CardSharing-X
» SAT Related « => Satellite TV Program => TV Sport => Topic started by: Edo1 on May 25, 2011, 12:36:31 AM
-
TV Arena Sport 1 » Srijeda 25.05.2011.
Sportski
07:00 FUDBAL: INTERNACIONALNA RIVALSTVA: Holandija - NemaÄka
08:00 DNEVNE VESTI: Omni Sport
08:30 FUDBAL: BRAZILSKA LIGA - Highlights
09:00 FUDBAL: FRANCUSKA LIGA: PSG - Lille
11:00 RUKOMET: BUNDESLIGA: Highlights
11:30 RUKOMET: BUNDESLIGA: Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen
13:00 FUDBAL: Å PANSKA LIGA: Malaga - Barcelona
15:00 DNEVNE VESTI: Omni Sport
15:30 FUDBAL: ARSENAL TV
16:30 FUDBAL: WORLD OF FOOTBALL
17:00 FUDBAL: JELEN SUPER LIGA: Metalac - Partizan
19:00 FUDBAL: GRÄŒKA LIGA PLAYOFF: Highlights
19:30 FUDBAL: GRÄŒKA LIGA PLAYOFF: AEK - Panathinikos
21:30 TENIS: ATP Unc.
22:00 FUDBAL: GRÄŒKA LIGA PLAYOFF: PAOK - Olympiakos V.
00:00 POKER: World Open
01:00 BEJZBOL: MLB: Cinncinnatti REDS - Philadelphia PHILLIES
04:00 FUDBAL: Goallisimo
05:00 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA: Schalke - Man UTD
-
TV Arena Sport 1 » Četvrtak 26.05.2011.
Sportski
07:00 FUDBAL: INTERNACIONALNA RIVALSTVA: Brazil - Argentina
08:00 TENIS: ATP Unc.
08:30 RUKOMET: EHF LIGA Å AMPIONA: Magazin
09:00 FUDBAL: COPA LIBERTADORES: Santos - Cerro Porteno
11:00 BEJZBOL: MLB: Wednesday Night Baseball Cinncinnatti REDS - Philadelphia PHILLIES
13:00 FUDBAL: MLS LIGA: NY - Colorado
15:00 DNEVNE VESTI: Omni Sport
15:30 FUDBAL: Liverpool TV
18:30 BOKS: KOTV Classics
19:30 FUDBAL: MLS LIGA: Highlights
20:00 KOÅ ARKA: ACB LIGA: Playoff
22:00 FUDBAL: ITALIJANSKA LIGA: Udinese - Milan
00:00 POKER: World Open
01:00 AUTO-MOTO: Racing Trough Times
02:00 RAGBI: TOTAL RUGBY: Highlights
02:30 FUDBAL: MLS LIGA: Highlights
02:50 FUDBAL: COPA LIBERTADORES: Penarol - Velez Sarsfield
05:00 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA: R. Madrid - Barcelona
-
TV Arena Sport 1 » Petak 27.05.2011.
Sportski
07:00 FUDBAL: INTERNACIONALNA RIVALSTVA: Engleska - NemaÄka
08:00 FUDBAL: MLS LIGA: Highlights
08:30 RAGBI: TOTAL RUGBY: Highlights
09:00 FUDBAL: COPA LIBERTADORES: Polufinale 2
11:00 ROAD TO LONDON: Magazin
11:30 ATLETIKA: WORLD OF ATHLETICS
12:00 WORLD WIDE SPORTS: Magazin
12:30 BOKS: KOTV Highlights
13:00 FUDBAL: LIGA EUROPE FINALE 2011: Braga - Porto
15:00 DNEVNE VESTI: Omni Sport
15:30 FUDBAL: ARSENAL TV
18:30 FUDBAL: Goallisimo
19:30 FUDBAL: FRANCUSKA LIGA - Preview
20:00 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA: Magazin
20:30 RAGBI: TOTAL RUGBY: Highlights
21:00 RAGBI: TOP 14: Polufinale Toulouse - Clermont
23:00 FUDBAL: INTERNACIONALNA RIVALSTVA: Engleska - NemaÄka
00:00 POKER: WORLD OPEN Ep. 15, epizoda 15.
01:00 BOKS: KOTV Classics Ep 38.
02:00 HOKEJ: NHL: Playoff 2011 Tampa Bay - Boston
04:30 TENIS: WORLD OF TENNIS
05:00 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA: Barcelona - R. Madrid
-
TV Arena Sport 1 » Subota 28.05.2011.
Sportski
07:00 ROAD TO LONDON: Magazin
07:30 ATLETIKA: WORLD OF ATHLETICS
08:00 WORLD WIDE SPORTS: Magazin
08:30 BOKS: KOTV Highlights
09:00 RAGBI: TOP 14: Polufinale Toulouse - Clermont
11:00 HOKEJ: NHL: Playoff 2011 Finale Konferencije Tampa Bay - Boston
13:00 FUDBAL: LIGA SAMPIONA:Studio Finale
13:15 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA Finale 2010: Inter - Bayern M.
15:45 FUDBAL: LIGA SAMPIONA:Studio Finale
16:00 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA: Barcelona - R. Madrid
17:50 FUDBAL: LIGA SAMPIONA:Studio Finale
18:10 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA: Man UTD - Schalke
20:00 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA FINALE 2011: Studio
20:30 KOÅ ARKA: ACB LIGA: Playoff
22:30 FUDBAL: COPA LIBERTADORES - Highlights
23:00 FUDBAL: BRAZILSKA LIGA - Highlights
23:30 FUDBAL: BRAZILSKA LIGA: Botafogo - Santos
01:30 FUDBAL: MLS LIGA: Highlights
02:00 FUDBAL: MLS: New England - LA
04:00 AUTO-MOTO: Motosport Mundial: Magazin
04:30 AUTO-MOTO: WRC Argentina 27.05.2011.
05:00 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA: Man UTD - Schalke
-
TV Arena Sport 1 » Nedjelja 29.05.2011.
Sportski
07:00 BOKS: KOTV Highlights
08:00 ROAD TO LONDON: Magazin
08:30 WORLD WIDE SPORTS: Magazin
09:00 RAGBI: TOP 14: Polufinale Racing - Montpellier
11:00 FUDBAL: MLS LIGA: New England - LA
13:00 DNEVNE VESTI: Omni Sport
13:30 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA FINALE 2011: Barcelona - Manchester UTD
16:00 FUDBAL: STUDIO
17:00 FUDBAL: JELEN SUPER LIGA MULTIPRENOS
19:00 FUDBAL: STUDIO
19:15 KOÅ ARKA: ACB LIGA: Playoff
21:00 FUDBAL: FRANCUSKA LIGA: Lille - Renais
23:00 RUKOMET: EHF LIGA Å AMPIONA: FINALE
01:00 AUTO-MOTO: WRC Argentina 28.05.2011.
01:30 BEJZBOL: MLB: Magazin
02:00 BEJZBOL: MLB: Cinncinnatti RED - Atlanta BRAVES
05:00 FUDBAL: LIGA Å AMPIONA FINALE 2011: Barcelona - Manchester UTD