Digi TV Film: Program TV / 09.03.2010
Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West
Digi Film 1
07:01 Fighting
09:00 All night long
10:31 Inglorius basterds
13:02 The last house on the left
15:01 Public enemies
17:30 Sophies choice
20:01 Inglorius basterds
22:30 The boat that rocked
01:00 The bridges of Madison County
03:30 The interpreter
Digi Film 2
07:31 Schindlers list
11:01 The boat that rocked
13:31 Fighting
15:31 Inglorius basterds
18:01 Tea with Mussolini
20:00 State of play
22:31 The last house on the left
00:30 Fighting
02:30 State of play
05:01 Public enemies
AXN CE [Romania]
07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, ep 10)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus.,1996,f.s. act., ep18)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, ep 2) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, ep 9) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, ep 10) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep 4) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, ep 19) (12)
13:00 Spitalul All Saints
(sua, 1999, s, ep 19) (12)
14:00 Stargate SG-1
sua, 1997, s, ep 5) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep 6) (12)
16:00 Survivor - Cook Islands
sua, 2000, actiune-reality, ep 11)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, ep 20) (12)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep 5)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep 7) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep
(12)
20:55 Zoom
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, ep 14) (AP)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, ep 15) (AP)
23:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 23)
00:55
01:00
01:30 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 14) (AP)
02:00
02:30 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15) (AP)
03:00
03:15 Vampiri,crime si povesti de dragoste
03:45
04:30
05:00 Promo
05:20
Cinemax
07:00 Scripcarul pe acoperis
(sua, 1971, f. muz.) (12)
09:55 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama)
11:50 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (12)
12:15 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
14:00 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (15)
16:25 Violete purpurii
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
18:10 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
21:00 Cadillac Records
(sua, 2008, dr. muz.) (12)
23:00 Psycho
(sua, 1960, thrill., a-n) (15)
00:50 Sacalul
(sua-engl.-fra., 1997, actiune) (12)
02:55 Mlastina
(sua, 2007, thrill.) (15)
04:25 Doi frati gemeni
(fra., 2008, f. de scurt m.) (15)
05:00 Oviedo Expres
(spa., 2007, com.) (15)
HBO
06:00 Gol 3 - Finala
(ger., 2009, drama) (12)
07:35 In Maroc
(it., 2007, com.) (12)
09:05 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
10:55 The Dukes
(sua, 2007, com.) (12)
12:35 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
14:10 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
16:10 21
(sua, 2008, drama) (12)
18:10 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (12)
20:00 Gangster american
(sua, 2007, polit.)
22:35 Cred ca imi iubesc nevasta
(sua-ind., 2007, com. rom.) (15)
00:10 Vinyan
(fra.-belg.-engl., 2008, drama) (15)
01:50 Lichidati-i!
(sua, 2007, thrill. act.) (12)
03:15 Alien
(engl.-sua, 1979, S.F.) (15)
05:10 Cand mi-am dat seama
(sua, 2008, f. doc.) (12)
National Geographic
06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 2)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Accident pe pista de decolare
07:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Balena
08:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
09:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
11:00 Banditii din Selous
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pericol de tsunami
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 2)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Accident pe pista de decolare
14:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious
15:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
16:00 Canguri de soi rau
(doc.)
17:00 Babuinii aurii
(doc.)
18:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Pokot
19:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.) - Cartea Revelatiei
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Viitura la barajul Stava
21:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
22:00 Arme: Razboinici
23:00 Extraterestrii
(doc.) - Luna-Albastra
00:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
01:00 Arme: Razboinici
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Viitura la barajul Stava
03:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
04:00 Arme: Razboinici
05:00 Enigmele Bibliei
ProCinema
07:15 Jumanji
(reluare)
07:45 Laboratorul lui Dexter
(reluare)
08:15 Un medic in familie
(reluare)
09:15 Paza de coasta
(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 11)
11:00 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour
(reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Prietenii tai
(reluare)
14:45 Prietenii tai
(reluare)
15:15 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 1/22)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 6)
17:00 Bruneta mea favorita
(sua, 1947, com., a-n)
19:00 Serii fara limite
Paza de coasta
20:00 Serii fara limite
In slujba justitiei
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld
22:00 Filmul de 10
Fanny Hill
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 6)
01:00 Fanny Hill
(engl., 2007, s)
02:30 In slujba justitiei
(reluare)
03:15 Cu sange rece
(reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
Viasat History
06:00 Al doilea razboi mondial in culori
(engl., 2009, s. doc., episodul 2)
07:00 Misterul unei civilizatii disparute
(sua, 2008, f. doc.)
08:00 Misterele cuvantului
(sua, 2007, s. doc., episodul 1)
09:00 Reinventatorii
(engl., 2007, s. doc., episodul 2)
10:00 Corpul lui...
(engl., 2004, s. doc., episodul 3)
11:00 Charlotte, ducesa razboinica
(engl., 2009, f. doc.)
13:00 Povestea agriculturii
(engl., 2009, s. doc., episodul 3)
14:00 Al doilea razboi mondial in culori
(engl., 2009, s. doc., episodul 2)
15:00 Misterul unei civilizatii disparute
(sua, 2008, f. doc.)
16:00 Misterele cuvantului
(sua, 2007, s. doc., episodul 1)
17:00 Reinventatorii
(engl., 2007, s. doc., episodul 3)
18:00 Ultimul cuirasat al Imparatului
(a., 2008, f. doc.)
19:00 Legenda lui Merlin
(engl., 2008, f. doc.)
20:00 Copiii ascunsi
(engl., 2007, f. doc.)
21:00 Gandirea Evului Mediu
(engl., 2008, s. doc., episodul 3)
22:00 Vanatorii de nazisti
(engl., 2009, s. doc., episodul 7)
23:00 Calatori in timp
(engl., 2003, s. doc., episodul 11)
00:00 Misterele cuvantului
(sua, 2007, s. doc., episodul 2)
01:00 Reinventatorii
(engl., 2007, s. doc., episodul 3)
02:00 Ultimul cuirasat al Imparatului
(a., 2008, f. doc.)
03:00 Legenda lui Merlin
(engl., 2008, f. doc.)
04:00 Copiii ascunsi
(engl., 2007, f. doc.)
05:00 Gandirea Evului Mediu
(engl., 2008, s. doc., episodul 3)
Zone reality
06:05 Marile dezastre ale secolului XX
Episodul 21
07:00 Dealerii din Las Vegas (AP)
Episodul 1
07:55 Femei medici (AP)
Episodul 16
08:50 Marile dezastre ale secolului XX
Episodul 22
09:45 Mana destinului (AP)
Episodul 43
10:40 Garda de mediu (AP)
Episodul 9
11:05 Atentat la sanatatea publica (AP)
Episodul 6
11:35 Dealerii din Las Vegas (AP)
Episodul 1
12:30 Maternitatea (AP)
Episodul 4
12:55 Femei medici (AP)
Episodul 16
13:50 Mana destinului (AP)
Episodul 43
14:45 Dealerii din Las Vegas (AP)
Episodul 1
15:40 Maternitatea (AP)
Episodul 4
16:10 Garda de mediu (AP)
Episodul 9
16:35 Atentat la sanatatea publica (AP)
Episodul 6
17:05 Marile dezastre ale secolului XX
Episodul 22
18:00 Femei medici (AP)
Episodul 16
19:00 Mana destinului (AP)
Episodul 43
20:00 Garda de mediu (AP)
Episodul 9
20:30 Detectivi in halate albe (AP)
Episodul 36
21:00 Chirurgia cosmetica (AP)
Episodul 68
21:30 Femei criminale (AP)
Episodul 20
22:00 In cautarea dreptatii
cu Erin Brockovich (AP)
23:00 Ucigasul canibal (AP)
00:00 Escrocii
Episodul 107
01:00 Comportament periculos (AP)
Episodul 3
01:55 Oameni care ajuta oameni (AP)
Episodul 48
02:45 In cautarea dreptatii
cu Erin Brockovich (AP)
03:35 Ucigasul canibal (AP)
04:25 Escrocii
Episodul 107
05:15 Garda de mediu (AP)
Episodul 9
05:40 Atentat la sanatatea publica (AP)
Episodul 6