CardSharing-X
» SAT Related « => Satellite TV Program => TV Listing => Topic started by: timesurfer on March 18, 2011, 01:02:08 PM
-
zaterdag 19 maart
Airport (1970)
zaterdag 19 maart, 13:00 uur, RTL4
Man from Laramie, The (1955)
zaterdag 19 maart, 13:50 uur, BBC2
Matters of Life and Dating (2007)
zaterdag 19 maart, 14:05 uur, Net 5
Ms. Bear (1997)
Alternatieve titel: Mevrouw Beer, zaterdag 19 maart, 15:30 uur, Nederland 3
Three to Tango (1999)
zaterdag 19 maart, 17:30 uur, Net 5
True Lies (1994)
zaterdag 19 maart, 20:00 uur, RTL5
Fast Track (2006)
Alternatieve titel: The Ex, zaterdag 19 maart, 20:20 uur, Veronica
Full Metal Jacket (1987)
zaterdag 19 maart, 22:00 uur, Veronica
Christopher and His Kind (2010)
zaterdag 19 maart, 22:30 uur, BBC2
Total Recall (1990)
zaterdag 19 maart, 22:50 uur, RTL5
Journey to the End of the Night (2006)
zaterdag 19 maart, 23:00 uur, RTL8
Far and Away (1992)
zaterdag 19 maart, 23:30 uur, Nederland 3
Nue Propriété (2006)
Alternatieve titel: Private Property, zaterdag 19 maart, 23:50 uur, Ketnet/Canvas
Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit (2005)
zaterdag 19 maart, 0:10 uur, SBS6
North Country (2005)
zaterdag 19 maart, 0:10 uur, Net 5
Max Havelaar of De Koffieveilingen der Nederla$$$che Handelsmaatschappij (1976)
Alternatieve titel: Max Havelaar, zaterdag 19 maart, 0:25 uur, Nederland 2
Q & A (1990)
-
zaterdag 26 maart
Varg Veum - Din til Døden (2008)
Alternatieve titel: Yours until Death, zaterdag 26 maart, 20:40 uur, Ketnet/Canvas
Later meer !!
mogelijk gemaakt door: cinema.nl
-
dinsdag 29 maart
Mariage à Trois, Le (2010)
dinsdag 29 maart, 18:35 uur, TV5
=)Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999)
dinsdag 29 maart, 20:30 uur, RTL7
=Blue Streak (1999)
dinsdag 29 maart, 20:30 uur, RTL7
=More Sex & the Single Mom (2005)
dinsdag 29 maart, 20:30 uur, RTL8
Gone but Not Forgotten (2004)
dinsdag 29 maart, 0:05 uur, RTL8
mogelijk gemaakt door:
-
zondag 3 april
Lady in the Lake (1947)
zondag 3 april, 14:30 uur, één
K3 en het IJsprinsesje (2006)
zondag 3 april, 15:30 uur, Nederland 3
Blond, Blue Eyes (2006)
zondag 3 april, 17:05 uur, Nederland 2
Guardian, The (2006)
zondag 3 april, 20:30 uur, Veronica
Twelve Monkeys (1995)
Alternatieve titel: 12 Monkeys, zondag 3 april, 20:30 uur, RTL7
Sabah (2005)
zondag 3 april, 21:30 uur, Ketnet/Canvas
Bosque de Sombras (2006)
Alternatieve titel: The Backwoods, zondag 3 april, 22:00 uur, RTL8
Last Station, The (2009)
zondag 3 april, 0:25 uur, BBC1
Awaydays (2009)
Alternatieve titel: Awaydays: The Real Hooligans, zondag 3 april, 0:40 uur, BBC2
mogelijk gemaakt door:
-
dinsdag 5 april
Vénus et Fleur (2004)
Alternatieve titel: Venus and Fleur, dinsdag 5 april, 18:35 uur, TV5
First Sunday (2008)
dinsdag 5 april, 20:30 uur, RTL7
Little Miss Sunshine (2006)
dinsdag 5 april, 20:30 uur, RTL8
Singe sur le Dos, Un (2009)
dinsdag 5 april, 21:00 uur, TV5
Find Me Guilty (2006)
Alternatieve titel: Find Me Guilty: The Jackie Dee Story, dinsdag 5 april, 22:30 uur, RTL7
Perfume: The Story of a Murderer (2006)
Alternatieve titel: Das Parfum - Die Geschichte eines Mörders, dinsdag 5 april, 0:20 uur, BBC2
Gone but Not Forgotten (2004)
dinsdag 5 april, 0:25 uur, RTL8
mogelijk gemaakt door:
-
donderdag 7 april
Singe sur le Dos, Un (2009)
donderdag 7 april, 18:35 uur, TV5
Rachel Getting Married (2008)
donderdag 7 april, 20:30 uur, RTL8
Saint, The (1997)
donderdag 7 april, 20:30 uur, Veronica
Président, Le (1961)
Alternatieve titel: The President, donderdag 7 april, 21:00 uur, TV5
Verdacht en Voorlopig Vast (2009)
Alternatieve titel: Suspect and in Custody, donderdag 7 april, 22:55 uur, Nederland 2
Leonard Cohen: I'm Your Man (2005)
Alternatieve titel: I'm Your Man, donderdag 7 april, 0:20 uur, Ketnet/Canvas
mogelijk gemaakt door
-
zaterdag 9 april
Barbie: Mermaidia (2006)
Alternatieve titel: Barbie en het Magische Vuur, zaterdag 9 april, 9:00 uur, Ketnet/Canvas
Sandlot 2, The (2005)
zaterdag 9 april, 12:55 uur, RTL4
SpaceCamp (1986)
Alternatieve titel: Ruimte Academie, zaterdag 9 april, 13:50 uur, BBC2
Fox and the Hound 2, The (2006)
Alternatieve titel: Frank en Frey 2, zaterdag 9 april, 13:55 uur, Net 5
Air Buddies (2006)
zaterdag 9 april, 14:05 uur, één
Tur & Retur (2003)
Alternatieve titel: Immediate Boarding, zaterdag 9 april, 15:30 uur, Nederland 3
Down to You (2000)
zaterdag 9 april, 17:45 uur, Net 5
Hot Chick, The (2002)
zaterdag 9 april, 19:55 uur, Veronica
Independence Day (1996)
zaterdag 9 april, 20:00 uur, RTL5
16 Blocks (2006)
zaterdag 9 april, 20:00 uur, RTL7
Varg Veum - Kvinnen i Kjøleskapet (2008)
zaterdag 9 april, 20:40 uur, Ketnet/Canvas
Disturbia (2007)
zaterdag 9 april, 22:00 uur, Veronica
8 Mile (2002)
zaterdag 9 april, 22:00 uur, RTL7
Where the Truth Lies (2005)
zaterdag 9 april, 23:00 uur, RTL8
Predator (1987)
zaterdag 9 april, 23:20 uur, RTL5
Estômago (2007)
Alternatieve titel: Estômago - A Gastronomic Story, zaterdag 9 april, 0:05 uur, Ketnet/Canvas
Scream 2 (1997)
zaterdag 9 april, 0:05 uur, Net 5
Tapas (2005)
zaterdag 9 april, 0:20 uur, Nederland 2
mogelijk gemaakt door
-
maandag 11 april
Tale of Despereaux, The (2008)
Alternatieve titel: Despereaux, de Dappere Muis, maandag 11 april, 20:30 uur, RTL8
Die Another Day (2002)
maandag 11 april, 20:30 uur, SBS6
Holloway (2009)
Alternatieve titel: Jailhouse Girls, maandag 11 april, 23:00 uur, Ketnet/Canvas
Toen Was Ik Al Beroemd (2010)
maandag 11 april, 23:00 uur, Nederland 2
Versailles Rive-Gauche (1992)
Alternatieve titel: A Night in Versailles, maandag 11 april, 23:50 uur, TV5
Iron Crows (2009)
maandag 11 april, 23:50 uur, Ketnet/Canvas
Walker, The (2007)
maandag 11 april, 0:35 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door
-
maandag 18 april
Knetter (2005)
maandag 18 april, 9:00 uur, Ketnet/Canvas
Dieu Seul Me Voit (1998)
Alternatieve titel: Only God Sees Me, maandag 18 april, 20:30 uur, TV5
Roll Bounce (2005)
maandag 18 april, 20:30 uur, RTL8
Get Smart (2008)
maandag 18 april, 20:30 uur, SBS6
Holloway (2009)
Alternatieve titel: Jailhouse Girls, maandag 18 april, 22:55 uur, Ketnet/Canvas
mogelijk gemaakt door
__________________
-
dinsdag 17 mei
Ton Sijbra$$$, Dammer. Met Alle Gevolgen van Dien (2009)
dinsdag 17 mei, 11:00 uur, Nederland 2
Chocolat (1988)
dinsdag 17 mei, 18:35 uur, TV5
Dying Young (1991)
Alternatieve titel: Een Keuze van Liefde, dinsdag 17 mei, 20:30 uur, RTL8
Without a Paddle (2004)
dinsdag 17 mei, 20:30 uur, RTL7
Sisterhood of the Traveling Pants 2, The (2008)
dinsdag 17 mei, 20:30 uur, Net 5
Paul et Ses Femmes (2010)
dinsdag 17 mei, 21:00 uur, TV5
Without a Paddle: Nature's Calling (2009)
dinsdag 17 mei, 22:25 uur, RTL7
Bernhard, Schavuit van Oranje (2010)
dinsdag 17 mei, 23:05 uur, Nederland 1
Reply With Quote
-
woensdag 18 mei Quatre Cents Coups, Les (1959) Alternatieve titel: The 400 Blows, woensdag 18 mei, 14:05 uur, TV5 Bring It On Again (2004) woensdag 18 mei, 20:30 uur, RTL5 Client, The (1994) woensdag 18 mei, 20:30 uur, RTL8 Ja Zuster, Nee Zuster (2002) Alternatieve titel: Yes Nurse! No Nurse!, woensdag 18 mei, 21:30 uur, Nederland 1 Bring It On: All or Nothing (2006) woensdag 18 mei, 22:20 uur, RTL5 Invention of Dr. Nakamats, The (2009) woensdag 18 mei, 23:40 uur, Nederland 2 Prime (2005) woensdag 18 mei, 0:15 uur, BBC1 Reply With Quote
-
vrijdag 20 mei Paul et Ses Femmes (2010) vrijdag 20 mei, 14:05 uur, TV5 Pluk van de Petteflet (2004) vrijdag 20 mei, 15:30 uur, Nederland 3 About Last Night... (1986) vrijdag 20 mei, 20:30 uur, RTL8 Armored (2009) vrijdag 20 mei, 20:30 uur, RTL5 Ong Bak 2 (2008) vrijdag 20 mei, 22:00 uur, RTL7 Bad Boys II (2003) vrijdag 20 mei, 22:15 uur, RTL5 Annie MG (2009) vrijdag 20 mei, 22:55 uur, Nederland 2 Texas Chainsaw Massacre, The (2003) vrijdag 20 mei, 23:20 uur, Veronica Man, The (2005) vrijdag 20 mei, 23:55 uur, SBS6 Lionheart (1990) Alternatieve titel: Wrong Bet, vrijdag 20 mei, 1:30 uur, BBC1 Reply With Quote
-
zondag 22 mei
Gorillas in the Mist: The Story of Dian Fossey (1988)
Alternatieve titel: Gorillas in the Mist, zondag 22 mei, 5:15 uur, RTL4
Abeltje (1998)
Alternatieve titel: Abeltje en het Mysterie van Quoquapepapetl, zondag 22 mei, 15:30 uur, Nederland 3
Batman Forever (1995)
zondag 22 mei, 18:00 uur, Veronica
Merrill's Marauders (1962)
zondag 22 mei, 18:35 uur, BBC2
2012 (2009)
zondag 22 mei, 20:00 uur, RTL4
Catch That Kid (2004)
Alternatieve titel: Mission without Permission, zondag 22 mei, 20:15 uur, RTL8
Batman Begins (2005)
zondag 22 mei, 20:25 uur, Veronica
Jackie Brown (1997)
zondag 22 mei, 20:30 uur, RTL7
Terug naar Oosterdonk (1997)
Alternatieve titel: Pietje de Leugenaar, zondag 22 mei, 21:15 uur, één
Leaving Las Vegas (1995)
zondag 22 mei, 22:05 uur, RTL8
Zodiac (2007)
zondag 22 mei, 23:00 uur, BBC2
Batman & Robin (1997)
zondag 22 mei, 23:15 uur, Veronica
J'ai Tué Ma Mère (2009)
Alternatieve titel: I Killed My Mother, zondag 22 mei, 23:45 uur, TV5
Taffin (1988)
zondag 22 mei, 0:55 uur, BBC1
-
woensdag 25 mei
Guichets du Louvre, Les (1974)
Alternatieve titel: Black Thursday, woensdag 25 mei, 14:05 uur, TV5
Turbulence (1997)
woensdag 25 mei, 20:30 uur, RTL8
Ella Enchanted (2004)
Alternatieve titel: Princess Ella, woensdag 25 mei, 20:30 uur, RTL5
Gladiator (2000)
woensdag 25 mei, 20:30 uur, RTL7
Perfume: The Story of a Murderer (2006)
Alternatieve titel: Das Parfum - Die Geschichte eines Mörders, woensdag 25 mei, 20:40 uur, Ketnet/Canvas
Kate & Leopold (2001)
woensdag 25 mei, 22:20 uur, RTL5
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004)
woensdag 25 mei, 23:30 uur, RTL7
Mechanical Love (2007)
Alternatieve titel: Robotliefde, woensdag 25 mei, 23:45 uur, Nederland 2
Marathon Boy (2010)
woensdag 25 mei, 23:50 uur, Ketnet/Canvas
It's a Boy Girl Thing (2006)
woensdag 25 mei, 0:15 uur, BBC1
Reply With Quote
-
zondag 5 juni
Cavedweller (2004)
zondag 5 juni, 6:25 uur, RTL4
Bingo Long Traveling All-Stars & Motor Kings, The (1976)
zondag 5 juni, 13:30 uur, RTL4
Top Hat (1935)
zondag 5 juni, 14:05 uur, één
Karla og Katrine (2009)
zondag 5 juni, 15:30 uur, Nederland 3
Komt een Vrouw bij de Dokter (2009)
Alternatieve titel: Stricken, zondag 5 juni, 20:00 uur, RTL4
Casper (1995)
zondag 5 juni, 20:00 uur, RTL8
Lethal Weapon 4 (1998)
zondag 5 juni, 20:30 uur, Veronica
Occupe-toi d'Amélie (1949)
Alternatieve titel: Occupati di Amelia!, zondag 5 juni, 21:05 uur, TV5
Children of the Corn (2009)
Alternatieve titel: Stephen King's Children of the Corn, zondag 5 juni, 22:00 uur, RTL8
Monty Python: Almost the Truth - The Lawyers Cut (2009)
zondag 5 juni, 22:50 uur, Ketnet/Canvas
Damned United, The (2009)
zondag 5 juni, 23:00 uur, BBC2
-
woensdag 8 juni
Occupe-toi d'Amélie (1949)
Alternatieve titel: Occupati di Amelia!, woensdag 8 juni, 14:05 uur, TV5
Seven Pou$$$ (2008)
woensdag 8 juni, 20:30 uur, RTL5
Frankenstein (2004) (I)
woensdag 8 juni, 20:30 uur, RTL7
Jacket, The (2005)
woensdag 8 juni, 20:30 uur, RTL8
Cassandra's Dream (2007)
woensdag 8 juni, 20:40 uur, Ketnet/Canvas
English Surgeon, The (2007)
Alternatieve titel: De Engelse Chirurg, woensdag 8 juni, 22:25 uur, Ketnet/Canvas
Something New (2006)
woensdag 8 juni, 23:00 uur, RTL5
Mexican, The (2001)
woensdag 8 juni, 0:15 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
donderdag 9 juni
Nick and Norah's Infinite Playlist (2008)
Alternatieve titel: Nick & Norah's Infinite Playlist, donderdag 9 juni, 20:30 uur, RTL8
Sunshine Cleaning (2008)
donderdag 9 juni, 20:30 uur, Net 5
Substitute, The (1996)
donderdag 9 juni, 20:30 uur, Veronica
Demain dès l'Aube (2009)
Alternatieve titel: Tomorrow at Dawn, donderdag 9 juni, 21:05 uur, TV5
Big Stan (2007)
donderdag 9 juni, 22:00 uur, RTL5
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
maandag 13 juni
Blinker en de Blixvaten (2008)
maandag 13 juni, 9:00 uur, Ketnet/Canvas
K3 en het Magische Medaillon (2004)
maandag 13 juni, 9:00 uur, Nederland 3
Avondboot, De (2007)
maandag 13 juni, 13:20 uur, Nederland 1
Only Angels Have Wings (1939)
Alternatieve titel: Howard Hawks' Only Angels Have Wings, maandag 13 juni, 14:00 uur, BBC2
Tsatsiki, Vänner för Alltid (2001)
Alternatieve titel: Tsatsiki 2: Vrienden voor Altijd, maandag 13 juni, 15:30 uur, Nederland 3
Bewitched (2005)
maandag 13 juni, 20:30 uur, RTL8
Shadow Man (2006)
maandag 13 juni, 20:30 uur, RTL7
Wild Hogs (2007)
maandag 13 juni, 20:30 uur, SBS6
Reindeer Games (2000)
maandag 13 juni, 22:20 uur, RTL7
mogelijk gemaakt door:
-
dinsdag 14 juni
Gunga Din (1939)
dinsdag 14 juni, 14:00 uur, BBC2
Mermaid Chair, The (2006)
dinsdag 14 juni, 20:30 uur, RTL8
Love Wrecked (2005)
Alternatieve titel: Lovewrecked, dinsdag 14 juni, 20:30 uur, Net 5
Mr. Bean's Holiday (2007)
Alternatieve titel: Bean 2, dinsdag 14 juni, 20:30 uur, RTL7
Belleville Story (2010)
dinsdag 14 juni, 21:00 uur, TV5
Johnny English (2003)
dinsdag 14 juni, 22:15 uur, RTL7
Sweety. The Frie$$$, Betrayal and Murder of Maja Bradaric (2008)
Alternatieve titel: Sweety, dinsdag 14 juni, 23:25 uur, Nederland 3
Love on Delivery (2008)
Alternatieve titel: Liefde op Bestelling, dinsdag 14 juni, 23:55 uur, Ketnet/Canvas
mogelijk gemaakt door:
-
maandag 11 juni
Edge, The (1997)
maandag 11 juni, 20:30 uur, RTL7
Death Becomes Her (1992)
maandag 11 juni, 20:30 uur, RTL8
Troy (2004)
maandag 11 juni, 20:30 uur, Net 5
In Her Shoes (2005)
maandag 11 juni, 20:30 uur, RTL5
Miss Congeniality (2000)
maandag 11 juni, 20:30 uur, SBS6
Loverboy (2003)
maandag 11 juni, 20:30 uur, Nederland 3
Escape from New York (1981)
Alternatieve titel: John Carpenter's Escape from New York, maandag 11 juni, 23:00 uur, RTL7
Tout le Monde Il Est Beau, Tout le Monde Il Est Gentil (1972)
Alternatieve titel: Questo Nostro Simpatico Mondo di Pazzi, maandag 11 juni, 23:55 uur, TV5MONDE
Spy Hard (1996)
maandag 11 juni, 1:05 uur, BBC1
-
dinsdag 12 juni
Toi et Moi (2006)
dinsdag 12 juni, 18:35 uur, TV5MONDE
Flodder (1986)
dinsdag 12 juni, 20:30 uur, RTL7
Boys Don't Cry (1999)
dinsdag 12 juni, 20:30 uur, RTL8
10 Things I Hate about You (1999)
dinsdag 12 juni, 20:30 uur, Net 5
Siege, The (1998)
dinsdag 12 juni, 20:30 uur, RTL5
Boat Trip (2002)
dinsdag 12 juni, 20:30 uur, Veronica
Petite Fille (2010)
dinsdag 12 juni, 21:00 uur, TV5MONDE
Magicians (2007)
dinsdag 12 juni, 22:45 uur, RTL7
Rainmaker, The (1997)
Alternatieve titel: John Grisham's The Rainmaker, dinsdag 12 juni, 0:55 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
woensdag 13 juni
Finding Neverland (2004)
woensdag 13 juni, 20:30 uur, Net 5
Bone Collector, The (1999)
woensdag 13 juni, 20:30 uur, RTL8
Mask of Zorro, The (1998)
woensdag 13 juni, 20:30 uur, RTL7
Suburban Girl (2007)
woensdag 13 juni, 20:30 uur, RTL5
Opposite of Sex, The (1998)
woensdag 13 juni, 22:30 uur, RTL5
Back to the Future (1985)
Alternatieve titel: Terug naar de Toekomst, woensdag 13 juni, 23:15 uur, RTL7
Face/Off (1997)
Alternatieve titel: Face Off, woensdag 13 juni, 23:45 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
vrijdag 15 juni
Petite Fille (2010)
vrijdag 15 juni, 14:00 uur, TV5MONDE
Spoorloos (1988)
Alternatieve titel: The Vanishing, vrijdag 15 juni, 20:25 uur, Nederland 3
Trust the Man (2005)
vrijdag 15 juni, 20:30 uur, RTL8
Furry Vengeance (2010)
Alternatieve titel: De Bonte Brigade, vrijdag 15 juni, 20:30 uur, RTL4
Sister Act 2: Back in the Habit (1993)
vrijdag 15 juni, 20:30 uur, SBS6
Once upon a Time in America (1984)
Alternatieve titel: C'era una Volta in America, vrijdag 15 juni, 20:30 uur, RTL7
Transporter, The (2002)
Alternatieve titel: Le Transporteur, vrijdag 15 juni, 20:30 uur, RTL5
Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)
vrijdag 15 juni, 20:40 uur, één
Death Proof (2007)
Alternatieve titel: Grindhouse: Death Proof, vrijdag 15 juni, 22:25 uur, RTL5
Heavens Fall (2006)
vrijdag 15 juni, 23:50 uur, één
Italiensk for Begyndere (2000)
Alternatieve titel: Italian for Beginners, vrijdag 15 juni, 23:55 uur, Nederland 2
Klute (1971)
vrijdag 15 juni, 1:05 uur, BBC2
-
zaterdag 16 juni
Mail Order Bride (2008)
zaterdag 16 juni, 7:15 uur, Net 5
Arthur et les Minimoys (2006)
Alternatieve titel: Arthur and the Invisibles, zaterdag 16 juni, 7:30 uur, RTL4
Don (2006) (II)
Alternatieve titel: Off-Side, zaterdag 16 juni, 9:00 uur, Nederland 3
Like Mike 2: Street Ball (2006)
zaterdag 16 juni, 12:50 uur, RTL4
Anatomy of a Murder (1959)
zaterdag 16 juni, 13:40 uur, BBC2
Casa de Areia (2005)
Alternatieve titel: The House of Sand, zaterdag 16 juni, 14:00 uur, Canvas
Alabama Moon (2009)
zaterdag 16 juni, 14:05 uur, één
Lilo & Stitch (2002)
zaterdag 16 juni, 14:20 uur, SBS6
Smokey and the Bandit II (1980)
zaterdag 16 juni, 14:50 uur, RTL4
Keeper'n til Liverpool (2010)
Alternatieve titel: The Liverpool Goalie, zaterdag 16 juni, 15:35 uur, Nederland 3
Goal II: Living the Dream (2007)
zaterdag 16 juni, 16:15 uur, BBC2
Brief voor de Koning, De (2008)
Alternatieve titel: The Letter for the King, zaterdag 16 juni, 18:00 uur, Ketnet
What a Girl Wants (2003)
zaterdag 16 juni, 18:20 uur, Net 5
Lord of the Rings: The Two Towers, The (2002)
zaterdag 16 juni, 20:00 uur, RTL5
Fantastic Mr. Fox (2009)
zaterdag 16 juni, 20:00 uur, SBS6
Young Victoria, The (2009)
zaterdag 16 juni, 21:15 uur, één
Jeepers Creepers II (2003)
Alternatieve titel: Jeepers Creepers 2, zaterdag 16 juni, 22:00 uur, Veronica
Young Victoria, The (2009)
zaterdag 16 juni, 22:00 uur, BBC2
Wit Licht (2008)
Alternatieve titel: The Silent Army, zaterdag 16 juni, 22:50 uur, Nederland 3
G (2002)
zaterdag 16 juni, 23:00 uur, RTL8
Falling Down (1993)
zaterdag 16 juni, 23:15 uur, SBS6
Mifunes Sidste Sang (1999)
Alternatieve titel: Mifune's Last Song, zaterdag 16 juni, 23:35 uur, Nederland 2
Madea's Family Reunion (2006)
Alternatieve titel: Tyler Perry's Madea's Family Reunion, zaterdag 16 juni, 0:00 uur, Net 5
Uninvited, The (2009)
zaterdag 16 juni, 0:45 uur, BBC1
Perfume: The Story of a Murderer (2006)
Alternatieve titel: Das Parfum - Die Geschichte eines Mörders, zaterdag 16 juni, 1:40 uur, BBC2
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
zondag 17 juni
Confetti (2006)
zondag 17 juni, 6:30 uur, RTL4
Mijn Vader Is een Detective (2009)
Alternatieve titel: Mijn Vader Is een Detective: Het Geheimzinnige Forteiland, zondag 17 juni, 9:00 uur, Nederland 3
Vache et le Prisonnier, La (1959)
Alternatieve titel: The Cow and I, zondag 17 juni, 14:00 uur, één
Four Feathers, The (2002)
zondag 17 juni, 15:30 uur, BBC2
Runway, The (2010)
zondag 17 juni, 15:30 uur, Nederland 3
Page One: A Year inside the New York Times (2011)
Alternatieve titel: The New York Times van binnenuit Bekeken, zondag 17 juni, 18:00 uur, Canvas
Flight of the Phoenix (2004)
zondag 17 juni, 20:00 uur, RTL7
Laws of Attraction (2004)
zondag 17 juni, 20:30 uur, Net 5
Justin de Marseille (1935)
Alternatieve titel: Ma Belle Marseille, zondag 17 juni, 21:00 uur, TV5MONDE
Apocalypse - La 2ème Guerre Mondiale (2009)
Alternatieve titel: Apocalypse - World War II, zondag 17 juni, 23:30 uur, Nederland 2
Hours, The (2002)
zondag 17 juni, 0:00 uur, BBC2
Candidat, Le (2007)
Alternatieve titel: The Candidate, zondag 17 juni, 0:35 uur, TV5MONDE
Alpha Dog (2006)
zondag 17 juni, 0:45 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
maandag 18 juni
King Ralph (1991)
maandag 18 juni, 20:30 uur, RTL8
Mexican, The (2001)
maandag 18 juni, 20:30 uur, Net 5
Road to Perdition (2002)
maandag 18 juni, 20:30 uur, RTL7
Freedom Writers (2007)
maandag 18 juni, 20:30 uur, RTL5
Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005)
maandag 18 juni, 20:30 uur, SBS6
DeepStar Six (1989)
Alternatieve titel: Deep Star Six, maandag 18 juni, 22:45 uur, RTL7
Gaietés de l'Escadron, Les (1932)
Alternatieve titel: Fun in Barracks, maandag 18 juni, 23:56 uur, TV5MONDE
Lonely Guy, The (1984)
maandag 18 juni, 0:50 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
dinsdag 19 juni
Candidat, Le (2007)
Alternatieve titel: The Candidate, dinsdag 19 juni, 18:37 uur, TV5MONDE
Flodder in Amerika! (1992)
Alternatieve titel: Flodder 2, dinsdag 19 juni, 20:30 uur, RTL7
Vantage Point (2008)
dinsdag 19 juni, 20:30 uur, RTL5
Love Wrecked (2005)
Alternatieve titel: Lovewrecked, dinsdag 19 juni, 20:30 uur, Net 5
Secret Life of Bees, The (2008)
dinsdag 19 juni, 20:30 uur, RTL8
Road Trip (2000)
dinsdag 19 juni, 20:30 uur, Veronica
Blues Brothers, The (1980)
dinsdag 19 juni, 23:00 uur, RTL7
Highlander: The Source (2007)
Alternatieve titel: Highlander 5, dinsdag 19 juni, 1:05 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
woensdag 20 juni
Justin de Marseille (1935)
Alternatieve titel: Ma Belle Marseille, woensdag 20 juni, 14:00 uur, TV5MONDE
Revolutionary Road (2008)
woensdag 20 juni, 20:30 uur, Net 5
Legend of Zorro, The (2005)
woensdag 20 juni, 20:30 uur, RTL7
Hitch (2005)
woensdag 20 juni, 20:30 uur, RTL5
Time to Kill, A (1996)
woensdag 20 juni, 20:30 uur, RTL8
Van Wilder: Freshman Year (2009)
woensdag 20 juni, 22:30 uur, RTL5
Back to the Future Part II (1989)
woensdag 20 juni, 23:05 uur, RTL7
Possession (2002)
woensdag 20 juni, 0:40 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
donderdag 21 juni
Joseph l'Insoumis (2011)
donderdag 21 juni, 18:35 uur, TV5MONDE
Big Stan (2007)
donderdag 21 juni, 20:30 uur, RTL5
D-War (2007)
Alternatieve titel: Dragon Wars, donderdag 21 juni, 20:30 uur, RTL7
Astronaut's Wife, The (1999)
donderdag 21 juni, 20:30 uur, Net 5
Count of Monte Cristo, The (2002)
donderdag 21 juni, 20:30 uur, Veronica
Echte Leven, Het (2008)
donderdag 21 juni, 21:00 uur, Nederland 3
Camping 2 (2010)
donderdag 21 juni, 21:00 uur, TV5MONDE
Immortal Voyage of Captain Drake, The (2009)
donderdag 21 juni, 22:15 uur, RTL7
Hostel (2005)
donderdag 21 juni, 23:10 uur, Veronica
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
vrijdag 22 juni
Joseph l'Insoumis (2011)
vrijdag 22 juni, 14:00 uur, TV5MONDE
Striptease (1996)
vrijdag 22 juni, 20:25 uur, Nederland 3
Kingdom, The (2007)
vrijdag 22 juni, 20:30 uur, RTL7
There's Something about Mary (1998)
vrijdag 22 juni, 20:30 uur, RTL5
Charlie and the Chocolate Factory (2005)
Alternatieve titel: Sjakie en de Chocoladefabriek, vrijdag 22 juni, 20:30 uur, SBS6
Banger Sisters, The (2002)
vrijdag 22 juni, 20:30 uur, RTL8
Imagine That (2009)
vrijdag 22 juni, 20:30 uur, RTL4
Aviator, The (2004)
vrijdag 22 juni, 20:45 uur, één
Seraphim Falls (2006)
vrijdag 22 juni, 22:40 uur, RTL7
Me, Myself & Irene (2000)
vrijdag 22 juni, 23:00 uur, RTL5
Okhotnik (2004)
Alternatieve titel: The Hunter, vrijdag 22 juni, 23:55 uur, Nederland 2
Little Wenzhou (2009)
vrijdag 22 juni, 23:57 uur, TV5MONDE
Airplane! (1980)
Alternatieve titel: Flying High, vrijdag 22 juni, 0:00 uur, één
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
zaterdag 23 juni
Volunteers (1985)
zaterdag 23 juni, 7:30 uur, RTL4
Rails & Ties (2007)
zaterdag 23 juni, 7:30 uur, Net 5
Polleke (2003)
zaterdag 23 juni, 9:00 uur, Nederland 3
Ali Zaoua, Prince de la Rue (2000)
Alternatieve titel: Ali Zoua: Prince of the Streets, zaterdag 23 juni, 14:00 uur, Canvas
Rampage (1963)
zaterdag 23 juni, 14:00 uur, BBC2
Don't Tell Mom the Babysitter's Dead (1991)
zaterdag 23 juni, 14:05 uur, één
Rescuers Down Under, The (1990)
Alternatieve titel: De Reddertjes in Kangoeroeland, zaterdag 23 juni, 14:30 uur, SBS6
Banger Sisters, The (2002)
zaterdag 23 juni, 15:00 uur, RTL4
Jørgen + Anne = Sant (2011)
Alternatieve titel: Totally True Love, zaterdag 23 juni, 15:30 uur, Nederland 3
Waterloo (1970)
zaterdag 23 juni, 15:35 uur, BBC2
Secondhand Lions (2003)
zaterdag 23 juni, 18:20 uur, Net 5
Robin Hood (1991)
zaterdag 23 juni, 20:00 uur, RTL7
Lord of the Rings: The Return of the King, The (2003)
zaterdag 23 juni, 20:00 uur, RTL5
G-Force (2009)
zaterdag 23 juni, 20:00 uur, SBS6
Fried Green Tomatoes (1991)
Alternatieve titel: Fried Green Tomatoes at the Whistle Stop Cafe, zaterdag 23 juni, 21:10 uur, één
Blade (1998)
zaterdag 23 juni, 22:00 uur, Veronica
Iron Eagle II (1988)
zaterdag 23 juni, 22:05 uur, RTL7
Dominee, De (2004)
zaterdag 23 juni, 22:30 uur, Nederland 3
Memento (2000)
zaterdag 23 juni, 23:00 uur, RTL8
Dukes of Hazzard: The Beginning, The (2007)
zaterdag 23 juni, 23:10 uur, SBS6
När Mörkret Faller (2006)
Alternatieve titel: When Darkness Falls, zaterdag 23 juni, 23:35 uur, Nederland 2
One Last Dance (2003)
zaterdag 23 juni, 0:05 uur, RTL7
Christine (1983)
zaterdag 23 juni, 0:10 uur, Net 5
Girl Next Door, The (2004)
zaterdag 23 juni, 0:30 uur, BBC1
Wilde Mossels (2000)
zaterdag 23 juni, 0:30 uur, Nederland 3
Good Night, and Good Luck. (2005)
zaterdag 23 juni, 0:30 uur, BBC2
XXY (2007)
zaterdag 23 juni, 2:00 uur, BBC2
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
zondag 24 juni
Problem Child (1990)
zondag 24 juni, 6:50 uur, RTL4
Timboektoe (2007)
zondag 24 juni, 9:00 uur, Nederland 3
Sword of Sherwood Forest (1960)
zondag 24 juni, 13:25 uur, BBC2
Jeux Interdits (1952)
Alternatieve titel: Forbidden Games, zondag 24 juni, 14:00 uur, één
Tim (1979)
Alternatieve titel: Colleen McCullough's Tim, zondag 24 juni, 14:45 uur, BBC2
Carlitos y el Campo de los Sueños (2008)
Alternatieve titel: Carlitos and the Chance of a Lifetime, zondag 24 juni, 15:30 uur, Nederland 3
Sunshine (2007)
zondag 24 juni, 20:00 uur, RTL7
Leef! (2005)
zondag 24 juni, 20:25 uur, Nederland 3
Casanova (2005) (I)
zondag 24 juni, 20:30 uur, Net 5
Accusée, Levez-Vous! (1930)
Alternatieve titel: Accused, Stand Up!, zondag 24 juni, 21:00 uur, TV5MONDE
Up in the Air (2009)
zondag 24 juni, 22:00 uur, BBC2
Mortal Thoughts (1991)
zondag 24 juni, 23:55 uur, SBS6
Camping 2 (2010)
zondag 24 juni, 23:59 uur, TV5MONDE
13th Warrior, The (1999)
zondag 24 juni, 0:50 uur, BBC1
Front Line, The (2006)
zondag 24 juni, 1:45 uur, BBC2
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
maandag 25 juni
Prestige, The (2006)
maandag 25 juni, 20:30 uur, Net 5
This Is It (2009)
Alternatieve titel: Michael Jackson's This Is It, maandag 25 juni, 20:30 uur, RTL8
Couples Retreat (2009)
maandag 25 juni, 20:30 uur, SBS6
Librarian: The Curse of the Judas Chalice, The (2008)
Alternatieve titel: The Librarian 3: Curse of the Judas Chalice, maandag 25 juni, 20:30 uur, RTL7
Pitch Black (2000)
Alternatieve titel: The Chronicles of Riddick: Pitch Black, maandag 25 juni, 22:15 uur, RTL7
Marathon Boy (2010)
maandag 25 juni, 23:25 uur, Canvas
Justin de Marseille (1935)
Alternatieve titel: Ma Belle Marseille, maandag 25 juni, 23:50 uur, TV5MONDE
Money Pit, The (1986)
maandag 25 juni, 0:50 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
dinsdag 26 juni
Camping 2 (2010)
dinsdag 26 juni, 18:35 uur, TV5MONDE
Mummy Returns, The (2001)
dinsdag 26 juni, 20:30 uur, RTL5
EuroTrip (2004)
dinsdag 26 juni, 20:30 uur, Veronica
She's the Man (2006)
dinsdag 26 juni, 20:30 uur, Net 5
Flodder 3 (1995)
Alternatieve titel: Flodder Forever, dinsdag 26 juni, 20:30 uur, RTL7
Bend It like Beckham (2002)
dinsdag 26 juni, 20:30 uur, RTL8
J'ai Peur d'Oublier (2011)
dinsdag 26 juni, 21:00 uur, TV5MONDE
Dragnet (1987)
dinsdag 26 juni, 23:00 uur, RTL7
Absolute Power (1997)
dinsdag 26 juni, 1:05 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
woensdag 27 juni
Accusée, Levez-Vous! (1930)
Alternatieve titel: Accused, Stand Up!, woensdag 27 juni, 14:00 uur, TV5MONDE
Ghosts of Girlfrie$$$ Past (2009)
woensdag 27 juni, 20:30 uur, RTL5
6th Day, The (2000)
woensdag 27 juni, 20:30 uur, RTL7
Frequency (2000)
woensdag 27 juni, 20:30 uur, RTL8
Sweet November (2001)
woensdag 27 juni, 20:30 uur, Net 5
Phat Girlz (2006)
woensdag 27 juni, 22:30 uur, RTL5
Back to the Future Part III (1990)
woensdag 27 juni, 23:00 uur, RTL7
Greatest, The (2009)
woensdag 27 juni, 0:15 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
donderdag 28 juni
Look Who's Talking Now (1993)
donderdag 28 juni, 13:05 uur, RTL4
J'ai Peur d'Oublier (2011)
donderdag 28 juni, 18:35 uur, TV5MONDE
Proof of Life (2000)
donderdag 28 juni, 20:30 uur, Net 5
Not Another Teen Movie (2001)
Alternatieve titel: Sex Academy, donderdag 28 juni, 20:30 uur, RTL5
Mongol (2007)
Alternatieve titel: Монгол, donderdag 28 juni, 20:30 uur, RTL7
King Arthur (2004)
donderdag 28 juni, 20:30 uur, Veronica
Lignes de Front (2009)
donderdag 28 juni, 20:59 uur, TV5MONDE
Stille Nacht (2004)
donderdag 28 juni, 21:00 uur, Nederland 3
Hammer of the Gods (2009)
Alternatieve titel: Thor: Hammer of the Gods, donderdag 28 juni, 23:00 uur, RTL7
Bait (2000)
donderdag 28 juni, 23:00 uur, Veronica
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
vrijdag 29 juni
J'ai Peur d'Oublier (2011)
vrijdag 29 juni, 14:00 uur, TV5MONDE
Men Who Stare at Goats, The (2009)
vrijdag 29 juni, 20:30 uur, Nederland 3
Ice Age (2002)
vrijdag 29 juni, 20:30 uur, RTL7
Date Night (2010)
vrijdag 29 juni, 20:30 uur, RTL4
Eight Below (2006)
vrijdag 29 juni, 20:30 uur, SBS6
American President, The (1995)
vrijdag 29 juni, 20:30 uur, RTL8
Tekken (2010)
vrijdag 29 juni, 20:30 uur, RTL5
Last Chance Harvey (2008)
vrijdag 29 juni, 20:45 uur, één
Ice Age: The Meltdown (2006)
Alternatieve titel: Ice Age 2: The Meltdown, vrijdag 29 juni, 22:05 uur, RTL7
Spider-Man 2 (2004)
vrijdag 29 juni, 22:20 uur, RTL5
Butterfly Effect, The (2004)
vrijdag 29 juni, 23:45 uur, één
Langer Licht (2006)
vrijdag 29 juni, 0:00 uur, Nederland 2
Welcome to Collinwood (2002)
vrijdag 29 juni, 0:50 uur, BBC2
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
zaterdag 30 juni
Unaccompanied Minors (2006)
zaterdag 30 juni, 7:00 uur, Net 5
Blues Brothers, The (1980)
zaterdag 30 juni, 7:30 uur, RTL4
Garuda di Dadaku (2009)
Alternatieve titel: Ster in Voetbal, zaterdag 30 juni, 9:00 uur, Nederland 3
Dragnet (1987)
zaterdag 30 juni, 12:15 uur, RTL4
Bamako (2006)
zaterdag 30 juni, 14:00 uur, Canvas
Fox and the Hound, The (1981)
Alternatieve titel: Frank en Frey, zaterdag 30 juni, 14:00 uur, SBS6
American President, The (1995)
zaterdag 30 juni, 14:40 uur, RTL4
Percy, Buffalo Bill och Jag (2005)
Alternatieve titel: Percy, Buffalo Bill en Ik, zaterdag 30 juni, 15:30 uur, Nederland 3
Bridge to Terabithia (2007)
zaterdag 30 juni, 18:45 uur, Net 5
Raiders of the Lost Ark (1981)
Alternatieve titel: Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark, zaterdag 30 juni, 19:30 uur, BBC1
Kingdom of Heaven (2005)
zaterdag 30 juni, 20:00 uur, RTL7
G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)
zaterdag 30 juni, 20:00 uur, RTL5
Dik Trom (2010)
zaterdag 30 juni, 20:00 uur, SBS6
300 (2006)
zaterdag 30 juni, 22:00 uur, Veronica
Quarantine (2008)
zaterdag 30 juni, 22:00 uur, RTL5
Knight's Tale, A (2001)
zaterdag 30 juni, 22:45 uur, RTL7
Changing Lanes (2002)
zaterdag 30 juni, 23:10 uur, Net 5
Reprise (2006)
zaterdag 30 juni, 23:15 uur, Nederland 2
När Mörkret Faller (2006)
Alternatieve titel: When Darkness Falls, zaterdag 30 juni, 23:15 uur, Canvas
Annapolis (2006)
zaterdag 30 juni, 23:15 uur, SBS6
Red Eye (2005)
zaterdag 30 juni, 0:35 uur, BBC1
First Mission (2010)
zaterdag 30 juni, 0:40 uur, Nederland 3
Nina's Heavenly Delights (2006)
zaterdag 30 juni, 2:20 uur, BBC2
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
zondag 1 juli
Separate Lies (2005)
zondag 1 juli, 6:50 uur, RTL4
Madelief: Krassen in het Tafelblad (1998)
Alternatieve titel: Scratches in the Table, zondag 1 juli, 9:00 uur, Nederland 3
Proud Family Movie, The (2005)
zondag 1 juli, 13:55 uur, Veronica
Petit Nicolas, Le (2009)
Alternatieve titel: De Kleine Nicolaas, zondag 1 juli, 15:30 uur, Nederland 3
No Escape (1994)
Alternatieve titel: Escape from Absolom, zondag 1 juli, 20:00 uur, RTL7
Ik Omhels Je met 1000 Armen (2006)
Alternatieve titel: Ik Omhels Je met Duizend Armen, zondag 1 juli, 20:30 uur, Nederland 3
Hairspray (2007)
zondag 1 juli, 20:30 uur, Net 5
Boys Are Back, The (2009)
zondag 1 juli, 21:00 uur, BBC2
Légitime Violence (1982)
zondag 1 juli, 21:07 uur, TV5MONDE
Wrong Turn 3: Left for Dead (2009)
zondag 1 juli, 23:00 uur, RTL8
Lignes de Front (2009)
zondag 1 juli, 23:55 uur, TV5MONDE
Hero (1992)
Alternatieve titel: Accidental Hero, zondag 1 juli, 0:00 uur, SBS6
For the Moment (1993)
zondag 1 juli, 1:10 uur, BBC2
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
maandag 2 juli
Proud Family Movie, The (2005)
maandag 2 juli, 9:35 uur, Veronica
Gran Torino (2008)
maandag 2 juli, 20:30 uur, SBS6
Angus, Thongs and Perfect Snogging (2008)
maandag 2 juli, 20:30 uur, RTL8
Sex and the City (2008)
maandag 2 juli, 20:30 uur, Net 5
2 Fast 2 Furious (2003)
maandag 2 juli, 22:40 uur, RTL7
Accusée, Levez-Vous! (1930)
Alternatieve titel: Accused, Stand Up!, maandag 2 juli, 23:50 uur, TV5MONDE
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
dinsdag 3 juli
Barbie as Rapunzel (2002)
Alternatieve titel: Barbie als Rapunzel, dinsdag 3 juli, 9:00 uur, Ketnet
Churchill's Darkest Decision (2009)
Alternatieve titel: Churchill’s Darkest Moment, dinsdag 3 juli, 15:00 uur, Canvas
Longest Yard, The (2005)
dinsdag 3 juli, 20:30 uur, RTL7
Across the Universe (2007)
dinsdag 3 juli, 20:30 uur, RTL8
Chasing Liberty (2004)
dinsdag 3 juli, 20:30 uur, Net 5
Bringing Down the House (2003)
dinsdag 3 juli, 20:30 uur, Veronica
Churchill's Darkest Decision (2009)
Alternatieve titel: Churchill’s Darkest Moment, dinsdag 3 juli, 21:20 uur, Canvas
Mean Machine (2001)
dinsdag 3 juli, 22:40 uur, RTL7
Infamous (2006)
dinsdag 3 juli, 1:05 uur, BBC1
mogelijk gemaakt door: (http://www.moviemeter.nl/images/cinema_nl.png)
-
donderdag 12 juli
Barbie in The Nutcracker (2001)
Alternatieve titel: Barbie in De Notenkraker, donderdag 12 juli, 9:00 uur, Ketnet
Star Wars: The Clone Wars (2008)
donderdag 12 juli, 13:05 uur, RTL4
Mona Lisa Smile (2003)
donderdag 12 juli, 20:30 uur, RTL5
Manchurian Candidate, The (2004)
donderdag 12 juli, 20:30 uur, RTL7
Elektra (2005)
donderdag 12 juli, 20:30 uur, Veronica
Glass House, The (2001)
donderdag 12 juli, 20:30 uur, Net 5
Casanova (2005) (I)
donderdag 12 juli, 20:45 uur, Veronica
Dame de Trèfle, La (2009)
Alternatieve titel: The Queen of Clubs, donderdag 12 juli, 21:03 uur, TV5MONDE
Catwoman (2004)
donderdag 12 juli, 22:15 uur, Veronica
Dirty (2005)
donderdag 12 juli, 23:05 uur, RTL7
I Was Worth 50 Sheep (2011)
Alternatieve titel: Jag Var Värd 50 Lamm, donderdag 12 juli, 23:05 uur, Canvas
-
maandag 9 juli
Just My Luck (2006)
maandag 9 juli, 20:30 uur, Net 5
My Mom's New Boyfriend (2008)
maandag 9 juli, 20:30 uur, RTL8
Bad Company (2002)
maandag 9 juli, 20:30 uur, SBS6
Traitor (2008)
maandag 9 juli, 20:30 uur, RTL7
Last King of Scotland, The (2006)
maandag 9 juli, 22:45 uur, RTL7
Légitime Violence (1982)
maandag 9 juli, 23:55 uur, TV5MONDE
Mascarades (2008)
Alternatieve titel: Masquerades, maandag 9 juli, 0:03 uur, TV5MONDE
Educating Rita (1983)
maandag 9 juli, 1:00 uur, BBC1
-
dinsdag 10 juli
Barbie and the Diamond Castle (2008)
Alternatieve titel: Barbie & het Diamanten Kasteel, dinsdag 10 juli, 9:00 uur, Ketnet
Mascarades (2008)
Alternatieve titel: Masquerades, dinsdag 10 juli, 18:38 uur, TV5MONDE
Major Movie Star (2008)
Alternatieve titel: Private Valentine, dinsdag 10 juli, 20:30 uur, Net 5
Darjeeling Limited, The (2007)
dinsdag 10 juli, 20:30 uur, RTL7
How to Lose Frie$$$ & Alienate People (2008)
dinsdag 10 juli, 20:30 uur, Veronica
Ciske de Rat (1984)
dinsdag 10 juli, 20:30 uur, RTL8
Happy Gilmore (1996)
dinsdag 10 juli, 22:20 uur, RTL7
Passchendaele (2008)
Alternatieve titel: The Battle of Passchendaele, dinsdag 10 juli, 0:40 uur, BBC1
-
woensdag 11 juli
Pettson och Findus - Kattonauten (2000)
Alternatieve titel: Pettson en Findus - De Katonaut, woensdag 11 juli, 9:00 uur, Ketnet
Casque d'Or (1952)
Alternatieve titel: Golden Marie, woensdag 11 juli, 14:03 uur, TV5MONDE
Bride Flight (2008)
Alternatieve titel: Bruidsvlucht, woensdag 11 juli, 20:20 uur, Nederland 2
Elizabeth Smart Story, The (2003)
Alternatieve titel: Kidnapped: The Elizabeth Smart Story, woensdag 11 juli, 20:30 uur, RTL4
Triangle, The (2001)
woensdag 11 juli, 20:30 uur, RTL7
Wild Child (2008)
woensdag 11 juli, 20:30 uur, RTL5
Cry_Wolf (2005)
Alternatieve titel: Cry Wolf, woensdag 11 juli, 20:30 uur, RTL8
House Bunny, The (2008)
woensdag 11 juli, 22:30 uur, RTL5
Loteling, De (1973)
Alternatieve titel: Le Conscrit, woensdag 11 juli, 23:35 uur, Canvas
Brooklyn's Finest (2009)
woensdag 11 juli, 0:15 uur, BBC1
-
donderdag 12 juli
Barbie in The Nutcracker (2001)
Alternatieve titel: Barbie in De Notenkraker, donderdag 12 juli, 9:00 uur, Ketnet
Star Wars: The Clone Wars (2008)
donderdag 12 juli, 13:05 uur, RTL4
Mona Lisa Smile (2003)
donderdag 12 juli, 20:30 uur, RTL5
Manchurian Candidate, The (2004)
donderdag 12 juli, 20:30 uur, RTL7
Elektra (2005)
donderdag 12 juli, 20:30 uur, Veronica
Glass House, The (2001)
donderdag 12 juli, 20:30 uur, Net 5
Casanova (2005) (I)
donderdag 12 juli, 20:45 uur, Veronica
Dame de Trèfle, La (2009)
Alternatieve titel: The Queen of Clubs, donderdag 12 juli, 21:03 uur, TV5MONDE
Catwoman (2004)
donderdag 12 juli, 22:15 uur, Veronica
Dirty (2005)
donderdag 12 juli, 23:05 uur, RTL7
I Was Worth 50 Sheep (2011)
Alternatieve titel: Jag Var Värd 50 Lamm, donderdag 12 juli, 23:05 uur, Canvas
-
vrijdag 13 juli
Death at a Funeral (2007)
vrijdag 13 juli, 20:25 uur, Nederland 3
Twilight (2008)
vrijdag 13 juli, 20:30 uur, RTL5
Donnie Brasco (1997)
vrijdag 13 juli, 20:30 uur, RTL7
Bedtime Stories (2008)
vrijdag 13 juli, 20:30 uur, SBS6
Mad Money (2008)
vrijdag 13 juli, 20:30 uur, RTL8
Once upon a Time in Mexico (2003)
vrijdag 13 juli, 23:00 uur, RTL5
Midnight Run (1988)
vrijdag 13 juli, 23:05 uur, RTL7
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964)
Alternatieve titel: Dr. Strangelove, vrijdag 13 juli, 23:10 uur, Nederland 2
Seraphim Falls (2006)
vrijdag 13 juli, 23:20 uur, één
Glory Road (2006)
vrijdag 13 juli, 23:25 uur, SBS6
-
zaterdag 14 juli
Curious George 2: Follow That Monkey! (2009)
Alternatieve titel: Nieuwsgierig Aapje 2: Volg Dat Aapje!, zaterdag 14 juli, 8:25 uur, RTL4
K3 en het IJsprinsesje (2006)
zaterdag 14 juli, 9:00 uur, Ketnet
Far til Fire - PÃ¥ Japansk (2010)
Alternatieve titel: Father of Four, zaterdag 14 juli, 9:00 uur, Nederland 3
Smokey and the Bandit II (1980)
zaterdag 14 juli, 12:50 uur, RTL4
Aleksandra (2007)
Alternatieve titel: Alexandra, zaterdag 14 juli, 14:00 uur, Canvas
Sky High (2005)
zaterdag 14 juli, 14:20 uur, SBS6
For Richer or Poorer (1997)
zaterdag 14 juli, 14:50 uur, RTL4
Bob the Butler (2005)
zaterdag 14 juli, 15:30 uur, Nederland 3
Orange County (2002)
zaterdag 14 juli, 19:00 uur, Net 5
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984)
zaterdag 14 juli, 19:30 uur, BBC1
Hercules (1997) (I)
zaterdag 14 juli, 20:00 uur, SBS6
Snatch. (2000)
zaterdag 14 juli, 20:00 uur, RTL7
Are We There Yet? (2005)
zaterdag 14 juli, 20:10 uur, RTL5
Last Station, The (2009)
zaterdag 14 juli, 20:10 uur, Nederland 2
Johnson Family Vacation (2004)
zaterdag 14 juli, 22:00 uur, RTL5
Greedy (1994)
zaterdag 14 juli, 22:00 uur, RTL8
Lethal Weapon 3 (1992)
zaterdag 14 juli, 22:00 uur, Veronica
Giorni e Nuvole (2007)
Alternatieve titel: Days and Clouds, zaterdag 14 juli, 23:00 uur, Canvas
Oprah Winfrey Presents: Mitch Albom's For One More Day (2007)
Alternatieve titel: For One More Day, zaterdag 14 juli, 23:15 uur, Net 5
Paths of Glory (1957)
zaterdag 14 juli, 23:30 uur, Nederland 2
High Plains Drifter (1973)
Alternatieve titel: De Vreemdeling zonder Naam, zaterdag 14 juli, 0:00 uur, RTL7
Sekjoeritie (2010)
Alternatieve titel: Security, zaterdag 14 juli, 0:00 uur, Nederland 3
Painted Veil, The (2006)
zaterdag 14 juli, 0:30 uur, BBC2
Arlington Road (1999)
zaterdag 14 juli, 0:35 uur, BBC1
Heure d'Été, L' (2008)
Alternatieve titel: Summer Hours, zaterdag 14 juli, 2:25 uur, BBC2
-
zondag 15 juli
Star Wars: The Clone Wars (2008)
zondag 15 juli, 6:25 uur, RTL4
Monster House (2006)
zondag 15 juli, 6:45 uur, RTL4
Briefgeheim (2010)
zondag 15 juli, 9:00 uur, Nederland 3
I Am Kalam (2010)
Alternatieve titel: Ik Ben Kalam, zondag 15 juli, 15:30 uur, Nederland 3
Tooth Fairy (2010)
zondag 15 juli, 20:00 uur, RTL4
Lucky Number Slevin (2006)
zondag 15 juli, 20:00 uur, RTL7
Spring Breakdown (2009)
zondag 15 juli, 20:30 uur, Net 5
Coup de Tête (1979)
zondag 15 juli, 21:06 uur, TV5MONDE
White Noise 2: The Light (2007)
zondag 15 juli, 22:00 uur, RTL8
High School High (1996)
zondag 15 juli, 23:50 uur, SBS6
Dame de Trèfle, La (2009)
Alternatieve titel: The Queen of Clubs, zondag 15 juli, 0:00 uur, TV5MONDE
Irina Palm (2007)
zondag 15 juli, 1:00 uur, BBC2
-
maandag 16 juli
Dr. Dolittle: Million Dollar Mutts (2009)
Alternatieve titel: Dr. Dolittle 5, maandag 16 juli, 20:30 uur, RTL8
Sentinel, The (2006)
maandag 16 juli, 20:30 uur, SBS6
Bulletproof Monk (2003)
maandag 16 juli, 20:30 uur, RTL7
Ultraviolet (2006)
maandag 16 juli, 22:35 uur, RTL7
Last Train Home (2009)
maandag 16 juli, 23:30 uur, Canvas
Casque d'Or (1952)
Alternatieve titel: Golden Marie, maandag 16 juli, 23:57 uur, TV5MONDE
Life (1999)
maandag 16 juli, 0:35 uur, BBC1
-
dinsdag 17 juli
Barbie in The Nutcracker (2001)
Alternatieve titel: Barbie in De Notenkraker, dinsdag 17 juli, 9:00 uur, Ketnet
Dame de Trèfle, La (2009)
Alternatieve titel: The Queen of Clubs, dinsdag 17 juli, 18:37 uur, TV5MONDE
Cinderella Story, A (2004)
dinsdag 17 juli, 20:30 uur, Net 5
Op Hoop van Zegen (1986)
dinsdag 17 juli, 20:30 uur, RTL8
Anger Management (2003)
dinsdag 17 juli, 20:30 uur, Veronica
Fanboys (2008)
dinsdag 17 juli, 20:30 uur, RTL7
Scary Movie (2000)
dinsdag 17 juli, 22:25 uur, RTL7
London River (2009)
dinsdag 17 juli, 0:45 uur, BBC1
-
woensdag 18 juli
Tintin et le Lac aux Requins (1972)
Alternatieve titel: Kuifje en het Haaienmeer, woensdag 18 juli, 9:00 uur, Ketnet
Angus (1995)
woensdag 18 juli, 12:30 uur, BBC2
Coup de Tête (1979)
woensdag 18 juli, 14:03 uur, TV5MONDE
Bordertown (2006)
woensdag 18 juli, 20:30 uur, RTL8
50 First Dates (2004)
woensdag 18 juli, 20:30 uur, RTL5
League of Extraordinary Gentlemen, The (2003)
Alternatieve titel: LXG, woensdag 18 juli, 20:30 uur, RTL7
Bringing Ashley Home (2011)
woensdag 18 juli, 20:30 uur, RTL4
Say It Isn't So (2001)
woensdag 18 juli, 22:35 uur, RTL5
Seeker: The Dark Is Rising, The (2007)
woensdag 18 juli, 22:40 uur, RTL7
D.O.A. (1988)
woensdag 18 juli, 0:45 uur, BBC1
-
vrijdag 20 juli
Blinker en de Blixvaten (2008)
vrijdag 20 juli, 9:00 uur, Ketnet
Edward Scissorha$$$ (1990)
vrijdag 20 juli, 20:30 uur, RTL8
Con Air (1997)
vrijdag 20 juli, 20:30 uur, SBS6
Last Airbender, The (2010)
Alternatieve titel: Airbender, vrijdag 20 juli, 20:30 uur, RTL5
Pride and Glory (2008)
vrijdag 20 juli, 20:30 uur, RTL7
Vicky Cristina Barcelona (2008)
vrijdag 20 juli, 21:20 uur, Canvas
Max Payne (2008)
vrijdag 20 juli, 22:40 uur, RTL5
88 Minutes (2007)
vrijdag 20 juli, 23:05 uur, RTL7
Away from Her (2006)
vrijdag 20 juli, 23:10 uur, Nederland 2
Good Thief, The (2002)
vrijdag 20 juli, 23:25 uur, één
Unlawful Entry (1992)
vrijdag 20 juli, 0:10 uur, SBS6
Jindabyne (2006)
vrijdag 20 juli, 0:50 uur, BBC2
-
zaterdag 21 juli
Like Mike 2: Street Ball (2006)
zaterdag 21 juli, 7:45 uur, RTL4
Piet Piraat en het Zwaard van Zilvertand (2008)
zaterdag 21 juli, 9:00 uur, Ketnet
Slap Shot 3: The Junior League (2008)
zaterdag 21 juli, 9:45 uur, RTL4
Mostly Ghostly (2008)
zaterdag 21 juli, 12:15 uur, RTL4
Jubal (1956)
zaterdag 21 juli, 13:05 uur, BBC2
Welcome to Collinwood (2002)
zaterdag 21 juli, 14:05 uur, SBS6
Wiz, The (1978)
zaterdag 21 juli, 14:15 uur, RTL4
Min Søsters Børn (2001)
Alternatieve titel: De Kinderen van Mijn Zus, zaterdag 21 juli, 15:30 uur, Nederland 3
Kangaroo Jack (2003)
zaterdag 21 juli, 18:50 uur, Net 5
Indiana Jones and the Last Crusade (1989)
zaterdag 21 juli, 19:30 uur, BBC1
Dirty Dancing (1987)
zaterdag 21 juli, 20:00 uur, RTL5
Curse of King Tut's Tomb, The (2006)
zaterdag 21 juli, 20:00 uur, RTL7
Monsters vs. Aliens (2009)
zaterdag 21 juli, 20:00 uur, SBS6
Junior (1994)
zaterdag 21 juli, 22:00 uur, RTL8
Beverly Hills Cop III (1994)
zaterdag 21 juli, 22:00 uur, Veronica
Save the Last Dance (2001)
zaterdag 21 juli, 22:05 uur, RTL5
Non Pensarci (2007)
Alternatieve titel: Don't Think About It, zaterdag 21 juli, 23:00 uur, Canvas
Snow Angels (2007)
zaterdag 21 juli, 23:15 uur, Net 5
Inland Empire (2006)
zaterdag 21 juli, 23:30 uur, Nederland 2
Two Mules for Sister Sara (1970)
Alternatieve titel: Dos Mulas para la Hermana Sara, zaterdag 21 juli, 23:35 uur, RTL7
Win/Win (2010)
Alternatieve titel: Win Win, zaterdag 21 juli, 0:05 uur, Nederland 3
Grosse Pointe Blank (1997)
zaterdag 21 juli, 0:45 uur, BBC1
-
zondag 22 juli
Dragnet (1987)
zondag 22 juli, 6:25 uur, RTL4
Pietje Bell 2: De Jacht op de Tsarenkroon (2003)
Alternatieve titel: Pietje Bell II: De Jacht op de Tsarenkroon, zondag 22 juli, 9:00 uur, Nederland 3
Jack (1996)
zondag 22 juli, 13:35 uur, BBC2
Ulvesommer (2003)
Alternatieve titel: Wolf Summer, zondag 22 juli, 15:30 uur, Nederland 3
Abyss, The (1989)
Alternatieve titel: Afgrond, zondag 22 juli, 20:00 uur, RTL7
Letters to Juliet (2010)
zondag 22 juli, 20:00 uur, RTL4
Last Waltz, The (1978)
zondag 22 juli, 20:15 uur, Canvas
No Reservations (2007)
zondag 22 juli, 20:30 uur, Net 5
Copycat (1995)
zondag 22 juli, 22:00 uur, RTL8
5x2 (2004)
Alternatieve titel: Cinq Fois Deux, zondag 22 juli, 22:45 uur, Canvas
Guerre du Feu, La (1981)
Alternatieve titel: Quest for Fire, zondag 22 juli, 23:20 uur, Nederland 2
Galaxy Quest (1999)
zondag 22 juli, 23:55 uur, SBS6
Meilleure Façon de Marcher, La (1976)
Alternatieve titel: The Best Way to Walk, zondag 22 juli, 23:57 uur, TV5MONDE
Sparkle (2007)
zondag 22 juli, 1:00 uur, BBC2
-
maandag 23 juli
Saint in London, The (1939)
maandag 23 juli, 13:00 uur, BBC2
Saint in Palm Springs, The (1941)
maandag 23 juli, 14:10 uur, BBC2
Paycheck (2003)
maandag 23 juli, 20:30 uur, SBS6
Pathfinder (2007)
Alternatieve titel: Pathfinder: The Legend of the Ghost Warrior, maandag 23 juli, 20:30 uur, RTL7
In the Mix (2005)
maandag 23 juli, 20:30 uur, RTL8
Valhalla Rising (2009)
maandag 23 juli, 22:30 uur, RTL7
Coup de Tête (1979)
maandag 23 juli, 23:57 uur, TV5MONDE
Women of Valor (1986)
Alternatieve titel: Women of Valour, maandag 23 juli, 1:10 uur, BBC1
-
dinsdag 24 juli
Barbie as The Island Princess (2007)
Alternatieve titel: Barbie als De Eiland Prinses, dinsdag 24 juli, 9:00 uur, Ketnet
Saint in New York, The (1938)
dinsdag 24 juli, 13:00 uur, BBC2
Saint Meets the Tiger, The (1943)
dinsdag 24 juli, 14:05 uur, BBC2
Meilleure Façon de Marcher, La (1976)
Alternatieve titel: The Best Way to Walk, dinsdag 24 juli, 18:36 uur, TV5MONDE
Another Cinderella Story (2008)
dinsdag 24 juli, 20:30 uur, Net 5
I Love You Phillip Morris (2009)
dinsdag 24 juli, 20:30 uur, RTL7
Big Daddy (1999)
dinsdag 24 juli, 20:30 uur, Veronica
Surrogate, The (1995)
dinsdag 24 juli, 20:30 uur, RTL8
Joie de Vivre, La (2011)
dinsdag 24 juli, 21:00 uur, TV5MONDE
Scary Movie 2 (2001)
dinsdag 24 juli, 22:40 uur, RTL7
Unfinished Life, An (2005)
dinsdag 24 juli, 0:50 uur, BBC1
-
woensdag 25 juli
Saint Strikes Back, The (1939)
woensdag 25 juli, 13:00 uur, BBC2
Saint Takes Over, The (1940)
woensdag 25 juli, 14:05 uur, BBC2
Guerre des Saintes, La (2009)
woensdag 25 juli, 18:35 uur, TV5MONDE
Runaway Jury (2003)
woensdag 25 juli, 20:30 uur, RTL8
Step Up 2: The Streets (2008)
Alternatieve titel: Step Up 2, woensdag 25 juli, 20:30 uur, RTL5
We Have Your Husband (2011)
woensdag 25 juli, 20:30 uur, RTL4
Fame (2009)
woensdag 25 juli, 22:35 uur, RTL5
Gwoemul (2006)
Alternatieve titel: The Host, woensdag 25 juli, 23:30 uur, RTL7
-
woensdag 1 augustus
Piet Piraat en de Betoverde Kroon (2005)
woensdag 1 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Fracture (2007)
woensdag 1 augustus, 20:30 uur, RTL8
Ong-Bak (2003)
Alternatieve titel: Ong-Bak: Muay Thai Warrior, woensdag 1 augustus, 20:30 uur, RTL7
Taken in Broad Daylight (2009)
woensdag 1 augustus, 20:30 uur, RTL4
New in Town (2009)
woensdag 1 augustus, 20:30 uur, RTL5
Sydney White (2007)
woensdag 1 augustus, 22:30 uur, RTL5
Ong Bak 2 (2008)
woensdag 1 augustus, 22:35 uur, RTL7
-
zondag 5 augustus
Curious George (2006)
Alternatieve titel: Nieuwsgierig Aapje, zondag 5 augustus, 7:15 uur, RTL4
Vakantie in Eigen Land (2011)
zondag 5 augustus, 9:00 uur, Nederland 3
Buchanan Rides Alone (1958)
zondag 5 augustus, 13:30 uur, BBC2
Guilty by Suspicion (1991)
Alternatieve titel: Verdacht Dus Schuldig, zondag 5 augustus, 13:50 uur, RTL4
Quiet Man, The (1952)
zondag 5 augustus, 14:00 uur, één
Neco z Alenky (1988)
Alternatieve titel: Alice, zondag 5 augustus, 15:30 uur, Nederland 3
Bodyguard, The (1992)
zondag 5 augustus, 17:50 uur, Net 5
Half Past Dead (2002)
zondag 5 augustus, 20:00 uur, RTL7
Golden Compass, The (2007)
Alternatieve titel: Het Gouden Kompas, zondag 5 augustus, 20:00 uur, RTL4
Dan in Real Life (2007)
zondag 5 augustus, 20:30 uur, Net 5
Autre Moitié, L' (2007)
Alternatieve titel: The Other Half, zondag 5 augustus, 21:02 uur, TV5MONDE
Edge of Darkness (2010)
zondag 5 augustus, 23:00 uur, BBC2
Kill Bill: Vol. 2 (2004)
Alternatieve titel: Kill Bill 2, zondag 5 augustus, 23:00 uur, RTL8
CrÃa Cuervos (1976)
zondag 5 augustus, 23:25 uur, Nederland 2
Ring around the Rosie (2006)
Alternatieve titel: Fear Itself: Dark Memories, zondag 5 augustus, 0:05 uur, SBS6
Judgment Night (1993)
zondag 5 augustus, 0:45 uur, BBC2
-
maandag 6 augustus
Jackal, The (1997)
maandag 6 augustus, 20:30 uur, RTL7
Mission: Impossible II (2000)
Alternatieve titel: Mission: Impossible 2, maandag 6 augustus, 20:30 uur, SBS6
No Ordinary Trifle (2011)
Alternatieve titel: Love's Kitchen, maandag 6 augustus, 20:30 uur, RTL8
Mercury Rising (1998)
maandag 6 augustus, 23:05 uur, RTL7
Enfant Prodige, L' (2010)
Alternatieve titel: The Child Prodigy, maandag 6 augustus, 23:57 uur, TV5MONDE
Noir Océan (2010)
Alternatieve titel: Black Ocean, maandag 6 augustus, 0:00 uur, TV5MONDE
-
dinsdag 7 augustus
Barbie of Swan Lake (2003)
Alternatieve titel: Barbie en Het Zwanenmeer, dinsdag 7 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Noir Océan (2010)
Alternatieve titel: Black Ocean, dinsdag 7 augustus, 18:36 uur, TV5MONDE
As Good as It Gets (1997)
dinsdag 7 augustus, 20:30 uur, RTL7
Page Eight (2011)
dinsdag 7 augustus, 20:30 uur, RTL8
Confessions of a Shopaholic (2009)
dinsdag 7 augustus, 20:30 uur, Net 5
Meet Dave (2008)
dinsdag 7 augustus, 20:30 uur, Veronica
I Love Périgord (2011)
dinsdag 7 augustus, 20:59 uur, TV5MONDE
Florentine, The (1999)
dinsdag 7 augustus, 23:20 uur, RTL7
-
woensdag 8 augustus
K3 en het IJsprinsesje (2006)
woensdag 8 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Autre Moitié, L' (2007)
Alternatieve titel: The Other Half, woensdag 8 augustus, 14:04 uur, TV5MONDE
Simon (2004)
woensdag 8 augustus, 20:25 uur, Nederland 3
Dante's Peak (1997)
woensdag 8 augustus, 20:30 uur, RTL8
Mom at Sixteen (2005)
woensdag 8 augustus, 20:30 uur, RTL4
Juno (2007)
woensdag 8 augustus, 20:30 uur, RTL5
Triassic Attack (2010)
woensdag 8 augustus, 20:30 uur, RTL7
Whip It (2009)
woensdag 8 augustus, 22:30 uur, RTL5
Planet Terror (2007)
Alternatieve titel: Grindhouse: Planet Terror, woensdag 8 augustus, 22:40 uur, RTL7
-
zaterdag 11 augustus
Saving Shiloh (2006)
Alternatieve titel: Shiloh 3, vandaag 9:00 uur, Nederland 3
Rent (2005)
vandaag 9:00 uur, RTL4
Rumpelstilzchen (2007)
Alternatieve titel: Rumpelstiltskin, vandaag 9:00 uur, Ketnet
Rapunzel (2009)
vandaag 10:20 uur, Nederland 3
Stuart Little (1999)
vandaag 13:15 uur, RTL4
Journey of Natty Gann, The (1985)
Alternatieve titel: De Avontuurlijke Reis van Natty Gann, vandaag 13:55 uur, BBC2
Charlotte's Web (2006)
vandaag 14:15 uur, SBS6
For Richer or Poorer (1997)
vandaag 14:50 uur, RTL4
Quick Gun, The (1964)
vandaag 15:30 uur, BBC2
Wilden Hühner und das Leben, Die (2009)
Alternatieve titel: The Wild Chicks and Life, vandaag 15:30 uur, Nederland 3
Back to the Future (1985)
Alternatieve titel: Terug naar de Toekomst, vandaag 19:00 uur, RTL7
Shrek the Third (2007)
Alternatieve titel: Shrek 3, vandaag 20:00 uur, SBS6
Ellis in Glamourland (2004)
vandaag 20:05 uur, Nederland 3
American Pie Presents: The Book of Love (2009)
vandaag 20:15 uur, RTL5
Chéri (2009)
vandaag 20:25 uur, Nederland 2
Back to the Future Part II (1989)
vandaag 21:20 uur, RTL7
Chicago (2002)
vandaag 21:25 uur, één
Amazones (2004)
vandaag 21:45 uur, Nederland 3
Fierce Creatures (1997)
vandaag 22:00 uur, RTL8
Crank (2006)
vandaag 22:00 uur, Veronica
American Virgin (2009)
Alternatieve titel: Virgin on Bourbon Street, vandaag 22:15 uur, RTL5
Loving Leah (2009)
vandaag 23:15 uur, Net 5
Back to the Future Part III (1990)
vandaag 23:30 uur, RTL7
Ice Storm, The (1997)
Alternatieve titel: Ice Storm, vandaag 23:30 uur, Nederland 2
Off Screen (2005)
vandaag 23:30 uur, Nederland 3
Last Shot, The (2004)
vandaag 1:25 uur, BBC2
-
zondag 12 augustus
Frie$$$ with Money (2006)
zondag 12 augustus, 7:00 uur, RTL4
Indiaan, De (2009)
zondag 12 augustus, 9:00 uur, Nederland 3
König Drosselbart (2008)
zondag 12 augustus, 10:15 uur, Nederland 3
Volunteers (1985)
zondag 12 augustus, 13:50 uur, RTL4
Spud (2010)
Alternatieve titel: Piepertje, zondag 12 augustus, 15:30 uur, Nederland 3
First Wives Club, The (1996)
zondag 12 augustus, 18:25 uur, Net 5
C'era una Volta il West (1968)
Alternatieve titel: Once upon a Time in the West, zondag 12 augustus, 20:00 uur, RTL7
Bring It On (2000)
Alternatieve titel: Girls United, zondag 12 augustus, 20:00 uur, RTL5
Shawshank Redemption, The (1994)
zondag 12 augustus, 20:00 uur, RTL4
My Sister's Keeper (2009)
zondag 12 augustus, 20:30 uur, Net 5
1408 (2007)
zondag 12 augustus, 23:00 uur, RTL8
Glorious 39 (2009)
zondag 12 augustus, 23:00 uur, BBC2
Mystery Train (1989)
zondag 12 augustus, 23:25 uur, Nederland 2
Puff, Puff, Pass (2006)
Alternatieve titel: Living High, zondag 12 augustus, 23:55 uur, SBS6
Petite Lili, La (2003)
zondag 12 augustus, 23:56 uur, TV5MONDE
Sirens (1993)
zondag 12 augustus, 1:05 uur, BBC2
Coeur Animal (2009)
Alternatieve titel: Animal Heart, zondag 12 augustus, 3:17 uur, TV5MONDE
-
maandag 13 augustus
Gay Falcon, The (1941)
maandag 13 augustus, 13:05 uur, BBC2
Date with the Falcon, A (1941)
maandag 13 augustus, 14:10 uur, BBC2
Die Hard: With a Vengeance (1995)
Alternatieve titel: Die Hard 3, maandag 13 augustus, 20:30 uur, SBS6
Bean (1997)
Alternatieve titel: The Ultimate Disaster Movie, maandag 13 augustus, 20:30 uur, RTL8
Taking of Pelham 1 2 3, The (2009)
maandag 13 augustus, 20:30 uur, RTL5
Grand Prix: The Killer Years (2011)
maandag 13 augustus, 22:10 uur, Canvas
Raising Helen (2004)
maandag 13 augustus, 0:50 uur, BBC1
-
dinsdag 14 augustus
Barbie Fairytopia: Mermaidia (2006)
Alternatieve titel: Barbie en het Magische Vuur, dinsdag 14 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Falcon Takes Over, The (1942)
dinsdag 14 augustus, 13:10 uur, BBC2
Falcon's Brother, The (1942)
dinsdag 14 augustus, 14:15 uur, BBC2
Petite Lili, La (2003)
dinsdag 14 augustus, 18:37 uur, TV5MONDE
Memory in My Heart, A (1999)
dinsdag 14 augustus, 20:30 uur, RTL8
Last Boy Scout, The (1991)
dinsdag 14 augustus, 20:30 uur, Veronica
Crocodile Dundee (1986)
dinsdag 14 augustus, 20:30 uur, RTL7
First Daughter (2004)
dinsdag 14 augustus, 20:30 uur, Net 5
Rituels Meurtriers (2011)
dinsdag 14 augustus, 21:01 uur, TV5MONDE
Odyssee der Kinder, Die (2008)
Alternatieve titel: The Children's Odyssey, dinsdag 14 augustus, 21:20 uur, Canvas
'Crocodile' Dundee II (1988)
Alternatieve titel: Crocodile Dundee II, dinsdag 14 augustus, 22:30 uur, RTL7
Autre Moitié, L' (2007)
Alternatieve titel: The Other Half, dinsdag 14 augustus, 0:50 uur, TV5MONDE
-
woensdag 15 augustus
Falcon Strikes Back, The (1943)
woensdag 15 augustus, 13:00 uur, BBC2
Falcon in Danger, The (1943)
woensdag 15 augustus, 14:05 uur, BBC2
Aventure New-Yorkaise, Une (2009)
Alternatieve titel: A New York Thing, woensdag 15 augustus, 18:30 uur, TV5MONDE
Gracie's Choice (2004)
Alternatieve titel: Gracie's Choice: A Story of Love, woensdag 15 augustus, 20:30 uur, RTL4
He's Just Not That into You (2009)
woensdag 15 augustus, 20:30 uur, RTL5
District 9 (2009)
woensdag 15 augustus, 20:30 uur, RTL7
One Hour Photo (2002)
woensdag 15 augustus, 20:30 uur, RTL8
Total Recall (1990)
woensdag 15 augustus, 22:45 uur, RTL7
I Hate Valentine's Day (2009)
woensdag 15 augustus, 23:10 uur, RTL5
Invisible, The (2007)
woensdag 15 augustus, 1:15 uur, BBC1
-
donderdag 16 augustus
Barbie and the Magic of Pegasus 3-D (2005)
Alternatieve titel: Barbie en de Magie van Pegasus, donderdag 16 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Aventure New-Yorkaise, Une (2009)
Alternatieve titel: A New York Thing, donderdag 16 augustus, 14:00 uur, TV5MONDE
Kingdom of the Oceans, The (2012)
Alternatieve titel: Le Peuple des Océans, donderdag 16 augustus, 15:00 uur, Canvas
Kingdom of the Oceans, The (2012)
Alternatieve titel: Le Peuple des Océans, donderdag 16 augustus, 21:20 uur, Canvas
Pink Saris (2010)
donderdag 16 augustus, 23:05 uur, Canvas
Gerillasonen (2011)
Alternatieve titel: The Guerilla Son, donderdag 16 augustus, 23:50 uur, Nederland 2
mogelijk gemaakt door:
-
vrijdag 17 augustus
Astérix le Gaulois (1967)
Alternatieve titel: Asterix de Galliër, vrijdag 17 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Falcon in Mexico, The (1944)
vrijdag 17 augustus, 13:00 uur, BBC2
Rituels Meurtriers (2011)
vrijdag 17 augustus, 14:03 uur, TV5MONDE
Falcon in Hollywood, The (1944)
vrijdag 17 augustus, 14:10 uur, BBC2
Autumn in New York (2000)
vrijdag 17 augustus, 20:30 uur, RTL8
Freedomland (2006)
vrijdag 17 augustus, 20:30 uur, Net 5
X-Men: The Last Stand (2006)
Alternatieve titel: X-Men 3, vrijdag 17 augustus, 20:30 uur, RTL5
Body of Lies (2008)
vrijdag 17 augustus, 20:30 uur, SBS6
Père de Mes Enfants, Le (2009)
Alternatieve titel: Father of My Children, vrijdag 17 augustus, 21:20 uur, Canvas
Kom Niet aan Mijn Kinderen (2010)
Alternatieve titel: Don't Touch My Children, vrijdag 17 augustus, 21:55 uur, één
Red Sonja (1985)
vrijdag 17 augustus, 22:00 uur, RTL7
Boy in the Striped Pyjamas, The (2008)
Alternatieve titel: The Boy in the Striped Pajamas, vrijdag 17 augustus, 22:00 uur, BBC2
Centurion (2010)
vrijdag 17 augustus, 22:35 uur, RTL5
Grosse Pointe Blank (1997)
vrijdag 17 augustus, 23:50 uur, één
Reign of Fire (2002)
vrijdag 17 augustus, 23:55 uur, SBS6
Vratné Lahve (2007)
Alternatieve titel: Empties, vrijdag 17 augustus, 0:00 uur, Nederland 2
Sheltering Sky, The (1990)
vrijdag 17 augustus, 0:50 uur, BBC2
-
zaterdag 18 augustus
Bad Boy (2002)
Alternatieve titel: Dirty Liar, zaterdag 18 augustus, 8:20 uur, RTL4
Greening of Whitney Brown, The (2011)
zaterdag 18 augustus, 9:00 uur, Nederland 3
Spy Kids 3-D: Game Over (2003)
zaterdag 18 augustus, 9:55 uur, RTL4
Blaue Licht, Das (2010)
zaterdag 18 augustus, 10:20 uur, Nederland 3
Stuart Little 3: Call of the Wild (2005)
zaterdag 18 augustus, 13:15 uur, RTL4
Neverwas (2005)
zaterdag 18 augustus, 13:50 uur, één
Japanese Story (2003)
zaterdag 18 augustus, 14:00 uur, Canvas
Great Mouse Detective, The (1986)
Alternatieve titel: Basil, the Great Mouse Detective, zaterdag 18 augustus, 14:35 uur, SBS6
Back to the Future Part III (1990)
zaterdag 18 augustus, 14:50 uur, RTL4
Alvarez Kelly (1966)
zaterdag 18 augustus, 14:55 uur, BBC2
Rennschwein Rudi Rüssel 2 - Rudi Rennt Wieder! (2007)
Alternatieve titel: Rudy: The Return of the Racing Pig, zaterdag 18 augustus, 15:35 uur, Nederland 3
When Time Ran Out... (1980)
Alternatieve titel: Een Uur tot de Ondergang, zaterdag 18 augustus, 16:45 uur, BBC2
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)
zaterdag 18 augustus, 19:25 uur, BBC1
Shrek Forever After (2010)
Alternatieve titel: Shrek Voor Eeuwig en Altijd, zaterdag 18 augustus, 20:00 uur, SBS6
Alibi (2008)
zaterdag 18 augustus, 20:00 uur, Nederland 3
Paul Blart: Mall Cop (2009)
zaterdag 18 augustus, 20:30 uur, RTL5
Chocolat (2000)
zaterdag 18 augustus, 21:10 uur, één
Zomerhitte (2008)
Alternatieve titel: Summer Heat, zaterdag 18 augustus, 21:30 uur, Nederland 3
Associate, The (1996)
zaterdag 18 augustus, 22:00 uur, RTL8
RocknRolla (2008)
zaterdag 18 augustus, 22:00 uur, Veronica
Code Name: The Cleaner (2007)
zaterdag 18 augustus, 22:15 uur, RTL5
Teta i la Lluna, La (1994)
Alternatieve titel: La Teta y la Luna, zaterdag 18 augustus, 23:00 uur, Canvas
St. Elmo's Fire (1985)
Alternatieve titel: Waar Je Hart Sneller Gaat Kloppen, zaterdag 18 augustus, 23:10 uur, Net 5
Battle for Haditha (2007)
zaterdag 18 augustus, 0:00 uur, Nederland 2
Shifty (2008)
zaterdag 18 augustus, 0:30 uur, BBC2
Freestyle (2010)
zaterdag 18 augustus, 1:55 uur, BBC2
-
zondag 19 augustus
Fly Away Home (1996)
zondag 19 augustus, 6:45 uur, RTL4
Bluebird (2004)
zondag 19 augustus, 9:00 uur, Nederland 3
Kluge Bauerntochter, Die (2009)
zondag 19 augustus, 10:15 uur, Nederland 3
Carve Her Name with Pride (1958)
zondag 19 augustus, 13:30 uur, BBC2
Rio Bravo (1959)
zondag 19 augustus, 13:55 uur, één
Brush with Fate (2003)
zondag 19 augustus, 14:00 uur, RTL4
Way to the Stars, The (1945)
Alternatieve titel: Johnny in the Clouds, zondag 19 augustus, 15:25 uur, BBC2
Max Minsky und Ich (2007)
Alternatieve titel: Max en Ik, zondag 19 augustus, 15:30 uur, Nederland 3
Nothing to Lose (1997)
zondag 19 augustus, 18:30 uur, Net 5
Drumline (2002)
zondag 19 augustus, 20:00 uur, RTL5
Dances with Wolves (1990)
zondag 19 augustus, 20:00 uur, RTL7
New Kids Turbo (2010)
zondag 19 augustus, 20:00 uur, Comedy Central
Extraordinary Measures (2010)
zondag 19 augustus, 20:30 uur, Net 5
Tandoori Love (2008)
zondag 19 augustus, 21:00 uur, TV5MONDE
Sztuczki (2007)
Alternatieve titel: Tricks, zondag 19 augustus, 22:55 uur, Canvas
Omen, The (2006)
zondag 19 augustus, 23:00 uur, RTL8
Page Eight (2011)
zondag 19 augustus, 23:00 uur, BBC2
Pink Panther, The (1963)
zondag 19 augustus, 23:20 uur, Nederland 2
Wieners (2008)
zondag 19 augustus, 23:55 uur, SBS6
Je Ne Suis Pas Là pour Être Aimé (2005)
Alternatieve titel: Not Here to Be Loved, zondag 19 augustus, 23:56 uur, TV5MONDE
Deceived (1991)
zondag 19 augustus, 0:55 uur, BBC1
-
maandag 20 augustus
Falcon in San Francisco, The (1945)
maandag 20 augustus, 13:10 uur, BBC2
Falcon's Alibi, The (1946)
maandag 20 augustus, 14:15 uur, BBC2
Bad Boy (2002)
Alternatieve titel: Dirty Liar, maandag 20 augustus, 20:30 uur, RTL8
I, Robot (2004)
maandag 20 augustus, 20:30 uur, RTL5
Sherlock Holmes (2009)
maandag 20 augustus, 20:30 uur, SBS6
Extreme Measures (1996)
maandag 20 augustus, 0:45 uur, BBC1
-
dinsdag 21 augustus
Barbie and the Magic of Pegasus 3-D (2005)
Alternatieve titel: Barbie en de Magie van Pegasus, dinsdag 21 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Falcon's Adventure, The (1946)
dinsdag 21 augustus, 13:05 uur, BBC2
Journey into Fear (1943)
dinsdag 21 augustus, 14:05 uur, BBC2
Je Ne Suis Pas Là pour Être Aimé (2005)
Alternatieve titel: Not Here to Be Loved, dinsdag 21 augustus, 18:35 uur, TV5MONDE
Ace Ventura: Pet Detective (1994)
dinsdag 21 augustus, 20:30 uur, RTL7
Hot Chick, The (2002)
dinsdag 21 augustus, 20:30 uur, Veronica
Music and Lyrics (2007)
dinsdag 21 augustus, 20:30 uur, Net 5
What Makes a Family (2001)
dinsdag 21 augustus, 20:30 uur, RTL8
Robins des Pauvres, Les (2011)
dinsdag 21 augustus, 20:59 uur, TV5MONDE
Ace Ventura: When Nature Calls (1995)
Alternatieve titel: Ace Ventura Goes to Africa, dinsdag 21 augustus, 22:10 uur, RTL7
Lord of War (2005)
dinsdag 21 augustus, 0:35 uur, BBC1
Coeur Animal (2009)
Alternatieve titel: Animal Heart, dinsdag 21 augustus, 0:53 uur, TV5MONDE
-
woensdag 22 augustus
K3 en het Magische Medaillon (2004)
woensdag 22 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Purple Plain, The (1954)
woensdag 22 augustus, 13:35 uur, BBC2
Tandoori Love (2008)
woensdag 22 augustus, 14:03 uur, TV5MONDE
She's Too Young (2004)
woensdag 22 augustus, 20:30 uur, RTL4
Red Faction: Origins (2011)
woensdag 22 augustus, 20:30 uur, RTL7
Break-Up, The (2006)
woensdag 22 augustus, 20:30 uur, RTL5
Inconvenient Truth, An (2006)
woensdag 22 augustus, 20:30 uur, RTL8
Resident Evil: Extinction (2007)
woensdag 22 augustus, 22:15 uur, RTL7
Just Married (2003)
woensdag 22 augustus, 22:40 uur, RTL5
-
donderdag 23 augustus
Barbie Fairytopia: Mermaidia (2006)
Alternatieve titel: Barbie en het Magische Vuur, donderdag 23 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Curious George 2: Follow That Monkey! (2009)
Alternatieve titel: Nieuwsgierig Aapje 2: Volg Dat Aapje!, donderdag 23 augustus, 13:25 uur, RTL4
Murder, My Sweet (1944)
Alternatieve titel: Farewell My Lovely, donderdag 23 augustus, 13:40 uur, BBC2
Saïgon, l'Été de Nos 20 Ans (2011)
donderdag 23 augustus, 14:03 uur, TV5MONDE
Robins des Pauvres, Les (2011)
donderdag 23 augustus, 18:37 uur, TV5MONDE
Johnny English (2003)
donderdag 23 augustus, 20:30 uur, RTL7
Guardian, The (2006)
donderdag 23 augustus, 20:30 uur, Veronica
Under the Tuscan Sun (2003)
donderdag 23 augustus, 20:30 uur, Net 5
We Own the Night (2007)
donderdag 23 augustus, 23:15 uur, Veronica
Invisible Men, The (2011)
donderdag 23 augustus, 23:50 uur, Nederland 2
-
vrijdag 24 augustus
Dangerous Moonlight (1941)
Alternatieve titel: Suicide Squadron, vrijdag 24 augustus, 13:40 uur, BBC2
Robins des Pauvres, Les (2011)
vrijdag 24 augustus, 14:03 uur, TV5MONDE
Fast & Furious (2009)
Alternatieve titel: Fast and Furious, vrijdag 24 augustus, 20:30 uur, SBS6
Righteous Kill (2008)
vrijdag 24 augustus, 20:30 uur, RTL5
Mickey Blue Eyes (1999)
vrijdag 24 augustus, 20:30 uur, RTL8
Breakdown (1997)
vrijdag 24 augustus, 20:30 uur, Net 5
Proposal, The (2009)
vrijdag 24 augustus, 21:55 uur, één
Green Street Hooligans 2 (2009)
Alternatieve titel: Green Street 2, vrijdag 24 augustus, 22:00 uur, RTL7
Hide and Seek (2005)
vrijdag 24 augustus, 22:35 uur, RTL5
World Trade Center (2006)
vrijdag 24 augustus, 23:35 uur, SBS6
Mosquito Coast, The (1986)
vrijdag 24 augustus, 0:10 uur, één
Mon Fils à Moi (2006)
vrijdag 24 augustus, 0:15 uur, Nederland 2
2 Days in Paris (2007)
Alternatieve titel: Deux Jours à Paris, vrijdag 24 augustus, 0:50 uur, BBC2
-
zaterdag 25 augustus
Mickey Blue Eyes (1999)
zaterdag 25 augustus, 7:45 uur, RTL4
Fierce Creatures (1997)
zaterdag 25 augustus, 9:45 uur, RTL4
Homeward Bound II: Lost in San Francisco (1996)
zaterdag 25 augustus, 13:00 uur, BBC2
Flicka (2006)
Alternatieve titel: My Friend Flicka, zaterdag 25 augustus, 13:15 uur, RTL4
Secret of Kells, The (2009)
Alternatieve titel: Brendan and the Secret of Kells, zaterdag 25 augustus, 13:50 uur, één
Fils de l'Épicier, Le (2007)
Alternatieve titel: The Grocer's Son, zaterdag 25 augustus, 14:00 uur, Canvas
Moonwalker (1988)
zaterdag 25 augustus, 14:15 uur, SBS6
Star Wars: The Clone Wars (2008)
zaterdag 25 augustus, 15:00 uur, RTL4
Sterkste Man van Nederland, De (2011)
zaterdag 25 augustus, 15:30 uur, Nederland 3
Tara Road (2005)
zaterdag 25 augustus, 15:55 uur, BBC2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
zaterdag 25 augustus, 19:20 uur, BBC1
Scorpion King 3: Battle for Redemption, The (2012)
zaterdag 25 augustus, 20:05 uur, RTL5
Vox Populi (2008)
zaterdag 25 augustus, 20:10 uur, Nederland 3
Take the Lead (2006)
zaterdag 25 augustus, 21:10 uur, één
Escort (2006)
zaterdag 25 augustus, 21:50 uur, Nederland 3
Hannibal (2001)
zaterdag 25 augustus, 22:00 uur, RTL8
Exit Wou$$$ (2001)
zaterdag 25 augustus, 22:00 uur, Veronica
Scorpion King, The (2002)
zaterdag 25 augustus, 22:15 uur, RTL5
From Dusk till Dawn (1996)
zaterdag 25 augustus, 23:00 uur, Canvas
Population 436 (2006)
zaterdag 25 augustus, 23:15 uur, Net 5
Before Sunrise (1995)
zaterdag 25 augustus, 0:30 uur, BBC2
Once (2006)
zaterdag 25 augustus, 2:10 uur, BBC2
-
zondag 26 augustus
Associate, The (1996)
zondag 26 augustus, 6:45 uur, RTL4
Spy Kids (2001)
zondag 26 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Duplex (2003)
zondag 26 augustus, 13:40 uur, RTL4
Papillon (1973)
zondag 26 augustus, 13:55 uur, één
Soeurs Fâchées, Les (2004)
Alternatieve titel: Me & My Sister, zondag 26 augustus, 14:00 uur, Canvas
Blöde Mütze! (2007)
Alternatieve titel: Silly's Sweet Summer, zondag 26 augustus, 15:25 uur, Nederland 3
Bicentennial Man (1999)
zondag 26 augustus, 17:55 uur, Net 5
She's Too Young (2004)
zondag 26 augustus, 19:30 uur, Veronica
StreetDance 3D (2010)
zondag 26 augustus, 20:00 uur, RTL5
Jewel of the Nile, The (1985)
Alternatieve titel: "Juweel" van de Nijl, zondag 26 augustus, 20:00 uur, RTL7
Time Traveler's Wife, The (2009)
zondag 26 augustus, 20:30 uur, Net 5
Inside Job (2010)
zondag 26 augustus, 23:20 uur, Nederland 2
Pauline et François (2010)
zondag 26 augustus, 23:50 uur, TV5MONDE
Swarmed (2005)
Alternatieve titel: Killer Bee, zondag 26 augustus, 23:55 uur, SBS6
Guide to Recognizing Your Saints, A (2006)
zondag 26 augustus, 0:00 uur, BBC2
Flashbacks of a Fool (2008)
zondag 26 augustus, 0:55 uur, BBC1
Adam & Paul (2004)
zondag 26 augustus, 1:35 uur, BBC2
-
maandag 27 augustus
Out of the Past (1947)
Alternatieve titel: Build My Gallows High, maandag 27 augustus, 13:40 uur, BBC2
Paulie (1998)
Alternatieve titel: Paulie: Een Eigenzinnige Vogel, maandag 27 augustus, 14:20 uur, BBC1
Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit (2005)
maandag 27 augustus, 16:30 uur, BBC1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
maandag 27 augustus, 20:30 uur, Veronica
Beethoven's Big Break (2008)
Alternatieve titel: Beethoven 6, maandag 27 augustus, 20:30 uur, RTL8
Dennis P. (2007)
maandag 27 augustus, 21:30 uur, Nederland 3
Katanga Business (2009)
maandag 27 augustus, 23:10 uur, Canvas
Precious (2009)
Alternatieve titel: Precious: Based on the Novel 'Push' by Sapphire, maandag 27 augustus, 23:30 uur, BBC2
Eagle Eye (2008)
maandag 27 augustus, 0:20 uur, BBC1
-
dinsdag 28 augustus
Barbie Fairytopia: Mermaidia (2006)
Alternatieve titel: Barbie en het Magische Vuur, dinsdag 28 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Days of Glory (1944)
dinsdag 28 augustus, 13:50 uur, BBC2
Pauline et François (2010)
dinsdag 28 augustus, 18:30 uur, TV5MONDE
Evening (2007)
dinsdag 28 augustus, 20:30 uur, RTL8
Rumor Has It... (2005)
dinsdag 28 augustus, 20:30 uur, Net 5
Nacho Libre (2006)
dinsdag 28 augustus, 20:30 uur, RTL7
Employee of the Month (2006)
dinsdag 28 augustus, 20:30 uur, Veronica
Cet Été-là (2009)
dinsdag 28 augustus, 20:59 uur, TV5MONDE
Gentlemen Broncos (2009)
dinsdag 28 augustus, 22:15 uur, RTL7
Greenfingers (2000)
dinsdag 28 augustus, 0:35 uur, BBC1
-
woensdag 29 augustus
Hotel op Stelten (2008)
Alternatieve titel: Samson & Gert: Hotel op Stelten, woensdag 29 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Gunga Din (1939)
woensdag 29 augustus, 13:20 uur, BBC2
Bazar (2009)
Alternatieve titel: Bazaar, woensdag 29 augustus, 14:00 uur, TV5MONDE
Saïgon, l'Été de Nos 20 Ans (2011)
woensdag 29 augustus, 18:30 uur, TV5MONDE
Morlocks (2011)
Alternatieve titel: The Time Machine: Morlocks, woensdag 29 augustus, 20:30 uur, RTL7
Fighting for My Daughter (1995)
woensdag 29 augustus, 20:30 uur, RTL4
Game, The (1997)
woensdag 29 augustus, 20:30 uur, RTL8
Ugly Truth, The (2009)
woensdag 29 augustus, 20:30 uur, RTL5
Baby Mama (2008)
woensdag 29 augustus, 22:30 uur, RTL5
30 Days of Night (2007)
woensdag 29 augustus, 22:45 uur, RTL7
Color of Night (1994)
woensdag 29 augustus, 1:15 uur, BBC1
-
donderdag 30 augustus
Barbie Presents: Thumbelina (2009)
Alternatieve titel: Barbie Presenteert Duimelijntje, donderdag 30 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Like Mike 2: Street Ball (2006)
donderdag 30 augustus, 13:05 uur, RTL4
Hotel Reserve (1944)
Alternatieve titel: Epitaph for a Spy, donderdag 30 augustus, 13:50 uur, BBC2
Saïgon, l'Été de Nos 20 Ans (2011)
donderdag 30 augustus, 14:00 uur, TV5MONDE
Cet Été-là (2009)
donderdag 30 augustus, 18:35 uur, TV5MONDE
Collateral (2004)
donderdag 30 augustus, 20:30 uur, RTL7
Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009)
donderdag 30 augustus, 20:30 uur, Veronica
Two Weeks Notice (2002)
donderdag 30 augustus, 20:30 uur, Net 5
JC comme Jésus-Christ (2011)
Alternatieve titel: Play It Like Godard, donderdag 30 augustus, 21:04 uur, TV5MONDE
Mr. Brooks (2007)
donderdag 30 augustus, 22:20 uur, Veronica
International, The (2009)
donderdag 30 augustus, 23:00 uur, RTL7
Duplex (2003)
donderdag 30 augustus, 0:20 uur, BBC1
-
vrijdag 31 augustus
Astérix et Cléopâtre (1968)
Alternatieve titel: Asterix en Cleopatra, vrijdag 31 augustus, 9:00 uur, Ketnet
Spiral Staircase, The (1945)
vrijdag 31 augustus, 13:50 uur, BBC2
Cet Été-là (2009)
vrijdag 31 augustus, 14:04 uur, TV5MONDE
General's Daughter, The (1999)
vrijdag 31 augustus, 20:30 uur, Net 5
Closer (2004)
vrijdag 31 augustus, 20:30 uur, RTL8
Shutter Island (2010)
vrijdag 31 augustus, 20:30 uur, RTL5
Yes Man (2008)
vrijdag 31 augustus, 20:30 uur, SBS6
Run Fatboy Run (2007)
Alternatieve titel: Run, Fatboy, Run, vrijdag 31 augustus, 21:05 uur, één
This Is England (2006)
vrijdag 31 augustus, 21:20 uur, Canvas
U-571 (2000)
vrijdag 31 augustus, 22:00 uur, RTL7
Matador, The (2005)
vrijdag 31 augustus, 23:10 uur, één
Gangs of New York (2002)
vrijdag 31 augustus, 23:20 uur, RTL5
Police Academy: Mission to Moscow (1994)
Alternatieve titel: Police Academy 7: Mission to Moscow, vrijdag 31 augustus, 23:30 uur, SBS6
Venus (2006)
vrijdag 31 augustus, 0:20 uur, Nederland 2
-
zaterdag 1 september
Aschenputtel (2010)
Alternatieve titel: Assepoester, zaterdag 1 september, 9:00 uur, Ketnet
Zoom (2006)
Alternatieve titel: Zoom: Academy for Superheroes, zaterdag 1 september, 12:15 uur, RTL4
Sodom and Gomorrah (1962)
Alternatieve titel: Sodoma e Gomorra, zaterdag 1 september, 13:35 uur, BBC2
Travellers and Magicians (2003)
zaterdag 1 september, 14:00 uur, Canvas
Malibu's Most Wanted (2003)
zaterdag 1 september, 14:25 uur, SBS6
Erik the Viking (1989)
zaterdag 1 september, 14:55 uur, RTL4
Virginia's Run (2002)
Alternatieve titel: Virginia en Stormy, zaterdag 1 september, 15:30 uur, Nederland 3
Ensign Pulver (1964)
zaterdag 1 september, 16:00 uur, BBC2
Little Rascals, The (1994)
Alternatieve titel: De Boefjes, zaterdag 1 september, 18:55 uur, Nederland 3
A-Team, The (2010)
Alternatieve titel: The A Team, zaterdag 1 september, 20:00 uur, RTL5
Public Enemies (2009)
zaterdag 1 september, 22:00 uur, Veronica
Requiem for a Dream (2000)
zaterdag 1 september, 22:10 uur, Nederland 3
Storm Warning (2007)
zaterdag 1 september, 23:00 uur, RTL8
Burglar (1987)
zaterdag 1 september, 23:10 uur, Net 5
Raison du Plus Faible, La (2006)
zaterdag 1 september, 23:10 uur, Canvas
Dead Ringers (1988)
zaterdag 1 september, 1:50 uur, BBC2
-
zondag 2 september
Back to the Future Part III (1990)
zondag 2 september, 6:25 uur, RTL4
Tale of Two Cities, A (1958)
zondag 2 september, 13:30 uur, BBC2
Sea Hawk, The (1940)
zondag 2 september, 14:00 uur, één
Tsatsiki, Morsan och Polisen (1999)
Alternatieve titel: Tsatsiki: Mama en de Politieman, zondag 2 september, 15:30 uur, Nederland 3
We Are Marshall (2006)
zondag 2 september, 18:00 uur, Net 5
In the Line of Fire (1993)
zondag 2 september, 20:00 uur, RTL7
Chloe (2009)
zondag 2 september, 20:30 uur, Net 5
À Double Tour (1959)
zondag 2 september, 21:03 uur, TV5MONDE
Point Break (1991)
zondag 2 september, 22:35 uur, RTL7
)
Unearthed (2007)
zondag 2 september, 23:25 uur, RTL8
Devil's Diary (2007)
zondag 2 september, 23:55 uur, SBS6
Edge of Love, The (2008)
zondag 2 september, 0:30 uur, BBC2
-
zondag 2 september
Back to the Future Part III (1990)
zondag 2 september, 6:25 uur, RTL4
Tale of Two Cities, A (1958)
zondag 2 september, 13:30 uur, BBC2
Sea Hawk, The (1940)
zondag 2 september, 14:00 uur, één
Tsatsiki, Morsan och Polisen (1999)
Alternatieve titel: Tsatsiki: Mama en de Politieman, zondag 2 september, 15:30 uur, Nederland 3
We Are Marshall (2006)
zondag 2 september, 18:00 uur, Net 5
In the Line of Fire (1993)
zondag 2 september, 20:00 uur, RTL7
Chloe (2009)
zondag 2 september, 20:30 uur, Net 5
À Double Tour (1959)
zondag 2 september, 21:03 uur, TV5MONDE
Point Break (1991)
zondag 2 september, 22:35 uur, RTL7
)
Unearthed (2007)
zondag 2 september, 23:25 uur, RTL8
Devil's Diary (2007)
zondag 2 september, 23:55 uur, SBS6
Edge of Love, The (2008)
zondag 2 september, 0:30 uur, BBC2
-
maandag 3 september
Scary Movie 3 (2003)
maandag 3 september, 20:30 uur, RTL8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)
maandag 3 september, 20:30 uur, Veronica
JC comme Jésus-Christ (2011)
Alternatieve titel: Play It Like Godard, maandag 3 september, 0:05 uur, TV5MONDE
Arachnophobia (1990)
maandag 3 september, 1:15 uur, BBC1
-
dinsdag 4 september
JC comme Jésus-Christ (2011)
Alternatieve titel: Play It Like Godard, dinsdag 4 september, 18:35 uur, TV5MONDE
Tribute (2009)
Alternatieve titel: Nora Roberts' Tribute, dinsdag 4 september, 20:30 uur, RTL8
Dude, Where's My Car? (2000)
dinsdag 4 september, 20:30 uur, RTL7
Get Smart (2008)
dinsdag 4 september, 20:30 uur, Veronica
Midi et Soir (2011)
dinsdag 4 september, 21:05 uur, TV5MONDE
Taxi (1998)
dinsdag 4 september, 22:10 uur, RTL7
Forces of Nature (1999)
dinsdag 4 september, 0:45 uur, BBC1
Bazar (2009)
Alternatieve titel: Bazaar, dinsdag 4 september, 0:58 uur, TV5MONDE
-
zaterdag 29 september
Swarm, The (1978)
vandaag 14:00 uur, BBC2
Flyboys, The (2008)
Alternatieve titel: Sky Kids, vandaag 14:05 uur, één
Hey Arnold! The Movie (2002)
vandaag 14:40 uur, SBS6
Heidi (2005)
vandaag 15:30 uur, Nederland 3
Triple Cross (1966)
vandaag 16:30 uur, BBC2
Charlotte's Web (2006)
vandaag 20:00 uur, RTL8
Hellboy II: The Golden Army (2008)
vandaag 20:00 uur, RTL5
Majesteit (2010)
Alternatieve titel: Majesty, vandaag 20:05 uur, Nederland 2
Prince of Persia: The Sa$$$ of Time (2010)
Alternatieve titel: Prince of Persia, vandaag 20:30 uur, SBS6
Last House on the Left, The (2009)
vandaag 22:00 uur, Veronica
Wild Things: Diamo$$$ in the Rough (2005)
Alternatieve titel: Wild Things 3, vandaag 22:00 uur, RTL8
Fantastic Four (2005)
Alternatieve titel: Fantastic 4, vandaag 22:15 uur, RTL5
Things to Do in Denver When You're Dead (1995)
vandaag 22:40 uur, Nederland 3
Darbareye Elly (2009)
Alternatieve titel: About Elly, vandaag 23:10 uur, Canvas
Tailor of Panama, The (2001)
vandaag 23:25 uur, Net 5
Point Blank (1967)
vandaag 1:50 uur, BBC1
-
zondag 30 september
Sign of Zorro, The (1958)
zondag 30 september, 14:00 uur, één
Ikke Naken (2004)
Alternatieve titel: The Color of Milk, zondag 30 september, 15:30 uur, Nederland 3
Klatretøsen (2002)
Alternatieve titel: Kraak!, zondag 30 september, 18:00 uur, Ketnet
Blue Lagoon, The (1980)
Alternatieve titel: De Blauwe Lagune, zondag 30 september, 19:35 uur, Net 5
Ghost and the Darkness, The (1996)
zondag 30 september, 20:00 uur, RTL7
Masques (1987)
zondag 30 september, 21:05 uur, TV5MONDE
Step Up (2006)
zondag 30 september, 21:25 uur, Net 5
Underworld: Rise of the Lycans (2009)
zondag 30 september, 22:10 uur, RTL7
Children of the Corn (2009)
Alternatieve titel: Stephen King's Children of the Corn, zondag 30 september, 23:25 uur, RTL8
My Baby's Daddy (2004)
zondag 30 september, 1:20 uur, BBC2
-
maandag 1 oktober
Killers (2010)
maandag 1 oktober, 20:30 uur, Veronica
Inspecteur Lavardin (1986)
maandag 1 oktober, 0:50 uur, TV5MONDE
Big Man, The (1990)
Alternatieve titel: Crossing the Line, maandag 1 oktober, 1:15 uur, BBC1
-
dinsdag 2 oktober
Da Bing Xiao Jiang (2010)
Alternatieve titel: Little Big Soldier, dinsdag 2 oktober, 20:30 uur, RTL7
Mother and Child (2009)
dinsdag 2 oktober, 20:30 uur, RTL8
1, 2, 3, Voleurs (2011)
dinsdag 2 oktober, 21:00 uur, TV5MONDE
Bo Bui Gai Wak (2006)
Alternatieve titel: Rob-B-Hood, dinsdag 2 oktober, 22:30 uur, RTL7
Outrageous Fortune (1987)
Alternatieve titel: Waanzinnige Mazzel, dinsdag 2 oktober, 1:05 uur, BBC1
-
woensdag 3 oktober
Masques (1987)
woensdag 3 oktober, 14:00 uur, TV5MONDE
Pietje Bell (2002)
Alternatieve titel: Peter Bell, woensdag 3 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Vanilla Sky (2001)
woensdag 3 oktober, 20:30 uur, RTL8
Devil Wears Prada, The (2006)
woensdag 3 oktober, 20:30 uur, RTL5
10.5 (2004)
Alternatieve titel: Earthquake 10.5, woensdag 3 oktober, 20:30 uur, RTL7
Kleine Lüge für die Liebe (2008)
Alternatieve titel: Een Leugentje voor de Liefde, woensdag 3 oktober, 22:30 uur, RTL5
Wreckers (2011)
woensdag 3 oktober, 0:15 uur, BBC1
-
vrijdag 5 oktober
1, 2, 3, Voleurs (2011)
vrijdag 5 oktober, 14:00 uur, TV5MONDE
Did You Hear about the Morgans? (2009)
vrijdag 5 oktober, 20:30 uur, RTL8
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
vrijdag 5 oktober, 20:30 uur, RTL5
Butterfly Effect, The (2004)
vrijdag 5 oktober, 20:30 uur, Net 5
Blind Side, The (2009)
vrijdag 5 oktober, 20:30 uur, SBS6
Muppet Treasure Island (1996)
vrijdag 5 oktober, 21:00 uur, Comedy Central
Eastern Promises (2007)
vrijdag 5 oktober, 22:00 uur, RTL7
Charlie's Angels (2000)
vrijdag 5 oktober, 22:35 uur, RTL5
Joy (2010)
vrijdag 5 oktober, 23:10 uur, Nederland 2
Breakdown (1997)
vrijdag 5 oktober, 23:20 uur, één
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006)
vrijdag 5 oktober, 23:30 uur, SBS6
Goodbye Solo (2008)
vrijdag 5 oktober, 1:55 uur, BBC2
-
zaterdag 6 oktober
Tuya De Hun Shi (2006)
Alternatieve titel: Tuya's Marriage, zaterdag 6 oktober, 14:00 uur, Canvas
Tarzan's Greatest Adventure (1959)
zaterdag 6 oktober, 14:05 uur, BBC2
Race, The (2009)
Alternatieve titel: Das Große Rennen, zaterdag 6 oktober, 14:05 uur, één
Lizzie McGuire Movie, The (2003)
zaterdag 6 oktober, 15:30 uur, BBC2
Air Bud (1997)
zaterdag 6 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Easy Virtue (2008)
zaterdag 6 oktober, 17:00 uur, BBC2
Angels & Demons (2009)
Alternatieve titel: Het Bernini Mysterie, zaterdag 6 oktober, 20:00 uur, RTL5
Last Mimzy, The (2007)
zaterdag 6 oktober, 20:15 uur, RTL8
Waiting for Superman (2010)
zaterdag 6 oktober, 22:00 uur, RTL8
Under Siege (1992)
zaterdag 6 oktober, 22:00 uur, Veronica
Thick as Thieves (2009)
Alternatieve titel: The Code, zaterdag 6 oktober, 22:45 uur, RTL5
Emmerdeur, L' (1973)
zaterdag 6 oktober, 23:10 uur, Canvas
Aruitemo Aruitemo (2008)
Alternatieve titel: Still Walking, zaterdag 6 oktober, 23:15 uur, Nederland 2
Matchstick Men (2003)
zaterdag 6 oktober, 0:05 uur, Net 5
Daddy and Them (2001)
zaterdag 6 oktober, 2:40 uur, BBC2
-
zondag 7 oktober
Immortal Voyage of Captain Drake, The (2009)
zondag 7 oktober, 6:35 uur, RTL4
Safari (1956)
zondag 7 oktober, 13:30 uur, BBC2
Suspicion (1941)
Alternatieve titel: Argwaan, zondag 7 oktober, 14:00 uur, één
Long Ships, The (1964)
zondag 7 oktober, 14:55 uur, BBC2
Pelikaanimies (2004)
Alternatieve titel: Pelicanman, zondag 7 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Firehouse Dog (2007)
zondag 7 oktober, 17:05 uur, Net 5
High School Musical 3: Senior Year (2008)
zondag 7 oktober, 18:00 uur, Ketnet
Return to the Blue Lagoon (1991)
zondag 7 oktober, 19:20 uur, Net 5
Marine, The (2006)
zondag 7 oktober, 20:00 uur, RTL7
Cri du Hibou, Le (1987)
zondag 7 oktober, 21:03 uur, TV5MONDE
Step Up 3D (2010)
Alternatieve titel: Step Up 3-D, zondag 7 oktober, 21:25 uur, Net 5
Marine 2, The (2009)
zondag 7 oktober, 21:45 uur, RTL7
Iron Maiden: Flight 666 (2009)
zondag 7 oktober, 21:45 uur, Canvas
Soul Survivors (2001)
zondag 7 oktober, 23:25 uur, RTL8
Control X (2008)
zondag 7 oktober, 23:57 uur, TV5MONDE
Quiet American, The (2002)
zondag 7 oktober, 0:00 uur, BBC2
Halloween H20: 20 Years Later (1998)
zondag 7 oktober, 0:45 uur, BBC1
-
maandag 8 oktober
Next (2007)
maandag 8 oktober, 20:35 uur, Veronica
Girl with a Pearl Earring (2003)
maandag 8 oktober, 0:35 uur, BBC1
Masques (1987)
maandag 8 oktober, 0:53 uur, TV5MONDE
-
dinsdag 9 oktober
Control X (2008)
dinsdag 9 oktober, 18:35 uur, TV5MONDE
Love Guru, The (2008)
dinsdag 9 oktober, 20:30 uur, RTL7
'Tamara Drewe' (2010)
Alternatieve titel: Tamara Drewe, dinsdag 9 oktober, 20:30 uur, RTL8
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008)
dinsdag 9 oktober, 22:15 uur, RTL7
Wonder Boys (2000)
dinsdag 9 oktober, 0:35 uur, BBC1
-
woensdag 10 oktober
Dadnapped (2009)
woensdag 10 oktober, 13:00 uur, Veronica
Cri du Hibou, Le (1987)
woensdag 10 oktober, 14:03 uur, TV5MONDE
Pietje Bell 2: De Jacht op de Tsarenkroon (2003)
Alternatieve titel: Pietje Bell II: De Jacht op de Tsarenkroon, woensdag 10 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Wedding Planner, The (2001)
woensdag 10 oktober, 20:30 uur, RTL5
Fatal Attraction (1987)
woensdag 10 oktober, 20:30 uur, RTL8
10.5: Apocalypse (2006)
woensdag 10 oktober, 20:30 uur, RTL7
Forgetting Sarah Marshall (2008)
woensdag 10 oktober, 22:40 uur, RTL5
Sliding Doors (1998)
woensdag 10 oktober, 0:15 uur, BBC1
-
donderdag 11 oktober
Love Don't Cost a Thing (2003)
donderdag 11 oktober, 20:30 uur, Veronica
Hancock (2008)
donderdag 11 oktober, 21:00 uur, RTL7
Angèle et Tony (2010)
donderdag 11 oktober, 21:00 uur, TV5MONDE
Doomsday (2008)
donderdag 11 oktober, 22:45 uur, RTL7
I Am a Woman Now (2011)
donderdag 11 oktober, 23:15 uur, Canvas
-
vrijdag 12 oktober
Money Train (1995)
vrijdag 12 oktober, 20:30 uur, RTL7
Zombieland (2009)
vrijdag 12 oktober, 20:30 uur, RTL5
Envy (2004)
vrijdag 12 oktober, 20:30 uur, Comedy Central
My Best Friend's Wedding (1997)
vrijdag 12 oktober, 20:30 uur, RTL8
Taking Lives (2004)
vrijdag 12 oktober, 20:30 uur, Net 5
Crazies, The (2010)
vrijdag 12 oktober, 22:15 uur, RTL5
Before the Devil Knows You're Dead (2007)
vrijdag 12 oktober, 22:15 uur, Canvas
Full Monty, The (1997)
vrijdag 12 oktober, 22:45 uur, RTL7
Scaphandre et le Papillon, Le (2007)
Alternatieve titel: The Diving Bell and the Butterfly, vrijdag 12 oktober, 22:55 uur, Nederland 2
Firm, The (1993)
vrijdag 12 oktober, 23:30 uur, één
Rookie, The (1990)
vrijdag 12 oktober, 0:20 uur, SBS6
Draughtsman's Contract, The (1982)
vrijdag 12 oktober, 1:55 uur, BBC2
-
zaterdag 13 oktober
Air Bud: World Pup (2000)
Alternatieve titel: Air Bud 3, zaterdag 13 oktober, 12:00 uur, Nederland 3
Astronaut Farmer, The (2006)
Alternatieve titel: The Wannabe Astronaut, zaterdag 13 oktober, 14:05 uur, één
Sydney White (2007)
zaterdag 13 oktober, 14:30 uur, BBC2
Foeksia de Miniheks (2010)
zaterdag 13 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Bicentennial Man (1999)
zaterdag 13 oktober, 16:10 uur, BBC2
Obsessed (2009)
zaterdag 13 oktober, 20:00 uur, RTL5
Prince & Me 3: A Royal Honeymoon, The (2008)
zaterdag 13 oktober, 20:10 uur, RTL8
Under Siege 2: Dark Territory (1995)
zaterdag 13 oktober, 22:00 uur, Veronica
Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal (2008)
zaterdag 13 oktober, 22:00 uur, RTL8
Paranormal Activity 2 (2010)
zaterdag 13 oktober, 22:10 uur, RTL5
Gosford Park (2001)
zaterdag 13 oktober, 23:00 uur, BBC2
4 Luni, 3 Săptămâni şi 2 Zile (2007)
Alternatieve titel: 4 Months, 3 Weeks and 2 Days, zaterdag 13 oktober, 23:10 uur, Canvas
Hollywoodland (2006)
zaterdag 13 oktober, 0:00 uur, Net 5
Striptease (1996)
zaterdag 13 oktober, 0:30 uur, Nederland 3
Highlander: Endgame (2000)
zaterdag 13 oktober, 1:05 uur, BBC1
Final Countdown, The (1980)
Alternatieve titel: U.S.S. Nimitz: Lost in the Pacific, zaterdag 13 oktober, 2:10 uur, BBC2
-
zondag 14 oktober
One Last Dance (2003)
zondag 14 oktober, 6:20 uur, RTL4
Air Bud: Seventh Inning Fetch (2002)
Alternatieve titel: Air Bud 4: 'De Homerun, zondag 14 oktober, 12:00 uur, Nederland 3
Nicholas and Alexandra (1971)
zondag 14 oktober, 15:00 uur, BBC2
Ways to Live Forever (2010)
Alternatieve titel: Als Je Dit Ziet, Ben Ik Dood, zondag 14 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Shaggy Dog, The (2006)
zondag 14 oktober, 17:00 uur, Net 5
Dreamgirls (2006)
Alternatieve titel: Dream Girls, zondag 14 oktober, 18:55 uur, Net 5
Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre (2002)
Alternatieve titel: Asterix & Obelix: Missie Cleopatra, zondag 14 oktober, 20:00 uur, RTL7
Fleur du Mal, La (2003)
Alternatieve titel: The Flower of Evil, zondag 14 oktober, 21:12 uur, TV5MONDE
Hachiko: A Dog's Story (2009)
Alternatieve titel: Hachi: A Dog's Tale, zondag 14 oktober, 21:25 uur, Net 5
Astérix aux Jeux Olympiques (2008)
Alternatieve titel: Astérix en de Olympische Spelen, zondag 14 oktober, 22:15 uur, RTL7
Milow. From North to South (2011)
Alternatieve titel: Milow - From North to South, zondag 14 oktober, 22:35 uur, Canvas
Devil's Teardrop, The (2010)
zondag 14 oktober, 23:25 uur, RTL8
Control (2007)
zondag 14 oktober, 23:30 uur, Canvas
Angèle et Tony (2010)
zondag 14 oktober, 23:50 uur, TV5MONDE
Good Will Hunting (1997)
zondag 14 oktober, 23:55 uur, BBC1
Howl (2010)
zondag 14 oktober, 0:30 uur, BBC2
Odd Angry Shot, The (1979)
Alternatieve titel: Vietnam: The Odd Angry Shot, zondag 14 oktober, 1:50 uur, BBC2
-
maandag 15 oktober
Zakmes, Het (1992)
maandag 15 oktober, 9:00 uur, Nederland 3
Schippers van de Kameleon, De (2003)
maandag 15 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Made... The Movie (2010)
maandag 15 oktober, 15:31 uur, Nederland 3
Swordfish (2001)
maandag 15 oktober, 20:30 uur, Veronica
-
dinsdag 16 oktober
Vakantie in Eigen Land (2011)
dinsdag 16 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Hoodwinked! (2005)
Alternatieve titel: Hoodwinked, dinsdag 16 oktober, 15:31 uur, Nederland 3
Angèle et Tony (2010)
dinsdag 16 oktober, 18:30 uur, TV5MONDE
Zoolander (2001)
dinsdag 16 oktober, 20:30 uur, RTL7
Homeless to Harvard: The Liz Murray Story (2003)
dinsdag 16 oktober, 20:30 uur, RTL8
Vie en Miettes, La (2011)
dinsdag 16 oktober, 21:01 uur, TV5MONDE
Run Fatboy Run (2007)
Alternatieve titel: Run, Fatboy, Run, dinsdag 16 oktober, 22:20 uur, RTL7
Cri du Hibou, Le (1987)
dinsdag 16 oktober, 23:59 uur, TV5MONDE
Gingerbread Man, The (1998)
dinsdag 16 oktober, 0:40 uur, BBC1
-
woensdag 17 oktober
Pluk van de Petteflet (2004)
woensdag 17 oktober, 9:00 uur, Nederland 3
Fleur du Mal, La (2003)
Alternatieve titel: The Flower of Evil, woensdag 17 oktober, 14:03 uur, TV5MONDE
Spy Kids 2: Island of Lost Dreams (2002)
woensdag 17 oktober, 15:35 uur, Nederland 3
Tous à l'Ouest: Une Aventure de Lucky Luke (2007)
Alternatieve titel: Go West: A Lucky Luke Adventure, woensdag 17 oktober, 15:36 uur, Nederland 3
What Lies Beneath (2000)
woensdag 17 oktober, 20:30 uur, RTL8
Just Wright (2010)
woensdag 17 oktober, 20:30 uur, RTL5
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009)
Alternatieve titel: Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs, woensdag 17 oktober, 20:30 uur, RTL7
Simpsons Movie, The (2007)
woensdag 17 oktober, 22:25 uur, RTL7
Honey (2003)
woensdag 17 oktober, 22:35 uur, RTL5
It's a Wonderful Afterlife (2010)
woensdag 17 oktober, 0:15 uur, BBC1
-
donderdag 18 oktober
Hänsel und Gretel (2005)
donderdag 18 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Wicked Science - The Movie (2004)
donderdag 18 oktober, 15:31 uur, Nederland 3
Vie en Miettes, La (2011)
donderdag 18 oktober, 18:35 uur, TV5MONDE
Taken (2008)
donderdag 18 oktober, 20:30 uur, RTL7
Fin du Silence, La (2011)
Alternatieve titel: The End of Silence, donderdag 18 oktober, 21:02 uur, TV5MONDE
Devil's Own, The (1997)
donderdag 18 oktober, 22:25 uur, RTL7
Madonna: The Woman behind the Brand (2011)
Alternatieve titel: Madonna’s Wil Is Wet, donderdag 18 oktober, 22:30 uur, één
Roman Polanski: A Film Memoir (2011)
donderdag 18 oktober, 23:10 uur, Canvas
-
vrijdag 19 oktober
Vie en Miettes, La (2011)
vrijdag 19 oktober, 14:00 uur, TV5MONDE
In Oranje (2004)
Alternatieve titel: In Orange, vrijdag 19 oktober, 15:25 uur, Nederland 3
Eva & Adam - Fyra Födelsedagar och ett Fiasko (2001)
Alternatieve titel: Eva & Adam: Four Birthdays and a Fiasco, vrijdag 19 oktober, 15:26 uur, Nederland 3
Burn after Reading (2008)
vrijdag 19 oktober, 20:30 uur, RTL5
Spanglish (2004)
vrijdag 19 oktober, 20:30 uur, RTL8
Die Another Day (2002)
vrijdag 19 oktober, 20:30 uur, SBS6
Insomnia (2002)
vrijdag 19 oktober, 20:30 uur, Net 5
Død Snø (2009)
Alternatieve titel: Dead Snow, vrijdag 19 oktober, 22:00 uur, RTL7
Snatch. (2000)
vrijdag 19 oktober, 22:25 uur, RTL5
Nuovomondo (2006)
Alternatieve titel: The Golden Door, vrijdag 19 oktober, 22:55 uur, Nederland 2
Lookout, The (2007)
vrijdag 19 oktober, 23:20 uur, één
Magnum Force (1973)
vrijdag 19 oktober, 0:50 uur, SBS6
Silence de Lorna, Le (2008)
Alternatieve titel: The Silence of Lorna, vrijdag 19 oktober, 1:55 uur, BBC2
-
donderdag 25 oktober
Iep! (2010)
Alternatieve titel: Eep!, donderdag 25 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Gake no Ue no Ponyo (2008)
Alternatieve titel: Ponyo on the Cliff by the Sea, donderdag 25 oktober, 15:31 uur, Nederland 3
E-Love (2011)
donderdag 25 oktober, 18:30 uur, TV5MONDE
Mademoiselle Chambon (2009)
donderdag 25 oktober, 21:00 uur, TV5MONDE
Castello, Il (2011)
donderdag 25 oktober, 23:40 uur, Canvas
-
donderdag 1 november
Barbie in The 12 Dancing Princesses (2006)
Alternatieve titel: Barbie en de 12 Dansende Prinsessen, donderdag 1 november, 9:00 uur, Ketnet
Henry Dunant: Du Rouge sur la Croix (2006)
Alternatieve titel: De Droom van Henri Dunant, donderdag 1 november, 18:35 uur, TV5MONDE
Sniper (1993)
donderdag 1 november, 20:30 uur, RTL7
Barack Obama - Great Expectations (2012)
donderdag 1 november, 21:35 uur, Canvas
Ik Vergeet U Nooit (2011)
donderdag 1 november, 22:30 uur, Canvas
Hitman (2007)
donderdag 1 november, 22:30 uur, RTL7
Raw Deal (1986)
Alternatieve titel: Triple Identity, donderdag 1 november, 0:50 uur, RTL7
Things We Lost in the Fire (2007)
donderdag 1 november, 1:20 uur, BBC2
-
zondag 28 oktober
Stranger Than Fiction (2006)
zondag 28 oktober, 6:15 uur, RTL4
Air Bud (1997)
zondag 28 oktober, 12:00 uur, Nederland 3
Never Say Never Again (1983)
Alternatieve titel: Zeg Nooit Meer Nooit, zondag 28 oktober, 14:00 uur, één
Valley of Eagles (1951)
Alternatieve titel: Valley of the Eagles, zondag 28 oktober, 15:00 uur, BBC2
Whale Rider (2002)
zondag 28 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Mackenna's Gold (1969)
zondag 28 oktober, 16:20 uur, BBC2
Scooby Doo 2: Monsters Unleashed (2004)
Alternatieve titel: Scooby Doo 2: De Losgeslagen Monsters, zondag 28 oktober, 17:55 uur, Net 5
Beverly Hills Chihuahua 2 (2011)
zondag 28 oktober, 19:50 uur, Net 5
Vertical Limit (2000)
zondag 28 oktober, 20:00 uur, RTL7
Gifle, La (1974)
zondag 28 oktober, 21:03 uur, TV5MONDE
Miss Congeniality (2000)
zondag 28 oktober, 21:25 uur, Net 5
Escape from New York (1981)
Alternatieve titel: John Carpenter's Escape from New York, zondag 28 oktober, 22:30 uur, RTL7
Return, The (2006) (I)
zondag 28 oktober, 23:25 uur, RTL8
Mademoiselle Chambon (2009)
zondag 28 oktober, 1:03 uur, TV5MONDE
Down Terrace (2009)
zondag 28 oktober, 1:30 uur, BBC2
-
maandag 29 oktober
Astérix et les Vikings (2006)
Alternatieve titel: Asterix and the Vikings, maandag 29 oktober, 9:00 uur, Ketnet
Alone in the Wild (2010)
maandag 29 oktober, 18:32 uur, Canvas
Women, The (2008)
maandag 29 oktober, 20:30 uur, RTL8
Unbreakable (2000)
maandag 29 oktober, 20:30 uur, Veronica
China: van Cartier naar Confucius (2012)
Alternatieve titel: China: from Cartier to Confucius, maandag 29 oktober, 21:00 uur, Nederland 2
Papillon sur l'Épaule, Un (1978)
Alternatieve titel: Butterfly on the Shoulder, maandag 29 oktober, 0:50 uur, TV5MONDE
-
dinsdag 30 oktober
Gnomes and Trolls: The Secret Chamber (2008)
Alternatieve titel: Tomtar och Troll, dinsdag 30 oktober, 9:00 uur, Ketnet
Alone in the Wild (2010)
dinsdag 30 oktober, 18:32 uur, Canvas
Mademoiselle Chambon (2009)
dinsdag 30 oktober, 18:37 uur, TV5MONDE
X-Men Origins: Wolverine (2009)
dinsdag 30 oktober, 20:30 uur, RTL7
Seven Pou$$$ (2008)
dinsdag 30 oktober, 20:30 uur, RTL8
Henry Dunant: Du Rouge sur la Croix (2006)
Alternatieve titel: De Droom van Henri Dunant, dinsdag 30 oktober, 21:00 uur, TV5MONDE
Defiance (2008)
dinsdag 30 oktober, 22:45 uur, RTL7
Balletmeesters, De (2012)
Alternatieve titel: The Ballet Masters, dinsdag 30 oktober, 22:55 uur, Nederland 2
Bad Company (2002)
dinsdag 30 oktober, 0:30 uur, BBC1
-
woensdag 31 oktober
Suske en Wiske: De Duistere Diamant (2004)
woensdag 31 oktober, 9:00 uur, Ketnet
Gifle, La (1974)
woensdag 31 oktober, 14:04 uur, TV5MONDE
True Stories: Wikileaks - Secrets and Lies (2011)
Alternatieve titel: Wikileaks: Secrets & Lies, woensdag 31 oktober, 14:58 uur, Canvas
Mein Bruder Ist ein Hund (2004)
Alternatieve titel: Mijn Kleine Broer Is een Hondje, woensdag 31 oktober, 15:30 uur, Nederland 3
Alone in the Wild (2010)
woensdag 31 oktober, 18:32 uur, Canvas
Elizabeth: The Golden Age (2007)
woensdag 31 oktober, 20:30 uur, RTL8
Mamma Mia! (2008)
Alternatieve titel: Mamma Mia! The Movie, woensdag 31 oktober, 20:30 uur, RTL5
Category 7: The End of the World (2005)
woensdag 31 oktober, 20:30 uur, RTL7
True Stories: Wikileaks - Secrets and Lies (2011)
Alternatieve titel: Wikileaks: Secrets & Lies, woensdag 31 oktober, 21:35 uur, Canvas
Julie & Julia (2009)
woensdag 31 oktober, 22:40 uur, RTL5
Thing from Another World, The (1951)
Alternatieve titel: The Thing, woensdag 31 oktober, 23:50 uur, Canvas
Barack Obama - Great Expectations (2012)
woensdag 31 oktober, 0:05 uur, Nederland 2
No Way Out (1987)
woensdag 31 oktober, 1:10 uur, BBC1
Body Snatcher, The (1945)
woensdag 31 oktober, 1:15 uur, Canvas
Rubber (2010)
woensdag 31 oktober, 2:35 uur, Canvas
-
donderdag 1 november
Barbie in The 12 Dancing Princesses (2006)
Alternatieve titel: Barbie en de 12 Dansende Prinsessen, donderdag 1 november, 9:00 uur, Ketnet
Henry Dunant: Du Rouge sur la Croix (2006)
Alternatieve titel: De Droom van Henri Dunant, donderdag 1 november, 18:35 uur, TV5MONDE
Sniper (1993)
donderdag 1 november, 20:30 uur, RTL7
Barack Obama - Great Expectations (2012)
donderdag 1 november, 21:35 uur, Canvas
Ik Vergeet U Nooit (2011)
donderdag 1 november, 22:30 uur, Canvas
Hitman (2007)
donderdag 1 november, 22:30 uur, RTL7
Raw Deal (1986)
Alternatieve titel: Triple Identity, donderdag 1 november, 0:50 uur, RTL7
Things We Lost in the Fire (2007)
donderdag 1 november, 1:20 uur, BBC2
-
zaterdag 3 november
Enchanted (2007)
zaterdag 3 november, 9:00 uur, Ketnet
Azur et Asmar (2006)
zaterdag 3 november, 13:35 uur, één
Soom (2007)
Alternatieve titel: Breath, zaterdag 3 november, 14:00 uur, Canvas
Henry Dunant: Du Rouge sur la Croix (2006)
Alternatieve titel: De Droom van Henri Dunant, zaterdag 3 november, 14:03 uur, TV5MONDE
Bitter Victory (1957)
Alternatieve titel: Amère Victoire, zaterdag 3 november, 14:15 uur, BBC2
Greening of Whitney Brown, The (2011)
Alternatieve titel: Het Nieuwe Leven van Whitney Brown, zaterdag 3 november, 15:30 uur, Nederland 3
High and the Mighty, The (1954)
zaterdag 3 november, 15:55 uur, BBC2
Holes (2003)
zaterdag 3 november, 20:00 uur, RTL8
Jackass 3D (2010)
Alternatieve titel: Jackass 3, zaterdag 3 november, 20:00 uur, RTL5
Expendables, The (2010)
zaterdag 3 november, 22:00 uur, Veronica
Jackass Number Two (2006)
zaterdag 3 november, 22:00 uur, RTL5
Nurse Betty (2000)
zaterdag 3 november, 22:15 uur, RTL8
Nine 1/2 Weeks (1986)
Alternatieve titel: 9 1/2 Weeks, zaterdag 3 november, 22:50 uur, Net 5
Obsluhoval Jsem Anglického Krále (2006)
Alternatieve titel: I Served the King of England, zaterdag 3 november, 23:10 uur, Canvas
Welcome (2009)
zaterdag 3 november, 0:20 uur, Nederland 2
Frequently Asked Questions about Time Travel (2009)
zaterdag 3 november, 1:05 uur, BBC2
Bigga Than Ben (2008)
zaterdag 3 november, 1:25 uur, BBC1
Octane (2003)
zaterdag 3 november, 2:25 uur, BBC2
-
zondag 4 november
Like Mike 2: Street Ball (2006)
zondag 4 november, 6:25 uur, RTL4
Mega Mindy en het Zwarte Kristal (2010)
zondag 4 november, 9:00 uur, Ketnet
Court Jester, The (1955)
zondag 4 november, 14:00 uur, één
Flower Drum Song (1961)
zondag 4 november, 14:35 uur, BBC2
Zafir (2003)
zondag 4 november, 15:30 uur, Nederland 3
Tuxedo, The (2002)
zondag 4 november, 17:25 uur, BBC2
Cats & Dogs (2001)
Alternatieve titel: Als Kat en Hond, zondag 4 november, 18:00 uur, Net 5
College Road Trip (2008)
zondag 4 november, 19:50 uur, Net 5
American Gangster (2007)
zondag 4 november, 20:00 uur, RTL7
Bob le Flambeur (1956)
zondag 4 november, 21:02 uur, TV5MONDE
Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005)
zondag 4 november, 21:25 uur, Net 5
The Doors - Mr. Mojo Risin’: The Story of L.A. Woman (2011)
zondag 4 november, 22:30 uur, Canvas
Dead Silence (2007)
zondag 4 november, 23:25 uur, RTL8
American Beauty (1999)
zondag 4 november, 0:30 uur, BBC2
Big Kahuna, The (1999)
zondag 4 november, 2:25 uur, BBC2
-
maandag 5 november
Fighting (2009)
maandag 5 november, 20:30 uur, Veronica
Lege$$$ of the Fall (1994)
maandag 5 november, 20:30 uur, RTL8
Gifle, La (1974)
maandag 5 november, 0:50 uur, TV5MONDE
-
dinsdag 6 november
Arrival, The (1996)
dinsdag 6 november, 20:30 uur, RTL7
Brüno (2009)
dinsdag 6 november, 20:30 uur, Veronica
Stepmom (1998)
dinsdag 6 november, 20:30 uur, RTL8
Insoupçonnable (2010)
dinsdag 6 november, 21:20 uur, TV5MONDE
Death Train (1993)
Alternatieve titel: Detonator, dinsdag 6 november, 22:45 uur, RTL7
Pazar - Bir Ticaret Masali (2008)
Alternatieve titel: The Market, dinsdag 6 november, 2:55 uur, BBC2
-
woensdag 7 november
Bob le Flambeur (1956)
woensdag 7 november, 14:04 uur, TV5MONDE
Aschenputtel (2010)
Alternatieve titel: Assepoester, woensdag 7 november, 15:30 uur, Nederland 3
Trapped (2002)
woensdag 7 november, 20:30 uur, RTL8
Dragonball Evolution (2009)
Alternatieve titel: Dragonball: Evolution, woensdag 7 november, 20:30 uur, RTL7
Grown Ups (2010)
woensdag 7 november, 20:30 uur, RTL5
D-War (2007)
Alternatieve titel: Dragon Wars, woensdag 7 november, 22:10 uur, RTL7
Mr. Deeds (2002)
Alternatieve titel: Mister Deeds, woensdag 7 november, 22:35 uur, RTL5
Paradise Lost 3: Purgatory (2011)
woensdag 7 november, 23:55 uur, Nederland 2
Ring, The (2002)
woensdag 7 november, 0:15 uur, BBC1
-
zaterdag 10 november
Flying Down to Rio (1933)
zaterdag 10 november, 13:20 uur, BBC2
XXY (2007)
zaterdag 10 november, 14:00 uur, Canvas
Svein og Rotta (2006)
Alternatieve titel: Svein and the Rat, zaterdag 10 november, 15:30 uur, Nederland 3
Social Network, The (2010)
zaterdag 10 november, 20:00 uur, RTL5
Fired Up (2009)
zaterdag 10 november, 20:15 uur, RTL8
André Hazes, Zij Gelooft in Mij (1999)
zaterdag 10 november, 21:00 uur, Nederland 3
Law Abiding Citizen (2009)
zaterdag 10 november, 22:00 uur, Veronica
Notes on a Scandal (2006)
zaterdag 10 november, 22:00 uur, RTL8
Twilight (2008)
zaterdag 10 november, 22:40 uur, RTL5
Unfaithful (2002)
zaterdag 10 november, 22:45 uur, Net 5
Perfect Sense (2011)
zaterdag 10 november, 23:45 uur, BBC2
Dead Man's Shoes (2004)
zaterdag 10 november, 23:55 uur, Canvas
Manhunter (1986)
Alternatieve titel: Red Dragon: The Pursuit of Hannibal Lecter, zaterdag 10 november, 0:00 uur, RTL7
35 Rhums (2008)
Alternatieve titel: 35 Shots of Rum, zaterdag 10 november, 0:20 uur, Nederland 2
Night of the Generals, The (1967)
zaterdag 10 november, 1:15 uur, BBC2
-
zondag 11 november
Grande Illusion, La (1937)
Alternatieve titel: The Grand Illusion, zondag 11 november, 14:00 uur, één
Shine of Rainbows, A (2009)
Alternatieve titel: Achter de Regenboog, zondag 11 november, 15:30 uur, Nederland 3
Dennis the Menace (1993)
Alternatieve titel: Stennis met Dennis, zondag 11 november, 17:20 uur, Net 5
Fool's Gold (2008)
zondag 11 november, 19:15 uur, Net 5
Four Brothers (2005)
zondag 11 november, 20:00 uur, RTL7
Curling (2010)
zondag 11 november, 21:04 uur, TV5MONDE
What Happens in Vegas (2008)
zondag 11 november, 21:25 uur, Net 5
You Kill Me (2007)
zondag 11 november, 22:10 uur, RTL7
Blood and Chocolate (2007)
Alternatieve titel: Blood & Chocolate, zondag 11 november, 23:25 uur, RTL8
Série Noire (1979)
zondag 11 november, 23:54 uur, TV5MONDE
Soul Men (2008)
zondag 11 november, 0:00 uur, BBC2
Masquerade (1988)
zondag 11 november, 1:20 uur, BBC1
Wonderful Town (2007)
zondag 11 november, 1:35 uur, BBC2