Digi TV Film: Program TV: 27-10-10.
Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West
12608.00 H---27500 3/4
###########################
Digi Film 1
06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game
Digi Film 2
06:01 The invention of lying
08:00 Nanny McPhee Returns
10:00 Its complicated
12:01 The invention of lying
14:01 The wolfman
16:01 Life
18:00 Green zone
20:00 The wolfman
22:01 Robin Hood
00:32 The last temptation of Christ
03:31 The wolfman
05:30 Nanny McPhee Returns
AXN
06:00 Promo
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 2)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 10)
10:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 3)
11:00 Largo Winch
2001, f.s. de act., , episodul 25
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 2)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 10)
14:00 Stargate SG-1
sua, 1997, s, , episodul 20
15:00 Largo Winch
2001, f.s. de act., , episodul 26
16:00 The Amazing Race
2001, f. s. avent., , episodul 12
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 3)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 11)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 1)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 1997, s, , episodul 1)
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul
22:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, , episodul 1)
23:00 Minti criminale
2005, s. politist, , episodul 2
00:00 Stagiarii
sua, 2001, s, , episodul 13
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul
02:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, , episodul 1)
02:50 Minti criminale
2005, s. politist, , episodul 2
03:35 Stagiarii
sua, 2001, s, , episodul 13
04:00 Stagiarii
Cinemax
06:30 Cei mai buni regizori
de la Hollywood
07:00 Hotul
fra.-it., 1967, com.)
09:00 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama)
10:50 Pe aripile curajului
(sua-fra., 1995, avent.
11:40 Omul care voia sa fie rege
(sua-engl., 1975, avent.
13:45 Parfum de cedru
(sua, 1999, dr. romantic.)
15:50 Cei mai buni regizori
de la Hollywood
16:15 Oglinda
(iran., 1997, drama)
17:50 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
19:20 Razboiul lui Charlie Wilson
(sua, 2007, com.)
21:00 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.)
23:15 Diavolii
(engl., 1971, drama)
01:05 in orice clipa
(ger., 2008, drama)
02:45 Strainul fara nume
(engl.-irl., 1993, dram. Bio.)
04:55 Mandrake
braz., 2005, s. politist, , episodul 12
05:45 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 13
HBO
06:00 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)
08:00 Printesa ghetoului
(spa., 2007, drama) (AP)�
09:40 Dragonball:
Evolutia (sua, 2009, f. fantas.act.)
11:05 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
12:35 Australia
(sua- aus., 2008, f. rom. avent.)
15:20 G-Force: Salvatorii planetei
(sua, 2009, f. avent.fam.)
16:50 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
18:20 Hotel pentru catei
(sua, 2009, com.)
20:00 Michael Jackson:
Asta-i tot! (sua, 2009, f. muz. doc.)
21:50 Victoria
(rom., 2010, f. doc.) (12)
22:45 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror)
00:10 Pariu riscant
(sua, 2001, com.) (15)�
01:05 Gamer -
Jocul supravietuirii (sua, 2009, S.F.) (15)�
01:45 Chiria
(sua, 2008, drama) (15)�
04:05 Michael Jackson:
Asta-i tot! (sua, 2009, f. muz. doc.)
National Geographic
06:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Din savana In desert
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Wilshire si Butch
08:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Marimea conteaza
09:00 Masini britanice:
Trenuri (f. s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Texas
11:00 Lei obraznici (doc.)
Lei obraznici (doc.)
12:00 Undeva In China
(f. s. doc.) - Barajul Sanxia
13:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Din savana In desert
14:00 Masini britanice:
Trenuri (f. s. doc.)
15:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
16:00 Viata printre ursi
(doc.)
17:00 Armata delfinilor
(doc.)
18:00 In situatie critica
(s. doc.) - Apollo 13
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dasher, Riley si Fosse
20:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - India
21:00 Real?
(s. doc.) - Giulgiul din Torino
22:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
23:00 Secretele istoriei
(s. doc.) - Aselenizari
00:00 Real?
(s. doc.) - Giulgiul din Torino
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
02:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - India
03:00 Real?
(s. doc.) - Giulgiul din Torino
04:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dasher, Riley si Fosse
ProCinema
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 6)
08:45 Entertainment News
(, episodul 51) (reluare)
09:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 17)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom �n 10
(divertisment)
14:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 15) (AP)�
15:30 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 12) (AP)�
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 10) (AP)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 11) (AP)
17:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 16) (AP)�
18:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 18) (AP)�
19:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 13) (AP)�
20:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 4)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 16) (AP)�
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 17) (AP)�
22:00 Filmul de 10:
Bomba umana (sua, 2002, actiune) (15)�
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 3) (15)�
00:30 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 7) (12)
01:30 Bomba umana
(sua, 2002, actiune) (15)� (reluare)
03:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 4) (12)(reluare)
03:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 3) (15)�
04:15 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 7)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)