CardSharing-X
» SAT Related « => Satellite TV Program => TV Listing => Topic started by: timesurfer on April 02, 2011, 07:54:17 AM
-
Zondag 3 april
05:10 Sesamstraat
05:35 Spring
05:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:00 De Chriscollectie
06:35 RNW Weekjournaal
06:45 EénVandaag
07:10 VRT Journaal
07:40 Vlaanderen vakantieland
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 TROS TV Show
09:40 A'dam - E.V.A.
10:25 Nieuwsuur
10:55 Weerbericht Amerika en Cariben
11:00 NOS Studio Sport Eredivisie
12:00 Het familiediner
12:40 Man bijt hond
13:00 VRT Journaal
13:35 De zevende dag
15:35 Boeken
16:10 NOS Journaal
16:15 Buitenhof
17:10 Sesamstraat
17:35 Spring
17:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:15 Nederland zingt
18:40 Kinderen geen bezwaar
19:05 VRT Journaal
20:00 NOS Studio Sport Eredivisie
20:55 NOS Journaal
21:10 Weerbericht
21:15 De Kazakkendraaiers
21:55 Brazilië voor beginners
22:45 Nieuwsuur
22:55 Weerbericht Amerika en Cariben
23:00 zo: RAYMANN
23:45 NCRV Dokument: Als de adem stokt
00:35 Man bijt hond
01:00 VRT Journaal
01:35 De zevende dag
03:35 Boeken
04:10 NOS Journaal
04:15 Buitenhof
-
Donderdag 7 april
05:00 SpangaS
05:25 Blokken
05:50 Thuis
06:20 Karrewiet
06:30 EénVandaag
07:00 NOS Sportjournaal
07:05 VRT Journaal
07:50 De Wereld Draait Door
08:30 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Tussen kunst & kitsch
09:40 Andere tijden
10:10 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 Pauw & Witteman
11:55 Terzake
12:30 Man bijt hond
13:00 VRT Journaal
13:35 De klas van Frieda
14:25 Goudmijn
14:50 Reis door het Waddengebied
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:05 RegioNed
16:15 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
17:00 SpangaS
17:25 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Karrewiet
18:25 EénVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Flashback
21:50 Koppen
22:20 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:15 Pauw & Witteman
00:05 Terzake
00:40 Man bijt hond
01:00 VRT Journaal
01:35 De klas van Frieda
02:25 Goudmijn
02:50 Reis door het Waddengebied
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:05 RegioNed
04:15 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
-
Zaterdag 9 april
05:30 Schooltv-weekjournaal
06:10 Karrewiet
06:20 EénVandaag
06:35 NOS Gesprek minister-president
06:45 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:30 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Memories
09:50 Ali B op volle toeren
10:30 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika en Cariben
11:15 Pauw & Witteman
12:05 Terzake
12:40 Man bijt hond
13:00 VRT Journaal
13:35 De herkansing
14:05 AVRO Kunstuur
14:55 Holland Sport
15:45 Z@ppSport
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:30 Dip & Dap
16:35 De BZT show
17:30 Schooltv-weekjournaal
18:00 De Chriscollectie
18:40 RNW Weekjournaal
18:50 EénVandaag
19:10 VRT Journaal
19:35 Vlaanderen vakantieland
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 TROS TV Show
21:40 A'dam - E.V.A.
22:25 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 NOS Studio Sport Eredivisie
23:50 Het familiediner
00:30 Man bijt hond
01:00 VRT Journaal
01:35 De herkansing
02:05 AVRO Kunstuur
02:55 Holland Sport
03:45 Z@ppSport
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:30 Dip & Dap
04:35 De BZT show
-
Maandag 11 april
05:00 SpangaS
05:25 Blokken
05:50 Thuis
06:20 Nederland zingt
06:45 Kinderen geen bezwaar
07:10 VRT Journaal
08:05 NOS Studio Sport Eredivisie
09:00 NOS Journaal
09:15 Weerbericht
09:20 De Kazakkendraaiers
10:00 Brazilië voor beginners
10:50 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:10 zo: RAYMANN
11:55 Holland Doc: De mannenbroeders van Kootjebroek
12:55 Man bijt hond
13:00 VRT Journaal
13:35 Canvascrack
14:10 Vroege vogels
14:30 Blauw bloed
15:05 Oudste familiebedrijven van Nederland
15:35 Omrop Fryslân
16:00 NOS Journaal
16:05 RegioNed
16:15 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
17:00 SpangaS
17:25 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Karrewiet
18:25 EénVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Van Duin op z'n best
21:50 How to stay alive
22:15 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:15 Pauw & Witteman
00:00 Terzake
00:35 Man bijt hond
01:00 VRT Journaal
01:35 Canvascrack
02:10 Vroege vogels
02:30 Blauw bloed
03:05 Oudste familiebedrijven van Nederland
03:35 Omrop Fryslân
04:00 NOS Journaal
04:05 RegioNed
04:15 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
-
Maandag 18 april
05:00 SpangaS
05:25 Blokken
05:50 Thuis
06:15 Nederland zingt
06:40 Kinderen geen bezwaar
07:05 VRT Journaal
08:00 NOS Studio Sport Eredivisie
08:55 NOS Journaal
09:10 Weerbericht
09:15 De Kazakkendraaiers
09:55 Brazilië voor beginners
10:45 Nieuwsuur
10:55 Weerbericht Amerika en Cariben
11:00 De TV jaren van...
11:10 zo: RAYMANN
12:00 NCRV Dokument: Toen was ik al beroemd
12:45 Man bijt hond
13:00 VRT Journaal
13:35 De canvascrack
14:10 Vroege vogels
14:30 Blauw bloed
15:10 Oudste familiebedrijven van Nederland
15:35 Fryslân DOK: Zitten uit overtuiging
16:05 NOS Journaal
16:10 RegioNed
16:20 Sesamstraat
16:45 Het Klokhuis
17:00 SpangaS
17:25 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Karrewiet
18:25 EénVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:05 Vermist
22:00 How to stay alive
22:25 Nieuwsuur
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 Pauw & Witteman
00:10 Terzake
00:50 Man bijt hond
01:00 VRT Journaal
01:35 De canvascrack
02:10 Vroege vogels
02:30 Blauw bloed
03:10 Oudste familiebedrijven van Nederland
03:35 Fryslân DOK: Zitten uit overtuiging
04:05 NOS Journaal
04:10 RegioNed
04:20 Sesamstraat
04:45 Het Klokhuis
__________________
-
Maandag 25 april
05:00 SpangaS
05:25 Blokken
05:50 Thuis
06:10 Nederland zingt
06:40 Kinderen geen bezwaar
07:05 VRT Journaal
08:00 NOS Studio Sport Eredivisie
08:55 NOS Journaal
09:10 Weerbericht
09:15 De Kazakkendraaiers
09:55 Brazilië voor beginners
10:45 Nieuwsuur
10:55 Weerbericht Amerika en Cariben
11:00 The Passion
12:05 zo: RAYMANN
12:50 Man bijt hond
13:00 VRT Journaal
13:35 De canvascrack
14:10 Blauw bloed
14:45 Vroege vogels
15:10 De grootste royaltykenner
15:35 Omrop Fryslân
16:05 NOS Journaal
16:10 RegioNed
16:20 Sesamstraat
16:45 Het Klokhuis
17:00 SpangaS
17:25 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Karrewiet
18:25 Profiel
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:45 Weerbericht
20:50 Van Duin op z'n best
21:40 André Rieu op Bloemeneiland Mainau
23:20 Nieuwsuur
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 Pauw & Witteman
00:20 Terzake
00:55 Man bijt hond
01:00 VRT Journaal
01:35 De canvascrack
02:10 Blauw bloed
02:45 Vroege vogels
03:10 De grootste royaltykenner
03:35 Omrop Fryslân
04:05 NOS Journaal
04:10 RegioNed
04:20 Sesamstraat
04:45 Het Klokhuis
-
Dinsdag 7 juni
05:00 SpangaS
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:15 Karrewiet
06:25 EénVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 Boven wotter
08:05 That's the question
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Holland Doc: Jong! Suriname
10:00 NL Test
10:25 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Knevel & Van den Brink
12:10 Terzake
12:50 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Goudzoekers
14:50 BreinGeheim
15:15 Droomhuis gezocht!
16:00 NOS Journaal
16:05 RegioNed
16:15 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
17:00 SpangaS
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:20 Karrewiet
18:25 EénVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:05 VRT Journaal
19:45 Boven wotter
20:10 That's the question
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 De school van Lukaku
21:50 Publiek geheim
22:20 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:15 Knevel & Van den Brink
00:05 Terzake
00:40 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Goudzoekers
02:50 BreinGeheim
03:15 Droomhuis gezocht!
04:00 NOS Journaal
04:05 RegioNed
04:15 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
-
Donderdag 9 juni
05:00 SpangaS
05:20 Blokken
05:50 Thuis
06:20 Karrewiet
06:25 EénVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 Boven wotter
08:10 That's the question
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht
09:05 Hello Goodbye
09:45 Keuringsdienst van Waarde
10:10 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 Knevel & Van den Brink
11:55 Terzake
12:30 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Jong
14:50 Paradijstuinen
15:15 Try before you die 2
16:00 NOS Journaal
16:05 RegioNed
16:15 Sesamstraat
16:45 Het Klokhuis
17:00 SpangaS
17:20 Blokken
17:50 Thuis
18:25 Karrewiet
18:30 EénVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:50 Alpe d'HuZes
20:45 NOS Journaal
21:10 Weerbericht
21:15 Groeten van MAX
22:00 Mag ik u kussen?
22:30 Nieuwsuur
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 Knevel & Van den Brink
00:20 Terzake
00:55 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Jong
02:50 Paradijstuinen
03:15 Try before you die 2
04:00 NOS Journaal
04:05 RegioNed
04:15 Sesamstraat
04:45 Het Klokhuis
-
Vrijdag 10 juni
05:00 SpangaS
05:25 Blokken
05:50 Thuis
06:25 Karrewiet
06:30 EénVandaag
07:00 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:50 Alpe d'HuZes
08:45 NOS Journaal
09:10 Weerbericht
09:15 Groeten van MAX
10:00 Mag ik u kussen?
10:30 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 Knevel & Van den Brink
12:20 Terzake
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Heb je dat gezien?
14:45 MAX Geheugentrainer
15:00 De beste zangers van Nederland
16:05 NOS Journaal
16:10 RegioNed
16:20 Sesamstraat
16:45 Het Klokhuis
17:00 SpangaS
17:25 Blokken
17:50 Thuis
18:20 Karrewiet
18:30 EénVandaag
18:45 NOS Gesprek minister-president
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 Boven wotter
20:10 That's the question
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 De reünie
21:50 Zee, zout & zeilen
22:15 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:15 Knevel & Van den Brink
00:05 Terzake
00:40 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Heb je dat gezien?
02:45 MAX Geheugentrainer
03:00 De beste zangers van Nederland
04:05 NOS Journaal
04:10 RegioNed
04:20 Sesamstraat
04:45 Het Klokhuis
-
Maandag 13 juni
05:00 SpangaS
05:30 Blokken
05:55 Thuis
06:20 Nederland zingt
06:45 Kinderen geen bezwaar
07:10 VRT Journaal
08:05 NOS Studio Sport
09:00 NOS Journaal
09:15 Weerbericht
09:20 De Ronde
10:05 Villa Vanthilt
11:05 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Andere Tijden Sport
11:55 AVRO Close Up: Architect I.M. Pei - Licht als inspiratie
12:45 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 De canvascrack
14:10 Vroege vogels
14:35 De koningin & ik
15:05 Heren van Oranje
15:30 Fryslân DOK: Vluchtelingen: Erkend maar nog altijd onzekerheid
16:00 NOS Journaal
16:05 RegioNed
16:20 Sesamstraat
16:45 Het Klokhuis
17:00 SpangaS
17:30 Blokken
17:55 Thuis
18:20 Karrewiet
18:25 Profiel
19:00 VRT Journaal
19:45 Boven wotter
20:10 That's the question
20:30 NOS Journaal
20:45 Weerbericht
20:50 TROS Muziekfeest op het plein
21:40 NL Test
22:05 Nieuwsuur
22:15 Weerbericht Amerika en Cariben
22:20 De avond van de jonge danser
23:45 Knevel & Van den Brink
00:35 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 De canvascrack
02:10 Vroege vogels
02:35 De koningin & ik
03:05 Heren van Oranje
03:30 Fryslân DOK: Vluchtelingen: Erkend maar nog altijd onzekerheid
04:00 NOS Journaal
04:05 RegioNed
04:20 Sesamstraat
04:45 Het Klokhuis
__________________
-
Maandag 4 juni
00:40 Man bijt hond compilatie
01:00 VRT Journaal
01:35 De zevende dag
03:35 Boeken
04:05 NOS Journaal
04:10 Buitenhof
05:15 Blokken
05:50 Thuis
06:10 Nederland zingt
06:40 Kinderen geen bezwaar
07:00 VRT Journaal
07:55 NOS Studio Sport
08:50 NOS Journaal
09:05 Weerbericht
09:10 Heterdaad
10:00 De Premiejagers de luxe
10:45 NOS Journaal
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 Brandpunt
11:40 TV Monument: Joost Prinsen
12:40 Man bijt hond compilatie
13:00 VRT Journaal
13:35 Canvascrack
14:10 Tussen kunst & kitsch
14:55 Op de winkel passen
15:30 Fryslân Dok: Sandor van der Heide
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 SpangaS
17:15 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 Bureau sport
20:35 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
21:00 Nep!
21:30 Spoorloos
22:15 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 NOS Studio Sportzomer
-
Vrijdag 15 juni
00:20 Terzake
00:55 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:20 Vroege vogels
02:45 Je ouders in de lik
03:20 Hello Goodbye
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:30 Het Klokhuis
04:50 Z@ppSport
04:55 NOS Jeugdjournaal
05:00 NOS UEFA EURO 2012 Journaal
05:25 Blokken
05:55 Thuis
06:25 Dagelijkse kost
06:35 Profiel
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:40 Tussen kunst & kitsch
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 24 uur met...
09:45 Een laatste groet
10:15 En toen was er beeld
10:30 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 NOS Studio Sportzomer
12:20 Terzake
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Hoe is het toch met...
14:50 Blik op de weg
15:20 Het familiediner
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:30 Het Klokhuis
16:50 Z@ppSport
16:55 NOS Jeugdjournaal
17:00 NOS UEFA EURO 2012 Journaal
17:25 Blokken
17:55 Thuis
18:25 Dagelijkse kost
18:35 Profiel
19:00 VRT Journaal
19:45 Tussen kunst & kitsch
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Politie Antwerpen
21:50 Van God los
22:40 Nieuwsuur en Gesprek Minister-President
23:30 Weerbericht Amerika en Cariben
23:35 NOS Studio Sportzomer
-
Zaterdag16 juni
00:30 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Hoe is het toch met...
02:50 Blik op de weg
03:20 Het familiediner
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:30 Het Klokhuis
04:50 Z@ppSport
04:55 NOS Jeugdjournaal
05:15 Taarten van Abel
05:40 Schooltv-weekjournaal
06:25 Dagelijkse kost
06:35 Profiel
07:00 VRT Journaal
07:45 Tussen kunst & kitsch
08:30 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Politie Antwerpen
09:50 Van God los
10:40 Nieuwsuur en Gesprek Minister-President
11:30 Weerbericht Amerika en Cariben
11:35 NOS Studio Sportzomer
12:30 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 De rijdende rechter
14:00 De allerslechtste chauffeur van Nederland
14:50 KRO De reünie
15:45 Groenland
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Z@ppSport
16:50 Willem Wever
17:15 Taarten van Abel
17:40 Schooltv-weekjournaal
18:10 Willem Wever Kwis
18:20 De sterrenparade extra
18:55 EenVandaag
19:20 VRT Journaal
19:50 NOS UEFA EURO 2012 Journaal
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Bananasplit
21:40 Bloedverwanten
22:30 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 NOS Studio Sportzomer
-
Zondag 17 juni
00:05 De Dino Show
00:30 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:35 De rijdende rechter
02:00 De allerslechtste chauffeur van Nederland
02:50 KRO De reünie
03:45 Groenland
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Z@ppSport
04:50 Willem Wever
05:10 Sesamstraat
05:35 Z@pplive
05:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:10 Willem Wever Kwis
06:20 De sterrenparade extra
06:55 EenVandaag
07:20 VRT Journaal
07:50 NOS UEFA EURO 2012 Journaal
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Bananasplit
09:40 Bloedverwanten
10:30 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer
12:05 De Dino Show
12:30 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:35 De zevende dag
15:35 Boeken
16:10 NOS Journaal
16:15 Buitenhof
17:10 Sesamstraat
17:35 Z@pplive
17:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:20 Nederland zingt
18:40 Kinderen geen bezwaar
19:05 VRT Journaal
20:00 NOS Studio Sport
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Heterdaad
21:50 De Premiejagers de luxe
22:40 NOS Journaal
22:50 Weerbericht Amerika en Cariben
22:55 Brandpunt
23:35 NOS Studio Sportzomer
-
Maandag 18 juni
00:30 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:35 De zevende dag
03:35 Boeken
04:10 NOS Journaal
04:15 Buitenhof
05:00 Hoe overleef ik...?
05:25 Blokken
05:55 Thuis
06:20 Nederland zingt
06:40 Kinderen geen bezwaar
07:05 VRT Journaal
08:00 NOS Studio Sport
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Heterdaad
09:50 De Premiejagers de luxe
10:40 NOS Journaal
10:50 Weerbericht Amerika en Cariben
10:55 Brandpunt
11:35 NOS Studio Sportzomer
12:30 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Tussen kunst & kitsch
15:10 Connected
15:35 Fryslân DOK: De hân oan é ploech en de blik foarút
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
16:55 NOS Jeugdjournaal
17:00 Hoe overleef ik...?
17:25 Blokken
17:55 Thuis
18:20 Dagelijkse kost
18:35 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:50 NOS UEFA EURO 2012 Journaal
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Nep!
21:25 Memories extra
22:15 En toen was er beeld
22:30 Nieuwsuur
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 NOS Studio Sportzomer
-
Dinsdag 19 juni
00:25 Terzake
00:55 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Tussen kunst & kitsch
03:10 Connected
03:35 Fryslân DOK: De hân oan é ploech en de blik foarút
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
04:55 NOS Jeugdjournaal
05:00 Hoe overleef ik...?
05:25 Blokken
05:55 Thuis
06:20 Dagelijkse kost
06:35 EenVandaag
07:00 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:50 NOS UEFA EURO 2012 Journaal
08:30 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Nep!
09:25 Memories extra
10:15 En toen was er beeld
10:30 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 NOS Studio Sportzomer
12:25 Terzake
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Je zal het maar hebben
14:55 Dierenmanieren op reis
15:20 College Tour
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
16:55 NOS Jeugdjournaal
17:00 Hoe overleef ik...?
17:25 Blokken
17:55 Thuis
18:20 Dagelijkse kost
18:35 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:55 NOS UEFA EURO 2012 Journaal
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Rusland voor beginners
21:50 De patat
22:15 En toen was er beeld
22:30 Nieuwsuur
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 NOS Studio Sportzomer
-
Woensdag 20 juni
00:25 Terzake
00:55 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Je zal het maar hebben
02:55 Dierenmanieren op reis
03:20 College Tour
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
04:55 NOS Jeugdjournaal
05:00 Hoe overleef ik...?
05:25 Blokken
05:55 Thuis
06:20 Dagelijkse kost
06:35 EenVandaag
07:00 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:55 NOS UEFA EURO 2012 Journaal
08:30 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Rusland voor beginners
09:50 De patat
10:15 En toen was er beeld
10:30 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 NOS Studio Sportzomer
12:25 Terzake
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Jong
14:50 De wooncorporatie
15:15 Bloed, zweet en luxeproblemen
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
17:00 Hoe overleef ik...?
17:25 Blokken
17:55 Thuis
18:20 Dagelijkse kost
18:35 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:50 NOS UEFA EURO 2012 Journaal
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 TROS TV Show
21:50 Mixed up
22:15 En toen was er beeld
22:30 Nieuwsuur
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 NOS Studio Sportzomer
-
Vrijdag 22 juni
00:25 Terzake
00:55 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Vroege vogels
02:50 Je ouders in de lik
03:20 Hello Goodbye
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:30 Het Klokhuis
04:50 NOS Jeugdjournaal
04:55 Hoe overleef ik...?
05:20 Blokken
05:50 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:30 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:05 VRT Journaal
07:45 Ik vertrek
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 24 uur met...
09:45 Een laatste groet
10:15 En toen was er beeld
10:30 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 NOS Studio Sportzomer
12:25 Terzake
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Hoe is het toch met...
14:50 Blik op de weg
15:20 Het familiediner
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:30 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Hoe overleef ik...?
17:20 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:30 EenVandaag
18:50 NOS Gesprek minister-president
18:55 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:45 Ik vertrek
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Politie Antwerpen
21:50 Van God los
22:35 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 NOS Studio Sportzomer
-
Zaterdag 23 juni
00:15 Heb je dat gezien?
00:35 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Hoe is het toch met...
02:50 Blik op de weg
03:20 Het familiediner
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:30 Het Klokhuis
04:50 NOS Jeugdjournaal
04:55 Hoe overleef ik...?
05:20 Taarten van Abel
05:40 Schooltv-weekjournaal
06:15 Dagelijkse kost
06:30 EenVandaag
06:50 NOS Gesprek minister-president
06:55 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:45 Ik vertrek
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Politie Antwerpen
09:50 Van God los
10:35 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 NOS Studio Sportzomer
12:15 Heb je dat gezien?
12:35 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 De rijdende rechter
14:05 De allerslechtste chauffeur van Nederland
14:50 KRO De reünie
15:40 Groenland
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Z@ppSport
16:50 Willem Wever
17:20 Taarten van Abel
17:40 Schooltv-weekjournaal
18:15 Willem Wever Kwis
18:20 De sterrenparade
18:55 EenVandaag
19:20 VRT Journaal
19:50 Vlaanderen vakantieland
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Bananasplit
21:50 Bloedverwanten
22:35 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 NOS Studio Sportzomer
-
Zondag 24 juni
00:05 De Dino Show
00:35 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:35 De rijdende rechter
02:05 De allerslechtste chauffeur van Nederland
02:50 KRO De reünie
03:40 Groenland
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Z@ppSport
04:50 Willem Wever
05:10 Sesamstraat
05:35 Z@pplive
05:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:15 Willem Wever Kwis
06:20 De sterrenparade
06:55 EenVandaag
07:20 VRT Journaal
07:50 Vlaanderen vakantieland
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Bananasplit
09:50 Bloedverwanten
10:35 Nieuwsuur
11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
11:10 NOS Studio Sportzomer
12:05 De Dino Show
12:35 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:35 De zevende dag
15:35 Boeken
16:10 NOS Journaal
16:15 Het Filosofisch Kwintet
17:10 Sesamstraat
17:35 Z@pplive
17:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:15 Nederland zingt
18:45 Kinderen geen bezwaar
19:05 VRT Journaal
19:55 NOS Studio Sport
20:55 NOS Journaal
21:10 Weerbericht
21:15 Heterdaad
22:05 Tomtesterom
22:50 NOS Journaal
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 Brandpunt
23:45 NOS Studio Sportzomer
-
Maandag 25 juni
00:00 NOS Studio Sportzomer
00:55 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:35 De zevende dag
03:35 Boeken
04:10 NOS Journaal
04:15 Het Filosofisch Kwintet
05:25 Blokken
05:55 Thuis
06:15 Nederland zingt
06:45 Kinderen geen bezwaar
07:05 VRT Journaal
08:00 NOS Studio Sport
08:55 NOS Journaal
09:10 Weerbericht
09:15 Heterdaad
10:15 Tomtesterom
11:00 NOS Journaal
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Brandpunt
12:00 NOS Studio Sportzomer
12:55 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Villa Vanthilt
14:25 Tussen kunst & kitsch
15:10 Connected
15:35 Fryslân DOK: De hân oan é ploech en de blik foarút
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Hoe overleef ik...?
17:25 Blokken
17:55 Thuis
18:20 Dagelijkse kost
18:35 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:50 Ik vertrek
20:40 NOS Journaal
21:05 Weerbericht
21:10 3 op reis
21:40 Lang leve...
22:20 En toen was er beeld
22:35 Nieuwsuur
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 NOS Studio Sportzomer
-
Dinsdag 26 juni
00:25 Terzake
00:55 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Villa Vanthilt
02:25 Tussen kunst & kitsch
03:10 Connected
03:35 Fryslân DOK: De hân oan é ploech en de blik foarút
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 NOS Jeugdjournaal
04:55 Hoe overleef ik...?
05:00 Hoe overleef ik...?
05:25 Blokken
05:55 Thuis
06:20 Dagelijkse kost
06:35 EenVandaag
07:00 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:50 Ik vertrek
08:40 NOS Journaal
09:05 Weerbericht
09:10 3 op reis
09:40 Lang leve...
10:20 En toen was er beeld
10:35 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 NOS Studio Sportzomer
12:25 Terzake
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Je zal het maar hebben
14:55 Dierenmanieren op reis
15:20 College Tour
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
17:00 Hoe overleef ik...?
17:25 Blokken
17:55 Thuis
18:20 Dagelijkse kost
18:35 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:50 Ik vertrek
20:40 NOS Journaal
21:05 Weerbericht
21:10 Rusland voor beginners
22:00 De patat
22:30 Nieuwsuur
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 NOS Studio Sportzomer
-
Woensdag 27 juni
00:25 Terzake
00:55 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Je zal het maar hebben
02:55 Dierenmanieren op reis
03:20 College Tour
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
04:50 NOS Jeugdjournaal
05:00 Hoe overleef ik...?
05:25 Blokken
05:55 Thuis
06:20 Dagelijkse kost
06:35 EenVandaag
07:00 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:50 Ik vertrek
08:40 NOS Journaal
09:05 Weerbericht
09:10 Rusland voor beginners
10:00 De patat
10:30 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 NOS Studio Sportzomer
12:25 Terzake
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Jong
14:50 De wooncorporatie
15:15 Bloed, zweet en luxeproblemen
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
16:55 NOS Jeugdjournaal
17:00 Hoe overleef ik...?
17:25 Blokken
17:55 Thuis
18:20 Dagelijkse kost
18:35 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:50 Ik vertrek
20:45 NOS Journaal
21:00 Weerbericht
21:05 TROS TV Show
21:55 Mixed up
22:20 En toen was er beeld
22:35 Nieuwsuur
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 NOS Studio Sportzomer
-
Donderdag 28 juni
00:25 Terzake
00:55 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Jong
02:50 De wooncorporatie
03:15 Bloed, zweet en luxeproblemen
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
04:55 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:50 Thuis
06:20 Dagelijkse kost
06:35 EenVandaag
07:00 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:50 Ik vertrek
08:45 NOS Journaal
09:00 Weerbericht
09:05 TROS TV Show
09:55 Mixed up
10:20 En toen was er beeld
10:35 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 NOS Studio Sportzomer
12:25 Terzake
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Vroege vogels
14:50 Je ouders in de lik
15:20 Hello Goodbye
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:30 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Hoe overleef ik...?
17:20 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:30 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:05 VRT Journaal
19:45 Ik vertrek
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Groeten van MAX
21:40 Een laatste groet
22:15 En toen was er beeld
22:35 Nieuwsuur
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 NOS Studio Sportzomer
-
Vrijdag 29 juni
00:25 Terzake
00:55 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Vroege vogels
02:50 Je ouders in de lik
03:20 Hello Goodbye
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:30 Het Klokhuis
04:50 NOS Jeugdjournaal
04:55 Hoe overleef ik...?
05:20 Blokken
05:50 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:30 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:05 VRT Journaal
07:45 Ik vertrek
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Groeten van MAX
09:40 Een laatste groet
10:15 En toen was er beeld
10:35 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 NOS Studio Sportzomer
12:25 Terzake
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 En toen was er beeld
14:35 Blik op de weg
15:10 Ali B op volle toeren in concert
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:30 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Hoe overleef ik...?
17:20 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:30 EenVandaag
18:45 NOS Gesprek minister-president
18:55 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:45 Ik vertrek
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht
21:05 Politie Antwerpen
21:55 Van God los
22:45 Nieuwsuur
23:35 Weerbericht Amerika en Cariben
23:40 NOS Studio Sportzomer
-
Zaterdag 30 juni
00:35 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 En toen was er beeld
02:35 Blik op de weg
03:10 Ali B op volle toeren in concert
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:30 Het Klokhuis
04:50 NOS Jeugdjournaal
04:55 Hoe overleef ik...?
05:15 Taarten van Abel
05:40 Schooltv-weekjournaal
06:15 Dagelijkse kost
06:30 EenVandaag
06:45 NOS Gesprek minister-president
06:55 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:45 Ik vertrek
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht
09:05 Politie Antwerpen
09:55 Van God los
10:45 Nieuwsuur
11:35 Weerbericht Amerika en Cariben
11:40 NOS Studio Sportzomer
12:35 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 De rijdende rechter
14:00 De allerslechtste chauffeur van Nederland
14:50 KRO De reünie
15:40 Groenland
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Z@ppSport
16:50 Willem Wever
17:15 Taarten van Abel
17:40 Schooltv-weekjournaal
18:10 Yolanthe op 3
18:45 EenVandaag
19:10 VRT Journaal
19:40 Vlaanderen vakantieland
20:25 NOS Journaal
20:45 Weerbericht
20:50 Bananasplit
21:40 Lijn 32
22:30 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:15 NOS Studio Sportzomer
-
Zondag 1 juli
00:00 NOS Studio Sportzomer De Avondetappe
00:35 De Dino Show
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:25 De rijdende rechter
02:55 De allerslechtste chauffeur van Nederland
03:40 Groenland
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Z@ppSport
04:50 Willem Wever
05:00 Sesamstraat
05:25 X-peditie X-treem
05:40 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:15 Yolanthe op 3
06:45 EenVandaag
07:10 VRT Journaal
07:40 Vlaanderen vakantieland
08:25 NOS Journaal
08:45 Weerbericht
08:50 Bananasplit
09:40 Lijn 32
10:30 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika en Cariben
11:15 NOS Studio Sportzomer
12:00 NOS Studio Sportzomer De Avondetappe
12:35 De Dino Show
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:30 TROS Muziekfeest op het plein
16:05 NOS Journaal
16:10 Het Filosofisch Kwintet
17:00 Sesamstraat
17:25 X-peditie X-treem
17:40 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:10 NOS Samenvatting Nederla$$$e Veteranendag
18:35 Kinderen geen bezwaar
19:00 VRT Journaal
19:55 NOS Studio Sport
20:50 NOS Journaal
21:00 Weerbericht
21:05 Heterdaad
22:00 Tomtesterom
22:45 NOS Journaal
22:55 Weerbericht Amerika en Cariben
23:00 André Kuipers, samenvatting landing
23:40 NOS Studio Sportzomer
-
Maandag 2 juli
00:25 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
00:55 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:30 TROS Muziekfeest op het plein
04:05 NOS Journaal
04:10 Het Filosofisch Kwintet
05:20 De zoo-reporters
05:30 Blokken
06:10 NOS Samenvatting Nederla$$$e Veteranendag
06:35 Kinderen geen bezwaar
07:00 VRT Journaal
07:45 NOS Studio Sport
08:35 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Heterdaad
09:55 Tomtesterom
10:45 NOS Journaal
10:55 Weerbericht Amerika en Cariben
11:00 André Kuipers, samenvatting landing
11:40 NOS Studio Sportzomer
12:25 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:55 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:25 Tussen kunst & kitsch
15:10 Connected
15:35 Omrop Fryslân
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
16:55 Hoe overleef ik...?
17:20 De zoo-reporters
17:30 Blokken
18:00 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Melk en honing
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 3 op reis
21:30 Spoorloos extra
22:20 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
23:55 Canvascrack
-
Dinsdag 3 juli
00:30 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:25 Tussen kunst & kitsch
03:10 Connected
03:35 Omrop Fryslân
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
04:55 Hoe overleef ik...?
05:20 De zoo-reporters
05:25 Blokken
05:55 Thuis
06:00 Thuis
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 NOS Tourjournaal
08:10 Melk en honing
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 3 op reis
09:30 Spoorloos extra
10:20 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
11:55 Canvascrack
12:30 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:25 Je zal het maar hebben
14:55 Dierenmanieren op reis
15:20 Edwin zoekt Fortuyn...
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Hoe overleef ik...?
17:20 De zoo-reporters
17:25 Blokken
17:55 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Melk en honing
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Rusland voor beginners
21:50 De patat
22:20 Nieuwsuur
22:55 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
23:55 Canvascrack
-
Woensdag 4 juli
00:30 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:25 Je zal het maar hebben
02:55 Dierenmanieren op reis
03:20 Edwin zoekt Fortuyn...
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Hoe overleef ik...?
05:20 De zoo-reporters
05:30 Blokken
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 NOS Tourjournaal
08:10 Melk en honing
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Rusland voor beginners
09:50 De patat
10:20 Nieuwsuur
10:55 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
11:55 Canvascrack
12:30 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:25 Jong
14:50 De wooncorporatie
15:15 Studio 9
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:30 Dip & Dap
16:40 Het Klokhuis
16:55 Willem Wever
17:20 De zoo-reporters
17:30 Blokken
18:00 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Melk en honing
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 TROS TV Show
21:55 Mixed up
22:20 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
23:55 Canvascrack
-
Donderdag 5 juli
00:30 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:25 Jong
02:50 De wooncorporatie
03:15 Studio 9
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:30 Dip & Dap
04:40 Het Klokhuis
04:55 Willem Wever
05:25 De zoo-reporters
05:30 Blokken
06:00 Thuis
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 NOS Tourjournaal
08:10 Melk en honing
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 TROS TV Show
09:55 Mixed up
10:20 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
11:55 Canvascrack
12:30 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:25 Vroege vogels
14:50 Je ouders in de lik
15:20 Draagmoeder gezocht
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:30 Dip & Dap
16:40 Het Klokhuis
16:55 Willem Wever
17:25 De zoo-reporters
17:30 Blokken
18:00 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Melk en honing
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Groeten van MAX
21:40 Een laatste groet
22:10 Nieuwsuur
22:50 Weerbericht Amerika en Cariben
23:00 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
23:55 Canvascrack
-
Zondag 8 juli
00:00 De Dino Show
00:30 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:30 De rijdende rechter
03:00 De allerslechtste chauffeur van Nederland
03:45 Groenland
04:10 Sesamstraat
04:30 Z@ppSport
04:45 Gek op jou!
05:00 Sesamstraat
05:25 Koek en ei
05:35 X-peditie X-treem
05:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:10 Yolanthe op 3
06:40 EenVandaag
07:05 VRT Journaal
07:35 NOS Tourjournaal
08:05 Achter de voordeur
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Bananasplit
09:40 Lijn 32
10:30 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:00 De Dino Show
12:30 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:35 Vlaanderen muziekland
15:35 Vrw.zkt.knst.
16:00 Het Filosofisch Kwintet
17:00 Sesamstraat
17:25 Koek en ei
17:35 X-peditie X-treem
17:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:15 Nederland zingt
18:45 Kinderen geen bezwaar
19:10 VRT Journaal
20:05 NOS Studio Sport
21:05 NOS Journaal
21:15 Weerbericht
21:20 Heterdaad
22:15 Tomtesterom
23:05 NOS Journaal
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Brandpunt
-
Maandag 9 juli
00:00 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
00:55 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:35 Vlaanderen muziekland
03:35 Vrw.zkt.knst.
04:00 Het Filosofisch Kwintet
05:20 De zoo-reporters
05:30 De premiejagers
06:15 Nederland zingt
06:45 Kinderen geen bezwaar
07:10 VRT Journaal
08:05 NOS Studio Sport
09:05 NOS Journaal
09:15 Weerbericht
09:20 Heterdaad
10:15 Tomtesterom
11:05 NOS Journaal
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Brandpunt
12:00 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:55 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:25 Tussen kunst & kitsch
15:10 Connected
15:35 Gentse waterzooi Wenen
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Dip & Dap
16:55 Willem Wever
17:20 De zoo-reporters
17:30 De premiejagers
18:00 Publiek geheim
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Melk en honing
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 3 op reis
21:30 Spoorloos extra
22:10 Nieuwsuur
22:50 Weerbericht Amerika en Cariben
22:55 Toren C compilaties
23:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
-
Dinsdag 10 juli
00:00 Canvascrack
00:40 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:25 Tussen kunst & kitsch
03:10 Connected
03:35 Gentse waterzooi Wenen
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Dip & Dap
04:55 Willem Wever
05:00 Willem Wever
05:25 De zoo-reporters
05:30 De premiejagers
06:00 Publiek geheim
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 NOS Tourjournaal
08:10 Melk en honing
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 3 op reis
09:30 Spoorloos extra
10:10 Nieuwsuur
10:50 Weerbericht Amerika en Cariben
10:55 Toren C compilaties
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:00 Canvascrack
12:40 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:25 Je zal het maar hebben
14:55 Dierenmanieren op reis
15:20 Edwin zoekt Fortuyn...
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Dip & Dap
17:00 Willem Wever
17:25 De zoo-reporters
17:30 De premiejagers
18:00 Thuis
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Melk en honing
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Rusland voor beginners
21:50 De patat
22:20 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
-
Vrijdag 13 juli
00:00 Canvascrack
00:35 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:25 Vroege vogels
02:50 Je ouders in de lik
03:20 Draagmoeder gezocht
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:30 Het Klokhuis
04:50 Dip & Dap
04:55 Puberruil Z@PP
05:25 De boer op
05:35 De premiejagers
06:00 Publiek geheim
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 NOS Tourjournaal
08:10 Melk en honing
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Groeten van MAX
09:45 Een laatste groet
10:15 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:00 Canvascrack
12:35 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:25 De TV jaren van...
14:40 Blik op de weg
15:10 Ali B op volle toeren in concert
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Puberruil Z@PP
17:25 De boer op
17:35 De premiejagers
18:00 Publiek geheim
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Melk en honing
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Politie Antwerpen
21:50 Van God los
22:40 Nieuwsuur
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
-
Sunday, July 14
00:00 The Dino Show
1000 0:25 Suns compilation
VRT News 1:00
1:30 Tour 2012, Vive le Velo
2:30 The traveling court
3:05 The worst driver in the Netherla$$$
4 o'clock NOS News
04: Sesame Street 10
S @ 4:35 ppSport
4:50 William Weaver
5:00 Sesame Street
5:25 Cake and egg
5:35 X-treme X-pedition
5:50 NIS Weekly Youth News
Yolanthe 6:15 3
6:45 EénVandaag
07: 10 VRT News
7:40 NIS Tour News
8:05 Behind the front door
8:30 NOS News
8:50 Weather
8:55 The best singers of the Netherla$$$
Line 9:40 32
10:30 Nieuwsuur
America and Caribbean Weather 11:00
11:05 NOS Studio Sport Summer: The evening stage
12:00 The Dino Show
1000 24:25 Suns compilation
VRT News 1:00 p.m.
1:30 p.m. Tour 2012, Vive le Velo
2:30 p.m. Flanders country music
3:30 p.m. Vrw.zkt.knst.
NIS 4:00 p.m. News
4:10 p.m. The Philosophical Quintet
Sesame Street 5:00 p.m.
5:25 p.m. cake and egg
5:35 p.m. X-treme X-pedition
5:50 p.m. NOS Youth News Weekly
6:20 p.m. Netherla$$$ sings
6:45 p.m. Children no objections
7:10 p.m. VRT News
20: 05 NOS Studio Sport
9:00 p.m. NOS News
Weather 9:15 p.m.
9:20 p.m. Heterdaad
Tomtesterom 10:10 p.m.
10:30 p.m. NOS News
America and Caribbean Weather 10:55 p.m.
11:00 p.m. NOS Studio Sport Summer: The evening stage
at 11:55 p.m. The floor
-
Zondag 15 juli
00:00 De Dino Show
00:25 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:30 De rijdende rechter
03:05 De allerslechtste chauffeur van Nederland
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Z@ppSport
04:50 Willem Wever
05:00 Sesamstraat
05:25 Koek en ei
05:35 X-peditie X-treem
05:50 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:15 Yolanthe op 3
06:45 EenVandaag
07:10 VRT Journaal
07:40 NOS Tourjournaal
08:05 Achter de voordeur
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 De beste zangers van Nederland
09:40 Lijn 32
10:30 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:00 De Dino Show
12:25 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:30 Vlaanderen muziekland
15:30 Vrw.zkt.knst.
16:00 NOS Journaal
16:10 Het Filosofisch Kwintet
17:00 Sesamstraat
17:25 Koek en ei
17:35 X-peditie X-treem
17:50 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:20 Nederland zingt
18:45 Kinderen geen bezwaar
19:10 VRT Journaal
20:05 NOS Studio Sport
21:00 NOS Journaal
21:15 Weerbericht
21:20 Heterdaad
22:10 Tomtesterom
22:30 NOS Journaal
22:55 Weerbericht Amerika en Cariben
23:00 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
23:55 De vloer op
-
Maandag 16 juli
00:20 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:30 Vlaanderen muziekland
03:30 Vrw.zkt.knst.
04:00 NOS Journaal
04:10 Het Filosofisch Kwintet
05:05 Puberruil Z@PP
05:25 De zoo-reporters
05:30 De premiejagers
06:20 Nederland zingt
06:45 Kinderen geen bezwaar
07:10 VRT Journaal
08:05 NOS Studio Sport
09:00 NOS Journaal
09:15 Weerbericht
09:20 Heterdaad
10:10 Tomtesterom
10:30 NOS Journaal
10:55 Weerbericht Amerika en Cariben
11:00 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
11:55 De vloer op
12:20 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:35 Tour 2012, Vive le Vélo
14:20 Tussen kunst & kitsch
15:05 Connected
15:35 Andere tijden sport
16:05 NOS Journaal
16:20 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Dip & Dap
17:05 Puberruil Z@PP
17:25 De zoo-reporters
17:30 De premiejagers
18:00 Publiek geheim
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Het gevoel van de Vierdaagse
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 3 op reis
21:30 Spoorloos extra
22:15 Nieuwsuur
22:55 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
-
Woensdag 18 juli
00:00 Canvascrack
00:35 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Tour 2012, Vive le Vélo
02:25 Je zal het maar hebben
02:55 Dierenmanieren op reis
03:20 Edwin zoekt Fortuyn...
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Dip & Dap
04:55 Puberruil Z@PP
05:20 De zoo-reporters
05:30 De premiejagers
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 NOS Tourjournaal
08:10 Het gevoel van de Vierdaagse
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Rusland voor beginners
09:50 De Marollen
10:20 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:00 Canvascrack
12:35 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Tour 2012, Vive le Vélo
14:25 Jong
14:50 De wooncorporatie
15:15 Studio 9
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Dip & Dap
16:55 Puberruil Z@PP
17:20 De zoo-reporters
17:30 De premiejagers
18:00 Publiek geheim
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Het gevoel van de Vierdaagse
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Het snelle geld
21:45 Mixed up
22:10 Nieuwsuur
22:55 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
-
Donderdag 19 juli
00:05 Canvascrack
00:40 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Tour 2012, Vive le Vélo
02:25 Jong
02:50 De wooncorporatie
03:15 Studio 9
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Dip & Dap
04:55 Puberruil Z@PP
05:20 De zoo-reporters
05:30 De premiejagers
06:00 Publiek geheim
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 NOS Tourjournaal
08:10 Het gevoel van de Vierdaagse
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Het snelle geld
09:45 Mixed up
10:10 Nieuwsuur
10:55 Weerbericht Amerika en Cariben
11:10 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:05 Canvascrack
12:40 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Tour 2012, Vive le Vélo
14:25 Vroege vogels
14:50 Nu we er toch zijn
15:20 Draagmoeder gezocht
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Dip & Dap
16:55 Puberruil Z@PP
17:20 De zoo-reporters
17:30 De premiejagers
18:00 Publiek geheim
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Het gevoel van de Vierdaagse
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Groeten van MAX
21:50 Een laatste groet
22:20 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
-
Vrijdag 20 juli
00:00 Canvascrack
00:35 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Tour 2012, Vive le Vélo
02:25 Vroege vogels
02:50 Nu we er toch zijn
03:20 Draagmoeder gezocht
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Dip & Dap
04:55 Puberruil Z@PP
05:20 De boer op
05:30 De premiejagers
06:00 Publiek geheim
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 NOS Tourjournaal
08:10 Het gevoel van de Vierdaagse
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Groeten van MAX
09:50 Een laatste groet
10:20 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:00 Canvascrack
12:35 1000 Zonnen
13:00 Toespraak koning Albert II
13:10 VRT Journaal
13:45 Tour 2012, Vive le Vélo
14:35 Blik op de weg
15:05 Ali B op volle toeren in concert
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:30 Het Klokhuis
16:50 Dip & Dap
16:55 Puberruil Z@PP
17:20 De boer op
17:30 De premiejagers
18:00 Publiek geheim
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 NOS Tourjournaal
20:10 Het gevoel van de Vierdaagse
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Politie Antwerpen
21:55 Van God los
22:40 Nieuwsuur
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
-
Zaterdag 21 juli
00:20 Canvascrack
00:55 1000 Zonnen
01:00 Toespraak koning Albert II
01:10 VRT Journaal
01:45 Tour 2012, Vive le Vélo
02:35 Blik op de weg
03:05 Ali B op volle toeren in concert
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:30 Het Klokhuis
04:50 Dip & Dap
04:55 Puberruil Z@PP
05:15 Taarten van Abel
05:40 Loenatik
06:00 Publiek geheim
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 NOS Tourjournaal
08:10 Het gevoel van de Vierdaagse
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Politie Antwerpen
09:55 Van God los
10:40 Nieuwsuur
11:20 Weerbericht Amerika en Cariben
11:25 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:20 Canvascrack
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:25 De rijdende rechter
15:00 De allerslechtste chauffeur van Nederland
15:45 De TV jaren van...
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Z@ppSport
16:50 Te land, ter zee en in de lucht
17:15 Taarten van Abel
17:40 Loenatik
18:15 Yolanthe op 3
18:45 EenVandaag
19:10 VRT Journaal
19:40 NOS Tourjournaal
20:05 Achter de voordeur
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 De beste zangers van Nederland
21:40 Lijn 32
22:30 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
-
Zondag 22 juli
00:00 Loverboys
00:40 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:25 De rijdende rechter
03:00 De allerslechtste chauffeur van Nederland
03:50 De TV jaren van...
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Z@ppSport
04:50 Te land, ter zee en in de lucht
05:00 Sesamstraat
05:20 Koek en ei
05:30 X-peditie X-treem
05:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:15 Yolanthe op 3
06:45 EenVandaag
07:10 VRT Journaal
07:40 NOS Tourjournaal
08:05 Achter de voordeur
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 De beste zangers van Nederland
09:40 Lijn 32
10:30 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
12:00 Loverboys
12:40 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:35 Vlaanderen muziekland
15:35 Vrw.zkt.knst.
16:00 NOS Journaal
16:10 Het Filosofisch Kwintet
17:00 Sesamstraat
17:20 Koek en ei
17:30 X-peditie X-treem
17:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:15 Nederland zingt
18:45 Kinderen geen bezwaar
19:10 VRT Journaal
20:05 NOS Studio Sport
21:00 NOS Journaal
21:15 Weerbericht
21:20 Heterdaad
22:10 Tomtesterom
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
23:55 De vloer op
-
Maandag 23 juli
00:20 De TV jaren van...
00:35 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:35 Vlaanderen muziekland
03:35 Vrw.zkt.knst.
04:00 NOS Journaal
04:10 Het Filosofisch Kwintet
05:00 Dip & Dap
05:05 Puberruil Z@PP
05:30 De zoo-reporters
05:35 De premiejagers
06:15 Nederland zingt
06:45 Kinderen geen bezwaar
07:10 VRT Journaal
08:05 NOS Studio Sport
09:00 NOS Journaal
09:15 Weerbericht
09:20 Heterdaad
10:10 Tomtesterom
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: De avondetappe
11:55 De vloer op
12:20 De TV jaren van...
12:35 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Tour 2012, Vive le Vélo
14:30 Tussen kunst & kitsch
15:15 Connected
15:40 Fryslân DOK: Portret kunstenaar Le Roy: Jou Le Roy de tiid
16:10 NOS Journaal
16:15 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
17:00 Dip & Dap
17:05 Puberruil Z@PP
17:30 De zoo-reporters
17:35 De premiejagers
18:00 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:40 WNL: Half acht live!
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 3 op reis Summertime
21:30 Spoorloos extra
22:10 Nieuwsuur
22:50 Weerbericht Amerika en Cariben
23:00 De TV jaren van...
23:10 NOS Studio Sportzomer: Atletiek, de moeder aller sporten
-
Dinsdag 24 juli
00:05 Canvascrack
00:40 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Tour 2012, Vive le Vélo
02:30 Tussen kunst & kitsch
03:15 Connected
03:40 Fryslân DOK: Portret kunstenaar Le Roy: Jou Le Roy de tiid
04:10 NOS Journaal
04:15 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
05:20 De zoo-reporters
05:30 De premiejagers
05:55 Thuis
06:00 Thuis
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:40 WNL: Half acht live!
08:30 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 3 op reis Summertime
09:30 Spoorloos extra
10:10 Nieuwsuur
10:50 Weerbericht Amerika en Cariben
11:00 De TV jaren van...
11:10 NOS Studio Sportzomer: Atletiek, de moeder aller sporten
12:05 Canvascrack
12:40 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:20 Je zal het maar hebben
14:50 Dierenmanieren op reis
15:20 Edwin zoekt Fortuyn...
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Dip & Dap
16:55 Puberruil Z@PP
17:20 De zoo-reporters
17:30 De premiejagers
17:55 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Rusland voor beginners
21:50 De Marollen
22:15 Nieuwsuur
22:55 Weerbericht Amerika en Cariben
23:00 NOS Studio Sportzomer: De vrouw en de Spelen
23:55 Canvascrack
-
Dinsdag 31 juli
00:25 De vloer op
00:40 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Tussen kunst & kitsch
03:10 Connected
03:35 Fryslân DOK
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:55 Dip & Dap
05:00 Taarten van Abel
05:25 De zoo-reporters
05:30 De premiejagers
05:55 Thuis
06:00 Thuis
06:25 Keuringsdienst van Waarde
06:50 Stellen
07:00 VRT Journaal
07:45 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 3 op reis Summertime
09:30 Spoorloos extra
10:10 Nieuwsuur
10:50 Weerbericht Amerika en Cariben
10:55 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
11:50 Canvascrack
12:25 De vloer op
12:40 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Je zal het maar hebben
14:55 De zomer voorbij
15:20 De beste zangers unplugged
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:55 Dip & Dap
17:00 Taarten van Abel
17:25 De zoo-reporters
17:30 De premiejagers
17:55 Thuis
18:25 Keuringsdienst van Waarde
18:50 Stellen
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Rusland voor beginners
21:50 De Marollen
22:15 Nieuwsuur
22:55 Weerbericht Amerika en Cariben
23:00 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
23:50 Canvascrack
-
Woensdag 1 augustus
00:25 De vloer op
00:30 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Je zal het maar hebben
02:55 De zomer voorbij
03:20 De beste zangers unplugged
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:55 Dip & Dap
05:20 De zoo-reporters
05:25 De premiejagers
05:55 Thuis
06:25 Keuringsdienst van Waarde
06:50 Stellen
07:00 VRT Journaal
07:45 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Rusland voor beginners
09:50 De Marollen
10:15 Nieuwsuur
10:55 Weerbericht Amerika en Cariben
11:00 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
11:50 Canvascrack
12:25 De vloer op
12:30 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Jong
14:50 De wooncorporatie
15:15 Studio 9
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:30 Het Klokhuis
16:50 Dip & Dap
16:55 Taarten van Abel
17:20 De zoo-reporters
17:25 De premiejagers
17:55 Thuis
18:20 Keuringsdienst van Waarde
18:45 Stellen
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Het snelle geld
21:40 Mixed up
22:05 Nieuwsuur
22:45 Weerbericht Amerika en Cariben
22:50 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
23:40 Canvascrack
-
Zondag 5 augustus
00:10 Loverboys
00:50 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:35 Dansen... om de dans te ontspringen
02:05 Hommage Ruud Bos - Een Bosje Liedjes
02:50 FC De Kampioenen
03:25 Brieven boven water
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:30 Ik heb een droom
04:40 Willem Wever Kwis
04:45 Z@ppSport
05:20 Dip & Dap
05:25 Koek en ei
05:35 X-peditie X-treem
05:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:25 Bananasplit
07:15 VRT Journaal
07:45 Vlaanderen vakantieland
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 De beste zangers van Nederland
09:50 Lijn 32
10:40 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika en Cariben
11:15 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
12:10 Loverboys
12:50 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:35 Vlaanderen muziekland
14:35 Vrw.zkt.knst.
15:00 De ouders van...
15:25 Spraakmakende zaken
16:00 NOS Journaal
16:05 Generatie 2010
16:50 Sesamstraat
17:20 Dip & Dap
17:25 Koek en ei
17:35 X-peditie X-treem
17:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:15 Nederland zingt
18:40 Kinderen geen bezwaar
19:05 VRT Journaal
19:45 Ouwehoeren
21:00 NOS Journaal
21:25 Weerbericht
21:30 Opsporing verzocht - BVN TV
21:40 Heterdaad
22:03 Tomtesterom
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
-
Maandag 6 augustus
00:10 De vloer op
00:35 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:35 Vlaanderen muziekland
02:35 Vrw.zkt.knst.
03:00 De ouders van...
03:25 Spraakmakende zaken
04:00 NOS Journaal
04:05 Generatie 2010
04:50 Sesamstraat
05:00 Taarten van Abel
05:25 De zoo-reporters
05:35 De premiejagers
06:15 Nederland zingt
06:40 Kinderen geen bezwaar
07:05 VRT Journaal
07:45 Ouwehoeren
09:00 NOS Journaal
09:25 Weerbericht
09:30 Opsporing verzocht - BVN TV
09:40 Heterdaad
10:03 Tomtesterom
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
12:10 De vloer op
12:35 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Tussen kunst & kitsch
15:10 Connected
15:35 Fryslân DOK
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:55 Dip & Dap
17:00 Taarten van Abel
17:25 De zoo-reporters
17:35 De premiejagers
18:00 Thuis
18:25 Keuringsdienst van Waarde
18:50 Stellen
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Opsporing verzocht - BVN TV
21:05 3 op reis Summertime
21:40 Lang leve...
22:20 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
-
Dinsdag 7 augustus
00:00 De vloer op
00:20 Canvascrack
00:55 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 Tussen kunst & kitsch
03:10 Connected
03:35 Fryslân DOK
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:55 Dip & Dap
05:00 Taarten van Abel
05:25 De zoo-reporters
05:35 De premiejagers
05:55 Thuis
06:00 Thuis
06:25 Keuringsdienst van Waarde
06:50 Stellen
07:00 VRT Journaal
07:45 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 3 op reis Summertime
09:40 Lang leve...
10:20 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
12:00 De vloer op
12:20 Canvascrack
12:55 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Je zal het maar hebben
14:50 De zomer voorbij
15:20 De beste zangers unplugged
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Dip & Dap
16:55 Willem Wever Kwis
17:00 Taarten van Abel
17:25 De zoo-reporters
17:35 De premiejagers
17:55 Thuis
18:25 Keuringsdienst van Waarde
18:50 Stellen
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Opsporing verzocht - BVN TV
21:10 Rusland voor beginners
22:00 De Marollen
22:25 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
-
Zondag 12 augustus
00:00 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
00:50 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 We zijn er bijna!
02:20 De nieuwe Rembrandt
02:55 FC De Kampioenen
03:30 Brieven boven water
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Karaoke Kids
05:20 Koek en ei
05:30 X-peditie X-treem
05:50 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:20 Bananasplit
07:15 VRT Journaal
07:45 Vlaanderen vakantieland
08:35 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Opsporing verzocht - BVN TV
09:00 De beste zangers van Nederland
09:45 Lijn 32
10:35 Nieuwsuur
11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
11:10 NOS Studio Sport Eredivisie
12:00 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
12:50 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Vlaanderen muziekland
14:35 Vrw.zkt.knst.
15:00 De wandeling
15:20 Spraakmakende zaken
16:00 NOS Journaal
16:05 Generatie 2010
16:55 Sesamstraat
17:20 Koek en ei
17:30 X-peditie X-treem
17:50 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:20 Nederland zingt
18:40 Dierenmanieren op reis
19:10 VRT Journaal
19:45 NOS Studio Sport Eredivisie
20:45 NOS Journaal
21:00 Weerbericht
21:05 Opsporing verzocht - BVN TV
21:10 Heterdaad
22:10 Tomtesterom
22:50 Weerbericht Amerika en Cariben
22:55 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
-
Maandag 13 augustus
00:25 De vloer op
00:50 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 Vlaanderen muziekland
02:35 Vrw.zkt.knst.
03:00 De wandeling
03:20 Spraakmakende zaken
04:00 NOS Journaal
04:05 Generatie 2010
04:55 Sesamstraat
05:20 Het Klokhuis
05:35 De premiejagers
06:20 Nederland zingt
06:40 Dierenmanieren op reis
07:10 VRT Journaal
07:45 NOS Studio Sport Eredivisie
08:45 NOS Journaal
09:00 Weerbericht
09:05 Opsporing verzocht - BVN TV
09:10 Heterdaad
10:10 Tomtesterom
10:50 Weerbericht Amerika en Cariben
10:55 NOS Studio Sportzomer: London Late Night
12:25 De vloer op
12:50 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Villa Vanthilt
14:25 Tussen kunst & kitsch
15:20 Fryslân DOK
15:55 NOS Olympische Spelen: Huldiging Olympische Sporters
16:50 NOS Journaal
16:55 Sesamstraat
17:20 Het Klokhuis
17:35 De premiejagers
18:00 Thuis
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Opsporing verzocht - BVN TV
21:05 3 op reis Summertime
21:35 Memories extra
22:15 Nieuwsuur
22:55 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 Knevel & Van den Brink
23:55 Canvascrack
-
Vrijdag 17 augustus
00:30 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Villa Vanthilt
02:25 Puberruil Xtra
02:50 Nu we er toch zijn
03:20 Het familiediner
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Veel tijd weinig geld
05:15 De boer op
05:25 De premiejagers
05:55 Thuis
06:15 Stellen
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:30 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 Groeten van MAX
09:50 Een laatste groet
10:20 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 Knevel & Van den Brink
11:55 Canvascrack
12:30 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:30 Villa Vanthilt
14:25 Mag ik u kussen?
14:50 Je kunt het niet meenemen
15:25 Dus ik ben
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Veel tijd weinig geld
17:15 De boer op
17:25 De premiejagers
17:55 Thuis
18:20 Stellen
18:30 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:05 VRT Journaal
19:40 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Opsporing verzocht - BVN TV
21:00 Politie Antwerpen
21:50 Van God los
22:35 Nieuwsuur
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 Knevel & Van den Brink
-
Zaterdag 18 augustus
00:15 De vloer op
00:40 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Villa Vanthilt
02:25 Mag ik u kussen?
02:50 Je kunt het niet meenemen
03:25 Dus ik ben
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Veel tijd weinig geld
05:00 Te land, ter zee en in de lucht
05:25 Loenatik
05:50 Gek op jou!
06:20 Stellen
06:30 EenVandaag
07:00 NOS Sportjournaal
07:05 VRT Journaal
07:40 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Opsporing verzocht - BVN TV
09:00 Politie Antwerpen
09:50 Van God los
10:35 Nieuwsuur
11:20 Weerbericht Amerika en Cariben
11:25 Knevel & Van den Brink
12:15 De vloer op
12:40 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:30 We zijn er bijna!
14:20 De nieuwe Rembrandt
15:00 FC De Kampioenen
15:35 Hoe is het toch met...
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:35 Karaoke Kids
17:00 Te land, ter zee en in de lucht
17:25 Loenatik
17:50 Gek op jou!
18:00 AVRO Kinderprinsengrachtconcert 2012
18:50 EenVandaag
19:15 VRT Journaal
19:45 Vlaanderen vakantieland
20:35 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Opsporing verzocht - BVN TV
21:00 De beste zangers van Nederland
21:45 Lijn 32
22:35 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 NOS Studio Sport Eredivisie
-
Zondag 19 augustus
00:00 Loverboys
00:40 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 We zijn er bijna!
02:20 De nieuwe Rembrandt
03:00 FC De Kampioenen
03:35 Hoe is het toch met...
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:35 Karaoke Kids
05:20 Koek en ei
05:30 X-peditie X-treem
05:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:00 AVRO Kinderprinsengrachtconcert 2012
06:50 EenVandaag
07:15 VRT Journaal
07:45 Vlaanderen vakantieland
08:35 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Opsporing verzocht - BVN TV
09:00 De beste zangers van Nederland
09:45 Lijn 32
10:35 Nieuwsuur
11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
11:10 NOS Studio Sport Eredivisie
12:00 Loverboys
12:40 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Vlaanderen muziekland
15:05 De wandeling
15:25 Spraakmakende zaken
16:00 NOS Journaal
16:10 Generatie 2010
16:55 Sesamstraat
17:20 Koek en ei
17:30 X-peditie X-treem
17:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:15 Nederland zingt
18:40 Kinderen geen bezwaar
19:05 VRT Journaal
20:00 NOS Studio Sport Eredivisie
20:55 NOS Journaal
21:05 Weerbericht
21:10 Opsporing verzocht - BVN TV
21:20 Heterdaad
22:10 ONmogelijk
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 3JS een zomeravond live
-
Donderdag 23 augustus
00:10 Canvascrack
00:45 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Villa Vanthilt
02:25 Jong
02:50 BreinGeheim
03:15 24 uur met...
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:30 Dip & Dap
04:40 Het Klokhuis
04:55 Veel tijd weinig geld
05:20 De zoo-reporters
05:25 De premiejagers
05:55 Thuis
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
09:00 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 NOS Nederland Kiest: Campagnestart 2012
10:35 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Knevel & Van den Brink
12:10 Canvascrack
12:45 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:30 Villa Vanthilt
14:25 Puberruil Xtra
14:50 Nu we er toch zijn
15:20 Het familiediner
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:35 Dip & Dap
16:50 Het Klokhuis
16:55 Veel tijd weinig geld
17:20 De zoo-reporters
17:25 De premiejagers
17:55 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Opsporing verzocht - BVN TV
21:05 Groeten van MAX
21:55 Een laatste groet
22:25 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 Knevel & Van den Brink
-
Zaterdag 25 augustus
00:40 1000 Zonnen
01:00 VRT Journaal
01:30 Villa Vanthilt
02:25 Mag ik u kussen?
02:50 Je kunt het niet meenemen
03:25 Dus ik ben
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:35 Dip & Dap
04:45 Het Klokhuis
04:55 Veel tijd weinig geld
05:05 Te land, ter zee en in de lucht
05:30 6 Tips om de beste voetballer van de wereld te worden
05:45 De ouders van...
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:40 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 Politie Antwerpen
09:55 Van God los
10:45 Nieuwsuur
11:20 NOS Sportjournaal
11:30 Weerbericht Amerika en Cariben
11:50 Knevel & Van den Brink
12:40 1000 Zonnen
13:00 VRT Journaal
13:30 We zijn er bijna!
14:20 De nieuwe Rembrandt
15:00 FC De Kampioenen
15:35 Hoe is het toch met...
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:35 Dip & Dap
16:40 Karaoke Kids
17:05 Te land, ter zee en in de lucht
17:30 6 Tips om de beste voetballer van de wereld te worden
17:45 De ouders van...
18:10 Sterren.nl presenteert: Dutch Valley
18:45 EenVandaag
19:10 VRT Journaal
19:45 Vlaanderen vakantieland
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Opsporing verzocht - BVN TV
21:05 De beste zangers van Nederland
21:50 Prinsengrachtconcert
22:50 Nieuwsuur
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 NOS Studio Sport Eredivisie
-
Zondag 26 augustus
00:15 Loverboys
00:55 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 We zijn er bijna!
02:20 De nieuwe Rembrandt
03:00 FC De Kampioenen
03:35 Hoe is het toch met...
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:35 Dip & Dap
04:40 Karaoke Kids
05:20 Koek en ei
05:30 X-peditie X-treem
05:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:10 Sterren.nl presenteert: Dutch Valley
06:45 EenVandaag
07:10 VRT Journaal
07:45 Vlaanderen vakantieland
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 De beste zangers van Nederland
09:50 Prinsengrachtconcert
10:50 Nieuwsuur
11:20 Weerbericht Amerika en Cariben
11:25 NOS Studio Sport Eredivisie
12:15 Loverboys
12:55 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Frans Bauer live in Ahoy
15:05 De wandeling
15:25 Spraakmakende zaken
16:05 NOS Journaal
16:10 Generatie 2010
16:55 Sesamstraat
17:20 Koek en ei
17:30 X-peditie X-treem
17:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:15 Nederland zingt
18:40 Kinderen geen bezwaar
19:05 VRT Journaal
20:00 NOS Studio Sport Eredivisie
20:55 NOS Journaal
21:10 Weerbericht
21:15 Opsporing verzocht - BVN TV
21:20 Heterdaad
22:10 ONmogelijk
23:00 Higgs - Naar het hart van de verbeelding
23:55 Weerbericht Amerika en Cariben
-
Maandag 27 augustus
00:00 Raymanns Suikerfeest
00:45 1000 Zonnen compilatie
01:00 VRT Journaal
01:30 Frans Bauer live in Ahoy
03:05 De wandeling
03:25 Spraakmakende zaken
04:05 NOS Journaal
04:10 Generatie 2010
04:55 Sesamstraat
05:25 De zoo-reporters
05:30 De premiejagers
05:55 Thuis
06:15 Nederland zingt
06:40 Kinderen geen bezwaar
07:05 VRT Journaal
08:00 NOS Studio Sport Eredivisie
08:55 NOS Journaal
09:10 Weerbericht
09:15 Opsporing verzocht - BVN TV
09:20 Heterdaad
10:10 ONmogelijk
11:00 Higgs - Naar het hart van de verbeelding
11:55 Weerbericht Amerika en Cariben
12:00 Raymanns Suikerfeest
12:45 1000 Zonnen compilatie
13:00 VRT Journaal
13:30 Villa Vanthilt
14:25 Tussen kunst & kitsch
15:10 Connected
15:35 Fryslân DOK
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Dip & Dap
16:40 Het Klokhuis
16:55 Veel tijd weinig geld
17:25 De zoo-reporters
17:30 De premiejagers
17:55 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:40 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Opsporing verzocht - BVN TV
21:05 3 op reis Summertime
21:40 Memories extra
22:20 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 Knevel & Van den Brink
23:55 Terzake
-
Dinsdag 28 augustus
00:35 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Villa Vanthilt
02:25 Tussen kunst & kitsch
03:10 Connected
03:35 Fryslân DOK
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Dip & Dap
04:40 Het Klokhuis
04:55 Veel tijd weinig geld
05:05 Veel tijd weinig geld
05:25 De zoo-reporters
05:35 De premiejagers
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:40 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 3 op reis Summertime
09:40 Memories extra
10:20 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 Knevel & Van den Brink
11:55 Terzake
12:35 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 Villa Vanthilt
14:25 De rechtbank
14:55 De zomer voorbij
15:15 De beste zangers unplugged
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Gek op jou!
17:05 Veel tijd weinig geld
17:25 De zoo-reporters
17:35 De premiejagers
18:00 Thuis
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Opsporing verzocht - BVN TV
21:05 God en Klein Pierke
21:55 De Marollen
22:20 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 Knevel & Van den Brink
23:55 Terzake
-
Woensdag 29 augustus
00:30 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Villa Vanthilt
02:25 De rechtbank
02:55 De zomer voorbij
03:15 De beste zangers unplugged
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Gek op jou!
05:00 Veel tijd weinig geld
05:25 De zoo-reporters
05:30 De premiejagers
05:55 Thuis
06:00 Thuis
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 God en Klein Pierke
09:55 De Marollen
10:20 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 Knevel & Van den Brink
11:55 Terzake
12:30 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 Villa Vanthilt
14:25 Achter de voordeur
14:50 BreinGeheim
15:15 24 uur met...
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Gek op jou!
17:00 Veel tijd weinig geld
17:25 De zoo-reporters
17:30 De premiejagers
17:55 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Opsporing verzocht - BVN TV
21:05 Het snelle geld
21:45 NOS André Kuipers, terug in Nederland
22:30 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:15 Knevel & Van den Brink
-
Donderdag 30 augustus
00:15 Terzake
00:55 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Villa Vanthilt
02:25 Achter de voordeur
02:50 BreinGeheim
03:15 24 uur met...
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Gek op jou!
05:25 De zoo-reporters
05:30 De premiejagers
05:55 Thuis
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 Het snelle geld
09:45 NOS André Kuipers, terug in Nederland
10:30 Nieuwsuur
11:20 Weerbericht Amerika en Cariben
11:25 Knevel & Van den Brink
12:15 Terzake
12:55 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 Villa Vanthilt
14:25 Puberruil Xtra
14:50 Kijken in de ziel: Artsen
15:25 Het familiediner
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Gek op jou!
16:55 Veel tijd weinig geld
17:25 De zoo-reporters
17:30 De premiejagers
17:55 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Opsporing verzocht - BVN TV
21:05 Groeten van MAX
21:55 NOS André Kuipers, de huldiging
22:20 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
23:05 Knevel & Van den Brink
23:55 Terzake
-
Vrijdag 31 augustus
00:35 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Villa Vanthilt
02:25 Puberruil Xtra
02:50 Kijken in de ziel: Artsen
03:25 Het familiediner
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Gek op jou!
04:55 Veel tijd weinig geld
05:00 Veel tijd weinig geld
05:25 De boer op
05:35 De premiejagers
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 Groeten van MAX
09:55 NOS André Kuipers, de huldiging
10:20 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 Knevel & Van den Brink
11:55 Terzake
12:35 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 Villa Vanthilt
14:25 Mag ik u kussen?
15:00 Achter de voordeur
15:30 Dus ik ben
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:55 Gek op jou!
17:00 Veel tijd weinig geld
17:25 De boer op
17:35 De premiejagers
18:00 Thuis
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 WNL: Half acht live!
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Opsporing verzocht - BVN TV
21:05 Strictly come dancing
22:10 Strictly come dancing - De uitslag
22:25 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 NOS Sportjournaal
23:30 Knevel & Van den Brink
-
Zaterdag 1 september
00:20 Terzake
00:55 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Villa Vanthilt
02:25 Mag ik u kussen?
03:00 Achter de voordeur
03:30 Dus ik ben
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:55 Gek op jou!
05:20 Thuis
06:00 Thuis
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 WNL: Half acht live!
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Opsporing verzocht - BVN TV
09:05 Strictly come dancing
10:10 Strictly come dancing - De uitslag
10:25 Nieuwsuur
11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
11:10 NOS Sportjournaal
11:30 Knevel & Van den Brink
12:20 Terzake
12:55 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 We zijn er bijna!
14:20 De nieuwe Rembrandt
14:55 Stellen
15:05 Tv afscheid: Maartje van Weegen
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Dip & Dap vieren feest
16:55 Karaoke Kids
17:20 Thuis
18:10 Sterren.nl presenteert: Dutch Valley
18:40 EenVandaag
19:10 VRT Journaal
19:40 Vlaanderen vakantieland
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 De beste zangers van Nederland
21:35 Daniel Are$$$
22:30 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 NOS Studio Sport Eredivisie
-
Zondag 2 september
00:10 Toren C compilaties
00:30 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 We zijn er bijna!
02:20 De nieuwe Rembrandt
02:55 Stellen
03:05 Tv afscheid: Maartje van Weegen
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Dip & Dap vieren feest
04:55 Karaoke Kids
05:10 Sesamstraat
05:35 X-peditie X-treem
05:45 Gek op jou!
06:10 Sterren.nl presenteert: Dutch Valley
06:40 EenVandaag
07:10 VRT Journaal
07:40 Vlaanderen vakantieland
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 De beste zangers van Nederland
09:35 Vermist
10:30 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 NOS Studio Sport Eredivisie
12:10 Toren C compilaties
12:30 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 De zevende dag
15:30 Spraakmakende zaken
16:10 NOS Journaal
16:15 Buitenhof
17:10 Sesamstraat
17:35 X-peditie X-treem
17:45 Gek op jou!
18:00 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:30 Nederland zingt
18:50 Strictly come dancing extra
19:20 VRT Journaal
20:15 NOS Studio Sport Eredivisie
21:10 NOS Journaal
21:25 Weerbericht
21:30 Heterdaad
22:20 ONmogelijk
23:15 NOS Journaal
23:20 Brandpunt
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
-
Maandag 3 september
00:10 Andere tijden sport
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 De zevende dag
03:30 Spraakmakende zaken
04:10 NOS Journaal
04:15 Buitenhof
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 De zoo-reporters
05:30 Blokken
05:55 Thuis
06:00 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:30 Nederland zingt
06:50 Strictly come dancing extra
07:20 VRT Journaal
08:15 NOS Studio Sport Eredivisie
09:10 NOS Journaal
09:25 Weerbericht
09:30 Heterdaad
10:20 ONmogelijk
11:15 NOS Journaal
11:20 Brandpunt
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
12:10 Andere tijden sport
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:25 Canvascrack
15:10 Blauw bloed
15:30 Fryslân Dok
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 De zoo-reporters
17:30 Blokken
17:55 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 3 op reis Summertime
21:30 Boer zoekt vrouw
22:30 Nieuwsuur Politiek
23:35 1 voor de verkiezingen
-
Woensdag 5 september
00:15 Terzake
00:50 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:25 De rechtbank
02:50 De zomer voorbij
03:15 De beste zangers unplugged
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:05 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 De zoo-reporters
05:30 Blokken
05:55 Thuis
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 God en Klein Pierke
09:50 De Marollen
10:15 Nieuwsuur Politiek
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 1 voor de verkiezingen
12:15 Terzake
12:50 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:20 Sterren op het doek
14:55 BreinGeheim
15:20 24 uur met...
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:40 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:05 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 De zoo-reporters
17:30 Blokken
17:55 Thuis
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Het snelle geld
21:40 Andere tijden
22:10 Nieuwsuur Politiek
23:15 1 voor de verkiezingen
-
Donderdag 6 september
00:05 Weerbericht Amerika en Cariben
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Villa Vanthilt
02:20 Sterren op het doek
02:55 BreinGeheim
03:20 24 uur met...
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:40 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 De zoo-reporters
05:30 Blokken
05:55 Thuis
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Het snelle geld
09:40 Andere tijden
10:10 Nieuwsuur Politiek
11:15 1 voor de verkiezingen
12:05 Weerbericht Amerika en Cariben
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Villa Vanthilt
14:20 De Prins & ik
14:45 Kijken in de ziel: Artsen
15:20 Profiel
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 De zoo-reporters
17:30 Blokken
17:55 Thuis
18:20 Erasmus debat
19:20 VRT Journaal
20:00 De Wereld Draait Door
20:50 NOS Journaal
21:15 Weerbericht
21:20 Groeten van MAX
22:00 Koppen
22:35 Nieuwsuur Politiek
23:35 Weerbericht Amerika en Cariben
23:40 1 voor de verkiezingen
-
Zaterdag 29 september
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Gemeenteraadsverkiezingen
02:20 Wijn aan Gort
02:45 Twee voor Twaalf
03:20 Tijd voor MAX
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:05 SchoolTV-weekjournaal
05:35 De sterrenparade
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:40 NOS Gesprek minister-president
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Strictly Come Dancing
10:05 Strictly Come Dancing - De uitslag
10:20 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika en Cariben
11:15 Pauw & Witteman
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Een wereld op zee
14:00 Liefs uit...
14:50 Metropolis
15:20 Erica op reis
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Dip & Dap
16:40 KRO Kindertijd
16:41 Benjamin, doe jij de afwas even?
16:44 Martin morning
16:46 De post
16:48 Kikkers
16:49 Anton
17:05 SchoolTV-weekjournaal
17:35 De sterrenparade
18:10 Groenland
18:30 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 Vlaanderen vakantieland
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Telefilm: Oom Henk, een misdaadkomedie
22:25 Nieuwsuur
23:00 Weerbericht Amerika en Cariben
-
Zondag 30 september
00:00 Koefnoen
00:30 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Een wereld op zee
02:00 Liefs uit...
02:50 Metropolis
03:20 Erica op reis
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Dip & Dap
04:40 KRO Kindertijd
04:41 Benjamin, doe jij de afwas even?
04:44 Martin morning
04:46 De post
04:48 Kikkers
04:49 Anton
05:10 Sesamstraat
05:35 X-peditie X-treem
05:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:10 Groenland
06:30 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 Vlaanderen vakantieland
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Telefilm: Oom Henk, een misdaadkomedie
10:25 Nieuwsuur
11:00 Weerbericht Amerika en Cariben
11:05 NOS Studio Sport Eredivisie
12:00 Koefnoen
12:30 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 De zevende dag
15:35 Boeken
16:10 NOS Journaal
16:15 Buitenhof
17:10 Sesamstraat
17:35 X-peditie X-treem
17:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:15 Nederland zingt
18:40 Strictly Come Dancing Extra
19:10 VRT Journaal
20:00 NOS Studio Sport Eredivisie
21:00 NOS Journaal
21:10 Weerbericht
21:15 De smaak van de Keyser
22:10 ONmogelijk
23:05 NOS Journaal
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 Brandpunt
-
Maandag 1 oktober
00:00 zo: RAYMANN
00:50 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 De zevende dag
03:35 Boeken
04:10 NOS Journaal
04:15 Buitenhof
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:15 Nederland zingt
06:40 Strictly Come Dancing Extra
07:10 VRT Journaal
08:00 NOS Studio Sport Eredivisie
09:00 NOS Journaal
09:10 Weerbericht
09:15 De smaak van de Keyser
10:10 ONmogelijk
11:05 NOS Journaal
11:20 Weerbericht Amerika en Cariben
11:25 Brandpunt
12:00 zo: RAYMANN
12:50 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 "De 327"
14:55 Blauw bloed
15:35 Fryslân DOK: Fier fan hûs .. allinne
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 3 op reis
21:30 Boer zoekt vrouw
22:20 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Pauw & Witteman
-
Dinsdag 2 oktober
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 "De 327"
02:55 Blauw bloed
03:35 Fryslân DOK: Fier fan hûs .. allinne
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 3 op reis
09:30 Boer zoekt vrouw
10:20 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Niet tevreden stem terug
14:20 De rechtbank
14:55 De zomer voorbij
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 God en Klein Pierke
21:50 De Marollen
22:15 Nieuwsuur
23:05 Pauw & Witteman
-
Woensdag 3 oktober
00:00 Weerbericht Amerika en Cariben
00:05 Terzake
00:35 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Niet tevreden stem terug
02:20 De rechtbank
02:55 De zomer voorbij
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:30 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 God en Klein Pierke
09:50 De Marollen
10:15 Nieuwsuur
11:05 Pauw & Witteman
12:00 Weerbericht Amerika en Cariben
12:05 Terzake
12:35 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Niet tevreden stem terug
14:20 Sterren op het doek
14:55 Met het mes op tafel
15:20 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Spoorloos
21:50 Andere tijden
22:20 Nieuwsuur
23:10 Pauw & Witteman
-
Donderdag 4 oktober
00:00 Weerbericht Amerika en Cariben
00:05 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Niet tevreden stem terug
02:20 Sterren op het doek
02:55 Met het mes op tafel
03:20 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:50 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:30 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Spoorloos
09:50 Andere tijden
10:20 Nieuwsuur
11:10 Pauw & Witteman
12:00 Weerbericht Amerika en Cariben
12:05 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Niet tevreden stem terug
14:20 De Prins & ik
14:45 Kijken in de ziel: Artsen
15:20 Tijd voor MAX
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Bauer's Zigeunernacht
21:50 Koppen
22:25 Nieuwsuur
23:15 Pauw & Witteman
-
Vrijdag 5 oktober
00:05 Weerbericht Amerika en Cariben
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Niet tevreden stem terug
02:20 De Prins & ik
02:45 Kijken in de ziel: Artsen
03:20 Tijd voor MAX
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Bauer's Zigeunernacht
09:50 Koppen
10:25 Nieuwsuur
11:15 Pauw & Witteman
12:05 Weerbericht Amerika en Cariben
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 Niet tevreden stem terug
14:20 Wijn aan Gort
14:45 Twee voor Twaalf
15:20 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:40 NOS Gesprek minister-president
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Strictly Come Dancing
22:05 Strictly Come Dancing - De uitslag
22:25 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 NOS Sportjournaal
23:30 Pauw & Witteman
-
Zaterdag 6 oktober
00:20 Terzake
00:55 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Niet tevreden stem terug
02:20 Wijn aan Gort
02:45 Twee voor Twaalf
03:20 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:05 SchoolTV-weekjournaal
05:35 De sterrenparade
06:15 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:40 NOS Gesprek minister-president
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Strictly Come Dancing
10:05 Strictly Come Dancing - De uitslag
10:25 Nieuwsuur
11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
11:10 NOS Sportjournaal
11:30 Pauw & Witteman
12:20 Terzake
12:55 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Een wereld op zee
14:00 Liefs uit...
14:50 Metropolis
15:20 Erica op reis
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Willem Wever Kwis
16:40 KRO Kindertijd
16:41 Ward werkt op zijn akker
16:44 Martin morning
16:46 De heks
16:49 Willem komt logeren
17:05 SchoolTV-weekjournaal
17:35 De sterrenparade
18:10 Groenland
18:30 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:35 Vlaanderen vakantieland
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Telefilm: Doodslag
22:15 Nieuwsuur
22:45 Weerbericht Amerika en Cariben
22:50 NOS Studio Sport Eredivisie
23:40 Koefnoen
-
Zondag 7 oktober
00:05 NOS Studio Sport
00:30 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Een wereld op zee
02:00 Liefs uit...
02:50 Metropolis
03:20 Erica op reis
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Willem Wever Kwis
04:40 KRO Kindertijd
04:41 Ward werkt op zijn akker
04:44 Martin morning
04:46 De heks
04:49 Willem komt logeren
05:10 Sesamstraat
05:35 X-peditie X-treem
05:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:10 Groenland
06:30 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:35 Vlaanderen vakantieland
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Telefilm: Doodslag
10:15 Nieuwsuur
10:45 Weerbericht Amerika en Cariben
10:50 NOS Studio Sport Eredivisie
11:40 Koefnoen
12:05 NOS Studio Sport
12:30 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 De zevende dag
15:35 Boeken
16:10 NOS Journaal
16:15 Buitenhof
17:10 Sesamstraat
17:35 X-peditie X-treem
17:45 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:20 Nederland zingt
18:45 Strictly Come Dancing Extra
19:05 VRT Journaal
20:00 NOS Studio Sport Eredivisie
21:00 NOS Journaal
21:15 Weerbericht
21:20 De smaak van De Keyser
22:10 Vroeger of Later?
23:05 NOS Journaal
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 Brandpunt
-
Maandag 8 oktober
00:00 zo: RAYMANN
00:50 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 De zevende dag
03:35 Boeken
04:10 NOS Journaal
04:15 Buitenhof
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:20 Nederland zingt
06:45 Strictly Come Dancing Extra
07:05 VRT Journaal
08:00 NOS Studio Sport Eredivisie
09:00 NOS Journaal
09:15 Weerbericht
09:20 De smaak van De Keyser
10:10 Vroeger of Later?
11:05 NOS Journaal
11:20 Weerbericht Amerika en Cariben
11:25 Brandpunt
12:00 zo: RAYMANN
12:50 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Het grote debat
14:50 Blauw bloed
15:25 Fryslân DOK
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 3 op reis
21:30 Boer zoekt vrouw
22:20 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Pauw & Witteman
-
Dinsdag 9 oktober
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Het grote debat
02:55 Blauw bloed
03:30 Fryslân DOK
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 3 op reis
09:30 Boer zoekt vrouw
10:20 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 De laatste ronde
14:20 De rechtbank
14:55 De zomer voorbij
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 God en Klein Pierke
21:50 De Marollen
22:20 Nieuwsuur
23:10 Pauw & Witteman
-
Woensdag 10 oktober
00:00 Weerbericht Amerika en Cariben
00:05 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 De laatste ronde
02:20 De rechtbank
02:55 De zomer voorbij
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 God en Klein Pierke
09:50 De Marollen
10:20 Nieuwsuur
11:10 Pauw & Witteman
12:00 Weerbericht Amerika en Cariben
12:05 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 De laatste ronde
14:30 Sterren op het doek
15:05 Met het mes op tafel
15:30 Tijd voor MAX
16:15 NOS Journaal
16:20 Sesamstraat
16:45 Het Klokhuis
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Spoorloos
21:50 Andere tijden
22:25 Nieuwsuur
23:15 Pauw & Witteman
-
Donderdag 11 oktober
00:05 Weerbericht Amerika en Cariben
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 De laatste ronde
02:30 Sterren op het doek
03:05 Met het mes op tafel
03:30 Tijd voor MAX
04:15 NOS Journaal
04:20 Sesamstraat
04:45 Het Klokhuis
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Spoorloos
09:50 Andere tijden
10:25 Nieuwsuur
11:15 Pauw & Witteman
12:05 Weerbericht Amerika en Cariben
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 De laatste ronde
14:20 De Prins & ik
14:50 Puberruil Xtra
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Bauer's Zigeunernacht
21:50 Koppen
22:20 Nieuwsuur
23:15 Pauw & Witteman
-
Vrijdag 12 oktober
00:05 Weerbericht Amerika en Cariben
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 De laatste ronde
02:20 De Prins & ik
02:50 Puberruil Xtra
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Bauer's Zigeunernacht
09:50 Koppen
10:20 Nieuwsuur
11:15 Pauw & Witteman
12:05 Weerbericht Amerika en Cariben
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 De laatste ronde
14:30 Wijn aan Gort
14:55 Twee voor Twaalf
15:30 Tijd voor MAX
16:15 NOS Journaal
16:20 Sesamstraat
16:45 Het Klokhuis
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:40 NOS Gesprek minister-president
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Strictly Come Dancing
22:20 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:15 Pauw & Witteman
-
Zaterdag 13 oktober
00:05 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 De laatste ronde
02:30 Wijn aan Gort
02:55 Twee voor Twaalf
03:30 Tijd voor MAX
04:15 NOS Journaal
04:20 Sesamstraat
04:45 Het Klokhuis
05:01 De post
05:03 Veters strikken? Zo kan het ook
05:04 Anton
05:10 SchoolTV-weekjournaal
05:40 De sterrenparade
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:40 NOS Gesprek minister-president
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Strictly Come Dancing
10:20 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika en Cariben
11:15 Pauw & Witteman
12:05 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Een wereld op zee
14:00 De laatste ronde
14:55 Metropolis
15:25 Erica op reis
16:05 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Dip & Dap
16:45 KRO Kindertijd
16:46 Devi Maya kleit
16:49 Martin morning
17:01 De post
17:03 Veters strikken? Zo kan het ook
17:04 Anton
17:10 SchoolTV-weekjournaal
17:40 De sterrenparade
18:15 Groenland
18:30 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:45 Vlaanderen vakantieland
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Telefilm: Black out
22:20 Nieuwsuur
22:50 Weerbericht Amerika en Cariben
22:55 NOS De hand van Claus
23:55 Koefnoen
-
Zondag 14 oktober
00:20 NOS Studio Sport
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Een wereld op zee
02:00 De laatste ronde
02:55 Metropolis
03:25 Erica op reis
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Dip & Dap
04:45 KRO Kindertijd
04:46 Devi Maya kleit
04:49 Martin morning
05:10 Sesamstraat
05:35 Zingaburia
05:50 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:15 Groenland
06:30 EenVandaag
07:00 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:45 Vlaanderen vakantieland
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Telefilm: Black out
10:20 Nieuwsuur
10:50 Weerbericht Amerika en Cariben
10:55 NOS De hand van Claus
11:55 Koefnoen
12:20 NOS Studio Sport
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Gemeenteraadsverkiezingen
15:35 Boeken
16:10 NOS Journaal
16:15 Buitenhof
17:10 Sesamstraat
17:35 Zingaburia
17:50 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:20 Nederland zingt
18:50 Strictly Come Dancing Extra
19:15 VRT Journaal
20:10 NOS Studio Sport Eredivisie
21:05 NOS Journaal
21:20 Weerbericht
21:25 Uitslag Gemeenteraadsverkiezing
23:15 NOS Journaal
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 Brandpunt
-
Maandag 15 oktober
00:10 zo: RAYMANN
00:55 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Gemeenteraadsverkiezingen
03:35 Boeken
04:10 NOS Journaal
04:15 Buitenhof
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:20 Nederland zingt
06:50 Strictly Come Dancing Extra
07:15 VRT Journaal
08:10 NOS Studio Sport Eredivisie
09:05 NOS Journaal
09:20 Weerbericht
09:25 Uitslag Gemeenteraadsverkiezing
11:15 NOS Journaal
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 Brandpunt
12:10 zo: RAYMANN
12:55 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 DNA onbekend
14:15 Canvascrack
14:55 Blauw bloed
15:30 Fryslân DOK
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:30 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 3 op reis
21:30 Boer zoekt vrouw
22:25 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Pauw & Witteman
-
Dinsdag 16 oktober
00:10 Profiel
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 DNA onbekend
02:20 Canvascrack
02:55 Blauw bloed
03:30 Fryslân DOK
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 3 op reis
09:35 Boer zoekt vrouw
10:25 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Profiel
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:25 De rechtbank
14:55 De zomer voorbij
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Eeuwige roem
21:50 De Marollen
22:20 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:15 Pauw & Witteman
-
Donderdag 18 oktober
00:20 Terzake
00:55 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:20 Sterren op het doek
02:55 Met het mes op tafel
03:20 Tijd voor MAX
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Spoorloos
09:50 De erfenis van Pim: 87 Dagen ruzie
10:30 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 Pauw & Witteman
12:20 Terzake
12:55 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:20 De rijdende rechter
14:50 Puberruil Xtra
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Bauer's Zigeunernacht
21:50 Koppen
22:20 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Pauw & Witteman
-
Zaterdag 20 oktober
00:05 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:20 Wijn aan Gort
02:45 Twee voor Twaalf
03:20 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:01 De muziek van George Gershwin
05:04 Anton
05:05 Te land, ter zee en in de lucht
05:35 De sterrenparade
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Strictly Come Dancing
10:20 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika en Cariben
11:15 Pauw & Witteman
12:05 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Een wereld op zee
14:00 Liefs uit...
14:50 Pavlov
15:20 Het familiediner
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Koek en ei
16:45 KRO Kindertijd
16:46 Lara laat de honden uit
16:49 Martin morning
17:01 De muziek van George Gershwin
17:04 Anton
17:05 Te land, ter zee en in de lucht
17:35 De sterrenparade
18:10 Groenland
18:30 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:45 Vlaanderen vakantieland
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Lenette van Dongen: Hoogseizoen
22:20 Moeder, ik wil bij de Revue
23:00 Nieuwsuur
23:30 Weerbericht Amerika en Cariben
23:40 NOS Studio Sport Eredivisie
-
Zondag 21 oktober
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Een wereld op zee
02:00 Liefs uit...
02:50 Pavlov
03:20 Het familiediner
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Koek en ei
04:45 KRO Kindertijd
04:46 Lara laat de honden uit
04:49 Martin morning
05:10 Sesamstraat
05:35 Zingaburia
05:55 De vloer op jr..
06:10 Groenland
06:30 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:45 Vlaanderen vakantieland
08:30 NOS Journaal
08:50 Weerbericht
08:55 Lenette van Dongen: Hoogseizoen
10:20 Moeder, ik wil bij de Revue
11:00 Nieuwsuur
11:30 Weerbericht Amerika en Cariben
11:40 NOS Studio Sport Eredivisie
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 De zevende dag
15:35 Boeken
16:10 NOS Journaal
16:15 Buitenhof
17:10 Sesamstraat
17:35 Zingaburia
17:55 De vloer op jr..
18:10 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:40 Nederland zingt
19:05 VRT Journaal
20:00 NOS Studio Sport Eredivisie
20:55 NOS Journaal
21:10 Weerbericht
21:15 De smaak van De Keyser
22:05 Vroeger of Later?
23:00 NOS Journaal
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Brandpunt
-
Maandag 22 oktober
00:00 zo: RAYMANN
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 De zevende dag
03:35 Boeken
04:10 NOS Journaal
04:15 Buitenhof
05:00 De Elfenheuvel
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:40 Nederland zingt
07:05 VRT Journaal
08:00 NOS Studio Sport Eredivisie
08:55 NOS Journaal
09:10 Weerbericht
09:15 De smaak van De Keyser
10:05 Vroeger of Later?
11:00 NOS Journaal
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Brandpunt
12:00 zo: RAYMANN
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 DNA onbekend
14:15 Canvascrack
14:55 Blauw bloed
15:30 Fryslân DOK
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Zapp Your Planet: Expeditie
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 3 op reis
21:30 Boer zoekt vrouw
22:25 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Pauw & Witteman
-
Dinsdag 23 oktober
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 DNA onbekend
02:15 Canvascrack
02:55 Blauw bloed
03:30 Fryslân DOK
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Zapp Your Planet: Expeditie
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 3 op reis
09:30 Boer zoekt vrouw
10:25 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:20 De rechtbank
14:50 De slag om Nederland
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Zapp Your Planet: Expeditie
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Eeuwige roem
21:45 Weg van de wereld
22:15 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 Pauw & Witteman
-
Woensdag 24 oktober
00:00 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:20 De rechtbank
02:50 De slag om Nederland
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Zapp Your Planet: Expeditie
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:30 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Eeuwige roem
09:45 Weg van de wereld
10:15 Nieuwsuur
11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
11:10 Pauw & Witteman
12:00 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:20 Hit the road
14:55 Met het mes op tafel
15:20 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Zapp Your Planet: Expeditie
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Spoorloos
21:50 Andere tijden
22:20 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:15 Pauw & Witteman
-
Donderdag 25 oktober
00:05 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:20 Hit the road
02:55 Met het mes op tafel
03:20 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Zapp Your Planet: Expeditie
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:30 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Spoorloos
09:50 Andere tijden
10:20 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika en Cariben
11:15 Pauw & Witteman
12:05 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:20 De rijdende rechter
14:50 Puberruil Xtra
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Zapp Your Planet: Expeditie
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Bauer's Zigeunernacht
21:50 Koppen
22:20 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Pauw & Witteman
-
Vrijdag 26 oktober
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:20 De rijdende rechter
02:50 Puberruil Xtra
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Zapp Your Planet: Expeditie
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Bauer's Zigeunernacht
09:50 Koppen
10:20 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:15 Wijn aan Gort
14:35 Twee voor Twaalf
15:10 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Zapp Your Planet: Expeditie
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:40 NOS Gesprek minister-president
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Politie Antwerpen
21:55 Vermist
22:50 Nieuwsuur
23:30 Weerbericht Amerika en Cariben
23:40 NOS Sportjournaal
-
Zaterdag 27 oktober
00:00 Pauw & Witteman
00:50 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:15 Wijn aan Gort
02:35 Twee voor Twaalf
03:10 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Zapp Your Planet: Expeditie
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:10 Groenland
05:30 EenVandaag
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:40 NOS Gesprek minister-president
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Politie Antwerpen
09:55 Vermist
10:50 Nieuwsuur
11:30 Weerbericht Amerika en Cariben
11:40 NOS Sportjournaal
12:00 Pauw & Witteman
12:50 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Een wereld op zee
14:00 Liefs uit...
14:50 Pavlov
15:20 Het familiediner
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:30 Gek op jou!
16:45 KRO Kindertijd
16:46 Henk zaagt een plank
16:49 Martin Morning
17:01 De post
17:03 Peo gaat het bos in
17:04 Anton
17:05 Te land, ter zee en in de lucht
17:35 De sterrenparade
18:10 Groenland
18:30 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:05 VRT Journaal
19:45 Vlaanderen vakantieland
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Pau!l
22:05 Moeder, ik wil bij de Revue
22:50 Nieuwsuur
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 NOS Studio Sport Eredivisie
-
Zondag 28 oktober
00:05 Koefnoen
00:30 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Een wereld op zee
02:00 Liefs uit...
02:20 Het familiediner
02:50 Pavlov
03:00 NOS Journaal
03:10 Sesamstraat
03:30 Gek op jou!
03:45 KRO Kindertijd
03:46 Henk zaagt een plank
03:49 Martin Morning
04:01 De post
04:03 Peo gaat het bos in
04:04 Anton
04:05 Te land, ter zee en in de lucht
04:35 De sterrenparade
05:10 Sesamstraat
05:35 Zingaburia
05:55 De vloer op jr..
06:00 NOS Sportjournaal
06:05 VRT Journaal
06:45 Vlaanderen vakantieland
07:30 NOS Journaal
07:50 Weerbericht
07:55 Pau!l
09:05 Moeder, ik wil bij de Revue
09:50 Nieuwsuur
10:20 Weerbericht Amerika en Cariben
10:25 NOS Studio Sport Eredivisie
11:05 Koefnoen
11:30 Iedereen beroemd
12:00 VRT Journaal
12:35 Een wereld op zee
13:00 VRT Journaal
13:35 De zevende dag
15:35 Boeken
16:10 NOS Journaal
16:15 Buitenhof
17:10 Sesamstraat
17:35 Zingaburia
17:55 De vloer op jr..
18:10 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:40 Nederland zingt
19:05 VRT Journaal
20:00 NOS Studio Sport Eredivisie
20:55 NOS Journaal
21:10 Weerbericht
21:15 De smaak van De Keyser
22:15 Vroeger of Later?
23:10 NOS Journaal
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 Brandpunt
-
Maandag 29 oktober
05:30 EenVandaag
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:40 NOS Gesprek minister-president
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Politie Antwerpen
09:55 Vermist
10:50 Nieuwsuur
11:30 Weerbericht Amerika en Cariben
11:40 NOS Sportjournaal
12:00 Pauw & Witteman
12:50 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Een wereld op zee
14:00 Liefs uit...
14:50 Pavlov
15:20 Het familiediner
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:30 Gek op jou!
16:45 KRO Kindertijd
16:46 Henk zaagt een plank
16:49 Martin Morning
17:01 De post
17:03 Peo gaat het bos in
17:04 Anton
17:05 Te land, ter zee en in de lucht
17:35 De sterrenparade
18:10 Groenland
18:30 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:05 VRT Journaal
19:45 Vlaanderen vakantieland
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Pau!l
22:05 Moeder, ik wil bij de Revue
22:50 Nieuwsuur
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 NOS Studio Sport Eredivisie
-
Woensdag 31 oktober
00:05 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:20 Melk en honing
02:50 De Slag om Nederland
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Eeuwige roem
09:50 Weg van de wereld
10:20 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika en Cariben
11:15 Pauw & Witteman
12:05 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:20 Hit the road
14:55 Met het mes op tafel
15:20 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Spoorloos
21:50 Andere tijden
22:25 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Pauw & Witteman
-
Vrijdag 2 november
00:10 Geen info beschikbaar
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:20 De rijdende rechter
02:50 Puberruil Xtra
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:00 De Elfenheuvel
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Bauer's Zigeunernacht
09:50 Koppen
10:25 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Geen info beschikbaar
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:15 In beeld
14:40 Twee voor Twaalf
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 Kaatjes tralalaatjes
17:00 De Elfenheuvel
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:40 NOS Gesprek minister-president
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Politie Antwerpen
21:50 Vermist
22:45 Nieuwsuur
23:25 Weerbericht Amerika en Cariben
23:30 NOS Studio Sport Eredivisie
23:50 Pauw & Witteman
-
Zaterdag 3 november
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:15 In beeld
02:40 Twee voor Twaalf
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Kaatjes tralalaatjes
05:03 De grabbelton
05:04 Anton
05:05 Schooltv-weekjournaal
05:40 De sterrenparade
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:40 NOS Gesprek minister-president
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 Politie Antwerpen
09:50 Vermist
10:45 Nieuwsuur
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 NOS Studio Sport Eredivisie
11:50 Pauw & Witteman
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Een wereld op zee
14:00 Liefs uit....
14:50 Pavlov
15:15 Het familiediner
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Koek en ei
16:41 KRO Kindertijd
16:42 Sanne en Mathijs lappen de ramen
16:53 Martin morning
17:03 De grabbelton
17:04 Anton
17:05 Schooltv-weekjournaal
17:40 De sterrenparade
18:10 Groenland
18:30 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:45 Vlaanderen vakantieland
20:30 NOS Journaal
20:50 Weerbericht
20:55 Langs de Leeuw
22:05 Moeder, ik wil bij de Revue
22:50 Nieuwsuur
23:20 Weerbericht Amerika en Cariben
23:25 NOS Studio Sport Eredivisie
-
maandag 19 november
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 De zevende dag
03:35 Boeken
04:10 NOS Journaal
04:15 Buitenhof
05:10 Sesamstraat
05:35 Het Sinterklaasjournaal
05:45 De vloer op jr.
06:00 NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
06:35 Nederland zingt
07:00 VRT Journaal
07:55 NOS Studio Sport Eredivisie
08:50 NOS Journaal
09:00 Weerbericht
09:05 De smaak van De Keyser
10:00 Vroeger of Later?
10:55 NOS Journaal
11:10 Weerbericht Amerika en Cariben
11:15 Brandpunt
11:55 zo: RAYMANN
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 DNA onbekend
14:15 Canvascrack
14:55 Blauw bloed
15:30 Fryslвn DOK
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 Het Klokhuis
16:40 Het Sinterklaasjournaal
16:50 ROX
17:15 NOS Jeugdjournaal
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 3 op Reis
21:30 Boer zoekt vrouw
22:25 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Pauw & Witteman
-
dinsdag 20 november
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 DNA onbekend
02:15 Canvascrack
02:55 Blauw bloed
03:30 Fryslвn DOK
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 Het Klokhuis
04:40 Het Sinterklaasjournaal
04:50 ROX
05:15 NOS Jeugdjournaal
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht
09:00 3 op Reis
09:30 Boer zoekt vrouw
10:25 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Cafй Corsari
14:20 Melk en honing
14:50 De Slag om Nederland
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 Het Klokhuis
16:40 Het Sinterklaasjournaal
16:50 ROX
17:20 NOS Jeugdjournaal
17:25 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:40 De Wereld Draait Door
20:30 NOS Journaal
20:55 Weerbericht
21:00 Eeuwige roem
21:45 Weg van de wereld
22:15 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika en Cariben
23:10 Pauw & Witteman
-
Dinsdag 2 april
00:20 De wandeling
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Canvas$$$$$
02:10 Vier Handen Op Eén Buik
02:55 Blauw Bloed
03:30 Fryslân DOK
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 Freek in het wild
05:05 De Elfenheuvel
05:15 Blokken
05:40 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht Europa/ Afrika
09:00 3 op Reis
09:35 TROS TV Show
10:25 Theatershow Jörgen Raymann: Frede
11:25 Weerbericht Amerika en Cariben
11:30 Pauw & Witteman
12:20 De wandeling
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:20 In goed gezelschap
14:50 De Slag om Nederland
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Klumpies
17:05 De Elfenheuvel
17:15 Blokken
17:40 Thuis
18:05 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:25 De Wereld Leert Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/ Afrika
21:05 De Vijfhoek
21:50 Tot aan de maan en terug
22:20 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika en Cariben
23:20 Pauw & Witteman
-
Woensdag 3 april
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:20 In goed gezelschap
02:50 De Slag om Nederland
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 NOS Jeugdjournaal
04:55 Klumpies
05:05 De Elfenheuvel
05:15 Blokken
05:40 Thuis
06:05 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:25 De Wereld Leert Door
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/ Afrika
09:05 De Vijfhoek
09:50 Tot aan de maan en terug
10:20 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika en Cariben
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:20 Blik op de Weg
14:50 Terug naar mijn Roti
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Klumpies
17:05 De Elfenheuvel
17:15 Blokken
17:40 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/ Afrika
21:05 Van Bihar tot Bangalore
21:55 Volgens Robert
22:20 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika en Cariben
23:15 Pauw & Witteman
-
Dinsdag 14 mei
00:00 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Canvas$$$$$
02:10 Vier Handen Op Eén Buik
02:55 Blauw Bloed
03:30 Fryslân DOK
04:00 NOS Journaal
04:05 Sesamstraat
04:35 Het Klokhuis
04:50 NOS Jeugdjournaal
04:55 Oma & Oma
05:05 De Elfenheuvel
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht Europa/ Afrika
09:00 3 op Reis
09:30 Het mooiste meisje van de klas
10:15 Nieuwsuur
11:05 Weerbericht Amerika en Cariben
11:10 Pauw & Witteman
12:00 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:20 Over de kop
14:50 Taarten van Abel
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:35 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Oma & Oma
17:05 De Elfenheuvel
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht Europa/ Afrika
21:05 Eurovisie Songfestival
23:10 Nieuwsuur