CardSharing-X
SAT Related => Satellite TV Program => TV Film and Series => Topic started by: jopi on October 27, 2009, 10:35:38 AM
-
TV program - Serije
utorak, 27. oktobar 2009.
##########################
>06:30 Avala Serija: SMS
06:55 HRT 2 Vatrogasne priče, crt. serija
07:15 HRT 2 Silvester i Čiči, crt. serija
07:30 Enter Serija: Časni ljudi ®
07:36 RTS 2 Garfild i prijatelji, serija
07:55 FOX Serija: Ukradena Sreća
08:00 RTS 2 Gomboce, serija
08:00 Pink Daniela, serija ®
08:00 RTV 1 Magna Aura, serija
08:24 RTS 2 Šumska škola, serija
08:30 Enter Serija: Izlog strasti ®
08:40 HRT 2 Lagodan život Zacka i Codyja, serija
08:50 FOX Serija: Slatka tajna
09:00 Pink Džoun od Arkadije - serija
09:00 Kanal D Jeste li se ikada zapitali, dok. serija
09:05 HRT 2 Paulino ljeto, serija
10:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
10:00 Spektrum Serija: Romantična opsesija ®
10:00 HRT 2 Alias 5, serija
10:00 Metropolis Serija: Profa ®
10:03 Pink Kids Serija: Oggi
10:15 HRT 1 Velegradnja 2, dok. serija
10:28 Pink Kids Serija: Space Goofs
10:30 Stankom Serija: Tarzan ®
10:50 Pink Kids Serija: Simba
10:59 RTS 1 Izvođači, italijanska serija ®
11:00 B92 Serija: Dolina sunca ®
11:00 Film+ Serija: Žene fudbalera
11:15 Spektrum Serija: Kad budeš moja ®
11:17 Pink Kids Serija: Calendar Man
11:45 Pink Nevina, serija
12:10 RTV 1 Braća Karamazovi, serija ®
12:33 Pink Kids Serija: Poslednji Mohikanac
12:45 RTS 1 Šark, američka serija ®
12:45 Ultra Serija: Naturally Sadie
13:00 Metropolis Serija: Profa
13:00 Spektrum Serija: Romantična opsesija
13:00 Film+ Serija: Stjuardese
13:00 Kanal D Safari, dok. serija
13:00 Pink Kids Serija: Grob na brežuljku
13:20 HRT 1 McLeodove kćeri, serija
13:23 Pink Kids Serija: Plavobradi
13:30 HRT 2 Dragi Johne 4, serija
13:46 Pink Kids Serija: Ulični svirači
13:55 HRT 2 Prijatelji 6, serija
14:15 HRT 2 Ksena - princeza ratnica 3, serija
14:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
15:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
15:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti
15:00 Spektrum Serija: Kad budeš moja
15:10 RTV 1 Frejžer, serija ®
15:30 FOX Serija: Čari
16:00 Film+ Serija: South Park
16:03 RTS 1 Bela lađa, serija ®
16:20 HRT 2 Zvjezdane staze: Voyager 4, serija
17:00 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
17:00 Film+ Serija: Žene fudbalera
17:05 B92 Serija: Moje drage komšije
17:30 Studio B Serija: Pakov svet
17:30 RTV 1 Magna Aura, serija
17:34 Pink Kids Serija: Oggi
17:45 Pink Napušteni anđeo, serija
18:00 Enter Serija: Izlog strasti
18:01 Pink Kids Serija: Space Goofs
18:23 Pink Kids Serija: Simba
18:25 Ultra Serija: Naturally Sadie
18:33 RTS 2 Gomboce, serija
18:45 Pink Daniela, serija
18:47 HRT 2 Dva i pol muškarca 4, serija
18:48 Pink Kids Serija: Calendar Man
18:55 RTS 2 Garfild i prijatelji, serija
19:05 FOX Serija: Na terapiji
19:08 HRT 2 Simpsoni 17, crt. serija
19:09 Pink Kids Serija: Poslednji Mohikanac
19:15 B92 Crtana serija: Sunđer Bob kockalone
19:15 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
19:20 RTS 2 Šumska škola, serija
19:55 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija
20:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti
20:00 B92 Serija: Dolina sunca
20:00 Kanal D Safari, dok. serija
20:05 HRT 2 Čarolija 10, serija
20:16 RTS 1 Bela lađa, serija
20:25 Pink Kids Serija: Grob na brežuljku
20:30 RTV 1 Frejžer, serija
20:48 Pink Kids Serija: Plavobradi
20:50 HRT 1 Priča o Indiji, dok. serija
21:00 Film+ Serija: South Park
21:00 HRT 2 Zakon i red, serija
21:00 Studio B Serija: Profajler
21:05 RTS 2 Izvođači, italijanska serija
21:10 Pink Kids Serija: Ulični svirači
22:00 Ultra Serija: Velike tajne malog mesta
22:00 Stankom Serija: Tarzan
22:35 Studio B Serija: Pakov svet
22:55 Ultra Serija: Top Gear
23:00 FOX Serija: Na terapiji ®
23:00 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®
23:30 Enter Serija: Časni ljudi
23:30 Avala Serija: SMS ®
00:00 Film+ Serija: Stjuardese
00:00 Pink Mućke, serija
00:05 HRT 2 Šaptačica duhovima 2, serija
00:05 FOX Serija: Čari ®
00:15 B92 Serija: Moje drage komšije ®
00:15 RTS 1 Šark, američka serija
00:20 Ultra Serija: Fast Show
00:20 Košava Sponzoruše, serija
00:50 HRT 1 Zvjezdane staze: Voyager 4, serija
01:00 Studio B Serija: Profajler
01:15 RTV 1 Frejžer, serija ®
01:20 B92 Crtana serija: Saut Park
01:35 HRT 1 Ksena - princeza ratnica 3, serija
02:20 HRT 1 Zakon i red: Odjel za žrtve 9, serija
03:05 HRT 1 Čarolija 10, serija
03:30 FOX Serija: Sibil
04:25 Košava Sponzoruše, serija ®
________________________________
______pozdrav___________________
-
TV program - Serije
četvrtak, 29. oktobar 2009.
##########################
>06:30 Avala Serija: SMS
06:50 HRT 2 Vatrogasne priče, crt. serija
07:10 HRT 2 Silvester i Čiči, crt. serija
07:30 Enter Serija: Časni ljudi ®
07:30 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
07:54 RTS 2 Gomboce, animirana serija
07:55 FOX Serija: Ukradena Sreća
08:00 RTV 1 Magna Aura: Blef, serija ®
08:00 Pink Daniela, serija ®
08:18 RTS 2 Šumska škola, serija
08:30 Enter Serija: Izlog strasti ®
08:40 HRT 2 Lagodan život Zacka i Codyja, serija
08:50 FOX Serija: Slatka tajna
09:00 Pink Džoun od Arkadije - serija
09:05 HRT 2 Paulino ljeto, serija
10:00 Metropolis Serija: Profa ®
10:00 Spektrum Serija: Romantična opsesija ®
10:00 Pink Kids Serija: Oggi
10:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
10:15 HRT 1 Velegradnja 2, dok. serija
10:24 Pink Kids Serija: Space Goofs
10:30 Stankom Serija: Tarzan ®
10:46 Pink Kids Serija: Simba
11:00 Film+ Serija: Žene fudbalera
11:00 B92 Serija: Dolina sunca ®
11:05 RTS 1 Izvođači, italijanska serija ®
11:12 Pink Kids Serija: Calendar Man
11:15 Spektrum Serija: Kad budeš moja ®
11:45 Pink Nevina, serija
12:29 Pink Kids Serija: Poslednji Mohikanac
12:30 RTS 1 Šark, američka serija ®
12:45 Ultra Serija: Naturally Sadie
12:59 Pink Kids Serija: Lepotica i zver
13:00 Metropolis Serija: Profa
13:00 Spektrum Serija: Romantična opsesija
13:00 Kanal D Safari, dok. serija
13:00 Film+ Serija: Stjuardese
13:20 HRT 1 McLeodove kćeri, serija
13:22 Pink Kids Serija: Žabac i princeza I
13:30 HRT 2 Dragi Johne 4, serija
13:44 Pink Kids Serija: Žabac i princeza II
13:55 HRT 2 Prijatelji 6, serija
14:15 HRT 2 Ksena - princeza ratnica 3, serija
15:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti
15:00 Spektrum Serija: Kad budeš moja
15:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
15:30 FOX Serija: Čari
16:00 Film+ Serija: South Park
16:03 RTS 1 Bela lađa, serija ®
16:20 HRT 2 Zvjezdane staze: Voyager 4, serija
17:00 Film+ Serija: Žene fudbalera
17:05 B92 Serija: Moje drage komšije
17:30 Studio B Serija: Pakov svet
17:30 RTV 1 Magna Aura: Dvoboj, serija
17:35 Pink Kids Serija: Oggi
17:45 Pink Napušteni anđeo, serija
18:00 Pink Kids Serija: Space Goofs
18:00 Enter Serija: Izlog strasti
18:23 Pink Kids Serija: Simba
18:25 Ultra Serija: Naturally Sadie
18:45 Pink Daniela, serija
18:47 Pink Kids Serija: Calendar Man
18:47 HRT 2 Dva i pol muškarca 5, serija
19:05 FOX Serija: Na terapiji
19:08 HRT 2 Simpsoni 18, crt. serija
19:09 Pink Kids Serija: Poslednji Mohikanac
19:15 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
19:15 B92 Crtana serija: Sunđer Bob kockalone
19:55 Košava Kartel, serija
20:00 Kanal D Safari, dok. serija
20:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti
20:00 B92 Serija: Dolina sunca
20:10 RTS 1 Bela lađa, serija
20:25 Pink Kids Serija: Lepotica i zver
20:30 RTV 1 Frejžer, serija
20:48 Pink Kids Serija: Žabac i princeza I
21:00 Studio B Serija: Profajler
21:00 RTS 2 Izvođači, italijanska serija
21:00 Film+ Serija: South Park
21:10 Pink Kids Serija: Žabac i princeza II
22:00 B92 Serija: Uvod u anatomiju
22:00 HRT 2 Bez traga 5, serija
22:00 Ultra Serija: Velike tajne malog mesta
22:00 Stankom Serija: Tarzan
22:55 Ultra Serija: Top Gear
22:55 Studio B Serija: Pakov svet
23:00 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®
23:00 FOX Serija: Na terapiji ®
23:05 RTS 1 Šark, američka serija
23:30 Enter Serija: Časni ljudi
23:30 Avala Serija: SMS ®
00:00 Film+ Serija: Stjuardese
00:00 Pink Mućke, serija
00:05 FOX Serija: Čari ®
00:15 B92 Serija: Moje drage komšije ®
00:20 Ultra Serija: Fast Show
00:50 Košava Sponzoruše, serija
00:55 HRT 1 Zvjezdane staze: Voyager 4, serija
01:00 Studio B Serija: Holiouks
01:20 B92 Crtana serija: Saut Park
01:40 HRT 1 Ksena - princeza ratnica 4, serija
02:25 HRT 1 Bez traga 5, serija
03:30 FOX Serija: Sibil
04:25 Košava Sponzoruše, serija ®
05:25 Košava Kartel, serija ®
________________________________
______pozdrav___________________
-
TV program - Serije
petak, 30. oktobar 2009.
##########################
>06:30 Avala Serija: SMS
07:30 Enter Serija: Časni ljudi ®
07:55 FOX Serija: Ukradena Sreća
08:00 RTV 1 Magna Aura:Dvoboj, serija ®
08:00 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®
08:00 Pink Daniela, serija ®
08:30 Enter Serija: Izlog strasti ®
08:50 FOX Serija: Slatka tajna
09:00 Pink Džoun od Arkadije - serija
09:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®
10:00 Spektrum Serija: Romantična opsesija ®
10:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
10:00 Metropolis Serija: Profa ®
10:04 Pink Kids Serija: Oggi
10:27 Pink Kids Serija: Space Goofs
10:30 Stankom Serija: Tarzan ®
10:50 Pink Kids Serija: Simba15/26
11:00 B92 Serija: Dolina sunca ®
11:00 Film+ Serija: Žene fudbalera
11:15 Spektrum Serija: Kad budeš moja ®
11:19 Pink Kids Serija: Calendar Man
11:45 Pink Nevina, serija
12:33 Pink Kids Serija: Poslednji Mohikanac
12:45 Ultra Serija: Naturally Sadie
13:00 Spektrum Serija: Romantična opsesija
13:00 Metropolis Serija: Profa
13:00 Film+ Serija: Stjuardese
13:00 Kanal D Safari, dok. serija
13:00 Pink Kids Serija: Hrabri mali krojač
13:23 Pink Kids Serija: Voda života
13:45 Pink Kids Serija: Venčanje g-đe Fox
14:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
15:00 Spektrum Serija: Kad budeš moja
15:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
15:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti
15:30 FOX Serija: Čari
16:00 Film+ Serija: South Park
16:00 Kanal D Kad porastem biću…, dok. serija
17:00 Film+ Serija: Dr Finlay
17:00 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
17:05 B92 Serija: Moje drage komšije
17:30 Studio B Serija: Pakov svet
17:30 RTV 1 Magna Aura: Put natrag, serija
17:31 Pink Kids Serija: Oggi
17:45 Pink Napušteni anđeo, serija
17:57 Pink Kids Serija: Space Goofs
18:00 Enter Serija: Izlog strasti
18:19 Pink Kids Serija: Simba
18:25 Ultra Serija: Naturally Sadie
18:44 Pink Kids Serija: Calendar Man
18:45 Pink Daniela, serija
19:05 FOX Serija: Na terapiji
19:05 Pink Kids Serija: Poslednji Mohikanac
19:15 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
19:15 B92 Crtana serija: Sunđer Bob kockalone
19:55 Košava Kartel, serija
20:00 Kanal D Safari, dok. serija
20:00 Enter Serija: Prvi dodir
20:00 B92 Serija: Dolina sunca
20:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti
20:19 Pink Kids Serija: Hrabri mali krojač
20:30 RTV 1 Frejžer, serija
20:42 Pink Kids Serija: Voda života
21:00 Film+ Serija: South Park
21:00 RTV 1 Majstor i Margarita, serija
21:00 Avala Serija: Fojlov rat
21:05 Pink Kids Serija: Venčanje g-đe Fox
22:00 Stankom Serija: Tarzan
22:00 Ultra Serija: Velike tajne malog mesta
22:35 Studio B Serija: Pakov svet
22:55 Ultra Serija: Top Gear
23:00 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®
23:00 Košava Istraživačka jedinica, serija
23:15 FOX Serija: Na terapiji ®
23:30 Avala Serija: SMS ®
23:30 Enter Serija: Časni ljudi
00:00 Pink Mućke, serija
00:00 Film+ Serija: Stjuardese
00:10 FOX Serija: Čari ®
00:15 B92 Serija: Moje drage komšije ®
00:20 Ultra Serija: Fast Show
00:30 Košava Sponzoruše, serija
00:30 Avala Serija: Fojlov rat ®
02:00 Košava Istraživačka jedinica, serija ®
03:30 FOX Serija: Sibil
04:25 Košava Sponzoruše, serija ®
05:25 Košava Kartel, serija ®
________________________________
______pozdrav___________________
-
TV program - petak, 06.11.2009.
Serije
-07.00 Hallmark -Serija: "Meklaudove ćerke"
-07.30 Enter -Serija: "Časni ljudi"
-07.30 Atlas -Serija: "Ljubav za sva vremena"
-07.55 Foks -Serija: "Ukradena sreća"
-08.00 Pink -Serija: "Danijela"
-08.00 Hallmark -Serija: "Ubistva u Midsomeru"
-08.00 Nova -Serija: "Bumba"
-08.30 BN -Serija: "Tata i zetovi"
-08.30 Enter -Serija: "Izlog strasti"
-08.30 Atlas -Serija: "Kuhinjica"
-08.50 Foks -Serija: "Slatka tajna"
-09.00 Pink -Serija: "Džoun od Arkadije"
-09.00 Atlas -Serija: "Sklonište"
-09.00 HRT 2 -Serija: "Gem, set, meč"
-09.11 HRT 1 -Serija: "Dolina sunca"
-09.30 OBN -Serija: "Houp i Fejt"
-10.00 Film plus -Serija: "Moja slatka debeljuca"
-10.00 Spektrum -Serija: "Romantična opsesija"
-10.00 HBO Comedy -Serija: "Šou Bila Engvola"
-10.30 Stankom -Serija: "Tarzan"
-10.35 Nova -Serija: "Lude sedamdesete"
-10.35 Vojvodina 2 -Serija: "Porodica Serano"
-10.45 S -Serija: "Rebelde"
-11.00 Film plus -Serija: "Žene fudbalera"
-11.00 Atlas -Serija: "Dolina sunca"
-11.00 BN -Serija: "Sponzoruše"
-11.00 Fox Crime -Serija: "Pisac i detektiv"
-11.05 RTS 1 -Serija: "Izvođači"
-11.15 Spektrum -Serija: "Kad budeš moja"
-11.35 Nova -Serija: "Otvori svoje srce"
-11.45 Pink -Serija: "Nevina"
-11.50 Fox Crime -Serija: "Alijas"
-12.15 Fox Life -Serija: "Darma i Greg"
-12.30 OBN -Serija: "Zabranjena ljubav"
-12.30 HRT 1 -Serija: "Oprezno s anđelom"
-12.40 Ultra -Serija: "Naturally Sadie"
-12.40 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
-12.45 Fox Crime -Serija: "Distrikt"
-12.45 RTS 1 -Serija: "Šark"
-13.00 Spektrum -Serija: "Romantična opsesija"
-13.00 Film plus -Serija. "Stujardese"
-13.00 Hallmark -Serija: "Sudija Ejmi"
-13.05 Fox Life -Serija: "Doktor Haus"
-13.05 S -Serija: "Sen Trope"
-13.10 OBN -Serija: "Lalola"
-13.20 HRT 1 -Serija: "Mekleodove ćerke"
-13.20 Nova -Serija: "Naša mala klinika"
-13.30 HRT 2 -Serija: "Dragi Džone"
-13.35 Fox Crime -Serija: "Slučajni partneri"
-13.55 HRT 2 -Serija: "Prijatelji"
-14.00 Hallmark -Serija: "Ubistva u Midsomeru"
-14.00 Fox Life -Serija: "Sudije za STI"
-14.15 HRT 2 -Serija: "Ksena - princeza ratnica"
-14.25 Fox Crime -Serija: "Metlok"
-14.40 OBN -Serija: "Čemps"
-14.50 Fox Life -Serija: "Svi gradonačelnikovi ljudi"
-15.00 Avala -Serija: "Zločini iz prošlosti"
-15.00 Spektrum -Serija: "Kad budeš moja"
-15.10 Fox Life -Serija: "Ali Mekbil"
-15.10 Vojvodina 1 -Serija: "Frejžer"
-15.30 Foks -Serija: "Čari"
-15.30 Atlas -Serija: "Ljubav za sva vremena"
-15.35 OBN -Serija: "Princ iz Bel Era"
-15.55 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
-16.00 Fox Life -Serija: "Ko živ ko mrtav"
-16.00 Film plus -Serija: "Saut park"
-16.10 Fox Crime -Serija: "Alijas"
-16.20 HRT 2 -Serija: "Zvezdane staze"
-16.25 OBN -Serija: "Kralj Kvinsa"
-16.30 Atlas -Serija: "Kuhinjica"
-16.50 Fox Life -Serija: "Šapat duhova"
-17.00 Fox Crime -Serija: "Bekstvo iz zatvora"
-17.00 OBN -Serija: "Naša mala klinika"
-17.00 Film plus -Serija: "Doktor Finli"
-17.00 Pink -Serija: "Ljubav je večna"
-17.05 B92 -Serija: "Moje drage komšije"
-17.15 BN -Serija: "Sponzoruše"
-17.25 Nova -Serija: "Naša mala klinika"
-17.30 Studio B -Serija: "Pakov svet"
-17.35 Vojvodina 1 -Serija: "Most u Bruklinu
-17.40 Fox Life -Serija: "Bratstva i sestrinstva"
-17.45 Pink -Serija: "Napušteni anđeo"
-18.00 Hallmark -Serija: "Advokatova kazna"
-18.00 Enter -Serija: "Izlog strasti"
-18.05 S -Serija: "Sen Trope"
-18.10 Ultra -Serija: "Naturally Sadie"
-18.25 Fox Life -Serija: "Sve je relativno"
-18.30 Pink -Serija: "Danijela"
-18.35 HRT 1 -Serija: "Dolina sunca"
-18.40 Fox Crime -Serija: "Njujorški plavci"
-18.47 HRT 2 -Serija: "Dva i po muškarca"
-19.00 Atlas -Serija: "Sklonište"
-19.00 Hallmark -Serija: "Sudija Ejmi"
-19.05 Foks -Serija: "Na terapiji"
-19.10 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
-19.15 Avala -Serija: "Svi vole Rejmonda"
-19.30 Fox Crime -Serija: "Distrikt"
-19.35 HBO -Serija: "Bioskop"
-19.40 Fox Life -Serija: "Svi gradonačelnikovi ljudi"
-19.55 Košava -Serija: "Zabranjena ljubav"
-20.00 Hallmark -Serija: "Džordaninino raskršće"
-20.00 B92 -Serija: "Dolina sunca"
-20.00 Avala -Serija: "Zločini iz prošlosti"
-20.00 Enter -Serija: "Prvi dodir"
-20.05 HBO -Serija: "Obdaren"
-20.05 Fox Life -Serija: "Doktor Haus"
-20.05 HBO Comedy -Serija: "Važno je biti moderan"
-20.08 RTS 1 -Serija: "Bela lađa"
-20.10 RTS (satelit) -Serija: "Bela lađa"
-20.15 BN -Serija: "Tata i zetovi"
-20.20 Fox Crime -Serija: "Alijas"
-20.30 HBO Comedy -Serija: "Romantično carstvo"
-20.30 Vojvodina 1 -Serija: "Frejžer"
-21.00 Vojvodina 1 -Serija: "Majstor i Margarita"
-21.00 Film plus -Serija: "Saut park"
-21.00 RTS 2 -Serija: "Izvođači"
-21.00 Fox Life -Serija: "Život po Džimu"
-21.00 Hallmark -Serija: "Red i zakon: Jedinica za posebne žrtve"
-21.10 Fox Crime -Serija: "Monk"
-22.00 Fox Life -Serija: "Džoj"
-22.00 Stankom -Serija: "Tarzan"
-22.00 Ultra -Serija: "Velike tajne malog mesta"
-22.20 HBO -Serija: "Prava krv"
-22.20 HRT 2 -Serija: "Pravila igre"
-22.35 Studio B -Serija: "Pakov svet"
-22.45 Ultra -Serija: "Top Gear"
-22.50 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
-23.00 Hallmark -Serija: "Red i zakon: Zločinačke namere"
-23.00 Foks -Serija: "Na terapiji"
-23.00 Avala -Serija: "Svi vole Rejmonda"
-23.05 Košava -Serija: "Istraživačka jedinica"
-23.05 Foks -Serija: "Čari"
-23.05 RTS 1 -Serija: "Šark"
-23.20 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
-23.30 Enter -Serija: "Časni ljudi"
-23.30 Avala -Serija: "SMS"
-00.00 Pink -Serija: "Mućke"
-00.00 Film plus -Serija: "Stjuardese"
-00.15 B92 -Serija: "Moje drage komšije"
-00.30 Košava -Serija: "Sponzoruše"
-01.00 BN -Serija: "Sponzoruše"
-02.00 Košava -Serija: "Istraživačka jedinica"
-02.35 BN -Serija: "Tata i zetovi"
-03.30 Foks -Serija: "Sibil"
-04.00 HRT 1 -Serija: "Ksena - princeza ratnica"
-04.45 HRT 1 -Serija: "Zvezdane staze"
-05.30 HRT 1 -Serija: "Oprezno s anđelom"
-
TV program - nedjelja, 08.11. 2009.
Serije
08.00 Hallmark Serija: "U divljini"
08.30 Atlas Serija: "Dolina sunca", repriza 5 epizoda
08.55 HRT 2 Serija: "Prijatelji"
09.00 Hallmark Serija: "Pomorska patrola"
09.05 Nova Serija: "Kućanice iz visokog društva"
09.45 S Serija: "Rebelde"
10.00 Spektrum Serija: "Romantična opsesija"
10.00 OBN Serija: "Vil i Grejs"
10.05 Studio B Serija: "Pakov svet"
10.05 Nova Serija: "Ulica sećanja"
10.15 HRT 1 Serija: "Džordž Džentli"
10.30 OBN Serija: "Peper Denis"
11.00 Fox Life Serija: "Bratstva i sestrinstva"
11.15 Spektrum Serija: "Katalina"
11.30 OBN Serija: "Bitange i princeze"
11.50 Fox Life Serija: "Bračne vode"
12.00 Hallmark Serija: "Biti Erika"
12.30 Foks Serija: "Na terapiji"
12.40 Fox Life Serija: "Stažisti"
13.00 Hallmark Serija: "Klara Šeler"
13.00 B92 Serija: "Ljudi sa Menhetna"
13.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
13.10 Fox Life Serija: "Reba"
14.00 Fox Life Serija. "Prljavi seksi novac"
14.00 Enter Serija: "Izlog strasti", repriza 2 prošlonedeljne epizode
14.40 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
14.45 HBO Comedy Serija: "Filmovi i zvezde"
15.00 Spektrum Serija: "Katalina"
15.00 Atlas Serija: "Poaro"
15.30 Fox Life Serija: "Pravo zanimanje"
15.50 RTS 1 Serija: "Ono kao ljubav"
16.00 Hallmark Serija: "Ubistva u Midsomeru"
16.03 RTS (satelit) Serija: "Ono kao ljubav"
16.20 Fox Life Serija: "Ko je Samanta"
16.30 Atlas Serija: "Vavilon"
16.45 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
17.00 Studio B Serija: "Moskovska saga"
17.50 OBN Serija: "Amanda O"
18.00 Hallmark Serija: "Džordaninino raskršće"
18.30 Fox Life Serija: "Slobodni strelci"
18.50 Fox Life Serija: "Kupidon"
19.40 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
20.00 HBO Comedy Serija: "Romanovo carstvo"
20.05 HBO Serija: "Obdaren"
20.10 RTS 1 Serija: "Ono kao ljubav"
20.10 RTS (satelit) Serija: "Ono kao ljubav"
20.30 Fox Life Serija: "Ko je Samanta"
21.00 Fox Life Serija: "Darma i Greg"
21.00 Studio B Serija: "Moskovska saga"
21.00 Avala Serija: "Ljubav za sva vremena", 3 epizode
21.00 Hallmark Serija: "Biti Erika"
21.30 Atlas Serija: "Vavilon"
22.00 Košava Serija: "Klinika"
22.00 Fox Crime Serija: "Prevaranti"
22.00 Hallmark Serija: "Medijum"
22.00 Fox Life Serija. "Prljavi seksi novac"
22.10 HRT 2 Serija: "Dobre namere"
22.30 Ultra Serija: "Velike tajne malog mesta"
22.50 Fox Crime Serija: "Brojevi"
22.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
23.00 Enter Serija: "Časni ljudi", 2 epizode
23.05 RTS 1 Serija: "Ričijevi"
23.10 HRT 2 Serija: "Nove avanture stare Kristine"
23.15 OBN Serija: "Peper Denis"
23.25 Ultra Seirja: "Parovi"
23.35 B92 Serija: "Kalifornikacija"
23.40 Fox Crime Serija: "Nestali"
23.40 Fox Life Serija: "Alo alo"
23.55 Ultra Serija: "Majstori horora"
00.00 OBN Serija: "Vil i Grejs"
00.00 Hallmark Serija: "Red i zakon"
00.10 Fox Life Serija: "Pravo zanimanje"
00.30 HRT 1 Serija: "Džordž Džentli"
01.00 BN Serija: "Nijesmo od juče"
01.00 Fox Life Serija: "Bračne vode"
01.30 Fox Life Serija: "Sudije za STI"
01.40 Nova Serija: "Televizijska posla"
02.00 Hallmark Serija: "Džordaninino raskršće"
02.14 RTS 1 Serija: "Ono kao ljubav"
04.00 Avala Serija: "Ljubav za sva vremena", 3 epizode
05.30 Košava Serija: "Klinika"
-
TV program - petak, 1. januar 2010.
Serije
06.30 Avala Serija: "SMS"
07.00 Hallmark Serija: "Meklaudove ćerke"
07.30 Enter Serija: "Časni ljudi"
07.30 Atlas Serija: "Ljubav za sva vremena"
07.30 Atlas Serija: "Ljubav za sva vremena"
08.00 Hallmark Serija: "Odri"
08.10 Nova Serija: "Džeki Čen"
08.30 Enter Serija: "Izlog strasti"
08.30 Atlas Serija: "Kuhinjica"
08.30 Atlas Serija: "Kuhinjica"
09.00 Atlas Serija: "Sklonište"
09.00 Atlas Serija: "Sklonište"
09.05 Nova Serija: "Bumba"
09.10 HRT 1 Serija: "Dolina sunca"
10.00 HBO Comedy Serija: "Šou Bila Engvola"
10.00 Spektrum Serija: "Katalina"
10.00 Hallmark Serija: "Odri"
10.45 S Serija: "Rebelde"
10.45 S Serija: "Rebelde"
11.00 Atlas Serija: "Dolina sunca"
11.00 Atlas Serija: "Dolina sunca"
11.00 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
11.15 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
11.50 Fox Crime Serija: "Sopranovi"
12.00 Hallmark Serija: "Meklaudove ćerke"
12.45 Fox Crime Serija: "Dijagnoza ubistvo"
13.00 Spektrum Serija: "Katalina"
13.00 Hallmark Serija: "Sudija Ejmi"
13.05 S Serija: "Sen Trope"
13.05 Fox Life Serija: "Kupidon"
13.05 S Serija: "Sen Trope"
14.00 Fox Life Serija: "Sudije za STI"
14.00 Hallmark Serija: "Ubistva u Midsomeru"
14.20 Fox Life Serija: "Slobodni strelci"
14.50 Fox Life Serija: "Svi gradonačelnikovi ljudi"
15.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
15.10 Fox Life Serija: "Bračne vode"
15.30 Atlas Serija: "Ljubav za sva vremena"
15.30 RTS 1 Serija: "Greh njene majke"
15.30 RTS (satelit) Serija: "Greh njene majke"
15.30 Foks Serija: "Čari"
15.30 Atlas Serija: "Ljubav za sva vremena"
16.00 Fox Life Serija: "Ko živ ko mrtav"
16.10 Fox Crime Serija: "Sopranovi"
16.30 Atlas Serija: "Kuhinjica"
16.30 Atlas Serija: "Kuhinjica"
16.50 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
17.00 Fox Crime Serija: "Bekstvo iz zatvora"
17.40 Fox Life Serija: "Alo, alo"
18.00 Hallmark Serija: "Pomorska patrola"
18.00 Enter Serija: "Izlog strasti"
18.05 S Serija: "Sen Trope"
18.05 S Serija: "Sen Trope"
18.15 Fox Life Serija: "Stažisti"
18.35 HRT 1 Serija: "Dolina sunca"
18.40 Fox Crime Serija: "Prevaranti"
18.50 Fox Life Serija: "Riba"
19.00 Atlas Serija: "Sklonište"
19.00 Atlas Serija: "Sklonište"
19.00 Enter Serija: "Časni ljudi"
19.00 Hallmark Serija: "Sudija Ejmi"
19.10 Fox Life Serija: "Parovi"
19.30 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
19.35 HBO Serija: "Bioskop"
19.40 Fox Life Serija: "Svi gradonačelnikovi ljudi"
20.00 Hallmark Serija: "Advokatova kazna"
20.05 Fox Life Serija: "Kupidon"
20.05 HBO Comedy Serija: "Trava"
20.05 Avala Serija: "Zločini iz prošlosti"
20.05 HBO Serija: "Kalifornikacija"
20.10 RTS 1 Serija "Greh njene majke"
20.10 RTS (satelit) Serija: "Greh njene majke"
20.20 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
20.25 HRT 2 Serija: "Čarolija"
20.30 Vojvodina 1 Serija: "Frejžer"
20.30 HBO Comedy Serija: "Šou Armstronga i Milera"
21.00 HBO Comedy Serija: "Šou Armstronga i Milera"
21.00 Avala Serija: "Trougao"
21.00 Fox Life Serija: "Život po Džimu"
21.00 Hallmark Serija: "Red i zakon"
21.10 Fox Crime Serija: "Nepouzdani agenti"
22.00 Ultra Serija: "Najbolje godine"
22.00 Ultra Serija: "Najbolje godine"
22.00 Fox Crime Serija: "Houp Springs"
22.00 Fox Life Serija: "Rokerka Rita"
22.15 HBO Serija: "Prava krv"
22.45 Ultra Serija: "Top Gear"
22.45 Ultra Serija: "Top Gear"
22.50 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
22.50 Fox Life Serija: "Život s Fren"
22.55 HRT 2 Serija: "Ubistvo u Midsomeru"
23.00 Hallmark Serija: "Zakon i red - Zločinačke namere"
23.15 Fox Life Serija: "Riba"
23.40 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
23.40 Fox Life Serija: "Parovi"
00.30 Fox Crime Serija: "Sopranovi"
00.45 Avala Serija: "Zločini iz prošlosti"
01.15 Vojvodina 1 Serija: "Frejžer"
01.30 Avala Serija: "Trougao"
02.00 Hallmark Serija: "Rastrzani"
03.45 HBO Comedy Serija: "Trava"
-
Serije 09.03.11
06.30 Pink family Serija: "Drugo lice planine"
06.45 Nova Serija: "Nai najbolji dani"
07.10 Universal Channel Serija: "Meklaudove ćerke", 2 epizode
07.15 Prva Serija: "Evelinin duh"
07.30 Nova Serija: "Gospodin Magu"
08.00 Pink family Serija: "Neobične navike"
08.10 Prva Serija: "Cena sreće"
08.30 BN Serija: "Jelena"
08.45 Nova Serija: "Somljeno srce"
09.00 RTS satelit Serija: "Bolji ivot"
09.00 RTS 1 Serija: "Bolji ivot"
09.07 HRT 1 Serija: "Lugarnica"
09.10 Universal Channel Serija: "Erika", 2 epizode
09.35 HRT 2 Serija: "Slučaj za ekipu BARZ"
09.40 Nova Serija: "Gumus"
09.45 OBN Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
10.00 HBO Comedy Serija: "Sibil"
10.00 Prva Serija: "Gumu"
10.00 Spektrum Serija: "Kad bude moja"
10.20 BN Serija: "Kradljivac srca"
10.20 Vojvodina 2 Serija: "Izlog strasti"
10.25 HBO Comedy Serija: "Sibil"
10.30 Pink family Serija: "Tjudorovi"
10.45 S Serija: "Rebelde"
10.45 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom smrti"
11.00 Atlas Serija: "Mad men"
11.00 Prva Serija: "Cena sreće"
11.05 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
11.10 RTS 1 Serija: "Očajne domaćice"
11.10 Universal Channel Serija: "Advokatova kazna"
11.15 Nova Serija: "Asi"
11.15 Spektrum Serija: "Katalina"
11.55 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
12.00 Pink Serija: "Zabranjena ljubav"
12.00 Pink family Serija: "Alo, alo"
12.05 Atlas Serija: "Opčinjeni", 2 epizode
12.10 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
12.10 B92 Serija: "Najbolje godine"
12.30 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
12.30 Pink family Serija: "Mućke"
12.30 HRT 1 Serija: "Gospodarica tvog srca"
12.40 Fox Life Serija: "ivot po Dimu"
12.50 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
13.00 Spektrum Serija: "Kad bude moja"
13.00 Film plus Serija: "Hari i Hendersonovi"
13.05 Fox Crime Serija: "Nepouzdani agenti"
13.20 Vojvodina 2 Serija: "Nevidljivi protivnik"
13.20 HRT 1 Serija: "Kuća puna Raftera"
13.25 AXN Serija: "Sutranje izdanje"
13.30 Fox Life Serija: "Prljavi seksi novac"
13.30 Film plus Serija: "S vetrom u leđa"
13.35 Nova Serija: "Zauvek zaljubljeni"
13.55 Fox Crime Serija: "Houp Springs"
14.00 Prva Serija: "Elenin duh"
14.05 OBN Serija: "Zakon braće"
14.15 Fox Life Serija: "Doi"
14.20 AXN Serija: "Advokatska praksa"
14.25 HBO Comedy Serija: "ou Katerine Tejt"
14.30 Pink family Serija: "Drugo lice planine"
14.35 Nova Serija: "Slomljeno srce"
14.40 Fox Crime Serija: "Metlok"
14.55 OBN Serija: "Gorki ivot"
15.00 HRT 1 Serija: "Darma i Greg"
15.00 Atlas Serija: "Karneval"
15.00 Universal Channel Serija: "Fojlov rat"
15.00 Hepi Serija: "Lude godine"
15.00 Spektrum Serija: "Katalina"
15.00 Prva Serija: "Kada liće pada"
15.05 Fox Life Serija: "Sve to niste znali o ljubavi"
15.05 HBO Comedy Serija: "Sibil"
15.10 Vojvodina 1 Serija: "Izlog strasti"
15.15 AXN Serija: "Luda trka"
15.25 HBO Comedy Serija: "Sibil"
15.30 Nova Serija: "Najbolje godine"
15.30 Fox Crime Serija: "Nestali"
15.45 HRT 2 Serija: "Lugarnica"
15.55 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
16.00 Pink family Serija: "Neobične navike"
16.00 Prva Serija: "V.I.P."
16.00 Hepi Serija: "Kartel"
16.03 RTS 1 Serija: "Ranjeni orao"
16.05 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
16.10 AXN Serija: "Starski i Hač"
16.15 Film plus Serija: "Studio andon"
16.15 Fox Crime Serija: "Medijum"
16.25 Nova Serija: "Gumus"
16.30 Fox Life Serija: "Parovi"
17.00 B92 Serija: "Najbolje godine"
17.00 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
17.00 Fox Crime Serija: "Odeljenje"
17.00 Film plus Serija: "Trava"
17.00 Pink Serija: "Trijumf ljubavi"
17.00 OBN Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
17.02 Avala Serija: "Gortak"
17.05 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
17.10 BN Serija: "Kradljivac srca"
17.25 Nova Serija: "Gumus"
17.25 HRT 2 Serija: "Crno proročanstvo"
17.30 Studio B Serija: "Pakov svet"
17.35 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vau majku"
17.45 Fox Crime Serija: "ark"
17.45 HRT 2 Serija: "Sled Hamer"
18.00 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
18.00 Film plus Serija: "Hari i Hendersonovi"
18.00 AXN Serija: "Porodično pravo"
18.00 Universal Channel Serija: "Dijagnoza ubistvo"
18.05 S Serija: "Sen Trope"
18.15 HRT 2 Serija: "Kuća puna Raftera"
18.25 Hepi Serija: "Iz Iksa u Iks"
18.30 Pink Serija: "Tereza"
18.30 Pink family Serija: "Zlatni sat"
18.30 Fox Crime Serija: "Nepouzdani agenti"
18.30 HRT 1 Serija: "Tvoja sam sudbina"
18.45 Prva Serija: "Gumu"
18.45 HBO Serija: "Vaspitanje za početnike"
18.50 Fox Life Serija: "Svi gradonačelnikovi ljudi"
18.55 AXN Serija: "Zvezdana kapija"
18.55 HBO Comedy Serija: "ou Katerine Tejt"
19.00 Avala Serija: "Porodica Serano"
19.00 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
19.00 Atlas Serija: "Karneval"
19.10 HBO Serija: "Pacifik"
19.15 Fox Crime Serija: "Noćne pretnje"
19.30 Pink family Serija: "Bebac"
19.35 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
19.35 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom smrti"
19.50 RTS 1 Serija: "Ranjeni orao"
19.50 AXN Serija: "Sutranje izdanje"
19.55 OBN Serija: "Gorki ivot"
20.00 Fox Crime Serija: "Brojevi"
20.00 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
20.00 HBO Comedy Serija: "Bolje s tobom"
20.00 HRT 2 Serija: "Dobra ena"
20.00 Pink family Serija: "Alo, alo"
20.05 Nova Serija: "Najbolje godine"
20.05 RTS satelit Serija: "Ranjeni orao"
20.05 S Serija: "Rebelde"
20.05 Atlas Serija: "Mad men"
20.10 Prva Serija: "Kada liće pada"
20.10 BN Serija: "Jelena"
20.25 Fox Life Serija: "ivot po Dimu"
20.30 Pink family Serija: "Mućke"
20.30 Studio B Serija: "Godine prolaze"
20.45 Fox Crime Serija: "Medijum"
20.50 AXN Serija: "Advokatska praksa"
21.00 Film plus Serija: "Sikvest DSV"
21.00 Universal Channel Serija: "Panduri novajlije"
21.05 Nova Serija: "Asi"
21.10 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
21.10 RTS 2 Serija: "Očajne domaćice"
21.25 OBN Serija: "Naa mala klinika"
21.30 Fox Crime Serija: "Put osvete"
21.40 AXN Serija: "Torčvud"
22.15 Ultra Serija: "Olovni balon"
22.20 Fox Crime Serija: "Nečujno"
22.25 OBN Serija: "Zakon braće"
22.30 Pink family Serija: "Drugo lice planine"
22.30 HRT 2 Serija: "Lai me"
22.35 Studio B Serija: "Pakov svet"
22.35 Avala Serija: "Doktor Haus"
22.40 AXN Serija: "Utočite"
22.50 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vau majku"
23.00 Atlas Serija: "Karneval"
23.00 Hepi Serija: "Kartel"
23.08 Vojvodina 2 Serija: "Nevidljivi protivnik"
23.10 Fox Crime Serija: "Dekster"
23.12 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
23.15 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
23.15 OBN Serija: "Istraitelji"
23.25 HBO Comedy Serija: "Bolje s tobom"
23.35 AXN Serija: "Poreklo zločina"
23.45 HBO Comedy Serija: "Ubi me dosada"
23.55 Fox Crime Serija: "Čuvar"
23.55 HRT 1 Serija: "Pepeo pepelu"
00.00 Pink family Serija: "Neobične navike"
00.05 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
00.10 Ultra Serija: "Ludo i brzo"
00.23 RTS 1 Serija: "Posrednik"
00.35 HRT 1 Serija: "Ksena"
00.40 AXN Serija: "Advokatska praksa"
00.40 Fox Crime Serija: "Noćne pretnje"
01.00 BN Serija: "Jelena"
01.20 Universal Channel Serija: "Dijagnoza ubistvo"
01.25 AXN Serija: "Torčvud"
01.25 HRT 1 Serija: "Dragi Done"
01.45 Prva Serija: "V.I.P."
01.50 Nova Serija: "Na putu prema dole"
02.30 Pink family Serija: "Tjudorovi"
02.35 Nova Serija: "Bračne vode"
02.35 BN Serija: "Slubena verzija"
03.00 Hepi Serija: "Kartel"
03.30 Pink family Serija: "Do smrti"
04.00 Pink family Serija: "Alo, alo"
04.10 BN Serija: "Kradljivac srca"
04.30 Pink family Serija: "Mućke"
05.00 Hepi Serija: "Jelena"
-
Serije 10.03.11
06.30 Pink family Serija: "Drugo lice planine"
07.00 Nova Serija: "Nai najbolji dani"
07.10 Universal Channel Serija: "Meklaudove ćerke"
07.15 Prva Serija: "Elenin duh"
07.30 Pink family Serija: "irli Holms"
07.40 Nova Serija: "Gospodin Magu"
08.00 Pink family Serija: "Begunci"
08.10 Prva Serija: "Cena sreće"
08.21 HRT 2 Serija: "Četvoro protiv Z"
08.30 BN Serija: "Jelena"
08.55 Nova Serija: "Slomljeno srce"
09.00 RTS 1 Serija: "Bolji ivot"
09.00 RTS satelit Serija: "Bolji ivot"
09.08 HRT 1 Serija: "Lugarnica"
09.10 Universal Channel Serija: "Dijagnoza za ubistvo"
09.35 HRT 2 Serija: "Hajdi"
09.45 OBN Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
09.50 Nova Serija: "Gumus"
10.00 HBO Comedy Serija: "Sibil"
10.00 Spektrum Serija: "Kad bude moja"
10.00 Prva Serija: "Gumu"
10.20 BN Serija: "Kradljivac srca"
10.25 HBO Comedy Serija: "Sibil"
10.30 Pink family Serija: "Tjudorovi"
10.45 S Serija: "Rebelde"
10.50 Vojvodina 2 Serija: "Izlog strasti"
10.50 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
11.00 Atlas Serija: "Hotel Vavilon"
11.05 RTS 1 Serija: "Očajne domaćice"
11.05 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
11.10 Universal Channel Serija: "Advokatova kazna"
11.15 Spektrum Serija: "Katalina"
11.25 Nova Serija: "Asi"
11.30 Pink family Serija: "Do smrti"
12.00 Pink Serija: "Zabranjena ljubav"
12.00 Pink family Serija: "Alo, alo"
12.05 Atlas Serija: "Opčinjeni", 2 epizode
12.10 B92 Serija: "Najbolje godine"
12.10 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
12.20 Fox Crime Serija: "Redenezis"
12.30 Pink family Serija: "Mućke"
12.30 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
12.33 HRT 1 Serija: "Gospodarica tvog srca"
12.35 OBN Serija: "Naa mala klinika"
12.40 Fox Life Serija: "ivot po Dimu"
12.45 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
13.00 Film plus Serija: "Hari i Hendersonovi"
13.00 Spektrum Serija: "Kad bude moja"
13.05 S Serija: "Sen Trope"
13.05 Fox Life Serija: "Staisti"
13.05 Fox Crime Serija: "Nepouzdani agenti"
13.15 Vojvodina 2 Serija: "Nevidljivi protivnik"
13.18 HRT 1 Serija: "Puna kuća Raftera"
13.25 AXN Serija: "Sutranje izdanje"
13.28 RTS 1 Serija: "Gospođica Marpl"
13.30 Film plus Serija: "S vetrom u leđa"
13.30 Fox Life Serija: "Prljavi seksi novac"
13.45 Nova Serija: "Zauvek zaljubljeni"
13.55 Fox Crime Serija: "Houp Springs"
14.15 Prva Serija: "Elenin duh"
14.15 Fox Life Serija: "Doi"
14.20 AXN Serija: "Advokatska praksa"
14.30 Pink family Serija: "Drugo lice planine"
14.40 Fox Crime Serija: "Metlok"
14.45 Nova Serija: "Slomljeno srce"
14.55 OBN Serija: "Gorki ivot"
15.00 Prva Serija: "Kada liće pada"
15.00 Atlas Serija: "Karneval"
15.00 Spektrum Serija: "Katalina"
15.00 HRT 1 Serija: "Darma i Greg"
15.00 Universal Channel Serija: "Fojlov rat"
15.10 Vojvodina 1 Serija: "Izlog strasti"
15.15 AXN Serija: "Luda trka"
15.30 Pink family Serija: "irli Holms"
15.30 Fox Crime Serija: "Nestali"
15.30 Hepi Serija: "Lude godine"
15.35 Nova Serija: "Najbolje godine"
15.45 HRT 2 Serija: "Lugarnica"
15.55 Prva Serija: "V.I.P."
15.55 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
16.00 HBO Comedy Serija: "Sibil"
16.00 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
16.03 RTS 1 Serija: "Ranjeni orao"
16.10 AXN Serija: "Starski i Hač"
16.15 Fox Crime Serija: "Medijum"
16.15 Film plus Serija: "Studio endon"
16.30 Nova Serija: "Gumus"
16.30 Hepi Serija: "Kartel"
16.45 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
16.50 B92 Serija: "Najbolje godine"
17.00 OBN Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
17.00 Pink Serija: "Trijumf ljubavi"
17.00 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
17.00 Film plus Serija: "Sikvest DSV"
17.02 Avala Serija: "Gortak"
17.05 Fox Crime Serija: "Odeljenje"
17.05 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
17.10 BN Serija: "Kradljivac srca"
17.25 HRT 2 Serija: "Crno proročanstvo"
17.25 Nova Serija: "Gumus"
17.30 Studio B Serija: "Pakov svet"
17.35 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vau majku"
17.45 HRT 2 Serija: "Sled Hamer"
17.45 Fox Crime Serija: "ark"
18.00 Universal Channel Serija: "Dijagnoza - Ubistvo"
18.00 AXN Serija: "Porodično pravo"
18.00 Film plus Serija: "Hari i Hendersonovi"
18.00 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
18.05 S Serija: "Sen Trope"
18.15 HRT 2 Serija: "Kuća puna Raftera"
18.25 Hepi Serija: "Iz Iksa u Iks"
18.30 Pink family Serija: "Tjudorovi"
18.30 Pink Serija: "Tereza"
18.30 Fox Crime Serija: "Nepouzdani agenti"
18.40 HRT 1 Serija: "Tvoja sam sudbina"
18.50 Fox Life Serija: "Svi gradonačelnikovi ljudi"
18.55 AXN Serija: "Zvezdana kapija"
19.00 Atlas Serija: "Karneval"
19.00 Avala Serija: "Porodica Serano"
19.00 Universal Channel Serija: "Pomorska patrola"
19.15 HBO Serija: "Pacifik"
19.15 Fox Crime Serija: "Bouns"
19.35 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
19.35 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
19.50 AXN Serija: "Sutranje izdanje"
20.00 Fox Crime Serija: "Brojevi"
20.00 Cinemax Serija: "Treme"
20.00 Pink family Serija: "Alo, alo"
20.00 HRT 2 Serija: "Dobra ena"
20.00 HBO Comedy Serija: "Trava"
20.00 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
20.05 RTS 1 Serija: "Ranjeni orao"
20.05 Atlas Serija: "Hotel Vavilon"
20.05 Nova Serija: "Najbolje godine"
20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
20.05 S Serija: "Rebelde"
20.10 BN Serija: "Jelena"
20.15 Prva Serija: "Kada liće pada"
20.25 Fox Life Serija: "ivot po Dimu"
20.30 Studio B Serija: "Godine prolaze"
20.30 Pink family Serija: "Mućke"
20.40 AXN Serija: "Advokatska praksa"
20.45 Fox Crime Serija: "Dordanino raskrće"
20.50 Fox Life Serija: "Staisti"
21.00 RTS 2 Serija: "Očajne domaćice"
21.05 Nova Serija: "Asi"
21.05 HRT 1 Serija: "Berlinska saga"
21.10 Fox Life Serija: "Upravljanje Vajldom"
21.15 Film plus Serija: "Trava"
21.30 Fox Crime Serija: "Monk"
21.40 AXN Serija: "Branioci"
22.00 Fox Life Serija: "Runa Beti"
22.15 Ultra Serija: "Olovni balon"
22.20 Fox Crime Serija: "Frikovi"
22.30 Pink family Serija: "Drugo lice planine"
22.35 AXN Serija: "Kalifornikacija"
22.35 Avala Serija: "Doktor Haus"
22.35 Studio B Serija: "Pakov svet"
22.50 Universal Channel Serija: "Medijum"
22.50 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vau majku"
23.00 Hepi Serija: "Kartel"
23.00 Atlas Serija: "Karneval"
23.05 OBN Serija: "Gorki ivot"
23.10 Fox Crime Serija: "Dekster"
23.10 HRT 2 Serija: "Lai me"
23.10 Vojvodina 2 Serija: "Nevidljivi protivnik"
23.15 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
23.30 HBO Comedy Serija: "Trava"
23.45 AXN Serija: "Poreklo zločina"
23.55 Fox Crime Serija: "Čuvar"
23.55 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
00.00 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica"
00.00 HRT 1 Serija: "Pepeo pepelu"
00.05 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
00.10 Ultra Serija: "Ludo i brzo"
00.20 HBO Comedy Serija: "Bolje s tobom"
00.40 HBO Comedy Serija: "Bolje s tobom"
00.50 Universal Channel Serija: "Dijagnoza - Ubistvo"
00.58 RTS 1 Serija: "Posrednik"
01.00 BN Serija: "Jelena"
01.12 HRT 1 Serija: "Ksena"
01.30 Prva Serija: "V.I.P."
01.53 HRT 1 Serija: "Dragi Done"
02.16 HRT 1 Serija: "Lai me"
02.35 Nova Serija: "Vjerovali ili ne"
02.58 HRT 1 Serija: "Darma i Greg"
03.00 Hepi Serija: "Kartel"
03.05 BN Serija: "Kradljivac srca"
04.00 Pink family Serija: "Alo, alo"
04.30 Pink family Serija: "Mućke"
-
Serije 11.03.11
-07.00 Atlas -Serija: "Trava"
-07.10 Universal Channel -Serija: "Meklaudove ćerke", 2 epizode
-07.20 Nova -Serija: "Nai najbolji dani"
-07.25 Prva -Serija: "Elenin duh"
-08.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
-08.05 Nova -Serija: "Gospodin Magu"
-08.07 Prva -Serija: "Cena sreće"
-08.25 HRT 2 -Serija: "Četvoro protiv Z"
-08.30 BN -Serija: "Jelena"
-08.50 AXN -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
-09.00 RTS satelit -Serija: "Bolji ivot"
-09.00 RTS 1 -Serija: "Bolji ivot"
-09.10 Universal Channel -Serija: "Tri reke",
-09.10 HRT 1 -Serija: "Lugarnica"
-09.20 Nova -Serija: "Slomljeno srce"
-09.25 HRT 2 -Serija: "Hajdi"
-09.35 OBN -Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
-09.45 AXN -Serija: "Sutranje izdanje"
-10.00 Spektrum -Serija: "Kad bude moja"
-10.00 HBO Comedy -Serija: "Pod kaznom do smrti"
-10.00 Prva -Serija: "Gumu"
-10.15 Nova -Serija: "Gumu"
-10.30 Pink family -Serija: "Tjudorovi"
-10.30 Vojvodina 2 -Serija: "Izlog strasti"
-10.40 AXN -Serija: "Starski i Hač"
-10.45 S -Serija: "Rebelde"
-11.05 RTS 1 -Serija: "Očajne domaćice"
-11.05 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
-11.10 Universal Channel -Serija: "Advokatova kazna"
-11.15 Spektrum -Serija: "Katalina"
-11.30 Pink family -Serija: "Bebac"
-11.35 AXN -Serija: "Merlin"
-11.35 Nova -Serija: "Asi"
-12.00 Pink -Serija: "Zabranjena ljubav"
-12.00 Atlas -Serija: "Opčinjeni", 2 epizode
-12.00 Pink family -Serija: "Alo, alo"
-12.10 B92 -Serija: "Najbolje godine"
-12.10 Universal Channel -Serija: "Pomorska patrola"
-12.20 Fox Crime -Serija: "Brojevi"
-12.30 AXN -Serija: "Čarlijevi anđeli"
-12.30 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
-12.30 Pink family -Serija: "Mućke"
-12.33 HRT 1 -Serija: "Gospodarica tvog srca"
-12.40 Fox Life -Serija: "ivot po Dimu"
-13.00 Film plus -Serija: "Hari i Hendersonovi"
-13.00 Spektrum -Serija: "Kad bude moja"
-13.05 Fox Life -Serija: "Staisti"
-13.05 S -Serija: "Sen Trope"
-13.05 Fox Crime -Serija: "Nepouzdani agenti"
-13.15 Vojvodina 2 -Serija: "Nevidljivi protivnik"
-13.20 HRT 1 -Serija
-13.25 Nova -Serija: "Zauvek zaljubljeni"
-13.25 AXN -Serija: "Sutranje izdanje"
-13.30 Film plus -Serija: "S vetrom u leđa"
-13.30 Fox Life -Serija: "Prljavi seksi novac"
-13.55 HBO Comedy -Serija: "Vaspitanje za početnike"
-13.55 Fox Crime -Serija: "Houp Springs"
-14.00 Prva -Serija: "Elenin duh"
-14.15 Fox Life -Serija: "Doi"
-14.20 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
-14.25 Nova -Serija: "Slomljeno srce"
-14.30 Vojvodina 1 -Serija
-14.30 Pink family -Serija: "Drugo lice planine"
-14.35 OBN -Serija: "Gorki ivot"
-14.40 Fox Crime -Serija: "Metlok"
-15.00 Atlas -Serija: "Karneval"
-15.00 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsomeru"
-15.00 Prva -Serija: "Kada liće pada"
-15.00 Hepi -Serija: "Lude godine"
-15.00 HRT 1 -Serija: "Darma i Greg"
-15.00 Spektrum -Serija: "Katalina"
-15.05 Fox Life -Serija: "Sve to niste znali o ljubavi"
-15.10 Vojvodina 1 -Serija: "Izlog strasti"
-15.15 AXN -Serija: "Luda trka"
-15.30 Pink family -Serija: "irli Holms"
-15.30 Fox Crime -Serija: "Nestali"
-15.55 Fox Life -Serija: "Upravljanje Vajldom"
-15.55 Prva -Serija: "V.I.P."
-16.00 Hepi -Serija: "Kartel"
-16.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
-16.03 RTS 1 -Serija: "Ranjeni orao"
-16.05 HRT 2 -Serija: "Lugarnica"
-16.05 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
-16.10 AXN -Serija: "Starski i Hač"
-16.15 Fox Crime -Serija: "Dordanino raskrće"
-16.15 Film plus -Serija: "Studio endon"
-16.15 Nova -Serija: "Gumu"
-16.45 Fox Life -Serija: "Runa Beti"
-17.00 OBN -Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
-17.00 Film plus -Serija: "Trava"
-17.00 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"
-17.00 B92 -Serija: "Najbolje godine"
-17.02 Avala -Serija: "Gortak"
-17.05 AXN -Serija: "Čarlijevi anđeli"
-17.05 Fox Crime -Serija: "Odeljenje"
-17.10 BN -Serija: "Kradljivac srca"
-17.15 Pink -Serija: "Trijumf ljubavi"
-17.25 Nova -Serija: "Gumu"
-17.30 Studio B -Serija: "Pakov svet"
-17.35 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vau majku"
-17.45 Fox Crime -Serija: "Prevaranti"
-17.50 HBO -Serija: "Filmovi i zvezde"
-18.00 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
-18.00 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
-18.00 Film plus -Serija: "Hari i Hendersonovi"
-18.05 S -Serija: "Sen Trope"
-18.05 AXN -Serija: "Porodično pravo"
-18.25 Hepi -Serija: "Iz Iksa u Iks"
-18.30 Pink -Serija: "Tereza"
-18.30 Pink family -Serija: "Zlatni sat"
-18.30 Fox Crime -Serija: "Nepouzdani agenti"
-18.45 Prva -Serija: "Gumu"
-18.50 Fox Life -Serija: "Svi gradonačelnikovi ljudi"
-18.55 AXN -Serija: "Zvezdana kapija"
-19.00 Atlas -Serija: "Karneval"
-19.00 Avala -Serija: "Porodica Serano"
-19.00 Universal Channel -Serija: "Pomorska patrola"
-19.10 HBO Comedy -Serija: "Vaspitanje za početnike"
-19.15 Fox Crime -Serija: "Bouns"
-19.30 Pink family -Serija: "Bebac"
-19.35 Fox Life -Serija: "Doktor Haus"
-19.35 HBO Comedy -Serija: "Pod kaznom do smrti"
-19.50 AXN -Serija: "Sutranje izdanje"
-19.55 OBN -Serija: "Gorki ivot"
-20.00 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"
-20.00 Pink family -Serija: "Alo, alo"
-20.00 HBO Comedy -Serija: "Trava"
-20.00 Fox Crime -Serija: "Brojevi"
-20.05 S -Serija: "Rebelde"
-20.05 RTS satelit -Serija: "Miris kie na Balkanu"
-20.05 RTS 1 -Serija: "Miris kie na Balkanu"
-20.05 Nova -Serija: "Asi"
-20.05 HBO -Serija: "Vaspitanje za početnike"
-20.10 BN -Serija: "Jelena"
-20.10 Prva -Serija: "Kad liće pada"
-20.25 Fox Life -Serija: "ivot po Dimu"
-20.30 Pink family -Serija: "Mućke"
-20.30 HBO -Serija: "Dosadno na smrt"
-20.30 Studio B -Serija: "Godine prolaze"
-20.45 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
-20.45 Fox Crime -Serija: "Dordanino raskrće"
-20.50 Fox Life -Serija: "Staisti"
-20.50 HRT 2 -Serija: "Mukarci na stablima"
-21.00 HBO -Serija: "Carstvo poroka"
-21.00 Film plus -Serija: "Sikvest DSV"
-21.00 RTS 2 -Serija: "Očajne domaćice"
-21.00 Universal Channel -Serija: "Zakon i red"
-21.10 Fox Life -Serija: "Da draga"
-21.30 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
-21.40 AXN -Serija: "Obdukcija"
-21.45 HRT 2 -Serija: "Nemi svedok"
-21.55 HBO -Serija: "Tjudorovi"
-22.00 Universal Channel -Serija: "Dobra ena"
-22.15 Ultra -Serija: "Olovni balon"
-22.30 Pink family -Serija: "Drugo lice planine"
-22.30 Avala -Serija: "Doktor Haus"
-22.35 Studio B -Serija: "Pakov svet"
-22.35 AXN -Serija: "est stopa pod zemljom"
-22.50 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vau majku"
-23.00 Atlas -Serija: "Karneval"
-23.00 Universal Channel -Serija: "Zakon i red"
-23.05 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
-23.10 Fox Crime -Serija: "Dekster"
-23.10 Vojvodina 2 -Serija: "Nevidljivi protivnik"
-23.15 Fox Life -Serija: "Doktor Haus"
-23.15 OBN -Serija: "Zakon braće"
-23.25 HBO Comedy -Serija: "Trava"
-23.30 Pink family -Serija: "irli Holms"
-23.40 AXN -Serija: "Poreklo zločina"
-23.55 HBO Comedy -Serija: "Pod kaznom do smrti", 5 epizoda
-23.55 Fox Crime -Serija: "Čuvar"
-00.00 Pink family -Serija: "Neobične navike"
-00.05 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
-00.10 Ultra -Serija: "Ludo i brzo"
-00.13 RTS 1 -Serija: "Posrednik"
-00.30 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
-00.40 Fox Crime -Serija: "Bouns"
-01.00 BN -Serija: "Jelena"
-01.00 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza ubistvo"
-01.20 AXN -Serija: "Fle Forvard"
-01.45 Prva -Serija: "V.I.P."
-02.30 Pink family -Serija: "Tjudorovi"
-03.00 Hepi -Serija: "Kartel"
-03.04 RTS 1 -Serija: "Miris kie na Balkanu"
-03.10 RTS satelit -Serija: "Miris kie na Balkanu"
-03.30 Pink family -Serija: "Bebac"
-04.00 Pink family -Serija: "Alo, alo"
-04.30 Pink family -Serija: "Mućke"
-04.35 HRT 1 -Serija
-04.40 BN -Serija: "Kradljivac srca"
-
Serije
Utorak, 29. Mart 2011
06:00 Film Plus S vetrom u leđa
06:00 Pink Trijumf ljubavi
06:01 RTRS Karmelita
06:10 Universal Channel Čuvar
06:20 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Alo, Alo!
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 Prva Elenin duh
07:10 Universal Channel McLeodove kćeri
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:50 RTV 2 Izlog strasti
07:55 Prva Neko te posmatra
07:55 AXN Obiteljsko pravo
07:55 Avala Rejčel Rej
08:10 Universal Channel McLeodove kćeri
08:15 Fox Life Prljavi seksi novac
08:20 Fox Crime Metlok
08:20 HTV 2 Četvero protiv Z
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X Files
08:50 RTL Dragon Ball Z
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
08:55 RTS 1 Bolji ivot
08:55 RTS Sat Bolji ivot
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
09:07 HTV 1 Hotel dvorac Orth 1
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:10 Universal Channel Braća i sestre
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Heidi
09:45 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 RTRS Barimba
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HTV 2 Tvoja sam sudbina
10:05 Prva Gumu
10:09 RTRS Mekanike u Misiji
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:10 Universal Channel Braća i sestre
10:15 Fox Life Doi
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:20 BN Igrana serija
10:22 RTRS Dzekers
10:30 RTV 1 Izlog strasti
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 Fox Crime Nestali
10:50 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Trnavčevići u divljini
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:05 RTRS Robin Hud 2
11:06 RTS 1 Moje drugarice, italijanska serija
11:10 Universal Channel Čuvar
11:30 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
11:30 Prva Neko te posmatra
11:35 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
11:50 Sci Fi The X Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 Pink Zabranjena ljubav
12:10 RTL Ezel
12:10 OBN Dolina vukova /Turska kriminalistička serija
12:10 B92 Najbolje godine
12:10 RTV 1 Izlog strasti
12:10 Universal Channel Pomorska ophodnja
12:20 Fox Crime Brojevi
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:40 Sci Fi Futurama
12:45 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
13:00 Pink Tereza
13:05 Fox Crime Odstrel
13:05 Sci Fi Futurama
13:10 RTL Aurora
13:15 RTV 2 Nevidljivi protivnik
13:20 HTV 1 Divlji Plamen 1
13:25 AXN Navy CIS
13:30 RTS 1 Greh njene majke
13:30 Fox Life Prljavi seksi novac
13:30 Sci Fi Ghost Hunters International
13:55 Fox Crime Odeljenje
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
14:05 RTL Nasljednici
14:05 Prva Elenin duh
14:05 BN Bela lađa
14:10 RTRS Karmelita
14:15 Fox Life Doi
14:20 AXN Pravda za sve
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:40 Fox Crime Metlok
14:50 BN Crni Gruja
14:55 HBO Comedy Parovi
14:55 RTL Sutkinja Amy
14:55 OBN Gorki ivot
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 Enter Ti si moja sudbina, omnibus
15:00 HTV 1 Dharma i Greg 1
15:00 Universal Channel Foyleov rat
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 RTRS Dolina Sunca
15:10 Prva Kad liće pada
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:40 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:45 HTV 2 Hotel dvorac Orth 1
15:55 Fox Life Dr. Haus
16:00 Happy TV Kartel
16:00 Prva V.I.P
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Dordan
16:20 OBN Gorki ivot .
16:20 BN Kradljivac srca
16:30 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Lekar po porudbini
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 B92 Najbolje godine
17:00 Universal Channel Braća i sestre
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:05 Avala Kandi
17:07 RTS 2 Priđi blie
17:10 BN Bela lađa
17:20 RTL Bibin svijet
17:25 HTV 2 Crno proročanstvo
17:30 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Fox Crime Zatitnica svedoka
17:50 HTV 2 Sledge Hammer 2
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Pink Trijumf ljubavi
18:00 AXN Obiteljsko pravo
18:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
18:20 HTV 2 Divlji Plamen 1
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Sci Fi The X Files
18:40 HTV 1 Tvoja sam sudbina
18:45 RTRS Mekanike u Misiji
18:45 Prva Gumu
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
18:55 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
19:00 Pink Seljaci
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Pomorska ophodnja
19:10 HBO Comedy Parovi
19:15 Fox Crime Bouns
19:20 Sci Fi Eureka
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:50 AXN Navy CIS
20:00 Fox Crime Brojevi
20:00 RTL Ezel
20:00 OBN Gorki ivot
20:00 Universal Channel Braća i sestre
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:10 Prva Kad liće pada
20:10 BN Crni gruja
20:10 Sci Fi Eureka
20:25 Fox Life Kugar Taun
20:30 Studio B Godine prolaze
20:45 Fox Crime Dordan
20:45 AXN Pravda za sve
20:50 Fox Life Kugar Taun
21:00 RTS 2 Moje drugarice, italijanska serija
21:00 Sci Fi Futurama
21:10 Fox Life Očajne domaćice
21:25 Sci Fi Futurama
21:30 Fox Crime Brojevi
21:40 AXN Osveta
21:45 OBN Dolina vukova /Turska krimi serija
21:50 Sci Fi Ghost Hunters International
22:00 Fox Life Očajne domaćice
22:00 Ultra Olovni Balon Top Gear
22:20 Fox Crime Separe
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 AXN Navy CIS - Los Angeles
22:35 Studio B Pakov svet
22:45 Fox Crime Arčer
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
23:00 Happy TV Kartel
23:00 RTRS Crna Guja
23:00 RTL CS
23:00 OBN Naa mala klinika
23:00 HTV 1 Lovci na natprirodno 4
23:10 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
23:10 HBO Carstvo poroka
23:10 Fox Crime Dekster
23:10 HTV 2 Lai mi 2
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:22 RTV 2 Nevidljivi protivnik
23:25 HBO Comedy Obdaren
23:30 AXN Podrijetlo zločina
23:40 Ultra Olovni Balon
23:50 HBO Comedy Obdaren
23:50 HTV 1 Dragi Johne 3
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 RTL Hawaii Five - 0
00:10 Ultra Fast Show
00:15 HTV 1 Ksena - princeza ratnica 4
00:18 RTS 1 Posrednik
00:20 Sci Fi Detention
00:35 AXN Pravda za sve
00:40 Fox Crime Bouns
00:40 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
00:50 Fox Life Kugar Taun
01:00 HTV 1 Lai mi 2
01:25 Fox Crime Odstrel
01:25 AXN Osveta
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:45 HTV 1 Dharma i Greg 1
02:00 Prva V.I.P
02:00 Pink Extra Daniela
02:05 Fox Crime Put osvete
02:05 HTV 1 Sledge Hammer 2
02:20 AXN Navy CIS - Los Angeles
02:20 Sci Fi Bafi - ubica vampira
02:25 Fox Life Alo, Alo!
02:30 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:50 RTL CS
03:00 Happy TV Kartel
03:05 AXN Podrijetlo zločina
03:30 Avala Dr. Haus
03:30 Universal Channel Foyleov rat
04:00 Pink Extra Nevina
04:30 RTRS Crna Guja
Reply With Quote
-
Serije
Sreda, 30. Mart 2011
06:00 Film Plus S vetrom u leđa
06:00 Pink Trijumf ljubavi
06:01 RTRS Karmelita
06:10 Universal Channel Čuvar
06:21 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Alo, Alo!
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 RTV 2 Izlog strasti
07:10 Universal Channel McLeodove kćeri
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:50 Avala Rejčel Rej
07:55 AXN Obiteljsko pravo
08:10 Prva Neko te posmatra
08:10 Universal Channel McLeodove kćeri
08:15 Fox Life Prljavi seksi novac
08:19 HTV 2 Četvero protiv Z
08:20 Fox Crime Metlok
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X Files
08:50 RTL Dragon Ball Z
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
08:55 RTS Sat Bolji ivot
08:55 RTS 1 Bolji ivot
09:00 Enter Serija
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
09:06 HTV 1 Hotel dvorac Orth 1
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:33 HTV 2 Heidi
09:45 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 RTRS Barimba
10:00 Prva Gumu
10:00 B92 Vesti
10:03 HTV 2 Tvoja sam sudbina
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:15 Fox Life Doi
10:18 RTRS Mekanike u Misiji
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:30 RTV 1 Izlog strasti
10:30 Film Plus Fad
10:31 RTRS Dzekers
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 Fox Crime Nestali
10:50 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:55 RTRS Moj Tata je Premijer
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Trnavčevići u divljini
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:05 RTS 1 Moje drugarice, italijanska serija
11:10 Universal Channel Čuvar
11:30 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
11:30 Prva Neko te posmatra
11:35 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
11:50 Sci Fi The X Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 Pink Zabranjena ljubav
12:10 OBN Dolina vukova
12:10 RTV 1 Izlog strasti
12:10 RTL Ezel
12:10 Universal Channel Pomorska ophodnja
12:14 B92 Najbolje godine
12:20 Fox Crime Brojevi
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:34 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Sci Fi Stargate Universe
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:50 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:00 Pink Tereza
13:05 Fox Crime Odstrel
13:15 RTV 2 Nevidljivi protivnik
13:15 RTL Aurora
13:21 HTV 1 Divlji Plamen 2
13:25 AXN Navy CIS
13:30 Sci Fi Legend Of The Seeker
13:30 Fox Life Prljavi seksi novac
13:30 Film Plus S vetrom u leđa
13:35 RTS Sat Ciklus - antologija: "Pesma, tv serija
13:35 RTS 1 Pesma
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
13:55 Fox Crime Odeljenje
14:00 RTL Nasljednici
14:10 RTRS Karmelita
14:15 Fox Life Doi
14:15 Prva Elenin duh
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:20 AXN Pravda za sve
14:40 Fox Crime Metlok
14:55 OBN Gorki ivot
14:55 HBO Comedy Sredina
14:55 RTL Sutkinja Amy
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 Universal Channel Foyleov rat
15:02 HTV 1 Dharma i Greg 1
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:10 RTRS Dolina Sunca
15:10 Prva Kad liće pada
15:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:40 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:46 HTV 2 Hotel dvorac Orth 1
15:55 Fox Life Očajne domaćice
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:00 Happy TV Kartel
16:00 Prva V.I.P
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Dordan
16:15 Film Plus Fad
16:20 OBN Gorki ivot
16:30 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Očajne domaćice
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 Film Plus Trava
17:00 Universal Channel Braća i sestre
17:02 Avala Kandi
17:05 RTS 2 Priđi blie
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:20 RTL Bibin svijet
17:21 HTV 2 Crno proročanstvo
17:30 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 HTV 2 Sledge Hammer 2
17:45 Fox Crime ark
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 Enter Serija
18:00 Pink Trijumf ljubavi
18:00 AXN Obiteljsko pravo
18:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
18:11 HTV 2 Divlji Plamen 2
18:30 Sci Fi The X Files
18:30 Fox Crime Odstrel
18:33 HTV 1 Tvoja sam sudbina
18:45 Prva Gumu
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
18:50 RTRS Mekanike u Misiji
18:55 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
19:00 Pink Seljaci
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Pomorska ophodnja
19:10 HBO Comedy Sredina
19:15 Fox Crime Bouns
19:25 Sci Fi Killer Bees
19:30 HBO Odgoj za početnike
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:36 B92 Pingvini sa Madagaskara
19:50 AXN Navy CIS
20:00 OBN Gorki ivot
20:00 Fox Crime Brojevi
20:00 RTL Ezel
20:00 Universal Channel Braća i sestre
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:10 HTV 1 Berlinska saga
20:10 Prva Kad liće pada
20:25 Fox Life Kugar Taun
20:30 Studio B Godine prolaze
20:45 Fox Crime Dordan
20:45 AXN Pravda za sve
20:50 Fox Life Kugar Taun
21:00 Sci Fi Eureka
21:00 Film Plus Sikvest DSV
21:00 RTS 2 Moje drugarice, italijanska serija
21:00 Universal Channel Policijski novaci
21:10 Fox Life Porodična praksa
21:30 Fox Crime Put osvete
21:40 AXN Torchwood
21:45 OBN Dolina vukova
21:50 Sci Fi Eureka
22:00 Fox Life Uvod u anatomiju
22:00 RTL CSI: New York
22:00 Ultra Olovni BalonTop Gear
22:00 Universal Channel Policijski novaci
22:15 RTRS Rezovi
22:20 HTV 2 Lai mi 2
22:20 Fox Crime Nečujno
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 Studio B Pakov svet
22:40 AXN Utočite
22:45 HBO Spartak: Bogovi arene
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
22:50 RTL CS
22:55 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
23:00 OBN Naa mala klinika
23:00 HBO Comedy Ubi me dosada
23:00 Happy TV Kartel
23:10 Fox Crime Dekster
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:25 RTV 2 Nevidljivi protivnik
23:35 AXN Podrijetlo zločina
23:40 Ultra Olovni Balon
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:05 HTV 1 Lovci na natprirodno 4
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:08 RTS 1 Posrednik
00:10 Ultra Fast Show
00:15 Sci Fi Haunting At The Beacon
00:40 Fox Crime Bouns
00:45 AXN Pravda za sve
00:46 HTV 1 Dragi Johne 3
00:50 Fox Life Kugar Taun
00:50 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
01:09 HTV 1 Ksena - princeza ratnica 4
01:25 Fox Crime Odstrel
01:35 AXN Torchwood
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:52 HTV 1 Lai mi 2
01:55 Sci Fi Bafi - ubica vampira
02:05 Fox Crime Separe
02:15 Prva V.I.P
02:25 Fox Life Alo, Alo!
02:30 Fox Crime Arčer
02:30 RTRS Rezovi
02:30 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:30 AXN Utočite
02:34 HTV 1 Dharma i Greg 1
02:55 RTL CS
03:00 Happy TV Kartel
03:20 AXN Podrijetlo zločina
03:40 Universal Channel Foyleov rat
03:45 Avala Dr. Haus
04:45 Happy TV Iz X u X
-
Serije
Četvrtak, 31. Mart 2011
06:00 Pink Trijumf ljubavi
06:01 RTRS Karmelita
06:10 Universal Channel Čuvar
06:26 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Alo, Alo!
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 RTV 2 Izlog strasti
07:10 Universal Channel McLeodove kćeri
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:55 AXN Obiteljsko pravo
07:55 Avala Rejčel Rej
08:10 Prva Neko te posmatra
08:10 Universal Channel McLeodove kćeri
08:15 Fox Life Prljavi seksi novac
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka 2
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X Files
08:50 RTL Dragon Ball Z
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
08:55 RTS Sat Bolji ivot
09:00 RTS 1 Bolji ivot
09:00 Enter Serija
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
09:06 HTV 1 Hotel dvorac Orth 1
09:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Heidi
09:50 AXN Navy CIS
09:55 RTRS Barimba
09:55 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 Prva Gumu
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HTV 2 Tvoja sam sudbina
10:04 RTRS Mekanike u Misiji
10:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:15 Fox Life Doi
10:17 RTRS Dzekers
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:30 Film Plus Fad
10:30 RTV 1 Izlog strasti
10:35 BN Igrana serija
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:42 RTRS Dilajla i Dzulijus
10:45 Fox Crime Nestali
10:50 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Trnavčevići u divljini
11:05 RTS 1 Moje drugarice
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:10 Universal Channel Čuvar
11:30 Prva Neko te posmatra
11:30 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
11:35 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
11:50 Sci Fi The X Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 Pink Zabranjena ljubav
12:10 RTL Ezel
12:10 OBN Dolina vukova
12:10 Universal Channel Pomorska ophodnja
12:10 RTV 1 Izlog strasti
12:14 B92 Najbolje godine
12:20 Fox Crime Brojevi
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:40 Sci Fi Futurama
12:45 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
13:00 Pink Tereza
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:05 Fox Crime Odstrel
13:05 Sci Fi Futurama
13:15 RTL Aurora
13:15 RTV 2 Nevidljivi protivnik
13:19 HTV 1 Divlji Plamen 2
13:30 Fox Life Prljavi seksi novac
13:30 Film Plus S vetrom u leđa
13:30 Sci Fi Ghost Hunters International
13:30 AXN Navy CIS
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
13:55 Fox Crime Odeljenje
14:05 Prva Elenin duh
14:05 BN Bela lađa
14:10 RTRS Karmelita
14:10 RTL Nasljednici
14:15 Fox Life Doi
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:20 AXN Pravda za sve
14:40 Fox Crime Metlok
14:45 HBO Comedy Sredina
14:50 BN Crni Gruja
14:55 OBN Gorki ivot
15:00 RTL Sutkinja Amy
15:00 Prva Kad liće pada
15:00 Universal Channel Foyleov rat
15:00 Happy TV Lude Godine
15:01 HTV 1 Dharma i Greg 2
15:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 RTRS Dolina Sunca
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:46 HTV 2 Hotel dvorac Orth 1
15:55 Prva V.I.P
15:55 Fox Life Porodična praksa
16:00 Happy TV Kartel
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:03 RTS 1 Greh njene majke
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Dordan
16:15 Film Plus Fad
16:20 OBN Gorki ivot
16:25 BN Kradljivac srca
16:30 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Uvod u anatomiju
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 RTS 2 Priđi blie
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Universal Channel Braća i sestre
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 Film Plus Sikvest DSV
17:00 B92 Najbolje godine
17:02 Avala Kandi
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:10 BN Bela lađa
17:20 RTL Bibin svijet
17:26 HTV 2 Sledge Hammer 2
17:30 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Fox Crime ark
17:52 HTV 2 Divlji Plamen 2
18:00 Pink Trijumf ljubavi
18:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 Enter Serija
18:00 AXN Obiteljsko pravo
18:25 Happy TV Iz X u X
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Sci Fi The X Files
18:41 HTV 1 Tvoja sam sudbina
18:45 Prva Gumu
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
18:55 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
19:00 Universal Channel Pomorska ophodnja
19:00 Avala Porodica Serano
19:15 HBO Comedy Sredina
19:15 Fox Crime Bouns
19:30 Sci Fi Spring Break Shark Attack
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:50 AXN Navy CIS
20:00 RTL Ezel
20:00 OBN Gorki ivot
20:00 Universal Channel Braća i sestre
20:00 HBO Comedy Trava
20:00 Fox Crime Brojevi
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:10 BN Crni gruja
20:15 Prva Kad liće pada
20:25 Fox Life Kugar Taun
20:30 Studio B Godine prolaze
20:34 HTV 2 Mercy
20:45 Fox Crime Dordan
20:45 AXN Pravda za sve
20:50 Fox Life Kugar Taun
21:10 Fox Life Upravljanje Vajldom
21:15 Film Plus Trava
21:30 Fox Crime Monk
21:40 AXN Obrana
21:45 OBN Dolina vukova
22:00 RTS 2 Moje drugarice
22:00 Ultra Olovni Balon Top Gear
22:00 Fox Life Runa Beti
22:00 Cinemax Capadocia
22:20 Fox Crime Frikovi
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 AXN Kalifornikacija
22:50 Universal Channel Medij
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
22:50 Studio B Pakov svet
22:52 HTV 2 Lai mi 2
23:00 Happy TV Kartel
23:10 Fox Crime Dekster
23:10 RTV 2 Nevidljivi protivnik
23:10 AXN Kalifornikacija
23:15 RTL CS
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:30 HBO Comedy Trava
23:40 Ultra Olovni Balon
23:45 AXN Podrijetlo zločina
23:50 Universal Channel Medij
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:00 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 Ultra Fast Show
00:10 Sci Fi Witchboard 3
00:25 RTL CSI: NY
00:34 HTV 1 Lovci na natprirodno 4
00:40 Fox Crime Bouns
00:50 Universal Channel Medij
00:50 Fox Life Kugar Taun
00:53 RTS 1 Posrednik
01:00 Prva V.I.P
01:16 HTV 1 Dragi Johne 3
01:25 Fox Crime Odstrel
01:39 HTV 1 Ksena - princeza ratnica 4
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:45 Sci Fi Bafi - ubica vampira
01:50 Universal Channel Medij
02:05 Fox Crime Nečujno
02:22 HTV 1 Lai mi 2
02:25 Fox Life Alo, Alo!
02:50 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
03:00 Pink Dok nas smrt ne rastavi
03:00 Happy TV Kartel
03:05 RTL CS
03:05 HTV 1 Dharma i Greg 2
03:05 Avala Dr. Haus
03:25 HTV 1 Sledge Hammer 2
03:30 Universal Channel Foyleov rat
04:32 HTV 1 Mercy
04:45 Happy TV Iz X u X
-
Serije
Petak, 01. April 2011
06:00 Pink Trijumf ljubavi
06:01 RTRS Karmelita
06:10 Universal Channel Čuvar
06:25 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Alo, Alo!
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 RTV 2 Izlog strasti
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:45 RTL Dragon Ball Z
07:50 RTV 2 Izlog strasti
07:55 AXN Obiteljsko pravo
08:00 Avala Rejčel Rej
08:10 Prva Neko te posmatra
08:10 RTL Ezel
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy
08:15 Fox Life Mentalno
08:20 Fox Crime Metlok
08:26 HTV 2 Dvorac igračaka 2
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X - Files
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
08:55 RTS 1 Bolji ivot
08:55 RTS Sat Bolji ivot
09:00 Enter Serija
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
09:06 HTV 1 Hotel dvorac Orth 1
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:10 Universal Channel Braća i sestre
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:36 HTV 2 Heidi
09:45 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 Prva Gumu
10:00 RTRS Barimba
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:10 Universal Channel Braća i sestre
10:15 Fox Life Doi
10:18 RTRS Mekanike u Misiji
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:30 RTV 1 Izlog strasti
10:31 RTRS Dzekers
10:35 BN Igrana serija
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Nestali
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Trnavčevići u divljini
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:05 RTS 1 Moje drugarice
11:10 Universal Channel Čuvar
11:30 Fox Crime Njujorki plavci
11:35 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 Pink Zabranjena ljubav
12:00 Pink Family Alo, Alo!
12:10 OBN Dolina vukova
12:10 RTV 1 Izlog strasti
12:10 Universal Channel Pomorska ophodnja
12:14 B92 Najbolje godine
12:20 Fox Crime Brojevi
12:25 AXN Charliejevi Anđeli
12:25 RTL Aurora
12:31 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:40 Sci Fi Eureka
12:50 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:00 Pink Tereza
13:05 Fox Crime Odstrel
13:15 RTV 2 Nevidljivi protivnik
13:19 HTV 1 Divlji Plamen 2
13:25 AXN Navy CIS
13:30 Fox Life Mentalno
13:30 Film Plus S vetrom u leđa
13:30 Sci Fi Eureka
13:55 Fox Crime Odeljenje
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
14:00 Prva Elenin duh
14:05 BN Bela lađa
14:05 RTL Nasljednici
14:10 RTRS Karmelita
14:15 Fox Life Doi
14:20 AXN Pravda za sve
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:30 HBO Comedy Odgoj za početnike
14:40 Fox Crime Metlok
14:50 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:50 BN Crni Gruja
14:50 RTL Sutkinja Amy
14:55 OBN Gorki ivot
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
15:02 HTV 1 Dharma i Greg 2
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 RTRS Dolina Sunca
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:15 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:55 Fox Life Upravljanje Vajldom
15:55 Prva V.I.P
16:00 Happy TV Kartel
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:03 RTS 1 Greh njene majke
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:09 HTV 2 Hotel dvorac Orth 1
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Dordan
16:15 Film Plus Fad
16:20 OBN Gorki ivot
16:25 BN Kradljivac srca
16:25 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Runa Beti
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 Film Plus Trava
17:00 B92 Najbolje godine
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Universal Channel Braća i sestre
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:05 Avala Kandi
17:10 BN Bela lađa
17:15 RTL Bibin svijet
17:30 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Fox Crime Brojevi
18:00 Enter Serija
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 AXN Obiteljsko pravo
18:00 Pink Trijumf ljubavi
18:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
18:13 HTV 2 Divlji Plamen 2
18:25 Happy TV Iz X u X
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Sci Fi The X - Files
18:45 Prva Gumu
18:45 RTRS Mekanike u Misiji
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
18:55 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
19:00 HBO Comedy Odgoj za početnike
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Pomorska ophodnja
19:15 Fox Crime Bouns
19:20 Sci Fi Futurama
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:45 Sci Fi Futurama
19:50 AXN Navy CIS
20:00 HBO Comedy Trava
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 OBN Gorki ivot
20:00 Universal Channel Braća i sestre
20:05 HBO Odgoj za početnike
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:10 Prva Kad liće pada
20:10 Sci Fi Ghost Hunters International
20:15 BN Crni gruja
20:25 Fox Life Kugar Taun
20:30 HBO Ubi me dosada
20:45 Fox Crime Dordan
20:45 AXN Pravda za sve
20:50 Fox Life Kugar Taun
20:55 HTV 2 Mukarci na stablima 2
21:00 HBO Carstvo poroka
21:00 Film Plus Sikvest DSV
21:00 Universal Channel Zakon i red: Zločinačka namjera
21:10 Fox Life Da, Draga
21:10 RTRS Kcerka Musketara
21:30 Fox Crime Zločinački umovi
21:40 AXN Zločinački umovi: Analiza počinitelja
21:49 HTV 2 Nijemi svjedok 12
22:00 HBO Spartak: Bogovi arene
22:00 Fox Life Houp i Fejt
22:00 Ultra Olovni BalonTop Gear
22:00 Universal Channel Dobra ena
22:20 Fox Crime Zločinački umovi
22:20 Prva Kobra
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 AXN Dva metra pod zemljom
22:35 Studio B Pakov svet
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
22:50 RTS 2 Moje drugarice
23:00 Happy TV Kartel
23:00 Universal Channel Zakon i red
23:10 Fox Crime Dekster
23:10 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:40 HBO Comedy Trava
23:40 AXN Canal Road
23:40 Ultra Olovni Balon
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:00 Universal Channel Zakon i red: Zločinačka namjera
00:05 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 Ultra Fast Show
00:23 RTS 1 Posrednik
00:25 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
00:35 AXN Pravda za sve
00:40 Fox Crime Bouns
00:40 Sci Fi The Dead Will Tell
00:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
00:50 Fox Life Kugar Taun
01:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
01:10 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
01:25 Fox Crime Odstrel
01:30 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
01:30 AXN Zločinački umovi: Analiza počinitelja
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:45 Prva V.I.P
02:05 Fox Crime Zločinački umovi
02:10 Sci Fi Destination Truth
02:20 AXN Dva metra pod zemljom
02:25 Fox Life Alo, Alo!
03:00 Happy TV Kartel
03:00 Pink Dok nas smrt ne rastavi
03:15 AXN Canal Road
03:30 Avala Dr. Haus
04:35 HTV 1 Mukarci na stablima 2
04:45 Happy TV Iz X u X
-
Serije
Subota, 02. April 2011
06:00 Prva Elenin duh
06:50 Fox Crime Putnik
07:00 AXN Čuvari luke
07:05 Fox Life Rokerka Rita
07:10 RTRS Zena Musketar
07:35 Fox Crime Odstrel
07:40 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
07:55 Fox Life Alo, Alo!
07:55 AXN Petrocelli
08:00 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:00 RTS 2 Delta stejt za decu
08:13 HTV 2 Bijeg lukavog lisca
08:20 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:20 Universal Channel Pomorska ophodnja
08:25 Fox Crime Brojevi
08:30 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
08:40 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:55 Fox Life kola za parove
08:55 AXN Doktor Who
09:00 Enter Serija
09:00 HBO Comedy Lude sedamdesete
09:00 BN Crni Gruja
09:00 RTRS Nodi
09:12 RTRS čarli i Mimo
09:15 Fox Crime Medijum
09:17 RTRS Tomica i Prijatelji
09:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
09:20 Universal Channel Pomorska ophodnja
09:25 HBO Comedy Sredina
09:25 RTRS Dilajla i Dzulijus
09:30 RTL Sutkinja Amy
09:31 HTV 2 Danni
09:40 Fox Life Ko je Samanta?
09:45 HBO Comedy Sredina
09:50 AXN Andromeda
09:55 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 Fox Crime ark
10:10 RTRS Moj Tata je Premijer
10:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
10:20 Universal Channel Pomorska ophodnja
10:30 Fox Life apat duhova
10:30 Film Plus Fad
10:40 AXN Andromeda
10:45 Fox Crime Putnik
10:45 Prva Kobra
11:00 Pink Extra Trijumf ljubavi
11:00 Sci Fi Futurama
11:10 RTRS Tnt
11:15 RTS Sat Selo gori, a baba se čelja
11:20 Fox Life Rokerka Rita
11:20 Universal Channel Biti Erika
11:25 Sci Fi Futurama
11:30 Fox Crime Kesl
11:35 AXN Sue Thomas
11:35 OBN Bilo jednom u Turskoj
11:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
12:00 HBO Odgoj za početnike
12:05 Fox Life Doi
12:15 Fox Crime Brojevi
12:20 Universal Channel Dobra ena
12:30 Fox Life Prljavi seksi novac
12:30 AXN Neočekivani ivot
12:40 Sci Fi Bafi - ubica vampira
13:00 Fox Crime Medijum
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:15 B92 Eukanuba: Čudesni psi
13:20 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
13:20 AXN Gospodar zvijeri
13:25 OBN Bilo jednom u Turskoj
13:30 Film Plus S vetrom u leđa
13:30 RTS 1 Zelena trava
13:30 Sci Fi Bafi - ubica vampira
13:40 B92 Robin Hud
13:45 Fox Crime ark
14:10 Fox Life Porodična praksa
14:15 AXN Petrocelli
14:20 Sci Fi Eureka
14:30 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
14:55 Fox Life kola za parove
15:10 Sci Fi Eureka
15:15 AXN Čuvari luke
15:15 OBN Dolina vukova
15:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:25 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
15:40 Fox Life Ko je Samanta?
15:45 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:48 RTS 1 Selo gori, a baba se čelja
16:00 Sci Fi Stargate Universe
16:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:10 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
16:10 AXN Sue Thomas
16:15 Film Plus Fad
16:30 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:30 Fox Life apat duhova
16:45 OBN Dolina vukova
16:50 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:50 Sci Fi Legend Of The Seeker
16:55 Fox Crime Kesl
17:00 Film Plus Sikvest DSV
17:00 Universal Channel Policijski novaci
17:05 AXN Neočekivani ivot
17:15 Fox Life Rokerka Rita
17:40 Fox Crime Zatitnica svedoka
17:45 Sci Fi Arctic Blast
18:00 Enter Serija
18:00 Fox Life Da, Draga
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 AXN Specijalci iz Melbournea
18:00 Universal Channel Policijski novaci
18:10 RTRS Robin Hud 2
18:25 Fox Crime Put osvete
18:30 Avala The Office
18:50 Fox Life Houp i Fejt
18:55 AXN Sue Thomas
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Dobra ena
19:08 B92 Naa mala klinika
19:10 Fox Crime Brojevi
19:15 OBN Dolina vukova. Nastavak
19:30 Sci Fi City On Fire
19:35 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
19:50 AXN Neočekivani ivot
20:00 Fox Crime Putnik
20:00 OBN Gorki ivot
20:00 Universal Channel Zakon i red
20:05 RTS 1 Selo gori, a baba se čelja
20:05 RTS Sat Selo gori, a baba se čelja
20:25 Fox Life kola za parove
20:45 Fox Crime Alijas
20:45 AXN Glavna sestra Hawthorne
21:10 Fox Life Očajne domaćice
21:15 Film Plus Trava
21:30 Fox Crime Nečujno
21:40 AXN Otmica
22:00 HBO Comedy Obdaren
22:00 Fox Life Očajne domaćice
22:15 Fox Crime Separe
22:25 HBO Comedy Obdaren
22:35 AXN Obrana
22:40 Fox Crime Arčer
22:50 HTV 2 Zatitnica svjedoka 1
22:50 Fox Life Doi
23:00 Fox Crime Monk
23:00 RTRS Brojevi
23:15 Fox Life Porodična praksa
23:30 AXN Post mortem
23:45 RTRS Prisluskivanje
23:50 Fox Crime Medijum
00:00 Avala Ujedinjene drave Tare
00:05 Fox Life Uvod u anatomiju
00:10 Sci Fi Detention
00:10 Studio B Serija
00:25 AXN Internat
00:30 Avala Tačka usijanja
00:35 Fox Crime Medijum
00:55 Fox Life Rokerka Rita
01:00 Pink Extra Trijumf ljubavi
01:04 RTS 1 Zelena trava
01:20 Fox Crime Bratstvo
01:35 RTS 1 Selo gori, a baba se čelja
01:40 Fox Life Alo, Alo!
01:50 AXN Obrana
01:55 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:00 Pink Extra Magična privlačnost
02:05 Fox Crime Bratstvo
02:10 RTS Sat Selo gori, a baba se čelja
02:10 Sci Fi Destination Truth
02:15 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:25 Fox Life Sudije za Stil
02:30 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:35 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:35 AXN Post mortem
03:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:25 AXN Otmica
04:10 AXN Glavna sestra Hawthorne
04:20 Universal Channel Pomorska ophodnja
04:55 RTRS Robin Hud 2
-
Serije
Nedelja, 03. April 2011
06:00 Film Plus S vetrom u leđa
06:50 Fox Crime Putnik
07:00 AXN Čuvari luke
07:05 Fox Life Rokerka Rita
07:35 Fox Crime Odeljenje
07:40 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
07:55 Fox Life Alo, Alo!
07:55 AXN Petrocelli
08:00 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:20 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:20 Universal Channel Braća i sestre
08:25 Fox Crime Brojevi
08:30 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
08:40 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:55 OBN Bilo jednom u Turskoj
08:55 Fox Life kola za parove
08:55 AXN Doktor Who
09:00 HBO Comedy Lude sedamdesete
09:05 RTRS Nodi
09:15 Fox Crime Medijum
09:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
09:20 Universal Channel Braća i sestre
09:25 HBO Comedy Sredina
09:29 RTRS čarli i Mimo
09:40 Fox Life Ko je Samanta?
09:45 HBO Comedy Sredina
09:48 RTRS Tomica i Prijatelji
09:50 AXN Andromeda
10:00 Fox Crime ark
10:04 HTV 1 Sally Lockhart i demon sa sjevera
10:05 RTRS Dilajla i Dzulijus
10:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
10:20 Universal Channel Braća i sestre
10:29 RTRS U Setnji sa čudovistima
10:30 Fox Life apat duhova
10:40 AXN Andromeda
10:45 Fox Crime Putnik
11:00 Sci Fi Futurama
11:20 Fox Life Rokerka Rita
11:20 Universal Channel Braća i sestre
11:25 Sci Fi Futurama
11:30 Fox Crime Kesl
11:35 OBN Bilo jednom u Turskoj
11:35 AXN Sue Thomas
11:45 Cinemax Najbolji holivudski reditelji
11:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
12:00 Pink Extra Tereza
12:05 Fox Life Doi
12:15 Fox Crime Brojevi
12:20 Universal Channel Braća i sestre
12:30 Fox Life Kupid
12:30 AXN Neočekivani ivot
12:35 RTS 1 Hana Montana
12:40 Sci Fi Bafi - ubica vampira
13:00 Fox Crime Medijum
13:20 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
13:23 B92 Vratiće se rode
13:25 AXN Gospodar zvijeri
13:30 Sci Fi Bafi - ubica vampira
13:45 OBN Dolina vukova
13:45 Fox Crime ark
14:10 Fox Life Prljavi seksi novac
14:15 AXN Petrocelli
14:30 Sci Fi City On Fire
14:30 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
14:55 Fox Life kola za parove
15:00 Happy TV Melroz plejs
15:00 Enter Ti si moja sudbina, omnibus
15:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:15 OBN Dolina vukova
15:15 AXN Čuvari luke
15:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:25 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
15:40 Fox Life Ko je Samanta?
15:45 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:00 Sci Fi Dragon Hunter
16:00 Pink Extra Zabranjena ljubav
16:09 RTS 1 Bela lađa
16:10 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:10 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
16:10 AXN Sue Thomas
16:30 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:30 Fox Life apat duhova
16:45 OBN Dolina vukova . - 1. dio
16:55 Fox Crime Kesl
17:05 AXN Neočekivani ivot
17:15 Fox Life Rokerka Rita
17:40 Sci Fi Eureka
17:40 Fox Crime Frikovi
17:46 RTS 1 Lud, zbunjen, normalan
18:00 Fox Life Porodična praksa
18:00 AXN Largo Winch
18:25 HBO Comedy Odgoj za početnike
18:25 Fox Crime Monk
18:30 Sci Fi Eureka
18:30 Avala The Office
18:50 Fox Life Kupid
18:55 AXN Sue Thomas
19:00 Universal Channel Zakon i red
19:00 Avala Porodica Serano
19:10 Fox Crime Brojevi
19:15 OBN Dolina vukova . - 2. dio
19:20 Sci Fi Futurama
19:35 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
19:45 Sci Fi Futurama
19:50 AXN Life Unexpected Ii
20:00 OBN Gorki ivot
20:00 Fox Crime Putnik
20:00 Universal Channel Dobra ena
20:05 RTS Sat Bela lađa
20:05 RTS 1 Bela lađa
20:10 Sci Fi Futurama
20:25 Fox Life kola za parove
20:35 Sci Fi Futurama
20:40 BN Bela lađa
20:45 Fox Crime Brojevi
20:45 AXN Glavna sestra Hawthorne
21:00 Sci Fi Stargate Universe
21:00 Universal Channel Braća i sestre
21:03 HTV 1 Stipe u gostima 2
21:10 Fox Life Dr. Haus
21:30 Fox Crime Zločinački umovi
21:45 OBN Dolina vukova
21:50 Sci Fi Legend Of The Seeker
21:50 Fox Life Lekar po porudbini
22:00 HBO Comedy Odgoj za početnike
22:00 Universal Channel Braća i sestre
22:15 HBO Carstvo poroka
22:15 Fox Crime Zločinački umovi
22:30 HBO Comedy Ubi me dosada
22:50 RTL CSI: Miami
22:50 Fox Life Doi
23:00 Fox Crime Dekster
23:15 HBO Spartak: Bogovi arene
23:15 Fox Life Upravljanje Vajldom
23:15 Avala Prljavi policajci
23:25 AXN Kalifornikacija
23:26 RTRS Trava
23:50 Fox Crime Dekster
23:55 RTS 1 Skok u budućnost
00:00 AXN Kalifornikacija
00:05 Fox Life Runa Beti
00:10 Studio B Serija
00:20 Sci Fi The Dead Will Tell
00:35 Fox Crime Dekster
00:35 AXN Zabranjena znanost
00:55 Fox Life Rokerka Rita
01:00 Universal Channel Dobra ena
01:15 AXN Internat
01:20 Fox Crime Dekster
01:22 HTV 1 Sally Lockhart i demon sa sjevera
01:30 Pink Extra Tereza
01:40 Fox Life Alo, Alo!
01:50 Sci Fi Destination Truth
01:55 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:05 Fox Crime Dekster
02:15 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:25 Fox Life Sudije za Stil
02:35 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:48 RTS Sat Bela lađa
02:48 RTS 1 Bela lađa
03:00 Pink Dok nas smrt ne rastavi
03:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:00 Happy TV Melroz plejs
03:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
04:15 AXN Glavna sestra Hawthorne
04:55 Cinemax Capadocia
-
Serije
Ponedeljak, 04. April 2011
06:00 Pink Trijumf ljubavi
06:01 RTRS Karmelita
06:10 Universal Channel Čuvar
06:30 Fox Life Alo, Alo!
06:30 Prva Elenin duh
06:31 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:10 Prva Neko te posmatra
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:50 RTL Dragon Ball Z
07:55 AXN Obiteljsko pravo
07:55 Avala Rejčel Rej
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy
08:15 Fox Life Mentalno
08:17 RTV 2 Izlog strasti
08:20 Fox Crime Metlok
08:28 HTV 2 Dvorac igračaka 2
08:30 OBN Hekimoglu - hrabro srce
08:30 Sci Fi The X - Files
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
09:00 Enter Serija
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
09:06 HTV 1 Hotel dvorac Orth 1
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:10 Universal Channel Policijski novaci
09:15 Prva Gumu
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Heidi
09:45 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 RTRS Barimba
10:04 HTV 2 Tvoja sam sudbina
10:09 RTRS Mekanike u Misiji
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:10 Universal Channel Policijski novaci
10:15 Fox Life Doi
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:23 RTRS Dzekers
10:30 RTV 1 Izlog strasti
10:35 BN Igrana serija
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Nestali
10:47 RTRS Dilajla i Dzulijus
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Eukanuba: Čudesni psi
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:06 RTS 1 Moje drugarice
11:10 Universal Channel Sutkinja Amy
11:30 Fox Crime Njujorki plavci
11:30 Film Plus Neverovatne priče
11:40 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 Pink Zabranjena ljubav
12:10 OBN Dolina vukova
12:10 B92 Najbolje godine
12:10 Universal Channel Pomorska ophodnja
12:13 RTV 1 Izlog strasti, italijanska igrana serija
12:20 Fox Crime Dordan
12:25 RTL Aurora
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:34 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:40 Sci Fi Eureka
12:50 RTS 1 Mesto zločina
13:00 Pink Tereza
13:00 B92 Naa mala klinika
13:05 Fox Crime Odstrel
13:20 HTV 1 Divlji Plamen 2
13:25 AXN Navy CIS
13:30 Fox Life Mentalno
13:30 Film Plus S vetrom u leđa
13:30 Sci Fi Eureka
13:51 B92 Naa mala klinika
13:55 OBN Hakimoglu - hrabro srce
13:55 Fox Crime Odeljenje
14:05 BN Bela lađa
14:05 Prva Elenin duh
14:05 RTL Nasljednici
14:09 RTRS Karmelita
14:15 Fox Life Doi
14:20 AXN Pravda za sve
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:40 Fox Crime Metlok
14:45 HBO Comedy Sredina
14:55 OBN Gorki ivot
14:55 RTL Sutkinja Amy
15:00 Pink Ljubav, navika, panika
15:00 BN Crni Gruja
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 Universal Channel Foyleov rat
15:01 HTV 1 Dharma i Greg 2
15:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:09 RTRS Dolina Sunca
15:10 Prva Kad liće pada
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:45 HTV 2 Hotel dvorac Orth 1
15:55 Fox Life Da, Draga
16:00 Prva V.I.P
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:03 RTS 1 Greh njene majke
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Dordan
16:15 Film Plus Fad
16:20 OBN Gorki ivot
16:25 BN Kradljivac srca
16:30 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Houp i Fejt
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 B92 Najbolje godine
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 RTS 2 Priđi blie
17:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:05 Avala Kandi
17:05 RTRS Pod Sretnom Zvijezdom
17:10 BN Bela lađa
17:15 Film Plus Sikvest DSV
17:20 RTL Bibin svijet
17:21 HTV 2 Crno proročanstvo
17:25 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Pink Trijumf ljubavi
17:45 HTV 2 Sledge Hammer 2
17:45 Fox Crime Frikovi
18:00 Enter Serija
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 AXN Obiteljsko pravo
18:00 Universal Channel Pomorska ophodnja
18:10 Film Plus Neverovatne priče
18:11 HTV 2 Divlji Plamen 2
18:25 Happy TV Iz X u X
18:30 Pink Mala nevesta
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Sci Fi The X - Files
18:37 HTV 1 Tvoja sam sudbina
18:45 Prva Gumu
18:46 RTRS Mekanike u Misiji
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
18:55 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Teksaki render
19:15 Fox Crime Bouns
19:20 Sci Fi Stargate Universe
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:50 AXN Navy CIS
20:00 OBN Gorki ivot
20:00 HTV 2 Mercy
20:00 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 RTL Ezel
20:00 Universal Channel Tri rijeke
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:10 BN Crni gruja
20:10 Prva Kad liće pada
20:10 Sci Fi Legend Of The Seeker
20:25 Fox Life Kugar Taun
20:30 Studio B Godine prolaze
20:45 AXN Pravda za sve
20:45 Fox Crime Dordan
20:50 HTV 2 Glee
21:00 Film Plus Sikvest DSV
21:00 RTS 2 Moje drugarice
21:00 Universal Channel Dobra ena
21:10 Fox Life Dr. Haus
21:30 Fox Crime Zatitnica svedoka
21:35 RTRS Zauvijek Mlad
21:37 HTV 2 Zavrni udarac 3
21:40 HBO Ubi me dosada
21:40 AXN Specijalci iz Melbournea
21:45 OBN Dolina vukova
22:00 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
22:00 Fox Life Lekar po porudbini
22:00 RTL Hawaii Five - 0
22:00 Ultra Olovni Balon
22:10 HBO Prava krv
22:20 Fox Crime Alijas
22:25 HTV 2 Zločinački umovi 4
22:35 AXN Vatreni dečki
22:45 Avala Dr. Haus
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
22:55 RTL CS
23:00 Happy TV Kartel
23:10 Fox Crime Dekster
23:13 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:30 AXN Canal Road
23:40 Ultra Olovni Balon Fast Show
23:46 RTV 2 Izlog strasti
23:50 Cinemax Capadocia
23:50 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
23:50 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:00 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:05 RTL CSI: Miami
00:20 HBO Comedy Trava
00:23 RTS 1 Posrednik
00:25 AXN Pravda za sve
00:31 HTV 1 Dragi Johne 3
00:40 Fox Crime Bouns
00:50 Cinemax Treme
00:50 Fox Life Kugar Taun
00:50 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
00:50 Universal Channel Tri rijeke
00:54 HTV 1 Ksena - princeza ratnica 4
01:20 AXN Specijalci iz Melbournea
01:25 Fox Crime Odstrel
01:36 HTV 1 Zavrni udarac 3
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:40 Sci Fi Bafi - ubica vampira
02:05 Fox Crime Zločinački umovi
02:10 Prva V.I.P
02:15 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
02:15 AXN Vatreni dečki
02:16 HTV 1 Zločinački umovi 4
02:25 Fox Life Alo, Alo!
02:30 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:45 RTL CS
03:00 Happy TV Kartel
03:00 AXN Canal Road
03:01 HTV 1 Dharma i Greg 2
03:22 HTV 1 Sledge Hammer 2
03:25 Avala Dr. Haus
03:40 Universal Channel Foyleov rat
04:30 HTV 1 Mercy
04:45 Happy TV Iz X u X
-
Serije
Sreda, 06. April 2011
06:00 Pink Trijumf ljubavi
06:01 RTRS Karmelita
06:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
06:20 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Alo, Alo!
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 AXN Čuvari luke
07:00 RTV 2 Izlog strasti
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:45 RTL Dragon Ball Z
07:55 AXN Obiteljsko pravo
08:00 Avala Rejčel Rej
08:10 Prva Neko te posmatra
08:10 RTL Ezel
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy
08:15 Fox Life Mentalno
08:17 RTV 2 Izlog strasti
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka 2
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X - Files
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
09:00 Enter Serija
09:05 HTV 1 Hotel dvorac Orth 1
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Heidi
09:50 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 Prva Gumu
10:00 RTRS Barimba
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
10:15 Fox Life Doi
10:18 RTRS Mekanike u Misiji
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:30 Film Plus Fad
10:30 RTV 1 Izlog strasti
10:31 RTRS Dzekers
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Nestali
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Trnavčevići u divljini
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:05 RTS 1 Moje drugarice
11:10 Universal Channel Teksaki render
11:20 RTRS Moj Tata je Premijer
11:30 Fox Crime Njujorki plavci
11:30 Prva Neko te posmatra
11:40 AXN Zvjezdana vrata: Atlantis
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 Pink Zabranjena ljubav
12:00 B92 Najbolje godine
12:10 OBN Dolina vukova
12:10 Universal Channel Pomorska ophodnja
12:13 RTV 1 Izlog strasti
12:20 Fox Crime Dordan
12:25 RTL Aurora
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:40 Sci Fi Stargate Universe
13:00 Pink Tereza
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:05 Fox Crime Odstrel
13:20 HTV 1 Divlji Plamen 2
13:20 RTV 2 Nevidljivi protivnik
13:30 Fox Life Mentalno
13:30 Film Plus S vetrom u leđa
13:30 AXN Navy CIS
13:30 Sci Fi Legend Of The Seeker
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
13:55 Fox Crime Odeljenje
14:05 HBO Comedy Sredina
14:05 RTL Nasljednici
14:10 RTRS Karmelita
14:15 Fox Life Doi
14:15 Prva Elenin duh
14:20 Cinemax Najbolji holivudski reditelji
14:20 AXN Pravda za sve
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:40 Fox Crime Metlok
14:45 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:55 OBN Gorki ivot
14:55 RTL Sutkinja Amy
15:00 Pink Ljubav, navika, panika
15:00 HTV 1 Dharma i Greg 2
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 Universal Channel Foyleov rat
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 Prva Kad liće pada
15:10 RTRS Dolina Sunca
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:15 AXN Čuvari luke
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:45 HTV 2 Hotel dvorac Orth 1
15:50 RTS 1 Greh njene majke
15:55 Fox Life Očajne domaćice
16:00 Happy TV Kartel
16:00 Prva V.I.P
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Dordan
16:15 Film Plus Fad
16:20 OBN Gorki ivot
16:35 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Ludnica u Klivlendu
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 Film Plus Trava
17:00 B92 Najbolje godine
17:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
17:02 Avala Kandi
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:10 Fox Life Kugar Taun
17:20 HTV 2 Crno proročanstvo
17:20 RTL Bibin svijet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
17:39 Studio B Pakov svet
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Pink Trijumf ljubavi
17:45 HTV 2 Sledge Hammer 2
17:45 Fox Crime ark
18:00 Enter Serija
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 AXN Obiteljsko pravo
18:00 Universal Channel Pomorska ophodnja
18:10 HTV 2 Divlji Plamen 2
18:30 Pink Mala nevesta
18:30 HTV 1 Tvoja sam sudbina
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Sci Fi The X - Files
18:45 Prva Gumu
18:45 RTRS Mekanike u Misiji
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
18:55 AXN Andromeda
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Teksaki render
19:15 Fox Crime Bouns
19:30 HBO Odgoj za početnike
19:30 Sci Fi City On Fire
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:36 B92 Pingvini sa Madagaskara
19:50 AXN Navy CIS
20:00 OBN Gorki ivot
20:00 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 RTL Ezel
20:00 Universal Channel Tri rijeke
20:10 HTV 1 Kapelski kresovi
20:10 Prva Kad liće pada
20:25 Fox Life Kugar Taun
20:30 Studio B Godine prolaze
20:45 Fox Crime Dordan
20:45 AXN Pravda za sve
21:00 Film Plus Sikvest DSV
21:00 Sci Fi Eureka
21:00 Universal Channel Policijski novaci
21:10 Fox Life Porodična praksa
21:20 RTS 2 Ljubavnice
21:25 HTV 1 Bitange i princeze 4
21:30 Fox Crime Put osvete
21:40 AXN Torchwood
21:45 OBN Dolina vukova
21:50 Sci Fi Eureka
22:00 HBO Comedy Funny or Die predstavlja
22:00 Fox Life Uvod u anatomiju
22:00 Ultra Olovni BalonTop Gear
22:00 Universal Channel Policijski novaci
22:15 RTL CSI: NY
22:15 RTRS Rezovi
22:20 HBO Prava krv
22:20 Fox Crime Nečujno
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 Studio B Pakov svet
22:40 AXN Utočite
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
23:00 OBN Naa mala klinika
23:00 HTV 2 Zločinački umovi 4
23:00 Happy TV Kartel
23:10 Fox Crime Kesl
23:10 RTL CS
23:10 RTV 2 Nevidljivi protivnik
23:11 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:20 HBO Spartak: Bogovi arene
23:35 AXN Canal Road
23:40 Ultra Olovni Balon
23:50 Cinemax Treme
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:05 HTV 1 Lovci na natprirodno 4
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
00:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
00:10 Ultra Fast Show
00:23 RTS 1 Posrednik
00:30 AXN Pravda za sve
00:35 HBO Comedy Ubi me dosada
00:40 Fox Crime Bouns
00:50 HTV 1 Dragi Johne 3
00:50 Fox Life Kugar Taun
00:50 Universal Channel Tri rijeke
01:00 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
01:15 HTV 1 Ksena - princeza ratnica 5
01:25 Fox Crime Odstrel
01:25 AXN Torchwood
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
02:00 HTV 1 Zločinački umovi 4
02:05 Fox Crime Separe
02:15 Prva V.I.P
02:25 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
02:25 Fox Life Alo, Alo!
02:25 AXN Utočite
02:30 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:30 Fox Crime Arčer
02:45 HTV 1 Sledge Hammer 2
03:00 Happy TV Kartel
03:10 RTL CS
03:15 AXN Canal Road
03:30 Avala Dr. Haus
03:40 Universal Channel Foyleov rat
04:45 Happy TV Iz X u X
-
Serije
Četvrtak, 07. April 2011
06:00 Pink Trijumf ljubavi
06:01 RTRS Karmelita
06:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
06:20 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Alo, Alo!
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 AXN Čuvari luke
07:00 RTV 2 Izlog strasti
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:45 RTL Dragon Ball Z
07:55 AXN Obiteljsko pravo
07:55 Avala Rejčel Rej
08:10 RTL Ezel
08:10 Prva Neko te posmatra
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy
08:15 Fox Life Mentalno
08:17 RTV 2 Izlog strasti
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X - Files
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
09:00 Enter Serija
09:05 HTV 1 Hotel dvorac Orth 1
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Heidi
09:45 AXN Navy CIS
09:55 RTRS Barimba
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 Prva Gumu
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:04 RTRS Mekanike u Misiji
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:15 Fox Life Ko iv ko mrtav
10:17 RTRS Dzekers
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:30 Film Plus Fad
10:30 RTV 1 Izlog strasti
10:40 RTRS Dilajla i Dzulijus
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Nestali
10:55 BN Igrana serija
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Trnavčevići u divljini
11:05 RTS 1 Ljubavnice
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:10 Universal Channel Teksaki render
11:30 Prva Neko te posmatra
11:30 Fox Crime Njujorki plavci
11:35 AXN Andromeda
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 Pink Zabranjena ljubav
12:08 B92 Najbolje godine
12:10 OBN Dolina vukova
12:10 Universal Channel Pomorska ophodnja
12:13 RTV 1 Izlog strasti
12:20 Fox Crime Dordan
12:25 RTL Aurora
12:25 AXN Charliejevi Anđeli
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:40 Sci Fi Futurama
12:45 HBO Comedy Bernard
12:45 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:00 Pink Tereza
13:05 Fox Crime Odstrel
13:05 Sci Fi Futurama
13:15 RTV 2 Nevidljivi protivnik
13:20 HTV 1 Divlji Plamen
13:25 AXN Navy CIS
13:30 Fox Life Mentalno
13:30 Film Plus S vetrom u leđa
13:30 Sci Fi Ghost Hunters International
13:55 Fox Crime Odeljenje
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
14:05 Prva Elenin duh
14:05 BN Bela lađa
14:10 RTRS Karmelita
14:10 RTL Nasljednici
14:15 Fox Life Sofi Parker
14:20 AXN Pravda za sve
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:40 Fox Crime Metlok
14:50 HBO Comedy Sredina
14:50 BN Crni Gruja
14:55 OBN Gorki ivot
15:00 HTV 1 Dharma i Greg
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 RTL Sutkinja Amy
15:00 Prva Kad liće pada
15:00 Pink Ljubav, navika, panika
15:00 Universal Channel Foyleov rat
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 RTRS Porodica jermolov
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:15 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:15 AXN Čuvari luke
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:35 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:55 Fox Life Porodična praksa
15:55 Prva V.I.P
16:00 Happy TV Kartel
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:03 RTS 1 Pozorite u kući
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Dordan
16:15 Film Plus Fad
16:20 OBN Gorki ivot
16:25 BN Kradljivac srca
16:35 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Uvod u anatomiju
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 RTS 2 Priđi blie
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 Film Plus Sikvest DSV
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
17:02 Avala Kandi
17:05 HTV 2 Crno proročanstvo
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:10 Fox Life Kugar Taun
17:10 BN Bela lađa
17:20 RTL Bibin svijet
17:30 HTV 2 Sledge Hammer
17:30 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Fox Crime ark
17:45 Pink Trijumf ljubavi
17:55 HTV 2 Divlji Plamen
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 Enter Serija
18:00 AXN Obiteljsko pravo
18:00 Universal Channel Nash Bridges
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Pink Mala nevesta
18:30 Sci Fi The X - Files
18:40 HTV 1 Tvoja sam sudbina
18:45 Prva Gumu
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
18:55 AXN Andromeda
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Teksaki render
19:15 Fox Crime Bouns
19:25 Sci Fi Dragon Hunter
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:50 AXN Navy CIS
20:00 HBO Comedy Trava
20:00 RTL Ezel
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 OBN Gorki ivot
20:00 HTV 2 Mercy
20:00 Universal Channel Tri rijeke
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:10 BN Crni gruja
20:15 Prva Kad liće pada
20:25 Fox Life Sofi Parker
20:30 Studio B Godine prolaze
20:45 Fox Crime Dordan
20:45 AXN Pravda za sve
21:00 RTS 2 Ljubavnice
21:10 Fox Life Ket i Kim
21:15 Film Plus Trava
21:30 Fox Crime Monk
21:35 HBO Prava krv
21:40 AXN Obrana
22:00 Fox Life Runa Beti
22:00 Cinemax Capadocia
22:00 Ultra Olovni Balon Top Gear
22:20 Fox Crime Frikovi
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 AXN Kalifornikacija
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
22:50 Studio B Pakov svet
22:50 Universal Channel Medij
23:00 Happy TV Kartel
23:05 RTV 2 Nevidljivi protivnik
23:10 Fox Crime Kesl
23:10 HTV 2 Zločinački umovi
23:10 AXN Kalifornikacija
23:15 RTL CS
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:40 HBO Comedy Trava
23:40 Ultra Olovni Balon
23:45 AXN Canal Road
23:50 Universal Channel Medij
23:55 HTV 1 Lovci na natprirodno
23:55 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:00 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
00:05 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 Ultra Fast Show
00:25 RTL CSI: NY
00:35 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
00:40 HTV 1 Dragi Johne
00:40 Fox Crime Bouns
00:40 Cinemax Treme
00:40 AXN Pravda za sve
00:48 RTS 1 Posrednik
00:50 Fox Life Sofi Parker
00:50 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
00:50 Universal Channel Tri rijeke
01:00 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
01:00 Prva V.I.P
01:05 HTV 1 Ksena - princeza ratnica
01:25 Fox Crime Odstrel
01:35 AXN Obrana
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:40 Sci Fi Bafi - ubica vampira
01:50 HTV 1 Zločinački umovi
02:00 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:05 Fox Crime Nečujno
02:25 Fox Life Ko iv ko mrtav
02:25 AXN Kalifornikacija
02:35 HTV 1 Dharma i Greg
02:55 HTV 1 Sledge Hammer
02:55 AXN Kalifornikacija
03:00 Happy TV Kartel
03:05 RTL CS
03:25 AXN Canal Road
03:30 Avala Dr. Haus
03:40 Universal Channel Foyleov rat
04:35 HTV 1 Mercy
04:45 Happy TV Iz X u X
-
Serije
Petak, 08. April 2011
06:01 RTRS Karmelita
06:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
06:20 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Ko iv ko mrtav
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 RTV 2 Izlog strasti
07:00 AXN Čuvari luke
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:45 RTL Dragon Ball Z
07:55 AXN Obiteljsko pravo
08:00 Avala Rejčel Rej
08:10 RTL Ezel
08:10 Prva Neko te posmatra
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy
08:15 Fox Life Mentalno
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X - Files
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
09:00 Enter Serija
09:05 HTV 1 Hotel dvorac Orth
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:10 Universal Channel Braća i sestre
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Heidi
09:50 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 RTRS Barimba
10:00 RTL Big Brother - uivo iz kuće
10:00 Prva Gumu
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:10 Universal Channel Braća i sestre
10:15 Fox Life Ko iv ko mrtav
10:18 RTRS Mekanike u Misiji
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:30 RTV 1 Izlog strasti
10:31 RTRS Dzekers
10:35 BN Igrana serija
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Nestali
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Trnavčevići u divljini
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:05 RTS 1 Ljubavnice
11:10 Universal Channel Teksaki render
11:30 Fox Crime Njujorki plavci
11:35 AXN Andromeda
11:42 Pink Zabranjena ljubav
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:10 RTV 1 Izlog strasti
12:10 Universal Channel Nash Bridges
12:14 B92 Najbolje godine
12:20 Fox Crime Dordan
12:25 RTL Aurora
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Sci Fi Eureka
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:45 RTS 1 Mesto zločina: Las Vegas
12:46 Pink Tereza
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:05 Fox Crime Odstrel
13:15 RTV 2 Nevidljivi protivnik
13:15 RTL Big Brother - uivo iz kuće
13:20 HTV 1 Divlji Plamen 2
13:30 Sci Fi Eureka
13:30 Fox Life Mentalno
13:30 Film Plus S vetrom u leđa
13:30 AXN Navy CIS
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
13:55 Fox Crime Odeljenje
14:05 RTL Nasljednici
14:05 Prva Elenin duh
14:05 BN Bela lađa
14:10 RTRS Karmelita
14:15 HBO Comedy Odgoj za početnike
14:15 Fox Life Sofi Parker
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:20 AXN Pravda za sve
14:40 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:40 Fox Crime Metlok
14:50 BN Crni Gruja
14:55 OBN Gorki ivot
14:55 RTL Sutkinja Amy
15:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 Universal Channel Foyleov rat
15:05 HTV 1 Dharma i Greg 2
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:10 RTRS Porodica jermolov
15:15 Pink Ljubav, navika, panika
15:15 AXN Čuvari luke
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:55 Fox Life Ket i Kim
15:55 Prva V.I.P
16:00 Happy TV Kartel
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:03 RTS 1 Greh njene majke
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:10 HTV 2 Hotel dvorac Orth
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Dordan
16:15 Film Plus Fad
16:20 OBN Gorki ivot
16:25 BN Kradljivac srca
16:35 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Runa Beti
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 Film Plus Trava
17:00 B92 Najbolje godine
17:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:10 Fox Life Kugar Taun
17:10 BN Bela lađa
17:10 Avala Kandi
17:20 RTL Bibin svijet
17:30 Studio B Pakov svet
17:30 Pink Trijumf ljubavi
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Fox Crime Brojevi
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 Enter Serija
18:00 Universal Channel Nash Bridges
18:05 AXN Obiteljsko pravo
18:15 HTV 2 Divlji Plamen
18:30 Sci Fi The X - Files
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Pink Mala nevesta
18:45 RTRS Mekanike u Misiji
18:45 Prva Gumu
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
19:00 HBO Comedy Odgoj za početnike
19:00 AXN Andromeda
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Teksaki render
19:15 Fox Crime Bouns
19:20 Sci Fi Futurama
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:45 Sci Fi Futurama
19:50 AXN Navy CIS
20:00 OBN Gorki ivot
20:00 HBO Comedy Trava
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 Universal Channel Tri rijeke
20:05 HBO Odgoj za početnike
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:10 Sci Fi Ghost Hunters International
20:10 Prva Kad liće pada
20:10 BN Crni gruja
20:25 Fox Life Sofi Parker
20:40 HBO Ubi me dosada
20:45 Fox Crime Dordan
20:45 AXN Pravda za sve
20:50 HTV 2 Mukarci na stablima
21:00 Film Plus Sikvest DSV
21:00 Universal Channel Zakon i red: Zločinačka namjera
21:05 HBO Spartak: Bogovi arene
21:05 RTS 2 Ljubavnice
21:10 Fox Life Da, Draga
21:10 RTRS Zena Musketar
21:30 Fox Crime Zločinački umovi
21:40 AXN Zločinački umovi: Analiza počinitelja
21:45 HTV 2 Nijemi svjedok
22:00 Ultra Olovni BalonTop Gear
22:00 Fox Life Houp i Fejt
22:00 Universal Channel Dobra ena
22:20 Fox Crime Zločinački umovi
22:20 Prva Kobra
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 Studio B Pakov svet
22:35 Sci Fi Stargate Universe
22:35 AXN Dva metra pod zemljom
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vau mamu
23:00 Happy TV Agencija
23:00 Universal Channel Zakon i red
23:05 RTS 1 Istraitelji iz Majamija
23:10 Fox Crime Kesl
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:25 Sci Fi Legend Of The Seeker
23:40 Ultra Olovni Balon
23:40 AXN Canal Road
23:55 HBO Comedy Trava
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:00 Universal Channel Zakon i red: Zločinačka namjera
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 Ultra Fast Show
00:15 Sci Fi Dragon Hunter
00:20 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
00:23 RTS 1 Posrednik
00:35 AXN Pravda za sve
00:40 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
00:40 Fox Crime Bouns
00:40 Cinemax Treme ep. 5
00:50 Fox Life Sofi Parker
01:00 Universal Channel Tri rijeke
01:05 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
01:25 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
01:25 Fox Crime Odstrel
01:30 AXN Zločinački umovi: Analiza počinitelja
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:45 Prva V.I.P
01:50 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
01:50 Sci Fi Destination Truth
02:00 Universal Channel Braća i sestre
02:05 Fox Crime Zločinački umovi
02:10 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:25 Fox Life Ko iv ko mrtav
02:25 AXN Dva metra pod zemljom
03:00 Happy TV Agencija
03:00 Universal Channel Braća i sestre
03:20 Avala Dr. Haus
03:25 AXN Canal Road
03:35 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
04:00 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
04:00 Universal Channel Foyleov rat
04:25 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
04:35 HTV 1 Mukarci na stablima 2
-
Serije
Nedelja, 10. April 2011
06:00 Film Plus S vetrom u leđa
06:20 Universal Channel Pomorska ophodnja
06:50 Fox Crime Putnik
07:00 AXN Čuvari luke
07:05 Fox Life Rokerka Rita
07:20 Universal Channel Pomorska ophodnja
07:35 Fox Crime Odeljenje
07:40 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
07:55 Fox Life Alo, Alo!
07:55 AXN Petrocelli
08:00 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:20 Universal Channel Pomorska ophodnja
08:20 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:25 Fox Crime Brojevi
08:30 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
08:40 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:55 Fox Life Škola za parove
08:55 AXN Doktor Who
09:00 HBO Comedy Lude sedamdesete
09:05 RTRS Nodi
09:15 Fox Crime Medijum
09:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
09:20 Universal Channel Nash Bridges
09:25 HBO Comedy Sredina
09:29 RTRS čarli i Mimo
09:40 Fox Life Ko je Samanta?
09:45 RTRS Tomica i Prijatelji
09:45 HBO Comedy Sredina
09:50 AXN Andromeda
10:00 RTRS Dilajla i Dzulijus
10:00 Fox Crime Šark
10:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
10:20 Universal Channel Nash Bridges
10:30 Fox Life Šapat duhova
10:40 AXN Andromeda
10:45 Fox Crime Putnik
11:00 Sci Fi Futurama
11:20 Universal Channel Braća i sestre
11:20 Fox Life Rokerka Rita
11:25 Sci Fi Futurama
11:30 Fox Crime Kesl
11:35 AXN Sue Thomas
11:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
12:00 Pink Extra Tereza
12:05 Fox Life Džoi
12:10 OBN Bilo jednom u Turskoj
12:15 Fox Crime Brojevi
12:20 Universal Channel Braća i sestre
12:30 Fox Life Kupid
12:30 AXN Anđeo tame
12:35 RTS 1 Hana Montana
12:40 Sci Fi Bafi - ubica vampira
13:00 Fox Crime Medijum
13:20 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
13:25 AXN Gospodar zvijeri
13:30 Sci Fi Bafi - ubica vampira
13:45 Fox Crime Šark
14:10 Fox Life Prljavi seksi novac
14:15 AXN Petrocelli
14:30 Sci Fi Alice
14:30 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
14:55 OBN Bilo jednom u Turskoj
14:55 Fox Life Škola za parove
15:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:00 Enter Ti si moja sudbina, omnibus
15:00 Happy TV Melroz plejs
15:15 OBN Dolina vukova
15:15 AXN Čuvari luke
15:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:25 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
15:40 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:40 Fox Life Ko je Samanta?
16:00 Sci Fi Alice
16:00 Pink Extra Zabranjena ljubav
16:03 RTS Sat Bela lađa
16:03 RTS 1 Bela lađa
16:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:10 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
16:10 AXN Sue Thomas
16:30 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:30 Fox Life Šapat duhova
16:45 OBN Dolina vukova
16:55 Fox Crime Kesl
17:00 Universal Channel Tri rijeke
17:05 AXN Anđeo tame
17:15 Fox Life Rokerka Rita
17:40 Sci Fi Eureka
17:40 RTS 1 Lud, zbunjen, normalan
17:40 Fox Crime Frikovi
17:55 AXN Largo Winch
18:00 Universal Channel Tri rijeke
18:00 Fox Life Porodična praksa
18:25 HBO Comedy Odgoj za početnike
18:25 Fox Crime Monk
18:30 Sci Fi Eureka
18:30 Avala The Office
18:50 Fox Life Kupid
18:55 AXN Sue Thomas
19:00 Universal Channel Zakon i red
19:00 Avala Porodica Serano
19:08 B92 Naša mala klinika
19:10 Fox Crime Brojevi
19:15 OBN Dolina vukova .
19:20 Sci Fi Futurama
19:35 Fox Life Razvedeni Gari
19:45 Sci Fi Futurama
19:50 AXN Life Unexpected Ii
20:00 Universal Channel Dobra žena
20:00 OBN Gorki život
20:00 Fox Crime Putnik
20:00 B92 Vratiće se rode
20:05 RTS Sat Bela lađa
20:05 RTS 1 Bela lađa
20:10 Sci Fi Futurama
20:25 Fox Life Škola za parove
20:35 Sci Fi Futurama
20:40 BN Bela lađa
20:45 Fox Crime Brojevi
20:45 AXN Glavna sestra Hawthorne
21:00 Sci Fi Stargate Universe
21:00 Universal Channel Braća i sestre
21:10 HTV 1 Stipe u gostima 2
21:10 Fox Life Dr. Haus
21:30 Fox Crime Zločinački umovi
21:45 OBN Dolina vukova
21:48 RTRS Balkan Ekspres
21:50 Sci Fi Legend Of The Seeker
21:50 Fox Life Lekar po porudžbini
21:55 HBO Spartak: Bogovi arene
22:00 Universal Channel Braća i sestre
22:00 HBO Comedy Odgoj za početnike
22:15 Fox Crime Zločinački umovi
22:30 HBO Comedy Ubi me dosada
22:30 Avala Prljavi policajci
22:50 Fox Life Džoi
23:00 Fox Crime Odeljenje
23:15 Fox Life Ket i Kim
23:15 RTL CSI: Miami
23:25 AXN Kalifornikacija
23:50 RTS 1 Skok u budućnost
23:50 Fox Crime Odeljenje
23:55 RTRS Balkan Ekspres
00:00 AXN Kalifornikacija
00:05 Fox Life Ružna Beti
00:15 Sci Fi Futurama
00:35 Fox Crime Odeljenje
00:35 AXN Zabranjena znanost
00:40 Sci Fi Futurama
00:50 RTRS Trava
00:55 Fox Life Rokerka Rita
01:00 Universal Channel Dobra žena
01:05 Sci Fi Ghost Hunters International
01:15 AXN Anđeo tame
01:20 Fox Crime Odeljenje
01:30 Pink Extra Tereza
01:40 Fox Life Alo, Alo!
01:55 Sci Fi Destination Truth
02:00 Universal Channel Sutkinja Amy
02:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:05 Fox Crime Odeljenje
02:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:25 Fox Life Sudije za Stil
02:45 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:53 RTS Sat Bela lađa
02:53 RTS 1 Bela lađa
03:00 Universal Channel Tri rijeke
03:00 Happy TV Melroz plejs
03:10 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:35 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:40 AXN Glavna sestra Hawthorne
04:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
04:25 AXN Life Unexpected Ii
04:55 Cinemax Capadocia
-
Serije
Ponedeljak, 11. April 2011
06:00 Pink Trijumf ljubavi
06:01 RTRS Karmelita
06:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
06:23 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Prva Elenin duh
06:30 Fox Life Ko živ ko mrtav
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 AXN Čuvari luke
07:10 Prva Neko te posmatra
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:50 RTL Dragon Ball Z
07:55 AXN Obiteljsko pravo
08:00 Avala Rejčel Rej
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy
08:15 Fox Life Mentalno
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka 2
08:30 OBN Hekimoglu - hrabro srce
08:30 RTV 2 Izlog strasti
08:30 Sci Fi The X - Files
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
09:00 Enter Ti si moja sudbina Serija
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
09:06 HTV 1 Hotel dvorac Orth 2
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:10 Universal Channel Policijski novaci
09:15 Prva Gumuš
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Enter Amor Latino
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Heidi
09:45 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 RTRS Barimba
10:01 HTV 2 Tvoja sam sudbina
10:09 RTRS Mekanike u Misiji
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:10 Universal Channel Policijski novaci
10:15 Fox Life Ko živ ko mrtav
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:21 RTRS Dzekers
10:30 Film Plus Fadž
10:30 RTV 1 Znanje imanje RTS2
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:44 RTRS Dilajla i Dzulijus
10:45 Fox Crime Nestali
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:50 BN Kradljivac srca
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Eukanuba: Čudesni psi
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:05 RTS 1 Ljubavnice
11:10 Universal Channel Teksaški rendžer
11:30 Fox Crime Njujorški plavci
11:30 Film Plus Neverovatne priče
11:35 AXN Andromeda
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 Pink Zabranjena ljubav
12:10 OBN Dolina vukova
12:10 Universal Channel Nash Bridges
12:13 B92 Najbolje godine
12:20 Fox Crime Džordan
12:25 RTL Aurora
12:25 AXN Charliejevi Anđeli
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:40 Sci Fi Eureka
12:50 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
13:00 Pink Tereza
13:00 B92 Naša mala klinika
13:05 Fox Crime Odstrel
13:20 HTV 1 Divlji Plamen 2
13:25 AXN Navy CIS
13:30 Film Plus Dosije Drezden
13:30 Fox Life Mentalno
13:30 Sci Fi Eureka
13:55 Fox Crime Odeljenje
13:55 OBN Hakimoglu - hrabro srce
14:05 RTL Nasljednici
14:05 Prva Elenin duh
14:05 BN Histori
14:05 RTRS Karmelita
14:15 Fox Life Sofi Parker
14:20 AXN Pravda za sve
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:40 Fox Crime Metlok
14:55 OBN Gorki život
14:55 RTL Sutkinja Amy
15:00 HTV 1 Dharma i Greg 2
15:00 HBO Comedy Sredina
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 Universal Channel Foyleov rat
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 Prva Kad lišće pada
15:10 RTRS Porodica jermolov
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:15 AXN Čuvari luke
15:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:30 RTV 1 Cigansko srce
15:40 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:45 HTV 2 Hotel dvorac Orth 2
15:55 Fox Life Da, Draga
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:03 RTS 1 Greh njene majke
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Džordan
16:15 Film Plus Fadž
16:20 OBN Gorki život
16:25 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Houp i Fejt
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 B92 Najbolje godine
17:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
17:02 Avala Kandi
17:03 RTRS Pod Sretnom Zvijezdom
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:05 RTS 2 Priđi bliže
17:15 Film Plus Sikvest DSV
17:15 RTL Bibin svijet
17:20 HTV 2 Crno proročanstvo
17:30 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Fox Crime Frikovi
17:45 Pink Trijumf ljubavi
17:46 HTV 2 Sledge Hammer 2
18:00 Enter Ti si moja sudbina Serija
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Universal Channel Nash Bridges
18:05 AXN Obiteljsko pravo
18:10 Film Plus Neverovatne priče
18:13 HTV 2 Divlji Plamen 2
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Pink Mala nevesta
18:30 Sci Fi The X - Files
18:42 HTV 1 Tvoja sam sudbina
18:45 Prva Gumuš
18:46 RTRS Mekanike u Misiji
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
19:00 AXN Andromeda
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Teksaški rendžer
19:15 Fox Crime Bouns
19:20 Sci Fi Stargate Universe
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:50 AXN Navy CIS
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 OBN Gorki život
20:00 HTV 2 Mercy
20:00 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
20:00 RTL Ezel
20:00 Universal Channel Tri rijeke
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:10 Prva Kad lišće pada
20:10 BN Kradljivac srca
20:10 Sci Fi Legend Of The Seeker
20:25 Fox Life Sofi Parker
20:30 Studio B Godine prolaze
20:45 Fox Crime Džordan
20:45 AXN Pravda za sve
20:46 HTV 2 Glee
21:00 Film Plus Sikvest DSV
21:00 RTS 2 Ljubavnice
21:00 Universal Channel Dobra žena
21:10 Fox Life Dr. Haus
21:30 Fox Crime Zaštitnica svedoka
21:34 HTV 2 Završni udarac 3
21:34 RTRS Zauvijek Mlad
21:40 HBO Ubi me dosada
21:40 AXN Specijalci iz Melbournea
21:45 OBN Dolina vukova
22:00 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
22:00 Fox Life Lekar po porudžbini
22:00 RTL Hawaii Five - 0
22:00 Ultra Olovni Balon
22:05 HBO Prava krv
22:20 Fox Crime Alijas
22:22 HTV 2 Zločinački umovi 4
22:30 Enter Amor Latino
22:35 AXN Vatreni dečki
22:40 Avala Dr. Haus
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
23:00 Happy TV Agencija
23:10 Fox Crime Kesl
23:10 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:30 AXN Canal Road
23:40 Ultra Olovni Balon Fast Show
23:45 Cinemax Capadocia
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:00 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:05 RTL CS
00:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
00:10 Universal Channel Tri rijeke
00:23 RTS 1 Posrednik
00:25 HBO Comedy Trava
00:25 AXN Pravda za sve
00:40 Fox Crime Bouns
00:50 Cinemax Treme ep. 6
00:50 HBO Comedy Trava
00:50 Fox Life Sofi Parker
01:00 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
01:04 HTV 1 Dragi Johne 3
01:10 Universal Channel Tri rijeke
01:20 AXN Specijalci iz Melbournea
01:25 Fox Crime Odstrel
01:28 HTV 1 Ksena - princeza ratnica 5
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
02:00 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:05 Fox Crime Zločinački umovi
02:11 HTV 1 Završni udarac 3
02:15 AXN Vatreni dečki
02:25 Fox Life Ko živ ko mrtav
02:45 RTL CS
02:54 HTV 1 Zločinački umovi 4
03:00 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
03:00 Happy TV Agencija
03:00 AXN Canal Road
03:35 HTV 1 Dharma i Greg 2
03:40 Avala Dr. Haus
03:56 HTV 1 Sledge Hammer 2
04:00 Universal Channel Foyleov rat
04:33 HTV 1 Mercy
04:45 Happy TV Iz X u X
04:50 RTRS Porodica jermolov
-
Serije
Utorak, 12. April 2011
06:00 Film Plus S vetrom u leđa
06:00 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
06:01 RTRS Karmelita
06:01 Pink Trijumf ljubavi
06:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
06:20 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Ko živ ko mrtav
06:30 Prva Elenin duh
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 AXN Čuvari luke
07:10 Prva Neko te posmatra
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:45 RTL Dragon Ball Z
07:55 AXN Obiteljsko pravo
08:00 Avala Rejčel Rej
08:00 RTV 2 Izlog strasti
08:10 RTL Ezel
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy
08:15 Fox Life Mentalno
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X - Files
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
09:05 HTV 1 Hotel dvorac Orth
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:10 Universal Channel Braća i sestre
09:15 Prva Gumuš
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Mega Mindy
09:45 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 RTRS Barimba
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HTV 2 Tvoja sam sudbina
10:09 RTRS Mekanike u Misiji
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:10 Universal Channel Braća i sestre
10:15 Fox Life Ko živ ko mrtav
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:22 RTRS Mar
10:30 RTV 1 Cigansko srce
10:35 BN Igrana serija
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Nestali
11:00 RTS 1 Ljubavnice
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:05 RTRS Robin Hud 2
11:10 Universal Channel Teksaški rendžer
11:30 Fox Crime Njujorški plavci
11:40 AXN Andromeda
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
11:56 Pink Zabranjena ljubav
12:08 B92 Najbolje godine
12:10 OBN Dolina vukova
12:10 Universal Channel Nash Bridges
12:20 Fox Crime Džordan
12:25 RTL Aurora
12:30 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
12:30 Cinemax Najbolji holivudski reditelji
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:40 Sci Fi Futurama
12:49 Pink Tereza
13:05 Fox Crime Odstrel
13:05 Sci Fi Futurama
13:10 Film Plus Neverovatne priče
13:20 HTV 1 Divlji Plamen
13:25 AXN Navy CIS
13:30 Fox Life Mentalno
13:30 Sci Fi Ghost Hunters International
13:40 Film Plus S vetrom u leđa
13:55 Fox Crime Odeljenje
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
14:05 RTL Nasljednici
14:05 Prva Elenin duh
14:05 BN Bela lađa
14:10 RTRS Karmelita
14:15 Fox Life Sofi Parker
14:20 AXN Pravda za sve
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:40 Fox Crime Metlok
14:45 HBO Comedy Sredina
14:50 BN Crni Gruja
14:55 RTL Sutkinja Amy
14:55 OBN Gorki život
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 Enter Ti si moja sudbina, omnibus
15:00 HTV 1 Dharma i Greg
15:00 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
15:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 RTRS Porodica jermolov
15:10 Prva Kad lišće pada
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:15 AXN Čuvari luke
15:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:45 HTV 2 Hotel dvorac Orth
15:55 Fox Life Dr. Haus
16:00 Happy TV Agencija
16:00 Prva V.I.P
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:03 RTS 1 Greh njene majke
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:05 RTV 1 Cigansko srce
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Džordan
16:15 Film Plus Fadž
16:20 OBN Gorki život .
16:20 BN Kradljivac srca
16:35 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Lekar po porudžbini
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 Film Plus Sikvest
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 B92 Najbolje godine
17:00 Avala Kandi
17:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:06 RTS 2 Priđi bliže
17:10 BN Bela lađa
17:20 RTL Bibin svijet
17:20 HTV 2 Crno proročanstvo
17:29 Pink Trijumf ljubavi
17:30 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Fox Crime Zaštitnica svedoka
17:45 HTV 2 Sledge Hammer
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Universal Channel Nash Bridges
18:05 AXN Obiteljsko pravo
18:15 HTV 2 Divlji Plamen
18:23 Pink Mala nevesta
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Sci Fi The X - Files
18:40 HTV 1 Tvoja sam sudbina
18:45 RTRS Mekanike u Misiji
18:45 Prva Gumuš
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
19:00 AXN Andromeda
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Teksaški rendžer
19:15 Fox Crime Bouns
19:20 Sci Fi Eureka
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:50 RTS 1 Greh njene majke
19:50 AXN Navy CIS
20:00 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 RTL Ezel
20:00 OBN Gorki život
20:00 Universal Channel Tri rijeke
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:10 Prva Kad lišće pada
20:10 BN Crni gruja
20:10 Sci Fi Eureka
20:12 HTV 2 Mercy
20:25 Fox Life Sofi Parker
20:30 Studio B Godine prolaze
20:45 Fox Crime Džordan
20:45 AXN Pravda za sve
21:00 Sci Fi Futurama
21:10 RTS 2 Ljubavnice
21:10 Fox Life Očajne domaćice
21:15 Film Plus Trava
21:25 Sci Fi Futurama
21:30 Fox Crime Brojevi
21:40 AXN Osveta
21:45 OBN Dolina vukova
21:50 Sci Fi Ghost Hunters International
22:00 HBO Prava krv
22:00 Fox Life Ludnica u Klivlendu
22:00 Ultra Olovni Balon Top Gear
22:05 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
22:20 Fox Crime Separe
22:25 Fox Life Kugar Taun
22:35 AXN Navy CIS - Los Angeles
22:35 Avala Dr. Haus
22:35 Studio B Pakov svet
22:45 Fox Crime Arčer
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
22:50 HTV 2 Zločinački umovi
22:50 RTV 2 Nevidljivi protivnik
22:50 Universal Channel Braća i sestre
23:00 Happy TV Agencija
23:00 RTL CS
23:00 OBN Naša mala klinika
23:10 Fox Crime Kesl
23:11 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:30 AXN Canal Road
23:40 Ultra Olovni Balon
23:45 Cinemax Treme ep. 7
23:50 Universal Channel Braća i sestre
23:55 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 RTL Hawaii Five - 0
00:10 Ultra Fast Show
00:20 HBO Comedy Obdaren II. ep. 15
00:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
00:23 RTS 1 Posrednik
00:25 HTV 1 Lovci na natprirodno
00:25 AXN Pravda za sve
00:40 Fox Crime Bouns
00:45 HBO Comedy Obdaren II. ep. 16
00:50 Fox Life Sofi Parker
00:50 Universal Channel Tri rijeke
01:10 HTV 1 Dragi Johne
01:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
01:20 AXN Osveta
01:25 Fox Crime Odstrel
01:35 HTV 1 Ksena - princeza ratnica
01:40 Fox Life Sudije za Stil
02:00 Prva V.I.P
02:00 Pink Extra Daniela
02:00 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
02:05 Fox Crime Put osvete
02:15 AXN Navy CIS - Los Angeles
02:20 HTV 1 Zločinački umovi
02:25 Fox Life Ko živ ko mrtav
02:40 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
03:00 Happy TV Agencija
03:00 AXN Canal Road
03:30 Avala Dr. Haus
03:40 RTL CS
03:40 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
04:00 Pink Extra Nevina
04:30 HTV 1 Mercy
-
Serije
Sreda, 13. April 2011
06:01 RTRS Karmelita
06:04 Pink Trijumf ljubavi
06:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
06:20 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Ko živ ko mrtav
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 AXN Čuvari luke
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:30 Film Plus Dosije Drezden
07:35 Fox Crime Brojevi
07:45 RTL Dragon Ball Z
07:55 AXN Obiteljsko pravo
07:55 Avala Rejčel Rej
08:10 RTL Ezel
08:10 Prva Neko te posmatra
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy
08:15 Fox Life Mentalno
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka 2
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X - Files
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
09:00 Enter Serija
09:05 HTV 1 Hotel dvorac Orth 2
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Mega Mindy
09:50 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 RTRS Barimba
10:00 Prva Gumuš
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
10:15 Fox Life Ko živ ko mrtav
10:18 RTRS Mekanike u Misiji
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:30 Film Plus Fadž
10:31 RTV 1 Cigansko srce
10:31 RTRS Mar
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Nestali
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:00 RTRS Pandamonium
11:00 B92 Info V.O.A.
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Trnavčevići u divljini
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:07 RTS 1 Ljubavnice
11:10 Universal Channel Teksaški rendžer
11:30 Fox Crime Njujorški plavci
11:30 Prva Neko te posmatra
11:40 AXN Andromeda
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
11:57 Pink Zabranjena ljubav
12:00 B92 Najbolje godine
12:10 OBN Dolina vukova
12:10 Universal Channel Nash Bridges
12:20 Fox Crime Džordan
12:25 RTL Aurora
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Sci Fi Stargate Universe
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:47 Pink Tereza
12:50 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:05 Fox Crime Odstrel
13:20 RTV 2 Nevidljivi protivnik
13:20 HTV 1 Divlji Plamen 2
13:30 Sci Fi Legend Of The Seeker
13:30 Fox Life Mentalno
13:30 Film Plus Dosije Drezden
13:30 AXN Navy CIS
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
13:55 Fox Crime Odeljenje
14:05 RTL Nasljednici
14:10 RTRS Karmelita
14:15 Fox Life Sofi Parker
14:15 Prva Elenin duh
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:20 AXN Pravda za sve
14:40 Fox Crime Metlok
14:55 OBN Gorki život
14:55 RTL Sutkinja Amy
15:00 HTV 1 Dharma i Greg 2
15:00 HBO Comedy Sredina
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:10 RTRS Porodica jermolov
15:10 Prva Kad lišće pada
15:15 AXN Čuvari luke
15:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:45 HTV 2 Hotel dvorac Orth 2
15:50 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:55 Fox Life Očajne domaćice
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:00 Happy TV Agencija
16:00 Prva V.I.P
16:03 RTS 1 Greh njene majke
16:05 RTV 1 Cigansko srce
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Džordan
16:15 Film Plus Fadž
16:20 OBN Gorki život
16:35 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Ludnica u Klivlendu
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 RTS 2 Priđi bliže
17:00 Film Plus Trava
17:00 B92 Najbolje godine
17:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:10 Fox Life Kugar Taun
17:10 Avala Kandi
17:20 HTV 2 Crno proročanstvo
17:20 RTL Bibin svijet
17:30 Pink Trijumf ljubavi
17:30 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Fox Crime Šark
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 Enter Serija
18:00 Universal Channel Nash Bridges
18:05 AXN Obiteljsko pravo
18:24 Pink Mala nevesta
18:30 Sci Fi The X - Files
18:30 HTV 1 Tvoja sam sudbina
18:30 Fox Crime Odstrel
18:45 RTRS Mekanike u Misiji
18:45 Prva Gumuš
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
19:00 AXN Andromeda
19:00 Avala Porodica Serano
19:00 Universal Channel Teksaški rendžer
19:15 HTV 2 Sledge Hammer 2
19:15 Fox Crime Bouns
19:25 Sci Fi Killer Bees
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:36 B92 Pingvini sa Madagaskara
19:40 HBO Odgoj za početnike
19:50 RTS 1 Greh njene majke
19:50 AXN Navy CIS
20:00 OBN Gorki život
20:00 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 RTL Ezel
20:00 Universal Channel Tri rijeke
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:10 HTV 1 Kapelski kresovi
20:10 Prva Kad lišće pada
20:25 Fox Life Sofi Parker
20:30 Studio B Godine prolaze
20:45 Fox Crime Džordan
20:45 AXN Pravda za sve
21:00 Sci Fi Eureka
21:00 Film Plus Sikvest DSV
21:00 Universal Channel Fairly legal
21:10 Fox Life Porodična praksa
21:10 RTS 2 Ljubavnice
21:25 HTV 1 Bitange i princeze 4
21:30 Fox Crime Put osvete
21:40 AXN Torchwood
21:45 OBN Dolina vukova
21:50 Sci Fi Eureka
22:00 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
22:00 HBO Prava krv
22:00 Fox Life Uvod u anatomiju
22:00 Ultra Olovni BalonTop Gear
22:15 RTRS Rezovi
22:15 RTL CSI: NY
22:20 Fox Crime Nečujno
22:35 Avala Dr. Haus
22:35 Studio B Pakov svet
22:40 AXN Utočište
22:50 HBO Spartak: Bogovi arene
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
23:00 OBN Naša mala klinika
23:00 RTV 2 Nevidljivi protivnik
23:00 HTV 2 Zločinački umovi 4
23:00 Happy TV Agencija
23:10 Fox Crime Kesl
23:10 RTL CS
23:11 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:35 AXN Canal Road
23:40 Ultra Olovni Balon
23:50 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
23:55 Cinemax Treme ep. 8
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 HTV 1 Lovci na natprirodno 4
00:10 Ultra Fast Show
00:15 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
00:15 HBO Comedy Ubi me dosada
00:23 RTS 1 Posrednik
00:30 AXN Pravda za sve
00:30 Universal Channel Tri rijeke
00:40 Fox Crime Bouns
00:50 Fox Life Sofi Parker
00:55 HTV 1 Dragi Johne 3
01:05 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
01:20 HTV 1 Ksena - princeza ratnica 5
01:25 Fox Crime Odstrel
01:25 AXN Torchwood
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:55 Sci Fi Bafi - ubica vampira
02:00 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:05 HTV 1 Zločinački umovi 4
02:05 Fox Crime Separe
02:15 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
02:15 Prva V.I.P
02:25 Fox Life Ko živ ko mrtav
02:25 AXN Utočište
02:30 Fox Crime Arčer
03:00 Happy TV Agencija
03:10 RTL CS
03:15 AXN Canal Road
03:40 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
03:45 Avala Dr. Haus
04:45 Happy TV Iz X u X
04:55 RTRS Porodica jermolov
-
Serije
Četvrtak, 14. April 2011
06:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
06:00 Pink Trijumf ljubavi
06:01 RTRS Karmelita
06:25 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Ko živ ko mrtav
06:40 Universal Channel Sutkinja Amy
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 AXN Čuvari luke
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:40 Universal Channel Sutkinja Amy
07:45 RTL Dragon Ball Z
07:55 AXN Obiteljsko pravo
07:55 Avala Rejčel Rej
08:10 RTL Ezel
08:10 Prva Neko te posmatra
08:15 Fox Life Mentalno
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka 2
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X - Files
08:40 Universal Channel Sutkinja Amy
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
09:00 Enter Serija
09:05 HTV 1 Hotel dvorac Orth 2
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Mega Mindy
09:40 Universal Channel Fairly legal
09:50 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
09:55 RTRS Barimba
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 Prva Gumuš
10:04 RTRS Mekanike u Misiji
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:15 Fox Life Ko živ ko mrtav
10:17 RTRS Mar
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:30 Film Plus Fadž
10:30 RTV 1 Cigansko srce
10:40 RTRS Dilajla i Dzulijus
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Nestali
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Trnavčevići u divljini
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:05 RTS 1 Ljubavnice
11:10 Universal Channel Teksaški rendžer
11:30 Fox Crime Njujorški plavci
11:40 AXN Andromeda
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 Pink Zabranjena ljubav
12:08 B92 Najbolje godine
12:10 Universal Channel Nash Bridges
12:10 OBN Dolina vukova
12:20 Fox Crime Džordan
12:25 RTL Aurora
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Sci Fi Futurama
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:45 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:00 Pink Tereza
13:05 Sci Fi Futurama
13:05 Fox Crime Odstrel
13:20 HTV 1 Divlji Plamen 2
13:20 RTV 2 Nevidljivi protivnik
13:30 Sci Fi Ghost Hunters International
13:30 Fox Life Mentalno
13:30 Film Plus Dosije Drezden
13:30 AXN Navy CIS
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
13:55 Fox Crime Odeljenje
14:05 Prva Elenin duh
14:10 HBO Comedy Sredina
14:10 RTRS Karmelita
14:10 RTL Nasljednici
14:15 Fox Life Sofi Parker
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:20 AXN Pravda za sve
14:30 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:40 Fox Crime Metlok
14:50 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:55 OBN Gorki život
15:00 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
15:00 HTV 1 Dharma i Greg 2
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 RTL Sutkinja Amy
15:00 Prva Kad lišće pada
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:10 RTRS Porodica jermolov
15:10 AXN Čuvari luke
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:45 HTV 2 Hotel dvorac Orth 2
15:55 Fox Life Porodična praksa
15:55 Prva V.I.P
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:00 Happy TV Agencija
16:05 RTV 1 Cigansko srce
16:05 AXN Starsky i Hutch
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:08 RTS 1 Greh njene majke
16:15 Fox Crime Džordan
16:15 Film Plus Fadž
16:20 OBN Gorki život
16:35 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Uvod u anatomiju
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Fox Crime Nestali
17:00 Film Plus Sikvest DSV
17:00 B92 Najbolje godine
17:05 RTS 2 Priđi bliže
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:05 Avala Kandi
17:10 BN Svet na dlanu
17:20 HTV 2 Crno proročanstvo
17:20 RTL Bibin svijet
17:30 Studio B Pakov svet
17:30 Pink Trijumf ljubavi
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 HTV 2 Sledge Hammer 2
17:45 Fox Crime Šark
18:00 Universal Channel Nash Bridges
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 Enter Serija
18:00 AXN Obiteljsko pravo
18:10 HTV 2 Divlji Plamen 2
18:30 Sci Fi The X - Files
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Pink Mala nevesta
18:40 HTV 1 Tvoja sam sudbina
18:45 Prva Gumuš
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
18:50 RTRS Mekanike u Misiji
18:55 AXN Andromeda
19:00 Universal Channel Teksaški rendžer
19:00 Avala Porodica Serano
19:15 Fox Crime Bouns
19:30 Sci Fi Disappearance
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:50 AXN Navy CIS
20:00 Universal Channel Tri rijeke
20:00 OBN Gorki život
20:00 HTV 2 Mercy
20:00 HBO Comedy Trava
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 RTL Ezel
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:10 BN Kradljivac srca
20:15 Prva Kad lišće pada
20:25 Fox Life Sofi Parker
20:30 Studio B Godine prolaze
20:45 Fox Crime Džordan
20:45 AXN Pravda za sve
21:00 RTS 2 Ljubavnice
21:10 Fox Life Ket i Kim
21:15 Film Plus Trava
21:30 Fox Crime Monk
21:40 AXN Obrana
21:45 HBO Prava krv
22:00 Ultra Olovni Balon Top Gear
22:00 Fox Life Ružna Beti
22:00 Cinemax Capadocia
22:20 Fox Crime Frikovi
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 AXN Kalifornikacija
22:50 Universal Channel Medij
22:50 Studio B Pakov svet
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
23:00 Happy TV Agencija
23:00 RTV 2 Nevidljivi protivnik
23:10 Fox Crime Kesl
23:10 AXN Kalifornikacija
23:15 HTV 2 Zločinački umovi 4
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:15 RTL CS
23:25 HBO Comedy Trava
23:40 Ultra Olovni Balon
23:45 AXN Canal Road
23:50 Universal Channel Medij
23:50 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
23:55 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 Ultra Fast Show
00:15 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
00:20 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
00:25 Cinemax Treme
00:25 RTL CSI: NY
00:40 Fox Crime Bouns
00:40 AXN Pravda za sve
00:43 RTS 1 Posrednik
00:45 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
00:50 Universal Channel Tri rijeke
00:50 Fox Life Sofi Parker
01:00 HTV 1 Lovci na natprirodno 4
01:00 BN Kradljivac srca
01:00 Prva V.I.P
01:05 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
01:25 Fox Crime Odstrel
01:30 RTS Sat Art zona: Ljubomir Šimunić
01:35 AXN Obrana
01:40 HTV 1 Dragi Johne 3
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:55 Sci Fi Bafi - ubica vampira
02:00 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:05 HTV 1 Ksena - princeza ratnica 5
02:05 Fox Crime Nečujno
02:25 Fox Life Ko živ ko mrtav
02:25 AXN Kalifornikacija
02:45 HTV 1 Zločinački umovi 4
02:55 AXN Kalifornikacija
03:00 Happy TV Agencija
03:05 RTL CS
03:15 Avala Dr. Haus
03:25 AXN Canal Road
03:30 HTV 1 Sledge Hammer 2
03:40 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
04:40 HTV 1 Mercy
04:45 Happy TV Iz X u X
04:55 RTRS Porodica jermolov
-
Serije
Petak, 15. April 2011
06:01 RTRS Karmelita
06:07 Pink Trijumf ljubavi
06:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
06:20 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Ko živ ko mrtav
06:50 Fox Crime Odeljenje
07:00 RTV 2 Izlog strasti
07:00 AXN Čuvari luke
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:55 AXN Obiteljsko pravo
07:55 Avala Rejčel Rej
08:10 Prva Neko te posmatra
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy
08:15 RTL Dragon Ball Z
08:15 Fox Life Mentalno
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka 2
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X - Files
08:40 RTL Ezel
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
09:00 Enter Serija
09:05 HTV 1 Hotel dvorac Orth 2
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:10 Universal Channel Braća i sestre
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Mega Mindy
09:50 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 RTRS Barimba
10:00 Prva Gumuš
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:10 Universal Channel Braća i sestre
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:15 Fox Life Ko živ ko mrtav
10:18 RTRS Mekanike u Misiji
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:30 RTV 1 Cigansko srce
10:31 RTRS Ma
10:35 BN Igrana serija
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Hope Springs
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 B92 Trnavčevići u divljini
11:05 RTS 1 Ljubavnice
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:10 Universal Channel Teksaški rendže
11:30 Prva Neko te posmatra
11:30 Fox Crime Njujorški plavci
11:40 AXN Andromeda
11:50 Sci Fi The X - Files
11:54 Pink Zabranjena ljubav
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:10 Universal Channel Nash Bridges
12:14 B92 Najbolje godine
12:20 Fox Crime Džordan
12:20 Cinemax Najbolji holivudski reditelji
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:40 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
12:40 RTL Aurora
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:40 Sci Fi Eureka
12:45 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:47 Pink Tereza
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:05 Fox Crime Odstrel
13:15 RTV 2 Nevidljivi protivnik
13:30 HTV 1 Divlji Plamen 2
13:30 Fox Life Mentalno
13:30 Film Plus Dosije Drezden
13:30 Sci Fi Eureka
13:30 AXN Navy CIS
13:50 RTL Nasljednici
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
13:55 Fox Crime Odeljenje
14:05 Prva Elenin duh
14:05 BN Bela lađa
14:10 RTRS Karmelita
14:15 Fox Life Sofi Parke
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:20 AXN Pravda za sve
14:40 RTL Sutkinja Amy
14:40 Fox Crime Metlok
14:50 BN Crni Gruja
14:55 OBN Gorki život
14:55 HBO Comedy Odgoj za početnike
15:00 HTV 1 Dharma i Greg 2
15:00 Happy TV Lude Godine
15:00 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 RTRS Porodica jermolov
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:15 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:15 AXN Čuvari luke
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:35 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:55 Prva V.I.P
15:55 Fox Life Ket i Kim
16:00 Happy TV Agencija
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:03 RTS 1 Greh njene majke
16:05 HTV 2 Hotel dvorac Orth 2
16:05 RTV 1 Cigansko srce
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:15 Fox Crime Džordan
16:15 Film Plus Fadž
16:20 OBN Gorki život, r.
16:25 BN Kradljivac srca
16:40 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Ružna Beti
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Fox Crime Hope Springs
17:00 Film Plus Trava
17:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
17:00 B92 Najbolje godine
17:05 Avala Kandi
17:10 BN Bela lađa
17:10 AXN Charliejevi Anđeli
17:25 RTL Bibin svijet
17:26 Pink Trijumf ljubavi
17:30 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
17:40 Sci Fi Destination Truth
17:45 Fox Crime Brojevi
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 Universal Channel Nash Bridges
18:00 Enter Serija
18:10 AXN Obiteljsko pravo
18:15 HTV 2 Divlji Plamen 2
18:25 Pink Mala nevesta
18:30 Fox Crime Odstrel
18:30 Sci Fi The X - Files
18:45 RTRS Mekanike u Misiji
18:45 Prva Gumuš
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
19:00 HBO Comedy Odgoj za početnike
19:00 Universal Channel Teksaški rendže
19:00 Avala Porodica Serano
19:05 AXN Andromeda
19:15 Fox Crime Bouns
19:20 Sci Fi Futurama
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:45 Sci Fi Futurama
19:55 AXN Navy CIS
20:00 OBN Gorki život
20:00 HBO Comedy Trava
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 Universal Channel Tri rijeke
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:05 HBO Odgoj za početnike
20:10 Prva Kad lišće pada
20:10 BN Crni gruja
20:10 Sci Fi Ghost Hunters International
20:25 Fox Life Sofi Parke
20:30 HBO Ubi me dosada
20:45 Fox Crime Džordan
20:45 AXN Pravda za sve
20:55 HTV 2 Muškarci na stablima 2
21:00 RTS 2 Ljubavnice
21:00 HBO Spartak: Bogovi arene
21:00 Film Plus Sikvest DSV
21:00 Universal Channel Zakon i red: Zločinačka namjera
21:10 RTRS Zena Musketa
21:10 Fox Life Da, Draga
21:30 Fox Crime Zločinački umovi
21:40 AXN Zločinački umovi: Analiza počinitelja
21:45 HTV 2 The Pilot
22:00 Fox Life Houp i Fejt
22:00 Universal Channel Dobra žena
22:00 Ultra Olovni BalonTop Gea
22:20 Prva Kobra
22:20 Fox Crime Zločinački umovi
22:30 Sci Fi Stargate Universe
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 Studio B Pakov svet
22:35 AXN Dva metra pod zemljom
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
23:00 Happy TV Agencija
23:00 Universal Channel Fairly legal
23:05 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
23:10 Fox Crime Kesl
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:20 Sci Fi Legend Of The Seeke
23:40 Ultra Olovni Balon
23:40 AXN Canal Road
23:45 HBO Comedy Trava
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 Ultra Fast Show
00:10 Sci Fi Dead Ai
00:15 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
00:23 RTS 1 Harperovo ostrvo
00:30 Universal Channel Tri rijeke
00:30 AXN Pravda za sve
00:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
00:40 Fox Crime Bouns
00:50 Fox Life Sofi Parke
00:55 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
01:15 Prva V.I.P
01:15 Cinemax Treme
01:20 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
01:20 AXN Zločinački umovi: Analiza počinitelja
01:25 Fox Crime Odstrel
01:30 Universal Channel Braća i sestre
01:40 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:50 Sci Fi Destination Truth
02:05 Fox Crime Zločinački umovi
02:10 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:15 AXN Dva metra pod zemljom
02:25 Fox Life Ko živ ko mrtav
02:30 Universal Channel Braća i sestre
03:00 Happy TV Agencija
03:15 AXN Canal Road
03:30 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
03:30 Avala Dr. Haus
03:50 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
04:15 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
04:35 HTV 1 Muškarci na stablima 2
04:40 HBO Comedy Kako uspjeti u Americi
-
Serije
Subota, 16. April 2011
06:10 Universal Channel Sutkinja Amy
06:50 Fox Crime Putnik
07:00 AXN Čuvari luke
07:05 Fox Life Vil i Grejs
07:10 RTRS Zena Musketa
07:10 Universal Channel Teksaški rendže
07:30 Film Plus Dosije Drezden
07:35 Fox Crime Odeljenje
07:40 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
07:55 AXN Petrocelli
07:55 Fox Life Alo, Alo!
08:00 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:10 Universal Channel Teksaški rendže
08:20 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:25 Fox Crime Bouns
08:30 HTV 2 Bijeg lukavog lisca
08:30 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
08:40 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:50 AXN Doktor Who
08:55 Fox Life Škola za parove
09:00 Enter Serija
09:00 BN Kradljivac srca
09:00 HBO Comedy Lude sedamdesete
09:00 RTRS Nodi
09:10 Universal Channel Teksaški rendže
09:15 Fox Crime Medijum
09:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
09:25 HBO Comedy Sredina
09:30 RTRS čarli i Mimo
09:40 Fox Life Ko je Samanta?
09:40 RTRS Tomica i Prijatelji
09:45 AXN Andromeda
09:45 HBO Comedy Sredina
09:45 HTV 2 Pseća ophodnja
09:55 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 Fox Crime Šark
10:10 RTL Sutkinja Amy
10:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
10:10 Universal Channel Teksaški rendže
10:15 RTRS Dilajla i Dzulijus
10:30 Film Plus Fadž
10:30 Fox Life Šapat duhova
10:40 AXN Andromeda
10:45 Fox Crime Putnik
10:45 Prva Kobra
11:00 Pink Extra Trijumf ljubavi
11:00 Sci Fi Futurama
11:10 Universal Channel Teksaški rendže
11:20 Fox Life Vil i Grejs
11:20 RTRS U Setnji sa Zvijerima
11:25 Sci Fi Futurama
11:30 Fox Crime Kesl
11:35 AXN Sue Thomas
11:35 OBN Bilo jednom u Turskoj
11:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
12:05 Fox Life Džoi
12:10 Universal Channel Fairly legal
12:15 Fox Crime Bouns
12:30 AXN Anđeo tame
12:30 Fox Life Prljavi seksi novac
12:40 Sci Fi Bafi - ubica vampira
12:50 HBO Odgoj za početnike
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:00 Fox Crime Medijum
13:20 Fox Life Razvedeni Gari
13:25 AXN Gospodar zvijeri
13:25 OBN Bilo jednom u Turskoj
13:30 Film Plus Dosije Drezden
13:30 Sci Fi Bafi - ubica vampira
13:45 Fox Crime Šark
14:10 Fox Life Porodična praksa
14:20 AXN Petrocelli
14:20 Sci Fi Eureka
14:30 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
14:55 Fox Life Škola za parove
14:55 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:10 Sci Fi Eureka
15:15 AXN Čuvari luke
15:15 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:15 OBN Dolina vukova
15:25 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
15:35 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:40 Fox Life Ružna Beti
16:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:00 Sci Fi Stargate Universe
16:10 AXN Sue Thomas
16:10 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
16:15 Film Plus Fadž
16:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:30 Fox Life Šapat duhova
16:45 OBN Dolina vukova
16:45 RTRS Zauvijek Mlad
16:50 Sci Fi Legend Of The Seeke
16:55 Fox Crime Kesl
17:00 Film Plus Sikvest DSV
17:05 AXN Anđeo tame
17:15 Fox Life Vil i Grejs
17:30 Universal Channel Braća i sestre
17:40 Fox Crime Zaštitnica svedoka
17:40 Sci Fi Ice
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 Enter Serija
18:00 AXN Largo Winch
18:00 Fox Life Da, Draga
18:10 RTRS Robin Hud 2
18:25 Fox Crime Put osvete
18:30 Avala The Office
18:30 Universal Channel Braća i sestre
18:50 Fox Life Houp i Fejt
18:55 AXN Sue Thomas
19:00 Avala Porodica Serano
19:10 Fox Crime Bouns
19:13 B92 Naša mala klinika
19:15 OBN Dolina vukova, r.
19:25 Sci Fi Ice
19:30 Universal Channel Fairly legal
19:35 Fox Life Razvedeni Gari
19:50 AXN Life Unexpected Ii
20:00 Fox Crime Putnik
20:00 OBN Gorki život
20:00 Prva Kad lišće pada
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:25 Fox Life Škola za parove
20:45 AXN Torchwood
20:45 Fox Crime Alijas
21:00 Studio B Serija
21:10 Fox Life Očajne domaćice
21:15 Film Plus Trava
21:30 Fox Crime Nečujno
21:45 AXN Otmica
22:00 Fox Life Ludnica u Klivlendu
22:00 HBO Comedy Obdaren II. ep. 17
22:15 Fox Crime Separe
22:25 Fox Life Kugar Taun
22:25 HBO Comedy Obdaren II. ep. 18
22:35 AXN Obrana
22:40 Fox Crime Arče
22:50 Fox Life Džoi
22:50 RTRS Prisluskivanje
22:55 HTV 2 Zaštitnica svjedoka 1
23:00 Fox Crime Monk
23:15 Fox Life Porodična praksa
23:30 AXN Post mortem
23:50 Fox Crime Medijum
00:00 Avala Tačka usijanja
00:05 Fox Life Uvod u anatomiju
00:10 Sci Fi Disappearance
00:10 Studio B Serija
00:35 Fox Crime Medijum
00:50 Universal Channel Medij
00:55 Fox Life Rokerka Rita
01:00 Pink Extra Trijumf ljubavi
01:20 Fox Crime Bratstvo
01:40 Fox Life Alo, Alo!
01:40 Sci Fi Destination Truth
01:50 Universal Channel Medij
02:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:00 Pink Extra Magična privlačnost
02:05 AXN Obrana
02:05 Fox Crime Bratstvo
02:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:25 Fox Life Sudije za Stil
02:40 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:50 AXN Anđeo tame
02:50 Universal Channel Tri rijeke
03:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:35 AXN Life Unexpected Ii
03:50 Universal Channel Braća i sestre
04:50 Universal Channel Braća i sestre
-
Serije
Nedelja, 17. April 2011
05:15 RTRS Robin Hud 2
06:00 Film Plus S vetrom u leđa
06:00 Universal Channel Sutkinja Amy
06:30 RTRS Zena Musketa
06:50 Fox Crime Putnik
06:50 Universal Channel Nash Bridges
07:00 AXN Čuvari luke
07:05 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Odeljenje
07:40 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
07:50 AXN Petrocelli
07:50 Universal Channel Nash Bridges
07:55 Fox Life Alo, Alo!
08:00 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:20 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:25 Fox Crime Brojevi
08:30 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
08:40 HBO Comedy Lude sedamdesete
08:50 AXN Doktor Who
08:50 Universal Channel Nash Bridges
08:55 Fox Life Škola za parove
09:00 HBO Comedy Lude sedamdesete
09:05 RTRS Nodi
09:15 Fox Crime Medijum
09:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
09:25 HBO Comedy Sredina
09:30 RTRS čarli i Mimo
09:40 Fox Life Ružna Beti
09:45 RTRS Tomica i Prijatelji
09:45 HBO Comedy Sredina
09:50 AXN Andromeda
09:50 Universal Channel Nash Bridges
10:00 RTRS Dilajla i Dzulijus
10:00 Fox Crime Šark
10:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
10:30 Fox Life Šapat duhova
10:40 AXN Andromeda
10:45 Fox Crime Putnik
10:50 Universal Channel Nash Bridges
11:00 Sci Fi Futurama
11:20 Fox Life Vil i Grejs
11:25 Sci Fi Futurama
11:30 Fox Crime Kesl
11:30 AXN Duval i Moretti: policijski tim
11:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:50 Universal Channel Braća i sestre
12:00 Pink Extra Tereza
12:05 Fox Life Tražim devojku
12:10 OBN Bilo jednom u Turskoj
12:15 Fox Crime Brojevi
12:30 Fox Life Kupid
12:30 AXN Anđeo tame
12:40 Sci Fi Bafi - ubica vampira
12:50 Universal Channel Braća i sestre
13:00 Fox Crime Medijum
13:20 Fox Life Razvedeni Gari
13:25 AXN Gospodar zvijeri
13:28 B92 Vratiće se rode
13:30 Sci Fi Bafi - ubica vampira
13:45 Fox Crime Šark
14:10 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:10 Fox Life Prljavi seksi novac
14:15 AXN Petrocelli
14:20 Sci Fi Ice
14:30 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:30 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
14:50 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:55 OBN Bilo jednom u Turskoj
14:55 Fox Life Škola za parove
15:00 Happy TV Melroz plejs
15:00 Enter Ti si moja sudbina, omnibus
15:15 OBN Dolina vukova
15:15 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:15 AXN Čuvari luke
15:25 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
15:35 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:40 Fox Life Ružna Beti
16:00 Pink Extra Zabranjena ljubav
16:00 Sci Fi Ice
16:03 RTS Sat Bela lađa
16:10 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
16:10 AXN Life Unexpected Ii
16:30 Fox Life Šapat duhova
16:45 OBN Dolina vukova
16:55 Fox Crime Kesl
17:05 AXN Anđeo tame
17:15 Fox Life Vil i Grejs
17:30 Universal Channel Tri rijeke
17:40 Fox Crime Frikovi
17:40 Sci Fi Eureka
18:00 Fox Life Porodična praksa
18:00 AXN Largo Winch
18:05 HBO Comedy Odgoj za početnike
18:25 Fox Crime Monk
18:30 Avala The Office
18:30 Sci Fi Eureka
18:30 Universal Channel Fairly legal
18:50 Fox Life Kupid
18:55 AXN Duval i Moretti: policijski tim
19:00 Avala Porodica Serano
19:05 B92 Naša mala klinika
19:10 Fox Crime Brojevi
19:15 OBN Dolina vukova, r.
19:20 Sci Fi Futurama
19:35 Fox Life Razvedeni Gari
19:45 Sci Fi Futurama
19:55 AXN Life Unexpected Ii
20:00 OBN Gorki život
20:00 Fox Crime Putnik
20:00 B92 Vratiće se rode
20:00 Universal Channel Dobra žena
20:05 RTS 1 Bela lađa
20:05 RTS Sat Bela lađa
20:10 Sci Fi Futurama
20:25 Fox Life Škola za parove
20:35 Sci Fi Futurama
20:40 BN Tuđe slađe
20:45 Fox Crime Brojevi
20:50 AXN Utočište
21:00 Sci Fi Stargate Universe
21:00 Universal Channel Braća i sestre
21:10 HTV 1 Stipe u gostima 2
21:10 Fox Life Dr. Haus
21:30 Fox Crime Zločinački umovi
21:45 OBN Dolina vukova
21:45 HBO Spartak: Bogovi arene
21:50 Fox Life Lekar po porudžbini
21:50 Sci Fi Legend Of The Seeke
22:00 HBO Comedy Odgoj za početnike
22:00 Universal Channel Braća i sestre
22:15 Fox Crime Zločinački umovi
22:30 RTL CSI: Miami
22:30 HBO Comedy Ubi me dosada
22:50 Fox Life Tražim devojku
22:50 RTS 1 Skok u budućnost
23:00 Fox Crime Odeljenje
23:10 RTRS Trava
23:15 Fox Life Ket i Kim
23:15 Avala Prljavi policajci
23:40 AXN Kalifornikacija
23:50 Fox Crime Odeljenje
00:05 Fox Life Ružna Beti
00:10 Sci Fi Futurama
00:15 AXN Kalifornikacija
00:35 Fox Crime Odeljenje
00:35 Sci Fi Futurama
00:50 AXN Zabranjena znanost
00:55 Fox Life Rokerka Rita
01:00 Sci Fi Ghost Hunters International
01:00 Universal Channel Dobra žena
01:20 Fox Crime Odeljenje
01:30 Pink Extra Tereza
01:30 AXN Anđeo tame
01:40 Fox Life Alo, Alo!
01:50 Sci Fi Destination Truth
02:00 Universal Channel Sutkinja Amy
02:05 Fox Crime Odeljenje
02:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
02:25 Fox Life Sudije za Stil
02:40 RTRS Trava
02:40 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:00 Happy TV Melroz plejs
03:00 Universal Channel Tri rijeke
03:04 RTS 1 Bela lađa
03:04 RTS Sat Bela lađa
03:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:45 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
04:10 AXN Life Unexpected Ii
04:50 Cinemax Capadocia
-
Serije
utorak, 19. april 2011.
06.30 Pink family Serija: "Gorštak"
06.50 Nova Serija: "Naši najbolji dani"
07.10 Universal Channel Serija: "Sudija Ejmi", 2 epizode
07.15 Prva Serija: "Elenin duh"
07.30 Pink family Serija: "Dilbert"
08.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
08.10 Prva Serija: "Neko te posmatra"
09.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
09.10 Universal Channel Serija: "Braća i sestre", 2 epizode
09.10 HRT 1 Serija: "Hotel dvorac Ort"
09.25 Nova Serija: "Zauvek zaljubljeni"
09.35 HRT 2 Serija: "Slučaj za ekipu BARZ"
10.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
10.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
10.00 HRT 2 Serija: "Tvoja sam sudbina"
10.00 Prva Serija: "Gumuš"
10.00 OBN Serija: "Vilo jednom u Turskoj"
10.20 Nova Serija: "Gumuš"
10.20 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
10.20 Enter Serija: "Amor Latino"
10.30 Pink family Serija: "Kobra"
10.30 Vojvodina 1 Serija: "Cigansko srce"
10.45 S Serija: "Rebelde"
10.50 BN Serija: "Kradljivac srca"
10.50 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
11.00 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
11.00 RTS 1 Serija: "Ljubavnice"
11.05 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
11.10 Universal Channel Serija: "Voker - teksaški rendžer"
11.15 Spektrum Serija: "Katalina"
11.20 Nova Serija: "Asi"
11.30 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tara"
11.30 Prva Serija: "Neko te posmatra"
12.00 Pink family Serija: "Tjudorovi"
12.00 Pink Serija: "Zabranjena ljubav"
12.05 Atlas Serija: "Opčinjeni"
12.10 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis"
12.10 Nova Serija: "Zauvek zaljubljeni"
12.10 OBN Serija: "Dolina vukova"
12.30 HRT 1 Serija: "Gospodarica tvog srca"
12.30 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
12.30 RTS 1 Serija: "Istražitelji"
12.40 Fox Life Serija: "Svi gradonačelnikovi ljudi"
13.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
13.00 Pink Serija: "Tereza"
13.05 S Serija: "Sen Trope"
13.10 Film plus Serija: "Neverovatne priče"
13.20 HRT 1 Serija: "Divlji plamen"
13.25 AXN Serija: "Marinci"
13.30 Fox Life Serija: "Mentalno"
13.35 Vojvodina 2 Serija: "Moj sin"
13.40 Film plus Serija: "Dosije Drezden"
13.55 Fox Crime Serija: "Odeljenje"
13.55 OBN Serija: "Hakimoglu - hrabro srce"
14.05 Prva Serija: "Elenin duh"
14.15 Fox Life Serija: "Sofi Parker"
14.20 AXN Serija: "Advokatska praksa"
14.30 Pink family Serija: "Gorštak"
14.40 Fox Crime Serija: "Metlok"
14.45 HBO Comedy Serija: "Sredina"
14.55 OBN Serija: "Gorki život"
15.00 Hepi Serija: "Lude godine"
15.00 Atlas Serija: "Prevaranti"
15.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsomeru"
15.00 HRT 1 Serija: "Darma i Greg"
15.00 Spektrum Serija: "Katalina"
15.00 Pink Serija: "Ljubav, navika, panika"
15.05 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.05 Nova Serija: "Najbolje godine"
15.05 Fox Life Serija: "Sudije za stil"
15.10 Prva Serija: "Kada lišće pada"
15.15 AXN Serija: "Obalska straža"
15.25 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.30 Fox Crime Serija: "Pisac i detektiv"
15.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
15.45 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
15.55 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
16.00 Nova Serija: "Gumuš"
16.00 Prva Serija: "V.I.P."
16.00 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
16.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
16.00 Hepi Serija: "Agencija"
16.03 RTS 1 Serija: "Greh njene majke"
16.10 Vojvodina 1 Serija: "Cigansko srce"
16.10 AXN Serija: "Starski i Hač"
16.15 Film plus Serija: "Fadž"
16.15 Fox Crime Serija: "Džordanino raskršće"
16.30 HRT 2 Serija: "Crno proročanstvo"
16.45 Fox Life Serija: "Lekar po narudžbi"
17.00 Universal Channel Serija: "Dijagnoza ubistvo"
17.00 Film plus Serija: "Sikvest"
17.00 OBN Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
17.00 Fox Crime Serija: "Houp Springs"
17.02 Avala Serija: "Kandi"
17.05 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
17.05 B92 Serija: "Najbolje godine"
17.06 RTS 2 Serija: "Priđi bliže"
17.30 Studio B Serija: "Pakov svet"
17.35 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
17.45 Pink Serija: "Trijumf ljubavi"
17.45 Fox Crime Serija: "Zaštitnica svedoka"
18.00 Film plus Serija: "Neverovatne priče"
18.00 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis"
18.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
18.00 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
18.05 S Serija: "Sen Trope"
18.05 AXN Serija: "Porodično pravo"
18.10 Nova Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
18.25 Hepi Serija: "Iz Iksa u Iks"
18.30 Pink Serija: "Mala nevesta"
18.30 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
18.30 HRT 2 Serija: "Sledž Hamer"
18.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
18.30 Fox Crime Serija: "Brojevi"
18.40 HRT 1 Serija: "Tvoja sam sudbina"
18.45 Prva Serija: "Gumuš"
18.50 Fox Life Serija: "Svi gradonačelnikovi ljudi"
19.00 AXN Serija: "Andromedia"
19.00 Universal Channel Serija: "Voker - teksaški rendžer"
19.00 Avala Serija: "Porodica Serano"
19.15 Fox Crime Serija: "Bouns"
19.30 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tara"
19.35 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
19.35 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
19.50 AXN Serija: "Marinci"
20.00 Pink family Serija: "Tjudorovi"
20.00 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
20.00 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
20.00 OBN Serija: "Gorki život"
20.00 Universal Channel Serija: "Tri reke"
20.05 S Serija: "Rebelde"
20.05 RTS satelit Serija: "Greh njene majke"
20.05 Nova Serija: "Najbolje godine"
20.05 RTS 1 Serija: "Greh njene majke"
20.10 BN Serija: "Kradljivac srca"
20.10 Prva Serija: "Kada lišće pada"
20.25 Fox Life Serija: "Sofi Parker"
20.30 Studio B Serija: "Godine prolaze"
20.45 AXN Serija: "Advokatska praksa"
20.45 Fox Crime Serija: "Džordanino raskršće"
21.05 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
21.10 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
21.10 RTS 2 Serija: "Ljubavnice"
21.15 Film plus Serija: "Trava"
21.30 Fox Crime Serija: "Brojevi"
21.40 AXN Serija: "Tim osvetnika"
21.45 OBN Serija: "Dolina vukova"
22.00 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
22.05 HBO Comedy Serija: "Funny of Die" predstavlja"
22.10 HBO Serija: "Prava krv"
22.15 Ultra Serja: "Kosijaneri"
22.20 Fox Crime Serija: "Arčer"
22.25 HRT 2 Serija: "Zločinački umovi"
22.30 Atlas Serija: "Seks i grad"
22.30 Avala Serija: "Doktor Haus"
22.30 Pink family Serija: "Gorštak"
22.35 AXN Serija: "Marinci"
22.35 Studio B Serija: "Pakov svet"
22.50 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
22.50 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
23.00 Hepi Serija: "Agencija"
23.00 Atlas Serija: "Prevaranti"
23.00 OBN Serija: "Naša mala klinika"
23.00 Enter Serija: "Amor Latino"
23.05 Vojvodina 2 Serija: "Moj sin"
23.05 Nova Serija: "Mr. Bin"
23.10 Fox Crime Serija: "Kasl"
23.15 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
23.30 Pink family Serija: "Dilbert"
23.30 AXN Serija: "Savetovalište"
23.55 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
23.55 HBO Comedy Serija: "Kako uspeti u Americi"
00.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
00.05 RTS 1 Serija: "Istražitelji"
00.05 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
00.10 Ultra Serija: "Ludo i brzo"
00.20 HBO Comedy Serija: "Obdaren"
00.20 HRT 1 Serija: "Lovci na natprirodno"
00.40 Fox Crime Serija: "Bouns"
00.45 HRT 1 Serija: "Ksena"
00.45 HBO Comedy Serija: "Obdaren"
00.50 Universal Channel Serija: "Tri reke"
00.50 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
00.58 RTS 1 Serija: "Posrednik"
01.00 BN Serija: "Kradljivac srca"
01.30 AXN Serija: "Tim osvetnika"
01.45 Nova Serija: "Dr Haf"
02.00 Prva Serija: "V.I.P."
02.30 Pink family Serija: "Kobra"
02.40 HBO Comedy Serija: "Funny of Die" predstavlja"
03.00 Hepi Serija: "Agencija"
03.30 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tara"
03.50 Nova Serija: "Bračne vode"
04.00 Pink family Serija: "Tjudorovi"
-
Serije
Sreda, 20. April 2011
06:00 Film Plus S vetrom u leđa
06:01 RTRS Karmelita
06:05 RTL Aurora
06:05 Pink Trijumf ljubavi
06:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
06:25 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Fox Life Ko živ ko mrtav
06:50 Fox Crime Odeljenje
06:55 RTL Nasljednici
07:00 AXN Čuvari luke
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:35 Fox Crime Brojevi
07:45 RTL Dragon Ball Z
07:55 AXN Obiteljsko pravo
08:00 Avala Rejčel Rej
08:10 RTL Ezel
08:10 Prva Neko te posmatra
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy
08:15 Fox Life Superzvezde Plesa
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka 2
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi The X - Files
08:50 AXN Charliejevi Anđeli
09:00 Enter Serija
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
09:07 HTV 1 Hotel dvorac Orth 2
09:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:20 Sci Fi Destination Truth
09:30 Fox Life Dr. Haus
09:35 HTV 2 Mega Mindy
09:45 AXN Navy CIS
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 RTRS Barimba
10:00 Prva Gumuš
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:00 HTV 2 Tvoja sam sudbina
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:10 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
10:15 Fox Life Ko živ ko mrtav
10:18 RTRS Mekanike u Misiji
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:31 RTV 1 Cigansko srce
10:31 RTRS Ma
10:40 AXN Starsky i Hutch
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Hope Springs
11:00 RTRS Moja Spijunska Porodica
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:05 RTS 1 Ljubavnice
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:10 Universal Channel Teksaški rendže
11:17 B92 Trnavčevići u divljini
11:30 Prva Neko te posmatra
11:30 Fox Crime Njujorški plavci
11:40 AXN Andromeda
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Pink Zabranjena ljubav
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 B92 Najbolje godine
12:10 OBN Dolina vukova
12:10 Universal Channel Nash Bridges
12:20 Fox Crime Džordan
12:25 RTL Aurora
12:30 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
12:30 AXN Charliejevi Anđeli
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Sci Fi Stargate Universe
12:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
12:47 Pink Tereza
13:05 Fox Crime Brojevi
13:10 RTV 2 Moj sin
13:15 RTS Sat Ciklus:Mini serija - "Poslednji čin" 2/2
13:20 HTV 1 Divlji Plamen 3
13:25 AXN Navy CIS
13:30 Sci Fi Legend Of The Seeke
13:30 Fox Life Superzvezde Plesa
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
13:55 Fox Crime Odeljenje
14:00 Prva Elenin duh
14:00 HBO Comedy Sredina
14:10 RTRS Karmelita
14:10 RTL Nasljednici
14:15 Fox Life Sofi Parke
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:20 AXN Pravda za sve
14:40 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:40 Fox Crime Metlok
14:55 RTL Sutkinja Amy
14:55 OBN Gorki život
15:00 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
15:00 Prva Kad lišće pada
15:00 HTV 1 Dharma i Greg 2
15:00 Happy TV Lude Godine
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:10 RTRS Porodica jermolov
15:15 AXN Čuvari luke
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:45 HTV 2 Hotel dvorac Orth 2
15:55 Fox Life Očajne domaćice
16:00 Prva V.I.P
16:00 Pink Mala nevesta
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:00 HTV 1 Tvoja sam sudbina
16:00 Happy TV Agencija
16:03 RTS 1 Greh njene majke
16:05 RTV 1 Cigansko srce
16:10 AXN Starsky i Hutch
16:10 Avala Ljubav u zaleđu
16:15 Fox Crime Džordan
16:20 OBN Gorki život, r.
16:35 RTL Zakon i red
16:45 Fox Life Ludnica u Klivlendu
16:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:00 Universal Channel Dijagnoza ubojstvo
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Fox Crime Hope Springs
17:05 AXN Charliejevi Anđeli
17:10 RTS 2 Priđi bliže
17:10 Fox Life Kugar Taun
17:10 Avala Kandi
17:20 RTL Bibin svijet
17:20 HTV 2 Pustolovine Sare Jane 2
17:23 Pink Trijumf ljubavi
17:30 Studio B Pakov svet
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
17:40 Sci Fi Ghost Hunters International
17:45 Fox Crime Šark
17:48 HTV 2 Sledge Hammer 2
18:00 Universal Channel Nash Bridges
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Enter Serija
18:00 AXN Obiteljsko pravo
18:13 HTV 2 Divlji Plamen 3
18:30 Pink Polje lala
18:30 Sci Fi The X - Files
18:30 Fox Crime Brojevi
18:45 RTRS Mekanike u Misiji
18:45 Prva Gumuš
18:50 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi
18:55 AXN Andromeda
19:00 Universal Channel Teksaški rendže
19:00 Avala Porodica Serano
19:15 Fox Crime Bouns
19:30 Sci Fi Disappearance
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 HBO Odgoj za početnike
19:35 Fox Life Dr. Haus
19:36 B92 Pingvini sa Madagaskara
19:50 AXN Navy CIS
20:00 Universal Channel Tri rijeke
20:00 RTL Ezel
20:00 OBN Gorki život
20:00 HTV 2 Mercy
20:00 HBO Comedy Show Rickyja Gervaisa
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:05 RTS Sat Greh njene majke
20:05 RTS 1 Greh njene majke
20:10 Prva Kad lišće pada
20:10 HTV 1 Kapelski kresovi
20:25 Fox Life Sofi Parke
20:30 Studio B Godine prolaze
20:45 Fox Crime Džordan
20:45 AXN Pravda za sve
21:00 RTS 2 Ljubavnice
21:00 Sci Fi Eureka
21:00 Pink Nasledje jedne dame
21:00 Universal Channel Fairly legal
21:10 Fox Life Porodična praksa
21:25 HTV 1 Bitange i princeze 4
21:30 RTV 2 Čast i poštovanje Serija
21:30 Fox Crime Put osvete
21:40 AXN Torchwood
21:45 OBN Dolina vukova
21:45 HBO Igra prestola
21:50 Sci Fi Eureka
22:00 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
22:00 Fox Life Uvod u anatomiju
22:00 Universal Channel Biti Erika
22:00 Ultra Olovni BalonTop Gea
22:15 RTL CSI: NY
22:20 Fox Crime Nečujno
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 Studio B Pakov svet
22:45 HBO Prava krv
22:45 AXN Utočište
22:50 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
22:55 HTV 2 Zločinački umovi 4
23:00 OBN Naša mala klinika
23:00 RTV 2 Moj sin
23:00 Happy TV Agencija
23:10 RTL CS
23:10 Fox Crime Kesl
23:15 Fox Life Dr. Haus
23:25 RTV 1 Čast i poštovanje Serija
23:35 HBO Spartak: Bogovi arene
23:40 Ultra Olovni Balon
23:40 AXN Odbrojavanje
23:55 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
23:55 HBO Comedy Show Rickyja Gervaisa
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 HTV 1 Lovci na natprirodno 4
00:10 Ultra Fast Show
00:15 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
00:15 HBO Comedy Ubi me dosada
00:40 Fox Crime Bouns
00:45 AXN Pravda za sve
00:49 RTS 1 Harperovo ostrvo
00:50 HTV 1 Dragi Johne 3
00:50 Fox Life Sofi Parke
00:50 Universal Channel Tri rijeke
01:05 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
01:15 HTV 1 Ksena - princeza ratnica 5
01:25 Fox Crime Brojevi
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:40 AXN Torchwood
01:55 Sci Fi Bafi - ubica vampira
02:00 Prva V.I.P
02:00 Pink Dok nas smrt ne rastavi
02:00 HTV 1 Zločinački umovi 4
02:05 HBO Comedy "Funny or Die" predstavlja
02:05 Fox Crime Arče
02:25 Fox Life Ko živ ko mrtav
02:40 HTV 1 Dharma i Greg 2
02:40 AXN Utočište
03:00 Happy TV Agencija
03:10 RTL CS
03:30 AXN Odbrojavanje
03:30 Avala Dr. Haus
03:40 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
04:45 HTV 1 Mercy
-
Serije
nedelja, 1. maj 2011.
06.00 Nova Serija: "Čarobnice"
06.00 Film plus Serija: "Dosije Drezden", omnibus pet epizoda
07.20 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis", 4 epizode
08.00 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
08.00 Film plus Serija: "Zemlja", dve epizode
08.20 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
08.40 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
09.00 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
09.00 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
09.25 HBO Comedy Serija: "Sredina"
09.45 S Serija: "Rebelde"
10.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
10.40 AXN Serija: "Andromedia"
10.45 Nova Serija: "Najbolje godine"
11.15 Spektrum Serija: "Katalina"
11.20 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
11.20 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
11.30 Pink family Serija: "Moj grčki život"
11.30 Fox Crime Serija: "Kasl"
11.35 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
11.35 AXN Serija: "Sju Tomas"
12.00 Pink family Serija: "Kingdom"
12.05 Fox Life Serija: "Tražim devojku"
12.10 OBN Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
12.15 Fox Crime Serija: "Bouns"
12.30 Fox Life Serija: "Houp i Fejt"
12.30 AXN Serija: "Mračni anđeo"
12.35 RTS 1 Serija: "Hana Montana"
13.00 Fox Crime Serija: "Medijum"
13.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
13.20 Fox Life Serija: "Razvedeni Gari"
13.25 AXN Serija: "Gospodar zveri"
13.45 Fox Crime Serija: "Šark"
14.00 B92 Serija: "Vratiće se rode"
14.00 Hepi Serija: "Melrouz Plejs"
14.10 Fox Life Serija: "Prljavi seksi novac"
14.20 AXN Serija: "Petročeli"
14.30 Pink family Serija: "Gorštak"
14.30 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
14.55 Fox Life Serija: "Škola za parove"
15.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina", omnibus
15.00 Spektrum Serija: "Katalina"
15.15 OBN Serija: "Dolina vukova"
15.15 AXN Serija: "Obalska straža"
15.20 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
15.40 Fox Life Serija: "Ružna Beti"
15.40 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
16.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
16.03 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
16.03 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
16.05 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
16.10 AXN Serija: "Neočekivani život"
16.25 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
16.30 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
16.30 Atlas Serija: "TNT"
16.55 Fox Crime Serija: "Kasl"
17.00 Universal Channel Serija: "Policajci novajlije"
17.05 AXN Serija: "Mračni anđeo"
17.15 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
17.30 Atlas Serija: "Obuzdaj svoj entuzijazam"
17.40 RTS 1 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
17.40 Fox Crime Serija: "Frikovi"
17.55 AXN Serija: "Largo Vinč"
18.00 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
18.00 Universal Channel Serija: "Erika"
18.05 HBO Comedy Serija: "Odgoj za početnike"
18.25 Fox Crime Serija: "Monk"
18.30 Avala Serija: "Ofis"
18.30 Pink family Serija: "Orkanski visovi"
18.50 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
18.55 AXN Serija: "Duval i Moreti"
19.00 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
19.00 Avala Serija: "Porodica Serano"
19.05 B92 Serija: "Naša mala klinika"
19.10 Fox Crime Serija: "Bouns"
19.15 OBN Serija: "Dolina vukova"
19.30 Pink family Serija: "Moj grčki život"
19.35 Fox Life Serija: "Razvedeni Gari"
20.00 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
20.00 Fox Crime Serija: "Putnik"
20.00 B92 Serija: "Vratiće se rode"
20.00 Pink family Serija: "Kingdom"
20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
20.05 AXN Serija: "Nacionalna sigurnost"
20.05 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
20.25 Fox Life Serija: "Škola za parove"
20.45 Fox Crime Serija: "Brojevi"
21.00 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
21.05 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
21.10 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
21.30 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
21.45 OBN Serija: "Dolina vukova"
22.00 Atlas Serija: "Obuzdaj svoj entuzijazam"
22.00 Fox Life Serija: "Lekar po porudžbini"
22.00 HBO Comedy Serija: "Odgoj za početnike"
22.05 HBO Serija: "Igra prestola"
22.15 Nova Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
22.25 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
22.30 Pink family Serija: "Gorštak"
22.30 Avala Serija: "Prljavi policajci"
22.50 Fox Life Serija: "Tražim devojku"
22.55 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
23.00 Hepi Serija: "Melrouz Plejs"
23.00 Fox Crime Serija: "Odeljenje"
23.00 Ultra Serija: "Kosijaneri"
23.15 Fox Life Serija: "Kejt i Kim"
23.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
00.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
00.10 AXN Serija: "Kalifornikacija"
00.15 RTS 1 Serija: "Skok u Budućnost"
00.50 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
00.55 Fox Life Serija: "Rokerka Rita"
01.20 AXN Serija: "Zabranjena nauka"
01.40 Fox Life Serija: "Alo, alo"
01.50 Universal Channel Serija: "Erika"
02.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
02.30 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
02.45 Nova Serija: "Svi mrze Krisa"
02.50 Universal Channel Serija: "Policajci novajlije"
03.03 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
03.13 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
03.25 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca", 5 epizoda
03.30 Pink family Serija: "Moj grčki život"
04.00 Pink family Serija: "Kingdom"
-
Serije
ponedeljak, 2. maj 2011.
06.30 Pink family Serija: "Gorštak"
06.55 Nova Serija: "Naši najbolji dani"
07.10 Universal Channel Serija: "Sudija Ejmi"
07.15 Prva Serija: "Elenin duh"
07.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
08.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
08.10 Universal Channel Serija: "Meklaudove ćerke"
08.10 Prva Serija: "Neko te posmatra"
08.28 HRT 2 Serija: "Dvorac igračaka"
08.57 RTS 1 Serija: "Kraj dinastije Obrenović"
09.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
09.07 HRT 1 Serija: "Hotel dvorac Ort"
09.10 Universal Channel Serija: "Biti Erika"
09.15 Nova Serija: "Pobeda ljubavi"
09.30 Enter Serija: "Amor Latino"
09.35 HRT 2 Serija: "Mega Mindi"
10.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
10.00 Prva Serija: "Gumuš"
10.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
10.00 OBN Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
10.05 HRT 2 Serija: "Tvoja sam sudbina"
10.15 Nova Serija: "Moja majka"
10.20 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
10.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
10.45 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
10.50 BN Serija: "Kradljivac srca"
11.00 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
11.02 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
11.05 RTS 1 Serija: "Ružna Beti"
11.10 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
11.15 Spektrum Serija: "Katalina"
11.30 Pink family Serija: "Moj grčki život"
12.00 Pink family Serija: "Kingdom"
12.00 Pink Serija: "Zabranjena ljubav"
12.05 Nova Serija: "Pobeda ljubavi"
12.05 Atlas Serija: "Opčinjeni"
12.10 OBN Serija: "Dolina vukova"
12.30 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
12.30 B92 Serija: "Naša mala klinika"
12.30 HRT 1 Serija: "Gospodarica tvog srca"
12.40 RTS 1 Serija: "Istražitelji"
12.40 Fox Life Serija: "Život po Džimu"
13.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
13.00 Film plus Serija: "Neverovatne priče"
13.00 Pink Serija: "Tereza"
13.05 S Serija: "Sen Trope"
13.20 HRT 1 Serija: "Divlji plamen"
13.25 AXN Serija: "Marinci"
13.30 Film plus Serija: "Zemlja"
13.30 Fox Life Serija: "Superzvezde plesa"
13.55 OBN Serija: "Hakimoglu - hrabro srce"
13.55 Fox Crime Serija: "Odeljenje"
14.00 Hepi Serija: "Lude godine"
14.05 Prva Serija: "Elenin duh"
14.15 Fox Life Serija: "Život sa Fren"
14.30 Pink family Serija: "Gorštak"
14.40 Fox Crime Serija: "Metlok"
14.45 Nova Serija: "Najbolje godine"
14.55 OBN Serija: "Gorki život"
15.00 Atlas Serija: "TNT"
15.00 Hepi Serija: "Agencija"
15.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsomeru"
15.00 Spektrum Serija: "Katalina"
15.05 HRT 1 Serija: "Darma i Greg"
15.05 Fox Life Serija: "Sudije za stil"
15.05 B92 Serija: "Dome, slatki dome"
15.10 Prva Serija: "Kad lišće pada"
15.15 AXN Serija: "Obalska straža"
15.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
15.30 Fox Crime Serija: "Pisac i detektiv"
15.40 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.45 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
15.55 Fox Life Serija: "Da, draga"
16.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
16.00 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
16.00 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
16.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
16.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
16.00 Nova Serija: "Moja majka"
16.15 Fox Crime Serija: "Džordanino raskršće"
16.20 Film plus Serija: "Hari i Hendersonovi"
16.25 AXN Serija: "Starski i Hač"
16.30 Vojvodina 1 Serija: "Cigansko srce"
16.45 Fox Life Serija: "Houp i Fejt"
17.00 Fox Crime Serija: "Houp Springs"
17.00 B92 Serija: "Najbolje godine"
17.00 OBN Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
17.00 Universal Channel Serija: "Zakon i red"
17.00 Film plus Serija: "Sikvest DSV"
17.02 Avala Serija: "Kandi"
17.05 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
17.05 RTS 2 Serija: "Priđi bliže"
17.20 HRT 2 Serija: "Pustolovine Sare Džejn"
17.30 Pink Serija: "Trijumf ljubavi"
17.35 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
17.45 Fox Crime Serija: "Frikovi"
17.50 HRT 2 Serija: "Zelena trava"
18.00 AXN Serija: "Porodično pravo"
18.00 Studio B Serija: "Moje drage komšije"
18.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
18.00 Film plus Serija: "Neverovatne priče"
18.00 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
18.05 S Serija: "Sen Trope"
18.10 Nova Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
18.15 HRT 2 Serija: "Divlji plamen"
18.30 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
18.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
18.30 Pink Serija: "Polje lala"
18.30 Fox Crime Serija: "Brojevi"
18.45 Prva Serija: "Gumuš"
18.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
19.00 Avala Serija: "Porodica Serano"
19.00 Universal Channel Serija: "Voker - Teksaški rendžer"
19.05 AXN Serija: "Andromedija"
19.15 Fox Crime Serija: "Bouns"
19.15 B92 Serija: "Prijatelji"
19.30 Pink family Serija: "Moji momci"
19.35 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
19.35 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
19.40 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
19.55 AXN Serija: "Marinci"
20.00 HBO Comedy Serija: "Šou Rikija Džervejsa"
20.00 OBN Serija: "Gorki život"
20.00 HRT 2 Serija: "Mersi"
20.00 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
20.00 Pink family Serija: "Kingdom"
20.00 Universal Channel Serija: "Policajci novajlije"
20.05 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
20.05 S Serija: "Rebelde"
20.05 RTS satelit Serija: "Kraj dinastije Obrenović"
20.05 Nova Serija: "Asi"
20.10 BN Serija: "Kasandra"
20.10 Prva Serija: "Kad lišće pada"
20.15 B92 Serija: "Seks i grad"
20.25 Fox Life Serija: "Sofi Parker"
20.30 Studio B Serija: "Godine prolaze"
20.45 Fox Crime Serija: "Džordanino raskršće"
20.45 AXN Serija: "Advokatska praksa"
20.45 HRT 2 Serija: "Gli"
21.00 Nova Serija: "Najbolje godine"
21.00 Hepi Serija: "Izgubljene godine"
21.00 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
21.00 RTS 2 Serija: "Ružna Beti"
21.00 HBO Serija: "Igra prestola"
21.05 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
21.10 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
21.20 Film plus Serija: "Sikvest DSV"
21.30 HRT 2 Serija: "Završni udarac"
21.30 Fox Crime Serija: "Zaštitnica svedoka"
21.40 AXN Serija: "Interventna jedinica"
21.45 OBN Serija: "Dolina vukova"
21.45 Pink Serija: "Nasleđe jedne dame"
22.00 HBO Serija: "Kalifornikacija"
22.00 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
22.00 Fox Life Serija: "Lekar po narudžbini"
22.15 Ultra Serija: "Kosijaneri"
22.15 HRT 2 Serija: "Zločinački umovi"
22.20 Fox Crime Serija: "Alijas"
22.30 Pink family Serija: "Gorštak"
22.30 Enter Serija: "Amor Latino"
22.30 Atlas Serija: "Seks i grad"
22.35 Avala Serija: "Doktor Haus"
22.50 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
23.00 Hepi Serija: "Agencija"
23.00 Universal Channel Serija: "Biti Erika"
23.10 Fox Crime Serija: "Kasl"
23.10 RTS 1 Serija: "Istražitelji"
23.15 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
23.15 Vojvodina 2 Serija: "Moj sin"
23.20 AXN Serija: "Odbrojavanje"
23.25 HBO Comedy Serija: "Šou Rikija Džervejsa"
23.25 Cinemax Serija: "Kapadokija"
23.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
23.50 HBO Comedy Serija: "Trava"
23.55 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
00.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
00.00 Universal Channel Serija: "Policajci novajlije"
00.00 Hepi Serija: "Matrioški"
00.05 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
00.10 Ultra Serija: "Ludo i brzo"
00.20 AXN Serija: "Advokatska praksa"
00.23 RTS 1 Serija: "Harperovo ostrvo"
00.50 Fox Life Serija: "Život sa Fren"
01.00 Hepi Serija: "Lude godine"
01.00 BN Serija: "Kasandra"
02.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
02.55 Nova Serija: "Dr Haf"
03.00 Hepi Serija: "Agencija"
03.30 Pink family Serija: "Moji momci"
03.45 Pink Serija: "Dok nas smrt ne rastavi"
03.50 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsomeru"
04.00 Pink family Serija: "Tjudorovi"
04.30 Prva Serija: "V.I.P."
04.55 Nova Serija: "Bračne vode"
-
Serije
Petak, 06. Maj 2011
06:01 RTRS Porodica jermolov
06:05 RTL Aurora
06:05 Pink Polje lala
06:10 Universal Channel Zakon i red
06:30 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:30 Pink Family Gorstak2
06:40 Fox Life Ko živ ko mrtav
06:50 Fox Crime Odeljenje
06:55 RTL Nasljednici
07:15 Prva Elenin duh
07:30 Fox Life Vil i Grejs
07:30 Film Plus Zemlja 2
07:30 Pink Family Kalifornikacija
07:35 Fox Crime Njujorški plavci
07:45 RTL Dragon Ball Z
08:00 Pink Family Las Vegas 3
08:00 Avala Rejčel Rej
08:10 RTL Ezel
08:10 Prva Neko te posmatra
08:15 Fox Life Ko je Samanta?
08:20 Fox Crime Metlok
08:30 HTV 2 Dvorac igračaka 1
08:30 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
08:30 Sci Fi Escape From The Planet Of The Apes
08:58 RTS 1 Kraj dinastije Obrenović
09:00 RTS Sat Kraj dinastije Obrenović
09:00 Enter Ti si moja sudbina Serija
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
09:07 HTV 1 Hotel dvorac Orth 3
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:10 Universal Channel Braća i sestre
09:30 Fox Life Da, Draga
09:30 Enter Amor Latino
09:35 HTV 2 Mega Mindy
09:40 Cinemax Najbolji holivudski reditelji
09:55 Fox Crime Bouns
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 RTRS Barimba
10:00 Prva Gumuš
10:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
10:09 RTRS Mekanike u Misiji
10:10 Sci Fi Conquest Of The Planet Of The Apes
10:10 Universal Channel Braća i sestre
10:15 Fox Life Ko živ ko mrtav
10:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:30 Film Plus Hari i Hendersonovi
10:30 Pink Family Mornarički Istrazitelji1
10:30 RTV 1 Cigansko srce
10:40 RTRS Ma
10:45 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
10:45 Fox Crime Odstrel
11:02 Avala Ljubav u zaleđu
11:03 RTRS Moja Spijunska Porodica
11:05 RTS 1 Ružna Beti
11:05 Fox Life Sudije za Stil
11:10 Universal Channel Teksaški rendže
11:30 Fox Crime Njujorški plavci
11:30 Pink Family My Boys 1
11:40 B92 Pingvini sa Madagaskara
11:47 Pink Zabranjena ljubav
11:50 Sci Fi The X - Files
11:55 Fox Life Vil i Grejs
12:00 Pink Family Bolnica Kingdom
12:05 RTL Aurora
12:10 Universal Channel Nash Bridges
12:20 Fox Crime Džordan
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:40 Fox Life Porodična praksa
12:40 Pink Tereza
12:40 Sci Fi Enterprise
12:45 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
13:00 Film Plus Neverovatne priče
13:05 Fox Crime Brojevi
13:10 RTV 2 Moj sin
13:20 HTV 1 Divlji Plamen 3
13:30 Fox Life Ko je Samanta?
13:30 Film Plus Hari i Hendersonovi
13:30 Sci Fi Enterprise
13:45 RTL Nasljednici
13:55 Fox Crime Odeljenje
13:55 OBN Hekimoglu - Hrabro srce
14:00 Happy TV Lude Godine
14:05 Prva Elenin duh
14:10 RTRS Nevidljivi Protivnik
14:15 Fox Life Život s Fren
14:20 HBO Comedy Odgoj za početnike
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:30 Pink Family Gorstak2
14:40 Fox Crime Metlok
14:45 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:55 Happy TV Agencija
14:55 OBN Gorki život
15:00 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
15:05 HTV 1 Dharma i Greg 3
15:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:05 Fox Life Sudije za Stil
15:07 RTRS Porodica jermolov
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:30 Pink Family Kalifornikacija
15:30 Pink Ljubav i mržnja
15:55 Prva V.I.P
15:55 Fox Life Ket i Kim
16:00 HTV 2 Hotel dvorac Orth 3
16:00 RTS 1 Moj rođak sa sela
16:00 Pink Family Las Vegas 3
16:00 Pink Mala nevesta
16:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:05 RTV 1 Cigansko srce
16:15 Fox Crime Džordan
16:20 Film Plus Zemlja 2
16:20 OBN Gorki život, r.
16:30 Happy TV Izgubljene godine
16:45 Fox Life Ružna Beti
16:50 Sci Fi Sliders
17:00 Fox Crime Odstrel
17:00 Film Plus Šandon studio
17:00 OBN Bilo jednom u Turskoj
17:00 Universal Channel Zakon i red
17:05 Avala Kandi
17:30 Pink Trijumf ljubavi
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
17:40 Sci Fi Ghost Hunters International
17:45 Fox Crime Brojevi
18:00 Fox Life Vil i Grejs
18:00 Film Plus Neverovatne priče
18:00 Enter Ti si moja sudbina Serija
18:00 Universal Channel Nash Bridges
18:05 HTV 2 Divlji Plamen 3
18:10 Studio B Moje drage komšije
18:30 Fox Crime Brojevi
18:30 Pink Family Mornarički Istrazitelji1
18:30 Pink Polje lala
18:30 Sci Fi The X - Files
18:45 RTRS Mekanike u Misiji
18:45 Prva Gumuš
18:50 Fox Life Porodična praksa
19:00 Avala Nostradamusov efekat
19:00 Universal Channel Teksaški rendže
19:10 HBO Comedy Odgoj za početnike
19:15 Fox Crime Bouns
19:15 B92 Prijatelji
19:20 Sci Fi Warehouse 13
19:30 Pink Family My Boys 1
19:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
19:35 Fox Life Da, Draga
20:00 HBO Comedy Trava
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:00 Pink Family Bolnica Kingdom
20:00 Pink Ljubav i mržnja
20:00 OBN Gorki život
20:00 Avala Čovek od zakona
20:00 Universal Channel Policijski novaci
20:05 RTS 1 Moj rođak sa sela
20:05 HBO Odgoj za početnike
20:05 B92 Dva i po muškarca
20:05 RTS Sat Moj rođak sa sela
20:05 RTS Sat Kraj dinastije Obrenović
20:10 Prva Kad lišće pada
20:10 Sci Fi Fact Or Faked: Paranormal Files
20:25 Fox Life Život s Fren
20:30 HBO Californication
20:40 B92 Sex i grad
20:45 Fox Crime Džordan
21:00 HBO Californication
21:00 Happy TV TNT - domaća igrana serija
21:00 Film Plus Sikvest DS
21:00 Universal Channel Zakon i red: Zločinačka namjera
21:02 B92 Kenedijevi: 1. i 2. deo
21:05 RTRS Vasar Tastine
21:10 Fox Life Da, Draga
21:30 HTV 2 Muškarci na stablima 2
21:30 HBO Igra prestola
21:30 Fox Crime Kesl
21:50 Happy TV Izgubljene godine
22:00 RTS 2 Ružna Beti
22:00 Fox Life Houp i Fejt
22:00 Ultra Olovni BalonTop Gea
22:00 Universal Channel Dobra žena
22:20 Prva Kobra
22:20 Fox Crime Telo kao dokaz
22:25 HTV 2 Izvan sumnje
22:30 HBO Spartak: Krv i pijesak
22:30 Pink Family Gorstak2
22:30 Pink Nasledje jedne dame
22:30 Avala Dr. Haus
22:35 Studio B Moje drage komšije
22:55 Fox Life Kako sam upoznao vašu mamu
23:00 Enter Amor Latino
23:00 Universal Channel FAIRLY LEGAL
23:10 Happy TV Agencija
23:10 Fox Crime Kesl
23:15 RTS 1 Istražitelji iz Majamija
23:15 Fox Life Da, Draga
23:25 HBO Comedy Trava
23:25 HBO Spartak: Krv i pijesak
23:30 Pink Family Kalifornikacija
23:40 Ultra Olovni Balon
23:55 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:00 Happy TV Matrioshki
00:00 Pink Family Las Vegas 3
00:00 Universal Channel Zakon i red: Zločinačka namjera
00:05 Fox Life Vil i Grejs
00:10 Ultra Fast Show
00:15 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
00:20 Sci Fi Dark Island
00:23 RTS 1 Torčvud
00:35 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
00:40 Fox Crime Bouns
00:55 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
01:00 Happy TV TNT - domaća igrana serija
01:00 Universal Channel Policijski novaci
01:15 Fox Life Život s Fren
01:20 HBO Comedy Pod kaznom do smrti
01:25 Fox Crime Brojevi
01:40 Fox Life Sudije za Stil
01:50 Sci Fi Ghost Hunters International
02:00 Universal Channel Braća i sestre
02:05 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
02:30 Fox Life Ko živ ko mrtav
02:30 Pink Family Mornarički Istrazitelji1
03:00 Happy TV Agencija
03:00 Universal Channel Braća i sestre
03:30 Prva V.I.P
03:30 Pink Family My Boys 1
03:30 Avala Dr. Haus
04:00 Happy TV Matrionshki
04:00 Pink Family Bolnica Kingdom
04:00 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
04:15 HTV 1 Dharma i Greg 3
04:40 HTV 1 Muškarci na stablima 2
-
Serije
subota, 7. maj 2011.
-06.00 Universal Channel -Serija: "Teksaški rendžer", 5 epizoda
-06.30 Pink family -Serija: "Gorštak"
-07.10 Nova -Serija: "Bračne vode"
-07.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
-07.45 Nova -Serija: "Najgora nedelja"
-08.00 Pink family -Serija: "Las Vegas"
-08.00 HBO Comedy -Serija: "Vesele sedamdesete"
-08.20 HRT 2 -Serija: "Beg lukave lisice"
-08.20 HBO Comedy -Serija: "Vesele sedamdesete"
-08.30 OBN -Serija: "Bilo jednom u Turskoj", omnibus
-08.40 HBO Comedy -Serija: "Vesele sedamdesete"
-09.00 BN -Serija: "Kasandra"
-09.00 Atlas -Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
-09.00 HBO Comedy -Serija: "Vesele sedamdesete"
-09.25 HBO Comedy -Serija: "Sredina"
-09.35 HRT 2 -Serija: "Pseća ophodnja"
-09.45 S -Serija: "Rebelde"
-09.45 HBO Comedy -Serija: "Sredina"
-10.20 Nova -Serija: "Najbolje godine"
-10.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji"
-11.20 Fox Life -Serija: "Rokerka Rita"
-11.20 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"
-11.20 OBN -Serija: "Bilo jednom u Turskoj", omnibus
-11.30 Fox Crime -Serija: "Kasl"
-11.30 Pink family -Serija: "Moji momci"
-11.35 B92 -Serija: "Prijatelji"
-12.00 Pink family -Serija: "Bolnica Kingdom"
-12.05 Fox Life -Serija: "Sudije za stil"
-12.15 Fox Crime -Serija: "Bouns"
-12.20 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
-12.25 Cinemax -Serija: "Vaspitanje za početnike"
-12.30 HBO -Serija: "Vaspitanje za početnike"
-12.30 Fox Life -Serija: "Prljavi seksi novac"
-13.00 Fox Crime -Serija: "Medijum"
-13.20 Fox Life -Serija: "Razvedeni Gari"
-13.25 AXN -Serija: "Gospodar zveri"
-13.45 Fox Crime -Serija: "Šark"
-14.00 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
-14.10 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
-14.20 AXN -Serija: "Slučajni partneri"
-14.30 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
-14.30 Pink family -Serija: "Gorštak"
-14.55 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
-15.00 Enter -Serija: "Ti si moja sudbina"
-15.10 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-15.15 AXN -Serija: "Obalska straža"
-15.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
-15.30 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-15.34 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
-15.40 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
-15.40 OBN -Serija: "Dolina vukova"
-15.50 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-16.00 Pink family -Serija: "Las Vegas"
-16.10 AXN -Serija: "Neočekivani život"
-16.15 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-16.30 Fox Life -Serija: "Šapat duhova"
-16.35 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-16.55 Fox Crime -Serija: "Kasl"
-17.00 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"
-17.05 AXN -Serija: "Mračni anđeo"
-17.15 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
-17.40 Fox Crime -Serija: "Zaštitnica svedoka"
-17.45 Nova -Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
-18.00 Fox Life -Serija: "Da draga"
-18.05 AXN -Serija: "Largo Vinč"
-18.25 Fox Crime -Serija: "Put osvete"
-18.25 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
-18.30 Avala -Serija: "Ofis"
-18.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji"
-18.50 Fox Life -Serija: "Houp i Fejt"
-18.55 AXN -Serija: "Duval i Moreti"
-19.00 Universal Channel -Serija: "Dobra žena"
-19.10 Fox Crime -Serija: "Brojevi"
-19.15 OBN -Serija: "Dolina vukova"
-19.30 Pink family -Serija: "Moj život"
-19.35 Fox Life -Serija: "Razvedeni Gari"
-19.55 AXN -Serija: "Neočekivani život"
-20.00 Fox Crime -Serija: "Putnik"
-20.00 Prva -Serija: "Kad lišće pada"
-20.00 Pink family -Serija: "Bolnica Kingdom"
-20.00 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"
-20.05 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
-20.05 RTS satelit -Serija: "Moj rođak sa sela"
-20.05 S -Serija: "Rebelde"
-20.25 Fox Life -Serija: "Škola za parove"
-20.45 Fox Crime -Serija: "Alijas"
-20.45 AXN -Serija: "Torčvud"
-21.10 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
-21.30 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
-21.50 AXN -Serija: "Tim osvetnika"
-22.00 HBO Comedy -Serija: "Ubi me dosada"
-22.00 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
-22.05 HRT 2 -Serija: "Zaštitnica svedoka"
-22.15 Fox Crime -Serija: "Policajci iz Detroita"
-22.30 Atlas -Serija: "Seks i grad"
-22.30 Pink family -Serija: "Gorštak"
-22.40 AXN -Serija: "Branioci"
-22.45 BN -Serija: "Nijesmo mi od juče"
-22.50 Fox Life -Serija: "Sestra Džeki"
-23.00 Ultra -Serija: "Kosijaneri"
-23.00 Fox Crime -Serija: "Monk"
-23.15 Fox Life -Serija: "Sve ispočetka"
-23.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
-23.50 Fox Crime -Serija: "Medijum"
-00.00 Pink family -Serija: "Las Vegas"
-00.00 Avala -Serija: "Tačka usijanja"
-00.00 Hepi -Serija: "Beverli Hils"
-00.05 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
-00.55 Fox Life -Serija: "Rokerka Rita"
-01.00 Hepi -Serija: "Izgubljene godine"
-01.00 Universal Channel -Serija: "Medijum"
-01.30 B92 -Serija: "Ljudi s Menhetna"
-01.35 HBO Comedy -Serija: "Ubi me dosada"
-01.50 AXN -Serija: "Branioci"
-02.00 Universal Channel -Serija: "Medijum"
-02.30 Pink family -Serija: "Las Vegas"
-03.00 Universal Channel -Serija: "Policajci novajlije"
-04.00 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre"
-04.00 Pink family -Serija: "Bolnica Kingdom"
-
Serije
nedelja, 8. maj 2011.
06.00 Film plus Serija: "Zemlja", omnibus pet epizoda
06.00 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis", 4 epizode
08.00 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
08.20 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
08.40 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
09.00 HBO Comedy Serija: "Vesele sedamdesete"
09.00 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
09.25 HBO Comedy Serija: "Sredina"
09.25 Nova Serija: "Najbolje godine"
09.45 S Serija: "Rebelde"
10.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
10.10 HRT 1 Serija: "Gvozdeni put"
10.40 AXN Serija: "Andromedia"
11.00 Universal Channel Serija: "Braća i sestre", omnibus 12 epizoda
11.15 OBN Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
11.15 Spektrum Serija: "Katalina"
11.20 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
11.30 Pink family Serija: "Moj grčki život"
11.30 Fox Crime Serija: "Kasl"
11.35 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
11.35 AXN Serija: "Sju Tomas"
12.00 Pink family Serija: "Kingdom"
12.05 Fox Life Serija: "Sudije za stil"
12.15 Fox Crime Serija: "Bouns"
12.30 AXN Serija: "Mračni anđeo"
12.30 Fox Life Serija: "Houp i Fejt"
12.35 RTS 1 Serija: "Hana Montana"
13.00 Fox Crime Serija: "Medijum"
13.00 Spektrum Serija: "Kad budeš moja"
13.20 Fox Life Serija: "Razvedeni Gari"
13.25 AXN Serija: "Izgubljeni svet"
13.45 Fox Crime Serija: "Šark"
14.00 Hepi Serija: "Melrouz Plejs"
14.10 B92 Serija: "Vratiće se rode"
14.10 Fox Life Serija: "Prljavi seksi novac"
14.20 AXN Serija: "Petročeli"
14.30 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
14.30 Pink family Serija: "Gorštak"
14.55 Fox Life Serija: "Škola za parove"
15.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina", omnibus
15.00 Spektrum Serija: "Katalina"
15.15 AXN Serija: "Obalska straža"
15.20 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
15.40 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.40 Fox Life Serija: "Ružna Beti"
15.40 OBN Serija: "Dolina vukova"
15.58 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
16.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
16.03 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
16.05 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
16.10 AXN Serija: "Neočekivani život"
16.25 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
16.30 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
16.30 Atlas Serija: "TNT"
16.55 Fox Crime Serija: "Kasl"
17.05 AXN Serija: "Mračni anđeo"
17.15 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
17.30 Atlas Serija: "Obuzdaj svoj entuzijazam"
17.40 Fox Crime Serija: "Frikovi"
17.46 RTS 1 Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
18.00 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
18.05 HBO Comedy Serija: "Odgoj za početnike"
18.05 AXN Serija: "Largo Vinč"
18.25 Fox Crime Serija: "Monk"
18.25 Hepi Serija: "Melrouz Plejs"
18.30 Avala Serija: "Ofis"
18.30 Pink family Serija: "Orkanski visovi"
18.50 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
19.00 AXN Serija: "Duval i Moreti"
19.00 Avala Serija: "Dijamanti"
19.10 Fox Crime Serija: "Bouns"
19.15 OBN Serija: "Dolina vukova"
19.30 Pink family Serija: "Moji momci"
19.30 Hepi Serija: "Izgubljene godine"
19.35 Fox Life Serija: "Razvedeni Gari"
20.00 Pink family Serija: "Kingdom"
20.00 AXN Serija: "Neočekivani život"
20.00 Fox Crime Serija: "Putnik"
20.05 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
20.05 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
20.25 Fox Life Serija: "Škola za parove"
20.45 Fox Crime Serija: "Brojevi"
20.55 AXN Serija: "Utočište"
21.05 HRT 1 Serija: "Stipe u gostima"
21.10 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
21.30 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
21.50 OBN Serija: "Dolina vukova"
22.00 Fox Life Serija: "Lekar po porudžbini"
22.00 HBO Comedy Serija: "Odgoj za početnike"
22.00 Atlas Serija: "Obuzdaj svoj entuzijazam"
22.05 HBO Serija: "Igra prestola"
22.10 Nova Serija: "Lud, zbunjen, normalan"
22.25 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
22.30 Avala Serija: "Prljavi policajci"
22.30 Pink family Serija: "Gorštak"
22.50 Fox Life Serija: "Sestra Džeki"
22.51 RTS 1 Serija: "Skok u Budućnost"
22.55 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
23.00 Hepi Serija: "Matrioški"
23.00 Fox Crime Serija: "Odeljenje"
23.05 Ultra Serija: "Kosijaneri"
23.15 Fox Life Serija: "Kejt i Kim"
23.30 Pink family Serija: "Kalifornikacija"
23.35 AXN Serija: "Kalifornikacija"
00.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
00.00 Hepi Serija: "Melrouz Plejs"
00.45 AXN Serija: "Biti čovek"
00.55 Fox Life Serija: "Rokerka Rita"
01.00 Hepi Serija: "Izgubljene godine"
01.20 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
01.35 HRT 1 Serija: "Gvozdeni put"
01.40 Fox Life Serija: "Alo, alo"
02.20 Universal Channel Serija: "Erika"
02.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
02.30 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
02.50 Nova Serija: "Svi mrze Krisa"
03.04 RTS satelit Serija: "Bela lađa"
03.05 RTS 1 Serija: "Bela lađa"
03.20 Universal Channel Serija: "Policajci novajlije"
03.25 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca", 5 epizoda
03.30 Pink family Serija: "Moji momci"
04.00 Pink family Serija: "Kingdom"
-
TV program - sreda, 18. maj 2011.
Serije
-06.30 Pink family -Serija: "Gorštak"
-06.55 Nova -Serija: "Naši najbolji dani"
-07.00 Prva -Serija: "Evelinin duh"
-07.10 Universal Channel -Serija: "Sudija Ejmi", 2 epizode
-07.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
-08.00 Pink family -Serija: "Las Vegas"
-08.00 Prva -Serija: "Neko te posmatra"
-08.22 HRT 2 -Serija: "Četvoro protiv Z"
-08.30 BN -Serija: "Kasandra"
-09.00 Enter -Serija: "Ti si moja sudbina"
-09.03 RTS 1 -Serija: "Gore-dole"
-09.03 RTS satelit -Serija: "Gore-dole"
-09.10 HRT 1 -Serija: "Hotel dvorac Ort"
-09.10 Universal Channel -Serija: "Braća i sestre", 2 epizode
-09.20 Nova -Serija: "Pobeda ljubavi"
-09.30 Enter -Serija: "Amor latino"
-09.35 HRT 2 -Serija: "Mega Mindi"
-09.45 OBN -Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
-10.00 Prva -Serija: "Zabranjeno voće"
-10.00 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-10.15 Nova -Serija: "Čuvar pravde"
-10.15 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
-10.20 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-10.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji"
-10.30 Film plus -Serija: "Hari i Hendersonovi"
-10.30 Vojvodina 1 -Serija: "Cigansko srce"
-10.45 HBO Comedy -Serija: "Pod kaznom smrti"
-10.45 S -Serija: "Rebelde"
-11.00 Atlas -Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
-11.05 HBO Comedy -Serija: "Bernard"
-11.10 RTS 1 -Serija: "Ružna Beti"
-11.10 Universal Channel -Serija: "Voker - teksaški rendžer"
-11.30 Prva -Serija: "Neko te posmatra"
-11.30 Pink family -Serija: "Moji momci"
-11.40 AXN -Serija: "Andromedia"
-11.55 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
-12.00 Atlas -Serija: "Opčinjeni"
-12.00 Pink -Serija: "Zabranjena ljubav"
-12.00 Pink family -Serija: "Haf"
-12.10 OBN -Serija: "Dolina vukova"
-12.10 Universal Channel -Serija: "Neš Bridžis"
-12.30 HRT 1 -Serija: "Gospodarica tvog srca"
-12.30 AXN -Serija: "Čarlijevi anđeli"
-12.40 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
-12.45 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
-13.00 Film plus -Serija: "Neverovatne priče"
-13.00 Nova -Serija: "Pobeda ljubavi"
-13.00 Pink -Serija: "Tereza"
-13.05 Fox Crime -Serija: "Brojevi"
-13.20 Vojvodina 2 -Serija: "Vicekraljevi"
-13.20 HRT 1 -Serija: "Divlji plamen"
-13.25 AXN -Serija: "Marinci"
-13.30 Film plus -Serija: "Hari i Hendersonovi"
-13.30 Fox Life -Serija: "Ko je Samanta"
-13.55 Fox Crime -Serija: "Odeljenje"
-13.55 Nova -Serija: "Asi"
-14.00 Prva -Serija: "Elenin duh"
-14.00 Hepi -Serija: "TNT"
-14.15 Fox Life -Serija: "Kao slučajno"
-14.20 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
-14.25 OBN -Serija: "Ljubav i osveta"
-14.30 Pink family -Serija: "Gorštak"
-14.35 HBO Comedy -Serija: "Sredina"
-14.40 Fox Crime -Serija: "Metlok"
-14.50 Nova -Serija: "Najbolje godine"
-14.55 Hepi -Serija: "Lude godine"
-15.00 Prva -Serija: "Kada lišće pada"
-15.00 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsomeru"
-15.00 HRT 1 -Serija: "Darma i Greg"
-15.00 Atlas -Serija: "Mad men"
-15.00 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-15.05 Fox Life -Serija: "Sudije za stil"
-15.05 B92 -Serija: "Dome, slatki dome"
-15.15 AXN -Serija: "Zaštitnik"
-15.20 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-15.30 Pink -Serija: "Zumba, Zumba"
-15.30 Fox Crime -Serija: "Pisac i detektiv"
-15.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
-15.45 HRT 2 -Serija: "Hotel dvorac Ort"
-15.55 Fox Life -Serija: "Očajne domaćice"
-16.00 Pink family -Serija: "Las Vegas"
-16.00 Prva -Serija: "V.I.P."
-16.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
-16.00 HRT 1 -Serija: "Tvoja sam sudbina"
-16.03 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
-16.05 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
-16.05 Vojvodina 1 -Serija: "Cigansko srce"
-16.10 AXN -Serija: "Starski i Hač"
-16.15 Fox Crime -Serija: "Džordanino raskršće"
-16.20 Film plus -Serija: "Zemlja"
-16.30 OBN -Serija: "Bilo jednom u Turskoj"
-16.30 Hepi -Serija: "Izgubljene godine"
-16.45 Fox Life -Serija: "Ludnica u Klivlendu"
-17.00 Universal Channel -Serija: "Red i zakon"
-17.00 Fox Crime -Serija: "Nepouzdani agenti"
-17.00 B92 -Serija: "Najbolje godine"
-17.00 Film plus -Serija: "Studio Šandon"
-17.05 AXN -Serija: "Čarlijevi anđeli"
-17.10 Fox Life -Serija: "Grad kuguara"
-17.15 Pink -Serija: "Trijumf ljubavi"
-17.35 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
-17.45 Fox Crime -Serija: "Šark"
-18.00 AXN -Serija: "Porodično pravo"
-18.00 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
-18.00 Enter -Serija: "Ti si moja sudbina"
-18.00 Film plus -Serija: "Neverovatne priče"
-18.00 Universal Channel -Serija: "Neš Bridžis"
-18.00 Studio B -Serija: "Moje drage komšije"
-18.05 S -Serija: "Sen Trope"
-18.10 Nova -Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
-18.10 Pink -Serija: "Polje lala"
-18.30 Fox Crime -Serija: "Brojevi"
-18.30 Atlas -Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
-18.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji"
-18.45 Prva -Serija: "Zabranjeno voće"
-18.50 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
-18.55 AXN -Serija: "Andromedia"
-19.00 Pink -Serija: "Zumba, Zumba"
-19.00 Universal Channel -Serija: "Voker - teksaški rendžer"
-19.15 Fox Crime -Serija: "Šark"
-19.15 HBO Comedy -Serija: "Sredina"
-19.15 B92 -Serija: "Prijatelji"
-19.30 Pink family -Serija: "Moji momci"
-19.35 Fox Life -Serija: "Da draga"
-19.35 HBO Comedy -Serija: "Pod kaznom smrti"
-19.40 B92 -Serija: "Dva i po muškarca"
-19.40 HBO -Serija: "Vaspitanje za početnike"
-19.50 AXN -Serija: "Marinci"
-20.00 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Gervaisa"
-20.00 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
-20.00 OBN -Serija: "Ljubav i osveta"
-20.00 Universal Channel -Serija: "Misterija Hejvena"
-20.00 Pink family -Serija: "Haf"
-20.00 Avala -Serija: "Čovek od zakona"
-20.05 RTS satelit -Serija: "Moj rođak sa sela"
-20.05 S -Serija: "Rebelde"
-20.05 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
-20.05 Nova -Serija: "Asi"
-20.10 Prva -Serija: "Kada lišće pada"
-20.10 HRT 1 -Serija: "Kapelski kresovi"
-20.10 BN -Serija: "Kasandra"
-20.10 B92 -Serija: "Seks i grad"
-20.25 Fox Life -Serija: "Kao slučajno"
-20.30 Studio B -Serija: "Godine prolaze"
-20.45 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
-21.00 Universal Channel -Serija: "Sve po zakonu"
-21.00 Hepi -Serija: "TNT"
-21.00 RTS 2 -Serija: "Ružna Beti"
-21.00 Film plus -Serija: "Sikvest"
-21.05 Nova -Serija: "Najbolje godine"
-21.05 Atlas -Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
-21.10 Fox Life -Serija: "Sve ispočetka"
-21.25 HRT 1 -Serija: "Bitange i princeze"
-21.30 Fox Crime -Serija: "Put osvete"
-21.40 AXN -Serija: "Torčvud"
-21.50 HBO -Serija: "Igra prestola"
-21.50 Hepi -Serija: "Igzubljene godine"
-22.00 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
-22.00 Universal Channel -Serija: "Erika"
-22.15 Ultra -Serija: "Kosijaneri"
-22.15 Pink -Serija: "Nasleđe jedne dame"
-22.20 Fox Crime -Serija: "Nečujno"
-22.30 Atlas -Serija: "Seks i grad"
-22.30 Pink family -Serija: "Gorštak"
-22.35 Studio B -Serija: "Moje drage komšije"
-22.35 Avala -Serija: "Doktor Haus"
-22.40 AXN -Serija: "Utočište"
-22.50 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
-22.55 OBN -Serija: "Naša mala klinika"
-22.55 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina"
-23.00 Atlas -Serija: "Mad men"
-23.00 Enter -Serija: "Amor latino"
-23.00 HRT 2 -Serija: "Zločinački umovi"
-23.10 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
-23.10 Hepi -Serija: "Agencija"
-23.10 Vojvodina 2 -Serija: "Vicekraljevi"
-23.15 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Gervaisa"
-23.15 Fox Life -Serija: "Da draga"
-23.30 Pink family -Serija: "Kalifornikacija"
-23.35 AXN -Serija: "Odbrojavanje"
-23.40 HBO Comedy -Serija: "Kalifornikacija"
-23.55 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
-00.00 Hepi -Serija: "Matrioški"
-00.00 Pink family -Serija: "Las Vegas"
-00.05 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
-00.08 RTS 1 -Serija: "Posetioci iz praiskona"
-00.10 Ultra -Serija: "Ludo i brzo"
-00.10 HRT 1 -Serija: "Dodir života i smrti"
-00.40 Fox Crime -Serija: "Šark"
-00.45 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
-01.00 BN -Serija: "Kasandra"
-01.00 Hepi -Serija: "TNT"
-01.45 AXN -Serija: "Torčvud"
-02.00 Pink -Serija: "Dok nas smrt ne rastavi"
-02.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji"
-02.35 B92 -Serija: "Dome, slatki dome"
-02.45 Nova -Serija: "Na putu prema dole"
-02.50 AXN -Serija: "Utočište"
-03.30 Pink family -Serija: "Moji momci"
-04.00 Pink family -Serija: "Haf"
-04.35 Nova -Serija: "Bračne vode"
-04.55 Prva -Serija: "V.I.P."
-05.25 Nova -Serija: "Čuvar pravde"
-
TV program - sreda, 25. maj 2011.
Serije
06.30 Pink family Serija: "Gorštak"
06.45 Nova Serija: "Naši najbolji dani"
07.00 Prva Serija: "Evelinin duh"
07.10 Universal Channel Serija: "Sudija Ejmi", 2 epizode
07.30 Pink family Serija: "Glupo muško"
08.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
08.00 Prva Serija: "Neko te posmatra"
08.22 HRT 2 Serija: "Dvorac igračaka"
08.30 BN Serija: "Kasandra"
09.00 RTS 1 Serija: "Gore-dole"
09.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
09.05 RTS satelit Serija: "Gore-dole"
09.10 Universal Channel Serija: "Braća i sestre", 2 epizode
09.10 HRT 1 Serija: "Hotel dvorac Ort"
09.15 Nova Serija: "Pobeda ljubavi"
09.30 Enter Serija: "Amor latino"
09.35 HRT 2 Serija: "Mega Mindi"
10.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
10.00 Prva Serija: "Zabranjeno voće"
10.10 Nova Serija: "Čuvar pravde"
10.15 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
10.20 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
10.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
10.30 Film plus Serija: "Zemlja"
10.45 S Serija: "Rebelde"
10.45 HBO Comedy Serija: "Sredina"
11.00 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
11.10 Universal Channel Serija: "Voker - teksaški rendžer"
11.10 RTS 1 Serija: "Ružna Beti"
11.30 Pink family Serija: "Moji momci"
11.40 AXN Serija: "Andromedia"
11.55 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
12.00 Pink family Serija: "Haf"
12.00 Atlas Serija: "Opčinjeni"
12.00 Pink Serija: "Zabranjena ljubav"
12.10 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis"
12.30 HRT 1 Serija: "Gospodarica tvog srca"
12.30 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
12.40 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
12.45 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
12.50 OBN Serija: "Sašina ekipa"
12.55 Nova Serija: "Pobeda ljubavi"
13.00 Pink Serija: "Tereza"
13.00 Film plus Serija: "Fadž"
13.05 Fox Crime Serija: "Brojevi"
13.10 Vojvodina 2 Serija: "Cigansko srce"
13.20 HRT 1 Serija: "Divlji plamen"
13.25 AXN Serija: "Marinci"
13.30 Fox Life Serija: "Ko je Samanta"
13.30 Film plus Serija: "Zemlja"
13.45 OBN Serija: "Dolina vukova"
13.50 Nova Serija: "Asi"
13.55 Prva Serija: "Aurora"
13.55 Fox Crime Serija: "Distrikt"
14.00 Hepi Serija: "TNT"
14.15 Fox Life Serija: "Kao slučajno"
14.20 AXN Serija: "Advokatska praksa"
14.30 Pink family Serija: "Gorštak"
14.35 HBO Comedy Serija: "Poremećaj višestruke ličnosti Ala Mareja"
14.40 Fox Crime Serija: "Metlok"
14.45 Nova Serija: "Najbolje godine"
14.55 Hepi Serija: "Lude godine"
15.00 Atlas Serija: "Mad men"
15.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.00 Prva Serija: "Kada lišće pada"
15.00 HRT 1 Serija: "Darma i Greg"
15.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsomeru"
15.05 Fox Life Serija: "Sudije za stil"
15.05 B92 Serija: "Dome, slatki dome"
15.15 AXN Serija: "Zaštitnik"
15.15 OBN Serija: "Ljubav i osveta"
15.20 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.30 Pink Serija: "Zumba, Zumba"
15.30 Pink family Serija: "Glupo muško"
15.30 Fox Crime Serija: "Pisac i detektiv"
15.45 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
15.45 Prva Serija
15.55 Fox Life Serija: "Očajne domaćice"
16.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
16.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
16.00 HRT 1 Serija: "Tvoja sam sudbina"
16.03 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
16.05 Vojvodina 1 Serija: "Pitanje savesti"
16.05 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
16.10 AXN Serija: "Starski i Hač"
16.15 Fox Crime Serija: "Džordanino raskršće"
16.20 Film plus Serija: "Zemlja"
16.30 Hepi Serija: "Izgubljene godine"
16.45 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
17.00 Fox Crime Serija: "Nepouzdani agenti"
17.00 B92 Serija: "Najbolje godine"
17.00 Universal Channel Serija: "Red i zakon"
17.00 Film plus Serija: "Sikvest DSV"
17.05 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
17.10 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
17.15 Pink Serija: "Trijumf ljubavi"
17.20 HRT 2 Serija: "Zelena trava"
17.30 OBN Serija: "Zemlja snova"
17.35 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
17.45 Fox Crime Serija: "Ubilački nagon"
17.50 HRT 2 Serija: "Divlji plamen"
18.00 AXN Serija: "Porodično pravo"
18.00 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis"
18.00 Studio B Serija: "Moje drage komšije"
18.00 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
18.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
18.00 Film plus Serija: "Fadž"
18.05 Nova Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
18.05 S Serija: "Sen Trope"
18.10 Pink Serija: "Polje lala"
18.30 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
18.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
18.30 Fox Crime Serija: "Brojevi"
18.45 Prva Serija: "Zabranjeno voće"
18.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
18.55 AXN Serija: "Andromedia"
19.00 Universal Channel Serija: "Voker - teksaški rendžer"
19.10 HBO Comedy Serija: "Poremećaj višestruke ličnosti Ala Mareja"
19.15 B92 Serija: "Prijatelji"
19.15 Fox Crime Serija: "Šark"
19.30 Avala Serija: "Bez traga"
19.30 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tara"
19.35 Fox Life Serija: "Da draga"
19.35 HBO Comedy Serija: "Sredina"
19.40 HBO Serija: "Vaspitanje za početnike"
19.50 AXN Serija: "Marinci"
20.00 Pink family Serija: "Haf"
20.00 Universal Channel Serija: "Misterija Hejvena"
20.00 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
20.00 HBO Comedy Serija: "Šou Rikija Gervaisa"
20.00 OBN Serija: "Ljubav i osveta"
20.05 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
20.05 Nova Serija: "Asi"
20.05 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
20.05 S Serija: "Rebelde"
20.05 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
20.10 Prva Serija: "Kada lišće pada"
20.10 HRT 1 Serija: "Kapelski kresovi"
20.10 BN Serija: "Kasandra"
20.25 Fox Life Serija: "Kao slučajno"
20.30 Studio B Serija: "Godine prolaze"
20.30 B92 Serija: "Seks i grad"
20.45 AXN Serija: "Advokatska praksa"
21.00 Hepi Serija: "TNT"
21.00 RTS 2 Serija: "Ružna Beti"
21.00 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
21.00 Film plus Serija: "Sikvest"
21.00 Nova Serija: "Najbolje godine"
21.05 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
21.10 Fox Life Serija: "Sve ispočetka"
21.30 HRT 1 Serija: "Bitange i princeze"
21.30 Fox Crime Serija: "Put osvete"
21.40 AXN Serija: "Torčvud"
21.45 OBN Serija: "Dolina vukova"
21.50 Hepi Serija: "Igzubljene godine"
21.55 HBO Serija: "Igra prestola"
22.00 Universal Channel Serija: "Erika"
22.00 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
22.15 Pink Serija: "Nasleđe jedne dame"
22.15 Ultra Serija: "Kosijaneri"
22.20 Fox Crime Serija: "Nečujno"
22.30 Pink family Serija: "Gorštak"
22.30 Atlas Serija: "Seks i grad"
22.35 Avala Serija: "Doktor Haus"
22.35 Studio B Serija: "Moje drage komšije"
22.35 HRT 2 Serija: "Red i zakon"
22.40 AXN Serija: "Utočište"
22.50 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
22.55 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
23.00 Enter Serija: "Amor latino"
23.00 Atlas Serija: "Mad men"
23.10 Vojvodina 2 Serija: "Cigansko srce"
23.10 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
23.10 Hepi Serija: "Agencija"
23.15 Fox Life Serija: "Da draga"
23.30 Pink family Serija: "Glupo muško"
23.35 AXN Serija: "Odbrojavanje"
23.40 HBO Comedy Serija: "Šou Rikija Gervaisa"
23.55 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
00.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
00.00 Hepi Serija: "Tagart"
00.05 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
00.05 HBO Comedy Serija: "Kalifornikacija"
00.08 RTS 1 Serija: "Posetioci iz praiskona"
00.10 HRT 1 Serija: "Dodir života i smrti"
00.10 Ultra Serija: "Ludo i brzo"
00.45 AXN Serija: "Advokatska praksa"
00.50 Fox Life Serija: "Kao slučajno"
00.55 Vojvodina 1 Serija: "Sedam i po"
01.00 BN Serija: "Kasandra"
01.00 Hepi Serija: "TNT"
01.45 AXN Serija: "Torčvud"
01.50 OBN Serija: "Dolina vukova"
02.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
02.35 B92 Serija: "Dome, slatki dome"
02.50 AXN Serija: "Utočište"
02.55 Nova Serija: "Na putu prema dole"
03.30 Pink family Serija: "Moji momci"
04.00 Pink family Serija: "Haf"
04.45 Nova Serija: "Bračne vode"
04.55 Prva Serija
05.25 Nova Serija: "Čuvar pravde"
-
TV program - četvrtak, 26. maj 2011.
Serije
-06.30 Pink family -Serija: "Gorštak"
-06.55 Nova -Serija: "Naši najbolji dani"
-07.10 Universal Channel -Serija: "Meklaudove ćerke"
-07.15 Prva -Serija: "Aurora"
-07.30 Pink family -Serija: "Glupo muško"
-08.00 Pink family -Serija: "Las Vegas"
-08.10 HRT 2 -Serija: "Četvoro protiv Z"
-08.10 Prva -Serija: "Neko te posmatra"
-08.30 BN -Serija: "Kasandra"
-09.00 Enter -Serija: "Ti si moja sudbina"
-09.05 RTS 1 -Serija: "Gore-dole"
-09.05 RTS satelit -Serija: "Gore-dole"
-09.08 HRT 1 -Serija: "Hotel dvorac Ort"
-09.10 Universal Channel -Serija: "Dijagnoza za ubistvo"
-09.20 Nova -Serija. "Pobeda ljubavi"
-09.30 Enter -Serija: "Amor latino"
-09.35 HRT 2 -Serija: "Mega Mindi"
-10.00 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-10.00 Prva -Serija: "Zabranjeno voće"
-10.15 Nova -Serija: "Čuvari pravde"
-10.15 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
-10.20 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-10.30 Film plus -Serija: "Hari i Hendersonovi"
-10.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji"
-10.45 HBO Comedy -Serija: "Sredina"
-10.45 S -Serija: "Rebelde"
-11.00 Atlas -Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
-11.05 RTS 1 -Serija: "Ružna Beti"
-11.10 Universal Channel -Serija: "Voker - teksaški rendžer"
-11.30 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tara"
-12.00 Pink family -Serija. "Haf"
-12.00 Pink -Serija: "Zabranjena ljubav"
-12.05 Atlas -Serija: "Opčinjeni", 2 epizode
-12.10 Universal Channel -Serija: "Neš Bridžis"
-12.25 AXN -Serija: "Čarlijevi anđeli"
-12.33 HRT 1 -Serija: "Gospodarica tvog srca"
-12.35 HBO Comedy -Serija: "Bernard"
-12.40 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
-12.40 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina: Njujork"
-12.50 OBN -Serija: "Sašina ekipa"
-13.00 Nova -Serija: "Pobeda ljubavi"
-13.00 Film plus -Serija: "Fadž"
-13.00 Pink -Serija: "Tereza"
-13.05 S -Serija: "Sen Trope"
-13.10 Vojvodina 2 -Serija: "Cigansko srce"
-13.18 HRT 1 -Serija: "Divlji plamen"
-13.25 AXN -Serija: "Marinci"
-13.30 Fox Life -Serija: "Ko je Samanta"
-13.30 Film plus -Serija: "Zemlja"
-13.45 OBN -Serija: "Dolina vukova"
-13.55 Fox Crime -Serija: "Distrikt"
-14.00 Nova -Serija: "Asi"
-14.00 Hepi -Serija: "TNT"
-14.05 Prva -Serija: "Aurora"
-14.15 Fox Life -Serija: "Kao slučajno"
-14.20 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
-14.30 Pink family -Serija: "Gorštak"
-14.35 HBO Comedy -Serija: "Poremećaj višestruke ličnosti Ala Mareja"
-14.40 Fox Crime -Serija: "Metlok"
-14.55 Hepi -Serija: "Lude godine"
-15.00 Universal Channel -Serija: "Ubistva u Midsomeru"
-15.00 HRT 1 -Serija: "Darma i Greg"
-15.00 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-15.00 Nova -Serija: "Najbolje godine"
-15.00 Prva -Serija: "Kada lišće pada"
-15.00 Atlas -Serija: "Ljubavnice"
-15.05 Fox Life -Serija: "Sudije za stil"
-15.05 B92 -Serija: "Dome, slatki dome"
-15.15 OBN -Serija: "Ljubav i osveta"
-15.15 AXN -Serija: "Zaštitnik"
-15.20 HBO Comedy -Serija: "Treći kamenčić od sunca"
-15.30 Pink family -Serija: "Glupo muško"
-15.30 Pink -Serija: "Zumba, zumba"
-15.30 Fox Crime -Serija: "Pisac i detektiv"
-15.45 HRT 2 -Serija: "Hotel dvorac Ort"
-15.55 Fox Life -Serija: "Sve ispočetka"
-15.55 Prva -Serija
-16.00 Avala -Serija: "Ljubav u zaleđu"
-16.00 Pink -Serija: "Mala nevesta"
-16.00 HRT 1 -Serija: "Tvoja sam sudbina"
-16.00 Pink family -Serija: "Las Vegas"
-16.03 RTS 1 -Serija: "Pozorište u kući"
-16.05 Vojvodina 1 -Serija: "Pitanje savesti"
-16.10 AXN -Serija: "Starski i Hač"
-16.15 Fox Crime -Serija: "Džordanino raskršće"
-16.20 Film plus -Serija: "Hari i Hendersonovi"
-16.30 Hepi -Serija: "Izgubljene godine"
-16.45 Fox Life -Serija: "Uvod u anatomiju"
-17.00 Universal Channel -Serija: "Red i zakon"
-17.00 Fox Crime -Serija: "Nepouzdani agenti"
-17.00 B92 -Serija: "Najbolje godine"
-17.00 Film plus -Serija: "Sikvest"
-17.05 AXN -Serija: "Čarlijevi anđeli"
-17.15 Pink -Serija: "Trijumf ljubavi"
-17.30 OBN -Serija: "Zemlja snova"
-17.35 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
-17.45 Fox Crime -Serija: "Ubilački nagon"
-17.45 HRT 2 -Serija: "Zelena trava"
-18.00 AXN -Serija: "Porodično pravo"
-18.00 Studio B -Serija: "Moje drage komšije"
-18.00 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
-18.00 Film plus -Serija: "Fadž"
-18.00 Enter -Serija: "Ti si moja sudbina"
-18.00 Universal Channel -Serija: "Neš Bridžis"
-18.05 S -Serija: "Sen Trope"
-18.10 Nova -Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
-18.10 HRT 2 -Serija: "Roditelji i deca"
-18.10 Pink -Serija: "Polje lala"
-18.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji"
-18.30 Fox Crime -Serija: "Brojevi"
-18.30 Atlas -Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
-18.40 HRT 1 -Serija: "Tvoja sam sudbina"
-18.50 Fox Life -Serija: "Privatna praksa"
-18.55 AXN -Serija: "Andromedia"
-19.00 Universal Channel -Serija: "Voker - teksaški rendžer"
-19.10 HBO Comedy -Serija: "Poremećaj višestruke ličnosti Ala Mareja"
-19.15 Fox Crime -Serija: "Šark"
-19.15 B92 -Serija: "Prijatelji"
-19.30 Avala -Serija: "Bez traga"
-19.30 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tara"
-19.35 Fox Life -Serija: "Da draga"
-19.35 HBO Comedy -Serija: "Sredina"
-19.50 AXN -Serija: "Marinci"
-20.00 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
-20.00 HBO Comedy -Serija: "Svita"
-20.00 OBN -Serija: "Ljubav i osveta"
-20.00 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
-20.00 Pink family -Serija. "Haf"
-20.00 Nova -Serija: "Asi"
-20.05 S -Serija: "Rebelde"
-20.05 RTS satelit -Serija: "Moj rođak sa sela"
-20.05 RTS 1 -Serija: "Moj rođak sa sela"
-20.05 Vojvodina 1 -Serija: "Sedam i po"
-20.05 B92 -Serija: "Dva i po muškarca"
-20.10 BN -Serija: "Kasandra"
-20.15 Prva -Serija: "Kada lišće pada"
-20.25 Fox Life -Serija: "Kao slučajno"
-20.25 HRT 2 -Serija: "Red i zakon"
-20.30 Studio B -Serija: "Godine prolaze"
-20.30 B92 -Serija: "Seks i grad"
-20.40 Nova -Serija: "Najbolje godine"
-20.45 AXN -Serija: "Advokatska praksa"
-20.45 Fox Crime -Serija: "Džordanino raskršće"
-21.00 RTS 2 -Serija: "Ružna Beti"
-21.00 Hepi -Serija: "TNT"
-21.05 Atlas -Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
-21.10 Fox Life -Serija: "Kejt i Kim"
-21.15 Film plus -Serija: "Šandon Studio"
-21.30 Fox Crime -Serija: "Monk"
-21.40 AXN -Serija: "10 stvari zbog kojih te mrzim"
-21.45 OBN -Serja: "Dolina vukova"
-21.50 Hepi -Serija: "Izgubljene godine"
-22.00 Cinemax -Serija: "Kapadokija"
-22.00 Fox Life -Serija: "Ružna Beti"
-22.15 Ultra -Serija: "Kosijaneri"
-22.15 Pink -Serija: "Nasleđe jedne dame"
-22.20 Fox Crime -Serija: "Frikovi"
-22.30 Atlas -Serija: "Seks i grad"
-22.30 Pink family -Serija: "Gorštak"
-22.30 Avala -Serija: "Doktor Haus"
-22.45 AXN -Serija: "Kalifornikacija"
-22.50 Studio B -Serija: "Moje drage komšije"
-22.50 Fox Life -Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
-22.50 Universal Channel -Serija: "Medijum"
-23.00 Atlas -Serija: "Ljubavnice"
-23.00 Enter -Serija: "Amor latino"
-23.00 Vojvodina 2 -Serija: "Cigansko srce"
-23.10 Hepi -Serija: "Agencija"
-23.10 Fox Crime -Serija: "Zločinački umovi"
-23.15 Fox Life -Serija: "Da draga"
-23.30 Pink family -Serija: "Glupo muško"
-23.40 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Gervejsa"
-23.45 AXN -Serija: "Odbrojavanje"
-23.55 Fox Crime -Serija: "Red i zakon"
-00.00 Hepi -Serija: "Tagart"
-00.00 Pink family -Serija: "Las Vegas"
-00.00 HRT 1 -Serija: "Dodir života i smrti"
-00.05 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Gervejsa"
-00.05 Fox Life -Serija: "Vil i Grejs"
-00.05 RTS 1 -Serija: "Mesto zločina: Njujork"
-00.10 Ultra -Serija: "Ludo i brzo"
-00.30 HBO Comedy -Serija: "Šou Rikija Gervejsa"
-00.40 Fox Crime -Serija: "Šark"
-00.45 HRT 1 -Serija: "Dragi Džone"
-00.50 Universal Channel -Serija: "Misterije Hejvena"
-00.50 Fox Life -Serija: "Kao slučajno"
-00.55 RTS 1 -Serija: "Hotel Vavilon"
-01.00 BN -Serija: "Kasandra"
-01.00 Hepi -Serija: "TNT"
-01.40 AXN -Serija: "Branioci"
-01.50 OBN -Serja: "Dolina vukova"
-02.30 Pink family -Serija: "Mornarički istražitelji"
-03.30 Pink family -Serija: "Ujedinjene države Tara"
-04.00 Pink family -Serija. "Haf"
-04.10 Nova -Serija: "Vjerovali ili ne"
-04.35 Nova -Serija: "Čuvar pravde"
-
TV program - petak, 27. maj 2011.
Serije
06.30 Pink family Serija: "Gorštak"
07.00 Nova Serija: "Naši najbolji dani"
07.15 Prva Serija: "Aurora"
07.30 Atlas Serija: "Obuzdaj svoj entuzijazam"
07.30 Pink family Serija: "Glupo muško"
07.30 Film plus Serija: "Zemlja"
08.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
08.10 Prva Serija: "Neko te posmatra"
08.30 BN Serija: "Kasandra"
09.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
09.00 Universal Channel Serija: "Dijagnoza za ubistvo"
09.05 RTS 1 Serija: "Gore-dole"
09.05 RTS satelit Serija: "Gore-dole"
09.08 HRT 1 Serija: "Hotel dvorac Ort"
09.25 Nova Serija: "Pobeda ljubavi"
09.30 Enter Serija: "Amor Latino"
09.35 HRT 2 Serija: "Mega Mindi"
10.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
10.00 Prva Serija: "Zabranjeno voće"
10.15 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
10.20 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
10.25 Nova Serija: "Čuvar pravde"
10.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
10.30 OBN Serija: "Zemlja snova"
10.30 Film plus Serija: "Hari i Hendersonovi"
10.45 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom smrti"
10.45 S Serija: "Rebelde"
11.00 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
11.00 Universal Channel Serija: "Voker - teksaški rendžer"
11.14 RTS 1 Serija: "Ružna Beti"
11.30 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tara"
12.00 Pink family Serija: "Haf"
12.00 Pink Serija: "Zabranjena ljubav"
12.00 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis"
12.05 Atlas Serija: "Opčinjeni", 2 epizode
12.20 Fox Crime Serija: "Džordanino raskršće"
12.30 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
12.32 HRT 1 Serija: "Gospodarica tvog srca"
12.40 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
12.40 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
12.50 OBN Serija: "Sašina ekipa"
13.00 Pink Serija: "Tereza"
13.00 Film plus Serija: "Fadž"
13.05 S Serija: "Sen Trope"
13.05 Fox Crime Serija: "Brojevi"
13.05 Nova Serija: "Pobeda ljubavi"
13.10 Vojvodina 2 Serija: "Cigansko srce"
13.25 HRT 1 Serija: "Roditelji i deca"
13.30 AXN Serija: "Marinci"
13.30 Fox Life Serija: "Ko je Samanta"
13.45 OBN Serija: "Dolina vukova"
13.55 Fox Crime Serija: "Distrikt"
13.55 Prva Serija: "Aurora"
14.00 Hepi Serija: "TNT"
14.05 Nova Serija: "Asi"
14.15 Fox Life Serija: "Kao slučajno"
14.20 AXN Serija: "Advokatska praksa"
14.30 Pink family Serija: "Gorštak"
14.35 HBO Comedy Serija: "Vaspitanje za početnike"
14.40 Fox Crime Serija: "Metlok"
14.50 Nova Serija: "Najbolje godine"
14.55 Hepi Serija: "Lude godine"
15.00 Atlas Serija: "Prevaranti"
15.00 Prva Serija: "Kada lišće pada"
15.00 HRT 1 Serija: "Darma i Greg"
15.00 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.00 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsomeru"
15.05 Fox Life Serija: "Sudije za stil"
15.05 B92 Serija: "Dome, slatki dome"
15.15 AXN Serija: "Zaštitnik"
15.15 OBN Serija: "Ljubav i osveta"
15.20 HBO Comedy Serija: "Treći kamenčić od sunca"
15.30 Fox Crime Serija: "Pisac i detektiv"
15.30 Pink family Serija: "Glupo muško"
15.30 Pink Serija: "Zumba, Zumba"
15.55 Prva Serija
15.55 Fox Life Serija: "Kejt i Kim"
16.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
16.00 HRT 2 Serija: "Hotel dvorac Ort"
16.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
16.03 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
16.05 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
16.10 AXN Serija: "Starski i Hač"
16.10 Vojvodina 1 Serija: "Pitanje savesti"
16.15 Fox Crime Serija: "Džordanino raskršće"
16.20 Film plus Serija: "Hari i Hendersonovi"
16.30 Hepi Serija: "Izgubljene godine"
16.45 Fox Life Serija: "Ružna Beti"
17.00 Film plus Serija: "Šandon studio"
17.00 Universal Channel Serija: "Red i zakon"
17.00 B92 Serija: "Najbolje godine"
17.05 Fox Crime Serija: "Nepouzdani agenti"
17.05 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
17.15 Pink Serija: "Trijumf ljubavi"
17.30 OBN Serija: "Zemlja snova"
17.35 HBO Serija: "Filmovi i zvezde"
17.35 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
17.45 Fox Crime Serija: "Brojevi"
18.00 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
18.00 Film plus Serija: "Fadž"
18.00 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis"
18.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
18.00 Studio B Serija: "Moje drage komšije"
18.05 S Serija: "Sen Trope"
18.05 Nova Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
18.05 AXN Serija: "Porodično pravo"
18.10 HRT 2 Serija: "Roditelji i deca"
18.10 Pink Serija: "Polje lala"
18.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
18.30 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
18.45 Prva Serija: "Zabranjeno voće"
18.50 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
18.55 AXN Serija: "Andromedia"
19.00 Universal Channel Serija: "Voker - teksaški rendžer"
19.10 HBO Comedy Serija: "Vaspitanje za početnike"
19.15 B92 Serija: "Prijatelji"
19.15 Fox Crime Serija: "Šark"
19.30 Avala Serija: "Bez traga"
19.30 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tara"
19.35 HBO Comedy Serija: "Sredina"
19.35 Fox Life Serija: "Da draga"
19.50 AXN Serija: "Marinci"
20.00 OBN Serija: "Ljubav i osveta"
20.00 Pink family Serija: "Haf"
20.00 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
20.00 HBO Comedy Serija: "Svita"
20.00 Universal Channel Serija: "Misterija Hejvena"
20.05 RTS satelit Serija: "Moj rođak sa sela"
20.05 S Serija: "Rebelde"
20.05 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
20.05 Nova Serija: "Najbolje godine"
20.05 RTS 1 Serija: "Moj rođak sa sela"
20.05 HBO Serija: "Vaspitanje za početnike"
20.05 Vojvodina 1 Serija: "Sedam i po"
20.10 BN Serija: "Kasandra"
20.10 Prva Serija: "Kad lišće pada"
20.25 Fox Life Serija: "Kao slučajno"
20.30 Studio B Serija: "Godine prolaze"
20.30 HBO Serija: "Kalifornikacija"
20.40 B92 Serija: "Seks i grad"
20.45 AXN Serija: "Advokatska praksa"
20.45 Fox Crime Serija: "Džordanino raskršće"
21.00 RTS 2 Serija: "Ružna Beti"
21.00 Hepi Serija: "TNT"
21.00 Film plus Serija: "Sikvest"
21.00 Universal Channel Serija: "Red i zakon"
21.05 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
21.30 HBO Serija: "Igra prestola"
21.30 Fox Crime Serija: "Kasl"
21.40 AXN Serija: "Zločinački umovi"
21.50 Hepi Serija: "Izgubljene godine"
22.00 Universal Channel Serija: "Dobra žena"
22.00 Fox Life Serija: "Houp i Fejt"
22.15 Ultra Serija: "Kosijaneri"
22.20 Prva Serija: "Kobra"
22.20 Fox Crime Serija: "Telo je dokaz"
22.30 Atlas Serija: "Seks i grad"
22.30 HBO Serija: "Spartak"
22.30 Pink Serija: "Nasleđe jedne dame"
22.30 Pink family Serija: "Gorštak"
22.30 Avala Serija: "Doktor Haus"
22.35 AXN Serija: "Givensova pravda"
22.35 Studio B Serija: "Moje drage komšije"
22.50 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
22.55 HRT 2 Serija: "Bez izlaza"
23.00 Universal Channel Serija: "Sve po zakonu"
23.00 Enter Serija: "Amor Latino"
23.05 RTS 1 Serija: "Mesto zločina"
23.10 Hepi Serija: "Agencija"
23.10 HBO Comedy Serija: "Svita"
23.10 Vojvodina 2 Serija: "Cigansko srce"
23.10 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
23.15 Fox Life Serija: "Da draga"
23.30 Pink family Serija: "Glupo muško"
23.35 AXN Serija: "Odbrojavanje"
23.35 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
23.55 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
00.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
00.00 Hepi Serija: "Tagart"
00.00 HBO Comedy Serija: "Sredina", 4 epizode
00.00 Universal Channel Serija: "Red i zakon"
00.05 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
00.10 Ultra Serija: "Ludo i brzo"
00.23 RTS 1 Film: "Hotel Vavilon"
00.45 AXN Serija: "Advokatska praksa"
01.00 BN Serija. "Kasandra"
01.00 Hepi Serija: "TNT"
02.30 B92 Serija: "Dome, slatki dome"
02.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
03.30 Prva Serija: "V.I.P."
03.30 Pink family Serija: "Ujedinjene države Tara"
04.00 Pink family Serija: "Haf"
-
Serije
Petak, 10. Jun 2011
06:06 Pink Polje lala
06:10 Universal Channel Zakon i red IX
06:25 HTV 2 Gospodarica tvoga srca
06:40 Fox Life Momci sa Medisona - Y2 ep.7
06:50 Fox Crime Distrikt
07:05 RTL Aurora
07:10 Universal Channel Sutkinja Amy I
07:30 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.15
07:35 Fox Crime Njujorški plavci
07:55 RTL Vrata raja
07:55 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.16
08:00 Film Plus Porodični Pas
08:10 Prva Neko te posmatra
08:10 Universal Channel Sutkinja Amy I
08:15 Fox Life Život po Džimu - Y4 ep.22
08:20 Fox Crime Metlok
08:25 HTV 2 Dvorac igračaka 1
08:30 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
08:30 BN "Kasandra"
08:40 Fox Life Život po Džimu - Y4 ep.23
08:45 RTL Dragon Ball Z
09:00 Prva Bandini
09:00 Enter Ti si moja sudbina Serija
09:05 Fox Life Kako sam upoznao vašu majku - Y4 ep.19
09:05 RTS Sat Gore - dole
09:05 RTS 1 Gore - dole
09:06 HTV 1 Hotel dvorac Orth 4
09:10 Universal Channel Braća i sestre
09:10 Fox Crime Pisac i detektiv
09:15 OBN Otvorena vrata
09:20 Sci Fi Ghost Hunters International
09:25 RTL Ezel
09:30 HTV 2 Plesne note
09:30 Fox Life Da, Draga - Y3 ep.13
09:30 Enter Amor Latino
09:55 Fox Life Da, Draga - Y3 ep.14
09:55 Fox Crime Šark
10:00 Prva Zabranjeno voće
10:00 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
10:00 RTRS Kenguri Kosarkasi
10:10 Universal Channel Braća i sestre
10:10 Sci Fi Sliders
10:15 Fox Life Momci sa Medisona - Y2 ep.8
10:15 Avala Ljubav u zaleđu
10:20 HBO Comedy Bernard
10:25 RTRS Mar
10:30 OBN Zemlja snova
10:30 Film Plus Hari i Hendersonovi
10:30 RTV 1 Baronica di Karini
10:45 Fox Crime Odstrel
10:50 HBO Comedy Sredina
10:50 RTRS Rimske Misterije
11:00 Sci Fi Sliders
11:05 Fox Life Razvedeni Gari - Y1 ep.5
11:05 RTS 1 Ružna Beti
11:10 Universal Channel Teksaški rendžer
11:15 RTL Aurora
11:30 Fox Life Džoi - Y1 ep.6
11:30 Fox Crime Njujorški plavci
11:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:55 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.15
12:10 RTL Nasljednici
12:10 Universal Channel Nash Bridges
12:20 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.16
12:20 Fox Crime Odeljenje
12:30 Pink Zabranjena ljubav
12:32 HTV 1 Gospodarica tvoga srca
12:35 RTS 1 Mesto zločina: Njujork, r
12:40 Fox Life Ulica sećanja - Y1 ep.3
12:40 Sci Fi Bafi - ubica vampira
12:50 OBN Border
13:00 RTL Cobra 11
13:00 Film Plus Fadž
13:05 Fox Crime Brojevi
13:10 RTV 2 Cigansko srce
13:20 HTV 1 Roditelji i djeca
13:30 Pink Tereza
13:30 Fox Life Život po Džimu - Y4 ep.22
13:30 Sci Fi Enterprise
13:45 OBN Dolina vukova
13:55 RTL Krv nije voda
13:55 Prva Aurora
13:55 Fox Life Život po Džimu - Y4 ep.23
13:55 Fox Crime Distrikt
14:00 Happy TV TNT - domaća igrana serija
14:05 RTRS Krtice
14:10 HBO Comedy Odgoj za početnike
14:15 Fox Life Pepper Dennis - ep.9
14:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
14:33 RTV 1 Na tragu prirode za decu
14:35 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
14:40 Fox Crime Metlok
14:50 RTL Hiljadu i jedna noć
14:55 Happy TV Lude Godine
15:00 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
15:02 HTV 1 Dharma i Greg 4
15:05 Fox Life Razvedeni Gari - Y1 ep.6
15:07 RTRS Tnt
15:10 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
15:15 OBN Ljubav i osveta
15:20 Film Plus Porodični Pas
15:30 Pink Moćni rendžeri
15:30 Fox Life Džoi - Y1 ep.6
15:30 Fox Crime Pisac i detektiv
15:55 Prva Kad lišće pada
16:00 Pink Mala nevesta
16:00 HTV 2 Hotel dvorac Orth 4
16:00 Sci Fi Sliders
16:03 RTS 1 Gorki plodovi, r
16:05 RTL Vrata raja
16:05 RTV 1 Baronica di Karini
16:05 Avala Ljubav u zaleđu
16:15 Fox Crime Dojlova republika
16:20 Film Plus Hari i Hendersonovi
16:30 Happy TV Izgubljene godine
16:45 Fox Life Ružna Beti - Y4 ep.18
16:50 Sci Fi Sliders
17:00 RTL Krv nije voda
17:00 Universal Channel Zakon i red IX
17:00 Fox Crime Odstrel
17:00 Film Plus Sikvest DSV
17:15 Pink Trijumf ljubavi
17:30 OBN Zemlja snova
17:35 Fox Life Kako sam upoznao vašu majku - Y4 ep.19
17:40 Sci Fi Bafi - ubica vampira
17:45 Fox Crime Brojevi
18:00 Universal Channel Nash Bridges
18:00 Fox Life Uvod u anatomiju - Y5 ep.8
18:00 Film Plus Fadž
18:00 Studio B Moje drage komšije
18:00 Enter Ti si moja sudbina Serija
18:05 HTV 2 Roditelji i djeca
18:10 Pink Polje lala
18:25 BN "Oblaci putuju u Italiju"
18:30 Fox Crime Brojevi
18:30 Sci Fi Bafi - ubica vampira
18:50 Prva Zabranjeno voće
18:50 Fox Life Ulica sećanja - Y1 ep.3
19:00 Universal Channel Teksaški rendžer
19:05 RTL Krv nije voda
19:15 HBO Comedy Odgoj za početnike
19:15 Fox Crime Šark
19:15 B92 Prijatelji
19:20 Sci Fi Warehouse 13
19:30 Avala Bez traga
19:35 HBO Comedy Sredina
19:35 Fox Life Da, Draga - Y3 ep.13
20:00 OBN Ljubav i osveta
20:00 HBO Comedy Svita VI.
20:00 Universal Channel Medij
20:00 Fox Life Da, Draga - Y3 ep.14
20:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
20:05 HBO Tarin svijet III
20:05 RTS Sat Gorki plodovi 9/32
20:05 RTS 1 Gorki plodovi
20:05 B92 Dva i po muškarca
20:10 Prva Kad lišće pada
20:10 Sci Fi Fact Or Faked: Paranormal Files
20:10 BN "Kasandra"
20:25 Fox Life Pepper Dennis - ep.9
20:30 Studio B Godine prolaze
20:35 HBO Obdaren II
20:37 B92 Sex i grad
20:45 Fox Crime Dojlova republika
21:00 HTV 2 Muškarci na stablima 2
21:00 Happy TV TNT - domaća igrana serija
21:00 Universal Channel Zakon i red: Zločinačka namjera IX
21:00 Film Plus Sikvest DSV
21:05 HBO Igra prijestolja
21:10 Fox Life Da, Draga
21:15 RTRS Vasar Tastine
21:30 Fox Crime Kesl
21:30 RTS 2 Ružna Beti
21:50 Happy TV Izgubljene godine
22:00 HTV 2 Izgaranje
22:00 Universal Channel Dobra žena
22:00 Ultra Top Gear
22:00 Fox Life Houp i Fejt - Y2 ep.26
22:05 HBO Spartak: Krv i pijesak
22:20 Prva Kobra
22:20 Fox Crime Telo kao dokaz
22:25 Fox Life Houp i Fejt - Y3 ep.1
22:30 Pink Nasledje jedne dame
22:30 Avala Doktor Haus
22:50 Studio B Moje drage komšije
22:55 Fox Life Kako sam upoznao vašu majku - Y4 ep.20
23:00 Universal Channel Fairly legal
23:00 Enter Amor Latino
23:10 Happy TV Agencija
23:10 Fox Crime Zločinački umovi
23:10 RTS 1 Mesto zločina: Njujork
23:15 Fox Life Da, Draga - Y3 ep.15
23:20 HBO Comedy Svita VI.
23:40 Ultra Olovni Balon
23:40 Fox Life Da, Draga - Y3 ep.16
23:45 HBO Comedy Sredina
23:55 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
00:00 Universal Channel Zakon i red: Zločinačka namjera IX
00:00 Sci Fi Xtinction
00:05 HBO Comedy Sredina
00:05 Fox Life Uvod u anatomiju - Y5 ep.9
00:10 Ultra Fast Show
00:25 HBO Comedy Sredina
00:28 RTS 1 Operativci
00:40 Fox Crime Šark
00:45 HBO Comedy Sredina
00:50 Fox Life Pepper Dennis - ep.9
01:00 Universal Channel Medij
01:10 HBO Comedy Sredina
01:15 Happy TV Taggart
01:25 Fox Crime Brojevi
01:40 Fox Life Ulica sećanja - Y1 ep.3
01:40 Sci Fi Ghost Hunters International
02:00 Universal Channel Braća i sestre
02:05 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
02:15 Happy TV Agencija
02:30 Fox Life Momci sa Medisona - Y2 ep.8
02:55 Fox Crime Zločinački umovi
03:00 Universal Channel Braća i sestre
03:20 RTRS Eda, Musolinijeva Kcerka
03:45 Avala Doktor Haus
04:00 Universal Channel Ubojstva u Midsomeru
04:34 HTV 1 Muškarci na stablima 2
04:53 RTS 1 Gorki plodovi, r
-
Serije
Subota, 11. Jun 2011
06:20 Universal Channel Teksaški rendžer
06:50 Fox Crime Nečujno
07:05 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.13
07:05 RTRS Vasar Tastine
07:20 Universal Channel Teksaški rendžer
07:30 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.14
07:35 Fox Crime Aerodrom
07:55 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi - Y1 ep.5
08:00 HBO Comedy Lude sedamdesete VIII.
08:20 HBO Comedy Lude sedamdesete VIII.
08:20 Universal Channel Teksaški rendžer
08:25 Fox Crime Bouns
08:27 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi - Y1 ep.6
08:27 HTV 2 Bijeg lukavog lisca
08:30 Sci Fi Enterprise
08:40 HBO Comedy Lude sedamdesete VIII.
08:55 Fox Life Da, Draga - Y1 ep.15
09:00 HBO Comedy Lude sedamdesete VIII.
09:00 Enter Ti si moja sudbina Serija
09:00 RTRS Gumenko
09:00 BN "Kasandra"
09:06 RTRS Mimo i čarli
09:11 RTRS Bo u Pokretu
09:15 Fox Crime Medijum
09:20 Fox Life Da, Draga - Y1 ep.16
09:20 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
09:20 Universal Channel Teksaški rendžer
09:25 HBO Comedy Show Armstronga i Millera III
09:30 Enter Amor Latino
09:35 RTRS Mar
09:40 Fox Life Ružna Beti - Y3 ep.16
09:44 HTV 2 Pseća ophodnja
09:45 Prva Kobra
10:00 Fox Crime Nečujno
10:00 Pink Extra Trijumf ljubavi
10:10 Sci Fi Bafi - ubica vampira
10:20 Universal Channel Teksaški rendžer
10:25 RTRS Dilajla i Dzulijus
10:30 Fox Life Šapat duhova - Y4 ep.15
10:45 Fox Crime Aerodrom
10:50 OBN Zemlja snova
11:00 Sci Fi Bafi - ubica vampira
11:20 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.13
11:20 Universal Channel Fairly legal
11:30 Fox Crime Ubilački nagon
11:35 B92 Prijatelji
11:45 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.14
11:50 Sci Fi Bafi - ubica vampira
12:05 Fox Life Sudije za Stil - Y1 ep.16
12:15 Fox Crime Bouns
12:20 Universal Channel Dobra žena
12:30 Fox Life Prljavi seksi novac - Y2 ep.4
12:35 RTS 1 Hana Montana
12:40 Sci Fi Bafi - ubica vampira
13:00 Fox Crime Medijum
13:00 OBN Zemlja snova
13:05 HBO Comedy Bernard
13:20 Fox Life Očajne domaćice - Y5 ep.9
13:30 Sci Fi Bafi - ubica vampira
13:45 Fox Crime Nečujno
14:10 Fox Life Porodična praksa
14:20 OBN Zemlja snova
14:20 Sci Fi Heartland Ghost
14:30 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
14:55 Fox Life Da, Draga - Y1 ep.15
15:00 Prva Kad lišće pada
15:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:20 Fox Life Da, Draga - Y1 ep.16
15:25 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:25 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
15:30 Pink Extra Mala nevesta
15:40 Fox Life Ružna Beti - Y3 ep.17
15:40 OBN Zemlja snova
15:45 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
15:55 RTS 1 Gorki plodovi, r
16:00 Pink Mala nevesta
16:00 Sci Fi The Paradise Virus
16:05 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:10 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
16:30 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
16:30 Fox Life Šapat duhova - Y4 ep.16
16:55 Fox Crime Aerodrom
17:00 OBN Zemlja snova
17:00 Universal Channel Braća i sestre
17:15 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.14
17:40 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.14
17:40 Fox Crime Zaštitnica svedoka
17:40 Sci Fi Ice Twisters
18:00 Fox Life Da, Draga - Y6 ep.6
18:00 Enter Ti si moja sudbina Serija
18:00 Universal Channel Braća i sestre
18:25 Fox Life Da, Draga - Y6 ep.7
18:25 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
18:50 Fox Life Houp i Fejt - Y2 ep.26
19:00 Pink Extra Polje lala
19:00 Universal Channel Dobra žena
19:05 RTL Moja 3 zida
19:10 Fox Life Houp i Fejt - Y3 ep.1
19:10 Fox Crime Bouns
19:10 OBN Zemlja snova
19:20 Sci Fi Lava Storm
19:35 Fox Life Očajne domaćice - Y5 ep.9
20:00 Fox Crime Ubilački nagon
20:00 Prva Kad lišće pada
20:00 Universal Channel Fairly legal
20:05 RTS 1 Gorki plodovi
20:05 RTS Sat Gorki plodovi
20:15 RTRS Viteska Zemlja
20:25 Fox Life Da, Draga - Y1 ep.17
20:45 Fox Crime Alijas
20:50 Fox Life Da, Draga - Y1 ep.18
21:00 Studio B Godine prolaze
21:10 Fox Life Štiklama do vrha - Y1 ep.3
21:30 Fox Crime Nečujno
21:44 HTV 2 Zaštitnica svjedoka 1
22:00 HBO Comedy Californication IV
22:00 Fox Life Ludnica u Klivlendu - Y1 ep.10
22:15 Fox Crime Policajci iz Detroita
22:25 Fox Life Kugar Taun - Y2 ep.10
22:30 HBO Comedy Californication IV
22:45 BN "Nijesmo mi od juče"
22:50 Fox Life Sestra Džeki - Y1 ep.11
23:00 Fox Crime Monk
23:00 Enter Amor Latino
23:15 Fox Life Sve ispočetka - ep.7
23:40 RTRS Prisluskivanje
23:50 Fox Crime Medijum
00:05 Fox Life Uvod u anatomiju - Y6 ep.24
00:10 Sci Fi Control Factor
00:35 Fox Crime Medijum
00:40 Universal Channel Medij
00:55 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.13
01:00 Pink Extra Trijumf ljubavi
01:20 Fox Life Vil i Grejs - Y6 ep.14
01:20 Fox Crime Bratstvo
01:40 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi - Y1 ep.14
01:40 Sci Fi Star Trek: The Next Generation
01:40 Universal Channel Medij
01:55 HBO Comedy Californication IV
02:00 Fox Crime Red i zakon: zločinačke namere
02:05 Fox Life Svi gradonačelnikovi ljudi - Y1 ep.6
02:20 RTRS Viteska Zemlja
02:25 HBO Comedy Californication IV
02:40 Universal Channel Sutkinja Amy I
02:45 Fox Life Sudije za Stil - Y1 ep.15
02:50 Fox Crime Odeljenje
02:55 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:10 Fox Life Sudije za Stil - Y1 ep.15
03:15 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:35 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
03:40 Universal Channel Braća i sestre
03:55 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
04:20 HBO Comedy Treći kamen od Sunca
04:40 Universal Channel Braća i sestre
04:53 RTS 1 Gorki plodovi
-
Serije
sreda, 22. jun 2011.
06.30 Nova Serija: "Naši najbolji dani"
06.30 Pink family Serija: "Gorštak"
07.10 Universal Channel Serija: "Sudija Ejmi", 2 epizode
07.30 Pink family Serija: "Pazi snima se"
08.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
08.00 Prva Serija: "Neko te posmatra"
08.05 Nova Serija: "Pobeda ljubavi"
08.22 HRT 2 Serija: "Dvorac igračaka"
08.30 BN Serija: "Kasandra"
09.00 Prva Serija: "Bandini"
09.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
09.05 RTS 1 Serija: "Gore-dole"
09.05 RTS satelit Serija: "Gore-dole"
09.10 Universal Channel Serija: "Braća i sestre", 2 epizode
09.10 HRT 1 Serija: "Hotel dvorac Ort"
09.30 Enter Serija: "Amor latino"
09.35 HRT 2 Serija: "Mega Mindi"
10.00 Prva Serija: "Zabranjeno voće"
10.00 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
10.10 Nova Serija: "Čuvar pravde"
10.15 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
10.20 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
10.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
10.30 Film plus Serija: "Hari i Hendersonovi"
10.45 S Serija: "Rebelde"
10.45 HBO Comedy Serija: "Sredina"
10.50 BN Serija: "Oblaci putuju u Italiju"
10.56 RTS 1 Serija: "Ružna Beti"
11.00 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
11.10 Universal Channel Serija: "Voker - teksaški rendžer"
11.30 Pink family Serija: "Dok nas smrt ne rastavi"
11.40 AXN Serija: "Andromedia"
11.55 Fox Life Serija: "Vil i Grejs"
11.55 Nova Serija: "Pobeda ljubavi"
12.00 Atlas Serija: "Opčinjeni"
12.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
12.05 HBO Serija: "Filmovi i zvezde"
12.10 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis"
12.30 OBN Serija: "Gumuš"
12.30 HRT 1 Serija: "Gospodarica tvog srca"
12.30 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
12.40 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
13.00 Film plus Serija: "Neverovatne priče"
13.00 Pink Serija: "Zabranjena ljubav"
13.05 Fox Crime Serija: "Brojevi"
13.10 RTS 1 Serija: "Tihi svedok"
13.10 Vojvodina 2 Serija: "Cigansko srce"
13.20 HRT 1 Serija
13.25 AXN Serija: "Marinci"
13.25 RTS 1 Serija: "Filip na konju"
13.30 Fox Life Serija: "Život po Džimu"
13.30 HRT 2 Serija: "Zelena trava"
13.45 OBN Serija: "Dolina vukova"
13.55 Fox Crime Serija: "Distrikt"
13.55 Nova Serija: "Kad lišće pada"
13.55 Prva Serija: "Aurora"
14.00 Pink Serija: "Sestre"
14.00 Hepi Serija: "Crni Gruja"
14.15 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
14.20 AXN Serija: "Advokatska praksa"
14.30 Pink family Serija: "Gorštak"
14.40 Fox Crime Serija: "Metlok"
14.50 Nova Serija: "Asi"
14.55 Hepi Serija: "Lude godine"
14.55 Prva Serija: "Kada lišće pada"
15.00 Atlas Serija: "Mad men"
15.00 Universal Channel Serija: "Fojlov rat"
15.05 Fox Life Serija: "Razvedeni Gari"
15.15 OBN Serija: "Slomljena srca"
15.15 AXN Serija: "Zaštitnik"
15.20 Film plus Serija: "Povratak u budućnost"
15.30 Fox Crime Serija: "Čuvar"
15.30 Pink family Serija: "Prodavnica kod Grinovih"
15.30 Fox Life Serija: "Džoi"
15.30 HRT 2 Serija: "Ružna Beti"
15.55 Fox Life Serija: "Štiklama do vrha"
15.55 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
16.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
16.00 Pink Serija: "Mala nevesta"
16.00 HRT 1 Serija: "Alisa"
16.03 RTS 1 Serija: "Gorki plodovi"
16.05 Avala Serija: "Ljubav u zaleđu"
16.05 Vojvodina 1 Serija. "Sekretarica sa šestog"
16.10 AXN Serija: "Starski i Hač"
16.15 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
16.15 Fox Crime Serija: "Put osvete"
16.20 Film plus Serija: "Hari i Hendersonovi"
16.30 Hepi Serija: "Izgubljene godine"
16.45 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
17.00 Film plus Serija: "Sikvest DSV"
17.00 Fox Crime Serija: "Nepouzdani agenti"
17.00 Universal Channel Serija: "Red i zakon"
17.05 AXN Serija: "Čarlijevi anđeli"
17.10 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
17.10 HRT 2 Serija: "Bostonski advokati"
17.15 Pink Serija: "Trijumf ljubavi"
17.30 OBN Serija: "Zemlja snova"
17.35 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
17.45 Fox Crime Serija: "Ubilački nagon"
18.00 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis"
18.00 HRT 1 Serija: "Sve će biti dobro"
18.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
18.00 Studio B Serija: "Moje drage komšije"
18.00 Fox Life Seirja: "Uvod u anatomiju"
18.00 Film plus Serija: "Neverovatne priče"
18.00 AXN Serija: "Divlja vatra"
18.05 S Serija: "Sen Trope"
18.05 Nova Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
18.10 Pink Serija: "Polje lala"
18.25 BN Serija: "Oblaci putuju u Italiju"
18.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
18.30 Fox Crime Serija: "Brojevi"
18.30 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
18.45 Prva Serija: "Zabranjeno voće"
18.45 HRT 2 Serija: "Pozorište u kući"
18.50 Fox Life Serija: "Ulica sećanja"
18.55 AXN Serija: "Andromedia"
19.00 Universal Channel Serija: "Voker - teksaški rendžer"
19.15 HBO Serija: "Carstvo poroka"
19.15 Fox Crime Serija: "Šark"
19.30 Avala Serija: "Bez traga"
19.30 Pink family Serija: "Dok nas smrt ne rastavi"
19.35 Fox Life Serija: "Da draga"
19.35 HBO Comedy Serija: "Sredina"
19.50 AXN Serija: "Marinci"
20.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
20.00 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica"
20.00 OBN Serija: "Slomljena srca"
20.00 Universal Channel Serija: "Medijum"
20.00 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
20.05 Nova Serija: "Kad lišće pada"
20.05 RTS satelit Serija: "Gorki plodovi"
20.05 RTS 1 Serija: "Gorki plodovi"
20.05 S Serija: "Rebelde"
20.10 HRT 1 Serija: "Kapelski kresovi"
20.10 Prva Serija: "Kada lišće pada"
20.10 BN Serija: "Kasandra"
20.15 HRT 2 Serija: "Braća i sestre"
20.25 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
20.30 Studio B Serija: "Godine prolaze"
20.45 Fox Crime Serija: "Put osvete"
20.45 AXN Serija: "Advokatska praksa"
21.00 Universal Channel Serija: "Erika"
21.00 Nova Serija: "Asi"
21.00 Hepi Serija: "Crni Gruja"
21.00 Film plus Serija: "Sikvest DSV"
21.05 Atlas Serija: "Pod sretnom zvijezdom"
21.10 Fox Life Serija: "Sve ispočetka"
21.30 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
21.30 RTS 2 Serija: "Ružna Beti"
21.35 OBN Serija: "Dolina vukova"
21.40 AXN Serija: "Torčvud"
21.50 Hepi Serija: "Igzubljene godine"
21.55 HBO Serija: "Igra prestola"
22.00 Fox Life Serija: "Kejt i Kim"
22.15 Ultra Serija: "Kosijaneri"
22.20 Fox Crime Serija: "Nečujno"
22.30 Atlas Serija: "Seks i grad"
22.30 Pink Serija: "Nasleđe jedne dame"
22.30 Pink family Serija: "Gorštak"
22.35 Avala Serija: "Doktor Haus"
22.40 AXN Serija: "Utočište"
22.50 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
22.50 Studio B Serija: "Moje drage komšije"
23.00 HRT 2 Serija: "Red i zakon"
23.00 Atlas Serija: "Kaži mi da me voliš"
23.00 Vojvodina 2 Serija: "Cigansko srce"
23.00 Enter Serija: "Amor latino"
23.00 RTS 1 Serija: "Tihi svedok"
23.10 Hepi Serija: "Agencija"
23.10 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
23.15 Fox Life Serija: "Da draga"
23.30 Pink family Serija: "Prodavnica kod Grinovih"
23.35 AXN Serija: "Njujorški vatrogasci"
23.35 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica"
23.55 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
00.00 Pink family Serija: "Las Vegas"
00.05 Fox Life Serija: "Uvod u anatomiju"
00.10 Ultra Serija: "Ludo i brzo"
00.20 HBO Comedy Serija: "Obdaren"
00.25 AXN Serija: "Advokatska praksa"
00.28 RTS 1 Serija: "Operativci"
00.40 Fox Crime Serija: "Šark"
01.00 BN Serija: "Kasandra"
01.00 Universal Channel Serija: "Medijum"
01.20 AXN Serija: "Torčvud"
01.30 OBN Serija: "Dolina vukova"
02.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
02.50 AXN Serija: "Utočište"
03.20 Nova Serija: "Na putu prema dole"
03.30 Pink family Serija: "Dok nas smrt ne rastavi"
04.00 Pink family Serija: "Opasna igra"
04.53 RTS 1 Serija: "Gorki plodovi"
05.10 Nova Serija: "Bračne vode"
-
Serije
utorak, 9. avgust 2011.
06.20 Universal Channel Serija: "Dijagnoza ubistvo"
06.30 Nova Serija: "Naši najbolji dani"
06.30 Pink family Serija: "Gorštak"
07.19 HRT 2 Serija: "Gospodarica tvog srca"
07.20 Universal Channel Serija: "Sudija Ejmi", 2 epizode
07.30 Pink family Serija: "Tik"
07.55 Nova Serija: "Pobeda ljubavi"
08.00 Pink family Serija: "Falkone"
08.00 Film plus Serija. "Povratak u budućnost"
08.30 BN Serija: "Kasandra"
08.48 HRT 2 Serija: "Konor na tajnom zadatku"
09.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
09.00 Prva Serija: "Neko te posmatra"
09.05 RTS satelit Serija: "Ono kao ljubav"
09.05 RTS 1 Serija: "Ono kao ljubav"
09.07 HRT 1 Serija: "Hotel dvorac Ort"
09.10 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
09.30 Atlas Serija: "Radio free roskoe"
09.33 HRT 2 Serija: "Obična klinka"
09.50 Nova Serija: "Bekstvo"
09.58 HRT 2 Serija: "Alisa"
10.00 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
10.15 Avala Serija: "Završnica"
10.20 Enter Serija: "Amor Latino"
10.20 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
10.25 OBN Serija: "Zemlja snova"
10.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
10.30 Film plus Serija: "Korak dalje"
10.35 Vojvodina 1 Serija: "Gimnazijalci"
10.40 HRT 2 Serija: "Kuća puna raftera"
10.45 HBO Comedy Serija: "Vaspitanje za početnike"
10.45 S Serija: "Rebelde"
11.00 Prva Serija: "Zabranjeno voće"
11.00 Atlas Serija: "Mad Men"
11.00 BN Serija: "Kućni ljubimci"
11.10 Universal Channel Serija: "Voker - teksaški rendžer"
11.25 HRT 2 Serija: "Veronika Mars"
11.30 Pink family Serija: "Sjedinjene države Tare"
12.00 Pink Serija: "Nasleđe jedne dame"
12.00 Prva Serija: "Aurora"
12.00 Pink family Serija: "Kraljica džungle"
12.00 Art Serija: "S vetrom u leđa"
12.05 HRT 2 Serija: "Šaolinski paževi"
12.05 Atlas Serija: "Opčinjeni"
12.10 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis"
12.10 OBN Serija: "Ludo srce"
12.30 HRT 1 Serija: "Gospodarica tvog srca"
12.30 AXN Serija: "Dijagnoza ubistvo"
12.35 RTS 1 Serija: "Zločinački umovi"
12.35 B92 Serija: "Najbolje godine"
12.40 Fox Life Serija: "Privatna praksa"
12.50 HBO Comedy Serija: "Filmovi i zvezde"
13.00 Pink Serija: "Zabranjena ljubav"
13.00 Film plus Serija: "Neverovatne priče"
13.05 S Serija: "Sen Trope"
13.10 Vojvodina 2 Serija
13.15 HRT 1 Serija: "Kapri"
13.25 AXN Serija: "Interventna jedinica"
13.25 OBN Serija: "Dolina vukova"
13.30 Fox Life Serija: "Život po Džimu"
13.30 Atlas Serija: "Pod srećnom zvezdom"
13.31 HRT 2 Serija: "Lagodni život Zaka i Kodija"
13.55 Fox Crime Serija: "Medijum"
14.00 Prva Serija: "Tračara"
14.00 Hepi Serija: "Lude godine"
14.00 Pink Serija: "Sestre"
14.05 Nova Serija: "Pobeda ljubavi"
14.15 Fox Life Serija: "Ali Mekbil"
14.20 AXN Serija: "Advokatska praksa"
14.30 Pink family Serija: "Gorštak"
14.40 Fox Crime Serija: "Nestali"
14.45 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica"
14.50 Hepi Serija: "Imperija Đin"
15.00 Universal Channel Serija. "Ubistva u Midsameru"
15.00 OBN Serija: "Reka nade"
15.05 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
15.05 Fox Life Serija: "Stažisti"
15.15 AXN Serija: "Zaštitnik"
15.20 HRT 2 Serija: "Ružna Beti"
15.20 Film plus Serija: "Fadž"
15.25 HBO Comedy Serija: "Pod kaznom do smrti"
15.30 Studio B Serija: "Godine prolaze"
15.30 Fox Life Serija: "Džoi"
15.30 Pink family Serija: "Tik"
15.30 Fox Crime Serija: "Bouns"
15.55 Fox Life Serija: "Doktor Haus"
15.55 RTS satelit Serija: "Otpisani"
16.00 Vojvodina 1 Serija: "Gimnazijalci"
16.00 Avala Serija: "Gorštak"
16.00 RTS 1 Serija: "Otpisani"
16.00 Pink family Serija: "Falkone"
16.05 HRT 1 Serija: "Alisa"
16.10 AXN Serija: "Slučajni partneri"
16.15 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
16.20 Film plus Serija: "Korak dalje"
16.30 Pink Serija: "Mala nevesta"
16.45 Fox Life Serija: "Ni na karti"
16.50 Prva Serija: "Srećne vesti"
17.00 Fox Crime Serija: "Džordanino raskršće"
17.00 Universal Channel Serija: "Dijagnoza ubistvo"
17.00 Film plus Serija: "Trava"
17.00 B92 Serija: "Dome, slatki dome"
17.00 OBN Serija: "Zemlja snova"
17.02 Avala Serija: "Završnica"
17.05 AXN Serija: "Dijagnoza ubistvo"
17.05 Atlas Serija: "Seks i grad"
17.05 HRT 2 Serija: "Bostonski advokati"
17.10 RTS 2 Serija: "Kapri"
17.30 Studio B Serija: "Moje drage komšije"
17.35 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
17.45 Fox Crime Serija: "Zaštitnica svedoka"
17.50 Prva Serija: "Kada lišće pada"
18.00 Enter Serija: "Ti si moja sudbina"
18.00 Universal Channel Serija: "Neš Bridžis"
18.00 Pink Serija: "Trijumf ljubavi"
18.00 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
18.00 AXN Serija: "Divlja vatra"
18.00 Film plus Serija: "Neverovatne priče"
18.05 Nova Serija: "Kad lišće pada"
18.05 S Serija: "Sen Trope"
18.30 Atlas Serija: "Trava"
18.30 Fox Crime Serija: "Bekstvo iz zatvora"
18.30 Avala Serija: "Čak"
18.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
18.30 BN Serija: "Kućni ljubimci"
18.40 HRT 2 Serija: "Pozorište u kući"
18.50 Fox Life Serija: "Kupidon"
18.55 AXN Serija: "Andromedia"
19.00 Universal Channel Serija: "Voker - teksaški rendžer"
19.00 Pink Serija: "Polje lala"
19.06 B92 Serija: "Prijatelji"
19.15 Fox Crime Serija: "Nepouzdani agenti"
19.15 HBO Comedy Serija: "Moderna porodica"
19.20 Prva Serija: "Zabranjeno voće"
19.30 Avala Serija: "Bez traga"
19.30 Atlas Serija: "Obuzdaj svoj entuzijazam"
19.30 Pink family Serija: "Sjedinjene države Tare"
19.35 Fox Life Serija: "Da draga"
19.40 HBO Comedy Serija: "Vaspitanje za početnike"
19.50 AXN Serija: "Interventna jedinica"
20.00 Pink family Serija: "Kraljica džungle"
20.00 OBN Serija: "Reka nade"
20.00 Studio B Serija: "Gordost"
20.00 Pink Serija: "Nasleđe jedne dame"
20.00 Hepi Serija: "Imperija Đin"
20.00 HBO Comedy Serija: "Bolje s tobom"
20.00 B92 Serija: "Dva i po muškarca"
20.00 Universal Channel Serija: "Red i zakon"
20.00 Fox Crime Serija: "Bouns"
20.00 Nova Serija: "Bekstvo"
20.00 HRT 2 Serija: "Braća i sestre"
20.05 RTS 1 Serija: "Otpisani"
20.05 Atlas Serija: "Seks i grad"
20.05 S Serija: "Rebelde"
20.10 HRT 1 Serija: "Kapri"
20.10 BN Serija: "Kasandra"
20.15 Prva Serija: "Kada lišće pada"
20.25 Fox Life Serija: "Ali Mekbil"
20.30 B92 Serija: "Seks i grad"
20.45 AXN Serija: "Advokatska praksa"
20.45 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
20.50 OBN Serija: "Dolina vukova"
21.00 Film plus Serija: "Trava"
21.00 RTS 2 Serija: "Kapri"
21.05 Atlas Serija: "Mad Men"
21.10 Fox Life Serija: "Doba ljubavi"
21.30 Fox Crime Serija: "Brojevi"
21.30 Art Serija: "S vetrom u leđa"
21.35 HRT 2 Serija. "Završni udarac"
21.40 AXN Serija: "Pravnici"
21.40 HBO Serija: "Bordžije"
22.00 Fox Life Serija: "Ludnica u Klivlendu"
22.10 Nova Serija: "NCIS"
22.15 Ultra Serija: "Kosijaneri"
22.20 Fox Crime Serija: "Policajci iz Detroita"
22.25 Fox Life Serija: "Grad kuguara"
22.30 Pink family Serija: "Gorštak"
22.30 Atlas Serija: "Trava"
22.30 Avala Serija: "NCIS"
22.35 Studio B Serija: "Moje drage komšije"
22.35 HRT 2 Serija: "Laži me"
22.50 Universal Channel Serija: "Braća i sestre"
22.50 Fox Life Serija: "Kako sam upoznao vašu majku"
23.00 Enter Serija: "Amor Latino"
23.10 Vojvodina 2 Serija
23.10 HBO Comedy Serija: "Bolje s tobom"
23.10 Fox Crime Serija: "Zločinački umovi"
23.20 HRT 2 Serija: "Uvek je sunčano u Filadelfiji"
23.20 Fox Life Serija: "Prava krv"
23.25 AXN Serija: "Krvne veze"
23.30 Pink family Serija: "Tik"
23.30 HBO Comedy Serija. "Gimnazija Summer Heights"
23.30 Pink Serija: "Las Vegas"
23.40 HRT 2 Serija: "Život na Marsu"
23.45 OBN Serija: "Zakon braće"
23.55 Fox Crime Serija: "Red i zakon"
00.00 Hepi Serija: "Kartel"
00.00 Pink family Serija: "Falkone"
00.05 Fox Life Serija: "Šapat duhova"
00.10 Ultra Serija: "Ludo i brzo"
00.15 HRT 2 Serija: "Prijatelji"
00.25 AXN Serija: "Advokatska praksa"
00.39 HRT 2 Serija: "Sledž Hamer"
00.40 RTS 1 Serija: "Zločinački umovi"
00.50 Fox Life Serija: "Ali Mekbil"
00.50 Universal Channel Serija: "Red i zakon"
01.00 BN Serija: "Kasandra"
01.03 HRT 2 Serija: "Tračerka"
01.35 AXN Serija: "Interventna jedinica"
01.50 RTS 1 Serija: "Raspušteni Gari"
01.55 Nova Serija: "Nestali"
02.30 Pink family Serija: "Mornarički istražitelji"
02.35 RTS 1 Serija: "Ono kao ljubav"
02.42 HRT 1 Serija: "Bostonski advokati"
03.23 HRT 1 Serija: "Završni udarac"
03.25 Nova Ezo TV, tarot šou
03.30 Pink family Serija: "Sjedinjene države Tare"
03.40 Universal Channel Serija: "Ubistva u Midsameru"
04.00 Pink family Serija: "Kraljica džungle"
04.25 Nova Serija: "Medijum"
05.03 RTS 1 Serija: "Otpisani"
05.10 Nova Serija: "Bračne vode"