Digi TV Film: Program TV: 19-05-11
[/SIZE][/COLOR]
Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West
12608.00 H---27500 3/4
Digi Film
09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana
Digi Premium
07:00 Charlie St.Cloud
09:01 Midnight run
11:31 The portrait of a Lady
14:00 Scott Pilgrim vs. the World
16:00 Devil
17:30 Havana
20:01 The dilemma
22:00 Charlie St.Cloud
AXN
07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 1) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 5) (AP)
09:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 11)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 13)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 7)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 5) (AP)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 1) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 13)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 12)
16:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 7)
17:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 6) (AP)
18:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 2) (AP)
19:10 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 14)
20:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep
21:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 17)
21:55 Zoom 53
22:10 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 7)
22:55 Zoom 54
23:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 3)
00:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 12)
01:15 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 17)
02:10 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 7) (12)
02:55 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 3) (12)
03:40 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 12)
04:45 Promo
Cinemax
07:00 Spargerea (sua, 1979, com.) (12)
08:40 Mumia: Mormantul imparatului
Dragon (sua-chi.-ger., 2008, avent.) (12)
10:30 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
12:05 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
12:35 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
14:40 Drumul spre casa
(1999, dr. romantic.) (12)
16:15 America
(sua-can., 2009, drama) (12)
17:50 Prima iubire
(sua, 2008, drama) (12)
19:20 Spargerea (sua, 1979, com.) (12)
21:00 Lenny (sua, 1974, drama) (15)
23:00 Cappadocia - Maria Magdalena
(sua-mex., 2007, s, ep 10) (AP)
00:15 Orfana
(sua-can.-ger., 2009, horror) (15)
02:15 Directorul
(sua, 1987, actiune) (12)
04:00 Joc periculos 4
(sua, 2010, polit.) (15)
05:30 Jaf la drum de fier
(sua, 1972, polit.) (15)
HBO
06:00 Ingeri S.R.L.
(spa., 2007, com. muz.) (12)
07:40 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 15) (12) - Secrete
08:05 In furtuna
(engl.-sua, 2009, dr. ist.) (12)
09:45 Percy Jackson si Olimpienii
Hotul fulgerului
11:45 Cu totii sunt bine
(it.-fra., 1990, drama) (12)
13:25 Dezastru in China
(sua, 2009, f. doc.) (12)
14:10 Superman / Batman
Inamici publici (sua, 2009, f. anim.)
15:20 Hotul de masini
(can., 2010, com.) (12)
16:50 G-Force: Salvatorii planetei
(sua, 2009, f. avent.fam.)
18:20 La bine si la rau
(sua, 2009, dr. romantic.) (12)
20:00 Politisti rromi
(ung., 2010, f. doc.) (12)
21:05 Adventureland
(sua, 2009, com.) (15)
22:55 Fii pe faza si raporteaza
(sua, 2009, com.) (12)
00:20 Soldatul universal: intoarcerea
(sua, 1999, actiune) (12)
01:45 Castelul din nori s-a sfaramat
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
04:10 Valhalla Rising
(dan.-engl., 2009, actiune)
National Geographic
06:00 Predator CSI (f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
08:30 Maimute la furat (f. s. doc.)
09:00 N�remberg(engl., f. doc.)
10:00 N�remberg(engl., f. doc.)
11:00 Invazia sobolanilor (doc.)
12:00 Salvatorii planetei
(f. s. doc., episodul 3)
12:30 Salvatorii planetei
(f. s. doc., episodul 4)
13:00 Predator CSI (f. s. doc.)
14:00 N�remberg
(engl., f. doc.)
15:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
16:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
16:30 Maimute la furat (f. s. doc.)
17:00 Paradisul rechinilor (f. doc.)
18:00 Interpol (s. doc.) - Dublura
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Uriasii (f. s. doc.)
21:00 Predator CSI (f. s. doc.)
22:00 Pescarul Jakub
23:00 Interpol (s. doc.)
00:00 Predator CSI (f. s. doc.)
01:00 Pescarul Jakub
02:00 Uriasii (f. s. doc.)
03:00 Predator CSI (f. s. doc.)
04:00 Pescarul Jakub
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
ProCinema
07:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 78) (AP)
08:00 Totul pentru fotbal
(rom., 1978, com.) (AP) (reluare)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:45 La Bloc (ep 91) (AP) (reluare)
13:15 La Bloc (ep 92) (AP) (reluare)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (live)
15:00 Descopera Romania (2004) (reluare)
15:45 Entertainment News
(sez 5, ep 27) (AP) (reluare)
16:45 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
17:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 21) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 22) (AP)
19:00 La Bloc (ep 93) (AP)
19:30 La Bloc (ep 94) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 16)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 23) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 24) (AP)
22:00 Filmul de 10: Mortile lui Ian Stone
(engl.-sua, 2007, horror)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (reluare)
01:00 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 4) (15)
02:00 Mortile lui Ian Stone
(engl.-sua, 2007, horror) (15)
03:30 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 16)
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV (divertisment)