TV program - Serije
utorak, 27. oktobar 2009.
##########################
>06:30 Avala Serija: SMS
06:55 HRT 2 Vatrogasne priče, crt. serija
07:15 HRT 2 Silvester i Čiči, crt. serija
07:30 Enter Serija: Časni ljudi ®
07:36 RTS 2 Garfild i prijatelji, serija
07:55 FOX Serija: Ukradena Sreća
08:00 RTS 2 Gomboce, serija
08:00 Pink Daniela, serija ®
08:00 RTV 1 Magna Aura, serija
08:24 RTS 2 Å umska Å¡kola, serija
08:30 Enter Serija: Izlog strasti ®
08:40 HRT 2 Lagodan život Zacka i Codyja, serija
08:50 FOX Serija: Slatka tajna
09:00 Pink Džoun od Arkadije - serija
09:00 Kanal D Jeste li se ikada zapitali, dok. serija
09:05 HRT 2 Paulino ljeto, serija
10:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
10:00 Spektrum Serija: Romantična opsesija ®
10:00 HRT 2 Alias 5, serija
10:00 Metropolis Serija: Profa ®
10:03 Pink Kids Serija: Oggi
10:15 HRT 1 Velegradnja 2, dok. serija
10:28 Pink Kids Serija: Space Goofs
10:30 Stankom Serija: Tarzan ®
10:50 Pink Kids Serija: Simba
10:59 RTS 1 Izvođači, italijanska serija ®
11:00 B92 Serija: Dolina sunca ®
11:00 Film+ Serija: Žene fudbalera
11:15 Spektrum Serija: Kad budeš moja ®
11:17 Pink Kids Serija: Calendar Man
11:45 Pink Nevina, serija
12:10 RTV 1 Braća Karamazovi, serija ®
12:33 Pink Kids Serija: Poslednji Mohikanac
12:45 RTS 1 Å ark, američka serija ®
12:45 Ultra Serija: Naturally Sadie
13:00 Metropolis Serija: Profa
13:00 Spektrum Serija: Romantična opsesija
13:00 Film+ Serija: Stjuardese
13:00 Kanal D Safari, dok. serija
13:00 Pink Kids Serija: Grob na brežuljku
13:20 HRT 1 McLeodove kćeri, serija
13:23 Pink Kids Serija: Plavobradi
13:30 HRT 2 Dragi Johne 4, serija
13:46 Pink Kids Serija: Ulični svirači
13:55 HRT 2 Prijatelji 6, serija
14:15 HRT 2 Ksena - princeza ratnica 3, serija
14:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
15:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
15:00 Avala Serija: Zločini iz proÅ¡losti
15:00 Spektrum Serija: Kad budeš moja
15:10 RTV 1 Frejžer, serija ®
15:30 FOX Serija: Čari
16:00 Film+ Serija: South Park
16:03 RTS 1 Bela lađa, serija ®
16:20 HRT 2 Zvjezdane staze: Voyager 4, serija
17:00 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
17:00 Film+ Serija: Žene fudbalera
17:05 B92 Serija: Moje drage komšije
17:30 Studio B Serija: Pakov svet
17:30 RTV 1 Magna Aura, serija
17:34 Pink Kids Serija: Oggi
17:45 Pink NapuÅ¡teni anđeo, serija
18:00 Enter Serija: Izlog strasti
18:01 Pink Kids Serija: Space Goofs
18:23 Pink Kids Serija: Simba
18:25 Ultra Serija: Naturally Sadie
18:33 RTS 2 Gomboce, serija
18:45 Pink Daniela, serija
18:47 HRT 2 Dva i pol muškarca 4, serija
18:48 Pink Kids Serija: Calendar Man
18:55 RTS 2 Garfild i prijatelji, serija
19:05 FOX Serija: Na terapiji
19:08 HRT 2 Simpsoni 17, crt. serija
19:09 Pink Kids Serija: Poslednji Mohikanac
19:15 B92 Crtana serija: Sunđer Bob kockalone
19:15 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
19:20 RTS 2 Å umska Å¡kola, serija
19:55 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija
20:00 Avala Serija: Zločini iz proÅ¡losti
20:00 B92 Serija: Dolina sunca
20:00 Kanal D Safari, dok. serija
20:05 HRT 2 Čarolija 10, serija
20:16 RTS 1 Bela lađa, serija
20:25 Pink Kids Serija: Grob na brežuljku
20:30 RTV 1 Frejžer, serija
20:48 Pink Kids Serija: Plavobradi
20:50 HRT 1 Priča o Indiji, dok. serija
21:00 Film+ Serija: South Park
21:00 HRT 2 Zakon i red, serija
21:00 Studio B Serija: Profajler
21:05 RTS 2 Izvođači, italijanska serija
21:10 Pink Kids Serija: Ulični svirači
22:00 Ultra Serija: Velike tajne malog mesta
22:00 Stankom Serija: Tarzan
22:35 Studio B Serija: Pakov svet
22:55 Ultra Serija: Top Gear
23:00 FOX Serija: Na terapiji ®
23:00 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®
23:30 Enter Serija: Časni ljudi
23:30 Avala Serija: SMS ®
00:00 Film+ Serija: Stjuardese
00:00 Pink Mućke, serija
00:05 HRT 2 Å aptačica duhovima 2, serija
00:05 FOX Serija: Čari ®
00:15 B92 Serija: Moje drage komšije ®
00:15 RTS 1 Å ark, američka serija
00:20 Ultra Serija: Fast Show
00:20 Košava Sponzoruše, serija
00:50 HRT 1 Zvjezdane staze: Voyager 4, serija
01:00 Studio B Serija: Profajler
01:15 RTV 1 Frejžer, serija ®
01:20 B92 Crtana serija: Saut Park
01:35 HRT 1 Ksena - princeza ratnica 3, serija
02:20 HRT 1 Zakon i red: Odjel za žrtve 9, serija
03:05 HRT 1 Čarolija 10, serija
03:30 FOX Serija: Sibil
04:25 Košava Sponzoruše, serija ®
________________________________
______pozdrav___________________