« Radio Televizija Federacije BIH » Utorak 10.11.2009.
07:00 Dobro jutro, jutarnji program
09:00 Vijesti
09:10 Naivna nevjesta, igrana serija, 111. epizoda, r.
10:00 Boo u pokretu, r.
10:30 Pozitivna geografija, zabavni program, r.
11:00 Druga dimenzija, dokumentarni program
11:25 Magazin lige prvaka u nogometu, r.
12:00 Dnevnik 1
12:15 Naša mala klinika, igrana serija, 36. epizoda, r.
13:05 Dolina sunca, igrana serija, 36. epizoda, r.
13:55 60 minuta, politički magazin, r.
15:15 Vijesti
15:20 Naivna nevjesta, igrana serija, 112. epizoda
16:10 Viza za budućnost, igrana serija, 110. epizoda
16:50 Milan i Enis, skečevi
17:00 Federacija danas
17:30 Dolina sunca, igrana serija, 37. epizoda
17:50 Dnevnik, najava
18:20 Naša mala klinika, igrana serija, 37. epizoda
18:50 Dnevnik, najava
19:10 Milan i Enis, skečevi
19:15 Tomica i prijatelji, crtani film Finansijske novosti
19:30 Dnevnik 2
20:10 Loto, prijenos izvlačenja
20:30 BUĐENJE PACOVA, JUGOSLOVENSKI IGRANI FILM /RP/
21:49 Dnevnik 3, najava
21:50 Zauvijek mlad, igrana serija
22:19 Loto, dobitna kombinacija brojeva i dva jokera
22:20 Dnevnik 3
22:55 Danas u parlamentu
23:10 Dvije sestre, dokumentarni film
23:25 Hayd u park, program za mlade
23:55 Na drugi način
00:15 Jazz in action
01:00 Pregled programa za srijedu
« Radio Televizija BIH » Utorak 10.11.2009.
07:00 Dobro jutro
09:00 Be Ha Te bebe
09:05 Mini school
09:10 Čudesni svijet, obrazovna serija, 42/52(Kodirano na satelitu)
09:25 Dječiji festivali
09:35 Nema problema
10:00 BHT vijesti
10:05 Gradske priče, igrana serija, 2/6, repriza (Kodirano na satelitu)
11:05 Avenija Ocean, igrana serija, 7/130, repriza (Kodirano na satelitu)
11:50 Moja mala kuhinja, repriza
12:00 BHT vijesti
12:15 Moda je..., magazin, repriza
12:45 Na terapiji, igrana serija, 11/45, repriza(Kodirano na satelitu)
13:15 Dimenzija više, program iz kulture,repriza
14:15 BHT vijesti
14:30 Naked.TV, repriza
15:00 Učilica, kviz
15:25 Mini school
15:30 Otvori prozor, obrazovni program, 8/30
15:45 Djeca pronalazači, dokumentarni film (Kodirano na satelitu)
16:00 Redakcija D, Å¡kola njemačkog jezika, 7/13
16:15 BH. info
16:45 Avenija Ocean, igrana serija, 8/130 (Kodirano na satelitu)
17:30 Moja mala kuhinja
17:40 Društvo znanja, dokumentarna serija, 23/40
18:10 In memoriam, Akademik Enver Redžić
18:45 Business news
18:50 Ozie Boo, animirana serija(Kodirano na satelitu)
19:00 Dnevnik, Centralna informativna emisija BHT-a - Sport - Vrijeme
19:35 Na terapiji, igrana serija, 12/45
20:05 Crta
politički magazin - Političarima na podsjećanje i sramotu: kolektivni centri joÅ¡ postoje, posjetite ih nekada. - Zbog loÅ¡e političke situacije strani investitori ponovo prijete odlaskom. - Nastavlja se pravna bitka malih akcionara Rudnika i Termoelektrane Gacko. gost Crte : Fahrudin Radončić, vlasnik Avaza
21:00 Kad tebe ne bude
humoristička serija, 1/8 (Kodirano na satelitu) Diana vodi unuke u Afriku, ostavljajući Jimmyja zaduženog za kuću. Po povratku ih čeka iznenađenje. Molly se ne želi povjeriti Jimmyju, zato on poseže za čitanjem njenog internet dnevnika. Uloge: Nicholas Lyndhurst, Celia Imrie, Dani Harmer, Ryan Sampson, Amanda Abbington, Lee Oakes, Vincent Ebrahim
21:35 Boje u nizu
Crvena ,strana dokumentrana serija, 8/10 (Kodirano na satelitu) U prvo vrijeme ljudska vrsta je razaznavala samo jednu boju - to je bila krv crvena, prva boja kojoj je čovjek dao ime i zato u mnogim jezicima obojeno znači crveno. Zovemo je kraljicom boja. To je prva boja koju smo ugledali kad smo se rađali, ona je uvijek u centru pažnje i nikoga ne ostavlja ravnoduÅ¡nim. Ali ona i najviÅ¡e uznemirava kad je ima previÅ¡e.
22:00 BHT vijesti
22:10 Tema dana
22:45 Damar family, Selma i Nijaz Alispahić
23:30 Sex'n'Pop
muzičko-dokumentarna serija, 2/5 (Kodirano na satelitu) Nijednu drugu muzičku kulturu ne obavija toliko kliÅ¡ea kao ''Crnu muziku''. ''Sex'n'pop'' pokazaće posebnosti jedne kulture, koja je do danas prožeta nasljeđem robovlasničkog druÅ¡tva - baÅ¡ te afroameričke kulture, koja je toliko uporno i trajno obilježila svjetsku pop muziku.
00:10 Na terapiji, igrana serija, 13/45, repriza (Kodirano na satelitu)
00:45 Tajne DNK: Traganje za Adamom, Traganje za Adamom, strani dokumentarni program, repriza (Kodirano na satelitu)
01:35 Život & ostalo, Siva masa, repriza
02:05 Pregled programa za četvrtak
« Televizija RS » Utorak 10.11.2009.
06:00 INFO KANAL
06:30 SESTRICE, - serija, 30./108(12)
07:00 VI?ESTI
07:05 ?utarnji program
09:00 VI?ESTI
09:10 DOLINA SUNCA, - TV novela, 36./210
10:00 MALA TV
10:01 DENI?EVE MOZGALICE, - program za djecu, 36/52
10:05 SKA?LEND, - crtana serija, 22/26
10:30 GLEDA? I CRTA?
10:35 PLAVI ZMA?, - crtana serija, 27./52
11:00 ROĐENI POB?EDNICI, - obrazovni program, 4./27
11:25 HERBARI?UM - LJUBIČICA
11:30 MTS MAGAZIN, - zabavni program
12:00 VI?ESTI
12:15 U FOKUSU, - informativni program
13:00 PRESING, - politički tok Å¡ou, repriza
14:10 SESTRICE, - serija, 31./108 (12)
14:35 DEGRASI - NOVA GENERACI?A (2. sezona), - serija 16./20(12)
15:00 VI?ESTI
15:10 MALA TV
15:11 SKA?LEND, - crtana serija, 22/26
15:35 PLAVI ZMA?, - crtana serija, 27./52
16:00 BANJALUČKA PANORAMA
16:30 Srpska danas
17:00 Vremenska prognoza
17:05 DOLINA SUNCA, - TV novela, 37./210
18:00 U 18
19:00 FRE?ŽER, - humoristička serija, 220./265
19:25 FINANSI?SKE NOVOSTI
19:30 Dnevnik
19:58 Sport
20:10 NEKAD BILO...
21:05 M?ESTO ZLOČINA, MA?AMI (7. sezona), - serija, 1./24(16)
21:50 HERKUL POARO, - serijski film, 3./38
22:45 INFO PROFIL
23:00 Sport
23:08 FINANSI?SKE NOVOSTI
23:10 S?EDNICA NARODNE SKUPÅ TINE RS, - pregled
23:20 PROFA?LER, - serija, 18./60 (12)
00:05 SVETI ORAH, - serija, 235./260(16)
00:30 U FOKUSU, - informativni program
01:15 DEGRASI - NOVA GENERACI?A (2. sezona), - serija 16./20(12)
01:40 Srpska danas
02:10 BANJALUČKA PANORAMA
02:30 MTS MAGAZIN
03:00 Dnevnik
03:30 U 18
04:30 Muzički program
04:50 PROFA?LER, - serija, 18./60 (12)
05:35 SVETI ORAH, - serija, 235./260(16)
« PINK BH » Utorak 10.11.2009.
06:00 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program
06:25 Sarajevo On Line, Kratke forme
06:35 Made in Banja Luka, Kratke forme
06:45 Sportissimo, Sportski program
07:00 Rubi, Serijski program
08:00 Napušteni andjeo, Serijski program
09:00 BH NET, Muzičko-zabavni program
10:00 Farma-uživo, Reality show
11:00 Veliki brat, Reality show
12:00 Info top BH, Informativni program
12:13 Gilmorove, Serijski program
13:00 Obični ljudi, Serijski program
14:00 Info top BH, Informativni program
14:07 Sarajevo On Line, Kratke forme
14:18 Made in Banja Luka, Kratke forme
14:28 Sportissimo, Kratke forme
14:35 Veliki brat, Reality show
15:00 Rubi, Serijski program
15:49 Info top BH, Informativni program
16:00 Napušteni andjeo, Serijski program
17:00 Farma, reality show
18:00 Info top BH, Informativni program
18:21 Kvizbi, Muzičko-zabavni program
19:00 Rat u kući, Serijski program
19:23 Veliki brat, Reality show
20:00 Farma, reality show
21:30 Grand parada, Muzičko-zabavni program
23:00 Veliki brat, Reality show
00:00 DETEKTIV I DAMA, Filmski program
01:45 Veliki brat, Reality show
02:30 Sarajevo On Line, Kratke forme
02:40 Made in Banja Luka, Kratke forme
02:50 Sportissimo, Kratke forme
04:10 DETEKTIV I DAMA, Filmski program
05:30 Pink džuboks, Muzičko-zabavni program
« OBN » Utorak 10.11.2009.
06:50 Najava dječjeg programa
06:55 Transformersi 27/29 / crtani film
07:15 Pocoyo, 16/52 / crtani film
07:25 Dora istražuje,, 4/48 / crtani film
07:45 Super Billi, / crtani film, 8/56
07:50 Križić kružić / dječja igra
07:55 Memory / dječja igra
08:00 Mala Å¡kola / dječja igra
08:05 Sveznalica / dječja igra
08:10 Top Shop
08:30 Udri muški / zabavna emisija
09:30 Hope & Faith, 18/51 / humoristična serija
10:00 Big Mama House / reality show
10:25 Exkluziv / zabavna emisija,r. ,
10:55 Skrivena kamera, 12/50 / zabavna emisija ,r.
11:20 Stol za 4, / kulinarski show,r.
11:55 OBN INFO
12:10 Top Shop
12:30 Zabranjena ljubav, 77/220 / sapunica
13:10 Lalola, 34/150 / sapunica
14:00 OBN Top 10, / glazbena emisija
14:30 Champs 12, 34/120 / sapunica
15:25 Top Shop
15:40 Top Shop
15:55 Princ iz Bel Aira, 19/99 / humoristična serija
16:25 Kralj Queensa, 75/206 / humoristična serija
16:55 OBN INFO
17:00 NaÅ¡a mala klinika, 32/52 / humoristična serija
17:55 Skrivena kamera,13/50 / zabavna emisija
18:20 Stol za 4, / kulinarski show
18:55 OBN INFO
19:15 Exlusiv / zabavna emisija
20:00 Big Mama House / reality show
20:30 Nevjerojatne priče,8/45 / znanstveno fantastična serija
21:00 Grad anđela, 4/13, / dramska serija
22:00 VAŽNO JE BITI OTAC (12) / FILM
23:50 SaÅ¡ina ekipa, 9/15 / kriminalistička serija
00:50 Big Mama House / reality show
01:30 Nevjerojatne priče,8/45 / znanstveno fantastična serija,r.
02:00 Kečeri / sportski program,r.
03:00 Europska liga / snimka utakmice, Srijeda
« NTV Hayat Sarajevo » Utorak 10.11.2009.
06:40 Jingl televoting ZMBT
06:45 Dobro jutro BiH, jutarnji program
08:30 Hayatovci , dječiji program
09:05 Ben 10, crtani film, 24.epizoda
09:30 ALADIN, crtani film, 82.epizoda
09:55 Serranovi, igrana serija, 121. epizoda
11:30 Muzički program
11:40 Jingl televoting ZMBT
11:45 Vijesti
11:59 Biometeorološka prognoza
12:00 Jingl televoting ZMBT
12:05 Viktorija, igrana serija, 52. epizoda
13:00 SVE CE BITI DOBRO, igrana serija, 80.epizoda
13:50 Jingl televoting ZMBT
13:55 Tv izlog
14:15 Survivor, reality show
14:55 Jingl televoting ZMBT
15:00 Luda kuća, igrana serija, 83 .epizoda
15:52 Jingl televoting ZMBT
15:57 Survivor
16:21 Sport centar
16:23 Žene s broja 13, igrana serija, 17.epizoda
16:58 Zauvijek susjedi, igrana serija, 17. epizoda
17:40 Vijesti
17:50 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!
18:09 Jingl televoting ZMBT
18:14 Biometeorološka prognoza
18:15 Recept za dobar život, revijalni program
19:00 Vijesti u 7, informativna emisija
19:27 Vremenska prognoza
19:29 Stanje na putevima
19:30 Sport
19:40 Horizonti
19:55 Jingl televoting ZMBT
20:00 Zvijezda možež biti ti, zabavni program
22:10 Survivor, reality show
23:20 Dobre namjere, igrana serija, 19. epizoda
00:12 Sport centar
00:17 Jingl televoting ZMBT
00:22 VIP, igrana serija, 89. epizoda
01:10 Jingl televoting ZMBT
01:15 Recept za dobar život, revijalni program
01:45 „Zvijezda možeš biti ti“ na zadatku!
02:00 Vijesti u 7, vrijeme, sport - informativna emisija
03:00 Jingl televoting ZMBT
03:05 ZVIJEZDA MOZES BITI TI, zabavni program
04:10 Survivor, reality show
05:10 Jingl televoting ZMBT
05:15 Autoklub
_____________________________
___pozdrav___________________