CardSharing-X
SAT Related => Satellite TV Program => TV Sport => Topic started by: batasale on December 27, 2009, 09:52:35 PM
-
ponedjeljak 28.12.2009
08:30 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI : TURNIR 4 SKAKAONICE REPORTAŽA (45min)
09:15 ALPSKO SKIJANJE, ALPSKO SKIJANJE: Italija (60min)
10:15 ALPSKO SKIJANJE, ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Lienc (60min)
11:15 SVI SPORTOVI, SVI SPORTOVI : WATTS (15min)
11:30 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI : TURNIR 4 SKAKAONICE REPORTAŽA (45min)
12:15 ZIMSKI SPORTOVI, ZIMSKI SPORTOVI (15min)
12:30 ALPSKO SKIJANJE, ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Lienc (45min)
13:15 ALPSKO SKIJANJE, ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Lienc (60min)
14:15 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (75min)
15:30 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI : TURNIR 4 SKAKAONICE REPORTAŽA (45min)
16:15 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI: Oberstdorf (105min)
18:00 BIATLON, BIATLON: Nemačka (120min)
20:00 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI: Oberstdorf (40min)
20:40 SVI SPORTOVI, SVI SPORTOVI (5min)
20:45 Unknown Sport,
21:15 Unknown Sport,
22:10 SVI SPORTOVI, SVI SPORTOVI (5min)
22:15 BORILAČKI SPORT, BORILAČKI SPORT (90min)
23:45 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI: Oberstdorf (75min) SVI SPORTOVI SVI SPORTOVI : WATTS (30min)
-
Eurosport (srb)
utorak 29.12.2009
08:30 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI: Oberstdorf (60min)
09:30 ALPSKO SKIJANJE, ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Lienc (45min)
10:15 ALPSKO SKIJANJE, ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Lienc (45min)
11:00 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI: Oberstdorf (30min)
11:30 ZIMSKI SPORTOVI, ZIMSKI SPORTOVI (15min)
11:45 ALPSKO SKIJANJE, ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Bormio (90min)
13:15 ALPSKO SKIJANJE, ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Lienc (60min)
14:15 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI : TURNIR 4 SKAKAONICE REPORTAŽA (45min)
15:00 ZIMSKI SPORTOVI, ZIMSKI SPORTOVI (15min)
15:15 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI: Oberstdorf (60min)
16:15 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI: Oberstdorf (120min)
18:15 ALPSKO SKIJANJE, ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Bormio (45min)
19:00 FUDBAL, FUDBAL : KLASIKA UEFA LIGE ŠAMPIONA (60min)
20:00 FUDBAL, FUDBAL: S.KUP Južna Afrika (15min)
20:15 FUDBAL, FUDBAL: S.KUP Južna Afrika (15min)
20:30 FUDBAL, FUDBAL: S.KUP Južna Afrika (15min)
20:45 FUDBAL, FUDBAL: S.KUP Južna Afrika (15min)
21:00 FUDBAL, FUDBAL: S.KUP Južna Afrika (15min)
21:15 FUDBAL, FUDBAL: S.KUP Južna Afrika (15min)
21:30 FUDBAL, FUDBAL: S.KUP Južna Afrika (15min)
21:45 FUDBAL, FUDBAL: S.KUP Južna Afrika (15min)
22:00 FUDBAL, FUDBAL (15min)
22:15 FUDBAL, FUDBAL (15min)
22:30 FUDBAL, FUDBAL (15min)
22:45 SVI SPORTOVI, SVI SPORTOVI : WATTS (15min)
23:00 EKSTREMNI SPORTOVI, EKSTREMNI SPORTOVI (15min)
23:15 RELI, RELI: Rally Raid Dakar (30min)
23:45 SKI SKOKOVI, SKI SKOKOVI: Oberstdorf (45min) PLES PLES: Kremlin Cup Moskva (60min)
-
TV program - sreda, 30. decembar 2009.
Eurosport
-08.30 -Ekstremni sportovi
-08.45 -Reli: Destinacija Dakar
-09.15 -Ski skokovi: Oberzdorf
-11.00 -Tenis
-12.30 -Biatlon: Nemačka
-14.00 -Ski skokovi: Oberzdorf
-15.30 -Fudbal
-17.30 -Ski skokovi: Oberzdorf
-18.30 -Reli: Destinacija Dakar
-20.00 -Umetničko klizanje
-23.00 -Zimski sportovi
-23.20 -Ples
-00.15 -Poker
-01.15 -Fudbal
Televizije zadržavaju pravo izmene programa. TV program se ažurira svako jutro.
-
TV program - ponedeljak, 4. januar 2010.
Eurosport
-08.30 -Reli
-09.10 -Zimski sportovi
-09.15 -Ski skokovi
-10.15 -Tenis: VTA Brizbejn
-11.45 -Tenis
-13.00 -Tenis: ATP Doha
-16.45 -Tenis
-16.50 -Tenis: ATP Doha
-18.45 -Kros kontri
-20.00 -Svi sportovi
-20.20 -Reli
-20.30 -Svi sportovi
-20.45 -Rezervisano
-22.10 -Svi sportovi
-22.15 -Kros kontri
-23.00 -Reli
-23.45 -Fudbal
-00.45 -Reli
Televizije zadržavaju pravo izmene programa. TV program se ažurira svako jutro.
-
TV program - utorak, 5. januar 2010.
Eurosport
08:30 Reli
09:15 Hokej
10:15 Tenis
11:45 Reli
12:30 Cross-country (M, Ž)
13:00 Tenis
16:30 Skijaški skokovi
18:00 Tenis
18:05 Tenis
19:00 Evrogolovi fleš
19:10 Pikado
20:20 Reli
20:30 Pikado
22:45 Ekstremni sportovi
23:00 Reli
23:45 Skijaški skokovi
00:45 Reli
Televizije zadržavaju pravo izmene programa. TV program se ažurira svako jutro.
-
« Eurosport.rs » Donnerstag 07.01.2010.
Sportski program
08:30 RELI RELI: Rally Raid Dakar (45min)
09:15 KROSKANTRI SKIJANJE KROSKANTRI SKIJANJE: (45min)
10:00 TENIS TENIS: WTA Turnir Brizbejn (105min)
11:45 TENIS TENIS: ATP Turnir Doha (60min)
12:45 KROSKANTRI SKIJANJE KROSKANTRI SKIJANJE: (75min)
14:00 BIATLON BIATLON: S.KUP Oberhof (120min)
16:00 KROSKANTRI SKIJANJE KROSKANTRI SKIJANJE: (30min)
16:30 TENIS TENIS (5min)
16:35 TENIS TENIS: ATP Turnir Doha (145min)
19:00 FUDBAL FUDBAL : EUROGOALS FLASH (10min)
19:10 FUDBAL FUDBAL (15min)
19:25 FUDBAL FUDBAL: Antalija Kayserispor (TURSKA) Hamburger SV (NEMAČKA) (55min)
20:20 RELI RELI: Rally Raid Dakar (10min)
20:30 FUDBAL FUDBAL: Antalija Kayserispor (TURSKA) Hamburger SV (NEMAČKA) (60min)
21:30 PIKADO PIKADO: SŠ Lejksajd (90min)
23:00 RELI RELI: Rally Raid Dakar (45min)
23:45 BIATLON BIATLON: S.KUP Oberhof (60min) RELI RELI: Rally Raid Dakar (45min)
-
TV program - utorak, 12. januar 2010.
Eurosport
-08.30 -Reli
-09.15 -Tenis: VTA Sidnej
-11.30 -Fudbal: Obala Slonovače - Burkina Faso
-12.30 -Fudbal: Gana - Togo
-13.30 -Snuker
-16.30 -Fudbal
-16.45 -Fudbal: Egipat - Nigerija
-18.55 -Evrogolovi
-19.15 -Fudbal: Mozambik - Benin
-20.20 -reli
-21.30 -Fudbal
-21.45 -Snuker
-22.45 -Ekstremni sportovi
-23.00 -Reli
-23.45 -Snuker
-
« Eurosport.rs » Petak 15.01.2010.
Sportski program
08:30 RELI RELI: Rally Raid Dakar (45min)
09:15 FUDBAL FUDBAL (15min)
09:30 TENIS TENIS: WTA Turnir Sidnej (120min)
11:30 BIATLON BIATLON: S.KUP Ruhpolding (60min)
12:30 ZIMSKI SPORTOVI ZIMSKI SPORTOVI (15min)
12:45 ALPSKO SKIJANJE ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Vengen (45min)
13:30 ALPSKO SKIJANJE ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Vengen (45min)
14:15 SNUKER SNUKER: International Masters London (135min)
16:30 FUDBAL FUDBAL (15min)
16:45 FUDBAL FUDBAL: Afrički Kup Nacija BURKINA FASO Togo (130min)
18:55 FUDBAL FUDBAL : EUROGOALS FLASH (10min)
19:05 FUDBAL FUDBAL (10min)
19:15 FUDBAL FUDBAL: Afrički Kup Nacija Obala Slonovače Gana (65min)
20:20 RELI RELI: Rally Raid Dakar (10min)
20:30 FUDBAL FUDBAL: Afrički Kup Nacija Obala Slonovače Gana (60min)
21:30 FUDBAL FUDBAL (15min)
21:45 SNUKER SNUKER: International Masters London (75min)
23:00 RELI RELI: Rally Raid Dakar (45min)
23:45 SNUKER SNUKER: International Masters London (30min) FUDBAL FUDBAL (15min)
00:30 EKSTREMNI SPORTOVI EKSTREMNI SPORTOVI (15min)
00:45 RELI RELI: Rally Raid Dakar (45min)
-
02-03-2010
00:30
OMNISPORT
OMNISPORT : Watts - Le zapping sportif de la semaine sur Eurosport. (25mn)
00:55
HOCKEY SUR GLACE
HOCKEY SUR GLACE: Jeux Olympiques d'Hiver à Vancouver, Canada - Finale messieurs: Etats-Unis - Canada (Introduction) (1h30mn)
02:25
Unknown Sport
06:45
INFORMATIONS
INFORMATIONS : Eurosport Info - Journal d'informations sportives tout en image de 8 minutes. (1h45mn)
08:30
FOOTBALL
FOOTBALL : Eurogoals - Toute l'actualité du football Européen. (45mn)
09:15
FOOTBALL
FOOTBALL: Coupe du Monde, Afrique du Sud - (Groupe A) (15mn)
09:30
FOOTBALL
FOOTBALL: Coupe du Monde, Afrique du Sud - (Groupe B) (15mn)
09:45
FOOTBALL
FOOTBALL: Coupe du Monde, Afrique du Sud - (Groupe C) (15mn)
10:00
FOOTBALL
FOOTBALL: Coupe du Monde, Afrique du Sud - (Groupe D) (15mn)
10:15
HOCKEY SUR GLACE
HOCKEY SUR GLACE: Jeux Olympiques d'Hiver à Vancouver, Canada - Finale messieurs: Etats-Unis - Canada (Introduction) (1h15mn)
11:30
SPORTS D'HIVER
SPORTS D'HIVER : Olympic Finish Line (1h)
12:30
FOOTBALL
FOOTBALL : Eurogoals - Toute l'actualité du football Européen. (45mn)
13:15
FOOTBALL
FOOTBALL : Champions Club (1h30mn)
14:45
CYCLISME
CYCLISME : Tour du Qatar (1h)
15:45
CYCLISME
CYCLISME: , Oman (1h)
16:45
FOOTBALL
FOOTBALL : World Cup Giants (30mn)
17:15
FOOTBALL
FOOTBALL : World Cup Giants (30mn)
17:45
FOOTBALL
FOOTBALL : Eurogoals - Toute l'actualité du football Européen. (45mn)
18:30
FOOTBALL
FOOTBALL : Champions Club (1h30mn)
20:00
FOOTBALL
FOOTBALL : Eurogoals Flash - Les dernières nouvelles de la planète Football. (10mn)
20:10
SPORTS D'HIVER
SPORTS D'HIVER : Olympic Finish Line (50mn)
21:00
BOXE
BOXE: Combat International , Etats-Unis - Combat poids super mi-moyen: T. BRUNSON (USA) - C. Jones (USA) (1h15mn)
22:15
BOXE
BOXE: - Combat poids lourd (45mn)
23:00
SPORTS EXTREMES
SPORTS EXTREMES : Freeride Spirit (15mn)
23:15
FIA WTCC
FIA WTCC: - Présentation de la saison (30mn)
23:45
SUPERBIKE
SUPERBIKE : Championnat du Monde à Phillip Island, Australie - 2ème manche (45mn)
-
Eurosport
Sreda, 30. Mart 2011
08:30 Sport Xtreme Sports
08:45 Sport Snooker
11:30 Sport Tennis
13:00 Sport Snooker
13:30 Sport Snooker
16:45 Sport Snooker
17:45 Sport Football
18:45 Sport Football
19:00 Sport Tennis
20:50 Sport All Sports
20:55 Sport Equestrian
21:55 Sport Equestrian
22:00 Sport Golf
23:00 Sport Golf
23:30 Sport Golf
23:35 Sport Sailing
23:45 Sport All Sports
00:00 Sport Snooker
-
Eurosport
Četvrtak, 31. Mart 2011
08:30 Sport Snooker
11:30 Sport Tennis
13:00 Sport Snooker
13:30 Sport Snooker
16:45 Sport Football
17:45 Sport Tennis
19:00 Sport Tennis
20:45 Sport Fight Sport
23:30 Sport Fight Sport
00:30 Sport Snooker
-
Eurosport
Petak, 01. April 2011
08:30 Sport Snooker
11:30 Sport Tennis
13:00 Sport Snooker
13:30 Sport Snooker
16:45 Sport Snooker
17:30 Sport Tennis
18:30 Sport Equestrian
19:00 Sport Stihl Timbersports Series
19:30 Sport Stihl Timbersports Series
20:00 Sport Strongest Man
21:00 Sport Boxing
23:00 Sport Snooker
00:15 Sport Xtreme Sports
00:30 Sport Football
-
Eurosport
Subota, 02. April 2011
08:30 Sport Snooker
11:30 Sport Tennis
13:00 Sport Snooker
13:30 Sport Snooker
16:45 Sport Tennis
18:30 Sport Tennis
20:15 Sport Snooker
22:00 Sport Curling
00:30 Sport Rally Raid
00:45 Sport Snooker
-
Eurosport
Nedelja, 03. April 2011
08:30 Sport Snooker
11:30 Sport Tennis
12:30 Sport Cycling
17:00 Sport Snooker
19:30 Sport Boxing
21:00 Sport Curling
00:00 Sport Rally Raid
00:15 Sport Snooker
-
Eurosport
Ponedeljak, 04. April 2011
08:30 Sport Rally Raid
08:45 Sport Cycling
10:00 Sport Curling
12:00 Sport Snooker
14:00 Sport Cycling
15:15 Sport Tennis
16:15 Sport Snooker
17:30 Sport Football
18:30 Sport Strongest Man
19:30 Sport Snooker
20:45 Sport All Sports
20:50 Sport All Sports
21:00 Sport Pro Wrestling
21:30 Sport All Sports
21:35 Sport Pro Wrestling
22:30 Sport Curling
00:30 Sport Rally Raid
00:45 Sport Cycling
-
Eurosport
Sreda, 06. April 2011
08:30 Sport Rally Raid
08:45 Sport Snooker
10:00 Sport Curling
12:30 Sport Football
14:00 Sport All Sports
15:00 Sport Tennis
15:30 Sport Snooker
16:30 Sport Curling
19:30 Sport All Sports
20:00 Sport Football
20:10 Sport Olympic Games
20:45 Sport All Sports
20:50 Sport All Sports
21:00 Sport Equestrian
21:30 Sport Equestrian
21:35 Sport Golf
22:35 Sport Golf
22:45 Sport Golf
23:15 Sport Golf
23:20 Sport Sailing
23:25 Sport All Sports
23:45 Sport All Sports
00:30 Sport Rally Raid
00:45 Sport Snooker
-
Eurosport
Četvrtak, 07. April 2011
08:30 Sport Rally Raid
08:45 Sport Equestrian
09:15 Sport All Sports
09:45 Sport Curling
12:30 Sport All Sports
13:30 Sport Football
14:00 Sport Football
15:30 Sport Curling
17:00 Sport All Sports
18:00 Sport Football
18:15 Sport Football
18:25 Sport Tennis
18:55 Sport Tennis
22:45 Sport Curling
00:30 Sport Rally Raid
00:45 Sport Tennis
-
Eurosport
Petak, 08. April 2011
08:30 Sport Rally Raid
08:45 Sport Football
10:00 Sport All Sports
11:00 Sport Tennis
12:30 Sport Football
14:00 Sport Artistic Gymnastics
17:00 Sport Curling
18:45 Sport Football
18:55 Sport Tennis
22:45 Sport Strongest Man
23:45 Sport Video Gaming
00:15 Sport Xtreme Sports
00:45 Sport Artistic Gymnastics
-
Eurosport
Nedelja, 10. April 2011
08:30 Sport All Sports
08:45 Sport Marathon
11:15 Sport Tennis
12:30 Sport Cycling
17:00 Sport Artistic Gymnastics
19:00 Sport Tennis
20:45 Sport Boxing
22:00 Sport Cycling
23:00 Sport Artistic Gymnastics
00:30 Sport Tennis
-
Eurosport
Ponedeljak, 11. April 2011
08:30 Sport Marathon
09:00 Sport Marathon
09:45 Sport Tennis
10:30 Sport Cycling
11:45 Sport Artistic Gymnastics
13:00 Sport Curling
15:00 Sport Weightlifting
16:30 Sport Cycling
17:15 Sport Artistic Gymnastics
18:00 Sport Weightlifting
19:45 Sport All Sports
20:15 Sport All Sports
20:45 Sport All Sports
20:55 Sport All Sports
21:00 Sport Pro Wrestling
21:30 Sport All Sports
21:40 Sport Pro Wrestling
22:40 Sport All Sports
22:45 Sport Football
23:15 Sport Football
00:30 Sport Weightlifting
-
Eurosport
Utorak, 12. April 2011
08:30 Sport Football
09:00 Sport Football
10:15 Sport Weightlifting
11:00 Sport Weightlifting
12:00 Sport Cycling
13:00 Sport Artistic Gymnastics
14:00 Sport Weightlifting
15:00 Sport Weightlifting
16:30 Sport Weightlifting
17:30 Sport All Sports
18:00 Sport Weightlifting
20:00 Sport Boxing
21:00 Sport Boxing
23:00 Sport Xtreme Sports
23:30 Sport Car Racing
00:00 Sport All Sports
00:30 Sport Weightlifting
-
Eurosport
Sreda, 13. April 2011
08:30 Sport Xtreme Sports
09:00 Sport Car Racing
09:30 Sport Artistic Gymnastics
10:15 Sport Weightlifting
11:00 Sport Weightlifting
12:00 Sport Snooker
14:00 Sport Weightlifting
15:00 Sport Weightlifting
16:30 Sport Artistic Gymnastics
17:15 Sport Weightlifting
18:00 Sport Weightlifting
19:00 Sport Football
19:10 Sport Weightlifting
20:00 Sport All Sports
21:05 Sport Equestrian
21:10 Sport Golf
22:10 Sport Golf
22:15 Sport Sailing
22:45 Sport Sailing
22:55 Sport All Sports
23:15 Sport Dancing
00:45 Sport Olympic Games
01:15 Sport All Sports
-
Eurosport
Četvrtak, 14. April 2011
08:35 Sport Snooker
10:00 Sport Weightlifting
11:00 Sport Weightlifting
12:00 Sport Snooker
14:00 Sport Weightlifting
15:00 Sport Weightlifting
16:30 Sport Football
17:00 Sport Weightlifting
18:00 Sport Weightlifting
19:00 Sport Football
19:10 Sport Weightlifting
20:00 Sport Fight Sport
22:00 Sport Fight Sport
23:00 Sport Pro Wrestling
23:30 Sport Pro Wrestling
00:30 Sport Weightlifting
-
Eurosport
Petak, 15. April 2011
08:30 Sport Snooke
10:00 Sport Weightlifting
11:00 Sport Weightlifting
12:00 Sport Snooke
14:00 Sport Weightlifting
15:00 Sport Weightlifting
16:30 Sport All Sports
17:00 Sport Weightlifting
18:00 Sport Weightlifting
19:00 Sport Football
19:10 Sport Weightlifting
20:00 Sport Stihl Timbersports Series
20:30 Sport Stihl Timbersports Series
21:00 Sport Boxing
23:15 Sport Rally
23:45 Sport Equestrian
00:15 Sport Xtreme Sports
00:45 Sport Weightlifting
-
Eurosport
Subota, 16. April 2011
08:30 Sport Snooke
09:30 Sport All Sports
10:00 Sport Weightlifting
11:00 Sport Snooke
14:00 Sport Car Racing
15:00 Sport Weightlifting
16:00 Sport Equestrian
17:30 Sport Snooke
18:30 Sport Weightlifting
20:00 Sport Snooke
23:00 Sport Weightlifting
00:00 Sport Rally
00:30 Sport Snooke
-
Eurosport
Nedelja, 17. April 2011
08:30 Sport Snooke
10:00 Sport Marathon
13:00 Sport Superbike
13:15 Sport Supersport
14:15 Sport Car Racing
15:15 Sport Cycling
17:00 Sport Snooke
18:30 Sport Weightlifting
20:00 Sport Equestrian
21:00 Sport Snooke
23:00 Sport Superbike
23:30 Sport Superbike
00:00 Sport Rally
00:30 Sport Motorsports
00:45 Sport Snooke
-
Eurosport
utorak, 19. april 2011.
08.30 Evrogolovi
09.00 Šampionski klub
10.00 Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild
11.00 Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
14.00 Evrogolovi
14.30 Šampionski klub
15.30 Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
18.30 Tenis: VTA Štutgart
20.15 Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
23.00 Ekstremni sportovi
23.30 Auto trke
00.00 Motosportovi
-
Eurosport
Sreda, 20. April 2011
08:30 Sport Xtreme Sports
09:00 Sport Olympic Games
09:30 Sport Tennis
11:00 Sport Snooke
14:00 Sport Cycling
16:30 Sport Snooke
18:30 Sport Tennis
20:15 Sport Snooke
23:00 Sport Cycling
00:15 Sport Snooke
-
Eurosport
nedelja, 1. maj 2011.
08.30 Auto trke
09.00 Biciklizam
10.00 Umetničko klizanje, SP Moskva
11.30 Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild
12.45 Auto trke: Svetska Reno serija
14.00 Biciklizam
15.00 Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
18.00 Mali fudbal
19.15 Motosportovi
19.25 Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
23.00 Umetničko klizanje, SP Moskva
-
Eurosport
ponedeljak, 2. maj 2011.
09.45 Biciklizam
10.45 Umetničko klizanje, SP Moskva
12.00 Tenis
13.45 Snuker
15.00 Snuker
18.00 Fudbal
18.30 Fudbal
19.15 Svi sportovi
20.00 Snuker
23.00 Fudbal
00.05 Umetničko klizanje, SP Moskva
-
Eurosport
Petak, 06. Maj 2011
08:35 Sport Car Racing
09:00 Sport Football
10:00 Sport Football
11:00 Sport Tennis
12:00 Sport Tennis
13:45 Sport Football
15:00 Sport Football
16:45 Sport All Sports
17:00 Sport Football
17:45 Sport Football
17:55 Sport Football
19:00 Sport Tennis
20:30 Sport Strongest Man
21:00 Sport Strongest Man
21:30 Sport Football
22:15 Sport Football
23:30 Sport Xtreme Sports
00:00 Sport All Sports
00:30 Sport Tennis
-
Eurosport
Subota, 07. Maj 2011
08:30 Sport Xtreme Sports
09:00 Sport Football
10:30 Sport Canoeing
12:00 Sport Tennis
13:45 Sport Football
14:30 Sport Cycling
17:30 Sport Tennis
18:30 Sport Car Racing
20:00 Sport Equestrian
21:15 Sport Fight Sport
23:45 Sport Cycling
01:00 Sport Tennis
-
Eurosport
nedelja, 8. maj 2011.
08.30 FIA
10.00 Kanu: Svetski kup Poljska
11.00 Tenis: VTA Madrid
11.45 Superbajk
12.00 Superbajk: Svetsko prvenstvo Monca
13.00 Supersport
14.15 Biciklizam: Trka kroz Italiju
17.30 Superbajk: Svetsko prvenstvo Monca
18.15 Motosportovi
18.35 Tenis: VTA Madrid
20.00 Boks: King - Tua
22.00 Biciklizam: Trka kroz Italiju
23.00 Tenis: VTA Madrid
00.15 Superbajk
-
TV program - sreda, 18. maj 2011.
Eurosport
-08.35 -Auto trke
-09.00 -Svi sportovi
-10.15 -Biciklizam: Trka kroz Italiju
-11.30 -Tenis: VTA Brisel
-13.30 -Tenis
-17.30 -Biciklizam: Trka kroz Italiju
-19.45 -Evrogolovi
-20.00 -Svi sportovi
-20.05 -Konjički sportovi
-22.10 -Golf
-23.50 -Golf klub
-23.55 -Jedrenje
-00.10 -Biciklizam: Trka kroz Italiju
-01.00 -Olimpijski magazin
-
TV program - sreda, 25. maj 2011.
Eurosport
08.35 Biciklizam
09.30 Tenis: Rolan Garos
10.45 Tenis: Gem, set i Mats
11.00 Tenis: Rolan Garos, prenos
14.30 Biciklizam: Trka kroz Italiju
17.30 Tenis: Rolan Garos, prenos
20.30 Tenis: Gem, set i Mats
21.10 Konjički sportovi
21.15 Golf
23.00 Jedrenje
23.15 Fudbal: Vels - Škotska
01.00 Tenis: Gem, set i Mats
-
TV program - četvrtak, 26. maj 2011.
Eurosport
08.30 Biciklizam: Trka kroz Italiju
09.00 Šampionski klub
09.45 Tenis: Rolan Garos
10.30 Tenis: Gem, set i Mats
11.00 Tenis: Rolan Garos, prenos
14.30 Biciklizam: Trka kroz Italiju
20.30 Tenis: Gem, set i Mats
20.45 Fudbal (ž): Turbina - Lion
23.00 Svi sportovi
23.05 Kečeri
00.50 Tenis: Rolan Garos
-
TV program - petak, 27. maj 2011.
Eurosport
-08.35 -Biciklizam
-09.30 -Tenis: Rolan Garos
-10.45 -Tenis: Gem, set i Mats
-11.00 -Tenis: Rolan Garos, prenos
-14.30 -Biciklizam: Trka kroz Italiju, prenos
-17.30 -Tenis: Rolan Garos, prenos
-20.30 -Tenis: Gem, set i Mats
-21.00 -Fudbal: Vels - Severna Irska
-22.45 -Konjički sport
-23.15 -Najjači čovek
-00.15 -Tenis: Rolan Garos
-01.00 -Tenis: Gem, set i Mats
-
Eurosport
Subota, 11. Jun 2011
08:30 Sport Car Racing
09:00 Sport Car Racing
10:00 Sport Car Racing
11:00 Sport Federer - Nadal, Rolan Garos Finale
12:00 Sport Cycling
13:15 Sport Football
14:15 Sport Car Racing
14:45 Sport Car Racing
16:15 Sport Cycling
18:00 Sport Federer - Nadal, Rolan Garos Finale
20:00 Sport Car Racing
20:30 Sport Car Racing
22:30 Sport Fight Sport
00:00 Sport Car Racing
03:00 Sport Car Racing
-
Eurosport
sreda, 22. jun 2011.
-09.30 -Fudbal: Japan - Francuska
-11.00 -Fudbal: Meksiko - Kongo
-12.00 -Fudbal: Jamajka - Argentina
-15.00 -Fudbal: Japan - Francuska
-16.00 -Fudbal: Koreja - Holandija
-17.00 -Fudbal: Jamajka - Argentina
-20.00 -Fudbal: Meksiko - Kongo
-21.00 -Fudbal: Jamajka - Argentina
-22.00 -Fudbal: SAD - Uzbekistan