Digi TV Film: Program TV: 06-10-10.
Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West
12608.00 H---27500 3/4
###########################
Digi Film 1
06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game
Digi Film 2
07:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
09:00 Its complicated
11:01 The last temptation of Christ
14:00 The wolfman
16:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
18:00 Life
20:00 Its complicated
22:00 Green zone
00:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
02:01 The wolfman
04:00 Green zone
AXN
06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 1) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 18) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 6) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 10)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 13) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 17) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 5) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 11)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 1) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 18) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 6) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 13)
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 5) (AP)
21:55 Zoom
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 6
23:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 5)
00:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 14) (AP)
01:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 5) (AP)
02:10 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 6) (AP)
03:05 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 5)
04:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 14)
04:45 Promo
Cinemax
06:05 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 2)
07:00 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
08:40 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.) (12)
10:35 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
12:10 Traieste-ti viata
(sua, 1998, f. rom.) (15)
13:50 Ne vedem dimineata
(sua, 1989, com. rom.) (12)
15:45 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
17:20 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
19:00 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
21:00 Pe aripile curajului
(sua-fra., 1995, avent.) (12)
21:40 In orice clipa
(ger., 2008, drama) (15)
23:20 Lenny
(sua, 1974, drama) (15)
01:10 Mystery Train
(sua-jap., 1989, act. com.) (15)
03:05 Jocuri periculoase
(engl., 2007, drama) (15)
04:15 Ultima femeie
(fra.-it., 1976, drama) (18)
HBO
06:00 Eu si Marley
(sua, 2008, com.) (12)
07:55 Pe platourile de filmare
08:25 G-Force: Salvatorii
planetei 3D
09:55 Playlist pentru Nick si
Norah (sua, 2008, com.) (12)
11:25 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
12:55 21 (sua, 2008, drama)
14:55 Epoca de gheata
(sua, 2002, f. doc.)
16:20 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
18:10 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
20:00 Felicia, inainte de toate
(rom.-cro., 2009, drama)
22:00 Gamer - Jocul
supravietuirii (sua, 2009, S.F.)
23:35 Predator
(sua, 1987, f. fantas.act.)
01:25 Va declar sot si...
sotie? (sua, 2007, com.)
03:20 Secventa finala
(can., 2005, drama) (12)
05:25 Pe platourile de filmare
National Geographic
06:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Prinsi in fapt II
(f. doc.)
09:00 Masini britanice: Anii 1910
(f.s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc.)
11:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
12:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Mongolia
13:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
14:00 Masini britanice: Anii 1910
(f. s. doc.)
15:00 Generali in razboi
(f. doc.)
16:00 Regina hiena
(f. doc.)
17:00 Banditii din Selous
(doc.)
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
21:00 Real?
(s. doc.)
22:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Real?
( f. s. doc.)
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
02:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
03:00 Real?
(s. doc.)
04:00 Megastructuri antice
(f.s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
ProCinema
08:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , ep
(reluare)
08:30 Tazmania
(sua, 2006, s. anim., , ep
(reluare)
09:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 6)reluare)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Teleshopping
recl.
10:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 9)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
recl.
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 2) (AP)
15:00 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , ep15) (AP) (reluare)
15:30 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , ep16) (AP) (reluare)
16:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , ep23)(reluare)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , ep24)(reluare)
17:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 7) (AP)
18:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 3) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
19:30 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
20:00 Serii fara limite:
Tinerii muschetari
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
22:00 Filmul de 10: Presidio
(sua, 1988, thrill. act.) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 3) (15)
00:30 Blade
(sua, 2006, s, , episodul
(15)
01:30 Sa atingi o stea
(isr., 2005, muz.) (15)
03:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., , ep 11) (12)
03:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul
(15) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)