Serije
nedelja, 1. maj 2011.
06.00 Nova Serija: "Čarobnice"
06.00 Film plus Serija: "Dosije Drezden", omnibus pet epizoda
07.20 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis", 4 epizode
08.00 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
08.00 Film plus Serija: "Zemlja", dve epizode
08.20 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
08.40 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
09.00 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
09.00 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
09.25 HBO Comedy Serija: "Sredina"
09.45 S Serija: "Rebelde"
10.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
10.40 AXN Serija: "Andromedia"
10.45 Nova Serija: "Najbolje godine"
11.15 Spektrum Serija: "Katalina"
11.20 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
11.20 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
11.30 Pink family Serija: "Moj grčki život"
11.30 Fox Crime Serija: "Kasl"
11.35 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
11.35 AXN Serija: "Sju Tomas"
12.00 Pink family Serija: "Kingdom"
12.05 Fox Life Serija: "Tražim devojku"
12.10 OBN Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
12.15 Fox Crime Serija: "Bouns"
12.30 Fox Life Serija: "Houp i Fejt"
12.30 AXN Serija: "Mračni anđeo"
12.35 RTS 1 Serija: "Hana Montana"
13.00 Fox Crime Serija: "Medijum"
13.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
13.20 Fox Life Serija: "Razvedeni Gari"
13.25 AXN Serija: "Gospodar zveri"
13.45 Fox Crime Serija: "Šark"
14.00 B92 Serija: "Vratiće se rode"
14.00 Hepi Serija: "Melrouz Plejs"
14.10 Fox Life Serija: "Prljavi seksi novac"
14.20 AXN Serija: "Petročeli"
14.30 Pink family Serija: "Gorštak"
14.30 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
14.55 Fox Life Serija: "Škola za parove"
15.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina", omnibus
15.00 Spektrum Serija: "Katalina"
15.15 OBN Serija: "Dolina vukova"
15.15 AXN Serija: "Obalska straža"
15.20 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
15.40 Fox Life Serija: "Ružna Beti"
15.40 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
16.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
16.03 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
16.03 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
16.05 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
16.10 AXN Serija: "Neočekivani život"
16.25 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
16.30 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
16.30 Atlas Serija: "TNT"
16.55 Fox Crime Serija: "Kasl"
17.00 Universal Channel Serija: "Policajci novajlije"
17.05 AXN Serija: "Mračni anđeo"
17.15 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
17.30 Atlas Serija: "Obuzdaj svoj entuzijazam"
17.40 RTS 1 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
17.40 Fox Crime Serija: "Frikovi"
17.55 AXN Serija: "Largo Vinč"
18.00 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
18.00 Universal Channel Serija: "Erika"
18.05 HBO Comedy Serija: "Odgoj za početnike"
18.25 Fox Crime Serija: "Monk"
18.30 Avala Serija: "Ofis"
18.30 Pink family Serija: "Orkanski visovi"
18.50 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
18.55 AXN Serija: "Duval i Moreti"
19.00 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
19.00 Avala Serija: "Porodica Serano"
19.05 B92 Serija: "Naša mala klinika"
19.10 Fox Crime Serija: "Bouns"
19.15 OBN Serija: "Dolina vukova"
19.30 Pink family Serija: "Moj grčki život"
19.35 Fox Life Serija: "Razvedeni Gari"
20.00 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
20.00 Fox Crime Serija: "Putnik"
20.00 B92 Serija: "Vratiće se rode"
20.00 Pink family Serija: "Kingdom"
20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
20.05 AXN Serija: "Nacionalna sigurnost"
20.05 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
20.25 Fox Life Serija: "Škola za parove"
20.45 Fox Crime Serija: "Brojevi"
21.00 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
21.05 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
21.10 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
21.30 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
21.45 OBN Serija: "Dolina vukova"
22.00 Atlas Serija: "Obuzdaj svoj entuzijazam"
22.00 Fox Life Serija: "Lekar po porudžbini"
22.00 HBO Comedy Serija: "Odgoj za početnike"
22.05 HBO Serija: "Igra prestola"
22.15 Nova Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
22.25 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
22.30 Pink family Serija: "Gorštak"
22.30 Avala Serija: "Prljavi policajci"
22.50 Fox Life Serija: "Tražim devojku"
22.55 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
23.00 Hepi Serija: "Melrouz Plejs"
23.00 Fox Crime Serija: "Odeljenje"
23.00 Ultra Serija: "Kosijaneri"
23.15 Fox Life Serija: "Kejt i Kim"
23.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
00.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
00.10 AXN Serija: "Kalifornikacija"
00.15 RTS 1 Serija: "Skok u Budućnost"
00.50 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
00.55 Fox Life Serija: "Rokerka Rita"
01.20 AXN Serija: "Zabranjena nauka"
01.40 Fox Life Serija: "Alo, alo"
01.50 Universal Channel Serija: "Erika"
02.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
02.30 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
02.45 Nova Serija: "Svi mrze Krisa"
02.50 Universal Channel Serija: "Policajci novajlije"
03.03 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
03.13 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
03.25 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca", 5 epizoda
03.30 Pink family Serija: "Moj grčki život"
04.00 Pink family Serija: "Kingdom"