvica zločina"
-12.35 Cinemax -Film: "Osam sastanaka"
-12.40 HBO -Film: "Sami u Parizu"
-13.05 Art -Film
-13.30 Sinemanija -Film: "Put oko sveta za 80 dana"
-13.30 HBO Comedy -Film: "Ona je muško"
-14.00 Pink film -Film: "Plastični Isus"
-14.00 RTS 2 -Film: "Čarli Čen u cirkusu"
-14.10 1000 -Film: "Biloksi bluz"
-14.15 HBO -Film: "Začarana"
-14.20 Cinemax -Film: "Čarobnjak"
-15.15 HBO Comedy -Film: "Ploveći bar 2"
-15.20 Nova -Film: "Vojničine"
-15.35 Vojvodina 1 -Film
-16.00 HBO -Film: "Igračke"
-16.00 Pink kids -Film: "Podvizi mladog Herkula"
-16.00 Pink film -Film: "Tajna manastirske rakije"
-16.00 Sinemanija -Film: "Gangsterska priča"
-16.00 Hallmark -Film: "Svadbena želja"
-16.00 1000 -Film: "Mini i Moskovic"
-16.20 Cinemax -Film: "Svi su dobro"
-16.31 Pink kids -Film: "Prasetove lagarije"
-17.00 HBO Comedy -Film: "Vino i poljupci"
-18.00 HBO -Film: "Prva nedelja"
-18.00 Sinemanija -Film: "Poslednje skretanje za Bruklin"
-18.00 1000 -Film: "Simpatiko"
-18.00 Pink film -Film: "Tri letnja dana"
-18.20 Cinemax -Film: "Male čokolade"
-18.20 HBO Comedy -Film: "Ona je muško"
-19.00 Film plus -Film: "Svjedoci"
-20.00 Pink film -Film: "Miss"
-20.00 1000 -Film: "Ratnička klasa"
-20.00 Cinemax -Film: "Ljubav za jednu noć"
-20.00 Sinemanija -Film: "Siromašne bogatašice"
-20.15 HRT 1 -Film
-20.35 HBO -Film: "Lars ili prava devojka"
-21.00 HBO Comedy -Film: "Uživo"
-21.00 TCM -Film: "Mrs Soffel"
-21.00 Avala -Film: "Fojlov rat"
-21.00 Foks -Film: "Kritična masa"
-21.40 Cinemax -Film: "Čovek iznutra"
-22.00 RTS 2 -Film: "Sofi Šol"
-22.00 Pink film -Film: "Doviđenja u Čikagu"
-22.00 Film plus -Film: "Kuća"
-22.00 Sinemanija -Film: "Spajsice na turneji"
-22.00 1000 -Film: "Haos"
-22.15 Nova -Film: "Opasna plavuša"
-22.30 Art -Film
-22.30 Vojvodina 2 -Film
-22.30 Atlas -Film: "Vjetar koji njiše ječam"
-22.35 HBO Comedy -Film: "Imaš petlju?"
-22.50 TCM -Film: "Reckless"
-22.50 Fox Crime -Film: "Ambulantna kola"
-23.34 Pink kids -Film: "Podvizi mladog Herkula"
-23.45 Cinemax -Film: "Gluvarenje"
-23.50 RTS 2 -Film: "Čarli Čen u cirkusu"
-00.00 1000 -Erotski filmovi
-00.00 Sinemanija -Film: "Devet zatvorenih"
-00.10 HBO -Film: "Gorilin lek"
-00.15 Nova -Film: "More ljubavi"
-00.20 TCM -Film: "The Naxed Spur"
-00.23 RTS 1 -Film: "Život devojaka i žena"
-00.30 Fox Crime -Film: "Iza zida"
-00.30 Pink -Film: "Veštačka inteligencija"
-00.30 Avala -Film: "Fojlov rat"
-01.00 Film plus -Film: "Zamena"
-01.05 HRT 1 -Film: "Dobri sin"
-01.20 B92 -Film: "Strah u srcu"
-01.20 Foks -Film: "Džejkobova lestvica zločina"
-01.25 Cinemax -Film: "Privatni časovi"
-01.50 HBO -Film: "Pomračenje"
-01.50 TCM -Film: "The Red Badge"
-02.00 Sinemanija -Film: "Godzila milenijum"
-02.15 Pink -Film: "Igrač"
-02.35 HRT 1 -Film: "Crna kutija"
-03.00 TCM -Film: "Tribune to a Bad Man"
-03.00 Nova -Film: "Smrtonosna zavera"
-05.40 Nova -Film: "Poslednji obred"
-
(http://images.satvenus.com/images/qcp1w9p3smbbecx4p3ny.jpeg)
TV program - nedjelja, 08.11. 2009.
Filmovi
-08.00 Pink film -Film: "Opštinsko dete"
-08.50 1000 -Film: "Teorija prozora"
-09.15 Cinemax -Film: "Predosećanje"
-10.00 Pink -Film: "Šrek 2"
-10.00 Hallmark -Film: "Vratila nam se"
-10.00 Pink film -Film: "Ešalon doktora M"
-10.00 HBO Comedy -Film: "Istina o mačkama i psima"
-10.20 1000 -Film: "Braća Bluz 2000."
-11.00 Cinemax -Film: "Nikolas Niklbi"
-11.15 HBO -Film: "Božić Denisa Vragolana"
-11.35 HBO Comedy -Film: "Čile to može"
-12.00 Sinemanija -Film: "Pre rata"
-12.00 Pink film -Film: "Sunce tuđeg neba"
-12.15 Hepi -Film
-12.20 1000 -Film: "Opasni Džoni"
-12.35 Nova -Film: "Tamnice i zmajevi"
-12.40 HBO -Film: "Voli"
-12.55 HBO Comedy -Film: "Agata Kleri"
-13.00 Film plus -Film: "Dominik"
-13.05 Art -Film
-13.10 Cinemax -Film: "Trči debeljko, trči"
-14.00 Stankom -Film: "Poslednji poljubac"
-14.00 Hallmark -Film: "Sigurna luka"
-14.00 B92 -Film: "Taragona u plamenu", 2. deo
-14.00 Pink film -Film: "Kičma"
-14.00 1000 -Film: "Pun pogodak"
-14.00 Sinemanija -Film: "Sjaj"
-14.05 Foks -Film: "Rudnici kralja Solomona"
-14.20 HBO -Film: "Nacionalno blago 2"
-14.25 Vojvodina 1 -Film: "Kornjačin dnevnik"
-14.35 Nova -Film: "Pračovek iz Kalifornije"
-14.45 Pink kids -Film: "Duh iz bundeve"
-14.50 Cinemax -Film: "Momak moje devojke"
-15.00 Film plus -Film: "Smrtonosna vrelina"
-15.10 HBO Comedy -Film: "Istina o mačkama i psima"
-15.15 Avala -Film: "Šta je s tobom, Nina?"
-15.55 HRT 1 -Film: "Junior"
-16.00 Pink film -Film: "Bubašinter"
-16.00 1000 -Film: "Ludi od ljubavi"
-16.00 Sinemanija -Film: "Špadijer - Jedan život"
-16.15 Hepi -Film
-16.25 HBO -Film: "Leteći Holanđanin"
-16.30 Cinemax -Film: "Garbo govori"
-16.45 HBO Comedy -Film: "Čile to može"
-16.45 RTS 1 -Film: "Razvod na određeno vreme"
-16.55 RTS (satelit) -Film: "Razvod na određeno vreme"
-17.00 Film plus -Film: "Poziv"
-17.00 Vojvodina 2 -Film: "Život je roman"
-18.00 Pink film -Film: "Kad golubovi polete"
-18.00 Sinemanija -Film: "U vili"
-18.00 1000 -Film: "Ljubav i sve ostalo"
-18.05 HBO -Film: "Gospodin Vudkok"
-18.10 HBO Comedy -Film: "Agata Kleri"
-18.15 Cinemax -Film: "Džeparoši"
-19.00 Foks -Film: "Đus Bigolo - Muški žigolo"
-19.00 Film plus -Film: "Neugrožena sloboda"
-20.00 Cinemax -Film: "Pomisli želju"
-20.00 Sinemanija -Film: "Uhvati Kartera"
-20.00 Pink film -Film: "Nema problema"
-20.00 1000 -Film: "Savršena slika"
-20.05 HBO -Film: "Jato"
-20.20 Panonija -Film
-20.30 HBO Comedy -Film: "Indijana Džons: Ukleti hram"
-21.00 Film plus -Film: "Mesec iznad Mohavija"
-21.00 Jesenjin -Film
-21.00 RTS 1 -Film: "Lepotica"
-21.00 TCM -Film: "2001 - A Space Odysey"
-21.00 Foks -Film: "Vušu ratnik"
-21.10 Nova -Film: "Petar Pan"
-21.50 Cinemax -Film: "Kameni vrtovi"
-22.00 Sinemanija -Film: "Industrijski grad"
-22.00 Pink film -Film: "Paja i Jare"
-22.00 1000 -Film: "Upoznajte Džoa Bleka"
-22.20 HBO -Film: "Bekstvo u zoru"
-22.25 HBO Comedy -Film: "Mislim da volim svoju ženu"
-22.30 Art -Film
-22.35 HRT 1 -Film: "Opaki igrači"
-23.00 Film plus -Film: "Lažov"
-23.15 TCM -Film: "Ryan's Daughter"
-23.20 BN -Film: "Pad u raj"
-23.30 Atlas -Film
-23.40 Cinemax -Film: "Ukroti vatru"
-23.55 HBO Comedy -Film: "Ljubav, hrabrost i saučešće"
-00.00 Sinemanija -Film: "Pustinjski mesec"
-00.25 HBO -Film: "Specijalitet kuće"
-00.30 Fox Crime -Film: "Neveni"
-01.00 Avala -Film: "Danijel i super psi"
-01.00 1000 -Erotski filmovi
-01.00 Film plus -Film: "Rođen da pobedi"
-01.20 Cinemax -Film: "Mrzim mjuzikle"
-01.30 Pink -Film: "Marfijev zakon"
-01.45 Cinemax -Film: "Vreme osvete"
-01.45 HBO Comedy -Film: "Bernard i Doris"
-02.00 Sinemanija -Film: "Dvorana greha"
-02.15 HBO -Film: "Kako to rade Zemljani"
-02.15 Foks -Film: "Teško je biti fin"
-02.30 OBN -Film: "Ali"
-03.00 Pink -Film: "Nešto sasvim privatno"
-03.00 TCM -Film: "Eye Of The Devil"
-03.15 Nova -Film: "Hladnokrvno ubistvo"
-03.45 HBO -Film: "Beleške o skandalu"
-04.10 Cinemax -Film: "Zaštićen od zaraze"
-04.30 TCM -Film: "Royal Wedding"
-04.35 BN -Film: "Bufalo vojnici"
-
TV program - petak, 1. januar 2010.
Filmovi
-06.00 Pink film -Film: "Divlje senke"
-06.00 Film plus -Film: "Vrištavci"
-06.00 Pink film -Film: "Divlje senke"
-07.00 Foks -Film: "Mapeti na ostrvu s blagom"
-07.30 BN -Film: "Kamiondžije ponovo voze"
-07.40 Art -Film: "Mala princeza"
-07.40 Cinemax -Film: "Stenli i Ajris"
-08.00 1000 -Film: "Nemamo šta da izgubimo"
-08.00 Film plus -Film: "Voda"
-08.00 Pink film -Film: "Granica"
-08.00 Pink film -Film: "Granica"
-08.10 HRT 2 -Film: "Čarobnjak iz Oza"
-08.29 Pink kids -Film: "Aleks i Aleksis"
-08.29 Pink kids -Film: "Aleks i Aleksis"
-08.58 Hepi -Film: "Božić dinosaurusa"
-09.00 Stankom -Film: "Avanture Pinokia"
-09.00 Foks -Film: "Poljubac sreće"
-09.00 BN -Film: "Jagode u grlu"
-09.15 Art -Film: "Kraljevsko venčanje"
-09.25 Cinemax -Film: "Pesma u glavi"
-09.40 Nova -Film: "Isterivači duhova"
-09.50 HRT 2 -Film: "Družina Pere Kvržice"
-10.00 Avala -Film: "Kako sam mrzela Alison Ešli"
-10.00 Pink film -Film: "Made in YU"
-10.00 1000 -Film: "Ledena princeza"
-10.00 Pink film -Film: "Made in YU"
-10.10 Film plus -Film: "Kadenca"
-10.25 HBO Comedy -Film: "Zauvek prijateljice"
-10.30 Stankom -Film: "Sinbad iza maglene zavese"
-10.45 HBO -Film: "Bez rezervacije"
-10.50 Art -Film: "Snežna kraljica"
-11.00 Cinemax -Film: "Večni trenutak Marije Larson"
-11.00 Vojvodina 2 -Film: "Fani i Aleksander"
-11.00 Hepi -Film: "Božićna priča"
-11.00 Sinemanija -Film: "Beograd 011"
-11.00 Studio B -Film: "Ko je ovaj Deda Mraz"
-11.25 Nova -Film: "Karate Kid 2"
-12.00 Stankom -Film: "Unajmljen"
-12.00 Pink -Film: "Ulični ples"
-12.00 Avala -Film: "BMH banditi"
-12.00 Film plus -Film: "Badi u nevolji"
-12.00 Pink film -Film: "Lijepe žene prolaze kroz grad"
-12.00 Atlas -Film: "S vjetrom u leđa"
-12.00 HBO Comedy -Film: "Skubi Du i kralj Goblina"
-12.00 1000 -Film: "Jutarnji klub", premijera
-12.00 Atlas -Film: "S vjetrom u leđa"
-12.00 Pink film -Film: "Lijepe žene prolaze kroz grad"
-12.10 HRT 2 -Film: "Srednjoškolski mjuzikl 2"
-13.00 Foks -Film: "Slučaj Korzika"
-13.00 Pink kids -Film: "Samson i Dalila"
-13.00 HBO -Film: "Indijana Džons i ukleti hram"
-13.00 Pink kids -Film: "Samson i Dalila"
-13.00 Art -Film: "Ironija sudbine"
-13.10 Nova -Film: "Matilda"
-13.10 Cinemax -Film: "Voleti nekoga"
-13.15 HBO Comedy -Film: "Druga šansa"
-13.30 Sinemanija -Film: "Špadijer"
-13.35 Studio B -Film: "Pozamljena srca"
-14.00 1000 -Film: "Do gole kože"
-14.00 Pink film -Film: "Plastični Isus"
-14.00 Film plus -Film: "Pejdžer"
-14.00 RTS 1 -Film: "Hajde da se volimo 2"
-14.00 Pink film -Film: "Plastični Isus"
-14.00 RTS (satelit) -Film: "Hajde da se volimo 2"
-14.00 Hepi -Film: "Bagzi"
-14.20 B92 -Film: "Artisti i modeli"
-14.30 HRT 1 -Film: "Veliki snežni izazov"
-14.40 Cinemax -Film: "Godina vuka"
-14.55 Nova -Film: "Veliki potez"
-15.00 HBO -Film: "Tatino obdanište 2"
-15.05 Studio B -Film: "Neki drugi čovek"
-15.05 HBO Comedy -Film: "Agata Kleri"
-15.59 Pink kids -film: "Legenda o jednorogu"
-15.59 Pink kids -film: "Legenda o jednorogu"
-16.00 Pink film -Film: "Tajna manastirske rakije"
-16.00 Sinemanija -Film: "Kapetan Kid"
-16.00 1000 -Film: "Detroit, grad roka"
-16.00 Hallmark -Film: "Prevarena"
-16.00 Pink -Film: "Ludosti Dika i Džejn"
-16.00 Pink film -Film: "Tajna manastirske rakije"
-16.00 Film plus -Film: "Projekat kućni kompanjon"
-16.10 HRT 1 -Film: "Lovci na skalpove"
-16.10 Art -Film: "Skarletna ulica"
-16.15 Cinemax -Film: "Večernjaci"
-16.30 HBO -Film: "Istina o mačkama i psima"
-16.55 HBO Comedy -Film: "Sedam stvari koje moram učiniti pre tridesete"
-17.30 Hepi -Film: "Božićna priča"
-17.30 Vojvodina 1 -Film: "Snohvatice"
-17.35 Art -Film: "Moj čovek Godfri"
-18.00 Cinemax -Film: "Ptice"
-18.00 Pink film -Film: "Tri letnja dana"
-18.00 1000 -Film: "Najveća igra"
-18.00 Sinemanija -Film: "Na ravne časti"
-18.00 Pink film -Film: "Tri letnja dana"
-18.00 Film plus -Film: "Misionar"
-18.10 HBO -Film: "Dogovor"
-18.25 HBO Comedy -Film: "Doktor Dulitl 3"
-18.50 Art -Film: "Snegovi Kilimandžara"
-20.00 Pink film -Film: "Miss"
-20.00 Film plus -Film: "Dečko iz kraja"
-20.00 1000 -Film: "Bounfinger", premijera
-20.00 Sinemanija -Film: "Oliver Tvist"
-20.00 Foks -Film: "Mit"
-20.00 Cinemax -Film: "Halk"
-20.00 OBN -Film: "Zločesti Deda Mraz"
-20.00 Pink film -Film: "Miss"
-20.00 Nova -Film: "Najveći rizik"
-20.00 Pink -Film: "Da Vinčijev kod"
-20.10 HRT 1 -Film: "Đavo nosi Pradu"
-20.27 Pink kids -Film: "Samson i Dalila"
-20.27 Pink kids -Film: "Samson i Dalila"
-20.35 HBO -Film: "Zečica na koledžu"
-20.45 Art -Film: "Ostrvo"
-20.50 Studio B -Film: "Opasnost u Bangkoku"
-21.00 TCM -Film: "The Champ"
-21.00 RTS 1 -Film: "Čarlston za Ognjenku"
-21.30 HBO Comedy -Film: "Dozvola za venčanje"
-21.30 B92 -Film: "Udar", 1. deo
-22.00 Nova -Film: "Vuk"
-22.00 Pink film -Film: "Doviđenja u Čikagu"
-22.00 1000 -Film: "Mamford"
-22.00 Sinemanija -Film: "Proglasite me krivim"
-22.00 Pink film -Film: "Doviđenja u Čikagu"
-22.15 Cinemax -Film: "U realnom vremenu"
-22.20 Film plus -Film: "Noć gurmana"
-22.25 HRT 1 -Film: "Predsednički avion"
-22.30 Atlas -Film: "Božićna romansa"
-22.30 Vojvodina 2 -Film: "Stakleni tigar"
-22.30 Stankom -Film: "Škorpion"
-22.30 Atlas -Film: "Božićna romansa"
-22.40 RTS 1 -Film: "Pink Panter"
-22.40 Art -Film: "Moskva suzama ne veruje"
-23.00 Foks -Film: "Stiks"
-23.00 HBO Comedy -Film: "Nema rezervacija"
-23.05 HBO -Film: "Predigra za brak"
-23.05 TCM -Film: "Victor Victoria"
-23.11 Pink kids -Film: "Aleks i Aleksis"
-23.11 Pink kids -Film: "Aleks i Aleksis"
-23.15 Vojvodina 1 -Film: "Snohvatice"
-23.30 Cinemax -Film: "Stav"
-23.30 B92 -Film: "Igra sudbine"
-23.45 Nova -Film: "Poslednja legija"
-00.00 1000 -Erotski filmovi
-00.00 Sinemanija -Film: "Tama"
-00.10 Film plus -Film: "Čast silnika"
-00.15 RTS 1 -Film: "Ambiciozna plavuša"
-00.25 HRT 1 -Film: "Otporan na smrt"
-00.30 Studio B -Film: "Imperija velika kurtizana"
-00.40 HBO Comedy -Film: "U potrazi za Amandom"
-00.45 BN -Film: "Konji vrani", zatim film: "Čovjek od koraka", zatim film: "Šašavi roditelji"
-00.45 HBO -Film: "Bonton klub"
-01.00 Pink -Film: "Ađutant"
-01.05 Art -Film: "Dijabolik"
-01.15 TCM -Film: "The Fearless Vampire Killers"
-01.20 Cinemax -Film: "Ukroti vatru"
-01.30 Nova -Film: "U zagrljaju neznanca"
-01.30 B92 -Film: "Artisti i modeli"
-01.30 Foks -Film: "Ulice Los Anđelesa"
-01.45 RTS (satelit) -Film: "Druga Žikina dinastija"
-01.45 RTS 1 -Film: "Druga Žikina dinastija"
-01.50 OBN -Film: "Umri muški 3"
-02.00 Sinemanija -Film: "Glengeri Glen Ros"
-02.00 Studio B -Film: "Nepovratno"
-02.10 Film plus -Film: "Nikad ne pričaj sa strancem"
-02.15 HBO Comedy -Film: "Mora u kući iz snova"
-03.00 Pink -Film: "Novi Alkatraz"
-03.00 TCM -Film: "Shaft In Africa"
-03.15 Nova -Film: "Smrtonosna zavera"
-03.30 Foks -Film: "Lovac na sunce"
-04.00 Film plus -Film: "Voljena Moli"
-04.00 OBN -Film: "Zločesti Deda Mraz"
-04.45 TCM -Film: "The Red Badge Of Courage"
-05.00 Pink -Film: "Da Vinčijev kod"
-
sreda, 19. januar 2011.
-07.40 Cinemax -Film: "Žena anarhiste
-08.37 Pink kids -Film: "Aladin i Bagdadska ruža"
-09.20 HBO -Film: "Hotel za pse"
-09.40 Cinemax -Film: "Četiri avanture Renete i Mirabele"
-10.15 Vojvodina 2 -Film: "Maroa, dete ulice"
-10.30 Film plus -Film: "Kompanija"
-10.55 HBO -Film: "Anđeli DOO"
-11.00 Sinemanija -Film: "Čino"
-11.20 HBO Comedy -Film: "Tajni snovi jedne kupoholičarke"
-11.20 Cinemax -Film: "Zbogom Solo"
-11.50 B92 -Film: "Pištolj 73"
-12.00 1000 -Film: "Moćne patke", 3. deo
-12.15 BN -Film: "U ime naroda"
-12.30 Prva -Film: "Ubistva u ulici Morg"
-12.50 Cinemax -Film: "Vidimo se ujutru"
-12.50 HBO -Film: "Oluja rata", 2. deo
-12.56 Pink kids -Film: "Mačor Prpa"
-13.05 Art -Film
-13.10 Hallmark -Film: "Van kontrole"
-13.15 Sinemanija -Film: "Šarada"
-13.30 HBO Comedy -Film: "Ljubav u četrdesetoj"
-13.45 RTS 1 -Film: "Crni koldron"
-14.00 1000 -Film: "Moj tata lopov"
-14.00 HRT 2 -Film: "Ona i ja"
-14.30 HBO -Film: "Matore džukele"
-14.50 Cinemax -Film: "Selin i Žili u čamcu"
-15.00 Film plus -Film: "Kompanija", 2. deo
-16.00 Sinemanija -Film: "Zbogom oružje"
-16.00 1000 -Film: "Sređen"
-16.05 HBO Comedy -Film: "Tajni snovi jedne kupoholičarke"
-16.10 BN -Film: "Džejn Do - Dok nas smrt ne rastavi"
-16.13 Pink kids -Film: "Čarobnjak iz Oza - Smaragdni grad"
-16.15 HBO -Film: "Godina prva"
-17.50 HBO Comedy -Film: "Ljubav u četrdesetoj"
-18.00 Cinemax -Film: "Žena anarhiste
-18.00 1000 -Film: "Nevidljivi cirkus"
-18.00 Sinemanija -Film: "Pesak i jad"
-18.20 HBO -Film: "Slučajnost"
-19.00 Film plus -Film: "Poslednja svetlost"
-20.00 1000 -Film: "Zavera senki"
-20.00 Sinemanija -Film: "Magična frula"
-20.00 Cinemax -Film: "Put za kuću"
-20.00 Spektrum -Film
-20.05 HBO -Film: "Ne znate vi Džeka"
-20.10 HRT 1 -Film: "Vitezovi Južnog Bronksa"
-20.25 HBO Comedy -Film: "Divlja noć"
-20.30 Avala -Film: "Šampioni slobode"
-20.50 HRT 2 -Film: "Opasan let"
-20.52 Pink kids -Film: "Mačor Prpa"
-21.00 TCM -Film: "The Killer Elte"
-21.00 B92 -Film: "Bilo jednom u Teksasu"
-21.30 Vojvodina 2 -Film: "Zakopane tajne"
-21.30 Cinemax -Film: "Poslednji posao"
-21.40 HRT 1 -Film: "Policijska priča", 3. deo
-21.59 Pink kids -Film: "Aladin i Bagdadska ruža"
-22.00 Nova -Film: "Ubij me nežno"
-22.00 1000 -Film: "Balada o Malom Džou"
-22.00 Prva -Film: "Stigmata"
-22.00 Film plus -Film: "Jednom voljena"
-22.00 Sinemanija -Film: "Karnera"
-22.05 HBO Comedy -Film: "Čoveče, volim te"
-22.15 RTS 2 -Film: "Neprocenjivo"
-22.20 OBN -Film: "Koledž"
-22.30 Art -Film
-23.00 BN -Film: "Hajde da se volimo 3"
-23.00 TCM -Film: "Wild Rovers"
-23.05 Cinemax -Film: "Katalinin Varga"
-23.35 Vojvodina 1 -Film: "Strah i drhtaji"
-23.35 B92 -Film: "Uslovi prodaje"
-23.40 HRT 2 -Film: "Ona i ja"
-00.00 Sinemanija -Film: "MILFT 32"
-00.00 1000 -Erotski filmovi
-00.00 Avala -Film: "Ljubav je pištolj"
-00.00 Film plus -Film: "Misterije"
-00.05 Nova -Film: "Stranac među nama"
-00.10 HBO -Film: "Osmi putnik", 3. deo
-00.30 Cinemax -Film: "Noć na zemlji"
-01.00 Pink -Film: "Novi najbolji drug"
-01.00 Sinemanija -Film: "Matriks HHH"
-01.05 HBO Comedy -Film: "Na pola puta"
-01.10 TCM -Film: "Where the Spies Are"
-01.25 RTS 1 -Film: "Malo ubistvo u porodici"
-01.55 Film plus -Film: "Doktor Džekil i mister Hajd"
-02.15 Sinemanija -Film: "Odvajanje"
-02.35 HBO Comedy -Film: "Američka himna"
-03.00 Pink -Film: "Anonimni vampiri"
-03.30 TCM -Film: "The Killer Elte"
-03.55 Nova -Film: "Grad nasilja"
-
Filmovi 09.03.11
07.16 Pink kids Film: "Čarobni konj"
08.00 1000 Film
09.00 Pink family Film
09.15 HBO Film: "Gorsko slatko"
09.40 Cinemax Film: "Hladne due"
10.00 1000 Film: "Pomama za letećim tanjirima"
11.00 Sinemanija Film: "Daleko je sunce"
11.05 HBO Film: "Goli pitolj 2"
11.10 Film plus Film: "San Pietro"
11.10 HBO Comedy Film: "Luda noć u muzeju 2"
11.20 Cinemax Film: "Pirati koji nita ne rade"
12.00 1000 Film: "Moćni vetar"
12.00 Prva Film: "Srećna porodica"
12.30 HBO Film: "Hotel Paradizo"
12.50 Pink kids Film: "Cvrle ide u grad"
12.50 HBO Comedy Film: "Pota u Disksvetu 2"
13.00 Pink family Film: "Goli pitolj 2"
13.00 B92 Film: "Ridikove hronike"
13.10 Universal Channel Film: "Nestala 17-godinjakinja"
13.10 Cinemax Film: "Momci mog ivota"
13.15 Sinemanija Film: "Doručak s đavolom"
13.30 RTS satelit Film: "Mala ala"
13.30 HBO Film: "Vatrostalan"
13.30 RTS 1 Film: "Poslednja avantura
13.45 HRT 2 Film: "Poslednja prilika"
14.00 1000 Film: "Pajkan i po"
15.00 Film plus Film: "Tanderbolt"
15.10 Cinemax Film: "Tajmer"
15.25 HBO Film: "Kad si u Rimu"
15.37 Pink kids Film: "Čarobni konj"
15.45 HBO Comedy Film: "Luda noć u muzeju 2"
16.00 1000 Film: "Čaura"
16.00 Sinemanija Film: "ampion kartinga"
16.55 HBO Film: "Tajni ivot pčela"
17.00 Cinemax Film: "Vetar u vrbaku"
17.00 Pink family Film: "Ponovo mrtav"
17.30 HBO Comedy Film: "Čarobni kamen"
18.00 Sinemanija Film: "Kraj svih ratova"
18.00 1000 Film: "Čaura 2"
18.25 Cinemax Film: "Mama je kod frizera"
19.00 Film plus Film: "Princ Valijant"
20.00 1000 Film: "Pet minuta raja"
20.00 Cinemax Film: "Raskrće"
20.00 Sinemanija Film: "Ne osvrći se"
20.05 HBO Film: "Ljubavni dekpot"
20.10 HRT 1 Film: "Kraj starih vremena"
20.25 HBO Comedy Film: "Gola istina"
20.30 Avala Film: "Briljantin"
20.44 Pink kids Film: "Aladin i Bagdadska rua"
20.55 BN Film: "Moljac"
21.00 TCM Film: "Lolita"
21.00 B92 Film: "Pljačka na najviem nivou"
21.00 Pink family Film: "Goli pitolj 3"
21.30 Vojvodina 2 Film: "Treći talas"
21.40 Cinemax Film: "Slepa planina"
21.40 HBO Film: "Mamut"
21.55 RTS 2 Film: "Poslednje reči"
22.00 1000 Film: "DOA"
22.00 HBO Comedy Film: "Protiv svih pravila"
22.00 Prva Film: "Deri Mekgvajer"
22.00 Sinemanija Film: "Tajna ifra"
22.00 Film plus Film: "Zamka"
22.34 Pink kids Film: "Cvrle ide u grad"
22.45 Nova Film: "Okrutne namere 2"
23.00 Universal Channel Film: "Smoki i Bandit"
23.20 Cinemax Film: "Crno i belo"
23.30 TCM Film: "California Suite"
23.35 B92 Film: "Srećka za svemir"
23.45 HBO Film: "Na ivici ludila"
23.45 Vojvodina 1 Film: "Čudesni četvrtak"
23.55 HRT 2 Film: "Poslednja prilika"
00.00 Avala Film: "Osmi dan"
00.00 Film plus Film: "Gorka etva"
00.00 1000 Erotski filmovi
00.00 Sinemanija Erotski filmovi
00.15 Nova Film: "Ninda s Beverli Hilsa"
01.00 Pink family Film: "Bopa"
01.00 Cinemax Film: "Sezona lova 2"
01.00 Pink Film: "Urbana legenda"
01.10 TCM Film: "The Haunting"
01.10 HBO Comedy Film: "Mamurluk"
01.30 RTS 1 Film: "Pet dana u Parizu"
01.45 HBO Comedy Film: "Kardiofitnes"
02.15 Sinemanija Film: "Destinacija seks"
02.30 Cinemax Film: "Direktor"
03.00 TCM Film: "Marty"
03.00 Pink Film: "Ubistva kutijom za alat"
04.00 1000 Film
04.25 Nova Film: "U njenim očima"
04.30 TCM Film: "Never Let me Go"
05.00 Pink family Film
-
Filmovi 10.03.11
07.38 Pink kids Film: "F. Havijer i izgubljeno blago samuraja"
08.00 1000 Film
09.00 Pink family Film: "Četiri brata"
09.25 HBO Film: "Ljubavni dekpot"
10.00 1000 Film
10.10 Cinemax Film: "Leta moje mladosti"
10.55 HBO Film: "Dobro jutro Vijetname"
11.00 Film plus Film: "Tanderbolt"
11.00 Sinemanija Film: "Banović Strahinja"
11.00 Prva Film: "Deri Mekgvajer"
11.15 HBO Comedy Film: "Slučajno"
11.40 Cinemax Film: "Vetar u vrbaku"
12.00 1000 Film: "Pajkan i po"
12.15 BN Film: "ikina dinastija"
12.45 HBO Comedy Film: "Zohan je zakon"
12.55 HBO Film: "Dave"
13.00 B92 Film: "Pljačka na najviem nivou"
13.00 Pink family Film: "Koeficijent inteligencije"
13.05 Cinemax Film: "Miki i Mod"
13.06 Pink kids Film: "Aladin i Bagdadska rua"
13.10 Universal Channel Film: "Iz drugog ugla"
13.15 Sinemanija Film: "Jednooki dek"
14.00 1000 Film: "Dohvati stenu"
14.01 HRT 2 Film: "U vlastitom razredu"
14.20 HBO Film: "Misija na Mars"
14.35 HBO Comedy Film: "G-Force"
15.00 Film plus Film: "Na obale Ivo Dime"
15.00 Cinemax Film: "Kalifornijski poker"
15.59 Pink kids Film: "F. Havijer i izgubljeno blago samuraja"
16.00 Sinemanija Film: "Jednooki dek"
16.00 1000 Film: "Mala prodavnica uasa"
16.10 HBO FilM: "Do neba"
16.20 HBO Comedy Film: "Slučajno"
16.50 Cinemax Film: "Braća Dion"
17.00 Pink family Film: "Četiri brata"
17.40 HBO Film: "Moja grčka avantura"
17.50 HBO Comedy Film: "Rokenrol kola"
18.00 1000 Film: "Povratak u ivot"
18.00 Sinemanija Film: "Tajna ifra"
18.25 Cinemax Film: "Adamov zid"
19.00 Film plus Film: "Zamka"
20.00 1000 Film: "Rudareva kći"
20.00 Sinemanija Film: "Destinacija seks"
20.05 HBO Film: "Krznena osveta"
20.30 Avala Film: "Vremenski tesnac"
20.30 HBO Comedy Film: "Mamurluk"
20.44 Pink kids Film: "Maruni"
21.00 Universal Channel Film: "I eto nje"
21.00 Pink family Film: "Fledens"
21.00 TCM Film: "Doctor Zhivago"
21.00 Prva Film: "Početak sveta"
21.25 Cinemax Film: "Pasji vojnici"
21.30 Vojvodina 2 Film: "Čudesni četvrtak"
21.35 HBO Film: "Prekinuto dečatvo"
22.00 Film plus Film: "Parfem"
22.00 Sinemanija Film: "Dingis kan"
22.00 1000 Film: "Nedokazana krivica"
22.05 RTS 1 Film: "Taksi 4"
22.05 HBO Comedy Film: "Kardiofitnes"
22.40 Pink kids Film: "Aladin i Bagdadska rua"
23.00 BN Film: "Točkovi"
23.05 HBO Film: "Putovanje na koled 2"
23.20 Nova Film: "Sudnji dan"
23.30 Cinemax Film: "Prekinute veze"
23.35 B92 Film: "Najbolji"
23.40 Vojvodina 1 Film: "Pacijent broj 14"
00.00 Film plus Film: "Seksualno čudovite"
00.00 Avala Film: "Melinda i Melinda"
00.00 1000 Erotski filmovi
00.00 Sinemanija Erotski filmovi
00.05 TCM Film: "The Outfit"
00.05 HRT 2 Film: "U vlastitom razredu"
00.40 HBO Film: "Rokenrola"
01.00 Pink family Film
01.05 Cinemax Film: "Sedmi kontinent"
01.05 HBO Comedy Film: "Stari frajeri"
01.15 Nova Film: "Okrutne namere 2"
01.30 Pink Film: "Poslednji jecaj"
01.45 TCM Film: "The Hunger"
01.50 RTS 1 Film: "Naputeni"
02.15 Sinemanija Film: "Krvava romansa"
02.30 HBO Comedy Film: "Zoolander"
02.30 HBO Film: "Rent"
03.20 TCM Film: "The Oklahoma Kid"
03.30 Pink Film: "Agata i oluja"
04.00 1000 Film
04.00 Nova Film: "Potraga za istinom"
04.40 TCM Film: "Lili"
-
Filmovi 11.03.11
-07.15 Pink kids -Film: "Mačor Prpa"
-08.00 1000 -Film
-09.00 Pink family -Film
-09.45 Cinemax -Film: "Niko od nas"
-10.00 Cinemax -Film: "1981."
-10.00 1000 -Film: "Dohvati stenu"
-10.20 HBO Comedy -Film: "Porodica Adams"
-10.50 Prva -Film: "Serijski ubica"
-11.00 Sinemanija -Film: "Banović Strahinja"
-11.10 Film plus -Film: "Na obale Ivo Dime"
-11.40 Cinemax -Film: "Ogledalo"
-12.00 1000 -Film: "Povratak u ivot"
-12.30 HBO Comedy -Film: "Rat među nevestama"
-12.52 Pink kids -Film: "Maruni"
-12.55 HBO -Film: "Seti se Titana"
-13.00 B92 -Film: "Najbolji
-13.00 Pink family -Film: "Avanture Toma Sojera"
-13.10 Universal Channel -Film: "Ubistvo na Plezent Drajvu"
-13.15 Sinemanija -Film: "Jednooki Dek"
-13.15 Cinemax -Film: "Na mene je red"
-13.15 RTS 1 -Film: "Uvod u novi ivot"
-14.00 1000 -Film: "Dim"
-14.20 HBO Comedy -Film: "Priče za laku noć"
-14.45 Cinemax -Film: "Leto na divljoj reci"
-14.45 HBO -Film: "Dan kada je Zemlja stala"
-15.00 Film plus -Film: "Tajni ivot Adolfa Hitlera"
-15.40 Pink kids -Film: "Mačor Prpa"
-16.00 HBO Comedy -Film: "Porodica Adams"
-16.00 1000 -Film: "Susret sa Venerom"
-16.00 Sinemanija -Film: "Zadravanje"
-16.15 Cinemax -Film: "Sedam bilijarskih stolova"
-16.25 HBO -Film: "Kralj Gijom"
-17.00 Pink family -Film: "Bilo jednom na Divljem zapadu"
-17.40 HBO Comedy -Film: "Rat među nevestama"
-18.00 Sinemanija -Film: "Dingis Kan"
-18.00 1000 -Film: "Ulice Malibua"
-18.10 Cinemax -Film: "Zvezde su pale na Henrijetu"
-18.15 HBO -Film: "Templ Grendin"
-19.00 Film plus -Film: "Parfem"
-20.00 Cinemax -Film: "Svemirske lopte"
-20.00 Sinemanija -Film: "U ime pravde"
-20.00 1000 -Film: "Granica"
-20.10 HRT 1 -Film: "Moja Afrika"
-20.30 Avala -Film: "Osmi putnik 3"
-20.30 HBO Comedy -Film: "Stari frajeri"
-20.53 Pink kids -Film: "Dot i Zeka peka"
-21.00 Pink family -Film: "Neeljena dejstva"
-21.00 B92 -Film: "Lepe ene mafije", 2. deo
-21.00 BN -Film: "Jače od vode"
-21.00 TCM -Film: "Whose Life Is It Anyway"
-21.25 OBN -Film: "Banditi"
-21.35 Cinemax -Film: "Paradizo travel"
-21.55 HBO Comedy -Film: "Zoolander"
-22.00 1000 -Film: "Zerofilija"
-22.00 Sinemanija -Film: "Krvava romansa"
-22.00 Film plus -Film: "Različiti ivoti"
-22.05 Nova -Film: "Policijska akademija 4"
-22.15 RTS 2 -Film
-22.20 Prva -Film: "Majstori, majstori"
-22.30 Spektrum -Film
-22.30 Vojvodina 2 -Film: "Pacijent broj 14"
-22.55 TCM -Film: "The Package"
-23.04 Pink kids -Film: "Maruni"
-23.30 Cinemax -Film: "Ninda ubica"
-23.40 Nova -Film: "Američka pita na Haroldov i ..."
-23.50 HBO -Film: "Maks Pejn"
-23.50 Vojvodina 1 -Film: "Ćao pajacu"
-00.00 Avala -Film: "igolo"
-00.00 Sinemanija -Erotski filmovi
-00.00 1000 -Erotski filmovi
-00.00 Film plus -Film: "Arktičko ludilo"
-00.25 HRT 1 -Film: "Igra konja"
-00.30 B92 -Film: "ivot kao san"
-00.45 TCM -Film: "I Want To Live"
-01.00 Pink family -Film
-01.00 Pink -Film: "Riki Bobi - legenda brzine"
-01.15 RTS 1 -Film: "Letnji oiljci"
-01.25 Nova -Film: "Sudnji dan"
-01.30 HBO -Film: "Nezvani gosti"
-01.45 HBO Comedy -Film: "Najstranija noć"
-01.55 HRT 1 -Film: "Moja Afrika"
-02.15 Sinemanija -Film: "Kresni me"
-02.45 TCM -Film: "Jezebel"
-03.00 Pink -Film: "Momačko veče"
-04.00 1000 -Film
-04.25 TCM -Film: "The Gang That Couldn't Shoot Straight"
-04.40 Nova -Film: "Potraga za istinom"
-05.00 Pink -Film: "Riki Bobi - legenda brzine"
-05.00 Pink family -Film
-
Filmovi
Utorak, 29. Mart 2011
06:00 HBO ta ćemo s Bobom
06:00 Cinemax Na mene je red
06:00 TV 1000 Povratak u ivot
07:30 CineStar TV Vragolasti Dennis
07:30 Cinemax Prljava igra
07:35 HBO Beria
08:00 Cinemania Deset bojih zapovesti
08:00 TV 1000 Plaljivi detektiv
08:30 BN Srećna porodica
08:59 CineStar TV Ispod maske
09:00 Pink Family Sačuvaj poslednji ples
09:20 Cinemax Sahrana krupne zverke
10:00 HBO Sledeća stanica - Zemlja čuda
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 Enter Film
10:00 TV 1000 Moćni vetar
11:00 CineStar TV Super Naivčina
11:10 Cinemax Zalazak sunca
11:15 HBO Comedy Ledeno doba 3: Dinosaurusi dolaze
11:35 HBO Templ Grendin
12:00 Cinemania Obračun
12:00 TV 1000 Klub otmičara
12:15 BN Domaci film
12:30 Prva Poslednja ekskurzija 2
12:55 Cinemax Premijera
12:59 CineStar TV Gumball 3000 - Za Poludjeti
13:00 Film Plus U susret suncu
13:00 Pink Family Fantom
13:00 B92 Izigrano poverenje
13:10 Universal Channel Usred bela dana
13:15 HBO Comedy Porodica Adams
13:20 HBO Amelija
14:00 HTV 2 Ples Po Mesecu
14:00 Cinemania Sjaj
14:00 TV 1000 Zato se budale zaljubljuju
14:59 CineStar TV Dani nogometa
15:00 Film Plus Ludilo
15:10 HBO Ljubavni dekpot
15:15 Cinemax Nirnberki proces
16:00 Cinemania Slavica
16:00 TV 1000 Endi
16:05 HBO Comedy Ledeno doba 3: Dinosaurusi dolaze
16:45 HBO Krznena osveta
17:00 Film Plus Kraljevi novca
17:00 Pink Family Sačuvaj poslednji ples
17:15 CineStar TV K-2
17:40 HBO Comedy G-Force
18:00 Cinemania Poslednji beg sa Balkana 4
18:00 TV 1000 Zajednička tuba
18:10 Cinemax Prljava igra
18:15 HBO Svet je veliki a spasenje je iza ugla
19:00 Film Plus Kako napraviti američki pokrivač
19:15 CineStar TV Divlji i estoki
20:00 HBO Comedy Luda noć u muzeju 2
20:00 TV 1000 Najbolje iz Malibua
20:00 Cinemax Mama je kod frizera
20:00 Cinemania Frida
20:05 HBO Princ i ja 3: kraljevski medeni mesec
20:30 Avala Doljaci
21:00 Cartoon Network Laka meta
21:00 B92 Specijalne jedinice
21:00 Universal Channel Ostani miran
21:15 Film Plus Voz smrti
21:16 CineStar TV Ispod maske
21:30 RTV 2 Letnja kia
21:35 HBO Gitara
21:35 Cinemax Pod rukom zakona
21:40 HBO Comedy Čoveče, volim te
22:00 Cinemania Tajna ifra
22:00 TV 1000 Sređen
22:30 Cartoon Network Cohen & Tate
22:40 Sci Fi Haunting At The Beacon
22:50 Universal Channel Baseball
23:00 Enter Arena
23:00 BN Kraj nevinosti
23:15 Film Plus Dvadeset deveta ulica
23:16 CineStar TV U seni mača
23:20 Prva Savreno ubistvo
23:20 Cinemax Aplauz
23:40 RTV 1 Tri dolara
23:55 RTRS Na putu za Katangu
23:55 OBN Pjesnik
23:55 Cartoon Network Posljednja utrka
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Avala Noć vetica 3
00:00 TV 1000 Pozivnica za cure
00:05 HTV 2 Ples Po Mjesecu
00:10 HBO Otis
00:20 HBO Comedy Svi ele da budu Italijani
00:40 BN Moje ime je Modesti
00:50 Cinemax Milo za drago
01:00 Pink Pokretna meta
01:10 Film Plus Ponosni i prokleti
01:15 CineStar TV Ljubav, prozac i ostala čuda
01:20 RTS 1 Već viđeno
01:30 Cartoon Network Namjetaljka
01:40 Universal Channel Stari gresi
01:50 HBO Huk sove
02:00 HBO Comedy Nogom i rukom
02:00 TV 1000 Vruća romansa
02:15 Cinemania Poslednji beg sa Balkana 4
02:35 Cinemax Poslednja vonja
03:00 Pink Veliki transport
03:30 HBO Rokenrola
03:40 Cartoon Network Skitnice
04:00 TV 1000 Knots
04:15 Cinemax Ja nisam Hari Denson
04:30 Pink Pokretna meta
04:30 Avala Doljaci
-
Filmovi
Sreda, 30. Mart 2011
06:00 HBO Amelija
06:00 TV 1000 Najbolje iz Malibua
06:00 Cinemax Pisma za Deni
07:35 Cinemax Nirnberki proces
07:50 HBO Ljubavni dekpot
08:00 TV 1000 Endi
09:00 CineStar TV Druga ansa
09:10 Universal Channel Miss Marple
09:25 HBO Krznena osveta
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Zato se budale zaljubljuju
10:55 HBO Svet je veliki a spasenje je iza ugla
11:00 CineStar TV Dvostruka nula
11:00 Cinemania Nevinost bez zatite
11:10 Film Plus Galerija sumnjivih
11:15 HBO Comedy Marli i ja
12:00 Prva Savreno ubistvo
12:00 TV 1000 Zajednička tuba
12:45 HBO Dobro jutro Vijetname
12:45 Cinemax Zvezde su pale na Henrijetu
13:00 CineStar TV Početnik u cirkusu
13:00 Pink Family Braća po oruju
13:00 B92 Specijalne jedinice
13:10 HBO Comedy Da li ste čuli za Morganove
13:10 Universal Channel Grijesi iz prolosti
13:15 Cinemania Mar na Drinu
13:50 HTV 2 Max Minsky i Ja
14:00 TV 1000 Vatrene ulice
14:35 Cinemax 1981
14:45 HBO Skubi Du: Abrakadabra du
15:00 Film Plus Otpadnica
15:00 CineStar TV Sjene Prolosti
15:50 TV 1000 Oskar i Lusinda
16:00 HBO Karlitos i ivotna ansa
16:00 Cinemania Frida
16:10 HBO Comedy Predboićna noćna mora Tima Bartona
16:15 Cinemax Definitivno, moda
17:00 CineStar TV Najdue noći
17:00 Pink Family Kako Izgubiti dečka za 10 Dana
17:25 HBO Comedy Tajni snovi jedne kupoholičarke
17:45 HBO Alisa u zemlji čuda
18:00 Cinemania Frik ou
18:00 TV 1000 Baskijat (Basquiat)
18:00 Viasat History uta kuća
18:05 Cinemax More nas posmatra
19:00 Film Plus Otac, sin i ljubavnica
19:00 CineStar TV Poltergej
20:00 National Geographic Apokalipsa
20:00 HBO Comedy Svi ele da budu Italijani
20:00 Cinemania Antoni Zimer
20:00 TV 1000 Ubojica sudenjeg dana
20:05 HBO Avatar
20:30 Avala Top gan
21:00 CineStar TV Tragom Nestanka
21:00 Pink Family četvrti Rat
21:00 Cartoon Network A Kiss Before Dying
21:00 B92 Neplanirano venčanje
21:30 RTV 2 Tri dolara
21:40 HBO Comedy Nogom i rukom
21:55 RTS 2 Provala
22:00 Film Plus Drugi dolazak
22:00 Cinemania Dvostruka istraga
22:00 TV 1000 Knots
22:20 Cinemax Ubistvo kineskog kladioničara
22:35 Cartoon Network Pet Garet i Bili Kid
22:40 Sci Fi Witchboard 3
23:00 National Geographic Apokalipsa
23:00 Universal Channel Ostani miran
23:10 RTRS Jovana Lukina
23:13 CineStar TV Sneni ep
23:14 HTV 2 Max Minsky i Ja
23:20 Prva Kečevi
23:25 HBO Comedy Gola istina
23:35 RTV 1 Strah i drhtaji
23:50 HBO Predsednička igra
23:55 OBN Vodič za mukarce
00:00 Film Plus Orao u kavezu
00:00 Cinemania Vruća nacija
00:00 Avala Gospodari pakla
00:00 TV 1000 Točke ugode
00:10 Cinemax Obeeni
00:30 Cartoon Network Reckless
00:50 RTRS Uvod u drugi ivot
01:00 HBO Comedy Kada neveste zarate
01:00 Pink Family Skola Roka
01:00 Cinemania Studentkinja Keli
01:00 Pink Banda sa terena
01:10 Film Plus Ponosni i prokleti
01:10 RTS 1 Variola Vera
01:12 CineStar TV Tafin
01:35 HBO Pogreno skretanje kod Tahoa
01:50 Universal Channel Smrtonosni susret
02:00 National Geographic Apokalipsa
02:00 Cinemax Najvanija stvar
02:00 TV 1000 Pozivnica za cure
02:00 Viasat History uta kuća
02:05 Cartoon Network I Want To Live!
02:15 Cinemania Vatreni ples
03:00 Pink Djevojka iz susjedstva
03:05 HBO Zabava
03:40 Cinemax Pistolerosi
04:00 TV 1000 Ratcatcher
04:05 Cartoon Network Les Girls
04:25 Avala Top gan
04:30 HBO Deseti krug
04:30 Pink Banda sa terena
-
Filmovi
Četvrtak, 31. Mart 2011
06:00 HBO Alisa u zemlji čuda
06:00 TV 1000 Ubojica sudenjeg dana
06:00 Cinemax 1981
07:50 Cinemax Dounik
08:00 National Geographic Apokalipsa
08:00 TV 1000 Oskar i Lusinda
08:09 HTV 2 Izazovi: Djevojka Koja Zivi na Brodu
08:15 HBO Romi i Miel na godinjici mature
08:30 BN Partizanska eskadrila
08:59 CineStar TV Soba s pogledom
09:00 Pink Family Rokenrol kola
09:40 Cinemax Zvezde su pale na Henrijetu
09:45 HBO Kad si u Rimu
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 Viasat History uta kuća
10:10 TV 1000 Vatrene ulice
11:00 Cinemania Mar na Drinu
11:10 HBO Comedy Hana Montana
11:10 Film Plus Otpadnici
11:15 HBO Avatar
11:15 CineStar TV Noć ivih luđaka
11:30 Cinemax Definitivno, moda
12:00 TV 1000 Baskijat
12:30 Prva Kečevi
12:30 BN Konji vrani
12:59 CineStar TV Entropija
13:00 Pink Family četvrti Rat
13:00 National Geographic Apokalipsa
13:00 B92 Neplanirano venčanje
13:03 HTV 2 Izazovi: Djevojka Koja Zivi na Brodu
13:10 Universal Channel Konačna presuda
13:15 Cinemania Orlovi rano lete
13:18 Pink Kids Princeza Karabu
13:20 HBO Comedy Kardiofitnes
13:20 Cinemax Mali Nikita
13:30 RTS 1 Tajna zamka Čimniz
14:00 TV 1000 Moda beba
14:05 HTV 2 Sterling: Tajna Izgubljenog Medaljona
14:50 HBO Godina prva
14:55 Cinemax Hladne due
14:59 CineStar TV Duh u kući
15:00 Film Plus Bez časti
15:50 HBO Comedy Ledeno doba
16:00 TV 1000 Prdonja
16:00 Cinemania Zbogom oruje
16:25 HBO Selin: Kroz oči sveta
16:35 Cinemax Svemirske lopte
17:00 Pink Family Skola Roka
17:00 CineStar TV Nebeske visine
17:10 HBO Comedy Njemu ba i nije stalo
18:00 TV 1000 Zerofilija
18:00 Cinemania Dvostruka istraga
18:10 Cinemax Dounik
18:25 HBO Sve o Stivu
19:00 Film Plus Drugi dolazak
19:00 CineStar TV Beli oleandar
20:00 TV 1000 Nestao
20:00 Cinemax Bornov identitet
20:00 Cinemania Smrt gospodina Lazareskua
20:05 HBO Nije lako biti mama
20:30 HBO Comedy Gola istina
20:30 Avala Suvini izvetaj
20:59 CineStar TV Osvetnički Maskar
21:00 Pink Family Kasarna
21:00 Universal Channel trajk
21:00 Enter Arena
21:00 Sci Fi Arctic Blast
21:00 Cartoon Network Pink Flojd - Zid
21:00 B92 Emi Foster
21:21 HTV 2 Filmovi Nasih Susjeda: Bledi Mesec
21:30 RTV 2 Strah i drhtaji
21:35 HBO Ograda
21:50 RTS 1 Slučajni pijun
22:00 Prva Tango i Ke
22:00 TV 1000 Ratcatcher
22:00 Film Plus Rekvijem za snove
22:00 Cinemania 200 cigareta
22:05 HBO Comedy Kada neveste zarate
22:15 HBO Na ivici ludila
22:35 Cartoon Network Sredite Cartera
22:40 Sci Fi The Dead Will Tell
22:55 Cinemax Skuplje od dragulja
23:00 CineStar TV Jedinstveni Liland
23:00 BN Patuljci koarkai
23:10 RTRS Snovi, ivot i smrt Filipa Filipovića
23:19 Pink Kids Princess Caraboo
23:40 RTV 1 Stvori me po elji
23:48 HTV 2 Sterling: Tajna Izgubljenog Medaljona
23:55 OBN Tamne dubine
23:55 HBO Sinegdoha Njujork
00:00 TV 1000 Tropski otok
00:00 Film Plus Mačak sa devet repova
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Avala Sve to ima
00:30 Cartoon Network Savage Messiah
00:30 BN Krvava isplata
00:50 Cinemax Stelin rat
00:59 CineStar TV Ljubav na tei način
01:00 Pink Unakrsna vatra 2
01:55 RTS 1 U raljama ivota
02:00 TV 1000 Točke ugode
02:00 HBO TV Onion
02:10 Cartoon Network Humoresque
02:20 Cinemax Nepodnoljivi prijatelji
03:30 Pink Naivko
04:00 TV 1000 Coming soon!
04:00 Avala Suvini izvetaj
04:10 Cinemax Lepa Kejt
-
Filmovi
Petak, 01. April 2011
06:00 Cinemax Drugo poglavlje
06:00 TV 1000 Nestao
08:00 TV 1000 Thunderpants
08:05 Cinemax ivotne potrebe
08:05 HBO Din Spenli
08:30 BN Policajac s Petlovog brda
09:00 CineStar TV Sanjari: Priča o Monkeeseima
09:45 HBO Goli pitolj
09:50 Cinemax Heroj Bolivuda
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Maybe Baby
11:00 CineStar TV Luda Trka
11:00 Cinemania Orlovi rano lete
11:10 HBO Comedy Alisa u zemlji čuda
11:10 Cinemax Umetničko plutanje
11:10 Film Plus Bez časti
12:00 Prva Tango i Ke
12:00 TV 1000 Zerofilija (Zerophilia)
12:50 Cinemax Sahrana krupne zverke
12:59 CineStar TV Lov na hakera
13:00 HBO Comedy Romi i Miel na godinjici mature
13:00 B92 Brodolomnici ljubavi
13:00 Pink Family Kasarna
13:10 Universal Channel Posebna dostava
13:15 Cinemania Zbogom oruje
13:25 HBO Četiri Boića
14:00 TV 1000 Usamljeni momak (The lonely guy)
14:30 Cinemax Oprotaj
14:36 HTV 2 Sandlot 3
14:55 HBO Edvard Makazoruki
15:00 CineStar TV Napoleon i ja
15:00 Film Plus Iza zaključanih vrata
15:40 HBO Comedy Alisa u zemlji čuda
16:00 Cinemania Nevolje u Puerto Valjarti
16:00 TV 1000 Lak za kosu (Hairspray)
16:20 Cinemax Jedna nedelja
16:40 HBO Oblačno s ćuftama
17:00 CineStar TV aavi roditelji
17:00 Pink Family Klub Prvih Zena
17:30 HBO Comedy Romi i Miel na godinjici mature
17:55 Cinemax Drugo poglavlje
18:00 Cinemania 200 cigareta
18:00 TV 1000 Moj ivot
18:35 HBO Smrt na sahrani
19:00 Film Plus Rekvijem za snove
19:01 CineStar TV Ispod maske
20:00 Cinemax Guteri
20:00 Cinemania Korak do dna
20:00 RTL Terminator 3
20:00 TV 1000 Pet minuta raja (Five minutes of Heaven)
20:09 HTV 1 to vie to bolje
20:25 HBO Comedy Dej i Tihi Bob uzvraćaju udarac
20:30 Avala Obogati se ili umri pokuavajući
21:00 CineStar TV Doktor Ti i njegove ene
21:00 Sci Fi Haunting At The Beacon
21:00 Pink Family Saft
21:05 Pink Kids Princess Caraboo
21:30 RTV 2 turovci, 5. deo
22:00 Cinemax Karavađo
22:00 Cinemania Plavi đus
22:00 Film Plus Noć vetica
22:00 TV 1000 Vilard (Willard)
22:04 Cartoon Network On the Town
22:05 HBO Comedy Putovanje na koled 2
22:30 RTV 2 Stvori me po elji
22:40 Sci Fi Detention
22:55 HBO Propovednici
23:00 OBN Kil Bil 2
23:00 RTL Upoznajte Spartance
23:15 CineStar TV U seni mača
23:15 RTRS Zvezde su oči ratnika
23:22 HTV 1 Generacija za pamćenje
23:30 Cinemax Sam protiv svih 3: Odmazda
23:37 B92 Kocka je bačena
23:50 RTV 1 Zavodničke oči
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Film Plus Bekstvo iz Angole
00:00 Avala Bekstvo iz Los Anđelesa
00:00 TV 1000 Slatka kao vinja
00:01 Cartoon Network Children Of The Damned
00:10 BN Igrani film
00:25 HBO Otmica u metrou
00:40 RTRS Banović Strahinja
00:55 RTL Pokretna meta
01:00 Cinemania Hronologija jednog zločina
01:00 Pink Most zmajeva
01:00 Pink Family Poljubac za Devojke
01:05 Cinemax Dolazim sa kiom
01:12 HTV 1 to vie to bolje
01:16 CineStar TV Noćne more
01:25 RTS 1 Noćni bioskop
01:50 HBO Comedy Ekstrakt
02:00 TV 1000 Tropski otok
02:00 Universal Channel Konačna presuda
02:10 HBO Predator
02:20 RTRS Trener
02:55 Cinemax Kradljivice motora
03:02 Cartoon Network Lolita
03:20 Cinemax Za dolar vie
03:30 Pink Kraljeva zavrnica
03:50 RTRS Ivan
03:50 Universal Channel trajk
04:00 TV 1000 Players Club
04:05 HBO Sramota
04:30 Avala Obogati se ili umri pokuavajući
-
Filmovi
Subota, 02. April 2011
06:00 HBO Transporter
06:00 Cinemax Talas vreline
06:00 TV 1000 Pet minuta raja
06:20 Universal Channel Posebna dostava
06:55 RTL Vragolasti Denis
07:30 HBO Priče za laku noć
07:40 Cinemax Vizija
08:00 TV 1000 Lak za kosu
08:16 HTV 1 Noci Krvavog Mjeseca
09:10 HBO Superman i Batman: Dravni neprijatelji
09:25 B92 Princ Valijant
09:30 Cinemax Đovanin otac
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Usamljeni momak
10:10 HBO Comedy Figaro Fo, 1 - 13
10:20 HBO Sumnja
10:30 HBO Comedy Herkul
10:30 Avala Sneni dan
11:00 HTV 2 Pas Koji je Zaustavio Rat
11:00 CineStar TV Upworld
11:00 Cinemania Mar na Drinu
11:10 Film Plus Otpadnici
11:15 Cinemax Konačni argument
11:30 RTL Strogo poverljivo
11:33 B92 Burdu
11:35 Cinemax Sin lovca na orlove
12:00 TV 1000 To je moj ivot
12:05 HBO Comedy Sve je moguće
12:20 RTRS Posljednja Legija
12:30 HTV 2 Bejlijeve milijarde
12:30 HBO Goli pitolj 2
13:00 CineStar TV Real - kraljevski klub
13:00 Cinemax Braća Dion
13:00 Pink Family aft
13:15 Cinemania Orlovi rano lete
13:15 RTL Varalica
13:20 Universal Channel Skriveni zločini
13:50 HBO Comedy Evet
13:55 HBO Amerika
14:00 TV 1000 Uasno velika avantura
14:19 Pink Kids Istraivači
14:30 RTV 2 Zavodničke oči
14:35 Cinemax Miki i Mod
14:40 Prva Tajna porodičnog blaga
14:40 RTRS Zaleđe
14:55 RTL Savreni test
15:00 Film Plus Bez časti
15:00 CineStar TV Real - kraljevski klub
15:10 Universal Channel Posebna dostava
15:25 HBO Ledeno doba 3: Dinosaurusi dolaze
16:00 Cinemania Zbogom oruje
16:00 TV 1000 Američki odmetnici
16:05 Avala Iskuavanje đavola
16:10 Prva Polar Ekspres
16:30 Cinemax Julijevo zlato
16:35 B92 Hitler: uzdizanje zla
16:45 RTS 1 Inspektor Kluzo
17:00 HBO AVATAR: STVARANJE PANDORE
17:15 HBO Comedy Herkul
17:25 HBO Avatar
18:00 Cinemania Dvostruka istraga
18:00 TV 1000 Reka
18:20 Cinemax Talas vreline
18:50 HBO Comedy Sve je moguće
19:00 Film Plus Drugi dolazak
19:15 CineStar TV Izgubljeno vrijeme
20:00 Cinemax Rent - a - Mama
20:00 Cinemania Smrt gospodina Lazareskua
20:00 Prva Guva u malom Tokiju
20:00 RTL rek 2
20:00 TV 1000 Ridikove hronike
20:05 HBO Epidemija
20:30 Avala Krug 2
20:35 HBO Comedy Bill Maher: Ali nisam pogrijeio
21:00 Enter Arena
21:00 Cartoon Network Odiseja u svemiru
21:00 Pink Family Trkač
21:00 RTRS Misterije Pravog Serloka Holmsa - Doktor Bel i Gospodin Dojl
21:00 Sci Fi Mosquitoman
21:00 Universal Channel Baseball
21:05 B92 Povratak otpisanih
21:13 RTS 1 Ikarus
21:15 CineStar TV Koliko me voli
21:30 HBO Najui krug
21:35 Cinemax Dom za veanje
21:45 OBN Sveti ratnik 2
21:45 RTL Vimbldon
21:50 Prva Plaćeni ubica
22:00 Film Plus Rekvijem za snove
22:00 Cinemania 200 cigareta
22:00 TV 1000 Striptiz klub
22:27 HTV 1 Poslednji skaut
22:35 Studio B Dva i po prevaranta
22:40 Sci Fi Mrtvi će reći
22:45 BN Dom za veanje
22:52 RTS 1 Kod sudbine
22:55 HBO Comedy Evet
23:00 Universal Channel trajk
23:01 Cartoon Network Alex In Wonderland
23:05 HBO Apaluza
23:30 RTL Kraj puta
23:35 OBN Diler 2 - krvavih ruku
23:55 Cinemax Dječja igra
00:00 Film Plus Mačak sa devet repova
00:00 CineStar TV Koliko me voli
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Pink 3000 milja do Grejslenda
00:00 RTV 1 SOS
00:00 TV 1000 Utrka do utrke
00:08 HTV 1 Noc Glupih Mrtvaca
00:30 HBO Comedy Posmatraj i prijavi
00:35 B92 Bez daha
00:40 RTRS Misterije Pravog Serloka Holmsa - Doktor Bel i Gospodin Dojl
00:50 Universal Channel Ostani miran
00:55 BN Zapadno od Bruklina
01:00 HBO Dobrodoli u Zombilend
01:00 Cinemania Studentkinja Keli
01:00 Cartoon Network Shaft in Africa
01:00 Avala Vatrena oluja
01:20 Cinemax U realnom vremenu
01:25 OBN Sveti ratnik 2
01:44 HTV 1 Noci Krvavog Mjeseca
02:00 CineStar TV Kako stvari stoje
02:00 TV 1000 Slatka kao vinja
02:04 Cartoon Network Pink Flojd - Zid
02:15 Cinemania Vatreni ples
02:25 HBO Hrabrost pod paljbom
02:30 BN Djevojka za pratnju
02:30 Prva Plaćeni ubica
02:40 Cinemax Barton Fink
02:40 Universal Channel U sred bela dana
03:00 Pink Zločin
03:15 OBN Diler 2 - krvavih ruku
03:30 Avala Iskuavanje đavola
04:00 TV 1000 Pokerai
04:02 Cartoon Network A Kiss Before Dying
04:20 HBO Mamurluk
04:30 Pink 3000 milja do Grejslenda
04:35 Cinemax Katalinin Varga
-
Filmovi
Nedelja, 03. April 2011
06:00 TV 1000 Ridikove hronike
06:00 HBO Protiv svih pravila
06:00 Cinemax Momci mog ivota
06:01 RTRS Poslednja legija
06:20 Universal Channel Ljubavna priča vojnika
07:00 B92 Princ Valijant
07:05 RTL Vragolasti Denis
07:05 OBN Ludi odmor
07:30 HBO Anđeli d.o.o.
08:00 TV 1000 Američki odmetnici
08:05 RTV 1 Kvigli
08:10 Cinemax Eci, peci, pec ili ivot je neto vie
08:35 Cinemax Svemirske lopte
08:45 Prva Polar Ekspres
09:00 CineStar TV Kraljevna nevjesta
09:10 HBO Vrednosti porodice Adams
09:19 HTV 2 Trenutak Lakomislenosti
10:00 TV 1000 Uasno velika avantura
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 Enter Film
10:05 HBO Comedy Figaro Fo, 14 - 26
10:10 Cinemax Surogat mama
10:20 Avala Plava voda, bela smrt
10:25 HBO Comedy Čivava sa Beverli Hilsa
10:35 RTL Trener za primer
10:43 Prva Tajna porodičnog blaga
10:45 HBO Nije lako biti mama
11:00 CineStar TV Ja ostajem
11:33 B92 Boja magije, 1. deo
11:55 HBO Comedy Volim te, Bet Kuper
12:00 TV 1000 Reka
12:00 Cinemania Slavica
12:10 Happy TV Pas flandersovih
12:15 HBO Princ i ja 3: kraljevski medeni mesec
12:15 Cinemax Dom
12:23 Prva Guva u malom Tokiju
13:00 Pink Family Trkač
13:00 Film Plus Bojeva glava
13:00 CineStar TV Ljubav na crno
13:05 RTL Vimbldon
13:20 Universal Channel Ostani miran
13:35 HBO Comedy 500 dana leta
13:45 HBO Godina psa
13:50 Cinemax Čovek koji je voleo lingve
14:00 TV 1000 Pajkan i po
14:00 Cinemania Tango
14:17 Pink Kids Istraivači
14:17 B92 Boja magije: II deo
14:55 RTL rek 2
15:00 Film Plus Jednom voljena
15:00 CineStar TV Surfer Bris
15:05 HBO Australija
15:10 Universal Channel trajk
15:25 Cinemax Ptičar iz Alkatraza
15:49 HTV 1 ena soko
16:00 TV 1000 Skuplje od dragulja
16:00 Cinemania Srećna porodica
16:05 Studio B Dva i po prevaranta
16:05 Avala Agent Kodi Benks 2
16:30 B92 Povratak otpisanih
16:50 HBO Comedy Godina prva
17:00 Film Plus Bokser
17:00 Universal Channel Miss Marple
17:00 CineStar TV Dvostruka nula
17:22 RTV 1 Draga Lili
17:50 Cinemax Momci mog ivota
18:00 TV 1000 Pet asova
18:00 Pink Kako Izgubiti dečka za 10 Dana
18:00 Cinemania Nenadani dar s neba 2
18:15 HBO Veridba
18:55 HBO Comedy Volim te, Bet Kuper
19:00 Film Plus Hari i Hendersonovi
19:00 CineStar TV Delirij
20:00 TV 1000 Stoj, ili će moja mama pucati
20:00 HTV 2 Biblija
20:00 Cinemax Princ suza
20:00 Cinemania Slučajni pijun
20:05 HBO Divne kosti
20:07 Prva Poslednji samuraj
20:15 RTRS Pogodi ko dolazi
20:35 HBO Comedy Posmatraj i prijavi
20:45 Avala Terminal
21:00 CineStar TV Sretan Boić
21:00 Cartoon Network Uvećanje
21:05 RTS 1 etnja među oblacima
21:15 Film Plus Neugroena sloboda
21:40 AXN Snajperista 3
21:43 HTV 1 Kraljica Noci
22:00 TV 1000 Pokerai
22:00 Cinemania Sjaj
22:05 Cartoon Network Zabriskie Point
22:10 Cinemax Ljubav na tei način
22:20 BN Drava mrtvih
22:35 Studio B Lov na čoveka
22:40 Sci Fi Haunting At The Beacon
23:00 RTV 2 SOS
23:00 HBO Comedy 500 dana leta
23:00 Film Plus Debela hladovina
23:00 Universal Channel Baseball
23:00 Enter Arena
23:15 OBN Američki ninda 5
23:15 CineStar TV Jedinstveni Liland
23:30 Pink Prava stvar
23:44 HTV 2 Nevil
23:50 HTV 1 Crveno Svjetlo
23:55 RTRS Proleće, leto, jesen, zima i proleće
23:55 Cinemax Tajanstveni voz
00:00 TV 1000 Među enama
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 BN Lai i obmane
00:04 Cartoon Network Umri na drugom mestu
00:06 B92 Pet uglova
00:10 HBO Poslednja ekskurzija
00:30 HBO Comedy Prevaranti
00:40 Avala Kvazimodo iz Pariza
01:00 Pink Family Optuena
01:05 OBN Sveti ratnik 2
01:10 Film Plus Kompleks Lucifer
01:15 CineStar TV Dravno vlasnitvo
01:30 Pink Nevidljiva tačka
01:30 HBO Divne kosti
01:35 RTRS Pogodi ko dolazi
01:50 Cinemax Bronson
02:00 Universal Channel Konačna presuda
02:00 TV 1000 Utrka do utrke
02:02 Cartoon Network Green Fire
02:15 Cinemania Nenadani dar s neba 2
02:20 Avala Agent Kodi Benks 2
02:40 AXN Snajperista 3
02:45 OBN Američki ninda 5
03:00 RTL Kraj puta
03:20 Cinemax Harrison Montgomery
03:30 Pink Prava stvar
03:40 HBO Gran Torino
03:50 Universal Channel Skriveni zločini
03:59 TV 1000 End
04:00 TV 1000 Autoput
04:00 Cartoon Network Paket
04:25 OBN Diler 2 - krvavih ruku
04:30 Pink Nevidljiva tačka
-
Filmovi
Ponedeljak, 04. April 2011
06:00 Cinemax Ptičar iz Alkatraza
06:00 HBO Australija
06:00 TV 1000 Stoj, ili će moja mama pucati
06:20 Film Plus Velika prevara
06:48 RTV 2 Kvigli
08:00 TV 1000 Skuplje od dragulja
08:25 Cinemax Princ suza
08:30 BN Nataa
08:40 HBO Veridba
09:00 CineStar TV Porodične veze
09:00 Pink Family Optuena
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Pajkan i po
10:25 HBO Alvin i vjeverice 2
10:55 Cinemax Marija, to je neukusno
11:00 CineStar TV Iskupljenje
11:00 Cinemania Slučajni pijun
11:00 Prva Poslednji samuraj
11:10 HBO Comedy Pljačka u Bruklinu
11:10 Film Plus Iza zaključanih vrata
11:55 HBO Trumanov ou
12:00 TV 1000 Pet asova
12:30 Cinemax Premijera
12:30 BN Gnjurac
13:00 CineStar TV Ludo krstarenje
13:00 HBO Comedy Gorko slatko
13:00 Pink Family rek 3
13:10 Universal Channel Natjerana na uspjeh
13:15 Cinemania Srećna porodica
13:35 HBO Svi ele da budu Italijani
13:35 RTS Sat Kako upokojiti vampira
13:50 TV 1000 D. C. Cab
13:58 HTV 2 Memphis
15:00 CineStar TV Zločesti dečki
15:00 Film Plus Smrtonosni čas
15:15 Cinemax Krug
15:20 HBO Ograda
15:30 TV 1000 Sjaj
15:50 HBO Comedy Dobro jutro Vijetname
16:00 Cinemania Sjaj
16:00 HBO Astro boj
16:45 Cinemax Prljava igra
17:00 CineStar TV Divlji i estoki
17:00 Pink Family Optuena
17:35 HBO Hari Poter i princ meane krvi
17:50 HBO Comedy Gorko slatko
18:00 Cinemania Sedam samuraja
18:00 TV 1000 Gunisi
18:35 Cinemax Rubin i Ed
19:00 CineStar TV Ljubav na tei način
19:00 Film Plus Debela ladovina
20:00 Cinemax Rat Čarlija Vilsona
20:00 Cinemania U ime pravde
20:00 TV 1000 Doni Darko
20:00 Viasat Explorer Umjetnost kretanja u Britaniji
20:05 HBO Trezor
20:30 HBO Comedy Prevaranti
20:30 Avala Tok vremena
21:00 CineStar TV Potraga za komedijom u islamskom svijetu
21:00 Cartoon Network The Cincinnati Kid
21:00 Prva No
21:00 Sci Fi Alice
21:30 RTV 2 Draga Lili
21:45 Cinemax Protiv svih pravila
22:00 Cinemania Obračun
22:00 Film Plus Osećaj gospođice Smile za sneg
22:00 TV 1000 Autoput
22:00 Universal Channel Prognostičarka
22:04 Cartoon Network The Appointment
22:04 RTS 2 U zabiti
22:30 HBO Comedy Čekajući Gafmana
22:30 Sci Fi Alice
23:00 CineStar TV Manituova cipela
23:00 BN Mekbrajd - Ubistvo posle ponoći
23:00 HBO Devojka sa tetovaom zmaja
23:20 HTV 2 Memphis
23:30 Prva Grom u raju
23:36 B92 Suzanin pakleni dan
23:36 RTV 1 Dečji vapaj
23:55 OBN Nebeske visine
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 TV 1000 Putena čenja
00:03 Cartoon Network The Fearless Vampire Killers
00:06 Studio B Krabat
00:15 Film Plus Zamena
00:20 RTRS Ivan
00:25 BN Razmjena gluposti
00:25 Avala Ljubav je pitolj
00:45 HBO Comedy Putovanje na koled 2
01:00 Pink Manekenka i policajac
01:00 CineStar TV Istraujući Seks
01:00 Pink Family Zestoki Momci
01:10 Film Plus Bojeva glava
01:25 RTS 1 U električnoj izmaglici
01:30 HBO Divlja vonja 2
01:50 Universal Channel Zadovoljstvo ubijanja
02:00 TV 1000 Među enama
02:02 Cartoon Network Get Carter
02:10 Cinemax Neraspremljen krevet
02:15 Cinemania Revolucija gospođe Retklif
02:45 HBO Comedy Dekes
03:00 Pink Mekkenino zlato
03:00 HBO Kojim putem kući?
03:50 Cinemax Dud
04:00 Prva Grom u raju
04:00 TV 1000 Na ivici
04:01 Cartoon Network Interrupted Melody
04:05 Avala Tok vremena
04:25 HBO Prokleti junajted
-
Filmovi
Sreda, 06. April 2011
06:00 Cinemax O mievima i ljudima
06:00 HBO Neobičan slučaj Bendamina Batona
06:00 TV 1000 Kriva ogledala
07:20 TV 1000 Devojka iz Gileada
07:50 Cinemax Definitivno, moda
08:40 HBO Sam u kući
09:00 Pink Family Zemlja Slobode
09:20 TV 1000 Plači slobodno
09:40 Cinemax Vreme Kaira
10:00 Palma Plus Igrani film
11:00 CineStar TV Bez Izlaza
11:00 Cinemania ikina enidba
11:05 Cinemax Smena
11:10 HBO Comedy Čivava sa Beverli Hilsa
11:10 Film Plus Pobuna zombija
11:25 Cinemax U velikom stilu
12:00 Prva Jednooki kralj
12:00 TV 1000 Laku noć, majko
12:25 HBO Broj
12:35 RTS Sat Čovek koji je bombardovao Beograd
12:40 HBO Comedy Zulender
12:50 B92 Putevi droge
13:00 Pink Family Kritično stanje
13:00 CineStar TV Obećana zemlja
13:00 Cinemax Ptica koja ne leti
13:10 Universal Channel Prsten obmane
13:15 Cinemania Urnebesna tragedija
13:40 HBO Rat navijačica
14:00 HTV 2 Smisao Zivota: Priča o Jill Ireland
14:00 TV 1000 Bili Medison
14:50 Cinemax Braća Dion
15:00 CineStar TV Libertinac - otrov za ene
15:00 Film Plus Priča iz rodnog grada
15:10 HBO Comedy Impijeva zemlja čuda
15:10 HBO Transporter
16:00 Cinemania Tango
16:00 TV 1000 Gusari iz Penzance
16:25 Cinemax Oprotaj
16:30 HBO Comedy Ponovo sedamnaest
16:45 HBO Supermen/Betmen: Dravni neprijatelji
17:00 Pink Family Zemlja Slobode
17:00 CineStar TV Duh u kući
17:55 HBO Sumnja
18:00 Cinemania Boićna priča
18:00 TV 1000 Inkognito
18:05 HBO Comedy Zulender
18:15 Cinemax Hakeri
19:00 CineStar TV Ljubav, prozac i ostala čuda
19:00 Film Plus Ljubav je oruje
20:00 Cinemax Definitivno, moda
20:00 Cinemania Sitni nestaluci
20:00 TV 1000 Balada o Malom Dou
20:05 HBO Divne kosti
20:30 HBO Comedy Ekstrakt
20:30 Avala Otkačena plavua
21:00 Pink Family Iskusenje
21:00 CineStar TV Zločin
21:00 Cartoon Network Ben - Hur
21:00 B92 Ekvilibrijum
21:30 RTV 2 Ciganska princeza
22:00 Cinemax Moda
22:00 Cinemania Kako ubiti komijinog psa
22:00 Film Plus Neophodne stvari
22:00 TV 1000 Uskrsnuće
22:15 RTS 2 Ratna kompanija
22:25 HBO Comedy Letnja avantura
22:40 Sci Fi Mosquitoman
23:00 CineStar TV Slon
23:00 Universal Channel Ejs Ventura
23:20 Prva Neprijatelj
23:35 RTV 1 Boe, blagoslovi dete
23:40 B92 Klupsko drutvo
23:55 OBN Dvostruka nula
23:55 HTV 2 Smisao Zivota: Priča o Jill Ireland
00:00 Pink Senka
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Film Plus Duli draga
00:00 Avala Dani slave
00:00 TV 1000 Prevareni
00:02 Cartoon Network Brainstorm
00:15 HBO Najui krug
00:50 Cinemax Nevoljena
00:50 RTRS Trener
01:00 Pink Family Kako preiveti mladost
01:00 CineStar TV Noćne more
01:05 HBO Comedy Bil Mejher... Ali ja ne greim
01:25 RTS 1 Tunel
01:50 HBO Opasni taoci
01:50 Universal Channel Skriveni zločini
02:00 TV 1000 Lovac na pume
02:01 Cartoon Network Noć iguane
02:15 Cinemania Jeti
02:35 Cinemax Soba smrti
02:50 HBO Comedy Rokenrola
03:00 Pink Brejk
03:25 HBO Divne kosti
04:00 Cinemax Skuplje od dragulja
04:00 TV 1000 3000 milja do Grejslenda
04:01 Cartoon Network The Happy Years
04:30 Pink Senka
04:30 Avala Otkačena plavua
-
Filmovi
Četvrtak, 07. April 2011
06:00 HBO Transporter
06:00 Cinemax Hakeri
06:00 TV 1000 Balada o Malom Dou
07:35 HBO Supermen/Betmen: Dravni neprijatelji
07:45 Cinemax Put za kuću
08:00 TV 1000 Gusari iz Penzance
08:10 HTV 2 Izazovi: Slatka Kusnja
08:15 BN Partizanska eskadrila
08:45 HBO Sumnja
09:00 CineStar TV Sanjar: Nadahnuto istinitom pričom
09:00 Universal Channel Miss Marple - 4:50 iz Paddingtona
09:15 Cinemax U vrelini noći
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Bili Medison
10:25 HBO Plitki Hal
11:00 CineStar TV Momačko veče u Las Vegasu
11:00 Cinemania Urnebesna tragedija
11:05 Cinemax Oprotaj
11:10 HBO Comedy Samo Pek
11:10 Film Plus Priča iz rodnog kraja
12:00 TV 1000 Inkognito
12:05 Prva Neprijatelj
12:15 HBO Oblačno s ćuftama
12:30 BN Azra
12:55 Cinemax Najbolji holivudski reditelji II, 33: James Mangold
13:00 CineStar TV Opasnost u Rusiji
13:00 B92 Ekvilibrijum
13:10 Universal Channel enska večer
13:15 HBO Comedy Herkul
13:15 Cinemania Boićna priča
13:20 Cinemax Umetničko plutanje
13:30 RTS 1 Napuklo ogledalo
13:30 HTV 2 Izazovi: Slatka Kusnja
13:45 HBO Pota u Disksvetu
13:45 HTV 2 Tri Muskarca i Kolijevka
14:00 TV 1000 Bračni zavjet
15:00 Film Plus Odbegli robija
15:00 CineStar TV Vodič za mukarce
15:00 Cinemax Surogat mama
15:20 HBO Pota u Disksvetu
16:00 HBO Comedy Evet
16:00 Cinemania Moja omiljena crnka
16:00 TV 1000 Osmoza Dons
16:35 Cinemax Put za kuću
16:55 HBO Dosadna majka
17:00 CineStar TV K-2
18:00 Cinemania Kako ubiti komijinog psa
18:00 TV 1000 Trči Roni , trči
18:05 HBO Comedy Romi i Miel na godinjici mature
18:05 Cinemax Čaj s Musolinijem
18:25 HBO Trka do vetičje planine
19:00 Film Plus Neophodne stvari
19:00 CineStar TV Crna udovica
20:00 Cinemax U vrelini noći
20:00 Cinemania Jeti
20:00 TV 1000 Vatrene ulice
20:05 HBO Seks i lai u gradu grijeha
20:30 Avala Preko svih granica
20:48 Pink Kids Explorers
21:00 Enter Arena
21:00 CineStar TV U seni mača
21:00 Cartoon Network Butterfield 8
21:00 Sci Fi Mosquitoman
21:00 Universal Channel Prognostičarka
21:30 RTV 2 Boe, blagoslovi dete
21:50 HBO Comedy Rokenrola
21:50 RTS 1 Fatalna preljuba
22:00 Prva Mit
22:00 Film Plus Princ Valijant
22:00 Cinemania Moje srce
22:00 TV 1000 3000 milja do Grejslenda
22:04 Cartoon Network Wise Guys
22:30 HBO Priča o Pjeru Vudmenu
22:30 Sci Fi City On Fire
23:00 CineStar TV Obitelj Borgia
23:00 BN Valter brani Sarajevo
23:05 Cinemax Nestala osoba
23:10 RTRS Zvezde su oči ratnika
23:30 HBO Bruno
23:40 RTV 1 Zakopane tajne
23:41 B92 Ustao sam rano na dan svog ubistva
00:00 Film Plus Mafijaki ef
00:00 Pink Neprijatelj pred vratima
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Avala Kraljevi novca
00:00 TV 1000 Udovoljavanje
00:01 Cartoon Network The Hunger
00:05 HTV 2 Tri Muskarca i Kolijevka
00:50 HBO Apaluza
01:00 Pink Family U vrtlogu zločina
01:05 Cartoon Network Sitting Target
01:25 HBO Comedy Zato sam u braku
01:40 Cinemax Siroče
01:50 RTS 1 Dani gneva
01:50 Universal Channel Natjerana na uspjeh
02:00 CineStar TV Generacija 1999
02:00 TV 1000 Prevareni
02:15 Cinemania Traeći Erika
02:30 Pink Nitro
02:45 HBO Epidemija
03:02 Cartoon Network They Were Expendable
03:20 HBO Comedy Na pola puta
03:40 Cinemax Kuća razgranate ljubavi
04:00 TV 1000 Dejson Iks
04:10 HBO Dve leve noge
04:30 Pink Neprijatelj pred vratima
04:30 Avala Preko svih granica
-
Filmovi
Petak, 08. April 2011
06:00 TV 1000 Vatrene ulice
06:00 HBO Dosadna majka
06:00 Cinemax Čaj s Musolinijem
07:30 HBO Ograda
07:55 Cinemax Surogat mama
08:00 TV 1000 Osmoza Dons
08:10 HBO Trka do vetičje planine
08:30 BN Konji vrani
09:00 Pink Family U vrtlogu zločina
09:00 CineStar TV Lepa Rita
09:30 Cinemax Skin
09:45 HBO Hana Montana
10:00 TV 1000 U dobru i u zlu
10:00 Palma Plus Igrani film
11:00 CineStar TV Anna
11:00 Cinemania Otrica koplja
11:10 HBO Comedy Lekcije iz čokolade
11:10 Film Plus Odbegli robija
11:15 Cinemax Severni most
11:25 HBO Zvezdane staze 7
12:00 TV 1000 Trči Roni , trči
12:00 Prva Mit
12:50 HBO Comedy Ljubav u četrdesetoj
13:00 Pink Family Na Vrhu
13:00 CineStar TV Beach Boys: Američki Band
13:00 B92 Ustao sam rano na dan svog ubistva
13:10 Universal Channel Skriveni zločini
13:15 Cinemania Moja omiljena crnka
13:20 HBO Primo
13:25 Cinemax Dom
13:30 RTS Sat Kraj nedelje
13:30 RTS 1 Kraj nedelje
14:00 TV 1000 Svako na svoj plac
14:40 HTV 2 Put u Raj
14:45 HBO Princeza i abac
15:00 Film Plus Most uzdaha
15:00 Cinemax Suze moje majke
15:00 CineStar TV Gentelmanski sporazum
15:20 HBO Comedy Njemu ba i nije stalo
16:00 TV 1000 Zavađene strane
16:00 Cinemania Nacija brze hrane
16:20 HBO Stari frajeri
16:35 Cinemax Svemirske lopte
17:00 Pink Family U vrtlogu zločina
17:00 CineStar TV Tragom nestanka
17:35 HBO Comedy Ljubav u četrdesetoj
18:00 TV 1000 Zlodela
18:00 Cinemania Moje srce
18:10 Cinemax Skin
18:20 HBO Proganjanje Meri
19:00 Film Plus Princ Valijant
19:00 CineStar TV Izgubljeno vrijeme
20:00 TV 1000 Pametnjakovići
20:00 Cinemax Agata
20:00 RTL Teka meta
20:00 Cinemania Traeći Erika
20:10 HTV 1 Nevestin otac
20:25 HBO Comedy Zato sam u braku
20:30 Avala Izlazeće sunce
21:00 Sci Fi Killer Bees
21:00 Pink Family Konačni Horizont
21:00 CineStar TV Aleksandar
21:40 Cinemax Lajmska bolest
21:55 RTS 2 Imaginarijum doktora Parnasusa
22:00 TV 1000 Dejson Iks
22:00 HBO Prokleti junajted
22:00 Film Plus Američki vukodlak u Parizu
22:00 Cinemania Ućuti i poljubi me
22:03 Cartoon Network Slava
22:20 HBO Comedy Na pola puta
22:30 RTV 2 Zakopane tajne
22:55 RTL Ljubavni zov
23:00 OBN Luda kuća
23:15 Cinemax Pada mrak
23:15 RTRS Meuči - Ukradeni Snovi
23:30 HTV 1 Najluđi Radijski Sou
23:35 HBO Mesečarenje
23:50 RTV 1 Putevima strasti
00:00 TV 1000 Divlja i luda noć
00:00 Film Plus Uterivač dugova
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Pink Blistavi um
00:00 Avala Dekes
00:04 Cartoon Network Kim
00:10 BN Daleko koliko me noge nose
00:15 CineStar TV Bili smo vojnici
00:35 B92 ivi jednom umri dvaput
01:00 Pink Family Crna kia
01:10 HTV 1 Tko je Ubio Joy Morgan
01:10 RTL Bekstvo iz Los Anđelesa
01:15 HBO Nulti osumnjičeni
01:25 RTS 1 Ostermanov vikend
01:40 Cinemax Ubistvo kineskog kladioničara
02:00 TV 1000 Udovoljavanje
02:03 Cartoon Network Nasilje
02:10 HBO Comedy Avionska pota
02:15 Cinemania Dvostruka istraga
02:20 RTRS Gorko sladak ivot
02:40 Pink rtva
02:55 HBO Kad brda pocrvene
03:00 CineStar TV Kocka 2
03:30 Cinemax Eci, peci, pec ili ivot je neto vie
04:00 TV 1000 Dijabolik
04:00 Cinemax Milo za drago
04:01 Cartoon Network Neko tamo gore me voli
04:15 RTRS Otkucaj Koji je Moje Srce Preskočilo
04:20 HBO Divlja noć
04:30 Pink Blistavi um
04:30 Avala Izlazeće sunce
-
Filmovi
Nedelja, 10. April 2011
06:00 TV 1000 Otkačeni profesor 2
06:00 HBO Dragonbol
06:00 Cinemax Doušnik
06:01 RTRS Izvesni Džo
06:47 Prva Bumerang
07:01 B92 Moto klinci
07:25 HBO Svi žele da budu Italijani
07:50 Cinemax Četiri avanture Renete i Mirabele
08:00 TV 1000 I to je rokenrol
08:05 RTV 1 Stari Bob
08:42 Prva Don Kihot
08:55 HTV 2 Prozor iz dvorišta
09:00 Pink Family Sliver
09:00 CineStar TV Početnik u cirkusu
09:10 HBO Astro boj
09:25 Cinemax Neverovatni Hulk
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Pobuna u kokošinjcu
10:10 HTV 1 Station Jim
10:10 HBO Comedy Kralj Gijom
10:20 OBN Ludi odmor
10:25 Avala Priča o ajkulama
10:40 HBO Sam u kući
10:43 Prva Smrtonosno oružje
11:00 CineStar TV Legenda o tri muškarca
11:00 Cinemania Oštrica koplja
11:01 RTS 1 Dizni na RTS
11:15 Cinemax Rubin i Ed
11:33 B92 Moje leto sa Desom
11:55 HBO Comedy Bez vesla - zov prirode
12:00 TV 1000 Čaj s Musolinijem
12:04 HTV 2 čarobne Sape
12:10 Happy TV Š porodica Robinson
12:20 HBO Artur i osveta Maltazarda
12:40 Cinemax Zabranjeno voće
12:49 CineStar TV Beach Boys: Američki Band
13:00 Pink Family U Snovima
13:00 Film Plus Fadžmanija
13:10 HBO Comedy Gorko slatko
13:15 Cinemania Moja omiljena crnka
13:20 Universal Channel Prsten obmane
13:50 HBO Luda noć u muzeju 2
14:00 TV 1000 Pi Vijeva velika avantura
14:05 B92 Ovo je more
14:20 Cinemax Marija, to je neukusno
14:49 CineStar TV Početnička sreća
15:00 Film Plus Kuća za dve porodice
15:10 Universal Channel Spoj s ubojicom
15:30 HBO 2012
15:54 HTV 1 Slonovske Priče
15:55 Cinemax Najbolji holivudski reditelji - Milos Forman
16:00 TV 1000 Susret s Venerom
16:00 Cinemania Nacija brze hrane
16:05 Studio B Seralonga I
16:17 B92 Partizani
16:25 Cinemax Letnjikovac na Zlatnom jezeru
17:00 Pink Family Sliver
17:00 HBO Comedy Kralj Gijom
17:00 CineStar TV Opasnost u Rusiji
17:10 Film Plus Dosije Drezden
17:20 RTV 1 Om Šahti Om
17:25 Pink Tri karte za Holivud
18:00 TV 1000 Velika zverka
18:00 Cinemania Moje srce
18:10 Cinemax Doušnik
18:35 HBO Četiri Božića
18:55 HBO Comedy Lopovi sa Harvarda
19:00 Film Plus Porodica Kremenko
19:00 CineStar TV Američka divota
20:00 TV 1000 Heroji
20:00 Cinemax Sunčana razdoblja
20:00 Cinemania Tražeći Erika
20:05 HTV 2 Prohujalo s vihorom
20:05 HBO Lovac na ucene
20:20 HBO Comedy Van Vajlder 3
20:40 Avala Zulender
21:00 RTS 2 Srce i njena deca
21:00 Pink Family Ne tako običan život
21:00 Film Plus Različiti životi
21:00 CineStar TV Život je more
21:00 Cartoon Network No Small Affair
21:05 RTS 1 Povratnici
21:07 Prva Ostrvo
21:40 AXN Tatino obdanište
21:45 Cinemax Rat Čarlija Vilsona
21:49 HTV 1 100 Minuta Slave
22:00 TV 1000 Bostonska braća
22:00 Cinemania Ućuti i poljubi me
22:04 Cartoon Network Zašto ste me osudili na život
22:25 BN Spasitelj
22:35 Studio B Seralonga II
22:40 Sci Fi Killer Bees
22:50 HBO U oblacima
22:55 HBO Comedy Gorko slatko
23:00 RTV 2 Svetla put
23:00 Universal Channel Baseball
23:00 Film Plus Parfem
23:00 Enter Arena
23:15 OBN Kockar
23:15 CineStar TV Slon
23:25 Cinemax Isterivač đavola
23:30 Pink Američka lepota
23:44 HTV 2 Fantomski Automobil
00:00 TV 1000 Heteroseksualno 1 – Nije baš nevino
00:00 HTV 1 Smrtonosna Legenda
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 BN Amajlija za lagodan život
00:03 Cartoon Network Reckless
00:07 B92 Divlji i žestoki: Nastanak Roling Stounsa
00:10 HBO Stileto
00:10 Avala Gde je Marlou
00:40 HBO Comedy Moj film
01:00 Pink Family Generalova kći
01:00 Film Plus Velika akcija
01:00 CineStar TV RPM
01:05 OBN Luda lova
01:25 Cinemax Isterivač đavola 2
01:30 Pink Revolucija gospođe Retklif
01:40 HTV 1 Station Jim
01:50 HBO Ikarus
01:50 Avala Spašeni
02:00 TV 1000 Vrući lezbijski Eurokomadi
02:01 Cartoon Network Savage Messiah
02:05 AXN Tatino obdanište
02:15 Cinemania Dvostruka istraga
02:45 OBN Kockar
03:00 Pink Američka lepota
03:05 Cartoon Network Severozapadni prolaz
03:20 HBO Petak trinaesti
03:20 Cinemax Bio sam ovde
03:25 RTL Odmorište
03:59 TV 1000 End
04:00 TV 1000 Dileri
04:25 OBN Mrak film
04:35 Avala Zulender
04:55 HBO Mis Plastike - Lepota skalpela
-
Filmovi
Ponedeljak, 11. April 2011
06:00 Cinemax Letnjikovac na Zlatnom jezeru
06:00 HBO Luda noć u muzeju 2
06:10 TV 1000 Heroji
07:00 RTV 2 Stari Bob
07:45 Cinemax Umetničko plutanje
07:45 HBO 2012
08:10 TV 1000 Susret s Venerom
09:00 Pink Family Generalova kći
09:00 CineStar TV Idealni suprug
09:25 Cinemax Kradljivice motora
09:45 Cinemax Svemirske lopte
10:00 Palma Plus Igrani film
10:10 TV 1000 Pi Vijeva velika avantura
10:20 HBO Četiri Božića
11:00 Prva Ostrvo
11:00 CineStar TV Svatko je ubojica
11:00 Cinemania Zvezda vodilja
11:10 Film Plus Most uzdaha
11:10 HBO Comedy Volim te, Bet Kuper
11:20 Cinemax Jedna nedelja
11:50 HBO Protiv svih pravila
12:00 TV 1000 Velika zverka
12:55 Cinemax Najbolji holivudski reditelji: Paul Schrader
13:00 Pink Family Ne tako običan život
13:00 CineStar TV Arsen Lupen
13:10 Universal Channel Čvrste veze
13:15 Cinemania Naivko
13:15 HBO Comedy Alisa u zemlji čuda
13:15 HBO Lovac na ucene
13:25 Cinemax Životne potrebe
13:30 RTS 1 Crni petak
13:30 RTS Sat Crni petak
13:51 HTV 2 Mukšin
14:00 TV 1000 Divlje mačke
15:00 Film Plus Nevidljivi duh
15:05 Cinemax Umetničko plutanje
15:05 HBO Smrt na sahrani
15:15 CineStar TV Veće od stvarnosti
16:00 Cinemania Parfem
16:00 TV 1000 Američki letači
16:10 HBO Comedy Šta ćemo s Bobom
16:35 HBO Svet je veliki i spasenje je iza ugla
16:45 Cinemax Dom
17:00 Pink Family Generalova kći
17:00 CineStar TV Jacknife
17:50 HBO Comedy Alisa u zemlji čuda
18:00 Cinemania Južnjak
18:00 TV 1000 Jedna noć u životu Džimija Rerdona
18:20 Cinemax Svemirske lopte
18:25 HBO Priče za laku noć
19:00 Film Plus Parfem
19:00 CineStar TV Vodič za muškarce
20:00 Cinemax Zlatna ribica
20:00 Cinemania Kolačić sudbine
20:00 TV 1000 Angelin pepeo
20:05 HBO Apartman za dvoje
20:30 HBO Comedy Davež
20:40 Avala Vulkan
21:00 Prva Begunac
21:00 Pink Family Fantom
21:00 CineStar TV Dani nogometa
21:00 Cartoon Network Orlovo gnezdo
21:00 Sci Fi Ice
21:30 RTV 2 Om Šahti Om
21:55 RTS 2 Gnevni ljudi
22:00 Film Plus Debela hladovina
22:00 Cinemania Slavica
22:00 Universal Channel Eva
22:20 Cinemax Zla smrt
22:20 TV 1000 Dileri
22:25 HBO Comedy Gola istina
22:35 Sci Fi Ice
23:00 HBO Predator
23:03 Cartoon Network Cannery Row
23:15 CineStar TV Ništavilo
23:15 HTV 2 Mukšin
23:35 RTV 1 Intimne stvari
23:37 B92 Poslednji odmetnik
23:40 Prva Pogrešan put
23:55 OBN Lov u Bosni
00:00 Film Plus Čovek od papira
00:00 Pink Divlja vožnja
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:05 Studio B Seralonga II deo
00:20 Avala Hotel Oaza
00:20 RTRS Otkucaj koji je moje srce preskočilo
00:30 TV 1000 Divna tela
00:43 CineStar TV Osvetnički Maskar
00:45 HBO Seks i laži u gradu greha
01:00 Pink Family Istok-zapad
01:03 Cartoon Network Girl Happy
01:20 HBO Comedy Džej i Tihi Bob uzvraćaju udarac
01:25 RTS 1 Bez zaklona
01:50 Film Plus Teror
01:50 Cinemax Aplauz
02:00 TV 1000 Heteroseksualno 1 – Nije baš nevino
02:10 Universal Channel Spoj s ubojicom
02:15 Cinemania Ne osvrći se
02:15 HBO Dobrodošli u Zombilend
02:30 Pink Noć tigra
03:00 Cartoon Network Ride, Vaquero!
03:15 Cinemax Zbogom, Sally
03:25 HBO Comedy Američka himna
03:35 Cinemax Ponoćni kauboj
03:45 HBO Otmica u metrou
04:00 Prva Pogrešan put
04:00 TV 1000 Fridžek
04:03 Cartoon Network Lili
04:20 Avala Vulkan
04:30 Pink Divlja vožnja
-
Filmovi
Utorak, 12. April 2011
06:00 HBO Rover Dejndžerfild
06:00 Cinemax Dom
06:00 TV 1000 Angelin pepeo
07:10 HBO Smrt na sahrani
07:35 Cinemax Hakeri
08:05 RTV 1 Stari Bob za decu
08:20 TV 1000 Američki letači
08:30 BN Velika frka
08:40 HBO Svet je veliki i spasenje je iza ugla
09:00 Pink Family Istok-zapad
09:00 CineStar TV Noć živih luđaka
09:20 Cinemax Surogat mama
10:00 Palma Plus Igrani film
10:10 TV 1000 Divlje mačke
10:25 HBO Broj
10:55 Cinemax Braća Dion
11:00 Prva Begunac
11:00 CineStar TV Thunderbirds
11:00 Cinemania Južnjak
11:10 HBO Comedy Zašto sam u braku
11:10 Film Plus Nevidljivi duh
12:00 TV 1000 Jedna noć u životu Džimija Rerdona
12:30 BN Domaći film
12:55 Cinemax Oproštaj
13:00 Pink Family Fantom
13:00 CineStar TV Godišnjica mature
13:00 B92 Poslednji odmetnik
13:05 HBO Comedy Da li ste čuli za Morganove
13:10 Universal Channel Suprotni kut
13:15 RTS 1 Par nepar
13:15 Cinemania Oliver Tvist
13:40 HBO Goli pištolj
13:40 TV 1000 Apolo 13
14:00 HTV 2 Boja Mlijeka
14:45 Cinemax Momci mog života
15:00 Film Plus Skretanje
15:00 CineStar TV RRRrrr
15:30 HBO Avatar
15:50 HBO Comedy Sve o Stivu
16:00 Cinemania Slavica
16:00 TV 1000 Kako sam upoznao Saru
16:55 Cinemax Sin lovca na orlove
17:00 Pink Family Istok-zapad
17:00 CineStar TV Drama u Kambodži
17:55 HBO Comedy Da li ste čuli za Morganove
18:00 Cinemania Kolačić sudbine
18:00 TV 1000 Slučajni špijun
18:05 HBO Sam u kući 2: Izgubljen u Njujorku
18:20 Cinemax Surogat mama
19:00 Film Plus Debela hladovina
19:15 CineStar TV Lepa Rita
20:00 Cinemax Uzorna ćerka: Ubistvo Kerolajn Bern
20:00 Cinemania 200 cigareta
20:00 TV 1000 Rogovi u vreći
20:05 HBO Gran Torino
20:25 HBO Comedy Džej i Tihi Bob uzvraćaju udarac
20:30 Avala Izlaz u Raj
21:00 Pink Family Braća po oružju
21:00 HTV 2 Dok vrag ne sazna da si mrtav
21:00 CineStar TV Put oko sveta za 80 dana
21:00 Cartoon Network Orlovo gnezdo
21:00 B92 13 dana
21:00 Universal Channel Ejs Ventura: Kad priroda zove
21:30 RTV 2 Intimne stvari
21:35 Cinemax Za dolar više
22:00 Film Plus Samanta
22:00 Cinemania Plavi đus
22:00 TV 1000 Fridžek
22:35 HBO Comedy Američka himna
22:40 Sci Fi Dead Air
23:00 HBO Hrabrost pod paljbom
23:00 Pink Ronin
23:00 Enter Arena
23:00 BN Nevolje sa muškarcima
23:03 Cartoon Network Cannery Row
23:15 CineStar TV Vonderlend
23:20 Prva Akcijska zvezda
23:40 RTV 1 Slučajni snimak
23:54 HTV 2 Boja Mlijeka
23:55 OBN Tvin Piks
00:00 Film Plus Moć, strast i ubistvo
00:00 RTRS Meuči - Ukradeni Snovi
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Avala Praznici za Ejpril
00:00 TV 1000 Heteroseksualno 2 – Miris ljubavi
00:29 B92 Dansmor
00:35 BN Dodir
00:45 Cinemax Vineta
00:55 HBO Stjuart - Život unazad
01:00 Pink Family Najveca Holivudska Tajna
01:03 Cartoon Network Girl Happy
01:15 HBO Comedy Posmatraj i prijavi
01:15 CineStar TV Generacija 1999
01:25 RTS 1 Mrtvi predsednici
01:30 Pink Čelični voz
01:50 Film Plus Prispeo mrtav
01:50 Universal Channel Prsten obmane
02:00 TV 1000 Divna tijela
02:15 Cinemania Poslednja ljubavnica
02:20 Cinemax Marinac
02:25 HBO Mesečarenje
03:00 Pink Manipulator
03:00 Cartoon Network Ride, Vaquero!
03:05 HBO Comedy Prevaranti
04:00 TV 1000 Osveta iz mrtvih
04:03 Cartoon Network Lili
04:05 HBO Kojim putem kući?
04:20 Cinemax Leva obala
04:30 Avala Izlaz u Raj
-
Filmovi
Sreda, 13. April 2011
06:00 HBO Avatar
06:00 Cinemax Miki i Mod
06:00 TV 1000 Rogovi u vreći
07:55 Cinemax Momci mog života
08:00 TV 1000 Kako sam upoznao Saru
08:05 RTV 1 Stari Bob za decu
09:00 Pink Family Najveca Holivudska Tajna
09:00 CineStar TV Luda Trka
09:10 HBO Sam u kući 2: Izgubljen u Njujorku
09:40 TV 1000 Apolo 13
10:00 Palma Plus Igrani film
10:05 Cinemax Zabranjeno voće
11:00 CineStar TV Divlji i žestoki: Nastanak Roling Stounsa
11:00 Cinemania Oliver Tvist
11:10 HBO Comedy 500 dana leta
11:10 HBO Australija
11:10 Film Plus Skretanje
11:45 Cinemax Heroj Bolivuda
12:00 Prva Akcijska zvezda
12:00 TV 1000 Slučajni špijun
12:50 B92 13 dana
13:00 Pink Family Braća po oružju
13:00 CineStar TV Ludo krstarenje
13:05 Cinemax Leto na divljoj reci
13:10 Universal Channel Slepa vera
13:15 HBO Comedy Sve je moguće
13:15 Cinemania Šampion kartinga
13:30 RTS Sat Svinjski otac
13:30 RTS 1 Svinjski otac
13:50 HBO Alvin i veverice 2
14:00 HTV 2 Pobuna u Zalogajnici
14:00 TV 1000 Skejteri
14:35 Cinemax Talas vreline
15:00 Film Plus Pločnici Londona
15:00 CineStar TV Gentelmanski sporazum
15:20 HBO Zvezdane staze
16:00 Cinemania 200 cigareta
16:00 TV 1000 Prevaranti
16:15 Cinemax Žena vremenskog putnika
16:20 HBO Comedy Doktor Dulitl 4
17:00 Pink Family Najveca Holivudska Tajna
17:00 CineStar TV Surfer Bris
17:15 HBO Ograda
17:45 HBO Comedy Škola roka
18:00 Cinemax Miki i Mod
18:00 Cinemania Bivša ljubavnica
18:00 TV 1000 Sve ili nista
18:05 HBO Ledeno doba 3: Dinosaurusi dolaze
19:00 Film Plus Samanta
19:00 CineStar TV Šašavi roditelji
20:00 Cinemax Ubistvo kineskog kladioničara
20:00 Cinemania Plavi đus
20:00 TV 1000 Krpar
20:05 HBO Lovac na ucene
20:25 HBO Comedy I to se zove ljubav
20:30 Avala Frida
21:00 Pink Family Volim te do smrti
21:00 CineStar TV Haos
21:00 Cartoon Network Viktor Viktorija
21:00 B92 Slepilo
21:30 RTV 2 Slučajni snimak
22:00 RTS 2 Holivudlend
22:00 Film Plus Živi pesak
22:00 Cinemax Dolazim sa kišom
22:00 Cinemania Skrivena strast
22:00 TV 1000 Osveta iz mrtvih
22:25 HBO Comedy Prevaranti
22:30 Universal Channel Baseball
22:40 Sci Fi Airline Disaster
23:00 CineStar TV Jedinstveni Liland
23:01 Cartoon Network The Carey Treatment
23:20 Prva Ljudi od poštovanja
23:30 RTV 1 Pad zida
23:45 HBO Nogom i rukom
23:55 OBN Dogovor
23:55 HTV 2 Pobuna u Zalogajnici
00:00 Film Plus Mičel
00:00 Pink Četiri brata
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 B92 Prekršene zakletve
00:00 Avala Nismo mi anđeli
00:00 TV 1000 Među ženama
00:05 Cartoon Network Umri na drugom mestu
00:40 HBO Comedy Godina prva
00:55 Cinemax Karavađo
01:00 Pink Family Poslednji zamak
01:00 CineStar TV Demon
01:05 HBO Kad brda pocrvene
01:25 RTS 1 Geto
01:30 Universal Channel Eva
01:50 Film Plus Milioni
02:00 TV 1000 Heteroseksualno 2 – Miris ljubavi
02:03 Cartoon Network Three Little Words
02:15 Cinemania Zastrašivanje
02:25 HBO Nulti osumnjičeni
02:30 Pink Apokalipsa
02:30 Cinemax Obešeni
02:40 HBO Comedy Avionska pošta
04:00 TV 1000 Nezavisni
04:01 Cartoon Network Poljubi me Kate
04:05 HBO Apaluza
04:20 Cinemax Napon
04:30 Pink Četiri brata
04:30 Avala Frida
-
Filmovi
Četvrtak, 14. April 2011
06:00 TV 1000 Krpar
06:00 HBO Ledeno doba 3: Dinosaurusi dolaze
06:00 Cinemax Prljava igra
07:35 HBO Goli pištolj 2
07:55 Cinemax Sahrana krupne zverke
08:00 TV 1000 Prevaranti
08:10 HTV 2 Izazovi: Zrcalo
09:00 HBO Trezor
09:00 CineStar TV Upworld
09:00 Pink Family Poslednji zamak
09:35 Cinemax Odrasli
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Skejteri
10:30 HBO Lovac na ucene
11:00 CineStar TV Iskupljenje
11:00 Cinemax Žena vremenskog putnika
11:00 Cinemania Šampion kartinga
11:10 HBO Comedy Gorko slatko
11:10 Film Plus Pločnici Londona
11:30 Prva Ljudi od poštovanja
12:00 TV 1000 Sve ili nista
12:15 BN Medvedica Vini
12:20 HBO Anđeli d.o.o.
12:45 Cinemax Mali Nikita
12:55 HBO Comedy Lorina zvezda i tajanstveni zmaj Nian
13:00 CineStar TV Super Naivčina
13:00 Pink Family Volim te do smrti
13:00 B92 Slepilo
13:10 Universal Channel Pogrešna žena
13:15 Cinemania Toranj smrti
13:30 RTS 1 Ko nađe prijatelja našao je blago
13:45 HTV 2 Izazovi: Zrcalo
14:00 TV 1000 Izbor poslova
14:05 HTV 2 Orkestar
14:20 Cinemax Đovanin otac
14:25 HBO Primo
15:00 Film Plus Zatvorski voz
15:00 CineStar TV Izgubljeno vrijeme
15:15 HBO Comedy Gorko slatko
15:50 HBO Princ i ja 3: kraljevski medeni mesec
16:00 TV 1000 Nestao
16:00 Cinemania Sedam samuraja
16:05 Cinemax Zamajac
17:00 HBO Comedy Goli pištolj 3
17:00 Pink Family Poslednji zamak
17:00 CineStar TV Felicijino putovanje
17:20 HBO Neobičan slučaj Bendžamina Batona
18:00 TV 1000 Crooklyn
18:00 Cinemania Skrivena strast
18:05 Cinemax Prljava igra
18:20 HBO Comedy Lorina zvezda i tajanstveni zmaj Nian
19:00 Film Plus Živi pesak
19:15 CineStar TV Felicijino putovanje
20:00 TV 1000 Ubistvo prvog stepena
20:00 Cinemax Barton Fink
20:00 Cinemania Zastrašivanje
20:05 HBO Sve moje bivše
20:30 HBO Comedy Godina prva
20:30 Avala Cena pravde
20:40 Pink Kids Alisa u Zemlji čuda
21:00 Universal Channel Tajne jedne žene
21:00 Sci Fi Airline Disaster
21:00 Enter Arena
21:00 Cartoon Network Komičari
21:00 Pink Family Drugačiji
21:15 CineStar TV Najduže noći
21:30 RTV 2 Pad zida, nemački igrani film
21:50 RTS 1 Traži se heroj
22:00 TV 1000 Nezavisni
22:00 Film Plus Bolna tajna
22:00 Cinemania Guvernanta
22:00 Prva Branitelj
22:05 HBO Comedy Avionska pošta
22:35 Sci Fi Dead Air
22:45 HBO Smrt na fabričkoj farmi
23:00 CineStar TV Koliko me voliš
23:03 Cartoon Network Slatka ptica mladosti
23:05 Cinemax U realnom vremenu
23:25 RTRS I kornjače lete
23:35 RTV 1 Kad tajne ubijaju
00:00 TV 1000 Heteroseksualno 3 – Grešne noći
00:00 Film Plus Đavolovi vitezovi
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Pink Orkanski visovi
00:00 Avala Električni snovi
00:05 B92 Rođen za odbranu
00:10 HTV 2 Orkestar
00:10 HBO Prokleti junajted
01:00 CineStar TV Salomin posljednji ples
01:00 Pink Family Duh
01:03 Cartoon Network The Sisters
01:15 HBO Comedy Čekajući Gafmana
01:25 Cinemax Mrtav čovek
01:45 HBO Stileto
01:45 RTS 1 Put u Velvil
01:50 Universal Channel Mreža laži (2009)
01:50 Film Plus Kapetan Skarlet
02:00 TV 1000 Među ženama
02:15 Cinemania Jedina strast
02:30 Pink Dvadeset devet palmi
02:35 HBO Comedy Pam Ann uživo: Letite sa mnom
03:00 Cartoon Network The Tunnel Of Love
03:25 HBO Propovednici
03:25 Cinemax Sin neke majke
04:00 TV 1000 Petak trinaesti
04:04 Cartoon Network The Petrified Forest
04:30 Pink Orkanski visovi
04:30 Avala Cena pravde
-
Filmovi
Petak, 15. April 2011
06:00 HBO Neobičan slučaj Bendžamina Batona
06:00 TV 1000 Ubistvo prvog stepena
06:00 Cinemax Đovanin otac
07:40 Cinemax Konačni argument
08:00 TV 1000 Nestao
08:00 Cinemax Ptičar iz Alkatraza
08:30 BN Konji vrani
08:45 HBO G-Force
09:00 Pink Family Duh
09:00 CineStar TV Poltergej
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Životna prilika
10:25 Cinemax Zamajac
10:40 HBO Amerika
11:00 CineStar TV Duh u kući
11:00 Cinemania Toranj smrti
11:10 HBO Comedy Dobro jutro Vijetname
11:10 Film Plus Zatvorski Voz
12:00 Prva Branitelj (The Defender)
12:00 TV 1000 Kruklin
12:10 HBO Beria
12:50 Cinemax Rubin i Ed
13:00 Pink Family Drugačiji
13:00 CineStar TV Crna udovica
13:00 B92 Rođen za odbranu
13:05 HBO Comedy Figaro Fo, 1 - 13
13:10 Universal Channel Mreža laži
13:15 Cinemania Sedam samuraja
13:25 HBO Comedy Slučajnost
13:30 RTS Sat Tri dana pisca - Aleksandar Popović: "Izgubljena sreća"
14:00 TV 1000 UFOria
14:15 Cinemax U vrelini noći
14:40 HTV 2 Bez čarapa
14:40 HBO Veridba
15:00 Film Plus Beli zombi
15:00 CineStar TV Senke prošlosti
16:00 TV 1000 U noći
16:00 Cinemania Neumorni
16:05 HBO Comedy Pljačka u Bruklinu
16:05 Cinemax Vreme Kaira
16:25 HBO Kit Kittredge: Američka djevojka
17:00 Pink Family Duh
17:00 CineStar TV Veliki stan
17:30 HBO Comedy Slučajnost
17:35 Cinemax Ptičar iz Alkatraza
18:00 TV 1000 Čudnovata znanost
18:00 Cinemania Guvernanta
18:35 HBO Kad si u Rimu
19:00 Film Plus Bolna tajna
19:00 CineStar TV Ljubav na teži način
20:00 RTL Paklene ulice 3
20:00 TV 1000 K - 9
20:00 Cinemax Povratni udar
20:00 Cinemania Jedina strast
20:30 HBO Comedy Čekajući Gafmana
20:30 Avala Preživeti Božić
21:00 Pink Family Progonjena
21:00 CineStar TV Život Davida Galea
21:00 Cartoon Network California Suite
21:00 Sci Fi The Paradise Virus
21:18 HTV 1 Nevestin otac 2
21:50 RTS 2 Tihi Amerikanac
21:50 HBO Comedy Pam Ann uživo: Letite sa mnom
21:55 HBO Dorijan Grej
22:00 Film Plus Ričard Treći
22:00 TV 1000 Petak 13 - ti
22:00 Cinemania Prozak nacija
22:04 Cartoon Network Koma
22:15 Cinemax Neraspremljen krevet
22:30 RTV 2 Kad tajne ubijaju
22:55 RTL Povratnici
23:00 OBN Rolerice
23:15 RTRS Opsesija
23:30 CineStar TV Delirij
23:45 HBO Divlja vožnja 2
23:50 Cinemax Divlji
00:00 Pink Oko posmatrača
00:00 Film Plus Zamak noćnih mora
00:00 TV 1000 Breskvice i kraljice
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 BN Kraj nevinosti
00:00 RTV 1 Izopačena želja
00:00 Avala Uhvati Šortija
00:03 Cartoon Network Tortilla Flat
00:35 HTV 1 Gosford park
00:50 RTRS Mrak film
00:55 RTL Čovek od medenjaka
01:00 Pink Family Izgnanik
01:00 B92 Mračni trenuci
01:15 RTS 1 Lantana
01:15 HBO Predsednička igra
01:30 CineStar TV Noćne more
01:50 Film Plus Mrtve oči Londona
02:00 TV 1000 Heteroseksualno 3 – Grešne noći
02:02 Cartoon Network The Sunshine Boys
02:05 HBO Comedy Ljetna avantura
02:15 RTRS Mrak film 2
02:15 Cinemania Kako ubiti komšijinog psa
02:40 Pink Maksimalno ubrzanje
02:40 Cinemax Siroče
02:50 HTV 1 Brda imaju oči
03:05 HBO Opasni taoci
03:35 RTRS Mrak Film 3
04:00 TV 1000 Zerofilija
04:01 Cartoon Network Please Dont Eat The Daisies
04:30 Pink Huliganska strast
04:30 Avala Preživeti Božić
04:40 HBO Poslednja ekskurzija
04:40 Cinemax Sastanak na slepo
-
Filmovi
Subota, 16. April 2011
06:00 Cinemax U velikom stilu
06:00 HBO Beli lovac crno srce
06:00 TV 1000 K - 9
07:05 RTL Škola za vampire
07:35 Cinemax Princ suza
07:35 RTL Vragolasti Denis
08:00 RTL Dragon Ball Z
08:00 TV 1000 U noći
08:16 HTV 1 Daleka Zemlja
08:20 HBO Rat navijačica
09:00 CineStar TV Sanjari: Priča o Monkeeseima
09:00 Pink Family Izgnanik
09:24 B92 Braća Daltoni
09:50 Cinemax Đulija ne izlazi uveče
09:50 HBO Liga pravednika: Kriza na dve Zemlje
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 UFOria
10:10 HBO Comedy Samo Pek
10:30 Avala Sto za petoro
11:00 CineStar TV Ja ostajem
11:00 Cinemania Magije
11:05 HBO Proganjanje Meri
11:10 Film Plus Pločnici Londona
11:15 RTS 1 Dizni na RTS
11:33 B92 Višnja na Tašmajdanu
11:35 Cinemax Mladi Ajnštajn
11:45 HBO Comedy Ponovo sedamnaest
12:00 Cinemania Zvezda vodilja
12:00 TV 1000 Uvrnuta nauka
12:10 RTL Debeli Albert
13:00 CineStar TV Vodič za muškarce
13:00 Pink Family Progonjena
13:10 Cinemax Skin
13:20 HBO Trumanov šou
13:20 HTV 2 Sramotni Max
13:25 HBO Comedy Čivava sa Beverli Hilsa
13:40 Universal Channel Eva
13:55 RTL Povratnici
14:00 Cinemania Prozak nacija
14:00 TV 1000 Muljatori
14:30 RTV 2 Izopačena želja
14:40 Prva Mi nismo anđeli
14:55 Cinemax Životne potrebe
14:55 RTRS Derdevil
15:00 Film Plus Zatvorski Voz
15:00 CineStar TV Zločesti dečki
15:40 RTL Paklene ulice 3
15:40 Universal Channel Čvrste veze (2009)
16:00 Cinemania Naivko
16:00 Prva Variola Vera
16:00 TV 1000 Čaura
16:35 Cinemax Hakeri
16:35 B92 Lenski
16:45 HBO Nije lako biti mama
17:00 CineStar TV Savršena supruga
17:00 HBO Comedy Porodica Adams
17:00 Pink Family Duh
18:00 Cinemania Nevolje
18:00 TV 1000 Možda beba
18:15 HBO Lovac na ucene
18:20 Cinemax U velikom stilu
18:35 HBO Comedy Ponovo sedamnaest
19:00 Film Plus Živi pesak
19:00 CineStar TV Nebeske visine
20:00 Cinemax Mimuja: Grobnica Zmaja Imperatora
20:00 Cinemania Kako ubiti komšijinog psa
20:00 RTL Madagaskar
20:00 TV 1000 Srecni brojevi
20:05 HBO Srce od mastila
20:15 HBO Comedy Letnja avantura
20:30 Avala Velika gužva u Maloj Kini
21:00 CineStar TV Pakleno more
21:00 Enter Arena
21:00 Cartoon Network Songwrite
21:00 Prva Smrtonosno oružje 2
21:00 RTRS Misterije Pravog Serloka Holmsa - Fotografova Stolica
21:00 Sci Fi Firefight
21:00 Universal Channel Stric Buck
21:05 RTS 1 Plan leta
21:06 B92 Policajac s Petlovog brda
21:45 OBN Grad nasilja
21:45 RTL Nemogući Dejv
21:50 HBO Slučaj 39
21:55 Cinemax Džud
22:00 Film Plus Bolna tajna
22:00 Cinemania Moje srce
22:00 TV 1000 Zerofilija
22:04 Cartoon Network The Split
22:24 HTV 1 Sirijana
22:35 Sci Fi Lava Storm
22:35 Studio B Oči ljubavi
22:45 BN Nijesmo mi od juče
22:55 HBO Comedy Džekes
22:55 RTS 1 Nestala
23:00 Universal Channel Mreža laži (2009)
23:10 Prva Znam šta ste radili prošlog leta
23:15 CineStar TV Požuda
23:20 RTL 28 nedelja kasnije
23:35 OBN Mrak film 2
23:40 HBO Pogrešno skretanje kod Tahoa
23:40 RTRS Vracam Se
23:55 Cinemax Pritajeno zlo
00:00 Film Plus Đavolovi vitezovi
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Pink Poslednji zamak
00:00 RTV 1 Eden Log
00:00 TV 1000 Lezbijske cure iz snova
00:01 Cartoon Network Gospođa Sofel
00:20 HBO Comedy Uvek reci da
00:25 AXN Petak 13. - Novi početak
00:30 Avala Pećina tajni
00:31 HTV 1 Krvava Romanca
01:10 HBO TV Onion
01:15 CineStar TV Most sudbine
01:25 OBN Grad nasilja
01:35 Cinemax Kuća razgranate ljubavi
01:40 RTRS Misterije Pravog Serloka Holmsa - Fotografova Stolica
01:50 Film Plus Kapetan Skarlet
01:50 B92 Višnja na Tašmajdanu
02:00 Cartoon Network Boom Town
02:00 TV 1000 Breskvice i kraljice
02:01 HTV 1 Daleka Zemlja
02:15 Cinemania Nevolje
02:30 Pink Izgubljeno blago
02:40 HBO Kućna zabava
03:05 Cartoon Network Tea And Sympathy
03:15 OBN Mrak film 2
03:20 Cinemax Limbo
03:30 Prva Znam šta ste radili prošlog leta
03:30 RTL Debeli Albert
04:00 Pink Furija
04:00 TV 1000 Bulevar zvezda
04:25 HBO Seks i laži u gradu greha
04:30 Avala Velika gužva u Maloj Kini
-
Filmovi
Nedelja, 17. April 2011
06:00 HBO Predbožićna noćna mora Tima Bartona
06:00 Cinemax Suze moje majke
06:30 TV 1000 Srecni brojevi
06:42 Prva Variola Vera
07:01 B92 Braća Daltoni
07:35 Cinemax Heroj Bolivuda
08:30 TV 1000 Čaura
08:54 Prva Mi nismo anđeli
09:00 Pink Family Uspavana dolina
09:00 CineStar TV Upworld
09:20 HBO Apartman za dvoje
09:25 Cinemax Mimuja: Grobnica Zmaja Imperatora
09:45 RTL Goli pištolj
10:00 Palma Plus Igrani film
10:10 HBO Comedy Zašto sam u braku
10:20 OBN Divlji ljubimac
10:30 TV 1000 Muljatori
10:40 Avala Pusti vodu da miševi odu
10:50 HBO Sam u kući 2: Izgubljen u Njujorku
11:00 CineStar TV Početnik u cirkusu
11:05 RTS 1 Dizni na RTS
11:10 Prva Smrtonosno oružje 2
11:15 Cinemax Put za kuću
11:20 RTL Agnus, tange i pravo pravcato ljubljenje
11:34 B92 Gospođica Žiži
12:00 Cinemania Naivko
12:00 TV 1000 Možda beba
12:30 HBO Comedy Roker
12:45 HBO Srce od mastila
12:45 Cinemax Jedna nedelja
13:00 Pink Family Deca sreće
13:00 Film Plus Vratili smo se - priča o dinosaurusima
13:00 CineStar TV Tko je Cletis Tout?
13:10 RTL Madagaskar
13:50 Universal Channel Pogrešna žena
14:00 Cinemania Moje srce
14:00 TV 1000 Povratak u život
14:20 Cinemax Agata
14:30 HBO Sumnja
14:55 RTL Nemogući Dejv
15:00 Film Plus Otimači potopljenog blaga
15:00 CineStar TV Noć živih luđaka
15:40 Universal Channel Slepa vera
15:59 HTV 1 Tajna Mjesečeve Doline
16:00 Cinemax Suze moje majke
16:00 Cinemania Kičma
16:00 TV 1000 Čaura 2
16:05 Avala U miksu
16:05 Studio B Oči ljubavi
16:10 HBO Comedy Zašto sam u braku
16:10 HBO Priče za laku noć
16:30 B92 Policajac s Petlovog brda
17:00 Pink Family Duh
17:00 Film Plus Prašina
17:00 CineStar TV Skrivena strast
17:30 RTV 1 Ploviti srcem
17:35 Cinemax Premijera
18:00 Cinemania Nevolje
18:00 TV 1000 Nevidljivi cirkus
18:20 HBO Posetilac
18:40 HBO Comedy Roker
19:00 Film Plus Porodica Kremenko 2
19:00 CineStar TV Napoleon i ja
20:00 Cinemax Razumno rešenje
20:00 Cinemania Mesto zločina
20:00 TV 1000 Ostanite ukljuceni
20:05 HTV 2 Egipcanin
20:05 HBO Priča o igračkama 3 3D
20:20 HBO Comedy Uvek reci da
20:50 Avala Elizabet Taun
21:00 Pink Family Čudesna pisma
21:00 Film Plus Istinski zločin
21:00 CineStar TV Idealni suprug
21:00 Cartoon Network The V.I.P.s
21:08 Prva Betmen
21:45 Cinemax Nepodnošljivi prijatelji
21:45 AXN Moj dečko se ženi
21:51 HTV 1 Ispod Crte
22:00 Cinemania Dvostruka istraga
22:00 TV 1000 Bulevar zvezda
22:05 Cartoon Network Demonsko sjeme
22:35 Studio B Banditi, ljubav i sloboda
22:40 HBO Mamurluk
22:40 Sci Fi The Paradise Virus
22:55 HBO Comedy Rokenrola
23:00 Film Plus Aurora: Prekinuta operacija
23:00 Enter Arena
23:00 CineStar TV Zvati se Kubrick
23:00 BN Sivi kamion crvene boje
23:00 RTV 2 Eden Log
23:00 Universal Channel Ujak Buck
23:15 OBN Lov na oca
23:16 HTV 2 Presuda
23:30 Pink Sliver
23:35 Cinemax Slepi suncokreti
23:41 RTRS Metis
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:03 Cartoon Network Paket
00:11 HTV 1 Djevojka iz Vlaka
00:20 HBO Moj krvavi dan zaljubljenih
00:30 TV 1000 Lezbijke 2 – Les Divas
00:32 B92 Američka pita na Haroldov i Kumarov način
00:45 HBO Comedy Na pola puta
00:50 Avala Sicilijanska veza
01:00 Pink Family Potera po planini
01:00 Film Plus Kabina
01:00 CineStar TV Obitelj Borgia
01:05 OBN Grad nasilja
01:15 Cinemax Kradljivice motora
01:30 Pink Džesi Stoun: Noćni prolaz
01:35 Cinemax Piterovi prijatelji
02:00 HBO Sramota
02:00 TV 1000 Lezbijske cure iz snova
02:02 Cartoon Network Summer Stock
02:15 Cinemania Nevolje
02:25 AXN Moj dečko se ženi
02:45 RTL 28 nedelja kasnije
02:45 OBN Lov na oca
02:55 Avala U miksu
03:00 Pink Orkanski visovi
03:20 Cinemax Lijepa Kate
03:55 HBO Najuži krug
03:59 TV 1000 End
04:00 TV 1000 Sređen
04:00 Universal Channel Čvrste veze (2009)
04:01 Cartoon Network Susret u Las Vegasu
04:25 OBN Mrak film 2
-
Filmovi
utorak, 19. april 2011.
-08.00 1000 -Film
-09.00 Pink family -Film
-09.35 HBO -Film: "Skubi Du"
-09.40 Cinemax -Film: "Smena"
-10.00 Cinemax -Film: "Čovek koji je voleo lingve"
-10.00 1000 -Film
-10.50 HBO -Film: "Din Spenli"
-11.00 Sinemanija -Film: "Snegovi Kilimandžara"
-11.10 HBO Comedy -Film: "Brak je mrak"
-11.10 Film plus -Film: "Poslednja žena na Zemlji"
-11.35 Cinemax -Film: "Gospodin Pravi"
-12.00 Prva -Film: "Gas do daske"
-12.00 1000 -Film: "Klub otmičara"
-12.30 HBO -Film: "2012"
-12.47 Pink kids -Film: "Feliks 2"
-13.00 Pink family -Film: "Kod kuće je najlepše"
-13.00 Cinemax -Film: "Odrasli"
-13.00 B92 -Film: "Van Vajlder: Parti manijak"
-13.05 HBO Comedy -Film: "Šta je novo s Morganima?"
-13.10 Universal Channel -Film: "Savršen plan"
-13.15 Sinemanija -Film: "Sijaj, sijaj srećna zvezdo"
-13.30 RTS 1 -Film: "Superpolicajci iz Majamija"
-13.45 HRT 2 -Film: "Prilika za borbu"
-14.00 1000 -Film: "Rudareva kći"
-14.25 Cinemax -Film: "Zamajac"
-15.00 Film plus -Film: "Osvetnik"
-15.05 HBO -Film: "Vrednosti porodice Adams"
-15.50 HBO Comedy -Film: "Sve o Stivu"
-16.00 1000 -Film: "Dohvati stenu"
-16.00 Sinemanija -Film: "Srećna porodica"
-16.20 Cinemax -Film: "Neverovatni Hulk"
-16.40 HBO -Film: "Hana Montana"
-17.00 Pink family -Film: "Lara Kroft"
-17.55 HBO Comedy -Film: "Šta je novo s Morganima?"
-18.00 1000 -Film: "Šećer i začin"
-18.00 Sinemanija -Film: "Saučesnik"
-18.05 HBO -Film: "Sam u kući 3"
-18.10 Cinemax -Film: "Julijevo zlato"
-19.00 Film plus -Film: "Mrtva zona"
-20.00 1000 -Film: "Ulice Malibua"
-20.00 Cinemax -Film: "Čovek koji je voleo lingve"
-20.00 Sinemanija -Film: "Moje srce"
-20.05 HBO -Film: "Zvezdane staze (2009)"
-20.25 HBO Comedy -Film: "Džej i Tihi Bob uzvraćaju udarac"
-20.30 Avala -Film
-20.50 HRT 2 -Film: "Srednjoškolski mjuzikl"
-21.00 Pink family -Film: "Čudo u San Francisku"
-21.00 Universal Channel -Film: "Pozajmljivači"
-21.00 TCM -Film: "Code Name: Emerald"
-21.00 B92 -Film: "Revolucija"
-21.30 Vojvodina 2 -Film: "Čast i poštovanje"
-21.39 Pink kids -Film: "Petar Pan"
-21.40 Cinemax -Film: "O srećni čoveče"
-22.00 Film plus -Film: "Seksualno čudovište"
-22.00 1000 -Film: "Čvorovi"
-22.00 Sinemanija -Film: "Ućuti i poljubi me"
-22.34 Pink kids -Film: "Čarobnjak iz Oza"
-22.35 TCM -Film: "Westworld"
-22.35 HBO Comedy -Film: "Američka himna"
-23.00 Pink -Film: "Nemoguća misija"
-23.00 BN -Film: "Zločin iz strasti"
-23.05 HBO -Film: "Petak trinaesti"
-23.20 HRT 2 -Film: "Pravila za borbu"
-23.20 Prva -Film: "Ubistva u ulici Morg"
-23.40 Vojvodina 1 -Film: "Čast i poštovanje"
-23.55 OBN -Film: "Istinite laži"
-00.00 1000 -Erotski filmovi
-00.00 Sinemanija -Erotski filmovi
-00.00 TCM -Film: "Play Dirty"
-00.00 Avala -Film
-00.00 Film plus -Film: "Ludilo"
-00.05 Nova -Film: "Put iskupljenja 2"
-00.15 B92 -Film: "Poslednji obračun"
-00.45 Cinemax -Film: "Pretežno sunčano"
-00.45 HBO -Film: "Ranavejsi"
-01.00 Pink family -Film
-01.15 HBO Comedy -Film: "Posmatraj i prijavi"
-01.50 Film plus -Film: "Pakao u Normandiji"
-02.00 TCM -Film: "The Twenty Fifth Hour"
-02.05 RTS 1 -Film: "Put za Nešvil"
-02.15 Pink -Film: "Brzina bez limita"
-02.15 Sinemanija -Film: "Antoni Zimer"
-02.20 Cinemax -Film: "Kad padne noć"
-02.30 HBO -Film: "Život bez granica"
-03.05 HBO Comedy -Film: "Majstor prevare"
-03.55 TCM -Film: "The Sea Of Grass"
-04.00 1000 -Film
-04.35 Nova -Film: "Poslednji zmaj"
-05.00 Pink family -Film: "Čudo u San Francisku"
-
Filmovi
Sreda, 20. April 2011
06:00 TV 1000 Malibu's Most Wanted
06:00 HBO Sam u kući 3
06:00 Cinemax Julijevo zlato
07:50 Cinemax Doušnik
08:00 TV 1000 Doplivaj do stene
08:10 HBO Četiri Božića
09:00 Pink Family Lara Kroft: Kolevka života
09:00 CineStar TV Beach Boys: Američki Band
09:35 Cinemax Jedna nedelja
09:40 HBO Goli pištolj 2
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Rudareva kći
11:00 CineStar TV Godišnjica mature
11:00 Cinemania Sijaj, sijaj srećna zvezdo
11:05 HBO Comedy Davež
11:05 HBO Kardiofitnes
11:10 Cinemax Vizija
12:00 Prva Ubistva u ulici Morg
12:00 TV 1000 Šećer i začin
12:30 HBO Comedy Samo Pek
12:30 HBO Avatar: Stvaranje Pandore
12:55 HBO Zvezdane staze 7
12:55 B92 Revolucija
13:00 Film Plus Vratili smo se - priča o dinosaurusima
13:00 CineStar TV Druga strana besa
13:10 Universal Channel Mirna luka
13:10 Cinemax Sin lovca na orlove
13:15 RTS 1 Poslednji čin, 2. deo
13:15 Cinemania Učitelj
13:55 HTV 2 Bio Jednom Jedan Dječak
14:00 TV 1000 Zašto se budale zaljubljuju
14:35 Cinemax Drugo poglavlje
14:55 HBO Priče za laku noć
15:00 Film Plus Otimači potopljenog blaga
15:05 HBO Comedy Bez vesla - zov prirode
15:15 CineStar TV Real - kraljevski klub
16:00 TV 1000 Pajkan i po
16:00 Cinemania Moje srce
16:30 HBO Liga pravednika: Kriza na dve Zemlje
16:40 HBO Comedy Davež
16:40 Cinemax Doušnik
17:00 Pink Family Lara Kroft: Kolevka života
17:00 Viasat History Izgubljeni piratski brod Crnobradog
17:00 Film Plus Prašina
17:00 CineStar TV Izgubljeno vrijeme
17:45 HBO Srce of tinte
18:00 Viasat History Hanibal
18:00 TV 1000 Doni Darko
18:00 Cinemania Antoni Zimer
18:05 HBO Comedy Samo Pek
18:25 Cinemax Braća Dion
19:00 Film Plus Porodica Kremenko 2
19:00 CineStar TV Gentelmanski sporazum
20:00 TV 1000 Pakleni hotel
20:00 Cinemax Peščani zamak
20:00 Cinemania Ućuti i poljubi me
20:05 HBO Priča o igračkama 3
20:25 HBO Comedy Godina prva
20:30 Avala Putovanje na koledž 2
20:50 HTV 2 Deža vi
21:00 Pink Family Neka vrsta čudesnog
21:00 Film Plus Istinski zločin
21:00 CineStar TV Državno vlasništvo
21:00 Cartoon Network Šaft (Shaft)
21:00 B92 Suočenje
21:35 Cinemax Farma godine
21:50 RTS 2 Škola za mlade dame
21:54 RTS 1 Osveta Pink Pantera
22:00 TV 1000 Albino aligator (Albino aligator)
22:00 Cinemania Dijamanti
22:04 Cartoon Network Pucaj u mjesec
22:30 HBO Comedy Džekes
22:40 Sci Fi Lava Storm
23:00 Film Plus Aurora: Prekinuta operacija
23:00 Universal Channel The Burrowers
23:00 CineStar TV Odvajanje
23:20 Prva Poslednja trka
23:20 Cinemax Bio sam ovde
23:37 B92 Infiltrator
23:45 HTV 2 Bio Jednom Jedan Dječak
23:50 RTRS Ukus čaja
23:55 OBN Kako ubiti komšijinog psa
00:00 Pink Bumerang
00:00 TV 1000 Lezbijke 4 – Erotski dnevnik
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Avala Afrički slon
00:04 Cartoon Network Shaft u Africi
00:35 HBO Dorijan Grej
00:45 HBO Comedy Američka himna
00:55 Cinemax Eci, peci, pec ili život je nešto više
01:00 Viasat History Izgubljeni piratski brod Crnobradog
01:00 Pink Family Forest Gamp
01:00 Film Plus Kabina
01:00 CineStar TV Ništavilo
01:20 Cinemax Žena pod uticajem
01:48 RTS 1 Karlitina tajna
01:50 Universal Channel Zločini prošlosti
02:00 Viasat History Hanibal
02:00 TV 1000 Cijena požude
02:02 Cartoon Network For Me And My Gal
02:15 Cinemania Odvajanje
02:20 HBO Predator
02:30 Pink San
02:35 HBO Comedy Pljačka u Bruklinu
03:45 Cinemax Tajanstveni voz
04:00 TV 1000 Američki odmetnici
04:00 Cartoon Network Honky Tonk
04:05 HBO U oblacima
04:30 Pink Bumerang
04:30 Avala Putovanje na koledž 2
-
Filmovi
nedelja, 1. maj 2011.
06.00 1000 Film: "Beli pesak"
07.00 B92 Film: "Anđeli s tavana"
08.00 1000 Film: "Gospođa Sofel"
08.30 Kanal D Film: "Priča o dva grada"
08.34 HRT 2 Film: "Uski prolaz"
08.35 Prva Film: "Obračun u kazino kabareu"
09.20 Cinemax Film: "Kalifornijski poker"
10.00 HRT 1 Film: "Ljubav među lopovima"
10.00 1000 Film: "Prdonja"
10.05 HBO Comedy Film: "Skubi Du: Abrakadabra-Du"
10.30 Avala Film: "Princ Egipta"
10.45 Prva Film: "Smrtonosno oružje 4"
11.05 Cinemax Film: "Kradljivice motora"
11.15 HBO Film: "Herkul"
11.25 Cinemax Film: "Bolji čovek"
11.30 HBO Comedy Film: "Ludi provod u Rimu"
11.50 HBO Comedy Film: "Anđeli d.o.o."
12.00 Sinemanija Film: "Drugarčine"
12.00 1000 Film: "Kriva ogledala"
12.05 Atlas Film: "Moj dom u Umbriji"
12.15 Hepi Film
12.50 HBO Film: "Moje jedino"
13.00 Pink family Film: "Rozanin grob"
13.00 Film plus Film: "Velika prevara"
13.20 Universal Channel Film: "Željna slave"
13.20 Cinemax Film: "Princ suza"
13.30 Nova Film: "Svedočanstvo"
14.00 1000 Film: "Čaura"
14.00 Sinemanija Film: "Vrednije od rubina"
14.07 Pink kids Film: "Preko ograde"
14.35 HBO Film: "500 dana leta"
15.10 Universal Channel Film: "Ples pet sestara"
15.15 Film plus Film: "Američka priča 2 - Fivel ide na zapad"
15.20 Cinemax Film: "Pirati koji ne rade ništa"
16.00 Sinemanija Film: "Tuđa Amerika"
16.00 1000 Film: "Čaura 2"
16.05 Avala Film: "Zloslutni medvedići"
16.05 Studio B Film: "Osamnaest godina kasnije"
16.10 HBO Film: "Princ od Persije"
16.15 Cinemax Film: "Amerika"
16.30 B92 Film: "Konji vrani"
16.50 HBO Comedy Film: "Skubi Du: Abrakadabra-Du"
17.00 Film plus Film: "Ajkula"
17.00 Pink family Film: "Isplata"
17.00 Kanal D Film: "Priča o dva grada"
17.10 Nova Film: "Simbadovo zlatno putovanje"
17.30 Vojvodina 1 Film: "Misteriozna gospođica Šarlota"
18.00 1000 Film: "Skejteri"
18.00 Sinemanija Film: "Mis Italije 2"
18.20 Cinemax Film: "Jež"
18.30 HBO Comedy Film: "Anđeli d.o.o."
18.35 HBO Film: "Kad neveste zarate"
19.00 Hepi Film: "Zavet"
19.00 Film plus Film: "Povratak u budućnost 2"
20.00 Prva Film: "Konstantin"
20.00 OBN Film: "Džingis kan"
20.00 HRT 2 Film: "Crveni"
20.00 Sinemanija Film: "Revolucija gospođe Retklif"
20.00 Cinemax Film: "Slavna 39."
20.00 1000 Film: "Ukradena srca"
20.05 Nova Film: "Nije zlato sve što sija"
20.05 HBO Film: "Dragi Džone"
20.10 HBO Comedy Film: "Neka igra počne"
20.20 Panonija Film
20.30 Avala Film: "Frenki i Džoni"
21.00 Pink family Film: "Zona pada"
21.00 TCM Film: "Butterfild"
21.30 Film plus Film: "Park iz doba Jure 2"
21.45 AXN Film: "Sedam godina na Tibetu"
21.50 HRT 1 Film: "Blagajnica hoće da ide na more"
22.00 Sinemanija Film: "Skrivene strasti"
22.00 1000 Film: "Rogovi u vreći"
22.05 RTS 1 Film: "Neprocenjivo"
22.10 Cinemax Film: "Mrtav čovek"
22.30 Prva Film: "Plaćene ubice"
22.35 Studio B Film: "Kralj Njujorka"
22.45 TCM Film: "Cat On A Tin roof"
22.55 HBO Film: "Gola istina"
23.00 Universal Channel Film: "Ostani pribran"
23.00 BN Film: "Normalni ljudi"
23.00 Atlas Film: "Uljez"
23.00 Vojvodina 2 Film: "Kinsi"
23.15 OBN Film: "Do smrti"
23.25 HBO Comedy Film: "Ludi provod u Rimu"
23.30 Pink Film: "Omiljeni par"
23.41 HRT 1 Film: "Ne osvrći se"
23.49 HRT 2 Film: "Plodovi gneva"
23.50 B92 Film: "Žene na ivici nervnog sloma"
00.00 1000 Erotski filmovi
00.00 Film plus Film: "Bdenje Neda Divajna"
00.00 Avala Film: "Ubistvo u mojoj glavi"
00.00 Sinemanija Erotski filmovi
00.10 Cinemax Film: "Jednom u životu"
00.30 TCM Film: "The Wings of Eagles"
00.30 HBO Film: "Gordost i slava"
00.55 Nova Film: "Gost Rider"
00.55 HBO Comedy Film: "Opasni taoci"
01.00 Pink family Film: "Mirotvorac"
01.00 Hepi Film: "Zavet"
01.05 OBN Film: "Džingis kan"
01.30 Pink Film: "Bela grofica"
01.34 HRT 1 Film: "Ljubav među lopovima"
01.50 Film plus Film: "Noć ajkula"
01.50 Cinemax Film: "Istinite ispovesti"
02.00 Avala Film: "Zloslutni medvedići"
02.15 TCM Film: "Boom Town"
02.35 HBO Film: "Državni neprijatelj broj 1"
03.15 Nova Film: "Poslednji preživeli"
04.00 Pink Film: "Ćavo u četiri sata"
04.00 1000 Film: "Džejson Iks"
04.10 TCM Film: "Kings Go Forth"
05.00 Pink family Film: "Zona pada"
-
Filmovi
ponedeljak, 2. maj 2011.
-06.00 1000 -Film: "Ukradena srca"
-08.00 1000 -Film: "Čaura"
-10.00 1000 -Film: "Čaura 2"
-10.40 Cinemax -Film: "Amerika"
-10.55 HBO -Film: "Tinejdžerski paparaco"
-11.00 Sinemanija -Film: "Revolucija gospođe Retklif"
-11.10 HBO Comedy -Film: "Šumska družina"
-11.30 Prva -Film: "Konstantin"
-12.00 1000 -Film: "Skejterski raj"
-12.15 Cinemax -Film: "Dragi Lemon Lima"
-12.30 HBO -Film: "Dragi Džone"
-12.40 HBO Comedy -Serija: "Porodica Adams 2"
-12.45 Pink kids -Film: "Zvezdana prašina"
-13.00 Pink family -Film: "Zona pada"
-13.10 Universal Channel -Film: "Ledeni snovi"
-13.15 Sinemanija -Film: "Tuđa Amerika"
-13.24 RTS 1 -Film: "Potera za srećkom"
-13.40 Cinemax -Film: "71 fragment hronologije slučaja"
-13.57 HRT 2 -Film: "Nestala 17-godišnjakinja"
-14.00 1000 -Film: "Bračni zavet"
-14.15 HBO Comedy -Film: "G-Force"
-14.15 HBO -Film: "Romi i Mišel na godišnjici mature"
-15.00 Film plus -Film: "Plavobradi"
-15.20 Cinemax -Film: "Teška vremena"
-15.45 HBO -Film: "Alisa u Zemlji čuda"
-16.00 1000 -Film: "Zlodela"
-16.00 Sinemanija -Film: "Skrivene strasti"
-16.20 HBO Comedy -Film: "Šumska družina"
-16.50 Cinemax -Film: "Gospođica Šambon"
-17.00 Pink family -Film: "Mirotvorac"
-17.30 HBO -Film: "Zvezdane staze"
-17.50 HBO Comedy -Film: "Dobro došli kod Štija"
-18.00 Sinemanija -Film: "DOA"
-18.00 1000 -Film: "I to je rokenrol"
-18.30 Cinemax -Film: "Vetar u vrbaku"
-19.00 Film plus -Film: "Park iz doba Jure 2"
-19.25 HBO -Film: "Osnovno obrazovanje"
-20.00 1000 -Film: "Sređen"
-20.00 Sinemanija -Film: "Krvava romansa"
-20.00 Cinemax -Film: "Čamking ekspres"
-20.25 HBO Comedy -Film: "Smrt na sahrani"
-20.30 Avala -Film: "Telefonska govornica"
-20.33 Pink kids -Film: "Trnavčevići"
-20.45 B92 -Film: "Neprijatelj mog neprijatelja"
-21.00 TCM -Film: "Shaft"
-21.00 Prva -Film: "Insomnija"
-21.00 Pink family -Film: "Dijamantska zamka"
-21.30 Vojvodina 2 -Film: "Misteriozna gospođica Šarlota"
-21.40 Cinemax -Film: "Ljubav i poverenje"
-21.45 RTS 2 -Film: "Slovo srama"
-22.00 HBO Comedy -Film: "Dobro došli u Zombilend"
-22.00 1000 -Film: "Džejson Iks"
-22.00 Sinemanija -Film: "Kičma"
-22.20 Film plus -Film: "Noć gurmana"
-22.39 Pink kids -Film: "Crni konj"
-22.40 TCM -Film: "Wrong Is Right"
-23.10 HRT 2 -Film: "Nestala 17-godišnjakinja"
-23.30 Prva -Film: "Kutija"
-23.30 Nova -Film: "Nije zlato sve što sija"
-23.35 Vojvodina 1 -Film: "Seralonga"
-23.45 B92 -Film: "Baza"
-23.55 OBN -Film: "Građanska presuda"
-00.00 Pink -Film: "Žrtve rata"
-00.00 Sinemanija -Erotski filmovi
-00.00 1000 -Erotski filmovi
-00.00 Film plus -Film: "Ponosni i prokleti"
-00.00 Avala -Film: "Veteran"
-00.10 Studio B -Film: "Kralj Njujorka"
-00.30 Cinemax -Film: "Mesec od porculana"
-00.35 HBO -Film: "Terminator 4"
-00.40 TCM -Film: "Bhowani Junction"
-00.45 HBO Comedy -Film: "Svi žele da budu Italijani"
-01.00 Pink family -Film: "Svetski trgovinski centar"
-01.24 RTS 1 -Film: "Snežni kolač"
-01.30 Nova -Film: "Poslednji preživeli"
-02.00 Universal Channel -Film: "Tajanstveni nestanak"
-02.15 Sinemanija -Film: "Panika u vazduhu"
-02.15 Pink -Film: "Snejk iter 3"
-02.25 HBO Comedy -Film: "Bruno"
-02.30 TCM -Film: "The Sunshone Boys"
-02.30 Prva -Film: "Kutija"
-04.00 1000 -Film: "Ubistvo prvog stepena"
-04.15 Pink -Film: "Laki seks"
-04.20 TCM -Film: "Marlowe"
-05.00 Pink family -Film: "Dijamantska zamka"
-05.35 Nova -Film: "Čuvar pravde"
-
Filmovi
Petak, 06. Maj 2011
06:00 HBO Moje jedino
06:00 Cinemax Čaj s Musolinijem
06:00 TV 1000 Vatrene ulice
07:50 HBO Misija na Mars
07:55 Cinemax Razumno rešenje
08:00 TV 1000 Kruklin
09:00 Pink Family Zvezda Danica
09:00 CineStar TV Iskupljenje
09:40 HBO Da li ste čuli za Morganove
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 D. C. Cab
10:10 Cinemax Mali Nikita
11:00 CineStar TV Anna
11:00 Cinemania Oštrica koplja
11:10 HBO Comedy Pošta u Disksvetu
11:10 Film Plus Mrtav čovek hoda
11:25 HBO Kralj Gijom
11:45 Prva U tuđoj koži
11:45 Cinemax Udovolji mi
12:00 TV 1000 Laku noć, majko
12:20 B92 Iz zasede
12:41 Pink Kids Guliverova Putovanja
12:45 HBO Comedy Pošta u Disksvetu
12:50 HBO Sam u kući
13:00 Pink Family Džumbus u Gimnaziji
13:00 CineStar TV Ništavilo
13:10 Cinemax Kradljivice motora
13:10 Universal Channel Bez kontrole
13:15 Cinemania Put za Santa Fe
13:30 RTS 1 Čavka
13:30 Cinemax Kalifornijski poker
13:40 TV 1000 Pajkan i po
14:05 HTV 2 Tajna Anda
14:30 HBO Betonski faraoni
14:35 RTL Čelični dečki
15:00 Film Plus Galerija sumnjivih
15:00 CineStar TV Opasnost u Rusiji
15:10 TV 1000 Plači slobodno
15:15 Cinemax Zalazak sunca
15:20 HBO Hotel Paradizo
15:25 HBO Comedy Zaposlena devojka
16:00 Cinemania Poltergej
16:15 RTL Iznenadna pustolovina
17:00 Pink Family Zvezda Danica
17:00 CineStar TV Izgubljeno vrijeme
17:00 Cinemax Dragi Lemon Lima
17:40 HBO Comedy Ledeno doba 3: Dinosaurusi dolaze
18:00 Cinemania Nestanak Garsije Lorke
18:00 TV 1000 Kupe de vil
18:25 Cinemax Mali Nikita
18:30 HBO Ajnštajn i Edington
19:00 Film Plus Nomadi
19:00 CineStar TV Visok ulog
20:00 Cinemax Rat dugmića
20:00 Cinemania Antoni Zimer
20:00 TV 1000 Bulevar zvezda
20:23 Pink Kids Škola roka
20:25 HTV 1 Valter brani Sarajevo
20:30 HBO Comedy TV Onion
20:30 Avala Crna udovica
21:00 Pink Family Našao sam lepoticu
21:00 CineStar TV Memento
21:00 Cartoon Network Djeca prokletih
21:00 Sci Fi Locusts: Day Of Destruction
21:35 Cinemax Karavađo
22:00 HBO Comedy Džekes
22:00 Film Plus Osećaj gospođice Smile za sneg
22:00 Cinemania Najbolji od najboljih
22:03 Cartoon Network Lolita
22:30 RTV 2 Tomsonovo poslednje bekstvo
22:30 TV 1000 Granica
22:40 Sci Fi Forgotten City Of The Planet Of The Apes
22:45 RTS 2 Poslednja stanica
23:00 OBN Najotkačenije stvorenje
23:00 CineStar TV Bili smo vojnici
23:02 Pink Kids Zvezdana Prasina
23:10 RTRS Pakao
23:10 Cinemax Američki vukodlak u Londonu
23:40 RTV 1 Denis P.
23:50 RTL Između dve vatre
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Avala Sezona smrti
00:15 HTV 1 Meš
00:20 HBO Van Vajlder 3
00:20 TV 1000 The Mikalya Chronicles
00:40 RTL Između dve vatre
00:45 B92 Gridlok
00:55 RTRS Proleće, leto, jesen, zima i proleće
00:55 Cinemax Katalinin Varga
01:00 Cartoon Network Bal vampira
01:30 RTS 1 Mentor za nevolje
01:30 Pink Jasna i neposredna opasnost
01:30 CineStar TV Generacija 1999
01:40 HBO Comedy Često postavljana pitanja o putovanju kroz vreme
01:50 RTL Razotkrivanje
02:00 HBO Epidemija
02:00 TV 1000 Nabrijavanje
02:04 Cartoon Network Jaši visokom zemljom
02:05 HTV 1 Valter brani Sarajevo
02:15 Cinemania Matine
02:20 Cinemax Djeca iz Diyarbakira
02:35 RTRS Palindromi
03:25 HBO Očuh
03:45 Pink Smrtonosni trzaj
04:00 TV 1000 The Mikalya Chronicles
04:01 Cartoon Network Jezebel
04:05 Cinemax Holivudski frizer
04:15 RTRS Metropolis
04:30 Avala Crna udovica
-
Filmovi
subota, 7. maj 2011.
06.40 Film plus Film: "Hladna soba"
08.00 1000 Film: "Krik za slobodom"
08.15 HRT 1 Film
08.30 Kanal D Film: "Oliver Tvist"
09.00 Pink family Film
09.10 HBO Film: "Utopijsko društvo"
09.25 B92 Film: "Detektivski klub"
09.25 Cinemax Film: "Rat dugmića"
10.00 1000 Film: "Pandur i po"
10.10 HBO Comedy Film: "Džuli i Džulija"
10.30 Avala Film: "Mačak sa šeširom"
10.40 HBO Film: "Seti me se"
10.55 Cinemax Film: "Na mene je red"
11.00 Film plus Film: "Balto"
12.00 Sinemanija Film: "Poltergej"
12.05 Atlas Film: "Uljez"
12.10 1000 Film: "Ponovno okupljanje"
12.15 Hepi Film
12.15 HBO Comedy Film: "Vanzemaljci s gornjeg sprata"
12.55 Cinemax Film: "Oluja rata"
12.55 HBO Film: "Oluja rata"
13.00 Nova Film: "Isterivači duhova"
13.00 Pink family Film: "Našao sam lepoticu"
13.00 Film plus Film: "Bojeva glava"
13.20 Universal Channel Film: "Ledeni snovi"
13.40 HBO Comedy Film: "Nije lako biti mama"
14.00 Sinemanija Film: "Najbolji od najboih"
14.00 1000 Film: "Divlje mačke"
14.09 Pink kids Film: "Šrek"
14.30 Vojvodina 2 Film: "Denis P."
14.55 Cinemax Film: "Gospodin Pravi"
15.00 Nova Film: "Glup i gluplji 2"
15.00 Film plus Film: "Ričard Treći"
15.00 Prva Film: "Mejd in Jugoslavija"
15.10 Universal Channel Film: "U iščekivanju čuda"
16.00 Hepi Film: "Život sa stricem"
16.00 1000 Film: "Nevidljivi cirkus"
16.00 Sinemanija Film: "Tuđa Amerika"
16.05 Avala Film: "Sveto mesto"
16.05 Atlas Film: "Milina bolest"
16.20 Cinemax Film: "Neverovatni Hulk"
16.20 HBO Film: "Dragi Džone"
16.38 RTS 1 Film: "Prokletstvo Pink Pantera"
17.00 HBO Comedy Film: "Čudovišta protiv vanzemaljaca"
17.00 Pink family Film: "Opasan potez"
17.00 Kanal D Film: "Oliver Tvist"
17.10 Film plus Film: "Raketa Iks Em"
18.00 Sinemanija Film: "Poslednji penal"
18.00 1000 Film: "Kako sam upoznao Saru"
18.05 HBO Film: "Sumrak saga - pomračenje"
18.10 Cinemax Film: "Mumija"
18.35 HBO Comedy Film: "Džuli i Džulija"
19.00 Film plus Film: "Osećaj gospođice Smile za sneg"
20.00 Avala Film: "Božji dar"
20.00 1000 Film: "Predlog", premijera
20.00 Sinemanija Film: "Matine"
20.00 OBN Film: "U ime pravde"
20.00 Cinemax Film: "Mama mia"
20.05 Nova Film: "Smrtonosni let"
20.05 HBO Film: "Postanje"
20.35 HBO Comedy Film: "Često postavljana pitanja o putovanju kroz vreme"
21.00 Pink family Film: "Tvrda osmica"
21.00 Film plus Film: "Povratak u budućnost 3"
21.00 TCM Film: "Tempest"
21.00 Universal Channel Film: "Poslednji Mohikanac"
21.00 B92 Film: "Bledi mesec"
21.00 Prva Film: "Niko - iznad zakona"
21.10 RTS 1 Film: "Bekstvo iz Šošenka"
21.50 OBN Film: "Pištolj"
21.50 Cinemax Film: "Povratni udar"
22.00 Nova Film: "Jedan jedini"
22.00 HBO Film: "Devojka koja se igrala vatrom"
22.00 Sinemanija Film: "Neka druga ljubav"
22.00 1000 Film: "Golo kupanje"
22.30 RTS digital Film: "Samo još jedan dan"
22.35 Studio B Film
22.50 HBO Comedy Film: "Nije lako biti mama"
23.10 HRT 1 Film: "Park je moj"
23.10 Prva Film: "Grad nasilja"
23.20 TCM Film: "Gospodin Rico"
23.20 Universal Channel Film: "Van kontrole"
23.30 Film plus Film: "Mali vojnici"
23.30 Nova Film: "Svemirski marinci 2"
23.35 AXN Film: "Petak 13"
23.40 OBN Film: "U ime pravde"
23.40 RTS 1 Film: "Torente 3: Nesposobni zaštitnik"
23.50 B92 Film: "Šejtan"
00.00 Pink Film: "Dvostruka prevara"
00.00 Vojvodina 1 Film: "Minotaur"
00.00 Sinemanija Erotski filmovi
00.05 Cinemax Film: "Smešne igre"
00.05 HBO Film: "Osnovno obrazovanje"
00.20 HBO Comedy Film: "U oblacima"
00.30 Avala Film: "Privlačnost"
00.30 1000 Erotski filmovi
00.50 TCM Film: "The Swordsman Of Siena"
00.50 HRT 1 Film: "Projekat A2"
01.00 Pink family Film: "Prljava igra"
01.30 Film plus Film: "Metropolis"
01.30 OBN Film: "Pištolj"
01.40 HBO Film: "Avgust"
01.55 Cinemax Film: "3 mudraca"
02.00 Pink Film: "Neumoljiv"
02.00 Avala Film: "Sveto mesto"
02.15 Sinemanija Film: "Poslednji penal"
02.30 TCM Film: "Shaft"
02.30 Prva Film: "Grad nasilja"
02.45 Nova Film: "Smrtonosni let"
04.00 1000 Film: "Povratak u život"
04.00 Pink Film: "Mletački trgovac"
04.20 Nova Film: "Brigada tigrova"
04.30 Prva Film: "Mejd in Jugoslavija"
05.00 Pink family Film: "Tvrda osmica"
-
Filmovi
nedelja, 8. maj 2011.
-06.00 1000 -Film: "Predlog"
-07.00 B92 -Film: "Detektivski klub"
-07.45 Prva -Film: "Posledi dani planete Zemlje"
-08.00 1000 -Film: "Nevidljivi cirkus"
-08.30 Kanal D -Film: "Priča o dva grada"
-08.40 HRT 2 -Film: "Poslednji poklič"
-09.30 Cinemax -Film: "Bolestan od ljubavi"
-10.00 1000 -Film: "Divlje mačke"
-10.05 HBO Comedy -Film: "Skubi Du: Abrakadabra-Du"
-10.30 Avala -Film: "Put u Eldorado"
-10.40 HBO -Film: "Zvezdane staze 4"
-11.05 Cinemax -Film: "Malakara"
-11.25 Cinemax -Film: "Mama mia"
-11.30 HBO Comedy -Film: "Ludi provod u Rimu"
-11.50 HBO Comedy -Film: "Anđeli d.o.o."
-12.00 1000 -Film: "Kako sam upoznao Saru"
-12.00 Sinemanija -Film: "Tuđa Amerika"
-12.15 Hepi -Film
-12.30 HBO -Film: "Postanje"
-13.00 Film plus -Film: "Raketa Iks Em"
-13.00 Pink -Film: "Zlatna praćka"
-13.00 Pink family -Film: "Tvrda osmica"
-13.10 Nova -Film: "Madeline"
-13.15 Cinemax -Film: "Markiza od O"
-14.00 Sinemanija -Film: "Matine"
-14.00 1000 -Film: "Svako na svoj plac"
-14.07 Pink kids -Film: "Preko ograde"
-14.15 HBO -Film: "Čarobni kamen"
-14.55 Nova -Film: "Isterivači duhova"
-14.55 Cinemax -Film: "U velikom stilu"
-15.15 Film plus -Film: "Balto"
-15.40 1000 -Film: "11. septembar"
-15.45 HBO -Film: "Iks Men - Počeci"
-16.00 Sinemanija -Film: "Bekstva"
-16.00 HRT 1 -Film: "Princ Valijant"
-16.05 Studio B -Film: "Dva i po prevaranta"
-16.05 Avala -Film: "Ostrvo iskušenja"
-16.05 Prva -Film: "Niko - Izvan zakona"
-16.30 B92 -Film: "Bledi Mesec"
-16.30 Cinemax -Film: "Sjećaš li se Doli Bel"
-16.50 Film plus -Film: "Mali vojnici"
-16.50 HBO Comedy -Film: "Skubi Du: Abrakadabra-Du"
-17.00 Pink family -Film: "Prljava igra"
-17.00 Kanal D -Film: "Priča o dva grada"
-17.30 Vojvodina 1 -Film: "Lepo vreme za mlad grašak"
-18.00 1000 -Film: "Bubamare"
-18.00 Sinemanija -Film: "Poslednji penal 2"
-18.20 Cinemax -Film: "Surogat mama"
-18.30 HBO Comedy -Film: "Anđeli d.o.o."
-19.00 Prva -Film: "Tri amigosa"
-19.15 Film plus -Film: "Povratak u budućnost 3"
-20.00 OBN -Film: "Na liniji odbrane"
-20.00 Sinemanija -Film: "Neka druga ljubav"
-20.00 Cinemax -Film: "Razmena"
-20.00 HRT 2 -Film: "Kum"
-20.00 1000 -Film: "Havana"
-20.05 Nova -Film: "Klik za savršeni život"
-20.05 HBO -Film: "Persi Džekson i bogovi Olimpa"
-20.10 HBO Comedy -Film: "Neka igra počne"
-20.20 Panonija -Film
-20.30 Avala -Film: "Đavo nosi Pradu"
-21.00 Prva -Film: "Ubojite namere"
-21.00 Pink family -Film: "Afrički slon"
-21.00 TCM -Film: "Butterfild"
-21.30 Film plus -Film: "Park iz doba Jure 3"
-21.40 Cinemax -Film: "Zbogom Sali"
-21.45 AXN -Film: "Pandur lopovskih navika"
-21.50 HRT 1 -Film: "Oproštaj"
-22.00 Cinemax -Film: "Belina"
-22.00 Sinemanija -Film: "Dijamanti"
-22.00 1000 -Film: "Uskrsnuće"
-22.35 Studio B -Film
-22.45 TCM -Film: "Cat On A Tin roof"
-23.00 Vojvodina 2 -Film: "Minotaur"
-23.00 BN -Film: "Normalni ljudi"
-23.00 Universal Channel -Film: "Poslednji Mohikanac"
-23.10 HBO -Film: "Seks i laži u gradu greha"
-23.10 HRT 2 -Film: "Vatrene ulice"
-23.20 OBN -Film: "U ime pravde"
-23.25 HBO Comedy -Film: "Ludi provod u Rimu"
-23.30 Pink -Film: "Pravna plavuša"
-23.40 Cinemax -Film: "Stomak arhitekte"
-23.50 B92 -Film: "Izostavljeni delovi"
-00.00 Avala -Film: "Tri slepa miša"
-00.00 1000 -Erotski filmovi
-00.00 Sinemanija -Erotski filmovi
-00.15 Film plus -Film: "Ričard Treći"
-00.20 Prva -Film: "Tri amigosa"
-00.30 TCM -Film: "The Wings of Eagles"
-00.40 HBO -Film: "Rokenrola"
-00.55 HBO Comedy -Film: "Opasni taoci"
-01.00 Pink family -Film
-01.05 Nova -Film: "Jedan jedini"
-01.30 Pink -Film: "Frankenfiš"
-01.35 Cinemax -Film: "Leni"
-02.00 Avala -Film: "Ostrvo iskušenja"
-02.10 Film plus -Film: "Čovek od papira"
-02.15 TCM -Film: "Boom Town"
-02.15 Sinemanija -Film: "Poslednji penal 2"
-03.20 Nova -Film: "Potraga za istinom"
-03.30 Pink -Film: "Mačevalac"
-04.00 1000 -Film: "Nezavisni"
-04.10 TCM -Film: "Kings Go Forth"
-05.00 Pink family -Film: "Afrički slon"
-
TV program - sreda, 18. maj 2011. Filmovi
-06.00 Cinemax -Film: "Beli balon"
-07.25 Cinemax -Film: "Zalazak sunca"
-09.00 Pink family -Film
-09.40 Cinemax -Film: "Mama mia"
-11.00 Sinemanija -Film: "Sijaj, sijaj srećna zvezdo"
-11.10 Film plus -Film: "Tajni život Adolfa Hitlera"
-11.25 HBO -Film: "Budenbrokovi"
-11.30 Avala -Film: "Jašući metak"
-11.30 Cinemax -Film: "Preživeli s Everesta: Tragedija 1996."
-11.35 HBO Comedy -Film: "Ludi provod u Rimu"
-12.00 Prva -Film: "Slatka prevara"
-12.00 1000 -Film: "Američki odmetnici"
-12.20 B92 -Film: "Poslednji osvetnik"
-12.47 Pink kids -Film: "Totoro"
-13.00 Pink family -Film: "Srce od zlata"
-13.05 HBO Comedy -Film: "Čudovišta protiv vanzemaljaca"
-13.10 Universal Channel -Film: "Ljubav zauvek"
-13.15 Sinemanija -Film: "Zvezda vodilja"
-13.30 RTS 1 -Film: "x+y=0"
-13.40 Cinemax -Film: "Slomljeni prozori"
-14.00 1000 -Film: "Rudareva kći"
-14.00 HRT 2 -Film
-14.30 HBO -Film: "Veličanstvena petorka"
-15.00 Film plus -Film: "Posle Majn kampfa"
-15.20 Cinemax -Film: "Beli balon"
-15.45 HBO Comedy -Film: "Ludi provod u Rimu"
-16.00 Sinemanija -Film: "Dodir"
-16.00 1000 -Film: "Čaura"
-16.45 Cinemax -Film: "Mumija"
-17.00 Pink family -Film: "Svetlost dana"
-17.40 HBO Comedy -Film: "Čudovišta protiv vanzemaljaca"
-18.00 1000 -Film: "Prevaranti"
-18.00 Sinemanija -Film: "Nestanak Garsije Lorke"
-18.00 HBO -Film: "Sve o Stivu"
-18.35 Cinemax -Film: "Katalin Varga"
-19.00 Film plus -Film: "Prsten Nibelunga"
-20.00 1000 -Film: "Dileri"
-20.00 Sinemanija -Film: "Najbolji od najboljih: Bez upozorenja"
-20.00 Cinemax -Film: "Povratni udar"
-20.05 HBO -Film: "Pismo Juliji"
-20.25 HBO Comedy -Film: "Dve leve"
-20.30 Avala -Film: "Sestre Magdalene"
-20.36 Pink kids -Film: "Otmica"
-21.00 TCM -Film: "Get Carter"
-21.00 Pink family -Film: "Ulični borac"
-21.30 Vojvodina 2 -Film: "Mala Lili"
-21.45 HBO Comedy -Film: "Rat navijačica"
-21.45 RTS 2 -Film: "Zbogom Bafana"
-22.00 Sinemanija -Film: "Gorštak 2"
-22.00 1000 -Film: "Pet minuta raja"
-22.00 Film plus -Film: "Prsten Nibelunga", 2. deo
-22.08 Pink kids -Film: "Šrek 1"
-22.15 Cinemax -Film: "slavna 39."
-22.50 HBO -Film: "Sveci protiv mafije"
-22.55 TCM -Film: "Wild Rovers"
-23.00 Universal Channel -Film: "Predsednikov čovek 2"
-23.20 Prva -Film: "Magma"
-23.25 Vojvodina 1 -Film: "Tri majmuna"
-23.25 Nova -Film: "Oglas donosi smrt 2"
-23.55 HRT 2 -Film
-00.00 Sinemanija -Erotski filmovi
-00.00 Pink -Film: "Generalova kći"
-00.00 Film plus -Film: "Šuma"
-00.00 1000 -Erotski filmovi
-00.00 Avala -Film: "Pampkin"
-00.00 B92 -Film: "Pločnik"
-00.30 Cinemax -Film: "Sauna"
-00.35 HBO Comedy -Film: "Opasni taoci"
-00.45 HBO -Film: "Anakonda 4 - trag krvi"
-01.00 Pink family -Film
-01.05 TCM -Film: "The Happy Years"
-01.10 RTS 1 -Film: "Isporuka"
-01.15 Nova -Film: "Meni pripadaš"
-02.05 Cinemax -Film: "Zbogom Sali"
-02.10 HBO Comedy -Film: "Brak na turski način"
-02.30 Pink -Film: "Tanka linija smrti"
-02.55 TCM -Film: "The Naked Spur"
-04.25 TCM -Film: "Son Of A Gunfighter"
-05.00 Pink family -Film: "Ulični borac"
-
TV program - sreda, 25. maj 2011.
Filmovi
-06.00 1000 -Film
-07.35 Cinemax -Film: "Vreme za vremenom"
-08.00 1000 -Film
-09.00 Pink family -Film
-09.20 Cinemax -Film: "Amrika"
-10.00 1000 -Film
-10.05 HBO -Film: "Oluja rata"
-11.00 Sinemanija -Film: "Ja Cezar"
-11.10 Film plus -Film: "Na marincima na Taravi"
-11.10 HBO Comedy -Film: "Ledeno doba 3: Dinosaurusi dolaze"
-11.25 Cinemax -Film: "Vetar u vrbaku"
-11.30 Prva -Film: "Osveta ljubavnika"
-11.30 Avala -Film: "200 cigareta"
-11.45 HBO -Film: "Delgo"
-12.00 1000 -Film: "Tajanstveni stranac"
-12.20 B92 -Film: "Mortal kombat"
-12.45 HBO Comedy -Film: "Ljubav je slepa"
-12.48 Pink kids -Film: "Aladin"
-12.55 Cinemax -Film: "Gospođica Šambon"
-13.00 Pink family -Film: "Velika avantura u Tokiju"
-13.10 Universal Channel -Film: "Karmin"
-13.15 HBO -Film: "Surogati"
-13.15 Sinemanija -Film: "Zaostavština besa"
-13.30 RTS satelit -Film
-13.30 RTS 1 -Film: "Petsto kada"
-13.55 HRT 2 -Film: "Nada"
-14.00 1000 -Film: "Prva liga 3"
-14.45 HBO -Film: "Trezor"
-15.00 Film plus -Film: "San Pietro"
-15.05 Cinemax -Film: "Rat dugmića"
-15.40 1000 -Film: "Srećni brojevi"
-15.45 HBO Comedy -Film: "Pošta u Disksvetu"
-16.00 Sinemanija -Film: "On, ona i klonirana"
-16.10 HBO -Film: "Postanje"
-16.40 Cinemax -Film: "Teška vremena"
-17.00 Pink family -Film: "Nemoguća misija 2"
-17.20 HBO Comedy -Film: "Ljubav je slepa"
-17.50 1000 -Film: "11. septembar"
-17.55 HBO -Film: "Iks men - počeci"
-18.00 Sinemanija -Film: "Predivni Džo"
-18.10 Cinemax -Film: "Šugerlend ekspres"
-19.00 Film plus -Film: "Kompanija"
-20.00 Cinemax -Film: "Čuvar moje sestre"
-20.00 Sinemanija -Film: "Zmajev sin"
-20.00 1000 -Film: "Albino aligator"
-20.05 HBO -Film: "U vazduhu"
-20.25 HBO Comedy -Film: "Neka igra počne"
-20.30 Avala -Film: "Ošamari je ona je Francuskinja"
-20.35 Pink kids -Film: "Život jednog mrava"
-21.00 TCM -Film: "Victor Victoria"
-21.00 Pink family -Film: "Prljavi policajci"
-21.30 Vojvodina 2 -Film: "U tuđim cipelama"
-21.44 Pink kids -Film: "Šrek 2"
-21.45 RTS 2 -Film: "Moj život u ružičastom"
-21.50 Cinemax -Film: "Čanking ekspres"
-22.00 Sinemanija -Film: "Doni Darko"
-22.00 1000 -Film: "Dijabolik"
-22.00 Film plus -Film: "Kompanija", 2. deo
-22.15 HBO Comedy -Film: "Dobro došli u Zombisvet"
-22.55 HBO -Film: "Avgust"
-23.00 Universal Channel -Film: "Danteov vrh"
-23.10 TCM -Film: "Shoot The Moon"
-23.20 Prva -Film: "Bez dokaza"
-23.25 Vojvodina 1 -Film: "Moć preživljavanja"
-23.30 HRT 2 -Film: "Nada"
-23.30 Nova -Film: "Anakonda"
-23.45 B92 -Film: "Umetnička dela"
-23.55 Cinemax -Film: "Teretni vagon Berta"
-00.00 1000 -Erotski filmovi
-00.00 Avala -Film: "Prirodna selekcija"
-00.00 Film plus -Film: "Rituali drakule"
-00.00 Pink -Film: "Jedini"
-00.00 Sinemanija -Erotski filmovi
-00.15 OBN -Film: "Delirijum"
-00.25 HBO -Film: "Žene u nevolji"
-00.25 HBO -Film: "Trilogija - Pesme o neuzvraćenoj ljubavi"
-01.00 Pink family -Film: "Nemoguća misija 3"
-01.00 HBO Comedy -Film: "Posmatraj i prijavi"
-01.00 Universal Channel -Film: "Američki odmetnici"
-01.10 TCM -Film: "Life Of Her Own"
-01.10 Nova -Film: "Opasne čini"
-01.10 RTS 1 -Film: "Ljubav je tamo gde si ti "
-02.00 Pink -Film: "Svi kraljevi ljudi"
-02.15 Sinemanija -Film: "Tango"
-02.25 HBO Comedy -Film: "U oblacima"
-02.55 TCM -Film: "The Shoes of The Fisherman"
-04.00 1000 -Film
-04.00 Pink -Film: "Ja Cezar"
-05.00 Pink family -Film: "Prljavi policajci"
-
TV program - četvrtak, 26. maj 2011.
Filmovi
08.00 1000 Film
09.00 Pink family Film
09.30 Cinemax Film: "Teška vremena"
10.00 1000 Film: "Prva liga 3"
11.00 Sinemanija Film: "On, ona i klonirana"
11.05 Cinemax Film: "Preživeli s Everesta"
11.10 Film plus Film: "San Pietro"
11.10 HBO Comedy Film: "Vanzemaljci s gornjeg sprata"
11.25 HBO Film: "Zavodljive hijene"
11.30 Avala Film: "Ošamari je, ona je Francuskinja"
11.30 Prva Film: "Bez dokaza"
11.50 1000 Film: "11. septembar"
12.20 B92 Film: "Miris love"
12.50 Cinemax Film: "Šugerlend ekspres"
12.55 HBO Film: "Ti ga prosto ne zanimaš"
12.57 Pink kids Film: "Šrek 2"
13.00 Pink family Film: "Ulični borac"
13.05 HBO Comedy Film: "Rat navijačica"
13.10 Universal Channel Film: "Skriveni zločini"
13.15 Sinemanija Film: "Šampion kartinga"
13.23 RTS satelit Film
13.30 RTS 1 Film: "Kad porastem biću kengur"
13.55 HRT 2 Film: "Morski vuk"
14.00 1000 Film
14.40 Cinemax Film: "71 fragment hronologije slučaja"
15.00 Film plus Film: "Špijuni na nebu"
15.00 HBO Film: "Ljubav u četrdesetoj"
15.40 HBO Comedy Film: "Pošta u Disksvetu"
16.00 Sinemanija Film: "Gangsterska priča"
16.00 1000 Film: "Velika zverka"
16.20 Cinemax Film: "Na mene je red"
16.25 HBO Film: "Sumrak saga: Mlad mesec"
17.00 Pink family Film: "Nemoguća misija 3"
17.10 HBO Comedy Film: "Figaro Fo"
17.30 HBO Comedy Film: "Raspad sistema"
17.50 Cinemax Film: "Momci mog života"
18.00 1000 Film: "Kriva ogledala"
18.00 Sinemanija Film: "Doni darko"
18.35 HBO Film: "Pljačka usamljene devojke"
19.00 Film plus Film: "Kompanija", 2. deo
20.00 1000 Film: "Beli pesak"
20.00 Cinemax Film: "Surogat mama"
20.00 Sinemanija Film: "Tango"
20.05 HBO Film: "Putevi rata"
20.30 HBO Comedy Film: "Posmatraj i prijavi"
20.30 Avala Film: "Žmurke"
20.32 Pink kids Film: "Asteriks i Kleopatra"
21.00 Universal Channel Film: "Skriveni zločini"
21.00 Pink family Film: "Gde je Marlou?"
21.00 TCM Film: "Pennies From Heaven"
21.00 B92 Film: "Krvna veza"
21.30 Vojvodina 2 Film: "Moć preživljavanja"
21.50 RTS 1 Film: "Robokap 2"
21.55 HBO Comedy Film: "U oblacima"
22.00 Sinemanija Film: "Srebrni Brambi"
22.00 Film plus Film: "Kompanija", 3. deo
22.00 1000 Film: "Sređen"
22.44 Pink kids Film: "Mravci"
23.00 BN Film: "Recept za ubistvo"
23.00 Prva Film: "U dolini Ila"
23.10 HBO Film: "Avionska pošta"
23.15 TCM Film: "The Carey"
23.20 Cinemax Film: "Mrtav čovek"
23.20 HRT 2 Film: "Morski vuk"
23.30 Vojvodina 1 Film: "Čudesni četvrtak"
23.55 B92 Film: "Uradi pravu stvar"
00.00 Avala Film: "Druga strana kreveta"
00.00 Film plus Film: "Karneval duša"
00.00 Sinemanija Erotski filmovi
00.00 1000 Erotski filmovi
00.05 Nova Film: "Nuklearna katastrofa"
00.05 OBN Film: "Invazori"
00.25 TCM Film: "Skyjacked"
00.30 HBO Film: "Jecaji sunca"
00.55 HBO Comedy Film: "Nije lako biti mama"
01.00 Pink family Film: "Veliki udar"
01.15 Pink Film: "Zavet"
01.20 Cinemax Film: "Belini"
01.45 Nova Film: "Anakonda"
02.03 RTS 1 Film: "Buntovnik"
02.05 TCM Film: "They Died With Their Boots"
02.15 Sinemanija Film: "Dogvil"
02.20 HBO Comedy Film: "Dve leve"
03.15 Pink Film: "Tihi plač"
04.00 1000 Film
04.20 TCM Film: "Welcome To Hard Times"
05.00 Pink family Film: "Beli zmaj"
-
TV program - petak, 27. maj 2011.
Filmovi
-08.00 1000 -Film
-09.00 Pink family -Film
-09.35 HBO -Film: "Budenbrokovi"
-10.00 1000 -Film
-10.20 Cinemax -Film: "71 segment hronologije slučaja"
-11.00 Sinemanija -Film: "Šampion kartinga"
-11.10 Film plus -Film: "Špijuni na nebu"
-11.10 HBO Comedy -Film: "Neverovatni"
-11.30 Avala -Film: "Druga strana kreveta"
-11.30 Prva -Film: "U dolini Ila"
-12.00 1000 -Film: "Kriva ogledala"
-12.20 Cinemax -Film: "Surogat mama"
-12.20 B92 -Film: "Krvna veza"
-12.35 HBO -Film: "Živeti punim plućima"
-12.47 Pink kids -Film: "Mravci"
-13.00 Pink family -Film: "Beli zmaj"
-13.05 HBO Comedy -Film: "Kraljević i ja"
-13.10 Universal Channel -Film: "Skriveni zločini"
-13.15 Sinemanija -Film: "Gangsterska priča"
-13.20 RTS 1 -Film: "Greške evolucije"
-13.30 Film plus -Film: "Bez časti"
-13.30 RTS satelit -Film
-13.55 Cinemax -Film: "Kradljivac"
-14.00 1000 -Film: "Pet asova"
-14.10 HBO -Film: "Poslednja pesma"
-14.20 HRT 2 -Film
-15.00 Film plus -Film: "Priča iz rodnog grada"
-15.45 HBO Comedy -Film: "Neverovatni"
-15.55 HBO -Film: "Sumrak saga: Pomračenje"
-15.55 Cinemax -Film: "Mumija"
-16.00 Sinemanija -Film: "Dnevnik Janga trovača"
-16.00 1000 -Film: "Stani ili će moja mama pucati"
-17.00 Pink family -Film: "Veliki udar"
-17.40 HBO Comedy -Film: "Kraljević i ja"
-17.45 Cinemax -Film: "Otac na službenom putu"
-18.00 1000 -Film: "Susret sa Venerom"
-18.00 Sinemanija -Film: "Srebrni Brambi"
-18.25 HBO -Film: "Adam"
-19.00 Film plus -Film: "Kompanija", 3. deo
-20.00 Sinemanija -Film: "Dogvil"
-20.00 1000 -Film: "Ksanadu"
-20.00 Cinemax -Film: "Trijumf duha"
-20.25 HBO Comedy -Film: "Nije lako biti mama"
-20.29 Pink kids -Film: "Otkačena plavuša"
-20.30 Avala -Film: "Poslednji kralj Škotske"
-21.00 Pink family -Film: "Krvavi sport"
-21.00 TCM -Film: "Fame"
-21.00 B92 -Film: "Kenedijevi"
-21.45 RTS 2 -Film: "Zvezda koja nedostaje"
-21.50 RTS 1 -Da, Možda, Ne
-21.50 HBO Comedy -Film: "Dve leve"
-22.00 Film plus -Film: "Noć gurmana"
-22.00 Cinemax -Film: "Rejkjavik Roterdam"
-22.00 Sinemanija -Film: "Samo najjači"
-22.05 RTS digital -Film: "Naivne vile"
-22.25 OBN -Film: "Ljubavni brodolom"
-22.30 Vojvodina 2 -Film: "Čudesni četvrtak"
-22.30 1000 -Film: "Skuplje od dragulja"
-22.56 Pink kids -Film: "Nikolas Niklbi"
-23.10 Nova -Film: "Konorov rat"
-23.10 TCM -Film: "Coma"
-23.25 Cinemax -Film: "Oči Lore Mars"
-23.40 Vojvodina 1 -Film: "Reditelj venčanja"
-23.45 B92 -Film: "Građanska presuda"
-00.00 Film plus -Film: "Vapaj nevinih"
-00.00 Avala -Film: "Proročanstvo 4"
-00.00 Sinemanija -Erotski filmovi
-00.00 1000 -Erotski filmovi
-00.15 HBO -Film: "Đakuzi"
-00.55 Nova -Film: "Ubojite misli"
-01.00 Pink family -Film: "Neveste"
-01.00 HRT 1 -Film: "Tanka crvena linija"
-01.05 TCM -Film: "Alex In Wonderland"
-01.10 Cinemax -Film: "Ljubav i nepoverenje"
-01.25 RTS 1 -Film: "Susprija"
-01.25 HBO Comedy -Film: "Mis marta"
-01.30 Pink -Film: "Firma"
-02.15 Sinemanija -Film: "Zatvorska priča"
-02.55 TCM -Film: "The Catered Affair"
-03.00 Pink -Film: "Brza izmena"
-04.00 Nova -Film: "Sunčevo uništenje"
-04.00 1000 -Film
-04.25 TCM -Film: "The Outriders"
-05.00 Pink family -Film: "Krvavi sport"
-05.25 Nova -Film: "Nuklearna katastrofa"
-
Filmovi
Petak, 10. Jun 2011
06:00 HBO Lorina zvezda i tajanstveni zmaj Nian
06:00 TV 1000 Čvorovi
06:00 Film Plus Zavodnice
06:00 Cinemax Raspoloženi za ljubav
07:15 HBO Raspad sistema
07:35 Cinemax Žena vremenskog putnika
08:00 TV 1000 Nestao
09:00 Pink Family Gang Ho
09:00 HBO Nadimak
09:00 CineStar TV Jedina
09:20 Cinemax Leta moje mladosti
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Bubamare
10:50 Cinemax Tajmer
11:00 CineStar TV Usred prijevare
11:00 Cinemania Beograd 011
11:10 HBO Comedy Apartman za dvoje
11:10 Film Plus Bez časti
11:30 Prva Gospodar neba i svet sutrašnjice
12:00 TV 1000 Milagro
12:00 B92 Blejd
12:15 Avala Ima li pilota u avionu 2
12:30 Cinemax Severni most
12:40 HBO Comedy Oblačno s ćuftama
12:45 Pink Kids Alex i Alexis
13:00 Pink Family Konačna fantazija 7 - Nova pretnja
13:00 HBO Mala crna knjižica
13:00 CineStar TV Ubica mekog srca
13:10 Universal Channel Žrtva ljubavi
13:15 Cinemania Auto-stoper
13:20 RTS Sat Maska
13:20 RTS 1 Maska
13:30 Film Plus Kapetan Skarlet
14:00 TV 1000 Povratak u život
14:15 HTV 2 Dragi Moj Lazljivče
14:35 Cinemax Malakara i tajanstveni hrastov štap
14:55 HBO Comedy Rover Dejndžerfild
14:55 Cinemax Moj pseći život
15:00 CineStar TV Povratak ubice mekog srca
15:10 HBO Avatar
16:00 TV 1000 Jedna noć u životu Džimija Rerdona
16:00 Cinemania Poslednji kineski car
16:10 HBO Comedy Šta ćemo s Bobom
16:35 Cinemax 1981
17:00 Pink Family Gang Ho
17:00 CineStar TV K-2
17:45 HBO Comedy Oblačno s ćuftama
18:00 TV 1000 Na ivici
18:00 Cinemania Gospodin subotnje veče
18:15 Cinemax Žena vremenskog putnika
18:20 HBO Pisma Juliji
19:00 Film Plus Saborci
19:00 CineStar TV Gumball 300
20:00 TV 1000 I kaubojke plaču
20:00 Cinemax Bejb
20:00 Cinemania U ime pravde
20:11 HTV 1 Silverado
20:25 HBO Comedy Četiri Božića
20:30 Avala Pre nego što padne noć
21:00 Pink Family Aveti
21:00 Sci Fi Pod kontrolom
21:00 CineStar TV Krvavo svedočanstvo
21:00 Cartoon Network Bright Lights, Big City
21:30 Cinemax Neraspremljen krevet
21:50 HBO Comedy Zulender
22:00 TV 1000 Nezavisni
22:00 Film Plus Arktičko ludilo
22:00 Cinemania Kikbokser 3
22:15 RTS 2 Oboji me, Kjubrik
22:30 Sci Fi Rajski virus
22:30 RTV 2 Gospodin Napoleon
22:50 Cartoon Network Viktor Viktorija
22:55 OBN Kuća duhova
23:00 HBO Moj film
23:05 Cinemax Horda
23:10 Pink Kids Malo drvo
23:40 RTV 1 Rodžer Dodžer
23:40 RTRS Luj Hv, Crni Kralj
23:50 RTL Ključ tajni
00:00 Happy TV Igrani film
00:00 TV 1000 Milf o Maniacs
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 B92 U paklu nasilja
00:00 Avala Poeta
00:06 HTV 1 Oprez, požuda
00:25 HBO Dve leve noge
00:40 RTL Ključ tajni
00:40 Cinemax Srećni zajedno
01:00 Pink Family Jecaji u tami
01:00 Pink Optužena
01:00 CineStar TV Strah u svemiru
01:20 RTS 1 Debela hladovina
01:30 HBO Comedy TV Onion
01:30 Cartoon Network Namještaljka
01:40 RTRS Ajova
01:45 OBN Kuća duhova
01:50 HBO Džekes
01:55 RTL Ralje 2
02:00 TV 1000 Piščevo vježbalište
02:15 Cinemax Ubistvo kineskog kladioničara
02:15 Cinemania Smrtonosni poziv
02:35 BN Domaći film
02:40 HTV 1 Veličanstveni Mesar
03:00 Pink Mrtva zona
03:15 HBO Iza neprijateljskih linija 3
03:45 Cartoon Network Umrli su u čizmama
04:00 TV 1000 Gumo
04:05 Cinemax Pogrešan korak
04:30 Pink Optužena
04:50 HBO Za Nedu
-
Filmovi
Subota, 11. Jun 2011
06:00 HBO Zašto sam u braku
06:00 Cinemax Gordost i predrasude
06:00 TV 1000 I kaubojke plaču
06:50 Film Plus Cinkaroš
07:00 TV 1000 Jedna noć u životu Džimija Rerdona
07:55 HBO Goli pištolj 3
08:02 HTV 1 Smrt Revolverasa
08:10 Cinemax Mama je kod frizera
09:00 OBN Ljepotica i zvijer
09:00 Pink Family Jecaji u tami
09:45 HBO Princeza i žabac
09:45 Cinemax Bejb
10:00 HBO Comedy Trezor
10:00 Palma Plus Igrani film
10:00 TV 1000 Povratak u život
10:00 Film Plus Cinkaroš
10:30 Avala Lov na ubicu sa zelene reke
11:00 Film Plus Američka himna
11:09 HTV 2 Batman Protiv Drakule
11:10 RTL Neprilagođen
11:15 Cinemax Rat dugmića
11:20 HBO Liga izuzetnih džentlmena
11:25 HBO Comedy Ponovo sedamnaest
12:00 Cinemania Beograd 011
12:00 TV 1000 Na ivici
12:26 Pink Kids Calendar Man
12:34 HTV 2 Novčic i Faca Protiv Otmičara
12:50 Cinemax Svemirske lopte
13:00 Pink Family Aveti
13:00 Film Plus Džuli Draga
13:10 HBO Krstaški pohod u farmericama
13:20 Universal Channel Inspektorica majka II: Otmica u 10 laganih koraka
13:35 HBO Comedy Kad si u Rimu
14:00 Cinemania Kikbokser 3
14:00 TV 1000 Pajkan i po
14:25 Cinemax Pisma za Dženi
14:25 RTV 2 Rodžer Dodžer
14:50 HBO Prijateljstvo!
15:00 Film Plus Avanture Jana Tartua
15:05 RTRS Put Oko Svijeta
15:10 Universal Channel Žrtva ljubavi
15:45 RTL Raskid
16:00 Cinemax Gordost i predrasude
16:00 Cinemania Šesta brzina
16:00 TV 1000 To je moj život
16:35 HBO Matorani
16:55 HBO Comedy Trezor
16:55 RTS 1 Mafija
17:00 Pink Family Jecaji u tami
17:00 Film Plus Peni Gold
18:00 Cinemania Volim te do smrti
18:00 TV 1000 Heroji
18:05 Cinemax Obesite ga bez milosti
18:15 HBO Sveštenikova ćerka
18:50 HBO Comedy Ponovo sedamnaest
19:00 Film Plus Arktičko ludilo
20:00 Cinemax Definitivno, možda
20:00 Cinemania Možda beba
20:00 OBN Policijska priča 1
20:00 RTL Operacija Valkira
20:00 TV 1000 Cetvrtak
20:05 HBO Rezervni plan
20:06 HTV 2 Draga, smanjili smo se
20:30 HBO Comedy TV Onion
20:30 Avala Oficir i džentlmen
21:00 Cartoon Network Dok prolaze oblaci
21:00 Enter Arena (epic)
21:00 B92 Balkan Ekspres
21:00 Pink Family Ledom do slave
21:00 Prva Kartel
21:00 Sci Fi Meteorska oluja
21:00 Universal Channel Mali kućni ljudi
21:00 Film Plus Kako napraviti američki prekrivač
21:50 HBO Misterije Pitsburga
21:50 OBN Danas umireš
22:00 Cinemax Trka smrti
22:00 Cinemania Srećno bekstvo
22:00 TV 1000 Gumo
22:26 HTV 1 Smrtonosno oružje
22:27 Pink Kids Calendar Man
22:30 RTS 1 Bili Batgejt
22:35 Studio B Pajper
22:40 Sci Fi Mračno ostrvo
22:50 Universal Channel Prognostičarka
23:00 HBO Comedy Kad si u Rimu
23:10 Film Plus 29ta ulica
23:15 Prva Vrata pakla
23:15 RTL Obeležen za smrt
23:25 HBO Divlja vožnja 2
23:40 AXN Noć veštica 4: Povratak Majkla Majersa
23:40 OBN Ajkula
23:50 Cinemax Oko kamere
23:55 B92 Zli vilenjak
00:00 Cinemania Erotski filmovi
00:00 Avala Božanstveni dani
00:00 Pink Osvetnik
00:00 RTV 1 Pravcem ka severu
00:00 TV 1000 Između slatkica i komada
00:25 RTS 1 Nikson
00:30 HBO Comedy Posmatraj i prijavi
00:40 HTV 1 Kladioničari
00:40 RTRS Put Oko Svijeta
00:55 HBO Staten Ajlend
00:55 Cartoon Network The Liquidator
01:00 Pink Family Nema zemlje za starce
01:00 RTL D-Toks
01:10 Film Plus Zamak noćnih mora
01:30 OBN Policijska priča 1
01:30 Pink Dan apokalipse
01:35 Cinemax Slepi suncokreti
02:00 TV 1000 Milf o Maniacs
02:08 HTV 1 Smrt Revolverasa
02:15 Cinemania Volim te do smrti
02:15 Prva Vrata pakla
02:30 HBO Prevaranti
02:35 Cartoon Network Pucaj u mesec
03:15 Cinemax Malakara i tajanstveni hrastov štap
03:15 OBN Danas umireš
03:15 Pink Kikbokser protiv kiborga
03:40 Cinemax Holivudski frizer
03:55 HBO Putovanje na koledž 2
04:00 TV 1000 Bostonska braća
04:35 Cartoon Network Black Legion
-
Filmovi
sreda, 22. jun 2011.
06.00 Cinemax Film: "Lorencovo ulje"
08.00 1000 Film
08.10 Cinemax Film: "Put za kuću"
09.00 Pink family Film: "Vatra na nebu"
10.00 1000 Film
10.10 Cinemax Film: "Oproštaj"
11.00 Sinemanija Film: "Put oko sveta"
11.00 B92 Film: "Poslednji skaut"
11.05 HBO Comedy Film: "Četiri Božića"
11.10 Film plus Film: "Crni gavran"
11.30 Avala Film: "Iskonski neprijatelj"
11.30 Prva Film: "Konan uništitelj"
12.00 Cinemax Film: "Žena putnika kroz vreme"
12.00 1000 Film: "Zamišljeni zločini"
12.30 HBO Film: "Samo Pek"
12.30 HBO Comedy Film: "Sam u kući 2: Izgubljen u Njujorku"
12.55 Pink kids Film: "Potera za mišem"
13.00 Pink family Film: "Deža vi"
13.10 Universal Channel Film: "Ženski trikovi"
13.15 Sinemanija Film: "Ekstremisti"
13.30 Film plus Film: "Zatvorski voz"
13.45 Cinemax Film: "Tvorac snova"
14.00 HBO Film: "Raspad sistema"
14.00 HRT 2 Film: "Ptica za zbogom"
14.00 Cinemax Film: "1981."
14.00 1000 Film: "Gospođa Sofel"
14.30 HBO Comedy Film: "Alvin i veverice 2"
15.40 Cinemax Film: "Severni most"
15.45 HBO Film: "Vanredne mere"
16.00 1000 Film: "Povratak u život"
16.00 Sinemanija Film: "Gospodin subotnje veče"
16.40 HBO Comedy Film: "Četiri Božića"
17.00 Pink family Film: "Vatra na nebu"
17.10 RTS 2 Film: "Guščarica"
17.25 HBO Film: "Prijateljstvo"
17.45 Cinemax Film: "Lorencovo ulje"
18.00 1000 Film: "Ulice Malibua"
18.00 Sinemanija Film: "Neka druga ljubav"
18.05 HBO Comedy Film: "Apartman za dvoje"
19.00 Film plus Film: "Feniranje"
20.00 Sinemanija Film: "Kikbokser 3"
20.00 1000 Film: "Čaura 2"
20.00 Cinemax Film: "Prolaz"
20.05 HBO Film: "Čarobnjakov šegrt"
20.25 HBO Comedy Film: "Pogrešna adresa"
20.30 Avala Film: "Euforija"
20.34 Pink kids Film: "Don Kihot od La Manče"
21.00 TCM Film: "The Outfit"
21.00 Pink family Film: "Konačni zapis"
21.05 HRT 2 Film: "Velika crvena divizija"
21.30 Vojvodina 2 Film: "Svetla put"
21.40 Cinemax Film: "Pod rukom zakona"
21.45 HBO Comedy Film: "Rokenrola"
22.00 Sinemanija Film: "Bolničarka Beti"
22.00 1000 Film: "Rogovi u vreći"
22.00 Film plus Film: "Američki vukodlak u Parizu"
22.07 Pink kids Film: "Vesela štala"
22.15 RTS 2 Film: "Zamišljajući Argentinu"
22.30 Prva Film: "Svi ti lepi konji"
22.40 TCM Film: "Blow-Up"
22.45 HRT 1 Film
22.55 HBO Film: "Moj krvavi Dan zaljubljenih"
23.00 Universal Channel Film: "Brik Lejn"
23.25 Cinemax Film: "Trka smrti"
23.25 Vojvodina 1 Film: "Jeza 2"
23.40 Nova Film: "Viki Kristina Barselona"
00.00 1000 Erotski filmovi
00.00 Film plus Film: "Troje se vratilo kući"
00.00 Avala Film: "Sastanak sa smrću"
00.00 B92 Film: "Sutra je novi dan"
00.00 Sinemanija Erotski filmovi
00.05 OBN Film
00.20 HRT 1 Film: "Velika crvena divizija"
00.30 TCM Film: "The Haunting"
00.40 HBO Film: "Neprijatni taoci"
00.50 HBO Comedy Film: "Divlja noć"
01.00 Pink family Film: "Mandžurijski kandidat"
01.00 Pink Film: "Trka sa vremenom"
01.15 Cinemax Film: "Grad senki"
01.20 RTS 1 Film: "Pasji život"
01.30 Nova Film: "Nesmotreno ponašanje"
02.15 Sinemanija Film: "Mesto zločina"
02.20 TCM Film: "Cat On A Hot Tin Roof"
02.55 HBO Comedy Film: "Moj jedini"
03.00 Pink Film: "Prst sudbine"
04.00 1000 Film
04.05 TCM Film: "Captain Blood"
05.00 Pink family Film: "Konačni zapis"
-
Filmovi
utorak, 9. avgust 2011.
06.00 1000 Film: "Nezavisni"
08.00 1000 Film: "Plači slobodo"
08.05 HBO Film: "Mrtav ugao"
09.00 Pink family Film: "Veliko srce"
09.40 Cinemax Film: "Talas vreline"
10.00 Pink Film: "Oficir s ružom"
10.15 HBO Film: "Čarobni kamen"
10.40 1000 Film: "Vašingtonski taksi"
11.00 Sinemanija Film: "Panika u vazduhu"
11.10 Film plus Film: "Sedam vrata do smrti"
11.10 HBO Comedy Film: "Savršeni spoj"
11.20 Cinemax Film: "Prava stvar"
11.30 Avala Film
11.45 HBO Film: "Priča o Benu Karsonu"#
12.15 BN Film
12.20 1000 Film: "Usamljeni momak"
12.55 Pink kids Film: "Pusti vodu da miševi odu"
13.00 Pink family Film: "Nebeski atentatori"
13.10 Universal Channel Film: "Sve najbolje"
13.15 HBO Film: "Padaće ćufte"
13.15 Sinemanija Film: "Izbačeni iz koloseka"
13.15 HBO Comedy Film: "Heraklo"
13.20 RTS 1 Film
13.25 Cinemax Film: "U velikom stilu"
13.30 Film plus Film: "Crni gavran"
13.40 HRT 2 Film: "Ubica iz Majamija"
14.00 1000 Film: "Pomama za letećim tanjirima"
14.15 B92 Film: "U zmajevom gnezdu"
14.45 HBO Film: "Zubić vila"
15.00 Prva Film: "Šifra Sabljarka"
15.00 Cinemax Film: "Bolestan od ljubavi"
15.50 HBO Comedy Film: "Savršeni spoj"
16.00 1000 Film: "Velika zverka"
16.00 Sinemanija Film: "Tajna manastirske rakije"
16.25 HBO Film: "Sumrak saga - Mlad mesec"
16.35 Cinemax Film: "Šugerlend ekspres"
17.00 Pink family Film: "Veliko srce"
17.30 HBO Comedy Film: "Dobro došli kod Štija"
18.00 1000 Film: "Fridžek"
18.00 Sinemanija Film: "Sati"
18.20 Cinemax Film: "Srećan hvala još molim"
18.35 HBO Film: "Prljavi Džo"
19.00 Film plus Film: "Iznad pravde"
20.00 1000 Film: "Dileri
20.00 Sinemanija Film: "Vrh smrti"
20.00 Cinemax Film: "Mama mia"
20.05 HBO Film: "Gola istina"
20.25 HBO Comedy Film: "Robert Klajn: Nepošteno i neuravnoteženo"
20.30 Avala Film: "Do gole kože"
20.36 Pink kids Film: "Beti u svemiru"
20.50 BN Film: "Belo odelo"
20.55 RTS 1 Film: "Podzemlje"
21.00 Pink family Film: "Srećka za svemir"
21.00 B92 Film: "Šumski ratnik"
21.00 TCM Film: "Heart of Darkness"
21.00 Universal Channel Film: "Skriveni zločini"
21.05 HRT 1 Film: "Bebin dolazak u grad"
21.25 HBO Comedy Film: "Alisa u zemlji čuda"
21.30 Vojvodina 2 Film: "Ne boli me"
21.50 Cinemax Film: "Prava stvar"
22.00 Prva Film: "Don Huan de Marko"
22.00 Film plus Film: "Pako"
22.00 Sinemanija Film: "Diler 2"
22.10 1000 Film: "Dijabolik"
22.10 OBN Film: "Vodič za muškarce"
22.30 HBO Film: "Siroče"
22.45 Pink kids Film: "Asteriks i 12 zadataka"
22.45 TCM Film: "The Hunger"
23.30 Vojvodina 1 Film: "Mala Lili"
23.45 Nova Film: "Na vatrenoj liniji"
23.55 Cinemax Film: "Sezona lova 2"
00.00 Film plus Film: "Ovo je vojska"
00.00 Avala Film: "Sumanuti parastos"
00.00 1000 Erotski filmovi
00.00 Sinemanija Film: "Virtualno zavođenje"
00.10 B92 Film: "Retke ptice"
00.20 TCM Film: "Ryan's daughter"
00.30 Pink Film: "Ostrvo gusara"
00.30 HBO Film: "Zavera na dvoru"
00.30 HBO Comedy Film: "Mamurluk"
00.40 HRT 1 Film: "Ubica iz Majamija"
01.00 Sinemanija Film: "Voajer"
01.25 Cinemax Film: "Slavna 39."
01.50 RTS 1 Film: "Don Žuan"
01.50 Universal Channel Film: "I eto nje"
02.00 Sinemanija Film: "Uživaj"
02.05 HBO Comedy Film: "TV Onion"
02.15 Film plus Film: "Lovac na žene"
02.35 BN Film
02.45 Pink Film: "Vrela lova"
02.45 HBO Film: "Žene u nevolji"
03.30 TCM Film: "Nevero So Few"
03.35 Cinemax Film: "Noćna smena"
05.00 Pink family Film: "Srećka za svemir"